Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 18. 18:53

Szia Rita! :flower1: :flower1: :flower1:
Jó hogy újra benéztem! :littlehearth: nagyon szépen köszönöm! :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Már nézem is! :-bd
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 18. 20:01

Rita köszönöm az újabb részeket.
Most néztem meg a 21. részt. Ez is nagyon jó volt.

Nagyon köszönöm a fotókat a filmből, a táncos a kedvencem, azok a szép mozdulatok, igazán kellemes a szemnek.
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 18. 21:36

Üdv.
Köszönöm szépen a 23-24.részek feliratát.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 18. 23:51

Szia Rita!
Mint a villám olyan gyors vagy :x Köszönöm szépen az új részeket.
Vajon mi vár még ránk.Holnap ezzel kezdem a napot :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 19. 9:11

Sziasztok! Cicus nem olvastam tegnap a hozzászólást, mert addigra kiléptem, de mintha összebeszéltünk volna, hogy ezzel a sorival kezdjük a napot! :)) :))

Amúgy meg kell állapítsam, hogy az egyik kutya a másik eb.! De ami tetszett az a fiatalok közeledése egymás felé, és hogy egy hatalmas csomót sikerült a Tan kisasszonynak kioldani a Pej srácon.! Nagyon okos a kis hölgy..na persze ha egyszer Tan család!

Viszont a marsall is megér egy misét, majdnem semmi nem marad a Wanqting kezében. De megjelent titokban a japán fél is, és szerintem erről még az érdekeltek nem tudnak.
Aggódom a nagykövetség tagja iránt, hogy valami disznóságra készülnek, amit majd a tanú meggyilkolása ha sikerrel járnak csak hab lesz a tortán! MÁrmint nekik.

Izgatottan várom a fejleményeket! :-bd :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Köszönet az újabb két rész fordításáért..igazából ezzel kellett volna kezdeni! :-bd :x :flower1: :littlehearth:
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 19. 15:53

:littlehearth: a 23.-ért!
PX csak azért akarta kinyírni Gy-t, mert revansot akart venni Vén Xu-n a katonai miatt. Szemet szemért, fogat fogért?
Az sem jó, ha Matrica ennyire közvetlen vele és még nyíltan bevallja szándékait is eljött. Pei csak azért feltételezte azt amit, mert megakarja védeni apjától és a veszélyektől? Biztos, hogy tetszik neki a lány.
Viszont micsoda tervet eszelt ki XL, úgy látszik bejön neki és a húga milyen készséges! A Tan testvérek közti kötelék imádni való.
Su óvatosan halad Gu kisasszony meghódításában. És mintha már pislákolna egy pici remény is. Su-nak sem lehetett könnyű gyermekkora. Hát milyen csapnivaló apák társasága jött itt össze?
Gy maga alatt van. Hiába, le kell nyelnie a békát.

Este folytatom!

:littlehearth: a 24.-ért!
Már-már azt hittem, hogy Pei viszonozni fogja Matrica érzéseit, de túl makacs.
Viszont nagyon kiéleződött a helyzet Vén Xu, XP és XL között. Hogy mi fog ebből kisülni? A fene sem tudja.
És W jó üzletet kötött XP-vel? Hát erre is kíváncsi vagyok.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 19. 19:02

Köszönöm szépen Rita a mostaniakat is. Későn végeztem vele tegnap, meg elaludtam a fáradságtól, igy hajnal fél kettőkor folytattam , de megnéztem :-)
Hát nem semmi két rész volt!
Su Marsall azt hiszem levette a lábáról kiszemeltjét a gyerekkori vallomásával. Ki gondolta volna! Bár nehogy már ő maradjon ki a sorból, akinek nemnormális apja van.
Pei Marsall és Tan kisasszony is végre csökkentette a távolságot kettejük között. Nagyon tetszett ahogy az elvetemült leányzó behálózta Pei apját. :-)
Viszont ahogy az meg kettős játszmát űz..., na attól felállt a szőröm. Izgultam is, hogy XL és Wangqing valahogy kibogozzák a szálakat amit Pei apja bonyolitott a tárgyalás körül.
De még a japánok hátravannak..., meg a tanu fellépése is.
A két testvér beszélget :-)

Kép

Ebben a sorozatban is olyan szép teáscsészék vannak.

Kép
Avatar
Acsk
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021. január 1. 13:01

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Acsk » 2022. január 19. 19:10

Kedves Rita!
Nagyon örülök, hogy ismét kedvet kaptál a fordításhoz, mert szeretem a munkáid! :littlehearth:
Ha néha-néha vállalsz egyet-egyet, már annak is örülök! :ymhug:

Ez a sorozat egyszerűen nézeti magát, számomra elsősorban azért, mert olyan kellemes a hangulata, illetve érdekes a történet és nagyon megszerettem a karaktereket. Wanqing talpraesett, nem a szokásos standard cukifalat, amit a kínai drámák többségében látunk. Xuanlinból alapvetően sugárzik a férfiasság, amolyan szoft maszkulinitás, ami sokkal megnyerőbb és hitelesebb, mintha simán macsó lenne. Kettejük kémiája nagyon jó, és tetszik a flörtölés, ahogy kóstolgatják egymást "szó szerint" és átvitt értelemben is. ;)
A ragadós-tapadós kislány inkább bosszant, őt nem tudom megszokni.
A marshallok is a "helyükön vannak". Hihető, hogy hadurak fiaiként kellő büszkeséggel és adott esetben arroganciával viszonyuljanak mindenkihez.
Guangyao ebből a szempontból kakukktojás. Túl lágyszívű, és alapvetően ebből adódik minden probléma, mert az apját sem akarja cserban hagyni, nincs is tisztában vele milyen ember, közben elismeri Xuanlint, mint embert/versenytársat, Wanqingot pedig szereti. Igazság szerint ő a legnagyobb veszese ennek az egész helyzetnek, és szerintem valami hatalmas áldozatot is kell majd hoznia.
A negatív férfi karakterek is viszonylag összetettek, mert igen, alapvetően a hataloméhség motivál mindent, de a családjukat szeretik, persze a maguk módján, pl. a gyerekeik esetében a megfelelő házasság kötése alapvetően anyagi és hatalmi célokat szolgál. A negatív női karakterek szokás szerint eltúlzottak, rossz nézni azt a mérhetetlen gonoszságot amit művelnek, számomra hitelesebbek lennének az okosabb, csendesebb "szörnyetegek".

Igen elhiszem, hogy sokan nem annyira kedvelik ezt a korszakot, és igazából nekem is folyton az jár az eszemben - mint minden ilyen sorozat vagy film esetében - hogy hamarosan kitör a háború, ami mindent felülír és tudom, hogy ez fikció, de a valóságban a szereplők többsége nem érné meg a 30-as éveit sem. De a korszak dizájnja, a ruhák, búrorok, még a zene is különleges, egyedi és jól felismerhető. Ha már ruhák... rájöttem, hogy én is csak nő vagyok, levettek a lábamról az egyenruhák, elsősorban a hosszú, katonai kabátok, oda vagyok értük, ez van. :D

Most a 19. résznél járok, és már rengeteg minden történt, de most kezdenek igazán bonyolódni a dolgok. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy tud Xuanlin - bár jó stratéga - egyensúlyozni a saját céljai megvalósítása és Wanqing támogatása között, hogy elérje amit szeretne, de közben ne legyen ez egy ütközési pont kettejük között, mert Wanqing okos, de a megoldandó problémákat érzelmi szinten kezeli, legtöbbször elveszíti a higgadtságát és nem látja az összképet. :-?

Szóval nézem tovább, és tűkön ülve várom az új részeket. :-ss :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 20. 5:32

AmyRebecca írta:Szia Rita! :flower1: :flower1: :flower1:
Jó hogy újra benéztem! :littlehearth: nagyon szépen köszönöm! :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Már nézem is! :-bd

Szia AmyRebecca! Nagyon szívesen! Ma újra lehet lesegetni. Még nem tudom, mikor
leszek készen a 26. résszel, de úgyis megírom.

%%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- :movingflower: :movingflower: :movingflower: %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 20. 5:36

nildiko írta:Rita köszönöm az újabb részeket.
Most néztem meg a 21. részt. Ez is nagyon jó volt.

Nagyon köszönöm a fotókat a filmből, a táncos a kedvencem, azok a szép mozdulatok, igazán kellemes a szemnek.

Szia Ildikó! Nagyon szívesen az összes eddigit! Nekem azok a kedvenc képeim, gifeim,
amiken W és XL vannak együtt.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 20. 5:37

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 23-24.részek feliratát.

Szia! Szívesen!

:flower1: :flower1: :flower1: %%- :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 20. 5:49

cicus írta:Szia Rita!
Mint a villám olyan gyors vagy :x Köszönöm szépen az új részeket.
Vajon mi vár még ránk.Holnap ezzel kezdem a napot :)

Szia Cicus! Igyekszem továbbra is. Én is izgulok, hogy mi vár ránk a folytatásban.
És egy picit se lesekedtem, hogy még izgalmasabb legyen. :D

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 20. 5:59

Kata58 írta:Sziasztok! Cicus nem olvastam tegnap a hozzászólást, mert addigra kiléptem, de mintha összebeszéltünk volna, hogy ezzel a sorival kezdjük a napot! :)) :))

Amúgy meg kell állapítsam, hogy az egyik kutya a másik eb.! De ami tetszett az a fiatalok közeledése egymás felé, és hogy egy hatalmas csomót sikerült a Tan kisasszonynak kioldani a Pej srácon.! Nagyon okos a kis hölgy..na persze ha egyszer Tan család!

Viszont a marsall is megér egy misét, majdnem semmi nem marad a Wanqting kezében. De megjelent titokban a japán fél is, és szerintem erről még az érdekeltek nem tudnak.
Aggódom a nagykövetség tagja iránt, hogy valami disznóságra készülnek, amit majd a tanú meggyilkolása ha sikerrel járnak csak hab lesz a tortán! MÁrmint nekik.

Izgatottan várom a fejleményeket! :-bd :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Köszönet az újabb két rész fordításáért..igazából ezzel kellett volna kezdeni! :-bd :x :flower1: :littlehearth:

Kata, nekem is ez a csomóoldás tetszett a legjobban. Szegény Pei Shaojunt teljesen elnyomja az
apja, egy csepp önbizalma sincs szerintem, és a sorsába is beletörődött. Jókor jöttek Sangyu bátorító
szavai. A mai részekben látszik is az eredménye, ami persze az apjának nem fog tetszeni.

Jaj, de izgultam, nehogy idő előtt eltegyék láb alól a szemtanút. Jó kis csavart tettek be ide is. Ez a
sorozat csavarok tömkelegéből áll. :D Na, de ezért izgalmas. Ezek a hadurak csak úgy maradhattak
fent, ha örökké résen voltak, és lecsaptak a kínálkozó lehetőségekre, akár pénzről, akár területszerzésről
volt szó.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 20. 6:17

Hesu írta::littlehearth: a 23.-ért!
PX csak azért akarta kinyírni Gy-t, mert revansot akart venni Vén Xu-n a katonai miatt. Szemet szemért, fogat fogért?
Az sem jó, ha Matrica ennyire közvetlen vele és még nyíltan bevallja szándékait is eljött. Pei csak azért feltételezte azt amit, mert megakarja védeni apjától és a veszélyektől? Biztos, hogy tetszik neki a lány.
Viszont micsoda tervet eszelt ki XL, úgy látszik bejön neki és a húga milyen készséges! A Tan testvérek közti kötelék imádni való.
Su óvatosan halad Gu kisasszony meghódításában. És mintha már pislákolna egy pici remény is. Su-nak sem lehetett könnyű gyermekkora. Hát milyen csapnivaló apák társasága jött itt össze?
Gy maga alatt van. Hiába, le kell nyelnie a békát.

Este folytatom!

:littlehearth: a 24.-ért!
Már-már azt hittem, hogy Pei viszonozni fogja Matrica érzéseit, de túl makacs.
Viszont nagyon kiéleződött a helyzet Vén Xu, XP és XL között. Hogy mi fog ebből kisülni? A fene sem tudja.
És W jó üzletet kötött XP-vel? Hát erre is kíváncsi vagyok.


Igen, szemet szemért, fogat fogért. A 26. részig azt mondtam, hogy Pei Xun és Xu Bojun egy kutya, de ez
nem így van. Pei Xunban még annyi emberség sincs, mint XB-ban, pedig őbelé is csak hangyányi mennyiség
szorult. Legalább a fiát szereti úgy ahogy.

Nagyon tetszik Sangyu Pei marsallnak, de valóban távol akarja tartani magától, főleg Pekingben, ahol az
apja bármit megtehet.

Azt hittem szívszélhűdést kapok, amikor megláttam a filmtekercset Sangyu bőröndjében. Ekkor esett le
igazán a tantusz, hogy a vasútállomáson a megfigyelők részére rendezték meg a nagy vonatcserét, és hogy
ebben Tan Si is benne volt.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 20. 6:43

f.ági írta:Köszönöm szépen Rita a mostaniakat is. Későn végeztem vele tegnap, meg elaludtam a fáradságtól, igy hajnal fél kettőkor folytattam , de megnéztem :-)
Hát nem semmi két rész volt!
Su Marsall azt hiszem levette a lábáról kiszemeltjét a gyerekkori vallomásával. Ki gondolta volna! Bár nehogy már ő maradjon ki a sorból, akinek nemnormális apja van.
Pei Marsall és Tan kisasszony is végre csökkentette a távolságot kettejük között. Nagyon tetszett ahogy az elvetemült leányzó behálózta Pei apját. :-)
Viszont ahogy az meg kettős játszmát űz..., na attól felállt a szőröm. Izgultam is, hogy XL és Wangqing valahogy kibogozzák a szálakat amit Pei apja bonyolitott a tárgyalás körül.
De még a japánok hátravannak..., meg a tanu fellépése is.
A két testvér beszélget :-)
Ebben a sorozatban is olyan szép teáscsészék vannak.


A mai részben kiderül, hogy a sok baromarc apa közül szegény Pei marsallnak jutott a legkreténebb. Szörnyű!

Borzalmas lehetett úgy élni, hogy örökké résen kellett lenni. XB mást se csinál, mint embereket figyeltet, de őt
is figyeltetik persze. Mindig terveket kell szőni, de abból is többet. Az marad életben, aki képes egy lépéssel a
másik előtt járni. Soha nem bízhattak senkiben. Ugyanaz az ember hol barát, hol ellenség. És mindez miért?
Hogy a hadseregüket és azon keresztül a hatalmukat fent tudják tartani. 100 ezres hadsereg egy ember kezében!?
Mindent megtehettek ezek. Élet-halál urai voltak. Persze, hogy zakkant volt mindegyik. Valódi pszichopaták.

Én amúgy se rajongok a japán emberek mentalitásáért, de ezek itt a sorozatban...! Mai adagban is jön egy majom.

Minden apró kellékre figyeltek a díszletesek. Igen, a csészék is nagyon szépek. Én az utóbbi részekben a éjjeli
lámpákat figyelgettem. Gyönyörű darabok azok is.

Legutóbb viszont Sangyu rucijára figyeltem fel. Milyen jól illik a szürkés-lilás pöttyös kendő, a barna kockás kosztümhöz.
Eszembe se jutna ez a párosítás.

Kép

A 24. részben minden férfi a gyűrűjét fogdosta-forgatta. Úgy tűnt, ez segít nekik a gondolkodásban.

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 20. 7:25

Acsk írta:Kedves Rita!
Nagyon örülök, hogy ismét kedvet kaptál a fordításhoz, mert szeretem a munkáid! :littlehearth:
Ha néha-néha vállalsz egyet-egyet, már annak is örülök! :ymhug:

Ez a sorozat egyszerűen nézeti magát, számomra elsősorban azért, mert olyan kellemes a hangulata, illetve érdekes a történet és nagyon megszerettem a karaktereket. Wanqing talpraesett, nem a szokásos standard cukifalat, amit a kínai drámák többségében látunk. Xuanlinból alapvetően sugárzik a férfiasság, amolyan szoft maszkulinitás, ami sokkal megnyerőbb és hitelesebb, mintha simán macsó lenne. Kettejük kémiája nagyon jó, és tetszik a flörtölés, ahogy kóstolgatják egymást "szó szerint" és átvitt értelemben is. ;)
A ragadós-tapadós kislány inkább bosszant, őt nem tudom megszokni.
A marshallok is a "helyükön vannak". Hihető, hogy hadurak fiaiként kellő büszkeséggel és adott esetben arroganciával viszonyuljanak mindenkihez.
Guangyao ebből a szempontból kakukktojás. Túl lágyszívű, és alapvetően ebből adódik minden probléma, mert az apját sem akarja cserban hagyni, nincs is tisztában vele milyen ember, közben elismeri Xuanlint, mint embert/versenytársat, Wanqingot pedig szereti. Igazság szerint ő a legnagyobb veszese ennek az egész helyzetnek, és szerintem valami hatalmas áldozatot is kell majd hoznia.
A negatív férfi karakterek is viszonylag összetettek, mert igen, alapvetően a hataloméhség motivál mindent, de a családjukat szeretik, persze a maguk módján, pl. a gyerekeik esetében a megfelelő házasság kötése alapvetően anyagi és hatalmi célokat szolgál. A negatív női karakterek szokás szerint eltúlzottak, rossz nézni azt a mérhetetlen gonoszságot amit művelnek, számomra hitelesebbek lennének az okosabb, csendesebb "szörnyetegek".

Igen elhiszem, hogy sokan nem annyira kedvelik ezt a korszakot, és igazából nekem is folyton az jár az eszemben - mint minden ilyen sorozat vagy film esetében - hogy hamarosan kitör a háború, ami mindent felülír és tudom, hogy ez fikció, de a valóságban a szereplők többsége nem érné meg a 30-as éveit sem. De a korszak dizájnja, a ruhák, búrorok, még a zene is különleges, egyedi és jól felismerhető. Ha már ruhák... rájöttem, hogy én is csak nő vagyok, levettek a lábamról az egyenruhák, elsősorban a hosszú, katonai kabátok, oda vagyok értük, ez van. :D

Most a 19. résznél járok, és már rengeteg minden történt, de most kezdenek igazán bonyolódni a dolgok. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy tud Xuanlin - bár jó stratéga - egyensúlyozni a saját céljai megvalósítása és Wanqing támogatása között, hogy elérje amit szeretne, de közben ne legyen ez egy ütközési pont kettejük között, mert Wanqing okos, de a megoldandó problémákat érzelmi szinten kezeli, legtöbbször elveszíti a higgadtságát és nem látja az összképet. :-?

Szóval nézem tovább, és tűkön ülve várom az új részeket. :-ss :)


Kedves Anna! Nagyon aranyos vagy! Köszönöm! Örömmel olvastam, hogy téged is mennyire magával ragadott
ez a sorozat. Gondolhatod milyen kínszenvedés nekem, hogy a saját fordításommal haladok. Egy napig tart,
míg megnézek egy részt :-o , mert nem kukucskálok előre még egy epizódon belül se. A 26. részt még este
elkezdtem fordítani, és kb. a negyedénél hagytam abba. Ennyit láttam belőle egyelőre. Esz a penész a folytatásért. :D

Én is gondolkodtam már, hogy mi az, ami ezt a sorozatot ennyire szerethetővé teszi. A korszak, amit annyira
szeretek, a hozzátartozó tárgyakkal, hangulattal csak egy dolog, attól még lehetne nézhetetlen is a sori. Arra
jutottam, hogy rettentő jól összehozták ezt a sorozatot. Egy jó sztorit felturbóztak klassz színészekkel, egy jó
forgatókönyvíróval és rendezővel, és elénk raktak egy minden percében izgalmas sorozatot. Remélem, hogy a
hátralévő 12 rész is ilyen marad.
Tudom én is, hogy a háború nem kerülhető el, és az se, hogy számunkra kedves szereplők fognak meghalni, ez
mindig így van. Remélem nem lesznek sokan! De ez a korszak erről szólt Kína életében. Nem volt elég nekik
Japán és Nagy-Britannia, mint külső veszély, még a hadurak is háborúztak.
Itt a sok egyenruhás miatt se maradhat ki a háború. Nyilván arra fut ki a dolog, hogy a hadurak vagy a családtagjaik
közül valaki vagy valakik elkezdenek majd szimpatizálni a forradalmárok eszéivel. Lesz itt még ne mulass!

Jót nevettem a nálad is jelentkező egyenruha fétisen. Én is csak most fedeztem fel magamon ilyesmit. Bár a
23. részben lefotóztam Tan Sit és Tan Xualint, mert nagyon tetszettek civilben is.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 20. 9:08

Én meg örömmel olvastam a hozzászólásokat, és örülök, hogy újabb rajongója lett ennek a korszaknak! :-bd
Jókat vigyorogtam közben egy két megállapításon. :D ;)
S valóban a marsalloknak nagyon jól állnak a hosszú katonai kabát, ahogy az egyenruhák is, bár Tan civil álruhája is igencsak megdobogtatta a szívem a szállodában. :))
Én meg mindig elcsodálkozom azokon a kis kalapokon, hogy hogy tudnak fennmaradni a fejen egy két kivétellel. :))
Amúgy azok is szinte költemények, és a hölgyek tényleg bájosan nőiesek. :movingflower: :-bd
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 20. 12:18

Kedves Rita! :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower:
Akkor ma többször fogok benézni! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 20. 12:32

Késő délután, estefelé fog érkezni a következő két rész!

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 20. 13:22

Szia Rita!
Tegnap megnéztem az újabb két részt és most fejeztem be az olvasást,amit írtatok.
Teljesen egyetértek azzal amit Annának írtál,hogy miért szeretjük annyian és annyira
ezt a sorozatot.Rengeteg sorozat készül,tényleg már Dunát lehet rekeszteni velük,de
ebből nagyon kevés ahol annyira tökéletesen összejön minden.Nagy öröm,amikor
rátalál az ember egy ilyenre,azért mostanában nekem sikerült néhányat kifognom :)
Azért tartok a végkifejlettől,mert itt folyamatosan résen kell lenni,hogy életben
maradjanak,hiszen állandóan a merényletek tömkelegével kell szembe nézni és még
a háború is a küszöbön van.Vén Xunak nem tetszik,hogy a Mu családba beházasodhat
Tan Xualin és ki tudja mire lesz még képes,hogy ezt megakadályozza,hiszen akkor neki
onnan már megszűnik a pénzforrás.A gyűrűről meg az jutott eszembe,hogy úgy használták
mint ma a japát vagy a rózsafűzért mint a meditáció.Amikor gondolkodtak,hogy mi legyen
a következő lépés forgatták a újjukon.Kíváncsian várom a következő részeket ma este. :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 20. 17:37

Jó szórakozást kívánok a 25.-26. részhez!

Komolyabbra fordultak a dolgok, de izgalmakban nem továbbra sincs hiány.


Kép

Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 20. 17:49

Üdv.
Köszönöm szépen a 25-26.részek feliratát.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 20. 18:16

Köszönöm szépen!!!! :-)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 20. 18:24

Nagyon szépen köszönöm az újabb 2 részt :x
Már nézem is :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (26/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 20. 19:23

köszönöm az újabb részeket.
Megnéztem a 25. részt, és csak ámulok és bámulok az újabb fordulatokon! Tényleg nem semmi csavar volt mindhárom oldalról.
Szegény Tant sajnáltam a legjobban, mert úgy érezte csak félmunkát végzett, hiszen egyrészt nem kapta el a főbűnöst,
másrészt pedig sajátjait is veszélybe sodorta, megfejelve azzal, hogy a két nagyúr meg egymással szemben állnak!
Nagy pofon volt mindenesetre a másik apának hogy a saját fia blokkolta a fegyverkereskedelmet.
Már előre félek Gy és apja találkozásától.

holnap folytatom, köszönöm hogy láthattam. Mindenkinek szép estét! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég