Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 10. 22:49

Maradjunk akkor a vén Xu-nál, ha már mindenkinek tetszik ez a név. :))
Már az előzőekben megmutatta mennyire tartja fontosnak a fiát a saját érdekeivel szemben. Most pedig az is kiderült tudta kihez akar, vagy akarja, hogy hozzámenjen, mégis támogatta benne, mert a Mu család vagyonára és tekintélyére neki is szüksége volt.
Kiváncsi leszek mi lesz a sorsa a Mu ház asszonyának és lányának.
Az a tű a kórházi szobában hogy eshetett akkor le és nem pedig másként mozdult?
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 10. 23:16

Üdv.
Köszönöm szépen a 15-16.részek feliratát.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 11. 5:27

Kedves Kata, Ági, Gyöngyi, Erzsébet, AmyRebecca, Baria, Hesu, Cicus és chain!

Nagyon szívesen a feliratokat! Jönnek a további izgalmak!


Milyen látványosak ezek a "kórtermek"! Nagyon szeretem megfigyelni a kis részleteket. Milyen mívesek
az ágyak például, de nagyon tetszenek a szinte már túldíszített telefonok, a színes ételhordók, a cifra
kislámpák, az állóórák... minden.

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 11. 5:42

Kata, az a kavarodás, ami a gyerekek körül volt, már engem is megzavart néha. Nagyon észnél
kellett lennem fordítás közben, nehogy összekavarjak valamit. Még jó, hogy két angol feliratom
van! Szükség is van rá. Ami a meglepő, hogy a Vikié a rosszabb, a yt-os a használhatóbb.

Ami feltűnt, hogy a mostohának milyen régóta volt viszonya mindkét férfival. 18 éve nagyjából.
A kakukk jutott még eszembe, aki más madár fészkébe rakja a tojását. Így kelt ki Wanting a Mu
családban.

Igen, én is azt hiszem, hogy Guangyaonak nagyon fog fájni, ha rájön, milyen gonoszságokat követett
el az apja.

A 17. részben megtudjuk, mi lett gyanús GY-nak.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 11. 6:09

Hesu írta::littlehearth: a 15.-ért!
Hisztérika nyaka körül szorul a hurok. Ha Mu most is homokba dugja a fejét, akkor megérdemli a sorsát.
Ha korábban elvetélt, akkor milyen másik gyermekről van szó? Mert Vén Xu azt ígérte, hogy gondoskodni fog a zálogos gyermekéről, ha az mindent magára vállal. Meglódult a fantáziám, ha azt feltételezem, mint lehetséges gyermekre Wan Ting-ra gondolok?
A Vén Xu is azért menti az írháját.
Hogy lehet egy ilyen vén szivarnak, olyan tisztességes fia, mint Gy?

:littlehearth: a 16.-ért is!
Csak nem vitt tévútra a fantáziám.
Mu-nak egy érvágás volt megtudnia az igazságot. Szerintem Wan Ting-ban pedig forr és forrni fog a bosszú W iránt.
XL és W szépen összedolgoztak.
Azt láttam, hogy Gy amikor a doki kezét meglökte, akkor az elejtette a fecskendőt, de ez a bemutatónál nem így történt.
Gy mire gondolhatott vissza?

Köszönjük Rita az irántunk való törekvésedet. ^:)^


Hesu, közben már ki is derült, kinek a lánya Wanting. Egyet el kell ismerni, hihetetlenül jól tudott
helyezkedni a mostoha. Jól sakkozott a gyermekeivel is. Viszont azt is elhiszem neki, amit a végén
mond, hogy igazán szerette a férjét, de ez sem tartotta vissza attól, hogy jóban legyen a zálogházassal.

Mu úr egy tutyimutyi alak. El tudom képzelni, hogy nagyon szerette ezt a nőt, és félig-meddig elhiszi
neki amit mentegetőzésként mond. Ezért kezdi mindig úgy a felmentő mondatot, hogy az "elmúlt tíz
évre való tekintettel".

A vén Xu örökös rettegésben van, hogy valami kiderül róla, és én ezt nagyon bírom. Haha!

Még épp csak száműzetésbe került a mostoha, máris a bosszún jár az agya. De rossz lehet az ilyeneknek.
Valóban megkönnyebbülhetett a lebukásakor: nem kell többet ármánykodnia, és félnie, hogy elveszíti,
amit addig megkaparintott.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 11. 6:10

baria írta:Nagyon aranyos vagy, hogy ilyen gyorsan segítettél.
Köszönöm szépen!


Nagyon szívesen! Sikerült kicsomagolnod a feliratokat?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 11. 6:48

cicus írta:Szia Rita!
Nagyon köszönöm az újabb 2 részt :x Nem is írtam addig amíg meg nem néztem mind a kettőt,mert
alig vártam,hogy végre elkapják ezt a velejéig romlott nőt.Hihetetlen,hogy a férje még mindig a 2.
tárgyalás után is tekintettel van az együtt töltött 10 évre.Csodálom,hogy most kimondta,elválik tőle.
Annyira izgalmas volt ez a két rész is végig,hogy nem volt benne olyan pillanat,ami időhúzás lett volna.
A vén Xu,ahogy Hesu nevezi :)) nagyon be volt ijedve,hogy kiderül róla valami és nagyon élveztem,hogy
nem sikerült egyszer sem a terve.XL mindig előtte jár pár lépéssel,pedig nagyon is tudja miféle ember.
Kíváncsian várom Gy mire jött rá a merénylettel kapcsolatban.
Ezekkel az ázsiai nevekkel én még 7 év után is hadilábon állok,azért gondoltam,hogy a vén Xu adjutánsa volt
a zálogos ,mert tudott a kapcsolatáról és mert most is neki dolgozik.Köszönöm hogy felhomályosítottál ;;)
Azért az furcsa,hogy a fiát be akarta házasítani a Mu családba,pedig tudta,hogy van vérszerinti lánya is.
Persze gondolom nem sejtette,hogy ki is derülhet a turpisság.


Szia Cicus! Milyen igaza volt XL-nek, amikor azt mondta, hogy a zálogházast életben kell tartani, mert
sok nagy halat fognak vele kifogni. Remélem, hogy az egyik nagy hal Vén Xu lesz! Akkora hatalmuk van
ezeknek, hogy csak ésszel, csellel, ravaszsággal lehet őket térdre kényszeríteni. Szerencsére XL-ben
emberükre akadtak. Látszik rajta, hogy élvezettel göngyölíti fel a régmúlt eseményeit. És arra is van
energiája, hogy a saját ügye mellett Wanqingnak is segítsen.

Látod, erre nem is gondoltam, hogy Vén Xu tudta, hogy Wanting nem Mu úr lánya, mégis elvetette volna
a fiával. Számító dög ő is, aki szintén sakkfigurának tekinti a gyermekét.

Felkeltette az érdeklődéseteket (az enyémet is) GY gyanúja. Már fordítom a 17. részt, amiben kiderül,
mi gondolkodtatta el. Leírom, mert annyira nem látszik fontosnak. Szerintem nem lövök le vele nagy poént.
Szóval az keltette fel a gyanúját, hogy szerinte a túszul ejtője nem akarta őt igazából bántani. Ezt el is
mondja az apjának, aki azzal üti el a dolgot, hogy a mostoha, aki mindig vejének akarta GY-t, és aki a
merénylőket küldte, nem akarhatta, hogy a fiúnak baja essék. Látszatra elfogadja ezt a választ GY, de
biztosan tovább gondolja majd. Hiszen egy merénylőnek nem kell tudnia arról, hogy a megbízója kinek
szánja a lányát. :D

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 11. 6:58

f.ági írta:Maradjunk akkor a vén Xu-nál, ha már mindenkinek tetszik ez a név. :))
Már az előzőekben megmutatta mennyire tartja fontosnak a fiát a saját érdekeivel szemben. Most pedig az is kiderült tudta kihez akar, vagy akarja, hogy hozzámenjen, mégis támogatta benne, mert a Mu család vagyonára és tekintélyére neki is szüksége volt.
Kiváncsi leszek mi lesz a sorsa a Mu ház asszonyának és lányának.
Az a tű a kórházi szobában hogy eshetett akkor le és nem pedig másként mozdult?


Szia Ági! Neked is eszedbe jutott az, ami Cicusnak, hogy XB a saját fiát is kihasználja, ha az érdeke
úgy kívánja. Olyan érzéketlen itt mindenki! Mu úr is nemcsak a feleségétől vált meg, amikor új nőt
hozott a házba, hanem a lányától is. Tíz évig felé se nézett. A mostoha is fel/kihasználta a gyermekeit.
Ezek után de jó lesz nézni XL és W őszinte szerelmét!

A 17. részben derül ki, mi vár a mostohára és lányára.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 11. 8:18

Bár még nincs kész a következő két rész, mindenesetre örömmel olvastam a hozzászólásokat és a válaszokat! :D
De lehet hogy félreértettem valamit...ha nem a zálogos, hanem a vén Xué akkor hogy vitte rá a gyomra, hogy feleségül
vetesse a lányt a fiával. ?!? azt a micsoda gyomorforgató egy kurafi! Nagyon izgatottan várom a következő részt, márcsak
azért is, hogy mi lesz a feleség és a lánya büntetésének hozadéka. Félek hogy nagyon enyhe lesz, mert az a 10 év ugye...... x_x

S még van képe nekimenni a lánynak Wanqtinnak ...még jó hogy a szolgák elhurcolják! :-t ~X( :-W
Az egész bagázs lapátra való! S mivel ez most én is onlinen nézem, igencsak tűkön ülök az izgalomtól.
Már csak az vigasztal, hogy a képi beharangozás igencsak vigasztaló! Csodaszép az a csokor! :littlehearth:

Jut eszembe a berendezéssel kapcsolatban, szerintem ez kiemelt korterem, a nagyon egyszerűek biztosan nem így vannak berendezve! Amúgy a kormányzónak, Tunak sem esett nehezére bent tartózkodni :)) :)) :)) :))
A könyvekről nem is beszélve, micsoda gyönyörű bőrkötéssel vannak ellátva!!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 12. 13:15

Kata, nem a Vén Xué, hanem a gengszter Min Dachengé Wanting. Vén Xu már régóta tudja ezt, de mivel
mindenki azt hitte, hogy Mu úr lánya, ezért beházasította volna a fiát a Mu családba. Az eszébe se jutott,
hogy egyszer fény derülhet mindenre.

Ha jól értem, most nem tudsz előre leskelődni? Hogy bírod ki? Te nagy előrenéző voltál. Én végre
most jutottam el oda, hogy számomra is újak lesznek a kövi részek. Ezt vártam az elejétől fogva.
Most már én is tudok tippelgetni veletek. Ja, meg izgulni XL-ért és Wanqingért.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 12. 13:21

Körülbelül négy óra magasságában fogom hozni a 17.-18. részeket!

Jajjj, de jók lesznek! Ez már szokássá válik, hála istennek.


Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 12. 14:53

Szuper!! :-)
Ma festészet és kalligráfia, este viszont nézem!! :-)
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 12. 15:56

Szia Rita! :flower1:
Várom nagyon!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 12. 16:05

Itt is vagyok!

Jó szórakozást kívánok az újabb két részhez! Már a felénél tartunk, és még csak most fog
igazán összejönni Wanqing és Xuanlin, de máris aggódom, hogy vajon meddig fog a boldogságuk
tartani. Tudjátok, mindig jön a feketeleves, amikor minden szép és jó.


Kép
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 12. 17:11

Kedves Rita! :littlehearth:
Én is visszajöttem!!! már nézem is! köszönöm szépen! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 12. 17:44

Szuper! Gyors uzsonna, és máris nézem a képelőzeteseket is köszönöm! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 12. 17:46

Üdv.
Köszönöm szépen a 17-18.részek feliratát.
Jóbi Éva
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. október 5. 23:10

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Jóbi Éva » 2022. január 12. 17:59

Köszönöm :x :x :x :x :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 12. 19:30

17. rész maga volt a hullámvasút! Vajon ki ölette meg Wantingot, mert biztos hogy nem a családfő!
Annál inkább gyanakszom a vén Xu-ra! :-q
viszont értem én az indítékot hogy az elitéltet miért hagyta életben Tan, de nem fog ez még visszaütni?! :-ss
Kedves volt a romantikus szál, a cívódással együtt is. Holnapra marad a 18. rész! :movingflower: :littlehearth:
Mindenkinek jó éjszakát.! i-) :x :-bd :flower1: :littlehearth:
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 12. 19:54

Szép estét mindenkinek!

:littlehearth: a 17.-ért!
Végül lezárult a Hisztérika élete. Wan Ting szinte mindent elvesztett. Ugyan kiderült, hogy Wan Ting nem Mu lánya, de 18 évig csak az volt!!!!! Ezek szerint Mu-nak 18 éven keresztül semmilyen apai érzés nem volt Wan Ting irányába? Arra fel mondom, hogy látni sem akarta, amikor Wan Ting elment.
Először arra gondoltam, hogy a Zálogos helyett mást öltek meg, de az altató lövedék egy kitűnő megoldás volt XL részéről. Csak nehogy később megbánja a döntését.
Nagyon aranyos volt Tan Si az egész 17. rész alatt :x.
Végre a romantika is színre lépett. XL a kisujját nyújtotta, de W-nek az egész karja kellett :)). A romantikához a zenei aláfestés nagyon passzol.
Wan Ting merényletét szerintem Vén Xu rendezhette meg. Más ki lehetett? Mindenesetre most Wan Ting élete XL kezébe került. De miért akarják a halálát?

:littlehearth: a 18.-ért!
Vén Xu nem semmi. Milyen ördögi tettet hajtott végre a múltban.
Mu-t nagy meglepi érte W-el kapcsolatban.
Szegény Gy-t sajnálom, még nem tudja, hogy mi miért történt/történik.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 12. 20:23

Köszönöm szépen az újabb két részt. Sajnos kicsit késtem az előbbivel, éppen most néztem meg.
Nagyon örülök így most folyamatosan nézem. Meglepetés volt a gyilkosság bevallása.
Ja... és nagyon imádom a zenéjét a kezdéskori bevonulást. Szóval nagyon szép, és kellemes, látványos a sorozat. A tartalom jó, ahogy mások leírták. /A 17. rész végét még nem tudom hova tenni.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 12. 22:06

Szia Rita!
Úgy megyünk mint a rakéta :) Köszönöm szépen,hogy már nézhettem is az újabb részeket :x
Ahogy írtad is nagyon jó volt,mert végre egy mindenre elszánt gonosztevővel kevesebb lett
és lehet koncentrálni a legveszedelmesebbre akinek a hatalma is nagy,hiszen látjuk,minden
gaztett mögött ő áll és nem hiszem,hogy őt könnyen le lehetne győzni.Aztán itt vannak a
japánok is akik a zavarosban halásznak.Végre a szerelmes párunk is tisztázta mit éreznek
egymás iránt és nagyon aranyosak voltak.Tan Si annyira jól játszott megint :) annyira bírom.
Azon meglepődtem,hogy valaki Wan Ting-ot is meg akarta ölni,de a vén Xu biztosra akar menni
és a halott már nem árthat.Ki nem állhatom sem őt sem a szolgáját,de jól rátaláltak egymásra.
Sajnos Gy nem sokat tud az apja dolgairól és alig várom,hogy rájöjjön,bár azt tudja,hogy nem
olyan mint ő,de,hogy mindenben ami történik az ő keze van benne,nem sejti.
Azért félek is,hogy mit fog még ez a szörnyeteg kavarni #:-s
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 13. 6:11

Kedves AmyRebecca, Kata, Chain, Éva, Ági, Hesu, Ildikó és Cicus!

Nagyon szívesen az újabb feliratokat!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 13. 6:18

Kata58 írta:17. rész maga volt a hullámvasút! Vajon ki ölette meg Wantingot, mert biztos hogy nem a családfő!
Annál inkább gyanakszom a vén Xu-ra! :-q
viszont értem én az indítékot hogy az elitéltet miért hagyta életben Tan, de nem fog ez még visszaütni?! :-ss
Kedves volt a romantikus szál, a cívódással együtt is. Holnapra marad a 18. rész! :movingflower: :littlehearth:
Mindenkinek jó éjszakát.! i-) :x :-bd :flower1: :littlehearth:


Kata, én is biztos vagyok benne, hogy Vén Xu intéztette el W-t.

Xuanlin nagy bajt hozhat a fejére, ha kiderül, hogy a zálogházast életben hagyta. Vén Xu még veszélyesebb,
ha úgy érzi, sarokba szorították. Nem véletlen, hogy senki nem tudhatja meg, hogy nem halt meg.

Jó szórakozást a 18. részhez!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 13. 6:42

Hesu írta:Szép estét mindenkinek!

:littlehearth: a 17.-ért!
Végül lezárult a Hisztérika élete. Wan Ting szinte mindent elvesztett. Ugyan kiderült, hogy Wan Ting nem Mu lánya, de 18 évig csak az volt!!!!! Ezek szerint Mu-nak 18 éven keresztül semmilyen apai érzés nem volt Wan Ting irányába? Arra fel mondom, hogy látni sem akarta, amikor Wan Ting elment.
Először arra gondoltam, hogy a Zálogos helyett mást öltek meg, de az altató lövedék egy kitűnő megoldás volt XL részéről. Csak nehogy később megbánja a döntését.
Nagyon aranyos volt Tan Si az egész 17. rész alatt :x.
Végre a romantika is színre lépett. XL a kisujját nyújtotta, de W-nek az egész karja kellett :)). A romantikához a zenei aláfestés nagyon passzol.
Wan Ting merényletét szerintem Vén Xu rendezhette meg. Más ki lehetett? Mindenesetre most Wan Ting élete XL kezébe került. De miért akarják a halálát?

:littlehearth: a 18.-ért!
Vén Xu nem semmi. Milyen ördögi tettet hajtott végre a múltban.
Mu-t nagy meglepi érte W-el kapcsolatban.
Szegény Gy-t sajnálom, még nem tudja, hogy mi miért történt/történik.


Szia Hesu!

Meghalt a mostoha, de csak ez a szál zárult le, a többi, még nyitva maradt. Wantingnak máris a bosszún
jár az esze. Vissza akarja szerezni, ami soha nem is volt az övé. Butuska ugyan, de a bosszúálláshoz nagyon
ért. Van mitől félnie Wanqingnak.

Mu úr nemcsak tutyimutyi, hanem álszent is. Vérig van sértődve, hogy 18 évig az orránál fogva vezették,
de ha nagyon akarta volna, észrevehette volna. Mindenki hibázik, még a tökéletes stratéga mostoha is.
18 év alatt többször is felfigyelhetett volna apró jelekre, de így kényelmesebb volt neki. Érdekes, az nem
fáj neki, hogy a másik lányáról 10 évig semmit se tudott.

Tan Sit én is imádtam. Ezek az adjutánsok eggyé váltak a gazdáikkal, ha kellett az életüket is szó nélkül
feláldozták értük. Tan Si is együtt éli át a szerelmet Xuanlinnal. Éppúgy örül a szíve, ahogy a XL-é.

Szerintem Vén Xu csak azért akarta megölni W-t, mert úgy volt kedve. Mást nem tudok elképzelni. Megígérte
ugyan, hogy gondoskodik a lányról, de ezt megtette helyette Mu úr. Hagyhatta volna, hogy a lány elhajózzon
Hongkongba. Wanting nem jelentett számára veszélyt, életben is hagyhatta volna. Undorító ez a pasas!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég