Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 29. 21:00

Szia Rita!
Hát nem igaz,hogy mindenáron meg akarják ölni Tant és miket találnak ki.
Hála istennek nem jött össze ez sem,de nekem már első látásra sem volt
szinpatikus,aki lovagolni tanította gyerekkorában.Biztos,hogy ő lesz az aki
még talonban van a vén xunál és ki tudja mit eszeltek még ki,ha odaküldi
még az adjutását is.A front is közeledik,ahogy láttuk a két marsallunkat,ők
is oda tartanak.Hát lesznek még izgalmak #:-s
Veronika sem bírta tovább,elkezdte fordítani a City of Streamer-t.Az első
része meg is érkezett ;)
Avatar
Acsk
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021. január 1. 13:01

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Acsk » 2022. január 29. 22:45

Huh írtam egy hosszú bejegyzést de elszállt a helloba... :o)
Na mindegy, kezdjük újra...

Kedves Rita! Köszönöm szépen a feliratokat! :littlehearth: Beértem a sorozatot, mert őrülen izgalmas volt! :D

SPOILER:
Revideálom amit az apákról írtam, mert ez nem a szigorú, poroszos módszer, egyszerűen nem szeretik a gyerekeiket. A jelen és múlt konfliktusait ezeknek emberként és szülőként is kudarcot vallott apáknak a ténykedései okozzák, és a fiatal generáció issza meg ennek a levét, és attól félek lesz egy vezéráldozat, de ne legyen igazam.

Az alapsztoriból adódóan az apa-fiú vonalra erősítettek rá, de tényleg nem láttam aktív, meghatározó anya-karatert, csak a visszaemlékezésekben, vagy mostohanyaként negatív szerepben, igaz ebben a korban (is) férfiuralom volt és a nők kevés teret kaptak. Ezért is pozitív WQ karaktere, aki okos, talpraesett és XL személyében olyan társra talál, aki ezt szereti benne. :x

Nagyon tetszett, hogy WQ és XL egyre jobban egymásra hagyatkozik, ezért volt furcsa, amikor a "hitlerbajszos" japán látszólag éket vert közéjük. XL jó stratéga és nem értettem, hogy sikerült így megvezetni, amikor mindent alaposan megvizsgál, mielőtt levonná a végkövetkeztetést. Viszont győzött a logika, sikerült elkerülni a csapdát és megmutatkoztak WQ erősségei is, ezzel is bizonyítva, hogy méltó társa/partnere WL-nek és támaszkodhatnak egymásra. :ymapplause:

A másik két szerelmi szál közül Pei marsall és Sang Yu párosa nem fogott meg, mert szerintem a lány bosszantó, a fiú pedig gyenge - bár elkezdett taktikázni az apjával - ez kevés lesz, és az utolsó két részben nem fog megtáltosodni. A lány pedig szokás szeint vagy valami esztelenséget csinál, vagy megnehezíti a helyzetét neki (is).

Su marsall és Yue Shuang sokkal szimpatikusabb, bár a srác karaktere elsőre bosszantó, inkább a színész húgot kedveltem meg. Ő önfeláldozó volt, és az életével fizetett XL-nek azért, mert megmentette és felnevelte. Olyan, mintha meg lett volna írva a tragikus sors, az elkerülhetetlen a halál, csak kapott még 10 évet. :(
Ha már elmúlás, akkor a negatív szereplők is egyre fogynak, bár mindegyiknek van egy utolsó húzása, de nézőként azért megkapjuk a katarzist, azaz a rossz, elnyeri méltó büntetését. Igaz még nincs vége a sorozatnak, ráadásul ott a lappangó, belső ellenség, aki még nem fedte fel a lapjait. x_x

Már csak két rész van hátra és belekóstoltunk a háborúba, de ne értsetek félre, én több vérre számítottam. Egy puskaporos hordón ül mindenki végig, az egész sorozat alatt, de inkább csak kémjátszma zajlik. Ez a helyzet diplomáciai úton nem oldható meg, a harc elkerülhetetlen, ezért is keres XL menekülési utat a forradalom zászlaja alatt. Illetve a fiatalabb generáció is szakítani akar a régi beidegződésekkel, de az más kérdés, hogy Pei marsall még nem állt át, ebből még szintén lehet konfliktus, főleg úgy, hogy a fiatalabbik húg mellette áll. :-?

A hosszú kabátokról már ejtettem néhány szót... O:-) de tudatosult bennem, hogy az autók is teszenek. pl. Yue Shuang pink kis csodáját nagyon szívesen vezetném, legalább egyszer. Elképzeltem magam korhű ruhában, ahogy benne ülök... OK bilibe lóg a kezem :ymdaydream:

Szóval ez az utolsó 15 rész egy hamisítatlan érzelmi hullámvasút volt számomra. Most pedig olyan érzés, mintha a hurrikán magjában ülnék, ahol nyugalom van, de ez csak látszólagos békesség, mert bármerre indulunk el, elragad a forgószél. :-ss :ympray:
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 29. 23:37

:littlehearth: a 33.-ért!
Su-t nagyon sajnáltam a megemlékezés alatt és után is.
De, hogy hirtelen átállni akar a forradalmárokhoz és megy vele Gy is :-o!!!!! Gy mit fog kezdeni az apja aljas húzásai után és hogyan fog viselkedni vele szemben? Vérzik érte a :littlehearth:-em.
És XL döntése is.
Nyakukon a kitörni készülő háború is.
Minden rendesen összejött.
Attól függetlenül, hogy lapos Pei és Matrica kapcsolata, még mindig szerethetők.
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 30. 0:03

:littlehearth: a 34. részt is!
XL elérte azt, amit akart - egyelőre!
Vén Xu nem bír leállni. De meddig fog élni?!
Mi volt az Pei és Matrica között :-?? ?
Legalább Pei csücsörített, de Matrica?!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 30. 9:07

Sziasztok Lányok!
Olyan jó olvasni kinek mi volt a véleménye..!
XB adjutánsától még most is feláll a hátamon a szőr, szerintem Gy helyére pályázott kimondatlanul, hogy sokkal többre vigye, mint amit eddig elérhetett. Szerintem ezért is volt a lovászárkos gyilkosság mert az az volt. :-o
Végtelenül undorítónak tartom a módszereit, bár úgy tapasztalom nem mindegyik a saját agyszüleménye!

A párosok között egy már tragádiába fulladt, egy már szinte célba ér, egy pedig talonban.
Tan húgában az tetszik, hogy nem omlik úgymond a karjába, hanem szépen megfőzi a srácot a ragaszkodásával és rajongásával, ugyanakkor van egy kedves távolság, mert még nem jött el az ideje annak amit szeretne.

Izgatottan várom a folytatást, pláne Pei család mozgását, vajon mit lép. Szerencsére már nem sokat kell várnunk,
ugyanakkor kicsit fáj is a szívem hogy el kell majd búcsúzzunk ettől a sorozattól, bár magamat ismerve..ez is rongyosra lesz nézve..nem mintha már eddig nem néztem volna meg kétszer minimum :)) :)) :)) . :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 30. 9:14

Kedves AmyRebecca, Kata, Ági, Marcsi, Ildikó, Cicus, chain, Annamama,
Acsk és Hesu!

Nagyon szívesen az előző kettőt! Azért nem reagáltam eddig, mert nagyon gyorsan nézni akartam
az utolsó két részt, és persze ahogy néztem, úgy fordítottam is, szóval nem akartam mással tölteni
az időt. Persze az is hajtott, hogy ti is minél hamarabb láthassátok a befejezést. Mindjárt teszem
is ki!

AmyRebecca, megnyugtatlak, nem kell, hogy remegjen a gyomrod! :D

Kata, képzeld, én nem a körmömet, hanem a bal mutató ujjamat szoktam oldalról harapdálni. :D :-o
Az utolsó rész egyes jeleneteinél több sor fognyom volt rajta. :))
Remélem, finom lett a zsömle!

Igen, az a pályaudvaros jelenet nagyon megviselt. Mennyivel egyszerűbb lett volna GY dolga, ha utálhatja
az apját. De szerette, mert az apja is szerette őt. Így ketté kellett hasadnia a szívének.

Nem tehetett mást, minthogy kitagadja Sangyut. Így tudta csak megvédeni Pei Xun haragjától. Szerencsére
Pei marsall jó munkát végez, puhítgatja az apját.

Ági, és akkor mindjárt itt az utolsó kettő, ami felülírja az előző kettő izgalmait. Bocsi, most se
nyugtattalak meg, tudom. Annyira jó, hogy csak ilyen keveset kapunk az igazi csetepatéból! Nem való
már nekem ekkora izgalom. 8-| #:-s :-ss

Marcsi, nekem is ők ketten az abszolút kedvenceim, és azok miatt, amiért neked is. Bár a mellékszereplők
se idegesítettek, mint némelyik soriban. Itt nekik is fontos szerepük volt, nem pusztán az időkitöltés
volt a cél velük.

Kicsit sajnálom, hogy a te esetedben pont nem volt jó a gyors fordítás, mert így lemaradtál tőlünk. De
nem baj, legközelebb bepótoljuk! Úgyse akarok én se mindig ennyi időt a fordításra szánni, de most
vitt a lendület. Annyira örültem, hogy visszajött a kedvem.

Ildikó, én se spoilerezek. Annyit írok csak, hogy szinte az utolsó percekig rághatjuk a körmünket (én a
mutatóujjamat :)) ).
Nagy kedvem volt fordítani, ezért boldogan használtam fel rá az összes időmet. Jól esett nagyon.
Ma délután újabb keresésbe fogok.

Cicus, a 34. rész végének ismeretében, még inkább féltem az utolsóktól. Jogosan... de én már túl vagyok
rajta szerencsére. Ahogy írtam fentebb, egyre nehezebben bírom a nagy izgalmakat. #:-s :D

Nekem se volt szimpatikus Liu Fu. Ezek ott távol mindentől szépen sütögették a pecsenyéjüket, erre
kineveznek feléjük egy idegent. Tudtam, hogy ebből csak baj lesz.

Vén Xu! Nem is írok semmit róla. Már nagy beteg, de még mindig hadakozik... Úúúúútálatos...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 30. 9:14

Annamama, te vagy a második, akinek gyors volt a tempóm, de neked is leírom, hogy ez csak ennek a
sorozatnak szólt. Annyira örültem, hogy újra van kedvem fordítani, hogy minden időmet erre áldoztam.
A következő sorozatnál már biztosan nem fogok naponta egy feliratot elkészíteni.
Szóval ne csüggedj, a következőnél biztosan együtt fogunk sorozatolni, mint a régi szép időkben. Legalább
Katának is lesz kukucskáló társa. :))

Acsk,
nagyon köszönöm ezt a hosszú értékelést! mindenben egyetértek veled, még a rózsaszínű autóban is.
Ki is fotóztam magamnak:

Spoiler: mutasd
Kép

Valóban érdekes volt, hogy anyák nem voltak a soriban.

XL és W kapcsolatát imádtam. Szeretem a sorozatokban az erős nőket, talán azért is, mert rajtuk
keresztül én is erős lehetek. Belőlem ez hiányzott, és kárát is láttam a magánéletemben. Egy válás
kellett hozzá, hogy megerősödjek. Ugyanakkor volt már olyan elesett, gyenge női szerep is, amit szintén
nagyon kedveltem. Sorozata válogatja.

Szerintem Sangyu és Shaojun jól kiegészítik egymást. Ahogy Shaojun erősödik majd, úgy fog lágyulni
Sangyu... azt hiszem.

Én is több vérre számítottam a korábbi tapasztalataim alapján. Örülök, hogy viszonylag vér és kínzásmentesek
voltak a részek. Az utolsó rész a kivétel, de ennyit ki lehet bírni. De azért örültem, amikor túl lettem rajta.

A hurrikánmag hasonlat nagyon jó! Mindjárt indítom a forgószelet! :))

Hesu, igazad van! Matricához jobban illett volna egy kicsit erőszakosabb csók, sőt a kezdeményezés is.
Biztosan túl sok koreai sorit nézett. :)) :))
Apropó női kezdeményezés! Lesz benne részünk az utolsó részben. :D

Su marsall helyében én nem lettem volna képes ilyen gyorsan viszontlátni a halott szerelmemet. A levágott
hajtól meg a szőr is felállt a hátamon. Inkább valami apró tárgyat adott volna oda emlékként.

Su marsall, aki soha előtte nem volt éles harcban, akkor kattant át, amikor meglátta a fronton a sok sebesültet
és halottat, akik értelmetlenül esnek áldozatául a hataloméhes haduraknak. Ekkor döntött út, hogy ebben
ő nem akar részt venni, de a rendszer felszámolásában igen. Ugyanezen ment át GY, csak ő annyira erősen
kötődött az apjához, hogy nem merte megtenni a kezdő lépést. A vasútállomáson történtek azonban őt is
átkattintották. Pei marsall meg be van zárva, ő csak annyit tud tenni, hogy az apját győzködi.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (34/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 30. 9:26

Jó szórakozást kívánok a befejező részekhez!

Nagyon hálás vagyok Nektek, akik együtt haladtatok velem. Nagyon sokat számítottak a
hozzászólásaitok. Jó volt látni, hogy nektek is annyira tetszik a Fall In Love, mint nekem.


Még nem tudom, hogy milyen sorozatot találok, de ha van kedvetek, ajánlhattok párat.
Kínait szeretnék és ha a lehet, ne legyen 24 részestől hosszabb. Köszi előre is!

Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2022. január 30. 10:20

Draga Ritank.... Nagyom nagyon szépen koszonom a két utolso rész feliratat és a Fall in Love gyonyoru sorozatot ,es tudod ez a sori is csatlakozik a régi csodaszép kedvenc sorijaim kozé amikel a régi szép idoktol meg ajandékoztal bennunket nem sorolom oket te ugyis tudod :) Koszonom....Koszonom...Koszonom a munkadat amit értunk teszel :-* Itt nalunk a Sajo volgyeben olyan szel fuj hogy bár a napocska sut 1000 el de ha kimegyek legkozelebb jobb ha egy féltéglát teszek a zsebembe .kivánok mindenkinek szép vasárnapot es varom a kovetkezo sorozatunk forditását .Ma nincs fozés nálam tegnap mindent megfoztem igy ma sorozatnézo napom lesz mint tegnap este.....igaz csak akkor ha Mátyásomnak nem lesz Annimama hiánya .Szép napot kivanok mindenkinek Annamama :)... @};- :flower1: :) :-*
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2022. január 30. 10:21

Nagyon szépen köszönöm Ritám! :x :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Jó kis társaság gyűlt össze, nektek is köszönöm, örömmel olvastalak benneteket!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 30. 10:39

Köszönöm az utolsó kettőt. Örülök, hogy megvan, és jaj hogy vége van. :flower1: :littlehearth:
Most töltöm le.
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 30. 11:08

Drága Rita!!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Nagyon szépen köszönöm ezt a sorozatot! szívem összes melegével szerettem!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Megnyugtattál hogy nem kell idegeskednem! :-bd
Akkor Lássuk! :)
Találkozunk legközelebb! :x :x :x addíg is jó pihenést kívánok! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Ui: Veronka sorozatát elkezdtem! köszönöm az itteni ajánlást! :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 30. 11:13

Üdv.
Köszönöm szépen az utolsó két rész, feliratát.
annebay
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:48

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annebay » 2022. január 30. 11:20

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a munkádat.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 30. 12:12

Nem bírtam ki hogy ne lássam a fordítással előbb a két részt, így egyenlőre odább az ebéd.
Ez a két rész elég rendesen megríkatott. Legfájdalmasabb veszteség Tan adjutánsa volt, annyira sajnáltam hogy mi mindenen ment keresztül a marsallal együtt, és nem tudta túlélni ezt az egy napot! Megsirattam rendesen, még most is elkezdenek folyni a könnyeim ahogy róla írok! :((

Lou persze az utolsó pillanatig mindent bevet Tan ellen, s el is mondja hogy miért! Döbbenet az a gyülölet amellyel irányában van, és mennyi áldozatot jelentett ez hogy kivitelezze. De hogy még a belvárost is képes volt ágyúval lövetni.. :((
Egyébként szerintem Tannak köszönhető hogy ebben a csatában nem volt civil áldozat. De az épületeket is sajnáltam.

Az esküvő is megrendítően sikeredett, ahogy a pillanatnyi visszaemlékezések az első találkozástól a mostaniig.
Egyébként nagyon tanulságos lenne minden szempontból ez a történet a mai fiataloknak. Miért is nem ilyen dolgokat lehet nézni a tv-ben és persze a hülye reklámok nélkül.

A szó szoros értelemben az utolsó pillanatban sikerült megmenteni Tan életét, s visszakanyarodva Gy-hez, milyen jól tudott végül taktikázni, s a megfelelő oldalra állni és segítséget nyújtani.

Végül a harc jól végződött, a család is és a barátok is találkoznak, sőt, lett egy új barát is! Összességében elégedett vagyok a végével, jó volt nagyon az évelődős romantika a végére és a bajtársiasság kiteljesedése! :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:

Veronika által választott sorit már majdnem teljesen letöltöttem, a 18. részig már meg is jött a film..
https://mkvdrama.com/download-city-of-s ... ese-drama/

Köszönöm én is még egyszer ennek a sorozatnak a megtalálását és fordítását. :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Akik még csak most kezdik, sok örömöt és izgalmat a nézéséhez. :D :-bd :flower1: :littlehearth:
baria
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017. április 22. 11:01

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: baria » 2022. január 30. 12:22

Kedves Rita!
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon köszönöm a sorozat fordítását.
Egy igazán jó sorozatot láttunk, amit Te tettél lehetővé. Alig várom a következő váélasztásod.
Addig is jó pihenést a nehéz munka után.
Mégegyszer köszönöm! ^:)^ :movingflower:
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2022. január 30. 12:57

Kedves Rita ! Köszönöm szépen a 35.-36.-rész fordítását ! Azt hiszem nem igen volt részem ilyen villám gyors dorama nézésben ,mióta nézem az ázsiai sorozatókat . Nem voltam szomorú emiatt ,de most igen ,hogy véget ért ez a szuper kis utazás veled .Szerettem itt lenni a fórumon ,csak olvasgatni a hozzá szólásokat ,szeretem a hogy össze kovácsoltad ezt a kis közőséget . Sajnos voltak szomorú pillanatok a vége fele Su Marsal tragikus szerelme ,Guangyao megvilágosodása ,hogy valójába milyen ember az apja és még sorolhatnám ,számomra kedves pillanatokat . Köszönöm szépen ,jó pihenést ,ezután a nagy munka után és várom a következő fordítást ,szeretettel Erzsébet !!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 30. 13:00

szia Rita!
Hát én csak délutánra számitottam a befejezőkkel. :-)
Este fogom megnézni majd.
Gratulálok a befejezéshez, ilyen tempó!!! Hát fantasztikus voltál!!
Gyors és a megszokott minőségben kaptuk a részeket!
Bevallom őszintén leskelődtem, hátha találok ebből a korszakból valami forditani valót, de nem jött velem szembe. ...
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 30. 14:23

Köszönöm a 35. részt!
Pei Xun mit fog lépni? Hallgatni fog fia érveléseire?
XL nem nagyon akaródzott elvenni W-ot és tudjuk is az okát, de mégis csak megköttetett.
Szívszorító volt a visszaemlékezés, amikor együtt írták alá a szerződést és XL arca mindent elárult.
W-nak ugyan rosszul esett, amit XL a háta mögött hajtott végre, de mindent csak az ő érdekében tett. XL-nek is nehéz volt elengedi a szeretett nőt.
W és Gy milyen megoldást talál, hogy visszatudjanak menni és tudjanak segíteni XL-nek?

Köszönöm a 36. részt is!
XL mindvégig kígyót melengetett a keblén és végül megtudta, hogy ki miatt és miért halt meg az apja.
Vén Xu-nak bevégeztetett, viszont Gy-t nagyon sajnálom, minden tekintetben. Még mindig vérzik utána a szívem.
XL-ék végül győztek Gy segítségével, de azért Tan Si-t életben hagyhatták volna. Kár érte. Azt hittem, amikor eldördült a lövés, hogy XL-t lelőtték. Csak pislogtam és pislogtam, hogy akkor most mi van?
Pei csak hatott az apjára.
Xu Yuan teljesen összetört a hallottak súlya alatt, érthető, hogy végzett önmagával.
Értelmetlenül harcolt és állt ki egy olyan ember oldalán, aki mindvégig - "megvezette?"

Kedves Rita!
Gratulálok a sikeres munkádhoz és a befejezéshez is :littlehearth:
Köszönöm, hogy fénysebességgel lefordítottad nekünk ezt az izgalmakban gazdag sorit. Nehéz szívvel, de el kell engedni. De számomra többször nézős lesz.

Én ennek a sorinak a fordítását várom, hogy valaki a szárnyai alá vegye.

Egy héttel ezelőtt találtam rá a YouTube-on.
Vagy ezt

Viszont a mostani általad fordított sorihoz hasonlót nehéz lesz találni. De majd figyeltek!
Avatar
Acsk
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021. január 1. 13:01

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Acsk » 2022. január 30. 16:23

Kedves Rita, hálásan köszönöm a sorozat fordítását, hatalmas munka volt! :littlehearth: Villámgyorsan hoztad a részeket kiváló minőségben, ez volt az oka, hogy megrögzött maratonozóként én is követtem. Kíváncsian várom a következő választásod, de legközelebb pihenj többet fordítás közben, hogy ne terheld túl magad és megmaradjon a fordítás öröme. :ymhug:

Nagyon keveset fórumozok, ezen az oldalon 7db bejegyzés / év, és csak akkor írok, ha valamelyik dráma igazán megfog. Ez a sori berántott, nemcsak a korszak, de a forgatókönyvnek köszönhetően a történet, és a szerethető karakterek miatt is. A színészek nemcsak attraktívak voltak, de jól is játszottak és elképesztően szép volt a látványvilág. :)

A kínai drámákra jellemző, hogy gyenge női karaktereket vázolnak fel, mintha mindig egy férfi kellene ahhoz, hogy egy nő létezni tudjon. Nem szeretem ezt látni. Bőven elég, ha az életben szembesülnünk kell ilyen helyzetekkel, ezért keresem az erős, határozott nőket a sorozatokban, szóval egyetértek azzal, amit írtál.

Az utolsó két rész. Tudtam, hogy még egy kicsit feszíteni fogják a húrt, hogy nem kapjuk meg olyan könnyen a nézőbarát befejezést és így is lett. Nagyon szeretem a melodrámákat, de itt most boldog véget akartam. Talán azért, mert tovább gondoltam a történetet. Konkrétan a „rendszerváltás” küszöbén állnak, ami nem lesz vértelen. Ezekben a véres időkben maradjanak meg azok az egyszerű dolgok, amelyek örömet adnak, hogy a sok szomorúság között legyen, ami célt, és erőt ad és a szerelem ilyen. :)

A szereplők közül sokan meghaltak, ami szomorú, de leginkább Guang Yao-t sajnálom. Összeomlott a világa, az apjába vetett hite, beteljesületlen a szerelme. Jószándék vezérli, de az apja bűnei miatt folyamatos megaláztatások érik és mindig két véglet között kell egyensúlyoznia (kötelesség vs a saját szíve) Végül ez a becsületes, talán kissé naiv fiú is felnő, és persze rengeteg tapasztalatot szerez, de igazából egyik sem örömteli.

Most már vissza mertem olvasni a régi kommenteket is, nagyon sok érdekes dolgot írtatok. :movingflower: :-bd
Még egyszer köszönöm Rita, hogy láthattam ezt a nagyszerű, szívmelengető sorozatot! :x
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 30. 16:35

Drága Rita!
Köszönöm szépen ezt a csodálatos sorozatot,aminek még külön örülök,hogy Te
fordítottad le :x Meg is néztem azonnal a két utolsó részt és igyekeztem nem
elérzékenyülni,de az utolsó részt nem lehetett másképpen,mert ahogy láttam
a bátor katonákat,ahogy megpróbálták a lehetetlent a hatalmas túlerővel szemben
az járt a fejemben,mennyire értelmetlen ez a sok háború,ami végigkíséri az emberiség
történetét és hiába a várakozás arra,hogy jobb lesz,tudjuk,hogy egyik hatalom olyan,
mint a másik,ugyanaz a lényeg a hatalom birtoklása.Itt is új reménnyel indulnak és mi
már ismerjük a történelemből,hova vezetett.Szomorú voltam,mert sokan meghaltak és
örültem,annak hogy Tan,W a többi marsall és még sokan életben maradtak.Legalább
nem sikerült vén xu terve csupán azért megölni valakit mert sok borsot tört az orra alá.
Azért majd nézegetem én is a kínai sorozatokat,hátha szerencsénk lesz találunk egy jót.
Imádtam olvasni a hozzászólásokat is,mint mindig. Acsk értékelésével egyetértek,így nem
ismételgetem újra :) Mindenkinek jó pihenést és biztos találkozunk még itt nálad :x
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 30. 18:18

Hesu írta:Köszönöm a 35. részt!
Pei Xun mit fog lépni? Hallgatni fog fia érveléseire?
XL nem nagyon akaródzott elvenni W-ot és tudjuk is az okát, de mégis csak megköttetett.
Szívszorító volt a visszaemlékezés, amikor együtt írták alá a szerződést és XL arca mindent elárult.
W-nak ugyan rosszul esett, amit XL a háta mögött hajtott végre, de mindent csak az ő érdekében tett. XL-nek is nehéz volt elengedi a szeretett nőt.
W és Gy milyen megoldást talál, hogy visszatudjanak menni és tudjanak segíteni XL-nek?

Köszönöm a 36. részt is!
XL mindvégig kígyót melengetett a keblén és végül megtudta, hogy ki miatt és miért halt meg az apja.
Vén Xu-nak bevégeztetett, viszont Gy-t nagyon sajnálom, minden tekintetben. Még mindig vérzik utána a szívem.
XL-ék végül győztek Gy segítségével, de azért Tan Si-t életben hagyhatták volna. Kár érte. Azt hittem, amikor eldördült a lövés, hogy XL-t lelőtték. Csak pislogtam és pislogtam, hogy akkor most mi van?
Pei csak hatott az apjára.
Xu Yuan teljesen összetört a hallottak súlya alatt, érthető, hogy végzett önmagával.
Értelmetlenül harcolt és állt ki egy olyan ember oldalán, aki mindvégig - "megvezette?"

Kedves Rita!
Gratulálok a sikeres munkádhoz és a befejezéshez is :littlehearth:
Köszönöm, hogy fénysebességgel lefordítottad nekünk ezt az izgalmakban gazdag sorit. Nehéz szívvel, de el kell engedni. De számomra többször nézős lesz.

Én ennek a sorinak a fordítását várom, hogy valaki a szárnyai alá vegye.

Egy héttel ezelőtt találtam rá a YouTube-on.
Vagy ezt

Viszont a mostani általad fordított sorihoz hasonlót nehéz lesz találni. De majd figyeltek!

Szia Hesu!
a második sorozat a Vörös kézelő fenn van az SB-n de videán is megtalálod :Hisakó videás oldalán!
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 30. 19:28

AmyRebecca írta:
Hesu írta:Köszönöm a 35. részt!
Pei Xun mit fog lépni? Hallgatni fog fia érveléseire?
XL nem nagyon akaródzott elvenni W-ot és tudjuk is az okát, de mégis csak megköttetett.
Szívszorító volt a visszaemlékezés, amikor együtt írták alá a szerződést és XL arca mindent elárult.
W-nak ugyan rosszul esett, amit XL a háta mögött hajtott végre, de mindent csak az ő érdekében tett. XL-nek is nehéz volt elengedi a szeretett nőt.
W és Gy milyen megoldást talál, hogy visszatudjanak menni és tudjanak segíteni XL-nek?

Köszönöm a 36. részt is!
XL mindvégig kígyót melengetett a keblén és végül megtudta, hogy ki miatt és miért halt meg az apja.
Vén Xu-nak bevégeztetett, viszont Gy-t nagyon sajnálom, minden tekintetben. Még mindig vérzik utána a szívem.
XL-ék végül győztek Gy segítségével, de azért Tan Si-t életben hagyhatták volna. Kár érte. Azt hittem, amikor eldördült a lövés, hogy XL-t lelőtték. Csak pislogtam és pislogtam, hogy akkor most mi van?
Pei csak hatott az apjára.
Xu Yuan teljesen összetört a hallottak súlya alatt, érthető, hogy végzett önmagával.
Értelmetlenül harcolt és állt ki egy olyan ember oldalán, aki mindvégig - "megvezette?"

Kedves Rita!
Gratulálok a sikeres munkádhoz és a befejezéshez is :littlehearth:
Köszönöm, hogy fénysebességgel lefordítottad nekünk ezt az izgalmakban gazdag sorit. Nehéz szívvel, de el kell engedni. De számomra többször nézős lesz.

Én ennek a sorinak a fordítását várom, hogy valaki a szárnyai alá vegye.

Egy héttel ezelőtt találtam rá a YouTube-on.
Vagy ezt

Viszont a mostani általad fordított sorihoz hasonlót nehéz lesz találni. De majd figyeltek!

Szia Hesu!
a második sorozat a Vörös kézelő fenn van az SB-n de videán is megtalálod :Hisakó videás oldalán!

Hali AmyRebecca!
Nagyon szépen köszönöm, hogy jelezted nekem :littlehearth:. Én meg vártam, hogy mikor fordítja valaki! Én bamba.
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2022. január 30. 20:09

Szia Rita!

Köszönettel vittem az összes rész fordítását! :littlehearth:
Bele se merek olvasni az utóbbi hozzászólásokba, csak fél szemmel láttam ezt-azt. ;) Így látatlanban is tudom, hogy ismét jó sorozatra esett a választásod, mert nagyon gyorsan hoztad az újabb részeket.

Gratulálok, kívánom, hogy találj még kedvedre valót! :x
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 30. 20:54

Hesu írta:
AmyRebecca írta:
Hesu írta:Köszönöm a 35. részt!
Pei Xun mit fog lépni? Hallgatni fog fia érveléseire?
XL nem nagyon akaródzott elvenni W-ot és tudjuk is az okát, de mégis csak megköttetett.
Szívszorító volt a visszaemlékezés, amikor együtt írták alá a szerződést és XL arca mindent elárult.
W-nak ugyan rosszul esett, amit XL a háta mögött hajtott végre, de mindent csak az ő érdekében tett. XL-nek is nehéz volt elengedi a szeretett nőt.
W és Gy milyen megoldást talál, hogy visszatudjanak menni és tudjanak segíteni XL-nek?

Köszönöm a 36. részt is!
XL mindvégig kígyót melengetett a keblén és végül megtudta, hogy ki miatt és miért halt meg az apja.
Vén Xu-nak bevégeztetett, viszont Gy-t nagyon sajnálom, minden tekintetben. Még mindig vérzik utána a szívem.
XL-ék végül győztek Gy segítségével, de azért Tan Si-t életben hagyhatták volna. Kár érte. Azt hittem, amikor eldördült a lövés, hogy XL-t lelőtték. Csak pislogtam és pislogtam, hogy akkor most mi van?
Pei csak hatott az apjára.
Xu Yuan teljesen összetört a hallottak súlya alatt, érthető, hogy végzett önmagával.
Értelmetlenül harcolt és állt ki egy olyan ember oldalán, aki mindvégig - "megvezette?"

Kedves Rita!
Gratulálok a sikeres munkádhoz és a befejezéshez is :littlehearth:
Köszönöm, hogy fénysebességgel lefordítottad nekünk ezt az izgalmakban gazdag sorit. Nehéz szívvel, de el kell engedni. De számomra többször nézős lesz.

Én ennek a sorinak a fordítását várom, hogy valaki a szárnyai alá vegye.

Egy héttel ezelőtt találtam rá a YouTube-on.
Vagy ezt

Viszont a mostani általad fordított sorihoz hasonlót nehéz lesz találni. De majd figyeltek!

Szia Hesu!
a második sorozat a Vörös kézelő fenn van az SB-n de videán is megtalálod :Hisakó videás oldalán!

Hali AmyRebecca!
Nagyon szépen köszönöm, hogy jelezted nekem :littlehearth:. Én meg vártam, hogy mikor fordítja valaki! Én bamba.

Hesu! szívesen :littlehearth: nagyon szép sorozat! jó szórakozást hozzá! :flower1:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég