Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 24. 17:26

Szia Kedves Rita! :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
Nagyon szépen köszönöm a 29. és a 30. részt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
További szép estét! :) :x :)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 24. 19:05

Köszönöm szépen Rita a 29-30 részek fordítását.
Kicsit most el vagyok maradva,de nem bánom, mert több részt nézhetek közvetlen egymás után, de kíváncsi is vagyok mi történt, történik.
Kismaraton lesz. :littlehearth:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2022. január 24. 19:28

Köszönöm ezt a nagyszerű sorozatot! :) :)
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 24. 19:38

Köszönöm a 29. részt!
Wan Ting, Vén Xu és a kis japán Hitler szép összefogott. Wan Ting maga a két lábon járó napraforgó.
Én most is azt állítom, hogy az egész 10 évvel ezelőtti ügy mögött Vén Xu és a kis japán Hitler áll és hogy az orosz fickó hazudott :^o XL-nek.
Gu kisasszony és Su között tisztázódott a helyzet. És biztos, hogy a kapcsolatuk egy szintet fog lépni?
Én nem értem, hogy XL miért nem mondja el W-nak kerek perec, hogy mi is ba...a a csőrét. Csak nehogy késő bánat legyen a vége. Na aztán szivhatja majd az orrát.
XL-nek W felé a fellépése azért az egy kicsit erős volt. Csakhogy imádott húga filmjét vetítsék. Ez félreértésre is adhat okot.

Köszönöm a 30.-at is!
Hát most nagyon haragszom XL-re. Csak, úgy, vége!!! Jól végiggondolta ezt XL? Vagy csak egy pillanatra elborult az agya? Mindenesetre Gy-től kapott egy jobbost, W-től pedig egy frászt. Most mondjam azt, hogy rászolgált. Eddig mindig minden mást záros határidőn belül hamar kiderített. Most miért nem lép, hogy igaz-e, amit az orosz fickó állít?
Wan Ting persze örül, mint majom a farkának.
Su mindent megtesz szerelme érdekében.
Na és még ott van a fegyvercsempészés ügye is. Abból mi fog kisülni?
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 24. 19:53

Ez a macska egér játszma most nemigen áll jól! Most még az angol barát is be van rezelve a vizsgálattól, de mivel Tan nyugodt, így még egy darabig bírja cérnával. Milyen boldog volt Wantin a másik bajától..ment is rögtön jelenteni!! :-q x_x

S még mi mindenre fog fény derülni, csak aztán....addig jár a korsó míg el nem törik.. ;)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 24. 20:38

Szia Rita!
Már meg is néztem mind a 2 részt és még a vér is meghült bennem.Bevallom nem
nagyon tetszik,ahogy a kormányzónk viselkedik ebben a helyzetben.Megértem a
felháborodását azzal szemben aki ilyen módon ölette meg az apját és annyi embert,
de ilyen durván,hogy viselkedhet azzal akit annyira szeret,hiszen ő nem tett semmi
rosszat és már ismeri milyen ember.Ha ennyire nem bírja elviselni,megmondhatta volna
az elején,hogy mit tudott meg az apja haláláról és ezzel sem okozott volna neki nagyobb
fájdalmat,sőt éppen ezzel a viselkedésével alázta meg igazán.Ahogy eddig megismertük,
nem szokott semmit elhinni elsőre és jól végig gondolja mielőtt cselekszik.
Most pedig azonnal és szó nélkül elhagyja a házat amikor a fényképet meglátja és beszél
a szolgálóval.Szégyellheti magát és most haragszom rá.
Ahogy látom Gy is tud az apja gaztetteiről,de az már régen volt mondja,valamelyikre.
Ezek szerint az már akkor el is avult.Hát furcsa,de miért is csodálkozom ezen ennyi év
tapasztalatai után :( Wan Ting pedig nem hazudtolja meg magát,bármit megtesz,pont
mint az anyja,hogy megkapja amit akar.Ahogy gondoltuk is itt aztán izgalomban nem lesz
hiány és annyira jó,hogy Te is élvezed,különben nem tudnád ilyen gyorsan fordítani.
A képek is annyira szépek és W gyönyörű ezen a képen a menyasszonyi ruhában :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 25. 6:17

Kedves Ági, Cicus, Kata, Annamama, chain, AmyRebecca, Ildikó, leo-leo és Hesu!

Nagyon szívesen és örömmel készítettem az újabb feliratokat is. Már csak hat rész van hátra
és boldogan látom, hogy nem ült le, nem laposodott el a történet...sőt!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 25. 6:32

annamama írta:Drága Rita én eddig csak gyujtogettem a feliratokat os nagyon nagyon orulok hogy ujra itt vagy és ujra forditasz a mi ,mindnyajunk nagy oromére.de már elkezdtem nézzni de még csak a hatodik részt fejeztem be ,de már most szerelem ez az uj sorid ennek a kicsit vénecske mamának...:)...A kisunokád már ugye sokat nott,nekem is megszuletett a Matyi kishuga Száva Szofia ......Verne Gyula a névadoja....tundéri kis tunemény mind a lassan nyolc honapjával...:)...Nagyon szépen koszonom a feliratokat,én a Dramanicerol toltom a videokat ,mert miota a Mega kis felhocskéjét csak egy pillanatig látom az uj letolto megával pedig nem értjuk egymást......de a Dramanices videok is nagyon szépek és nagyon tetszik a sorozat. :x @};- :x Annamama.


Kedves Anna! Először is gratulálok a második kisunokád születéséhez! Nagy lehet az öröm, hogy Matyi
után egy kisleányka is érkezett a családba. Gyönyörű nevet kapott a szüleitől. Erőt, egészséget és boldog
életet kívánok neki!

Az én kisunokám áprilisban lesz két éves. Igazi nagylány már.

Örülök, hogy nem fogtad vissza magad, és belevágtál a soriba, legalább még egy nézőről tudom, hogy
tetszik neki a sztori. Ez mindig felvillanyoz, és fokozza a kedvem a fordítás iránt.

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 25. 7:24

Kata, Cicus, Hesu!

Én is ledöbbentem először azon, ahogy XL W irodájában viselkedett. De azt is észrevettem, hogy
minden utálatossága ellenére, szinte szuggerálta W-t a szemével, mintha azt akarta volna mondani,
hogy "most is bízz bennem, majd később elmagyarázom, mi ez az egész". Olyan érzésem van, mintha
a külvilágnak játszana.

És itt kettéválnak a gondolataim. Vagy azért csinálja, mert eldöntötte, hogy nem képes W-gal maradni,
és azt szeretné, ha a világ őt tartaná a szakításért felelősnek. Nem akarja az igazi okot világgá kürtölni,
inkább nyilvánosan durváskodik W-gal, miután senki nem fog csodálkozni azon, hogy W nem akar vele
maradni.
A másik elképzelésem - ez tetszik jobban, szeretném, ha ez igazolódna be - az, hogy XL tudja, hogy
el akarják tenni láb alól, és nem akarja, hogy W-nak is baja essen, ezért szeretné a kémeken keresztül
XB számára világossá tenni, hogy ő és W külön utakon fogják folytatni. Ezt a célt szolgálnák ezek a
látványos "show műsorok".
Mondjuk ennek az érvelésnek pont ellentmond az, ahogyan a parancsnokságon viselkedett W-gal. Ott
csak ketten voltak, mégis undok volt.... hát nem tudom...reménykedem. Ekkorát nem változhat egy
ember.

Érdekes módon GY-t nem tudta megtéveszteni. Ő sejti, hogy valami van a háttérben, és hogy XL szereti
W-ot és nincs alapja a pletykáknak. Amíg együtt dolgoztak, jó embernek ismerte meg XL-t, és bízik
benne, hogy nem tévedett.

Most még az is eszembe jutott, hogy lehet olyan is a háttérben, amit mi nézők nem tudunk, és majd
csak utólag kötik az orrunkra, hogy izgulhassunk. Nem tűnik nagyon valószínűnek, de lehet, hogy
W nem elszenvedője a "show műsoroknak", hanem aktív szereplője, vagyis mindketten a kémeknek,
és persze Wantingnak játszanak. Alig várom, hogy kiderüljön végre!

Még este elkezdtem a 31. rész fordítását, de csak tovább bonyolódik a helyzet!! Még nem látni fényt
az alagút végén. Zuo tiszt rettentő idegesítő! Nagyon szeretné bűnösnek látni XL-t. x_x :-o :ympray:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 25. 9:49

A 3. tipp részben bejön..de addig még fogunk könnyeket hullatni.. :-o :ymhug: :x :flower1: :littlehearth:

Gyönyörű ez a menyasszonyi ruha, és milyen helyesek együtt! :littlehearth:
baria
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017. április 22. 11:01

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: baria » 2022. január 25. 13:09

Kedves Rita!
Nekem is nagyon tetszik a sorozat. Izgalmas és fordulatos. Sok ilyen sorit szívesen látnék.
A gyorsaság ahogy fordítod lenyűgöz, és csodállak a kitartásodért. Már nagyon régen nézem az általad fordított drámákat, és soha nem hagytál félbe semmit. Nagyon köszönöm a munkádat.
Nem tudtam megállni, és végig néztem felírat nélkül, de még jobb lesz ha minden világossá fog válni. Szóval alig várom a további felíratokat. :x
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 26. 11:32

Szia Rita!
Éppen most láttam,hogy van egy új sorozat amelyik ugyanebben a korban játszódik
és Veronika bevállalta a fordítását.Talán már Te is tudsz róla,de azért ide rakom,
mert biztos hiányozni fog sokunknak,ha ennek a szuper sorozatnak vége lesz ;)


https://mydramalist.com/63607-liu-guang-zhi-cheng

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 26. 12:46

Három óra felé érkezem a 31.-32. résszel!

El se hiszem, hogy mennyi, mennyi izgalmat fogunk átélni a mai két résszel! És amikor végre azt hiszed,
hogy kicsit fellélegezhetsz, jön egy csavar, majd még egy, majd még egy....

Ebben a két részben végigjárjuk az érzelmi skála egész spektrumát a gyűlölettől az imádatig. De fogunk
rettegni és boldogan pihegni is a megkönnyebbüléstől.

Kíváncsi vagyok, mi fog történni az utolsó négy részben. Tudják-e tovább fokozni a történet izzását?


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 26. 13:58

Kata58 írta:A 3. tipp részben bejön..de addig még fogunk könnyeket hullatni.. :-o :ymhug: :x :flower1: :littlehearth:


Kata, a második tippem jött be inkább. Nemsokára teszem ki az újakat, és ti is
láthatjátok majd.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 26. 14:06

baria írta:Kedves Rita!
Nekem is nagyon tetszik a sorozat. Izgalmas és fordulatos. Sok ilyen sorit szívesen látnék.
A gyorsaság ahogy fordítod lenyűgöz, és csodállak a kitartásodért. Már nagyon régen nézem az általad fordított drámákat, és soha nem hagytál félbe semmit. Nagyon köszönöm a munkádat.
Nem tudtam megállni, és végig néztem felírat nélkül, de még jobb lesz ha minden világossá fog válni. Szóval alig várom a további felíratokat. :x


Kedves baria!

Aranyos vagy, köszönöm! Még csak gondolkodtam a fordításon, de azt tudtam, ha belevágok, nem lesz
olyan, hogy ne fordítsak végig egy sorozatot. Volt egy olyan sorim, ami nagyon idegesített egy idő után,
már alig vártam, hogy megszabaduljak tőle, de azt is végigfordítottam. Nagyon szégyelltem volna, ha
csak úgy abbahagyom.

Boldogság ez a sorozat számomra, mert szeretem is nézni, és nektek is tetszik. Ez elég ahhoz, hogy nagy
lelkesedéssel fordítsak.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 26. 14:15

cicus írta:Szia Rita!
Éppen most láttam,hogy van egy új sorozat amelyik ugyanebben a korban játszódik
és Veronika bevállalta a fordítását.Talán már Te is tudsz róla,de azért ide rakom,
mert biztos hiányozni fog sokunknak,ha ennek a szuper sorozatnak vége lesz ;)


https://mydramalist.com/63607-liu-guang-zhi-cheng


Szia Cicus! Most láttam én is az Ázsia ékkövein, hogy betervezte Veronika. Elolvastam a tartalmát,
ez is a hadurak korában játszódik, és itt nem tíz, hanem húsz évvel korábbi események miatt fog
össze a két főszereplő, akik egyébként ellenségek lennének.

Én most kipihenem a fordítást. A gyorsaságért cserébe elhanyagoltam dolgokat. Például hetek óta
csak cicatakarítást végeztem, de tényleg csak ott, ahol a papok táncolnak. :)) Na, nem mintha
nagy kosz lenne egy egyedülálló, rendszerető nő lakásában, de azért mégis. Szóval egy nagy takarítás
lesz az első, amit megejtek. És közben elkezdek keresgélni, hátha találok egy még egy szuper sorit.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (30/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 26. 14:26

Jó szórakozást kívánok az újabb részekhez!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 26. 14:50

Köszönöm máris nézem! :x :D :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 26. 15:04

Köszönöm szépen Rita. Nagyon örülök a fordításnak, de a sorozat végéhez közeledünk, és vége lesz.
Olvastam a további terveidet. Csak tedd, amit szeretnél, és talán még majd fordítasz, ha találsz neked tetszőt.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 26. 16:22

Na velem is kezd egy kicsit szórakozni az oldal, hogy írni tudjak újra be kellett lépjek.
Megrendítő volt ez a két rész a beteljesületlen szerelem és az újra megtalált között nem mindennapi, sőt katasztrófába
sodródó megpróbáltatások voltak. Wanqing ügyességének hála és az egymástól független konspiráció együtt is pillanatnyi
győzelmet, ugyanakkor egy nagyon kedves személy elvesztését is eredményezte!

Drága ár volt ez a japán legyőzéséhez, de hogy ennek a genyónak még kardja is volt.
A másik pedig a adjutáns, tudtam hogy nem szívbajos, de hogy még nők ellen is ennyire kegyetlen és durva tudjon lenni. x_x :-q :((

Sut nagyon sajnáltam, hogy tényleg csak két lépés lett volna és elkapja! DE legalább volt esélyük egy pillanatra egymás felé.
Nagyon szívszaggató pillanatok voltak, ahogy Tan fájdalma is majd GY-é is, azzal, hogy ismét rá kellett jönnie milyen apja van.
Köszönöm hogy láthattam.! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 26. 16:36

Kata, én is annyira sajnáltam szegény GY-t! Mindig ő szenved és ő kap az apja helyett. Persze nagyon
sajnáltam Su marsallt is, és Shuangot is, de ezt nem részletezem, hogy ne spoilerezzek.

Nagyon szerettem, ahogy GY védte XL-t, és sokszor kiakasztott Zuo tiszt. Néha behúztam volna neki
egyet, pedig az ő szempontjából igaza volt. Érezte, hogy van valahol trükk a dologban, és hogy XL sem
ma született bárányka, csak nem tudta bebizonyítani.

Mocsok volt XB adjutánsa és Yamashita is. Embertelen emberek, ha van ilyen egyáltalán. Senki, semmi
nem érdekelte őket. Yamashitat még meg is értem, hatalma és sok pénze volt, azt akarta megtartani,
és szaporítani, de az adjutánsnak semmilye nem volt. Ő csak a gazdájának akart megfelelni, de azt nagyon.
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 26. 16:44

Szia Kedves Rita :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
Ismételten mint mindíg most is köszönöm az újabb két részt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Nagyon fogom sajnálni ha majd vége lesz! de a tudat mindíg boldoggá tesz hogy újra tudom majd nézni! :) :-h :) :-h
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2022. január 26. 17:49

Kedves Rita ! Előszőr is köszönöm szépen a 29,30,31,32.-részek feliratait ! Sajnos már csak 4-rész és vége van ennek a szuper sorozatnak ,nagyon nagyon szeretem egy pillanatig sem unatkoztam ,ráadásul a mostani részek csupa meglepetéssel voltak tele ,izgalmas érdekes volt és gondolom még az is lesz az utolsó percekig .Az előttem hozzá szolók már mindent le írtak ,nem akarom őket ismételni .Remélem találsz még egy ilyen gyöngyszemet ,szeretettel Erzsébet !! @};- :x :littlehearth: :movingflower:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 26. 18:06

Köszönöm szépen a mostani két részt is! :-)
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 26. 18:44

Üdv.
Köszönöm szépen a 31-32.részek feliratát.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég