Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 20. 19:25

Szép estét Kedves Rita! :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower: :movingflower:
Most értem ide! és már itt is a következő két rész! :littlehearth: köszönöm szépen! :) :-h :ymhug:
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2022. január 20. 20:05

Kedves Rita ! Remélem sikerül egy pár szót írnom . Köszönöm szépen az eddig feltett feliratokat, nem spórólók rögtön nézem .Nagyon sok kedvencem van a sorozatban ,szeretem ezt a sok szerelmi szálat ,és egy kicsit sajnálom Guangyaot . Nézegetem kilehetne a párja, a színésznőre gondoltam ,de úgy látom neki is alakul a marsallal a kapcsolata .Szeretettel Erzsébet !
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 20. 20:46

Nagyon szépen köszönöm Rita.
Nagyon izgalmas volt a 25. rész.
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 21. 3:23

:littlehearth: a 25.-et!
Hiába, XL-nek semmi esélye sincs a csajokkal szemben.
Viszont mindig nagyon előre látó, de most nem úgy jött össze a helyzet, ahogy szerette volna. Szerintem tehetetlenségében megtudta volna folytani PX-et. Ennyit PX-ről is, meg a hatalmáról is. Ezek szerint egy kalap szart sem ér, sem ő, sem pedig a hatalma a japánokkal szemben. XL nagyon mellre szívta, hogy a japánok szerint Kína alsóbbrendű hozzájuk képest.
Vén Xu egy tál narancsot képes volt megválasztani a héjától, olyan ideges volt :)). Nem jött össze neki sem, hogy a Zálogoson túl tegyen.
Gondoltam, hogy nem fog összejönni az elfogatása, amikor a japánok megjelentek. Szép belekavartak a levesbe. De viszont most Vén Xu is meglepődött fia húzásán.
Su marsall és Gu kisasszony a még látszólag bimbózó kapcsolata megtorpant.
A Zálogos valóban meghalt? Lehet, hogy ez egy újabb csavar a nézők megtévesztésére?

:littlehearth: a 26. részért is!
Míg Vén Xu azon van, hogy fiát hazahozassa a frontról, addig PX pedig odaküldetné csemetéjét. PX iszonyúan bánik fiával, mindez a hatalom miatt.
Végre beismerte Pei, hogy szereti Matricát. Jajjjjajjjjj, Matrica milyen közvetlen lett hirtelen szerelméhez :)), össze-vissza csókolgatta. Nem bír XL a húgával, nehéz szívvel, de ezegyszer engedett, aki rettentően boldog, hogy zöld utat kapott bátyjától.
Komoly beszélgetés folyt le XL és Pei között. De Pei valóban megfogja tudni védeni Matricát az apjától és egyéb váratlan helyzetektől?
Még a hideg is kirázott, amikor Gy fogta és levágta az ujját a katonának, de hogy az adjutáns hideg vérrel lelövi :-o?! Gy legszívesebben végzett volna vele.
Mivel Gy a katonáit nem hagyja egyedül a fronton, így Su-n van a sor, hogy hasson rá. Nagyon érzelmes volt, ahogyan elbúcsúzott Gu kisasszonytól. Mostmár Gu kisasszonnyal együtt izgulhatunk :-ss, hogy épségben térjen vissza.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 21. 5:22

cicus írta:Szia Rita!
Tegnap megnéztem az újabb két részt és most fejeztem be az olvasást,amit írtatok.
Teljesen egyetértek azzal amit Annának írtál,hogy miért szeretjük annyian és annyira
ezt a sorozatot.Rengeteg sorozat készül,tényleg már Dunát lehet rekeszteni velük,de
ebből nagyon kevés ahol annyira tökéletesen összejön minden.Nagy öröm,amikor
rátalál az ember egy ilyenre,azért mostanában nekem sikerült néhányat kifognom :)
Azért tartok a végkifejlettől,mert itt folyamatosan résen kell lenni,hogy életben
maradjanak,hiszen állandóan a merényletek tömkelegével kell szembe nézni és még
a háború is a küszöbön van.Vén Xunak nem tetszik,hogy a Mu családba beházasodhat
Tan Xualin és ki tudja mire lesz még képes,hogy ezt megakadályozza,hiszen akkor neki
onnan már megszűnik a pénzforrás.A gyűrűről meg az jutott eszembe,hogy úgy használták
mint ma a japát vagy a rózsafűzért mint a meditáció.Amikor gondolkodtak,hogy mi legyen
a következő lépés forgatták a újjukon.Kíváncsian várom a következő részeket ma este. :x

Szia Cicus! Nagyon szívesen!
Én csak nagyon kevés ideig voltam sorozatnéző, nagyon hamar elkezdtem fordítani, és onnantól kezdve
mivel az összes szabadidőmben fordítottam, csak azokat a sorikat láttam, amikhez én magam készítettem a
feliratot. Amikor abbahagytam a fordítást, hátat fordítottam Ázsiának is, és egyetlen filmet vagy sorozatot
nem láttam nézőként. Mondjuk ez igaz a nyugati filmekre és sorozatokra is. Egyszerűen nem tudok csak
ülni és nézni valamit (moziban elalszom például), de ez gyerekkoromtól így van. Ezért aztán én duplán hálás
vagyok, ha egy klassz sorozatra bukkanok. Az utóbbi időben egyébként ez egyre nehezebb volt, főként azért,
mert nagyon sokan kezdtek el fordítani.

Igen, állandóan résen kell lennünk, mert teljesen kiszámíthatatlan, hogy honnan jön a következő csapás, ki,
és mikor veti be a következő trükköt a másik ellen.

Igen, én is azt gondolom, hogy a rózsafűzérhez hasonló funkciót töltött be a gyűrűk forgatása, fogdosása.
Annyira sokszor mutatták közelről, ahogy a három férfi ezt művelte, hogy azt hittem, lesz a gyűrűknek
szerepe a következőkben. De nem lett. Vagy talán annyi, hogy Pei Xun és TX abból tudta meg biztosan, hogy
XB is a japánok közt van, amikor felmutatta a hüvelykujját, amin ott volt a nagy bumszli gyűrűje. Mert
persze neki gyűrűből is jóval nagyobb volt, mint a többinek.

Spoiler: mutasd
Kép

Azt figyeltem még meg, hogy XB egyre többet köhécsel. Ő is mehetne a buddhista templomba gyógyulni,
mint Mu úr.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 21. 5:23

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 25-26.részek feliratát.


Szia! Szívesen!

%%- %%- %%- %%- %%- @};- %%- %%- %%- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 21. 5:23

f.ági írta:Köszönöm szépen!!!! :-)

Szívesen!

:movingflower: :movingflower: %%- :movingflower: :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 21. 5:38

Kata58 írta:köszönöm az újabb részeket.
Megnéztem a 25. részt, és csak ámulok és bámulok az újabb fordulatokon! Tényleg nem semmi csavar volt mindhárom oldalról.
Szegény Tant sajnáltam a legjobban, mert úgy érezte csak félmunkát végzett, hiszen egyrészt nem kapta el a főbűnöst,
másrészt pedig sajátjait is veszélybe sodorta, megfejelve azzal, hogy a két nagyúr meg egymással szemben állnak!
Nagy pofon volt mindenesetre a másik apának hogy a saját fia blokkolta a fegyverkereskedelmet.
Már előre félek Gy és apja találkozásától.

holnap folytatom, köszönöm hogy láthattam. Mindenkinek szép estét! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Nagyon szívesen!
Az biztos, hogy csak csavaros agyak tudnak ekkora csavarokat kitalálni. Éberen figyelni, mindig előre
gondolkodni, menekülő utakat biztosítani... nem volt könnyű életük. Persze maguknak nehezítették
meg.

Abban bízom, hogy XB mégsem tudja megúszni a büntetést. Nagyon okos húzás volt Xuanlintől, hogy
a nyilvánosság elé tárta az ügy újra tárgyalását.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 21. 5:40

AmyRebecca írta:Szép estét Kedves Rita! :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower: :movingflower:
Most értem ide! és már itt is a következő két rész! :littlehearth: köszönöm szépen! :) :-h :ymhug:


Szia AmyRebecca! Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!
:flower1: :flower1: %%- %%- :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 21. 5:50

Erzsike54 írta:Kedves Rita ! Remélem sikerül egy pár szót írnom . Köszönöm szépen az eddig feltett feliratokat, nem spórólók rögtön nézem .Nagyon sok kedvencem van a sorozatban ,szeretem ezt a sok szerelmi szálat ,és egy kicsit sajnálom Guangyaot . Nézegetem kilehetne a párja, a színésznőre gondoltam ,de úgy látom neki is alakul a marsallal a kapcsolata .Szeretettel Erzsébet !

Kedves Erzsébet! De jó, hogy sikerült írnod! Mondanom se kell, én is szeretem a szerelmi szálakat. Mind
kedvemre való. Remélem, hogy Gu kisasszony is elfelejti Xuanlint, és oda tudja majd adni a teljes szívét
Su marsallnak. Bármennyire sajnálom Guangyaot, szerintem ő pár nélkül marad a sorozatban. Úgy látom,
hogy a hadurak egymás elleni harcára, és a hadurak és a forradalmi erők háborújára helyeződik át a hangsúly,
ebben a helyzetben nem hiszem, hogy új hölgy fog felbukkanni a színen. Wanting visszajöhet Hongkongból,
de őt továbbra is esélytelennek tartom.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 21. 5:51

nildiko írta:Nagyon szépen köszönöm Rita.
Nagyon izgalmas volt a 25. rész.

Nagyon szívesen, Ildikó! A 26. is izgalmas lesz! :D

:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- %%- @};- @};- %%- %%- %%- :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 21. 6:22

Hesu írta::littlehearth: a 25.-et!
Hiába, XL-nek semmi esélye sincs a csajokkal szemben.
Viszont mindig nagyon előre látó, de most nem úgy jött össze a helyzet, ahogy szerette volna. Szerintem tehetetlenségében megtudta volna folytani PX-et. Ennyit PX-ről is, meg a hatalmáról is. Ezek szerint egy kalap szart sem ér, sem ő, sem pedig a hatalma a japánokkal szemben. XL nagyon mellre szívta, hogy a japánok szerint Kína alsóbbrendű hozzájuk képest.
Vén Xu egy tál narancsot képes volt megválasztani a héjától, olyan ideges volt :)). Nem jött össze neki sem, hogy a Zálogoson túl tegyen.
Gondoltam, hogy nem fog összejönni az elfogatása, amikor a japánok megjelentek. Szép belekavartak a levesbe. De viszont most Vén Xu is meglepődött fia húzásán.
Su marsall és Gu kisasszony a még látszólag bimbózó kapcsolata megtorpant.
A Zálogos valóban meghalt? Lehet, hogy ez egy újabb csavar a nézők megtévesztésére?

:littlehearth: a 26. részért is!
Míg Vén Xu azon van, hogy fiát hazahozassa a frontról, addig PX pedig odaküldetné csemetéjét. PX iszonyúan bánik fiával, mindez a hatalom miatt.
Végre beismerte Pei, hogy szereti Matricát. Jajjjjajjjjj, Matrica milyen közvetlen lett hirtelen szerelméhez :)), össze-vissza csókolgatta. Nem bír XL a húgával, nehéz szívvel, de ezegyszer engedett, aki rettentően boldog, hogy zöld utat kapott bátyjától.
Komoly beszélgetés folyt le XL és Pei között. De Pei valóban megfogja tudni védeni Matricát az apjától és egyéb váratlan helyzetektől?
Még a hideg is kirázott, amikor Gy fogta és levágta az ujját a katonának, de hogy az adjutáns hideg vérrel lelövi :-o?! Gy legszívesebben végzett volna vele.
Mivel Gy a katonáit nem hagyja egyedül a fronton, így Su-n van a sor, hogy hasson rá. Nagyon érzelmes volt, ahogyan elbúcsúzott Gu kisasszonytól. Mostmár Gu kisasszonnyal együtt izgulhatunk :-ss, hogy épségben térjen vissza.


Még nekem is szörnyű volt nézni, hogy mit megengedhet magának az a japán pasas a kínaiakkal szemben a saját
országukban. Jól kitoltak magukkal azzal a hülye törvénnyel.

A narancshámozás mutatta a legjobban, hogy igen is nagy tétje van a tárgyalásnak. XB határozottan be volt sz@rva.
Kicsit örült a lelkem, és nagyon nem örültem, hogy meg tudott lógni. Pei Xunt nem érdekelte, mert neki csak az volt
a lényeg, hogy XB bukjon. TX viszont akkor érezte volna teljesnek a bosszút, ha XB-t a börtönben látja.

Szerintem a zálogházas meghalt. Világos volt a mondataiból, hogy a halált választja az bujkálás helyett.

Míg csak XB-t ismertem, azt hittem, hogy nála már nincs lejjebb, de aztán jött Pei Xun, és kiderült, hogy van tőle
aljasabb is. XB nagy gazember, de legalább szereti a fiát, míg Pei Xun... Nincs szavam erre az emberre. Undorító!

Már korábban se értettem, hogy miért tartanak egy 18 éves lányt gyereknek. Wanting 20 éves, mégis szabadon
mászkál, dolgozik, kimaradhat éjszakára, és menyasszony lehet. Wantig is 18 éves volt, de őt se tartották már kislánynak.
Jól tette, hogy kiharcolta magának a felnőtt státuszt a bátyjánál. Ideje volt. Cuki volt a kis rókás hasonlata.
Egy dolgot megértek. TX jól látja, hogy a kis rókának nincs jó helye a Pei családban. Nagyon kíváncsi vagyok, milyen
lépésre szánja el magát Pei marsall annak érdekében, hogy a lányt biztonságban tudja Pei Xuntól. Le kell válnia az
apjáról, ez biztos.

Most is azt mondom, hogy a háború ellenesség a forradalmi eszmék felé fog terelni szereplőket. TX már gyógyszert
rendelt nekik a katonaorvos szavainak hatására. Most GY ismerte fel a háború felesleges voltát, és ellenáll az apja
parancsának. (Azért az milyen érdekes, hogy XB mennyit agyal azon, hogy kivel kéne GY-t hazahozatni, de az eszébe
se jut, hogy maga menjen el érte. Milyen katona ez?)

Remélem kiderül, hogy milyen a régi kacsaleves. :D

Jaj, de szeretem, amikor évődnek egymással!

Kép
Halászné Ilu
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2021. december 6. 15:37
Tartózkodási hely: SZEGED-SZABADKA

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Halászné Ilu » 2022. január 21. 10:29

Nagyon szurkolok, hogy fenn legyen minden rész és akkor nekifogok a maratonozásnak. Már bele-bele néztem a youtuben automatikus fordítással, vagy angollal ami elérhető volt, de így biztos sokkal jobban érthető, mert az én angol tudásom hasonló az automata fordító szisztémájához :))
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 21. 16:30

Mindjárt nézem is a 26.-ot, csak Ilu jól megnevettetett! Én meg úgy vagyok vele, hogy hogyha nagyon izgalmas, s nincs felirat akkor is annyira beleélem magam, hogy szinte érteni vélem a mondatokat. Olyan ráérzésszerűen . Nem is szoktam túl nagyot tévedni..... :)) :)) :))
De mégiscsak az az igazi, ha azt az ember a saját anyanyelvén olvasva nézheti. Szerintem a mi nyelvünk sokkal többet hozzátesz a történethez, mert mégiscsak a miénk a legszebb és legérzelmesebb! Minden elfogultság nélkül!!! :)) :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 21. 17:22

Hát ez megríkatott! Micsoda kavarás! A két apa már ha annak lehet nevezni még a közös barátot is nem által veszélybe sodorni.
Micsoda érzelmi kitörések voltak ebben a részben, ahogy Tan nagyon féltette a hugát. Mégis szívszorítva és féltve de teljesíti kívánságát.
Annyira aranyos volt hogy a bátyjára felnézett, s ahogy szembesítette, hogy 10 év alatt felnőtt, de ő is! Már nem gyerek.
Vajon majd lesz e alkalma a szeretett félnek viszonozni ezt a nagy bizalmat.
De érdekes, hogy nem említette bátyjának, hogy nem most ismerte meg Pei-t .. vajon miért?

Gy. is szembesül apja parancsának gyilkolós természetével. iszonyú hogy képes volt lelőni a katonát, parancs nélkül.sőt a parancsot megszegve.

Ezzel végleg apja ellen fog fordulni. Jut eszembe Tan tanácsa Peit illetően, hogy ismerje meg az apját úgy mintha ellenség lenne! Micsoda fájdalmas tanács és majd mekkora aduvá is válik majd!
Izgatottan várom a folytatást! :x :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 21. 20:22

Muszáj vagyok írni! Sajog a szívem! Megérkezett a feketeleves a 28. részben! Épp most értem oda
a fordításban.
Holnap jövök vele... és a 27. résszel is persze. :(( :(( :((
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 21. 20:34

Rita írta:Muszáj vagyok írni! Sajog a szívem! Megérkezett a feketeleves a 28. részben! Épp most értem oda
a fordításban.
Holnap jövök vele... és a 27. résszel is persze. :(( :(( :((


Hát most rám ijesztettél!!!!!
Csak nem XL és W-hez van köze?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 21. 20:38

Hesu írta:Hát most rám ijesztettél!!!!!
Csak nem XL és W-hez van köze?


Spoiler: mutasd
DE!!!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 22. 0:17

Köszönöm szépen a mostani két részt is!
Mindkettő vége elég keméynre sikeredett. A zálogházas sem látott más kiutat, bár mehetett volna és élhetett volna, mert a lehetőség adott volt neki, de most ébredt fel a lelkiismerete? Hát nem tudom, igy tragikusabb lett a sorsa, mintha élt volna tovább....
A 26. rész végén Su marsall már megkomolyodva búcsúzott a lánytól, aki remélhetőleg tényleg elfogadja őt és már nem epekedik XL után.
Ez a háború felforgatja mindenki életét ott.
De rossz volt látni amikor a japán konzul felsőbbrendűnek helyezte magukat a kinai emberekkel s zemben.
Pei marsall és GY is szembesül az apjuk gyilkolós természetével. Su marsall apja hol van? Nekem esett ki ez az info?
Nem mintha hiányozna még egy őrült a bandához....
Ott a lövészárokban, amikor GY levágta a katona ujját, hogy megmentse, aztán látni a tehetetlenségét, hát sajnáltam.
Pei marsall botozásánál legalább a katonáknak megesett rajta a szivük, ha már az apja egy kegyetlen disznó.
Kiváncsi leszek Tan kisasszony hogy fog boldogulni Pekingben, mennyire tudja Pei marsall terelni a dolgokat, hogy ne sérüljön a lány.
Lehet az apjának még mindig egy tutyimutyi alak, de a határozottsága már nem ezt mutatta.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 22. 12:07

Lehet hogy kikapok, de megnéztem az utolsó két részt, mert már nem bírtam tovább.
Sok sok hányattatás után az jön be amit gondoltunk, úgy nagyjából...de micsoda csavarok vannak az utolsó 10 percig..aish.... :-ss
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 22. 13:41

Négy óra környékén érkezem az újabb két résszel!
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 22. 13:58

Szia Kedves Rita! :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower:
Várni fogjuk! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 22. 15:04

Előre is köszönöm. :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 22. 15:36

Jó szórakozást kívánok a 27.-28. részekhez!

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (28/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 22. 15:40

Köszönöm szépen!! :-)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég