Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 5. 6:20

Kriszti007 írta:Szia Rita!

Köszönöm az újabb feliratokat! :littlehearth: Még nem volt időm belenézni, pedig nagyon haladsz vele. :-bd

További jó munkát! :x


Szia Kriszti, ne is kezdj bele, csak ha lesz időd, mert nem könnyű abbahagyni. Ezért is sietek ennyire.

Nagyon szívesen!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 5. 6:29

AmyRebecca írta:Kedves Rita! :flower1:
Köszönöm szépen az újabb részeket! :)
Nagyon jó a sorozat! :littlehearth:


Kedves AmyRebecca! Nagyon szívesen! Igen, nagyon jó sorozat! Annyira örülök, hogy
senki nem kezdett bele a Vikin, így megmaradhatott nekem. :D

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 5. 6:30

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 9-10.részek feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 5. 6:31

f.ági írta:ÓÓÓÓ, köszönöm szépen!! :-)


Neked is nagyon szívesen, Ági!

Egyetértek mindennel, amit Chen Xin Xuról írtál. A szeme sem áll jól. Nagyon jó színésznek
tartom.

Kép

%%- %%- :movingflower: :movingflower: %%- %%- :movingflower: :movingflower: %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 5. 6:41

Jóbi Éva írta:Köszönöm szépen. :flower1: Mint a villám olyan gyors vagy. Szeretem ezt a korszakot izgalmas és ismeretlen, kevés sorozat van lefordítva ebből az időből. :x :x :x :x


Nagyon szívesen, Éva!

Hátha találok még ebben a korban játszódó sorit. Én is vágyom rá.

:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- %%- :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 5. 6:42

csabamama2 írta:Rita Kedves! Köszönöm szépen a feliratokat, a letöltési lehetőséget és komment történelmi részét. Érdekes volt. Üdv.csabamama2 %%- :littlehearth:


Kedves Ildikó! Mindent nagyon szívesen!

:littlehearth: %%- :movingflower: %%- :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 5. 7:06

Hesu írta:Xuan Lin mindenféleképpen megakarja menteni a katonáit, Guan Gyao a felszámolásukért tárgyal, a vén kujon pedig Wan Qing-et falná fel!
Gondoltam, hogy a 3 Don Juan-ból kettő az Xuan Lin és Guan Gyao, de hogy a vén kujon lesz a 3.?! Na ez érdekes lesz!!!
Egyébként nem is értem, hogy a töltényt miért 10 év elteltével adja át a nagy barát Xuan Lin-nek?

A :-* teljesen levette a lábáról Xuan Lin-t és a :littlehearth: -e úgy düböröghetett, mintha az ajtót verték volna :)) !
A kocsiban történtekről nem is beszélve. Nem panaszkodhat, mindenből a legjobb járt ki neki. Guan Gyao-nak mikor lesz ehhez hasonlóban része?
Emellett marja a féltékenység és a félreértés is.
És reggel csak úgy kiviharzott a szobából és utána adta az érdektelent!
Körben beviharzott Wan Ting is. Ez a nő egy hisztérika és feszt visít, néha az idegeimre megy az anyjával együtt.
Wan Qing úszik a boldogságban, le sem tagadhatja.
Xuan Lin-ék terve be fog jönni? És sikerült egy időre elaltatni Guan Gyao-t? Mert nem úgy látszott?

Köszönöm szépen Rita a gyors, pontos fordításaidat :littlehearth: !


Kedves Hesu! Nagyon szívesen a feliratokat!

Majd a következő részekben derül ki, hogy milyen jól kalkulált Wanqing a katonák elhelyezésével kapcsolatban.

A vén kujon se tudott róla, hogy az ágyában fogja találni Wanqingot, pedig ahogy írtam fentebb, azt hittem,
ő szervezett mindent így. De ha így lett volna, nem részegedik le maga is. Őt is meglepte, amikor meglátta a
lányt maga mellett.

A katonai orvos tíz éve elhagyta a sereget, külön váltak az útjaik a Kormányzóval. Akkor tudja vele újra felvenni
a kapcsolatot, amikor meglátja az újságban, hogy XL lett Sanghaj kormányzója. Ekkor adja oda a lövedéket is.

Szegény GY! Tényleg nem lesz része olyan élményben, mint amiben XL részesült. Tan Si is élvezte az előadást. :))
Mégis azt hiszi, hogy Wanqing GY-t szereti. Pedig már az is beszédes volt, hogy W-nak eszébe se jutott GY sebét
ellátni, de azonnal sietett kötszerekért, ahogy meglátta a Kormányzóét.

Jó kis részek jönnek. Itt van a katonák ügye, a mostoha elszántabb, mint valaha, a háttérben ott húzódik a
Kormányzó apja ügye, és a szerelmes párok is csak küszködnek...

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 5. 8:31

Sziasztok!
Először azt hittem,hogy a dörzsölt vén kéjenc pacáknál GY megcserélte az italokat, mert sejtett valamit, mikor elvette Wanqing elől az italt és végül a kiagyalójánál köt majd ki. Aztán rájöttem, hogy nem dőlt volna azonnal ki,ha a por nem az ő üvegében van.
Kiváncsi leszek nagyon mi fog ezután történni, de nem vagyok vele egyedül. :-)
Rita, szuperszónikus gyors vagy!! :-)
A Pei marsallban eddig csak a gazdag nőcsábász ficsurt láttam, de fog ő még ötletekkel előállni, ami a Kormányzó rovására menne, ha az nem lenne észen. Gondolom én . :-)
Nagyon dijjaztam a pofonokat, amit Wanqing kiosztott a kedves hugának. Aztán meg azon vigyorogtam,mikor a két pasinak odaszólt, hogy akarnak-e csatlakozni az ő vitájukhoz. :)) Azonnal felvették a nyúlcipőt. A két betoji. :))
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 5. 12:33

Szia Rita!
Tegnap megnéztem mind a 2 részt és naná,hogy tetszett :) Persze a vén kujon nem és felháborító
ahogy a lányokat meg akarja kapni,nagyon piszkosak a módszerei.Szerencsére volt megmentő,aki
mindig résen van.Bevallom én is örültem amikor a mostoha testvér megkapta a pofonokat,amit
persze meg is érdemelt,főleg,hogy tudjuk mire készülnek az anyjával.Érdekes amit írtál,hogy nem
a hangjukon beszélnek,hanem szinkronizálva vannak,de érthető,hiszen Kína hatalmas ország és
sokféle nép él ott még a mi rokonaink is ott vannak,ők az ujgurok.Dilraba Dilmurat és Gulnazar
Bextiyar is ujgur.Sajnos a kínaiak szörnyen bánnak azzal a néppel is,de nem csoda,ha az ember ismeri
az okot.Én is láttam a filmet a forgatásról,de jó volt újra nézni.Köszönöm,hogy feltetted és a többit is :)
Egyre inkább látszik,hogy Guan Gyao talpig becsületes és szerintem egyre jobban megbíznak egymásban
a kedvencünkkel.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Rita

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 6. 5:00

f.ági írta:Sziasztok!
Először azt hittem,hogy a dörzsölt vén kéjenc pacáknál GY megcserélte az italokat, mert sejtett valamit, mikor elvette Wanqing elől az italt és végül a kiagyalójánál köt majd ki. Aztán rájöttem, hogy nem dőlt volna azonnal ki,ha a por nem az ő üvegében van.
Kiváncsi leszek nagyon mi fog ezután történni, de nem vagyok vele egyedül. :-)
Rita, szuperszónikus gyors vagy!! :-)
A Pei marsallban eddig csak a gazdag nőcsábász ficsurt láttam, de fog ő még ötletekkel előállni, ami a Kormányzó rovására menne, ha az nem lenne észen. Gondolom én . :-)
Nagyon dijjaztam a pofonokat, amit Wanqing kiosztott a kedves hugának. Aztán meg azon vigyorogtam,mikor a két pasinak odaszólt, hogy akarnak-e csatlakozni az ő vitájukhoz. :)) Azonnal felvették a nyúlcipőt. A két betoji. :))


Szia Ági!

Su marsallra gondolhattál, csak véletlenül Pei marsallt írtál. Tegnap fordítás közben megint feldühített.
Annyira viszket a tenyerem, ha ő van színen. Ma ti is meglátjátok a 12. részben. Még a barátját, Pei marsallt
(faarc) is sikerült kicsit kibillentenie a nyugalmából, ami nagy szó.

Wanqing azóta ilyen erős és elszánt, amióta meghallotta a mostohaanyja és lánya beszélgetését az ellopott
hozományról, és arról, hogy milyen sorsot szánnak neki. Milyen lehet már ilyen tudattal élni? És el se tudja
hagyni a házat, mert nincs semmije. Hát akkor legalább osztogassa a pofonokat. =)) Igaz, hogy ezáltal az
ellenségei is elszántabbak lettek. Én is vihogtam a két betoji reakcióján. :))

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 6. 5:24

cicus írta:Szia Rita!
Tegnap megnéztem mind a 2 részt és naná,hogy tetszett :) Persze a vén kujon nem és felháborító
ahogy a lányokat meg akarja kapni,nagyon piszkosak a módszerei.Szerencsére volt megmentő,aki
mindig résen van.Bevallom én is örültem amikor a mostoha testvér megkapta a pofonokat,amit
persze meg is érdemelt,főleg,hogy tudjuk mire készülnek az anyjával.Érdekes amit írtál,hogy nem
a hangjukon beszélnek,hanem szinkronizálva vannak,de érthető,hiszen Kína hatalmas ország és
sokféle nép él ott még a mi rokonaink is ott vannak,ők az ujgurok.Dilraba Dilmurat és Gulnazar
Bextiyar is ujgur.Sajnos a kínaiak szörnyen bánnak azzal a néppel is,de nem csoda,ha az ember ismeri
az okot.Én is láttam a filmet a forgatásról,de jó volt újra nézni.Köszönöm,hogy feltetted és a többit is :)
Egyre inkább látszik,hogy Guan Gyao talpig becsületes és szerintem egyre jobban megbíznak egymásban
a kedvencünkkel.


Szia Cicus! Igen, én is olvastam a borzalmakról, amit a kínai kormány művel az ujgurokkal. Nagyon sajnálom
őket. Talán pont Dilraba Dilmurat kapcsán tettem be korábban egy cikket a valahová itt a fórumban. Eifert
János fotóművésszel készült egy interjú - sok fotóval -, aki arról beszél, milyen hasonlóságokat fedezett fel
az ujgurok, és a magyarok között. Nekem nagyon tetszett.

https://www.irodalmijelen.hu/05242013-1426/mintha-otthon-lettem-volna-magyar-fotos-ujgurok-kozott

Alig van valaki, aki díjazná a két főfiú normális emberi kapcsolatát. A mai részekben XL csak bántást kap
érte, pedig megmenti GY életét.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 6. 5:28

Egy óra felé újra kukkantsatok be! Hozom a 11.-12. részt!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 6. 6:56

szia Rita, De jó lesz nekem ha hazaértünk, nemsokára indulok mammográfiára, és ez a sorozat vár bennünket.
Elég szeles az idő, de a tegnapihoz képest ez már csak andalgás.
Vigyázzatok magatokra, és ha van havas kép, majd azt is kérünk, mert itt az eső esett folyamatosan. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 6. 12:17

Szia Kata! Máris jöhetsz a feliratokért!
Izgalmas kárpótlás lesz a kellemetlenségekért!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (12/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 6. 12:30

Jó szórakozást kívánok a 11.-12. részekhez!

Nagyon sok izgalomban lesz részünk! A mostoha és Xu Bojun beindítja a rakétáit. Az egyik "csak"
el akarja lehetetleníteni, a másik el is akarja tenni láb alól a célpontját. Két közös van dolog van
bennük. Az egyik, hogy semmilyen eszköztől nem riadnak vissza, a másik, hogy mindketten ugyanazt
az embert használják "elintézőként".


Kép
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (12/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 6. 13:02

Kedves Rita! :flower1:
Köszönöm szépen az újabb részeket! :flower1:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (12/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 6. 13:03

Szia Rita!
Megint éppen jókor néztem be,mert itt van az újabb 2 rész :-* Hát le vagyok nyűgözve,
annak ellenére,hogy tudom egy angyal vagy :x Köszönöm szépen a fotós élménybeszámolóját is.
El is olvasom,de előtte még megnézem az új részeket,mert a beszámolód alapján,már előre
izgulok. :-ss
margi53
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. május 8. 6:13

Re: Fall in Love (online is nézhető) (12/36)

HozzászólásSzerző: margi53 » 2022. január 6. 13:54

Kedves Rita!
Nagyon örülök, hogy ismét fordítasz, ráadásul egy ilyen remek sorozatot! Belenéztem és itt ragadtam! Köszönöm szépen a munkádat! :) :flower1: :littlehearth:
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Fall in Love (online is nézhető) (12/36)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2022. január 6. 14:45

Rita Kedves! Itt is köszönöm szépen a feliratokat és a munkádat. Igen ügyesen haladsz, aminek mi természetesen nagyon örülünk:-)) %%- :littlehearth:
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Fall in Love (online is nézhető) (12/36)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2022. január 6. 15:03

Sajnos mindig kidob az oldal állandóan be kell jelentkeznem és megint biztos eltűnt a hozzá szólásom !!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (12/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 6. 15:07

Erzsike, sajnos, ez velem is gyakran előfordul. Mielőtt elküldenéd a hozzászólásodat,
jelöld ki, mentsd el, és ha újra be kell jelentkezned, illeszd be újra és küldd el. Így
nem kell újra írni.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (12/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 6. 15:14

sziasztok,szia Rita! Köszönöm az újabb részeket, már meg is néztem! :D ;)
Hát nem semmi megpróbáltatások vannak ezekben a részekben sem, s a romantikából szinte csak egy morzsát kaptunk.
Mégis egyik kedvenc jelenetem amikor a testvéreiről, apjáról és a hugáról, majd annak leendő jövőjéről beszélgetnek.
Nagyon bírtam a jókor jött ficamot is, mert persze a várt hőslovag éppen meg is jön :)) .

Megható volt az is ahogy Tan és W. egymástól távol mégis szinte egyszerre nyúlnak az amulettükért! Megható pillanatok voltak!
Nagyon megrázott a rablás és persze a majdnem sikeresen véghez vitt merénylet is. Szinte hihetetlen, de közvetett módon az apának is köze van a súlyos majdnem végzetes balesethez.
Majd megszakad az igyekezettől, hogy mindent Tan nyakába varrjon. De a persze nemvárt segítség is megérkezik.
:x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (12/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 6. 15:36

Üdv.
Köszönöm szépen a 11-12.részek feliratát.
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Fall in Love (online is nézhető) (12/36)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2022. január 6. 16:47

Nem azért mint ha nemszívesen írnék ,azért megpróbálom . Köszönöm szépen a 7-8,9-10,11-12-rész fordítását ! Nagyon beszippantott a sorozat imádom a szereplőket ,még az intrikák ellenére is különösen jó a humora ,izgalmas ,nem utolsó sorban szerelem is van benne .Sajnos utolértelek ,pedig mindig megfogadom ,hogy tartalékolok két részt .hogy ne maradjak a sorozat nélkül ,de ez sajnos nem jön össze ,de sebaj ,mert nem kell sokat várnom a következő részre !
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2022. január 6. 20:58

Rita írta:Szia Kriszti, ne is kezdj bele, csak ha lesz időd, mert nem könnyű abbahagyni. Ezért is sietek ennyire.

Nagyon szívesen!


Köszönöm az újabb részeket! :littlehearth:

Nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne olvassam, amit írtok. ;) Nagyon jó ütemben haladsz.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég