Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 3. 21:21

f.ági írta:Szia Rita!

A Pei és Hu marsall olyanok, mint Stan és Pan, csak nem alakra. :)) Totál kiegészitik egymást. :-)
Mennyi heg van szegény Xuan Li testén.
Kiváncsi leszek min agyal, hogy húzza még az időt a katonái miatt.
Amikor először néztem Tőled ebből a korszakból játszódó történetet nem gondoltam volna, hogy ennyire rákapok. :-)
Nemrég fejeztem be mástól is egyet, és megerősitett abban, hogy a háború ne rettentsen el senkit a nézésétől.
Úgy gondolom ezzel nem ét véget a merényletkisérlet, mert a kiagyaló még nincs meg...


Ági, tényleg Stan és Pan! Ahogy Guangyao is mondta, örökké ellenkeznek egymással, de egymás nélkül
sincsenek meg. Fura mindkettő, de ha választanom kéne, a csendesebb Pei marsall mellett voksolnék.
Su marsall még ki fog akasztani egy párszor. Nem kedvelem.

A Tan Hadsereg sorsa a 10. részben fog eldőlni, de nem végleg.

A saját fordításaimból két sorozatra emlékszem, amelyek ebben a korszakban játszódtak, a hongkongi
Silver Spoon, Sterling Shackles, ahol egy többnejű gazdag ügyvéd családjának történetével ismerkedhetünk
meg, és a Rookie Agent Rouge, amely a kínai-japán háború idején játszódik, és a kémek életébe nyerhetünk
bepillantást. Nagyon jó lenne még ehhez a háromhoz hasonlót fordítani!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 3. 21:32

Kata58 írta:De még mennyire Ági de még mennyire, közben meg persze más oldalról meg a lány felé vannak merényletek, úgyhogy a két fiú ha akar sem tudna semleges maradni, mert mindketten meg akarják védeni, a másik oldalról meg egymást, hiszen
nyilvánvaló hogy mindkét fiú is majd útban lesz, főleg az apának nem fog tetszeni hogy a két marsall így összebarátkozott, és tisztelik egymást, így kétséges lesz a csapat felszámolása!

Pedig szerintem pont azok a fiúk fognak nagy tetteket véghez vinni szerintem már pont a ragaszkodás okán!
Nos igen azok a sérülések is, nem piskóták, biztosan megtudjuk majd majd mindnek a történetét is.! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Lesz bonyodalom bőven, a nők és a férfiak közt is, de a legjobban a romantikus pillanatokat várom.
Wanqingnak két védelmezője is van, de szükség is van rájuk. Most fordítom a 10. részt, és a mostoha
épp megfogadta, hogy nem lesz többé kedves Wanqinghoz. Ez semmi jót nem jelent.

Szerintem Xu marsall és a Kormányzó közt soha nem lesz szoros a kapcsolat, akadály lesz köztük a
hovatartozásuk.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 3. 21:32

Jóbi Éva írta:Szuper Köszönöm !!!! Megyek most már letölteni. :x :x :x

Nagyon szívesen, Éva!

%%- :movingflower: %%- :movingflower: %%- :movingflower: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 3. 21:34

szilagyongyi írta:Sziasztok!
Ritám köszönöm ennek a gyönyörű, :ymblushing: izgalmas, #:-s és cuki :ymdaydream: sorozat a hetedik és nyolcadik részeit is. :x


Szia Gyöngyi! Ismét nagyon szívesen! Tudtam, hogy tetszeni fog!

:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- %%- :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 3. 21:57

Holnap újabb két résszel érkezem!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (8/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 4. 8:57

Rita írta:Holnap újabb két résszel érkezem!

Kép


amikor az isteni szikra működésbe lép! :)) :)) :)) annyira aranyos... :D :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (8/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 4. 13:00

Kata58 írta:
Rita írta:Holnap újabb két résszel érkezem!

Kép


amikor az isteni szikra működésbe lép! :)) :)) :)) annyira aranyos... :D :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:


És emellett még piszok jóképű is :ymdaydream: :littlehearth: !!!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (8/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 4. 13:08

Hesu, megelőztél a tetszésnyilvánitással. :))
Egy nagyon jól elkapott pillanat. Nem csak jóképű a lelkem, hanem úgy gondolom ezek a mimikák, gesztikulációk az életben is igy működhetnek nála, mert van amit nem lehet visszaadni, bármennyire jó szinész is az illető.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (8/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 4. 13:12

Na még eszembe jutott valami, de nem másolgatok,hanem újra irok, mert igy egyszerűbb és nem veszik el...
Ami lemaradt:
Ráadásul a szeme sem áll jól, nem csak jóképű. :-)
Bnemartus
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. december 11. 12:34

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Bnemartus » 2022. január 4. 13:16

Nagyon szépen köszönöm az első nyolc rész feliratát :) :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 4. 13:21

Jó szórakozást kívánok a 9.-10. részhez!

Wanqing egy részen belül három férfi ágyában is meg fog fordulni. Mondanom se kell,
nem önszántából. A gonosz erők elkezdték működésüket. Szerencsére van nekünk egy
fess kormányzónk, aki mindenre gondol, még ha közben le is kell hűtenie magát. :))


Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 4. 14:43

Rita írta:Jó szórakozást kívánok a 9.-10. részhez!

Wanqing egy részen belül három férfi ágyában is meg fog fordulni. Mondanom se kell,
nem önszántából. A gonosz erők elkezdték működésüket. Szerencsére van nekünk egy
fess kormányzónk, aki mindenre gondol, még ha közben le is kell hűtenie magát. :))


Kép


Drága Rita!
Köszönöm szépen az újabb 2 részt és a képeket,amelyek hűen tükrözik,
milyen imádni való a kormányzó.Láttam filmeket a forgatásról és ott is dőltek a nevetéstől,
de ott a faarcok is megváltoztak.Úgy látszik a rendező utasítása,hogy merevek legyenek.
Szerencsére Tanra ez nem vonatkozik,így élvezhetjük,hogy sziporkázik nehéz helyzetekben is ;)
Most pedig el is kezdem nézni az új részeket. :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 4. 15:18

juhéééé! köszönet !!! Máris nézem!!! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 4. 15:22

Kedves Rita! :flower1:
Köszönöm szépen az újabb részeket! :)
Nagyon jó a sorozat! :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 4. 15:24

Üdv.
Köszönöm szépen a 9-10.részek feliratát.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 4. 16:06

ÓÓÓÓ, köszönöm szépen!! :-)
Jóbi Éva
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. október 5. 23:10

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Jóbi Éva » 2022. január 4. 16:24

Köszönöm szépen. :flower1: Mint a villám olyan gyors vagy. Szeretem ezt a korszakot izgalmas és ismeretlen, kevés sorozat van lefordítva ebből az időből. :x :x :x :x
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2022. január 4. 17:04

Rita Kedves! Köszönöm szépen a feliratokat, a letöltési lehetőséget és komment történelmi részét. Érdekes volt. Üdv.csabamama2 %%- :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 4. 17:25

Na megnézve mindkét rész! Szerencsére kujonunk duplán rosszul járt, mert a végén még kupán is vágták egy pisztollyal.
Nagyon élveztem! Megy rendesen az adok-kapok! De az már még részegen is kiderült, hogy Manqting kit szeret igazán.
De még mindig palástólja! de az kiderült, hogy hiába volt részeg, a részletekre rendesen emlékszik.

Át lettek adva a fegyverek, s szerintem később biztosan szükség lesz rájuk.! Vajon az igazi mészárló kiléte ki fog e derülni?
És ha a másik marsall apja tette féltékenységből, és rájön... vajon mi lesz a reakció?

A mostohalány annyira alattomos és aljas, teljesen elborul az agya s még hazudik is. Az anyja sem különb, s ráadásul semmi jót nem ígér az ötletelése..brrrr. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2022. január 4. 19:34

Szia Rita!

Köszönöm az újabb feliratokat! :littlehearth: Még nem volt időm belenézni, pedig nagyon haladsz vele. :-bd

További jó munkát! :x
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 4. 20:15

Xuan Lin mindenféleképpen megakarja menteni a katonáit, Guan Gyao a felszámolásukért tárgyal, a vén kujon pedig Wan Qing-et falná fel!
Gondoltam, hogy a 3 Don Juan-ból kettő az Xuan Lin és Guan Gyao, de hogy a vén kujon lesz a 3.?! Na ez érdekes lesz!!!
Egyébként nem is értem, hogy a töltényt miért 10 év elteltével adja át a nagy barát Xuan Lin-nek?
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 5. 0:00

A :-* teljesen levette a lábáról Xuan Lin-t és a :littlehearth: -e úgy düböröghetett, mintha az ajtót verték volna :)) !
A kocsiban történtekről nem is beszélve. Nem panaszkodhat, mindenből a legjobb járt ki neki. Guan Gyao-nak mikor lesz ehhez hasonlóban része?
Emellett marja a féltékenység és a félreértés is.
És reggel csak úgy kiviharzott a szobából és utána adta az érdektelent!
Körben beviharzott Wan Ting is. Ez a nő egy hisztérika és feszt visít, néha az idegeimre megy az anyjával együtt.
Wan Qing úszik a boldogságban, le sem tagadhatja.
Xuan Lin-ék terve be fog jönni? És sikerült egy időre elaltatni Guan Gyao-t? Mert nem úgy látszott?

Köszönöm szépen Rita a gyors, pontos fordításaidat :littlehearth: !
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 5. 4:56

Bnemartus írta:Nagyon szépen köszönöm az első nyolc rész feliratát :) :littlehearth:


Nagyon szívesen!

%%- %%- @};- @};- %%- %%- @};- @};- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 5. 5:34

cicus írta:Drága Rita!
Köszönöm szépen az újabb 2 részt és a képeket,amelyek hűen tükrözik,
milyen imádni való a kormányzó.Láttam filmeket a forgatásról és ott is dőltek a nevetéstől,
de ott a faarcok is megváltoztak.Úgy látszik a rendező utasítása,hogy merevek legyenek.
Szerencsére Tanra ez nem vonatkozik,így élvezhetjük,hogy sziporkázik nehéz helyzetekben is ;)
Most pedig el is kezdem nézni az új részeket. :x


Szia Cicus! Én is láttam a yt-on sok kis werkfilmet, ahol a faarc Pei marsallt játszó színész is jókat nevetgélt.
De mindegyikben Chen Xing Xu (Tan Xuanlin) vitte a prímet. Ezeket nézegetve tudtam meg azt is, hogy nem
a saját hangján játszik. Neki sokkal mélyebb, kissé repedt fazék hangja van, és nagyon "kínais" a kiejtése.
Mondjuk a többiekre is igaz, hogy utólag szinkronizálták őket. Gondolom ugyanazért van erre szükség, amiért
a feliratokra is. Így szűrik ki a nyelvjárásbeli különbségeket, és teszik érthetővé az egész ország számára.

Remélem, nagyon jól szórakoztál az újabb részeken!

Itt egy kis vicces videó a forgatásokról. Sok jelenetet már mi is láttunk.

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 5. 6:18

Kata58 írta:Na megnézve mindkét rész! Szerencsére kujonunk duplán rosszul járt, mert a végén még kupán is vágták egy pisztollyal.
Nagyon élveztem! Megy rendesen az adok-kapok! De az már még részegen is kiderült, hogy Manqting kit szeret igazán.
De még mindig palástólja! de az kiderült, hogy hiába volt részeg, a részletekre rendesen emlékszik.

Át lettek adva a fegyverek, s szerintem később biztosan szükség lesz rájuk.! Vajon az igazi mészárló kiléte ki fog e derülni?
És ha a másik marsall apja tette féltékenységből, és rájön... vajon mi lesz a reakció?

A mostohalány annyira alattomos és aljas, teljesen elborul az agya s még hazudik is. Az anyja sem különb, s ráadásul semmi jót nem ígér az ötletelése..brrrr. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Szia Kata! Gyors voltál nagyon! Jaj, az a Fay igazgató annyira ellenszenves ember! Először azt hittem,
hogy az ő parancsára tesznek valamit Wanqing italába, de kiderült, hogy ő is csak áldozat. Más az értelmi
szerző.

Számunkra is kiderült, hogy kit szeret Wanqing igazán, csak a Kormányzó nem veszi észre. Elvakítja a
féltékenység.

Biztos vagyok benne, hogy a katonai kormányzók között kell keresni Xuanlin apjának és testvérének gyilkosát.

Kép

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég