Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 8. 20:52

Szegény Guangyao ott a kórházi ágyon. Totál felesleges harmadik volt a barátai és a potenciális barátnőjelöltjeik között. Nézett is ki a fejéből, hogy akkor most mi van. :)) Birtam nagyon a kórházi jeleneteket, meg a féltékenység zöld szemű szörnyetegét, ahogy keringett jobbra meg balra. :))
Kata, a nővérrel kapcsolatban nekem is azok a gondolatok fordultak meg a fejedben, mint Neked. :-)
A zálogházas pasinál meg csodálkoztam,honnan tudja, hogy a pisztoly nem volt megtöltve. Hát igen, aki katona volt attól ne is várjunk mást...
Most már totál izgatott vagyok, hogy beigazolódik-e a sejtésem a pasival kapcsolatban, bár a fényképen a kislány kicsit megerősitett benne. Ráadásul volt családja is.
Azt viszont nem értettem a két banya miért nem megy be a kórházba látogatni.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 8. 21:59

Szia Rita!
Nagyon köszönöm az új részeket,persze meg is néztem és elborzasztott mire képesek egyes emberek.
Ezeknek tényleg csak a vagyon és a hatalom fontos ezért bárkit megölnek,megöletnek,hogy megtartsák.
Nekem is az a gyanúm,hogy a mostohának köze van a zálogházas pasashoz és Guangyao apja ismeri a
történetét hiszen az ő adjutánsa volt,így most ketten is ugyanazt a parancsot adták neki,de egy kicsit
másképpen sült el mint gondolták,hála istennek.Persze Tan oldotta a feszültséget és jókat derültem rajta.
Annyira frappánsan megoldott mindent,nem csodálom,hogy félnek tőle a hatalmasok,most emberükre akadtak.
Nagyon várom,hogy buktatják le a gonosz boszorkányt.Én is úgy érzem,hogy Gy apjának köze volt Tan apjának
a meggyilkolásához és W bátyjának elrablásához is,hiszen mindig pénzre van szüksége,hogy a hatalmát fenn
tudja tartani.Szegény Guangyaot pedig sajnáltam,annyian vigyáztak rá,de abban nem volt sok köszönet :)
Ezek a részek is nagyon jók voltak és ez biztos így is marad.
Szép hétvégét :x
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 9. 3:26

Köszönöm a 13.-at!

Minden tüntetésen van egy szó szóló, mint ez esetben is. És ki a felbujtó "főnöke"? Természetesen Vén Xu.
Mindenhová állít embereket, akik segítségével mocskolja XL-t. De nem kell félteni a mi szeretett kormányzónkat sem.
Egy mocskos, aljas, vén ember és apa is.
Su sokszor túlzásba viszi, olyan elbizakodott és okos lett, hogy az már fáj. Ha visszavenne az arcából, talán idővel megtudná hódítani Gu-t.
És XL, mint nővéreke =))! Mindent elkövet, hogy a fiatalok ne maradjanak kettesben. Majd kiesett a székből, amikor W megjelent :)).

:littlehearth: a 14.-ért!

XL elképesztően alakít. Imádom :littlehearth:.
Nagyon boldog, hogy W féltékeny Gu miatt.
G is olyan aranyos, de sajnos kosarat kapott W-től.
XL-nek is úgy kellene bevallani érzéseit, mint ahogyan azt G is tette. Vagy ha annyira féltékeny W, ő is léphetne egyet. Mikor haladnak már egy ici-picit előre :ympray:?
És a találkák a kórteremben. Nem semmik voltak :)).
W, hogy összerakta magában a kirakós darabjait, gyanítja, hogy Hisztérika ölte meg az anyját és a bátyját.
Nem is értem én, ha Wan Ting annyira szereti Gy-t, akkor miért hallgat az anyjára? A Hisztérika lebukása csak idő kérdése. Szerintem.
És a zálogos mikor törik meg?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 9. 5:47

AmyRebecca írta:Szép napot Kedves Rita! :flower1:
Visszanéztem! itt vagyok újra, köszönöm szépen az újabb részeket! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Megírom őszintén! egyre több kinai sorozatot nézek! mostanában csak úgy özönlenek a jobbnál jobb produkciók! :)

Kedves AmyRebecca!

Nagyon szívesen az újabbakat is! Én is koreai függő voltam valamikor, aki el se tudta képzelni,
hogy ne csak koreai alkotásokat nézzen. Aztán valami átfordult bennem, és nyitottam más ázsiai
országok felé is, és úgy maradtam. Ma már nagyon élvezem ezt a nyitottságot.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 9. 6:27

Kata58 írta:itt vagyok én is, immár megnézve a két rész is,igaz most nem egymás után rögtön, de remek volt így is!
Jókat lehetett derülni Tanon, és a társain is, egész kis kártyapartyt rendeztek le, bár én egy kissé megijedtem a nővértől, hogy
esetleg nem jó dolgot hozott, de szerencsére csak vaklárma volt részemről. :D
Birtam a lányok reakcióit is, s már lassan vicces, hogy mindegyik tesó éppen megmentésre szorul. :)) :)) :))

a szálak felgöngyölítése is remekül haladt, most aztán füstölhet Gy apja, szerintem egy velejéig mocskos ember, jó hogy a fia
nem rá ütött, s mindig az jön fel bennem, hogy valószínűleg Tan családját is ők tették tönkre, beleértve persze a katonatársakat is. Banditáknak öltözve akkurátusan kivégezve mindenkit, hogy még véletlen se legyen szemtanú!

Nem jött össze a lázítás sem és a leszerelés sem egyenlőre, s remélem így is marad, s a két fiatalember az események sodrásában barátokká és nem ellenséggé avendzsálnak!

Izgatottan várom a folytatást is. A mostoha és lánya már végre leszerepelt, csak ők még nem tudják hogy lelepleződtek! :-bd :littlehearth: :ymhug: :-bd ~o)


Szia Kata! Fogtam a fejem, hogy itt is előhúzzák a szokásos "elrántom a szeretett lányt a robogó autó
elől" trükköt. 8-| Na, mindegy.

Igen, én is biztos vagyok benne, hogy GY apja a legártalmasabb személy ebben a történetben. Ezért
abban is biztos vagyok, hogy még sokáig fogjuk nézni a szemétségeit. Gondolom ő lesz a Kormányzó
legnagyobb ellenfele, akit le kell győznie.

Nem tudom, mennyire tud Guangyao és a Kormányzó barátokká válni, hiszen egy lányt szeretnek, és ez
gyűlöletet, gonoszságot, bosszúvágyat is kiválthat valamelyikükből. Bár egyikük sem tűnik gyűlölködőnek.
Kíváncsi leszek.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 9. 6:28

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 13-14.részek feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :flower1: %%- %%- %%- :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 9. 6:51

f.ági írta:Szegény Guangyao ott a kórházi ágyon. Totál felesleges harmadik volt a barátai és a potenciális barátnőjelöltjeik között. Nézett is ki a fejéből, hogy akkor most mi van. :)) Birtam nagyon a kórházi jeleneteket, meg a féltékenység zöld szemű szörnyetegét, ahogy keringett jobbra meg balra. :))
Kata, a nővérrel kapcsolatban nekem is azok a gondolatok fordultak meg a fejedben, mint Neked. :-)
A zálogházas pasinál meg csodálkoztam,honnan tudja, hogy a pisztoly nem volt megtöltve. Hát igen, aki katona volt attól ne is várjunk mást...
Most már totál izgatott vagyok, hogy beigazolódik-e a sejtésem a pasival kapcsolatban, bár a fényképen a kislány kicsit megerősitett benne. Ráadásul volt családja is.
Azt viszont nem értettem a két banya miért nem megy be a kórházba látogatni.


Ági! Igen!!! Nem kellett volna a színésznőnek aggódnia, hogy milyen kellemetlen dolog harmadikként
a kórteremben ücsörögnie. Az összes kórházi jelenetben egyetlen egy ember érezhette magát feleslegesnek,
a szegény frissen műtött GY. Most is röhögök, ahogy leírom. És milyen meggyőzően "bizonyította" XL, hogy
Wanqingra nincs is szüksége GY-nak, tud az egyedül enni, meg inni is. :)) :)) =))

A zálogházas nem tudta, hogy nincs megtöltve a fegyver. Ő meg akarta ölni magát, és nagyon meglepődött,
hogy hiába húzta meg a ravaszt. XL meg a zálogházas akcióján lepődött meg. Ez a jelenet azokra emlékeztetett,
ahol a gyanúsítottak a kínvallatások elől mérget vesznek be. Már ebben a soriban is volt ilyen. Ez a hapsi is
sokat tud, és inkább gyorsan meghalna, minthogy később a kínzások hatására kikotyogjon valamit.

A zálogházas családja körül valami nincs rendben, mert Xu Bojun még az adjutánsának se beszél róla. A következő
két részben ez is kiderül. Lesz ne mulass!

Én se értem, miért nem mentek be látogatni? Nyilván nem a vériszony miatt. Úgy emlékszem, ez nem fog kiderülni.

Annyira izgalmas lesz a kövi két rész! Alig várom, hogy ti is lássátok!

Hol vagyunk már ettől!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 9. 7:23

cicus írta:Szia Rita!
Nagyon köszönöm az új részeket,persze meg is néztem és elborzasztott mire képesek egyes emberek.
Ezeknek tényleg csak a vagyon és a hatalom fontos ezért bárkit megölnek,megöletnek,hogy megtartsák.
Nekem is az a gyanúm,hogy a mostohának köze van a zálogházas pasashoz és Guangyao apja ismeri a
történetét hiszen az ő adjutánsa volt,így most ketten is ugyanazt a parancsot adták neki,de egy kicsit
másképpen sült el mint gondolták,hála istennek.Persze Tan oldotta a feszültséget és jókat derültem rajta.
Annyira frappánsan megoldott mindent,nem csodálom,hogy félnek tőle a hatalmasok,most emberükre akadtak.
Nagyon várom,hogy buktatják le a gonosz boszorkányt.Én is úgy érzem,hogy Gy apjának köze volt Tan apjának
a meggyilkolásához és W bátyjának elrablásához is,hiszen mindig pénzre van szüksége,hogy a hatalmát fenn
tudja tartani.Szegény Guangyaot pedig sajnáltam,annyian vigyáztak rá,de abban nem volt sok köszönet :)
Ezek a részek is nagyon jók voltak és ez biztos így is marad.
Szép hétvégét :x


Szia Cicus!
Egy dolgot pontosítanék: a zálogházas nem Xu Bojun adjutánsa volt, hanem Luo katonai kormányzóé. Neki
dolgozott a Kormányzó apja a seregével. Ő vetette ki a nyilvántartásból a Tan Hadsereget, miután azt hitte,
hogy azok rabolták ki a készleteit. Na, ebben a dologban lehetett benne a zálogházas keze. Pont tíz éve
történt ez az eset, és XL apjának a lemészárlása, és az is tíz éve volt, hogy a zálogházas hirtelen leszerelt.
Gondolom, ezeket az eseményeket, és a zálogházast, Xu Bojun irányította a háttérből, és még ma is neki
dolgozik a pasi.

Valahogy úgy lehetett, hogy a zálogházas, aki a mostohával való beszélgetés után eldöntötte, hogy meg kell
szabadulniuk Wanqingtól, eltervezte az emberrablást, és egyúttal úgy intézte, hogy a milíciára terelje a
gyanút. Így két legyet ütött egy csapásra. Xu Bojun nem tudott az emberrablásról, ő csak a zavarkeltést
adta parancsba. A mostoha meg csak annyit tudott szerintem, hogy a kellő időben Wanqingnak egyedül kell
beülnie az autóba. Most fordítom a 15. részt, és épp ott tartok, hogy ezt a kérdést feszegetik. Hamarosan
okosabbak leszünk.

Igen, én is azt gondolom, hogy Wanqing bátyja is XB és/vagy a mostoha áldozata. Mik fognak még itt kiderülni!
Ez a Xu Bojun nem kispályás. Nem csoda, hogy kiakadt XL puccsán. Elvették tőle az ő Sanghaját. :D :-o

Szegény GY-t leforrázta W visszautasítása, pedig sejti már, hogy a lány XL-t szereti.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 9. 7:46

Hesu írta:Köszönöm a 13.-at!

Minden tüntetésen van egy szó szóló, mint ez esetben is. És ki a felbujtó "főnöke"? Természetesen Vén Xu.
Mindenhová állít embereket, akik segítségével mocskolja XL-t. De nem kell félteni a mi szeretett kormányzónkat sem.
Egy mocskos, aljas, vén ember és apa is.
Su sokszor túlzásba viszi, olyan elbizakodott és okos lett, hogy az már fáj. Ha visszavenne az arcából, talán idővel megtudná hódítani Gu-t.
És XL, mint nővéreke =))! Mindent elkövet, hogy a fiatalok ne maradjanak kettesben. Majd kiesett a székből, amikor W megjelent :)).

:littlehearth: a 14.-ért!

XL elképesztően alakít. Imádom :littlehearth:.
Nagyon boldog, hogy W féltékeny Gu miatt.
G is olyan aranyos, de sajnos kosarat kapott W-től.
XL-nek is úgy kellene bevallani érzéseit, mint ahogyan azt G is tette. Vagy ha annyira féltékeny W, ő is léphetne egyet. Mikor haladnak már egy ici-picit előre :ympray:?
És a találkák a kórteremben. Nem semmik voltak :)).
W, hogy összerakta magában a kirakós darabjait, gyanítja, hogy Hisztérika ölte meg az anyját és a bátyját.
Nem is értem én, ha Wan Ting annyira szereti Gy-t, akkor miért hallgat az anyjára? A Hisztérika lebukása csak idő kérdése. Szerintem.
És a zálogos mikor törik meg?


Hesu! Jót röhögtem a "Vén Xu" elnevezésen. :)) Tetszik! Ez a pasi igazi kiskirály. Gonosz, bosszúvágyó,
erőszakos, kíméletlen, könyörtelen. Nyilván abban az időben csak ilyen tulajdonságokkal tudtak a hadurak
fennmaradni. Vagy ők ettek vagy őket ették meg. Szörnyű lehetett! Azt hiszem, egy ilyen erős apának
törvényszerűen "gyenge" fia kell legyen.

Su marsallt nem bírom nézni se. Igazi baromarc!

Matrica pedig már annyira tapad-ragad, hogy Cellux lett belőle. :))

Wantingnak alig van saját gondolata, és nem csak azért, mert butuska, hanem mert az anyja elnyomja.
Neki van esze bőven kettejük helyett is. Befolyásolja, irányítja, uralja a lányát.

Nagyon szépen vallott szerelmet GY! Annyira jól csinálta, hogy azt éreztem, maga a színész is szerelmes
a Wanqingot alakító színésznőbe. XL biztos, nem így fog! :))
Utána néztem, a 17. részben lesz, amikor W és XL végre tisztázzák az érzelmeiket.

Itt fog megtörténni:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 9. 8:33

Élvezettel olvasom a többiek hozzászólását, s persze örömmel nézegetem a képeket is! Már nem sok kell a szép kis románchoz, jövő héten biztosan sor kerül majd rá! Nagyon várom! :)) :)) :)) :littlehearth: :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 10. 12:38

Délután érkezem a következő két résszel!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 10. 14:04

Jajj de jó!!! :-)
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2022. január 10. 14:24

Köszönöm szépen az újabb részeket! :x
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2022. január 10. 14:27

Kata58 írta:Élvezettel olvasom a többiek hozzászólását, s persze örömmel nézegetem a képeket is! Már nem sok kell a szép kis románchoz, jövő héten biztosan sor kerül majd rá! Nagyon várom! :)) :)) :)) :littlehearth: :-bd

Én is örömmel olvasgatok itt. :ymblushing:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 10. 15:08

Jó szórakozást kívánok a 15.-16. részekhez!

Annyira nagyon jó volt nézni mind a két részt! Kezdenek bűnhődni a bűnösök! Öröm nézni Wanqing és
a Kormányzó együttműködését. De jó, hogy ezután már szép szerelmes pillanatokban is lesz részünk!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 10. 15:31

Nagoyn köszönöm a két részt!! :-)
Már alig várom, hogy vizszint legyen és nézhessem! :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 10. 16:03

Juhééé! de jó hogy idenéztem megint...máris nézem :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2022. január 10. 16:49

Kedves Rita ! Nagyon szépen köszönöm a 13,14,15,16.-rész fordítását !!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 10. 17:33

Komolyan még a fejem is megfájdult az izgalomtól, főleg az utolsó percek miatt, az a lotyó még mindig kiharcol valamit
a lánya részére, pedig már kiderült hogy nem a férjétől, hanem a régi szeretőjétől van.!
amúgy nagyon élveztem az egyre erősödő összhangot a fiatalok között!
A kormányzó egyre másra sikertelenül végeztette el a merényleteket! :)) :)) :)) Remélem megérjük hogy az ő körmére is rákoppintanak, bár fájdalmas lenne ha a saját fia jönne rá szemétségeire, de szerintem elkerülhetetlen lenne!

De mi is a helyzet az orvosos merénylettel? Mire is jött rá Gy.? Ez egyre érdekesebb.... :D :littlehearth: :x :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 10. 17:55

Szia Kedves Rita! :littlehearth:
De jó hogy benéztem! már itt is a következő két rész! :flower1: :flower1: :flower1:
Köszönöm szépen! :x
baria
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017. április 22. 11:01

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: baria » 2022. január 10. 19:22

Kedves Rita!
Először is nagyon köszönöm, hogy fordítod ezt a sorit. Szeretem a történelmi jellegű filmeket.
Sajnos a feliratot nem tudom kibontani, ilyen még nem fordult elő. Azt írja , hogy hibás, Ha feltennéd még egyszer megköszönném.
Üdvözlettel!
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 10. 19:24

:littlehearth: a 15.-ért!
Hisztérika nyaka körül szorul a hurok. Ha Mu most is homokba dugja a fejét, akkor megérdemli a sorsát.
Ha korábban elvetélt, akkor milyen másik gyermekről van szó? Mert Vén Xu azt ígérte, hogy gondoskodni fog a zálogos gyermekéről, ha az mindent magára vállal. Meglódult a fantáziám, ha azt feltételezem, mint lehetséges gyermekre Wan Ting-ra gondolok?
A Vén Xu is azért menti az írháját.
Hogy lehet egy ilyen vén szivarnak, olyan tisztességes fia, mint Gy?

:littlehearth: a 16.-ért is!
Csak nem vitt tévútra a fantáziám.
Mu-nak egy érvágás volt megtudnia az igazságot. Szerintem Wan Ting-ban pedig forr és forrni fog a bosszú W iránt.
XL és W szépen összedolgoztak.
Azt láttam, hogy Gy amikor a doki kezét meglökte, akkor az elejtette a fecskendőt, de ez a bemutatónál nem így történt.
Gy mire gondolhatott vissza?

Köszönjük Rita az irántunk való törekvésedet. ^:)^
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 10. 19:34

baria írta:Kedves Rita!
Először is nagyon köszönöm, hogy fordítod ezt a sorit. Szeretem a történelmi jellegű filmeket.
Sajnos a feliratot nem tudom kibontani, ilyen még nem fordult elő. Azt írja , hogy hibás, Ha feltennéd még egyszer megköszönném.
Üdvözlettel!

Kedves baria! Egy másik - a Windowsba beépítet - tömörítő progival csomagolom össze,
és ide a hozzászólás aljába fogom csatolni. Ha Windowsod van, akkor automatikusan ki
kell tudnia csomagolni.

Nagyon szívesen!
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
baria
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017. április 22. 11:01

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: baria » 2022. január 10. 20:14

Rita írta:
baria írta:Kedves Rita!
Először is nagyon köszönöm, hogy fordítod ezt a sorit. Szeretem a történelmi jellegű filmeket.
Sajnos a feliratot nem tudom kibontani, ilyen még nem fordult elő. Azt írja , hogy hibás, Ha feltennéd még egyszer megköszönném.
Üdvözlettel!

Kedves baria! Egy másik - a Windowsba beépítet - tömörítő progival csomagolom össze,
és ide a hozzászólás aljába fogom csatolni. Ha Windowsod van, akkor automatikusan ki
kell tudnia csomagolni.

Nagyon szívesen!

Nagyon aranyos vagy, hogy ilyen gyorsan segítettél.
Köszönöm szépen!
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 10. 21:00

Szia Rita!
Nagyon köszönöm az újabb 2 részt :x Nem is írtam addig amíg meg nem néztem mind a kettőt,mert
alig vártam,hogy végre elkapják ezt a velejéig romlott nőt.Hihetetlen,hogy a férje még mindig a 2.
tárgyalás után is tekintettel van az együtt töltött 10 évre.Csodálom,hogy most kimondta,elválik tőle.
Annyira izgalmas volt ez a két rész is végig,hogy nem volt benne olyan pillanat,ami időhúzás lett volna.
A vén Xu,ahogy Hesu nevezi :)) nagyon be volt ijedve,hogy kiderül róla valami és nagyon élveztem,hogy
nem sikerült egyszer sem a terve.XL mindig előtte jár pár lépéssel,pedig nagyon is tudja miféle ember.
Kíváncsian várom Gy mire jött rá a merénylettel kapcsolatban.
Ezekkel az ázsiai nevekkel én még 7 év után is hadilábon állok,azért gondoltam,hogy a vén Xu adjutánsa volt
a zálogos ,mert tudott a kapcsolatáról és mert most is neki dolgozik.Köszönöm hogy felhomályosítottál ;;)
Azért az furcsa,hogy a fiát be akarta házasítani a Mu családba,pedig tudta,hogy van vérszerinti lánya is.
Persze gondolom nem sejtette,hogy ki is derülhet a turpisság.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég