Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 27. 6:16

AmyRebecca írta:Szia Kedves Rita :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
Ismételten mint mindíg most is köszönöm az újabb két részt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Nagyon fogom sajnálni ha majd vége lesz! de a tudat mindíg boldoggá tesz hogy újra tudom majd nézni! :) :-h :) :-h

Szia AmyRebecca! Én is sajnálom, hogy lassan vége, ugyanakkor boldog is vagyok, hogy ennyire
jó sorozatot sikerült kifognom, és megosztanom veletek. Cicus írta fentebb, hogy lesz egy újabb,
ebben az érában játszódó sorozatnak magyar felirata. Nézzétek azt is, jókat olvastam róla.

Nagyon szívesen!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 27. 6:24

Erzsike54 írta:Kedves Rita ! Előszőr is köszönöm szépen a 29,30,31,32.-részek feliratait ! Sajnos már csak 4-rész és vége van ennek a szuper sorozatnak ,nagyon nagyon szeretem egy pillanatig sem unatkoztam ,ráadásul a mostani részek csupa meglepetéssel voltak tele ,izgalmas érdekes volt és gondolom még az is lesz az utolsó percekig .Az előttem hozzá szolók már mindent le írtak ,nem akarom őket ismételni .Remélem találsz még egy ilyen gyöngyszemet ,szeretettel Erzsébet !! @};- :x :littlehearth: :movingflower:


Szia Erzsébet! Nincs annál nagyobb öröm, amikor látom, hogy a munkámmal, mennyi nézőnek
tudok kellemes perceket szerezni. Ezért is kellenek nagyon a visszajelzések, amik képesek
megsokszorozni a fordítási kedvemet.

Ez a két rész valóban tele volt zsúfolva mindenféle jóval, rosszal, izgalommal, félelemmel,
bánattal, örömmel... Hihetetlen, hogy képesek voltak ennyi részen át, ilyen intenzíven fenntartani
az érdeklődésünket. Nagyon kíváncsi leszek a végére. Már elkezdtem fordítani a 33. részt,
és úgy látom, bejön, amire számítottam a forradalmi eszmékkel kapcsolatban.

Nagyon szívesen!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 27. 6:31

nildiko írta:Köszönöm szépen Rita. Nagyon örülök a fordításnak, de a sorozat végéhez közeledünk, és vége lesz.
Olvastam a további terveidet. Csak tedd, amit szeretnél, és talán még majd fordítasz, ha találsz neked tetszőt.


Nagyon szívesen, Ildikó! Nagyon szeretnék jó sorozatot találni, de ez nem is olyan könnyű, mint az
elsőre látszik. Sokan fordítunk, így hamar gazdára találnak a sorozatok. Könnyebb lenne a helyzetem,
ha épp futó sorozatba vágnék bele, de ahhoz nincs kedvem. Már jobban szeretem, ha belenézhetek
a soriba, hogy tetszik-e, és láthatom az angol felirat minőségét is. Így viszont kevés az esély parlagon
maradt jó sorozatot találni. De nem baj, aki keres, azt talál. Így bukkantam rá az egyik legnagyobb
kedvencemre a Memory Lostra is. :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 27. 6:32

f.ági írta:Köszönöm szépen a mostani két részt is! :-)

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 31-32.részek feliratát.


Ági, chain! Nektek is nagyon szívesen!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 27. 8:49

Jót nevettem Rita, a Memory Loston, hogy eszedbe jutott, ugyanis éppen azon agyaltam, hogy milyen kár, hogy nem csináltak neki 2. évadot, vagy valami hasonlóan ütőset! =)) =)) =)) .
No de sebaj, addig is még vannak itt részek amiket nézhetünk, s ha nem lenne olyan pazar a kínálat, hát visszanéznénk a régieket! De ettől egyenlőre nem kell tartanunk, hogy kifogynánk. Mindenesetre hamarosan kitavaszodunk, s talán egy kicsit kevesebbet sikerül majd a képernyő elé ragasztani magunkat.
Már nagyon várom hogy kiszabadulja Marcal 2-re a Lajtához..de valahogy úgy kellene kifogni, hogy naplementével, de mégis nem olyan hirtelen ránk sötétedve. Ahhoz nem érzem magam annyira bátornak! $-)

Addig is mindenkinek jó egészéget és jó szórakozást kívánok! :ymblushing: :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 27. 8:59

Kata, a Memory Lostnak is, de a tesójának, a Love Me If You Dare-nek is csinálhattak volna folytatást.
Mindkettőt nagyon nagyon szerettem.

Itt nálunk nagyon tavaszias az idő. Nincs hideg, és a nap is sokat sütött mostanában.
Öröm volt kint sétafikálni. Én is szeretek sötétedés előtt hazaérni.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 27. 12:06

Szia Rita!
Nagyon köszönöm az újabb két rész feliratát :x Gondolhatod,hogy azonnal
rávetettem magamat tegnap este és meg sem álltam a végéig.Volt minden
nagy szomorúság és öröm is,hogy nem kellett csalódnom XL-ben és végül
azért nézett ki durvának,mert nem tudtuk mi történt valóban a hátunk
mögött,igaz tudtuk,hogy még tovább nyomozott,de amit kiderítettek,azt
nem osztották meg velünk és persze W sem tétlenkedett.Végre megkapta
amit érdemelt a 2 japán és Wanting is,legalább ők nem szemétkednek
tovább.Így is vannak még elegen akik az életükre törnek.Nagyon sajnálom
Gy-t,mennyire fájhat neki,hogy ilyen apja van.Még van 4 rész és biztos
végig nagyon izgalmas lesz.
Abban biztos vagyok,hogy ha fordítanod kell találni fogsz valami jót,mert
többször előfordult már,hogy nagyon jók mellett is elmentek és hónapokig
nem vette észre egy fordító sem ;)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 27. 15:03

Szia Cicus! Hát annak én is nagyon örültem, hogy nem kellett csalódnom TX-ben, még akkor is, ha sejtettem,
hogy így lesz.

Mielőtt idejöttem volna, hogy megírjam ezt a hsz.-t, fejeztem be a 33. rész fordítását, ezért tudom, hogy GY
még fog szégyenkezni, és megalázó helyzetbe kerülni az apja miatt, de azt hiszem, ez már az utolsó lesz.

Jól kinyitom a szemem, ígérem! :D

Na, kezdem a 34.-t. Vasárnap meg hozom az utolsókat!

Nagyon szívesen!
Mincs
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022. január 1. 10:43

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Mincs » 2022. január 27. 20:44

Kedves Rita! Nem is tudom hol kezdjem! Először is ez az első sorozat amit a te fordításod által nézhetek! El kell mondjam nagyon hálás vagyok hogy lehetővé tetted hogy láthassam ezt a remek drámát! Természetesen voltak logikai bukfencek, de ezeket nem figyelembe véve, kijelenthetem egyik kedvenc sorozatom lett. Én mindigis óckodtam az 1900as évek elején játszódó műfajtól, meglepetésemre azonnal kíváncsivá tett. Külön köszönet, hogy ilyen hamar hoztad a részeket, és bízom benne hogy miután kellően kipihented magad, újabb izgalmas sorozattal boldogítasz minket :ymhug:
Ha nem bánod belinkelek pár sorozatot, amik nem kerültek fordításra sajnos , pedig nagyon népszerűek, esetleg megnézheted ha gondolod:
https://mydramalist.com/40911-go-ahead
https://mydramalist.com/52317-intense-love
https://mydramalist.com/76433-secrets-in-the-lattice
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 27. 22:02

Köszönöm szépen a 31. részt!
Izgalmakban nem szűkölködött ez a rész.
Mindenki mindenkit kukkol.
XL a szerencse fia, mindig van valaki, aki segít neki.
Zuo a sok mellé nyúlás ellenére is még mindig tapogatózik, mint Tóth az anyja picsáján és még így sem talált semmit, de azért XL-t szemmel tartja és most még teszteli is.
XL beveszi a csalit?
Mindenesetre Gy most nagy segítségére van.
Jaj, de félti XL W-t.
És miatt még Gu kisasszony is belekeveredett. Szegény Su fel-alá keresi.
Vén Xu és a kis japán Hitler meddig tudnak elmenni a tervük megvalósításában?

Köszönöm szépen a 32.-et is!
XL-nek bevillant, hogy Gy hogyan viselkedett korábban W-gal és máris tudta, hogy rá akarják szedni.
XL és W méltán megérdemlik egymást. Mind a ketten nagyon agyafúrtak voltak és azért W is megmutatta XL-nek, hogy mire képes, akar érte is.
Wan Ting most meghalt vagy elmenekült? Ez nem tiszta, nekem. De a lényeg egy ellenséggel kevesebb.
Szegény Gy, szív rendesen az apja miatt, fene az apjába.
És itt a vége Su és Gu kisasszony kapcsolatának. Pedig már reménykedtem.
Vén Xu most hogyan fogja menteni a bőrét?
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 28. 14:57

Volt egy kis bonyodalom a sorozatnézéseim körül, de ma hajnalban végre meg tudtam nézni az utolsó négy részt!
Hááát mit is mondjak? Kavarás és agyalás hegyén hátán.
Azt hiszem Su marsall vérszemet fog kapni Gu kisasszony miatt. Pedig de reménykedtem....
A három barát szerintem ezek után nagyon jól fog együtt dolgozni. Kérdés, hogy Pei marsall apja mit akar a barátnőjétől? Remélem nem lesz baja.
Wantingnak meg jól belerugnék a hátső felébe. Éjszaka volt amikor néztem, lehet belealudtam, mert nem tiszta, hogy az erőmű robbanásakor hol is volt utána. Na ez egy házifeladat mára....
Végre XL is átölelhette Wanqingot. Jó kis páros, nem kell a szomszédba menni az agyalásért. :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 28. 15:09

Fél négy felé érkezem!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 28. 15:23

Hesu, Ági!

Épp készülök kitenni az újabb kettőt, és most velük van tele a fejem, ezért spoilerezés nélkül,
ezekről írnék.

Készüljetek fel, még mindig... még mindig... idegeskedhetünk! :ymdaydream: :( Azt hiszem,
most nagy baj lesz. Most az egyszer óvatlan lesz XL, és emiatt nagyon félek, mi lesz a vége a
sorozatnak. Nem néztem előre bele az utolsó kettőbe, csak a megérzéseimet írtam le. Alig várom,
hogy kezdhessem fordítani a 35. részt.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (32/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 28. 15:26

Mincs írta:Kedves Rita! Nem is tudom hol kezdjem! Először is ez az első sorozat amit a te fordításod által nézhetek! El kell mondjam nagyon hálás vagyok hogy lehetővé tetted hogy láthassam ezt a remek drámát! Természetesen voltak logikai bukfencek, de ezeket nem figyelembe véve, kijelenthetem egyik kedvenc sorozatom lett. Én mindigis óckodtam az 1900as évek elején játszódó műfajtól, meglepetésemre azonnal kíváncsivá tett. Külön köszönet, hogy ilyen hamar hoztad a részeket, és bízom benne hogy miután kellően kipihented magad, újabb izgalmas sorozattal boldogítasz minket :ymhug:
Ha nem bánod belinkelek pár sorozatot, amik nem kerültek fordításra sajnos , pedig nagyon népszerűek, esetleg megnézheted ha gondolod:
https://mydramalist.com/40911-go-ahead
https://mydramalist.com/52317-intense-love
https://mydramalist.com/76433-secrets-in-the-lattice


Kedves Mincs! Mindent nagyon szívesen! Nagyon sok fordítást találsz itt a fórumban tőlem és
másoktól is. Jó keresgélést, és jó szórakozást kívánok!

Köszönöm az ajánlásokat, meg fogom nézni a linkeket.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 28. 15:28

Jó szórakozást kívánok a 33.-34. részekhez!

Kép

Kép
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 28. 15:42

Szia Kedves Rita! :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
Nagyon szépen köszönöm az újabb két részt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Remélem jó befejezést kap a sorozat! én nagyon bizom benne! de már most remeg a gyomrom!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 28. 15:48

Végre az egyik zsemle már a sütőbe, és éppen annyi időm van, hogy máris megköszönhessem a 33-34-rész feliratait, és a remek képeket! :D :flower1: :littlehearth:
Bizony nem semmi manőverek látnak napvilágot, s majdnem még maniküröshöz se kell menni annyi izgalom vár ránk.
Nagyon megsirattam Su szerelmét és szerelmüket, mert pont mire választ kap vége is.
Wanqting nem semmi akcióba fog bele, szinte beleborzongtam a merészségébe. Most még a kishúgért izgulok hogy vele is hogyan tovább.
Az biztos, hogy az utolsó 4 részt újra kell nézni, mert már összekuszálódtam.. :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 28. 15:54

Rita, fantasztikus a sebesség!
Köszönöm szépen a mostani kettőt!
Hát nem nyugtattál meg a leirtakkal. Esti program lesz. :-)
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2022. január 28. 16:47

Szia Drága Rita!
Hálásan köszönöm az eddig elkészült 34.rész feliratának a fordítását. ^:)^ ^:)^ ^:)^
Spoiler: mutasd
Egy-két nap és befejezed ezt az nagyon Édes, izgalmas, titkokkal teli, (a hatalom mindenáron) sorozatot.
Nagyon tetszik Wanqing elképesztő okossága, férfiakat meghazudtoló gondolkodás módja.A kormányzó pedig a másik nagy kedvenc, sok mindenen ment ő is keresztül, így nagyon korán megtanulta, hogy védje meg az embereit, előre lásson és reagáljon a kialakult helyzetre.Becsület,tisztesség, és nagyon szép szerelem.
Igaz, hogy nagyon le vagyok maradva,kb a 20. résznél tartok, és mindig nagyon várom, hogy legyen egy kis idő, hogy megtudjak egy-két részt nézni.

Ismét fantasztikus tempót diktálsz, amihez nagyon gratulálok.Legyen nagyon szép hétvégéd.Köszönöm szépen.
Marcsi :)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 28. 17:11

Kedves Rita!
Köszönöm ezt a két részt is. Rengeteg időd rámegy a fordításra, de biztos örömmel csinálod, én, és talán aki letölti a feliratokat ők is örömmel nézik. Sajnos, mint mindennek egyszer vége lesz. Jó izgalmas részek voltak az előzőek. Azt hittem vége a szerelemnek. És még mindig jöhet valami, ami felbolygatja a lelkünket. De remélem minden jó lesz, most nem kukucskáltam előre, és a "spoilert" sem olvastam el.

Szép estét.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 28. 18:30

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm az utolsó előtti 2 részt :x
Kicsit félve kezdem el nézni,de hát tudtuk,hogy
így lesz ez amikor elkezdtük ezt a sorozatot.
Szép hétvégét,remélem a szélvihar is mérséklődik.
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 28. 20:02

Üdv.
Köszönöm szépen a 33-34.részek feliratát.
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2022. január 28. 20:38

Szia kedves Ritánk....legeloszor is nagyon szepen koszonom a 33-34 feliratokat.Ugy irigylem Kataékat hogy ol veled egyutt tudnak haladni a sorozat nézésel ,de mivel én gondoltam majd csak utol érlek ami hiu remény mert még most is csak a huszas rész elott vagyok,de nagyon tetszik ez a sorozat ....nagyon tetszik,de igérem ha találsz nekunk uj sorozatot akkor egyszerre fogom nézni Kataval és a tobbiekel mint olyan sok más sorozatot amit forditottal nekunk ,és én is elore fogok kukkucskálni mint a regi sorijaink nézésekor . :) :flower1: @};- :-* Anna...:)...
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 28. 21:22

Köszönöm szépen még egyszer ezt a remek sorit, most csak a 33. részt tudtam megnézni, de megérte!
Olyan csodálatos TAN további helyzetfelismerése és érzelmi kavalkádja, hogy bizony még én is Sunnal együtt megkönnyeztem.
Milyen fájdalmas volt egy filmmel elbúcsúzni a szeretett nőtől akiért meg akart változni, de úgy látszik annyira komolyan gondolta és csinálja, hogy már nincs visszaút. :-bd :flower1: :littlehearth:

Döbbenetes volt ahogy Gy. ráébredt az apja dolgaira, és hogy választania kell és az utolsó pillanatban jött el a végleges válasz.
Mindazáltal teljes odaadással kért bocsánatot. Szívszorító volt.
Nem is ő tehetett a fiatal katona haláláért, mégis őt tartották a gyilkosának.

W. és Tan szerelme nagyon erős lett, mert mindegyik sziporkázik a másikért való szeretetben és törődésben. Ötletelésben pedig tényleg férfiakat megszégyenítő leleményességről tett tanúbizonyságot.
Egyből a másik kémsorink jutott eszembe, azt is viharsebesen újra kell nézni.
Bár a Minglanban is sziporkázik. Egyenlőre ennyire futja, kész vagyok a mai naptól, még egy kis inhüvelygyulladást is sikerült az erőltetéstől kiharcolni magamnak!/én hülye/ most aztán kenhetem meg fáslizhatok!

Jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 29. 9:04

Gyorsan meg is néztem a 34. részt, és szerintem is túl simán mennek a dolgok, s az ellenfél tesz róla hogy még nagyobb legyen a káosz. Mindenesetre örültem, hogy a másik két barát örül Tan sikerének, de az aggodalmát is kifejezte!

Vajon mi lesz majd a Húgicával, mert látszólag kitagadta a családból. Vajon ki sétál bele a csapdába? :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég