Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 30. 22:25

Hát a végére csak elszállt amit irtam. Sokáig nem kellett másolgatni, birta anélkül az elküldést. Most meg nem.
Sirok.
Na mindegy.
Rita, köszönöm még egyszer ezt a csodás sorozatot. A történet és a kor miatt is. Kiszámitható, pontos és gyors munkát hoztál nekünk mindig.
Sajnáltam Tan Si-t.
Vén Xu-t már nem annyira. Még a végére is volt mi kiderüljön az adjutánsával kapcsolatban.
XL úgy irta alá a házassági papirt, mintha a fogát húzták volna. Az utolsó pillanatig idegörlő jelenetek voltak a végén, de a sok géppuska ropogás ellenére sem volt unalmas.
Jó kis csapat gyűlt össze és álltak egymás mellé a további harcokban.
A zenéje nagyon tetszett! :-)
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2022. január 31. 0:08

Kedves Rita!
Nagyon örülök,hogy újra fordítani kezdtél.Nagyon jó volt ez a történet.Köszönöm a munkádat. :littlehearth: A végén aggódtam,hogy rossz vége lesz,de szerencsére nem így történt.A bűnösök is megkapták a jutalmukat.Én a hadurak mellett Mu apára is haragudtam.Nagyon bosszantott,hogy könnyedén túllépett a fia halálán,elengedte a feleségét és a lányát és azt a boszorkát tette a ház úrnőjévé.Nem is érdeklődött iránta.Nem éreztem az erős támogatását sem.A banya halála után sem tudtam neki megbocsátani.A hadurakról már leírtatok mindent.Nagyon szerettem a főszereplőket.Matricát és a színésznőnek udvarló fiatalembert néha nehezen viseltem el.Még egyszer ezer köszönet,hogy lefordítottad ezt jó kis történetet
Idősebb nő fiatalabb férfi felállású történetet már fordítottál.Van egy ilyen témájú kis sorozat ,igaz 29 részes,de megér egy misét.A címe :My fated boy.Az Intense love is egy aranyos 24 részes.Kellemes kikapcsolódás.Begin Again 35 részes,karrierista nő,gyerek,férj és egyebek.Ezt is nagyon szerettem.Kérted,hogy ötleteljünk,ezért javasoltam ezeket a történeteket.Lehet,hogy másoknak is tetszenének,de legfontosabb,hogy neked is tetszen a választott történet.Kíváncsian várom mivel lepsz meg bennünket legközelebb.

Kedves Hesu!
I'm a pet at dali temple magyar feliratát megtalálod szilvavirág blogján.
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 31. 6:36

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon örülök,hogy újra fordítani kezdtél.Nagyon jó volt ez a történet.Köszönöm a munkádat. :littlehearth: A végén aggódtam,hogy rossz vége lesz,de szerencsére nem így történt.A bűnösök is megkapták a jutalmukat.Én a hadurak mellett Mu apára is haragudtam.Nagyon bosszantott,hogy könnyedén túllépett a fia halálán,elengedte a feleségét és a lányát és azt a boszorkát tette a ház úrnőjévé.Nem is érdeklődött iránta.Nem éreztem az erős támogatását sem.A banya halála után sem tudtam neki megbocsátani.A hadurakról már leírtatok mindent.Nagyon szerettem a főszereplőket.Matricát és a színésznőnek udvarló fiatalembert néha nehezen viseltem el.Még egyszer ezer köszönet,hogy lefordítottad ezt jó kis történetet
Idősebb nő fiatalabb férfi felállású történetet már fordítottál.Van egy ilyen témájú kis sorozat ,igaz 29 részes,de megér egy misét.A címe :My fated boy.Az Intense love is egy aranyos 24 részes.Kellemes kikapcsolódás.Begin Again 35 részes,karrierista nő,gyerek,férj és egyebek.Ezt is nagyon szerettem.Kérted,hogy ötleteljünk,ezért javasoltam ezeket a történeteket.Lehet,hogy másoknak is tetszenének,de legfontosabb,hogy neked is tetszen a választott történet.Kíváncsian várom mivel lepsz meg bennünket legközelebb.

Kedves Hesu!
I'm a pet at dali temple magyar feliratát megtalálod szilvavirág blogján.


Szép reggelt!
Köszönöm, hogy jelezted.
Utánanéztem. De a problémám az, hogy már nem vagyok letöltős, tárhely hiányában. Az, hogy az eddigi bármely letöltött sorimról lemondják, ki van zárva. Anno, amikor a laptopom megadta magát, jó pár sorim is ugrott vele együtt, amiket azóta sem találok.
Esetleg, ha valakinek videó+felirat formájában meglenne és feltöltené valahová, azt százszor is megköszönném.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 31. 7:39

Kedves Annamama, chain, AmyRebecca, Györgyi, Ildikó, annebay,
Kata, baria, Erzsébet, Ági, Hesu, Acsk, Cicus, Kriszti, Ica!


Még egyszer nagyon szívesen a magyar fordítást! Nagy örömmel, kedvvel, lelkesedéssel készítettem
a feliratokat. Egy évig felé se néztem Ázsiának és a fordításnak. Amikor abbahagytam, azt hittem, ez
már végleges, soha többé nem fogok fordítani, de nem így lett. Nem tudom, hogy meddig fog tartani
ez az állapot, de igyekszem kihasználni.

Az egy év alatt nem követtem figyelemmel, hogy ki, mit fordít, mit tervez fordítani, milyen új sorozatok
jelentek meg, ezért kértem a segítségeteket. A tegnapi keresgélésem eredménye eléggé elkeserített.
Több olyan sorozatot is találtam, amibe szívesen belenéztem volna, de a felirata miatt bele se kezdek.
A kínaiak annyira hülyén csinálják meg a szegmentálást (nem tudok rá más szót), hogy olvashatatlan
lesz a szöveg a videó nézése közben. Minden egyes mondatot négy-öt részre vágnak fel, és külön sorba
teszik. Így, egy 35 perces videónak 800-1000 soros felirata lesz. Ezen lehet segíteni, össze lehet vonni a
sorokat, hogy a mondatok egyben maradjanak, és el lehessen őket olvasni, de rengeteg idő. Ugyanez
volt a Fall in Love-nál is, de szerencsére a Viki felkarolta, és az ő szegmentorai kevésbé szabdalják fel
a mondatokat, így könnyű helyzetben voltam. Így is kellett összevonogatnom sorokat, de jóval kevesebbet.
Ez kevésbé zavarta meg a fordítás lendületét. Nem véletlen, hogy a vikis kínai sorozatokra azonnal
lecsapnak a fordítók.
Egy példa: a Fall in Love 35. részének a yt-os felirata 845 soros, a vikis 642, míg az enyém 498 soros.
Jól látható, hogy majdnem a felére csökkent a sorok száma a yt-os képest, így kényelmesen olvashatóvá
vált a szöveg. Ha csak yt-os feliratom lett volna, nem fordítottam volna le a sorit.

Szóval keresgélek. Egy krimit találtam, ami sok pontot kapott a MyDramaListen, és a nézők istenítik.
Ráadásul Bai Yu az egyik főszereplő, akit a Memory Lostban és a Detective L-ben nagyon megszerettem.
Azt írják, ez az eddigi legjobb alakítása.

https://mydramalist.com/49485-the-long-night

A feliratai nem 800-1000 sorosak, "csak" 700 körüliek, szóval nem kell annyit vonogatni benne, és ez már
egy érv mellette. A másik érv, hogy misztikus thriller a műfaji besorolása, ami a Memory Lost és a Love Me
If You Dare óta nekem nagyon bejön.

Úgyhogy ma elkezdem nézni, és ha tetszik, ez lesz a következő fordításom. Tudom, hogy ezzel többeket is
elveszítek, akik itt voltatok velem a Fall In Love-nál, de muszáj olyat fordítanom, ami amellett, hogy
nagyon tetszik, nem okoz bosszantó plusz munkát. Szeretek lendületesen, tempósan fordítani, ilyenkor
teljesen bevonódom a sorozat világába, és nehezen viselem, ha állandóan ki kell zökkennem belőle.

Ennek a sorinak lesz koreai adaptációja is még az idén. Milyen jó lenne, ha mind a kettőt fordíthatnám.

Ettől függetlenül nyugodtan javasolhattok még kínai sorozatokat, hiszen a The Long Night csak 12 részes,
gyorsan a végére érek, ha lefordításra érdemesnek ítélem.

Köszönöm Hesunak és Icának az eddigi ajánlásokat. Hesuéi kiestek, ha jól látom, mert már mindkettőhöz
van magyar felirat. Az Ica által javasoltaknak utána fogok nézni.
atina
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. november 20. 11:34

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: atina » 2022. január 31. 11:08

Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm ennek a remek sorozatnak a fordítását :movingflower: . Szombat éjjel beértelek, úgyhogy vasárnap már csak az utolsó két részre vártam, amit este meg is néztem. Láttam, hogy ezt zip fájlban tetted fel, köszönöm.

Napokig hezitáltam, hogy belevágjak-e a sorozatba, mert amikor megláttam, hogy 36 részes, akkor gyorsan be is zártam a topikot. Aztán győzött a kíváncsiság. Először csak két részt töltöttem le, majd ahogy néztem, folyamatosan töltögettem az újabb részeket, mert teljesen beszippantott a történet.
Arra számítottam, hogy ez egy véres sorozat lesz, sok csatajelenettel, de nagyon kellemesen csalódtam, mert helyette egy igazán érdekes „sakkjátszmát” láthattunk. A történelem ezen időszaka nagyon érdekes volt, ebben a korban játszódó kínai sorozatot még nem láttam, remélem nem ez lesz az utolsó. Nagyon szeretem az okos, intelligens karaktereket, akik jóérzésűek és megvan bennük minden, ami szerethetővé teszi őket. Ez a sorozat ebből a szempontból duplázott, mert mindkét főszereplő ilyen volt, annyira jó volt látni, ahogy kiegészítik egymást. Ritkán nézek kínait (2019-ben láttam az utolsót), így a színészek számomra teljesen ismeretlenek voltak, de azt gondolom, hogy Chen Xing Xu tökéletes választás volt Tan kormányzó szerepére, az övé volt a legjobb alakítás. Meg is néztem, hátha van tőle más lefordított sorozat is, de sajnos csak kosztümöset találtam, az meg nálam nem játszik.
Egyetlen dolgot sajnálok csak, mégpedig, azt, hogy Tan Si-nek ilyen befejezés jutott, nagy kedvencem volt.

Egy negatívumot tudok csak megemlíteni, az pedig az autós jeleneteknél a vetített háttér. Nem akartam hinni a szememnek, hogy ennyire gagyi megoldást választottak, a hab a tortán az volt, amikor totálban mutatták az autót a vetített háttérrel, miközben nem forogtak a kerekek…, jaj az nagyon fájt.
Az ending és az opening gyönyörű volt :littlehearth: , le is fogom tölteni a telefonomra.
Nagyon sajnálom, hogy véget ért a sorozat, néztem volna még egy ideig.

Láttam, hogy közben betervezted az újabb sorozatot. Nagy örülök neki, a kedvenc műfajomat választottad :) , remélem jó lesz.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 31. 18:10

Kedves Atina!

Milyen jó, hogy mégis engedtél a csábításnak! Először én is csak koreai sorozatokat néztem, majd fordítottam,
azok közül is csak a vígjátékokat vagy a romantikus vígjátékokat. Hallani se akartam másról. Aztán a Goddess
of Marrage fordítása után - vígjátékként határozták meg a műfaját, ezért vágtam bele a fordításba - már nagyon
szerettem a melodrámákat is. Aztán véletlenül leszedtem egy hongkongi filmet, amiről azt hittem, hogy koreai.
Ha már leszedtem megnéztem és le is fordítottam, mert tetszett. És innentől nem volt megállás. Jöttek a többi
ázsiai náció is. Műfajilag és ázsiai országilag is (majdnem) mindenevő lettem. Csak a horror, a sci-fi és a fantasy
fogott ki rajtam.

Én is Tan Sit sajnálom a legjobban.

Hű, a vetített hátteret észre se vettem. Haha! Engem inkább az zavart, hogy a nőkön nem túl gyakran cserélődtek
a ruhák. A Shuangon legalább 8 epizódon keresztül ugyanaz a rózsaszín hosszú ruha volt, amit a Mu ház estélyén
is viselt.

Megnéztem három részt a The Long Nightból, és nem nézem tovább. Ennyi részből az derült ki számomra, hogy
ez egy nagyon izgalmas sorozat lesz azok számára, akik bírják az izgalmakat. Számomra már túl izgalmas lenne.
Ez nem az a típusú misztikus thriller, mint a Love Me vagy a Memory Lost. Sajnos ami ebben a soriban van, az maga
a sötét valóság. Kendőzetlenül, nyersen. Keresek tovább.
atina
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. november 20. 11:34

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: atina » 2022. január 31. 18:59

Kedves Rita!
Látom nem nyerte el a tetszésedet a tervezett sorozat. Sajnálom, de igazad van, olyat nem szabad fordítani, amit nem szívesen nézel.
Egyébként mindenevő vagyok, ami az ázsiai országokat illeti, egyedül a kínai kosztümösökkel nem tudok megbirkózni.
Ha már keresgélsz, és nem veted el a thai sorozatokat sem, akkor ajánlanék hármat is, aztán majd eldöntöd, hogy kedvedre valók-e. Az első a Game of Outlaws https://mydramalist.com/59731-game-lah-torrachon , a második a The Player https://mydramalist.com/682593-the-player , a harmadik pedig egy koreai feldolgozás Tunnel https://mydramalist.com/51229-tunnel

A hongkongi Silver Spoon, Sterling Shackles sorozatoddal már többször szemeztem, csak a 40 rész tartott eddig vissza, de lehet, hogy ebbe is belenézek. Érdekes, hogy mostanában a részek száma a visszatartó erő nálam, mert egyébként évekkel ezelőtt több 50+ részes sorozatot is simán végignéztem műfajtól függetlenül.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 31. 19:23

Atina, köszönöm az ajánlásokat, mindjárt meg is nézem őket tüzetesebben.

Ha már a századelős történetek közt keresgélsz, akkor a Rookie Agent Rouge-t is ajánlanám. Azt még
a Silver Spoonnál is jobban szerettem. Erős, okos, talpraesett nők és hasonlóan szimpatikus férfiak
szerepelnek benne. A kémek világába vezet be bennünket. Akkor még nem voltak ennyire modern
eszközök, és amire leginkább támaszkodhattak, az a memóriájuk, és az érzékszerveik voltak, na meg
a testi erejük persze. Vannak benne véres jelenetek is, mivel a japán-kínai háború idején játszódik,
de a sztori annyira jó és izgalmas, hogy nézni kell tovább. "Azoknál" a részeknél legfeljebb eltakarod
a szemed. Így csinálták többen azok közül, akik együtt haladtak annak idején a fordítással.

A Silver Spoon is nagyon érdekes. Én se előtte, se utána nem láttam hozzá hasonlót. Egyedi a maga
nemében az ázsiai sorozatok közt. Ami fura lehet az a kantoni nyelvjárás. Szerintem ez a sorozat is
nagyon nézeti magát.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. február 1. 10:05

Begonia Rouge

Rita, ez egy 52 részes sorozat lehet hogy hosszúnak találod, félig festős történet..
Rita sajnos én mindig csak hosszabb soriba botlok bele.. :((
Atina, nem tudom találkoztál e már ezzel sorozattal, szintén ugyanaz a helyszin, kor, stb. mint a Fall in Love, és nagy szerelem volt már nézése közben is.!
Arsenal Military Academy :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. február 1. 13:46

Rita, én is egy 34 részest találtam :-)
https://avistaz.to/torrent/193668-the-l ... 4-appletor
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. február 1. 15:16

Kata a Begonia Rouge c.kínai sorozatot én is megnéztem,mert
annyira tetszett és csodálkoztam is,hogy nem fordították le,pedig azért elég sok
még ettől is hosszabb sorozat le van fordítva.A főszereplő pedig Deng Lun és az
ő sorozatai nagyon jók,láttam néhányat már.Van még egy sorozat ami 36 részes
és Wallace Chung a főszereplője Li Xiao Ran-al.
https://mydramalist.com/4738-too-late-to-say-i-love-you
és pont most találtam egy újat,amiben szintén ők a főszereplők.Ez is érdekes
néhány rész után beszippantott ;) a címe Because of Love és 30 részes.
https://mydramalist.com/54947-wang-hou-yu-sheng
Nekem most ezek jutottak eszembe.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. február 1. 18:31

Köszönöm szépen mindannyiótoknak a sok ajánlást! Sorba mindet elkezdem feldolgozni.
Elolvasom a tartalmát, de az is érdekel, hogy hány pontot kapott a MyDramaListen. Ha
megtetszik a tartalma, akkor megnézem a feliratát, hogy milyen minőségű, majd ha ez
is rendben, akkor leszedek egy-két részt és belekukkantok. Eltart egy kis ideig, de igérem,
hogy mindegyiket megszemlélem.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. február 1. 18:32

Szia Rita!
Képzeld Lintka fordít egy 2000 körüli koreai sorozatot és amikor
rákattintottam a címére egy kínait hozott fel ugyanazzal a címmel :ymblushing:
és kiderült,hogy Chen Xing Xu a főszereplője,még nem tudtam belenézni,
de azért átküldöm Neked. :) https://mydramalist.com/64301-zhen-xiang
Szép estét :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. február 1. 18:39

Cicus, képzeld, ebbe épp ma néztem bele. Nem tetszett. Nagyon sötét, és érzem, hogy
nagyon komoly nyomozós lesz ez is, mint a The Long Night, amit először kinéztem. Ezek
túl komolyak, és valóságosak. Ezek mindig megrémítenek. Nagyon megráznak. A Memory
Lost és a Love Me a bűntény/ek köré szőtt romantikus sztory miatt elviselhetőbb volt,
és kevésbé tűnt olyannak, ami velem is megtörténhet bármikor.

Wallace Chunggal jól megörvendeztettél. Itt csak az orvosi kifejezésektől félek, de vikis
felirat van hozzá, ami már jó! Bizakodom. Holnap belenézek.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. február 2. 0:26

Rita,én sem bírom a komor durva filmeket.
A Too Late to Say I Love You is háborús de van romantika benne,
persze csak bele nézegettem de mivel nem értem csak kutya futtában :)
A Because of Love,amiben szintén Wallace Chung a föszereplő és orvos,
de nem kell az orvosi kifejezéseket tudni hozzá,bár nem egy vidám
történet.Na de majd lesz még biztos valami jó kis történet,amit érdemes
lesz lefordítani :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. február 2. 12:23

cicus írta:Szia Rita!
Képzeld Lintka fordít egy 2000 körüli koreai sorozatot és amikor
rákattintottam a címére egy kínait hozott fel ugyanazzal a címmel :ymblushing:
és kiderült,hogy Chen Xing Xu a főszereplője,még nem tudtam belenézni,
de azért átküldöm Neked. :) https://mydramalist.com/64301-zhen-xiang
Szép estét :x

Cicus, amit Lintka fordít az koreai! :x :ymhug:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. február 2. 12:25

Kata58 írta:
cicus írta:Szia Rita!
Képzeld Lintka fordít egy 2000 körüli koreai sorozatot és amikor
rákattintottam a címére egy kínait hozott fel ugyanazzal a címmel :ymblushing:
és kiderült,hogy Chen Xing Xu a főszereplője,még nem tudtam belenézni,
de azért átküldöm Neked. :) https://mydramalist.com/64301-zhen-xiang
Szép estét :x

Cicus, amit Lintka fordít az koreai! :x :ymhug:

Jah még egyszer elolvastam amit írtál.. s látom odaírtad hogy koreai bocs... :D ;) amikor nem lát az ember a szemétől... :))
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. február 2. 14:14

Cicus, amit Lintka fordít az koreai! :x :ymhug:[/quote]
Jah még egyszer elolvastam amit írtál.. s látom odaírtad hogy koreai bocs... :D ;) amikor nem lát az ember a szemétől... :))[/quote]

Van ez így mindenkivel,semmi baj Kata :)) puszi
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. február 2. 14:18

Cicus, közben bevállalták a Because of You sorozatot. Nem bánom, mert nem tudott lekötni
az első rész. De ti legalább így látni fogjátok.
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2022. február 2. 16:13

Kedves Rita!
Eszembe jutott néhány sorozat,ami lehet ,hogy még érdekes lehet.Nem láttam őket,csak beléjük pillantottam.A végük nem veszi el az életkedvünket.
Wallace Chunggal van egy 2010-ben készült sorozat,ami a republikánus időkben játszódik.36 részes.A címe:Too Late To Say I Love You .
A férjem nézett egy rejtélyes,romantikus trillert.Neki nagyon tetszett.25 részes. Zhou Yi Wei-jel a főszerepben.A címe:New Face.
Most fejezték be a vetítését a Hot Blood Detective vagy más címen Detectiv Kongnak.Ez a 1912-1949 időszakban játszódik.30 részes,romantikus,történelmi ,rejtélyes vígjátéknak írják.A főszereplő miatt keltette fel az érdeklődésem.
További szép napot és jó válogatást kívánok.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. február 3. 16:29

Rita,közben még egy eszembe jutott nagyon régről,de azt
sem fordították le eddig és fenn van a vikin is The Cage of Love a címe
és 35 részes.Azt a kort is szeretem azt hiszem 19. század.
https://www.viki.com/tv/24728c-the-cage-of-love
Van még egy amit még nagyon meg akartam nézni az 41 részes sajnos
Tiffani Tang és Shawn Dou a főszereplő.
https://mydramalist.com/22174-see-you-again
https://www.viki.com/tv/36054c-see-you-again#episodes
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. február 4. 6:04

Sziasztok Ica és Cicus!

nagyon köszönöm a linkeket. Kicsit lassan dolgozom fel őket, mert a MyDramaListen mindig találok
valamit, ami miatt elkalandozok az eredeti linkről :)) , onnan meg még tovább, néha azt se tudom,
honnan indultam. Közben szedegetek egy-egy részt innen is, onnan is. Gyűlnek a videők. Azokat is
nézem. Szóval aktívan keresgélek még. :D
margi53
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. május 8. 6:13

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: margi53 » 2022. február 4. 9:46

Hesu írta:Köszönöm a 35. részt!
Pei Xun mit fog lépni? Hallgatni fog fia érveléseire?
XL nem nagyon akaródzott elvenni W-ot és tudjuk is az okát, de mégis csak megköttetett.
Szívszorító volt a visszaemlékezés, amikor együtt írták alá a szerződést és XL arca mindent elárult.
W-nak ugyan rosszul esett, amit XL a háta mögött hajtott végre, de mindent csak az ő érdekében tett. XL-nek is nehéz volt elengedi a szeretett nőt.
W és Gy milyen megoldást talál, hogy visszatudjanak menni és tudjanak segíteni XL-nek?

Köszönöm a 36. részt is!
XL mindvégig kígyót melengetett a keblén és végül megtudta, hogy ki miatt és miért halt meg az apja.
Vén Xu-nak bevégeztetett, viszont Gy-t nagyon sajnálom, minden tekintetben. Még mindig vérzik utána a szívem.
XL-ék végül győztek Gy segítségével, de azért Tan Si-t életben hagyhatták volna. Kár érte. Azt hittem, amikor eldördült a lövés, hogy XL-t lelőtték. Csak pislogtam és pislogtam, hogy akkor most mi van?
Pei csak hatott az apjára.
Xu Yuan teljesen összetört a hallottak súlya alatt, érthető, hogy végzett önmagával.
Értelmetlenül harcolt és állt ki egy olyan ember oldalán, aki mindvégig - "megvezette?"

Kedves Rita!
Gratulálok a sikeres munkádhoz és a befejezéshez is :littlehearth:
Köszönöm, hogy fénysebességgel lefordítottad nekünk ezt az izgalmakban gazdag sorit. Nehéz szívvel, de el kell engedni. De számomra többször nézős lesz.

Én ennek a sorinak a fordítását várom, hogy valaki a szárnyai alá vegye.

Egy héttel ezelőtt találtam rá a YouTube-on.
Vagy ezt

Viszont a mostani általad fordított sorihoz hasonlót nehéz lesz találni. De majd figyeltek!


Szia Hesu!
Az első sorozat feliratát itt találod: https://szilvavirag.blogspot.com/search ... i%20Temple Nem tudom online fenn van-e valahol, én annak idején letöltöttem. (remélem beveszi az üzenetet, mert állandóan kidob az oldal, hiába jelentkezek be)
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. február 4. 13:04

Szia Kedves Rita! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Ajánlhatok én is Neked! igaz ez a két sorozat Koreai.
https://asianwiki.com/Tracer_(Korean_Drama)
https://asianwiki.com/Artificial_City
Kellemes szép hétvégét és jó keresgélést! :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower:
margi53
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. május 8. 6:13

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: margi53 » 2022. február 4. 16:23

Kedves Rita!
Hálás köszönet ezért a sorozatért! Sajnos az utolsó részekkel elmaradtam, ugyanis tönkrement a külső vinyóm, amire letöltögettem a sorozatokat :( :(( Újra kezdhetem az egészet, már amihez még megtalálom, hogy honnan töltöttem le és a feliratokat is hozzá (sajnos nagyon sokat töröltek már azóta az általam használt letöltő oldalakról, pl. itt sem él a Pretty Li Hui Zhen két letöltő linkje, az Avistazon kívül, de szerencsére a videán fenn van, onnan le tudom szedni.)
Ezt is újra kell töltenem...
Remélem találsz kedvedre való fordítandó sorozatot, bármi is legyen, biztos jó lesz. Még egyik általad fordított sorozatban sem csalódtam. :) :ymhug: :littlehearth:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég