Fall in Love (online is nézhető)

Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 1. 3:20

Végezetül köszönöm szépen a 6. részt is!
Micsoda gazember Xuan Lin, jól átvágta Guan Gyao-t :)) , de ezzel a húzásával magára haragította Wan Qing-et.
Annyi a szövetségnek. Ha Xuan Lin meg is tudja az amulett titkát, fog valami változni Wan Qing irányába?
Micsoda találkák alakultak a premier alatt és micsoda féltékeny pillantások!!!
Wan Ting még most megúszta, de később...
Az apuka viszont gyenge. Mikor fog a lánya mellett kiállni?

Kedves Rita!
Köszönöm neked ezt a hatalmas ajándékot! Jó volt végigmaratonozni!
Boldogabb és Élhetőbb Új Évet Kívánunk én és a családom Neked és Mindenkinek :littlehearth: !!!
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2022. január 1. 8:22

Rita Kedves! Köszönöm szépen a Fall in Love feliratait és a munkádat. BUÉK sok szeretettel:-)) %%- :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 1. 9:17

Cui Lianfeng nyávogós vihogásától feláll a szőr a hátamon.
Szerencsére az éjszakai virasztás nem az ő tervük szerint sikerült. Az apáról meg nem irok semmit, fog ő még bánkódni úgy gondolom.
Su marsall szövegelését nagyon birom. :-) Az előadás olyan volt, mint egy sakkjátszma. :-) Keveredtek a bábuk, még szerencse, hogy senki nem ütött le senkit. :-)
Viszont azt hiszem az album telibetalálta a célpont szivét. :-)
Tan Xuanlig pedig micsoda stratéga! Veszélyes ellenfél az már biztos! :))
Wanting meg nem egy észkombájn, bár azt eddig is tudtuk. Nem vette észre azt a kis jelet a papiron , ész megáll.... :)) Milyen jó, hogy kiszámitható =))
Viszont Tan Xuanling könnyen szerzett pénzt, a segédjét is birom nagyon. Totál együttműködő a főnökével. :-)
Jajj, vége is lett a hat résznek!!
Csodás sorozat! :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 1. 10:13

Még egyszer nagyon szívesen a feliratokat!

Hű, de jókat írtatok! Mindenben ugyanazt gondolom, mint ti. Eddig ugyanazt a sorozatot nézzük! :))

Hesu, tényleg babaarca van Guangyaonak, és valljuk be nem a legjobb színész. Mondjuk a szerepe
szerint egy komoly, megfontolt fiatalembert kell alakítania, de kis sót szórhatott volna a figurára.
Azt hiszem, jobb zenész, mint színész.

Más, ebben a korban játszódó sorozatban (Silver Spoon, Sterling Shackels) is látható volt már, hogy
a gazdag házaknál a feleség dolga volt a ház személyi és gazdasági dolgait intézni, amibe a férj csak
nagyon ritkán szólt bele. Itt elmondja Mu úr, hogy a feleségnek adta át kezelésre és megőrzésre
Wanqing anyjának hozományát. Ha nem szolgálóból vált volna úrnővé Cui asszony, biztosan úgy
kezelte volna a rábízott vagyont, ahogy azt a gazdag családokban belenevelték a lányokba. Ő se
ilyen nevelést nem kapott, kapzsi is volt, és a férjét is nagyon jól tudta manipulálni.

Szeretem Tan Si és a Kormányzó kapcsolatát. Régi bajtársak, fél szavakból megértik egymást, és a
tűzbe mennének egymásért. De ugyanígy nagyra tartom a Kormányzó viszonyát a katonáihoz. Hogy
küzd értük!

Arra én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz újra gazdag lány Wanqingból.

Szerintem Wanqing túlgondolta a dolgokat. Xuanlin nem ennyire számító és bizalmatlan, ahogy ő
elképzelte. Mondjuk nem tudom, hogy Xuanlin miért nem tagadta a "vádakat". Valamiért meghagyta
a lányt a hitében. Az a mondata volt az igaz, de Wanqing nem figyelt fel rá, hogy "Ne a szavaimra
figyelj, hanem arra, mit teszek." A legtöbb akciója a lány érdekeit szolgálja, és ezt már ő is kezdi
észrevenni.

Ági, vigyorogtam, amikor arról írtál, hogy próbáltad magad Guangyao felé terelni. Az első rész után
az volt a félelmem, hogy ő lesz a főfiú. Szerencsére nem így lett. Szeretem Xuanlin karakterét, és
az őt alakító színész játékát. A közelieken jól látszik, milyen jól tud bánni az arcizmaival. :D
Nem lövöm le a poént, ezért csak annyit írok, hogy a szikrázó levegő végig (legalábbis ameddig láttam)
megmarad a főpáros közt, sőt... ;)

A mostoha tényleg borzalmasan nyávog! Dehát nem is lehet normális hangokat kiejteni, teli szájjal
vigyorogva. Csak akkor csukja be, ha négyszemközt van a lányával. Egyébként nagyon jól játszik az
a színésznő!! Na, neki van mimikája, arcrezdülése, stb. Róla is érdemes közeli képet mutatni.

Nagyon jó a sakkjátszma hasonlat! Tényleg olyan volt!

Annyira megijedtem, amikor Xuanlin Wantingot választotta titkárnőnek. Sejtettem, hogy van valami a
háttérben, de arra azért nem gondoltam, hogy a lány egy sereg katona fizetését ajánlja fel az állásért
cserébe. Tényleg hülye lett volna kihagyni ezt a lehetőséget a Kormányzó. :))

Cicus, Evan Linnek (Guangyao) biztosan testhezálló szerep volt zenészt alakítania, hiszen maga is az.
Annyira nagy bajom nincs vele, de ha közelről mutatják, akkor nagyon hiányolom az arca rezdüléseit.
Nem csoda, hogy nem őt választja Wanqing. Unatkozna mellette. :))

Jól sejted, a mostoha és a mostoha nővér bedurvul majd, de nemcsak ők. Pályáznak itt Xuanlinre is.
Üldözöttségük miatt válik nagyon klassz páros Wanqingból és a Kormányzóból.

Jó szórakozást a második hat részhez is!

Melinda, elküldtem egyesével a feliratokat! Nagyon szívesen! BÚÉK neked is!

Csabamama! Nagyon szívesen! Neked is BÚÉK!
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2022. január 1. 16:19

Kedves Rita!
Gratulálok neked nagyon jó sorozatot találtál. :-bd
Hálás vagyok az eddig lefordított részekért.Köszönöm szépen. ^:)^ ^:)^
Tetszik amit eddig láttam, szépek a házak, ruhák, no persze a sok fess katona, kellemes a szemnek. A Kormányzó amikor együtt van jelenetük Wanqing - al, egy macska jut róla eszembe, csak a száját nem nyalja még. Nagyon sok érdekes dolgot tudtunk meg, főleg Wanqing múltjából. Jó lesz látni majd amikor szorosan egymás mellett, bízva egymásban támogatják egymást. Jó páros lesznek, az okos és szép nő, a nagyon helyes fess és csavaros eszű pasi.
További szép estét kívánok. Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 1. 16:37

Szia Marcsi! A számból vetted ki a szavakat. Nagyon jó a macska hasonlatod! Én néha még rókához is hasonlítanám
a ravaszsága, csibészsége miatt.
Még nem akartam írni a későbbi kapcsolatukról, de ugyanaz a véleményem, mint neked. Wanqingban azt is szeretem,
hogy erős, határozott személyiség, aki bármikor a tettek mezejére lép, ha arra van szükség. És minden erejével
támogatja a társát, de ez majd csak kicsit később derül ki.

Nagyon örülök, hogy tetszik a sori! Gondoltam, hogy így lesz! Csupa jó visszajelzés jött eddig, hála istennek!

Neked is szép estét kívánok!

A zálogházas jelenetnél is állt a videó egy ideig. Jó sok nézegetni való volt benne:

Kép

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 1. 17:23

Nekem simán ment a kibontás. Kibontás ide és már megvolt.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7216
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 1. 19:19

Azt a micsoda szócsaták! az első két rész megnézve! szóval okos madár vagy buta liba? :)) :)) :)) :))
hogy lesz a rosszfiúból jófiú, Érdekes lesz.... :)) :)) :)) :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 1. 19:23

nildiko írta:Nekem simán ment a kibontás. Kibontás ide és már megvolt.

Ildikó, igen, mert a te gépeden van progi hozzá.

:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 1. 19:28

Kata58 írta:Azt a micsoda szócsaták! az első két rész megnézve! szóval okos madár vagy buta liba? :)) :)) :)) :))
hogy lesz a rosszfiúból jófiú, Érdekes lesz.... :)) :)) :)) :flower1: :littlehearth:

Kata! Azt hiszem, hogy a rossz fiú mindig is jó fiú volt, csak az első részek az ellenkezőjét
akarták elhitetni velünk. Szócsata meg nagyon sok lesz még.

Jó szórakozást a további négy részhez!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 1. 20:01

.
Hát én jól benéztem Kata újabb négy részét. :))
Viszont nem engedte törölni a hozzászólást, igy irtam helyette. :-)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 1. 20:02

Na sikerült nekem is letölteni a feliratot :) A fiam átvette a gépet és megcsinálta.
Közben már megnéztem mind a 6 részt és imádom.Nagyon felhábotított Wanqing apjának viselkedése,
de nem meglepő,ahogy bánt velük a fia halála után.Lesz itt még sok izgalom nem fogunk unatkozni. :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 1. 20:09

f.ági írta:.
Hát én jól benéztem Kata újabb négy részét. :))
Viszont nem engedte törölni a hozzászólást, igy irtam helyette. :-)


:)) :)) :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 1. 20:16

cicus írta:Na sikerült nekem is letölteni a feliratot :) A fiam átvette a gépet és megcsinálta.
Közben már megnéztem mind a 6 részt és imádom.Nagyon felhábotított Wanqing apjának viselkedése,
de nem meglepő,ahogy bánt velük a fia halála után.Lesz itt még sok izgalom nem fogunk unatkozni. :x


Jaj, az a Mu úr! Inkább se jobbra, se balra nem néz a családban, nehogy észre kelljen vennie,
hogy nagy gondok vannak. Jól megvan az üzleteivel, a többi meg majd megoldódik valahogy.

Wanqing azt mondta, hogy az apja a lelke mélyén ártatlannak akarta tudni Wantingot. Igen,
mert így nem kellett szembesülnie a valósággal, hogy egyálnok kígyót nevelt a gyerekéből.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7216
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 1. 20:38

Hát ez egyre jobb ! JÓkat derülök a hozzászólásokon! De most mennem kell Samu igencsak vár, na meg fogmosás!
Nagyon tetszett a 3. rész, már izzik a levegő..mi lesz itt még! Az apáról megvan a véleményem, önkéntelenül Minglan apja jut eszembe, az is csak a kedvencével törődött, pedig a legkisebb lány volt a legtalpraesettebb.!
Igazából jól levagyok maradva több helyen, annyira jó sorozatok kezdődtek, meg régieknek lettek felirataik, hogy már nem is
próbálom utolérni magam, csak haladok!
Mindenkinek békés, nyugodt álmokat... :x :D :ymhug: i-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 1. 20:52

Még két emberről akartam megemlékezni. Az egyik a mostoha unokaöccse. Fúj, de undorító!

A másik a zálogházas férfi, aki még csak egyszer jelent meg a színen, és csak egy pillanatra.
Semmi jót nem ígér az ábrázata.

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 1. 20:54

Kata58 írta:Hát ez egyre jobb ! JÓkat derülök a hozzászólásokon! De most mennem kell Samu igencsak vár, na meg fogmosás!
Nagyon tetszett a 3. rész, már izzik a levegő..mi lesz itt még! Az apáról megvan a véleményem, önkéntelenül Minglan apja jut eszembe, az is csak a kedvencével törődött, pedig a legkisebb lány volt a legtalpraesettebb.!
Igazából jól levagyok maradva több helyen, annyira jó sorozatok kezdődtek, meg régieknek lettek felirataik, hogy már nem is
próbálom utolérni magam, csak haladok!
Mindenkinek békés, nyugodt álmokat... :x :D :ymhug: i-)


Kata! Sok minden lesz még abban a három részben, ami még hátra van. És amik még utána jönnek!

Holnap, újabb két résszel jövök délután!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 2. 5:45

Készüljetek újabb izgalmakra és romantikára!

Ebéd után újabb két résszel érkezem!


Kóstoló:

Már megint mi történik?

Kép

Megbocsátós és sebkötözős romantika:

Kép

Kép
Jóbi Éva
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. október 5. 23:10

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Jóbi Éva » 2022. január 2. 8:34

Drága Rita! Annyira örülök hogy visszatértél. :littlehearth: :littlehearth:
Köszönöm szépen az új fordításodat igaz még nem néztem bele de nagyon várom. Boldog új évet kívánok erőt egészséget. :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7216
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 2. 9:29

4. rész! Hát én tuti megtéptem volna a kedves tesót, amiért eltörte a jádét! Micsoda egy szívtelen perszóna.
Az anyja jól nevelte! micsoda ocsmányságra lesz még képes. Mennek ezerrel a kavarások.
A legfontosabb észrevétel, amit Manting is észrevett, hogy a mostohaanyja követi minden lépését! ez majd fontos momentum lesz a későbbiekben. Kiderült, a báty,-hugi viszony is... Nagyon megható! :-bd :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7216
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 2. 10:33

5. rész, egyre nagyobb az összhang viszont az ellenfél csak lépésre szánja magát! Micsoda mocskos egy család!
Milyen jó, hogy mindkét fiatal a maga módján megvédi Manqingot! :D ;) :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Megnézve a 6. rész! :)) :)) :)) a mostohanővér igencsak ráfaragott a dolgokra! 1 nap munkáért ő fizetett 5oezret, és még ült is :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 2. 10:40

Jóbi Éva írta:Drága Rita! Annyira örülök hogy visszatértél. :littlehearth: :littlehearth:
Köszönöm szépen az új fordításodat igaz még nem néztem bele de nagyon várom. Boldog új évet kívánok erőt egészséget. :x :flower1: :littlehearth:

Szia Éva! De jó, hogy benéztél! Köszönöm, kedves vagy!

Nagyon szívesen a feliratokat! Remélem neked is elnyeri tetszésedet a sori!

Boldog Újévet!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 2. 10:49

Kata58 írta:4. rész! Hát én tuti megtéptem volna a kedves tesót, amiért eltörte a jádét! Micsoda egy szívtelen perszóna.
Az anyja jól nevelte! micsoda ocsmányságra lesz még képes. Mennek ezerrel a kavarások.
A legfontosabb észrevétel, amit Manting is észrevett, hogy a mostohaanyja követi minden lépését! ez majd fontos momentum lesz a későbbiekben. Kiderült, a báty,-hugi viszony is... Nagyon megható! :-bd :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

5. rész, egyre nagyobb az összhang viszont az ellenfél csak lépésre szánja magát! Micsoda mocskos egy család!
Milyen jó, hogy mindkét fiatal a maga módján megvédi Manqingot!


Kata, nagyon gonosz Wanting. Engem csak az vigasztal, hogy a végén biztosan elnyeri majd a büntetését.
Egyébként milyen szépen helyrehozták a jádét.

A két fiú később is nagyon szépen össze tud dolgozni, hogy megvédje Wanqingot, pedig ellenségeknek
kellene lenniük...legalábbis Guangyao apja ezt szeretné.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7216
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 2. 11:46

Igazad van Rita, az a jádé csodásan lett megjavítva, és majd rájön hogy mindkét fiatal jót akar neki!
Nagyon várom a méltó büntetést a mostoha családnak, mert ritka gonoszok! :-bd :-t
De azt hiszem addig még egy két részt izgulhatunk rendesen! :D :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Fall in Love (online is nézhető) (6/36)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2022. január 2. 11:51

Sziasztok!
Kedves Rita! Olvasgatom a fórumot, hát nagyon jó kis sorozat lesz, köszönöm, hogy lefordítod nekünk! :x
Békés, boldog új esztendőt, és sok ilyen remek sorozatot kívánok Mindenkinek!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég