Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 15. 16:05

Most még a csak a 19. részt láttam, s egyből előjött az általad régebben fordított Sanghai történet, ott is a japánok még a gázt is bevetették, ahogy egymást is nyírták a két tábor.

Remélem itt nem fogunk ennyire durva dolgokat látni.! Nagy kihívás lesz a kinin beszerzése, és biztos szállítása és majd a megfelelő kézben való érkezésnek!
Nagyon nem jött be a japán főnök számítása, ennél már az lett volna viccesebb ha a saját árujukat semmisítették volna meg.
G.kormányzót nagyon sajnálom, de egyre közelebb az adott helyzet, apja munkálkodásával kapcsolatban.

Tanra pedig kémek lettek helyezve, remélem mind lebukik.
Nekem is nagyon tetszett az új szerelése, nagyon jól állt neki! :)) :littlehearth:

A hasonlatokon meg kifeküdtem a nevetéstől.... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Jövök majd ha folytatom! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 15. 19:24

Szia Rita!
Meg is néztem mind a két részt,ami szuper volt megint,de már nem lepődünk meg ezen :ymblushing:
Úgy látszik ezek a hadurak mind rideg szívtelen emberek a hatalmon és pénzen kívül semmi nem
érdekli őket és a gyerekeiket is csak kihasználják.Sajnálom őket nagyon.Most hogy nem tudta vén xu
(csupa kisbetűvel) lebuktatni Tant kitalálta,hogy összeházasítja a fiát W-al,így majd nagyobb lesz a
hatalma tudja pumpolni Mu-urat és akkor újra Tant veszi majd célba.Persze neki megint volt ötlete,
hiszen ha W nemet mondana nem sülne ki semmi jó belőle,hiszen a szülők döntése számított csak,
de talán így más megvilágításba kerül az egész.
Jót nevettem a pofonon,ez a kis huncut W kihasználta a helyzetet :)) Kíváncsi vagyok,hogy sikerül és
mi lesz a vén xu lépése.Az jutott az eszembe,hogy az emberek mindig azt hitték (és még sokan most is),
hogy ha elzavarják a kizsákmányolóikat majd jobb jön,de soha nem jött csak más nevük lett és maradt
minden a régiben,eltünnek a királyok,császárok,hadurak jön a kommunizmus,fasizmus,demokrácia stb.
Na de a remény hal meg utoljára. Szép hétvégét :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 16. 5:39

Kata58 írta:Most még a csak a 19. részt láttam, s egyből előjött az általad régebben fordított Sanghai történet, ott is a japánok még a gázt is bevetették, ahogy egymást is nyírták a két tábor.

Remélem itt nem fogunk ennyire durva dolgokat látni.! Nagy kihívás lesz a kinin beszerzése, és biztos szállítása és majd a megfelelő kézben való érkezésnek!
Nagyon nem jött be a japán főnök számítása, ennél már az lett volna viccesebb ha a saját árujukat semmisítették volna meg.
G.kormányzót nagyon sajnálom, de egyre közelebb az adott helyzet, apja munkálkodásával kapcsolatban.

Tanra pedig kémek lettek helyezve, remélem mind lebukik.
Nekem is nagyon tetszett az új szerelése, nagyon jól állt neki! :)) :littlehearth:

A hasonlatokon meg kifeküdtem a nevetéstől.... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Jövök majd ha folytatom! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata, igen, nekem is gyakran van eszemben az a régebbi kémes történet (Rookie Agent Rouge), és ahogy szó került
a pekingi operáról a Silver Spoon is előre tolakodott az agyamban. És van még egy történet, a Winter Begonia, ami
ebben a korban játszódik, és szintén operaénekes az egyik főszereplő. Sajnos 49 részes, így nem fogom lefordítani,
de megszakad érte a szívem.

Szerintem ebben a soriban kevesebb durvaság lesz. Most a kínaiak (Forradalmi Hadsereg és a hadurak) háborúznak
egymás ellen, nem lesz gáz meg ilyesmi.

Guangyao a mai két részben újabb sokkot kap, de azt hiszem, ez kell neki, hogy kinyíljon a szeme, és kilépjen az
apja árnyékából.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 16. 6:04

cicus írta:Szia Rita!
Meg is néztem mind a két részt,ami szuper volt megint,de már nem lepődünk meg ezen :ymblushing:
Úgy látszik ezek a hadurak mind rideg szívtelen emberek a hatalmon és pénzen kívül semmi nem
érdekli őket és a gyerekeiket is csak kihasználják.Sajnálom őket nagyon.Most hogy nem tudta vén xu
(csupa kisbetűvel) lebuktatni Tant kitalálta,hogy összeházasítja a fiát W-al,így majd nagyobb lesz a
hatalma tudja pumpolni Mu-urat és akkor újra Tant veszi majd célba.Persze neki megint volt ötlete,
hiszen ha W nemet mondana nem sülne ki semmi jó belőle,hiszen a szülők döntése számított csak,
de talán így más megvilágításba kerül az egész.
Jót nevettem a pofonon,ez a kis huncut W kihasználta a helyzetet :)) Kíváncsi vagyok,hogy sikerül és
mi lesz a vén xu lépése.Az jutott az eszembe,hogy az emberek mindig azt hitték (és még sokan most is),
hogy ha elzavarják a kizsákmányolóikat majd jobb jön,de soha nem jött csak más nevük lett és maradt
minden a régiben,eltünnek a királyok,császárok,hadurak jön a kommunizmus,fasizmus,demokrácia stb.
Na de a remény hal meg utoljára. Szép hétvégét :x

Szia Cicus! Engem is a volt hadiorvos szavai döbbentettek rá, hogy mennyire szörnyű lehetett a hadurak
kora Kínában. Másról se szólt az élet, minthogy megőrizzék a már megszerzett hatalmukat. Ehhez katonák
és örökös háborúzás kellett. A hadsereg és a háború drága dolog, ehhez állandóan pénzt kellett biztosítani.
Ehhez sokszor mocskos alkukat kellett kötni. Pénz, vér, békétlenség... tényleg jobb békében élni.

Vén Xu milyen szépen kifejtette, hogy miért kellett elhalasztani a korábbi eljegyzést, és miért sorsszerű
a mostani időpont. Hogy örült GY, amikor az apja arról beszélt, hogy megbeszéli Mu úrral a házasságot.
És akkor is felragyogott az arca, amikor az apja azt mondta neki, hogy a véleményét szeretné kikérni
valamiben. Végre azt érezhette, hogy az apja egyenlő partnerként kezeli őt. Sajnálom szegényt. Meg
kell erősödnie. Ahogy Katánál írtam, szerintem el is indul ezen az úton. Legalábbis a mai két rész után
ezt gondolom.

Az újságíró előtti színjátéknak még nincs vége. A mai részben fog tovább gyűrűzni. XL ötlete még Tn Sit
is meglepi, pedig ő már sokat látott mellette.

Az utolsó mondataiddal teljes mértékben egyetértek.

Csak emlékeztetőül:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 16. 10:26

Megnézve a 20. rész!
ez olyan egyszer lent egyszer fent helyzet volt, s no lám mi derül ki Pejről is. Szegény Tan kisasszony hoppon maradt a nyilvánosság előtt. A két szerelmes nem örül a házassági ajánlatnak ami persze xu úr megelégedésére lenne, ha össze tudná boronálni őket.
Tan pedig újságírói trükköt vet be, kíváncsi leszek hogyan tovább. az a pofon mindenesetre elég élethűnek mutatkozott.
Vajon a két fiatal kormányzó mit beszél meg egymással? Kicsit tartok a következő résztől.
S lám mi mindenféle múlt tud lenni az ember háta mögött is mint diák!!! :ymblushing: :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 16. 10:45

Kata, épp befejeztem a 22. rész fordítását, már csak ellenőriznem kell, és máris
megtudod, miért ment a két marsall a kikötőbe, hogyan folytatódik a szerelmi
háromszög, és megismerkedünk Pei marsall apjával is. Már most mondom, nem
lesz benne köszönet. Szegény Pei marsall! Még Guangyaotól is jobban sajnálom.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 16. 12:05

Jó szórakozást kívánok a 21.-22. részekhez!

Kép Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 16. 14:41

Üdv.
Köszönöm szépen a 21-22.részek feliratát.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 16. 15:14

Nahát Rita ez aztán gyors volt! tényleg éppen befejeztem a 20. részt, és itt is van az újabb kettő!
Köszönöm szépen megyek is megnézni! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :x :ymhug:
Csak jelezném annak, aki a TIME sorozatot annyira várta mint én és a fordítását, ma megint érkezett egy felirat.
Így ez a hányattatott sorsú sorozat is be lesz lassan fejezve!!! :-bd :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 16. 15:49

Köszönöm szépen az előző kettőt és a mostaniakat is!
Most értem a végére, mert sok volt a történés és elnyomott az álom. Kétszer inditottam az ismétlést, de ma már befejeztema 20. részt is. Igy jön a mai, ujjjéééé. :-)
Hát hogy ennek a három pasinak milyen ötletelései vannak nőügyileg! :-)
Nem gondoltam volna, hogy Pei odamegy a lányhoz, kicsit soknak tartottam ezt a húzást most a szinpaddal. Na de legalább tudjuk, amit eddig láttunk is, hogy a srácnak szimpatikus valamennyire a hódolója.
Hogy kedvencünk hogy mászik ki a slamasztikából, miszerint elviszik az orra elől a barátnőjét és mindjárt férjhez is akarják adni, hát arra nagyon kiváncsi leszek.
Most meg nézem tovább mit is csinál ez a két jómadár együtt a kikötőben.
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 16. 16:30

:littlehearth: a 21. részért!
Talán Su közelebb tud majd kerülni Gu kisasszonyhoz, ha ilyen gesztusokkal közelít hozzá. Pei nem nagyon akarta elhinni, hogy az apja miben van benne. Matrica pedig elképesztő, hogy a szeretett férfiért mire képes, hiába bátyja figyelmeztetése. Gy nagyon sajnálatra méltó. Az apja viselkedése tönkretette az egyetlen célját, hogy W az övé lehessen. Ezek után, amit az apjáról megtudott, hogy fog viselkedni vele szemben? De azért szépen behúzott egyet XL-nek :-bd! Gy, hogy lemond W-ről XL javára, ilyen könnyen menne? És miként lesz felbontva az eljegyzés? És Mu eltudja fogadni lánya választottját?

Húúú, de izgi!!!

:littlehearth: a 22.-ért is!
Gu kisasszony italba folytotta a bánatát, de Su ismételten vele van. Szegényke, jól belefeküdt az üvegcserépbe.
Vén Xu eszi a kefét, hogy semmi sem jön össze neki.
Micsoda érzelmi megnyilvánulás XL-től. Persze, amikor Gy elköszönt W-től, azért az oldalvonalról csak úgy pislogott feléjük :)).
Matrica az ötletek kifogyhatatlan tárházával rendelkezik, csak úgy, mint a bátyja. Képes volt lóvátenni Tan Si-t is. Képes volt várni, ázni az esőben és az életet kockáztatni, csakhogy Pei-vel találkozhasson.
Ugyan sikerült a Zálogost biztonságos helyre vinni, de az ördög nem alszik. Nem igaz, hogy senkinek nem tűnt fel, amikor ellenőrzés közben az egyik fickó furán távozott hátán a teherrel. Feltételezzem azt, hogy Pei apja rosszabb, mint Vén Xu? Vagy az egy 19, a másik egy híján 20? Össze lehetne őket kötni. Úgy látom, hogy Pei-t sem áldotta meg az ég egy szuper apával.
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 16. 16:48

Szia Rita! :flower1: :flower1: :flower1:
Örülök neki hogy megint megleptél bennünket két újabb résszel! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Nagyon szépen köszönöm! :littlehearth:
Köszönöm a képeket is! :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 16. 16:52

Egyszerre volt megrendítő izgalmas és szép is ez a mostani két rész! :-bd
Az már biztos, hogy lassan mindenki megtalálja a párját idővel, de addig még göröngyös az út. De legalább W és Tan már majdnem sínen vannak, csak ezek a hatalmi harcok legyenek már a múlté, hogy mindenki normális életet élhessen.
Pejt nagyon sajnáltam ahogy Gy -t is hogy mindkettőnek rá kell jönnie hogy milyen apjuk is van valójában.
Tan kisasszony meg nem is lenne a bátyja vérszerinti húga, ha kifogyna az ötletekből, már ami a szökéseket illeti!
Úgy látszik mindegyikük rendkívűl hűséges típus.
De jó lenne ha a mai fiatalság ilyen lenne, nem egyik ágyból a másikba, tisztelet a kivételnek.
Sajnos Gy apja xu kormányzó rendkívül hidegvérű gyilkos, ötletekkel mindig tud előhozakodni, de emberség még a saját fia felé sem igen van. Csak a gonoszságra osztottak neki észt úgy látszik.

Mindegyik fiatal egyre szimpatikusabb.
A vonattrükk is beválik mindenkinél, a kishúg már Pekingben, a báty meg utána a szerelmével.
A kémek még nem jártak sikerrel! Vajon meddig?
De vajon a xu kormányzó elől tényleg el tudják rejteni biztonságosan a tanúként szükséges személyt?

S vajon nem itt futnak e bele majd a másik Wanting lányba, hogy aztán majd nagy bajt kavarjon? Kicsit meglódult a fantáziám.
Köszönöm az eddigi részeket. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Ui.: a szép képek láttán mindig eszembe jutnak az első képek az első találkozásnál... ki gondolta volna, hogy ekkorát fordul a világ?!? :)) :)) :)) :)) :)) :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 16. 21:46

Su Marsallnak igen kifinomult csajozási technikája van, a szövege verhetetlen. :)) Viszont ez a sérülés most a hátában elég mélynek tünt.
Pei Marsall apja még vén Xu-t is kenterbe veri. Hogy lehet egy apa ilyen gonosz a saját fiával?
Pei Marsall segédjét is nagoyn birtam, ahogy kezelte a lánnyal a kialakult helyzetet. Azt meg megint nem kellett félteni, ha kidobták az ajtón, bemászott az ablakon. Viszont totál tisztában v olt, hogy ki küldte neki az esernyőt. :-) Nagyon tetszett az a barackvirágszinű kis kalapja.
Guangyao szegény ahogy szembesült az apja tettével totál magába zuhant, bár az ökölszoritása lehet hoz még meglepetéseket. Milyen apák vannak arrafelé.....
Azt hittem Wangqing apja keresztbetesz a fiataloknak és ragaszkodik majd a Xu családhoz házasság terén. XL pedig nem fogy ki a meglepő és fordulatos ötletekből. Kiváncsi vagyok hol a zálogházas, mert hogy a nagy zöld hangszertokban volt az is biztos.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 17. 7:56

Kedves Kata, chain, Ági, AmyRebecca és Hesu!

Nagyon szívesen az újabbakat!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 17. 8:09

f.ági írta:Köszönöm szépen az előző kettőt és a mostaniakat is!
Most értem a végére, mert sok volt a történés és elnyomott az álom. Kétszer inditottam az ismétlést, de ma már befejeztema 20. részt is. Igy jön a mai, ujjjéééé. :-)
Hát hogy ennek a három pasinak milyen ötletelései vannak nőügyileg! :-)
Nem gondoltam volna, hogy Pei odamegy a lányhoz, kicsit soknak tartottam ezt a húzást most a szinpaddal. Na de legalább tudjuk, amit eddig láttunk is, hogy a srácnak szimpatikus valamennyire a hódolója.
Hogy kedvencünk hogy mászik ki a slamasztikából, miszerint elviszik az orra elől a barátnőjét és mindjárt férjhez is akarják adni, hát arra nagyon kiváncsi leszek.
Most meg nézem tovább mit is csinál ez a két jómadár együtt a kikötőben.


Szerintem is túlzás volt a színpadi udvarlás Sangyu részéről. Igazából eddig minden megmozdulása,
ami Pei karsall felé irányul, egy hatalmas nagy túlzás. Hullámvasúton érzem magam, ha erre a lányra
gondolok. Kezdetben bírtam, aztán elegem volt belőle, most megint bírom, de lehet, hogy azért, mert
nagyon röhögök a bátyjával közös jelenetein. Olyan valóságosak, mintha nem is két színész adná elő.

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 17. 8:49

Hesu írta::littlehearth: a 21. részért!
Talán Su közelebb tud majd kerülni Gu kisasszonyhoz, ha ilyen gesztusokkal közelít hozzá. Pei nem nagyon akarta elhinni, hogy az apja miben van benne. Matrica pedig elképesztő, hogy a szeretett férfiért mire képes, hiába bátyja figyelmeztetése. Gy nagyon sajnálatra méltó. Az apja viselkedése tönkretette az egyetlen célját, hogy W az övé lehessen. Ezek után, amit az apjáról megtudott, hogy fog viselkedni vele szemben? De azért szépen behúzott egyet XL-nek :-bd! Gy, hogy lemond W-ről XL javára, ilyen könnyen menne? És miként lesz felbontva az eljegyzés? És Mu eltudja fogadni lánya választottját?

Húúú, de izgi!!!

:littlehearth: a 22.-ért is!
Gu kisasszony italba folytotta a bánatát, de Su ismételten vele van. Szegényke, jól belefeküdt az üvegcserépbe.
Vén Xu eszi a kefét, hogy semmi sem jön össze neki.
Micsoda érzelmi megnyilvánulás XL-től. Persze, amikor Gy elköszönt W-től, azért az oldalvonalról csak úgy pislogott feléjük :)).
Matrica az ötletek kifogyhatatlan tárházával rendelkezik, csak úgy, mint a bátyja. Képes volt lóvátenni Tan Si-t is. Képes volt várni, ázni az esőben és az életet kockáztatni, csakhogy Pei-vel találkozhasson.
Ugyan sikerült a Zálogost biztonságos helyre vinni, de az ördög nem alszik. Nem igaz, hogy senkinek nem tűnt fel, amikor ellenőrzés közben az egyik fickó furán távozott hátán a teherrel. Feltételezzem azt, hogy Pei apja rosszabb, mint Vén Xu? Vagy az egy 19, a másik egy híján 20? Össze lehetne őket kötni. Úgy látom, hogy Pei-t sem áldotta meg az ég egy szuper apával.


Én is azt hittem, hogy Su marsall gyorsan célt fog érni Gu kisasszonynál, de amióta tudom, hogy a lány
szerelmes volt XL-be, már hosszabb hódítási időre számítok.

Mindkét Tan sarj tárháza tele van különféle csínyekkel, trükkökkel, ötletekkel. XL szidja sokat a húgát,
de hát ő is pont azt csinálja, amit a lány, csak neki szabad, mert ő férfi. Na, meg Su marsall is a nagy
lehengerlők közé tartozik. (Miután ezeket a mondatokat leírtam, még csak a 21. részhez írt véleményedet
olvastam, és csak most látom, miután a 22.-hez írtaknál tartok, hogy neked is ezek jutottak eszedbe.
Már nem törlöm ki, itt hagyom.)

Először én is azt hittem, hogy Tan Sit átverte Sangyu, de aztán eszembe jutott, hogy XL maga engedte
meg, hogy Pekingbe menjen, így viszont Tan Sinak is tudnia kellett erről, hiszen ő mindenbe be van avatva,
ami a Tan családdal kapcsolatos. De csak azóta világos teljesen minden ekörül, amióta tegnap elkezdtem
fordítani a 23.-részt. Leesett az állam, és a tiétek is lefog. :D :-o

Azt gondolom, hogy Pei Xun nincs olyan okos, mint Xu Bojun, inkább az a bugris fajta, aki nem az eszét,
hanem az erejét használja az előrejutáshoz. Ez a "gyere, üssünk párat" akció is a fia helyretevését szolgálta.
Neki csak izomból megy a "gyereknevelés". Rossz volt nézni, mekkorákat ütött-rúgott a fiára. :-q Csak

Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 17. 9:12

Édesek Pej és a kisasszony képei. Viszont elfelejtettem megemlíteni, milyen csodás volt a rögzített tüzijáték!
Még én is meghatódtam. Az üvegbe esés tényleg durva volt! :( :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 17. 9:21

Kata58 írta:Egyszerre volt megrendítő izgalmas és szép is ez a mostani két rész! :-bd
Az már biztos, hogy lassan mindenki megtalálja a párját idővel, de addig még göröngyös az út. De legalább W és Tan már majdnem sínen vannak, csak ezek a hatalmi harcok legyenek már a múlté, hogy mindenki normális életet élhessen.
Pejt nagyon sajnáltam ahogy Gy -t is hogy mindkettőnek rá kell jönnie hogy milyen apjuk is van valójában.
Tan kisasszony meg nem is lenne a bátyja vérszerinti húga, ha kifogyna az ötletekből, már ami a szökéseket illeti!
Úgy látszik mindegyikük rendkívűl hűséges típus.
De jó lenne ha a mai fiatalság ilyen lenne, nem egyik ágyból a másikba, tisztelet a kivételnek.
Sajnos Gy apja xu kormányzó rendkívül hidegvérű gyilkos, ötletekkel mindig tud előhozakodni, de emberség még a saját fia felé sem igen van. Csak a gonoszságra osztottak neki észt úgy látszik.

Mindegyik fiatal egyre szimpatikusabb.
A vonattrükk is beválik mindenkinél, a kishúg már Pekingben, a báty meg utána a szerelmével.
A kémek még nem jártak sikerrel! Vajon meddig?
De vajon a xu kormányzó elől tényleg el tudják rejteni biztonságosan a tanúként szükséges személyt?

S vajon nem itt futnak e bele majd a másik Wanting lányba, hogy aztán majd nagy bajt kavarjon? Kicsit meglódult a fantáziám.
Köszönöm az eddigi részeket. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Ui.: a szép képek láttán mindig eszembe jutnak az első képek az első találkozásnál... ki gondolta volna, hogy ekkorát fordul a világ?!? :)) :)) :)) :)) :)) :littlehearth:

Mosolygok magamban, hogy a hatalmi harcok végét várod, hogy mindenki békében élhessen. Azt hiszem,
hogy a béke most van, és ebbe fog belerondítani a háború, ami már nagyon közel van, legalábbis ezt halljuk
minden részben.
Már túl vagyunk a felén a történetnek, és eddig minden szépen alakult XL és Wanqing körül. Biztos, hogy
nemsokára jön valami, ami diszharmóniát próbál kelteni köztük. A mostoha testvérre gondolunk elsősorban,
de - bár most elképzelhetetlennek tűnik -, még GY is megbolondulhat a féltékenységtől, és elkezdhet a
háttérben ellenük szervezkedni. Annyi váratlan fordulat volt már a soriban, hogy bátran merek tippelgetni.

Hogy Wanting egyszer visszajön, az tuti biztos.

Annyit elárulhatok, hogy a kémek mennek a vonattal együtt, de szerencsére XL is tisztában van ezzel.

Igen, a kezdeti ellenségekből szerelmek lettek! A 23. részben van egy olyan szakasz, ahol a vonaton ülve XL és
Wanqing azon vitatkoznak, hogy melyikük okosabb - persze csak viccesen. Tan Xualin érve a legmeggyőzőbb.
Ezt mondja Wanqingnak: Megtaláltad nálam a térképet, mégis a karomban végezted. És tényleg, a térképpel
le tudta volna buktatni XL-t, de az olyan gyorsan, még aznap este elfoglalta Sanghajt, hogy már nem tudták
megakadályozni. Aztán Sanghaj után meghódította Wanqingot is. :D

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 17. 9:43

f.ági írta:Su Marsallnak igen kifinomult csajozási technikája van, a szövege verhetetlen. :)) Viszont ez a sérülés most a hátában elég mélynek tünt.
Pei Marsall apja még vén Xu-t is kenterbe veri. Hogy lehet egy apa ilyen gonosz a saját fiával?
Pei Marsall segédjét is nagoyn birtam, ahogy kezelte a lánnyal a kialakult helyzetet. Azt meg megint nem kellett félteni, ha kidobták az ajtón, bemászott az ablakon. Viszont totál tisztában v olt, hogy ki küldte neki az esernyőt. :-) Nagyon tetszett az a barackvirágszinű kis kalapja.
Guangyao szegény ahogy szembesült az apja tettével totál magába zuhant, bár az ökölszoritása lehet hoz még meglepetéseket. Milyen apák vannak arrafelé.....
Azt hittem Wangqing apja keresztbetesz a fiataloknak és ragaszkodik majd a Xu családhoz házasság terén. XL pedig nem fogy ki a meglepő és fordulatos ötletekből. Kiváncsi vagyok hol a zálogházas, mert hogy a nagy zöld hangszertokban volt az is biztos.


Én is kíváncsi vagyok, lesz-e következménye a sérülésének. De hogy ezek mindig egymásra esnek! :))

Na, erre nem is gondoltam! Igazad van, Sangyu tudta, ki küldte az esernyőt, ezért nem is ment el, tudta,
hogy egyszer hazamegy a fiú.

Én se gondoltam volna, hogy Mu úr ilyen könnyen és gyorsan tudomásul veszi, hogy törölni kell a házasságot.
De mivel pénze van - hogy akár egy egész hadsereg kiadásait fedezze, egy nem tudni mennyi ideig tartó
háború alatt - sértődés nélkül meg tudta oldani (pénzelni) a problémát. #:-s :-o Xu Bojun majdnem jobban
örült a felajánlásnak, mint az esküvőnek. Esze ágában sem volt megsértődni. Hihetelen!

A 23. részeben ki fog derülni, hol van a zálogházas. Mondanom se kell, itt is leesik majd az állunk XL
csalafintaságát látva.

Az apákról már nem is mondok semmit. A következő részben Su marsall családi hátterére is fény derül.
Az ő apja is... hagyjuk!

Eddig főztem, meg ide írtam, és most húzok vissza fordítani, mert nagy izgalmak vannak! Holnap jövök!

Nekem is nagyon tetszenek a kalapkák! Az összes!

Kép

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 18. 0:31

Szia Rita!
Kicsit el voltam havazva és csak most tudtam megnézni az újabb két részt,
amit nagyon szépen köszönök :x Már éjfél is elmúlt,így csak annyit,hogy
imádom folyamatosan :ymhug:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 18. 12:26

Késő délután, estefelé érkezem az újabbakkal!

Annyit beszélnek a 24. részben, hogy még javában fordítom. 8-|


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 18. 15:40

Micsoda képi beharangozás... :)) :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 18. 17:33

Türelmesen várjuk! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (22/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 18. 18:27

Meghoztam a 23.-24. részt! Jó szórakozást!

Ezennel Matricának mindent megbocsátok!


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég