Go Princess Go (online is nézhető)

terezke4545
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2018. május 23. 13:28

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: terezke4545 » 2018. szeptember 24. 22:49

Rita Kedves---- A Go Princess Go megnézve , tele humorral, lábvillantós lenge ruhákkal amik nagyon tetszettek, egyszerűek voltak és nagyon szépek. A mosolytalan koronaherceg igazi emberséges volt ami ritka egy trónért vívott harcban. A befejezést mindenki maga dönthette el melyiket szeretné. Nekem az első volt az igazi csak azt hiányoltam nem lehetett tudni ki gyilkoltatta meg őket---lehet a 9-ik herceg tért vissza a száműzetésből de ez már fantázia. Egy másik fordításodat fogom megnézni a Love Me-t, kell egy kis izgalom. :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 1. 20:30

terezke4545 írta:Rita Kedves---- A Go Princess Go megnézve , tele humorral, lábvillantós lenge ruhákkal amik nagyon tetszettek, egyszerűek voltak és nagyon szépek. A mosolytalan koronaherceg igazi emberséges volt ami ritka egy trónért vívott harcban. A befejezést mindenki maga dönthette el melyiket szeretné. Nekem az első volt az igazi csak azt hiányoltam nem lehetett tudni ki gyilkoltatta meg őket---lehet a 9-ik herceg tért vissza a száműzetésből de ez már fantázia. Egy másik fordításodat fogom megnézni a Love Me-t, kell egy kis izgalom. :flower1: :flower1: :flower1:

Kedves Teréz! Elnézést, hogy csak most írok! Olvastam, amikor elküldted a hsz.-t, de mivel nem
válaszoltam azonnal, elfelejtettem.

Ilyen ez a Go Princess Go! Szinte mindenki imádta, aki elkezdte nézni. Ritka, hogy a romantikát,
a humort, a komédiát és a tragédiát így össze tudják ötvözni. Nekem is az első befejezés tetszett
jobban, de igazából nem voltam nagyon szomorú a vége miatt, mert arra gondoltam, hogy legalább
halálukban együtt lehetnek. Mert ha belegondolunk, Peng Pengnek vissza kellett volna jönnie a
saját idejébe, sehogy sem folytathatták volna a közös életüket. Vagy mégis? Nem tudom...

A Love Me ugyanolyan nagy kedvencem a maga műfajában, mint a GPG a sajátjában. Jól választottál!

Jó szórakozást, kellemes borzongást kívánok!

Kép
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Elthan » 2018. december 16. 12:38

Köszönöm a fordítást! Hamar végig néztem, mert tetszett. Érdekes is volt és humoros, illetve szépen fokozatosan átment érzelmesbe de így is kiváló volt. Feltűnt, hogy szinte csak néhány színtéren volt az összes forgatás. A fák, csonkolt fák voltak, különböző művirágokkal díszítve és még különböző apróság. De utólag olvastam, hogy rendkívül kis költségvetésű sorozat volt. Így viszont még jobban megemelem a kalapom a stáb és a színészek előtt. Ez számomra kb. olyan kultikus film, mint az "Indul a bakterház". Biztosan megnézem még. A színészek kiválóak voltak.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 16. 19:55

Nagyon szívesen a fordítást! Egyetértek veled! Ez a sorozat számomra is etalonná vált.
Ismeretlen színészekkel, pénz nélkül is lehet klassz sorit csinálni, ha sorozat összes
szereplőjében és a készítőkben is van spiritusz.

Örülök, hogy megnézted! Tudtam, hogy ha a humora bejön, akkor a többivel nem
lesz gondod már.

Kép
Pasta_love
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. június 10. 20:00

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Pasta_love » 2019. június 29. 13:50

Kedves Rita!
Először is, köszönöm neked a sorozat fordítását. Még korábban néztem meg, de rémlett hogy a főszereplőnk állandóan a durián gyümölcsöt eszi.
Férjemet a cégétől Malajziába (Penang szigetére) küldték a kollégáival munka miatt, és meséli nekem, hogy evett valami borzalmasan szörnyűségesen büdös gyümölcsöt, valami duriánt :-o :)) Rögtön eszembe jutott a sorozat ;))
Gyümölcsöt nem, de belőle készült cukorkát meg sütőben megsütős sütit hozott haza... Hát még a csomagoláson keresztül is van egy szaga :-o
Holnap fogjuk a családdal megkóstolni, kíváncsi vagyok...
De olyan jót szórakoztam ezen, hogy szerettem volna megosztani ezt az élményt :)
Üdv, szintén Rita :)
Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. július 4. 13:41

Szia Rita!

Jaj, de irigylem a férjedet a duriános élményéért! Én is annyira szeretném megkóstolni, de fura módon
a szagára is nagyon kíváncsi lennék. Valamiért úgy érzem, hogy kedvemre való lenne a gyümölcs íze.
Peng Peng is milyen élvezettel ette... :))

Épp a napokban nézegettem a jackfruitot, hogy mennyire hasonlít a duriánra, de ahogy olvasom, semmi
közük nincs egymáshoz.

Már túl vagytok a süti kóstoláson. Milyen volt?

Ez a jackfruit:

Kép
Avatar
varkgabr
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. június 17. 19:54

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: varkgabr » 2019. július 15. 22:39

Kedves Rita!
Köszönöm a fordítást ^:)^ , remekül szórakoztam.
Pasta_love
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. június 10. 20:00

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Pasta_love » 2019. július 25. 14:09

Szia Rita!
Igen, énis nagyon irígyeltem a férjemet hogy kijuthatott oda ( és szeptemberben megint kellesz mennie 1hétre). Sok olyan dolgot mesélt amit a sorozatokból tudtam ;)) B-)
A duriános süti és cukorka szörnyű volt, nem is tudom hogy tudják megenni. (Repülőn nem is lehet az erős illata miatt szállítani) Érdekes volt hogy mindenkinek más más rossz élmény/szag jutott az eszébe róla. (De olvastuk, hogy mivel nagyon egészséges, már dolgoznak rajta hogy ezt a szörnyű szagát semlegesítsék).
Mondta férjem hogy ezt a jackfruitot is kóstolta, és tényleg semmi közük egymáshoz, max a kinézetük egy kicsit.
Üdv, Rita :)
sokgyerek
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. december 8. 21:07

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: sokgyerek » 2019. november 22. 14:37

Kedves Rita!
Ez a sorozat még mindig fantasztikus, nagyon köszönöm a munkádat!
Nálam most 'jött szembe', de nem tudtam abbahagyni, kb 10 nap alatt bedaráltam. Persze külön jó ez a sok-sok hozzászólás is, tényleg sokak fantáziáját megmozgatta ez a kis költségvetésből kihozott kiemelkedően jó alkotás! ^:)^
margi53
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. május 8. 6:13

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: margi53 » 2020. január 7. 21:57

Kedves Rita!

Nagyon örülök, hogy lefordítottad ezt a sorozatot! Az elejétől a végéig imádtam! :-bd Nemrég fejeztem be egy hasonló kínai sorozatot, a Let's Shake It-et. Azon is nagyon sokat nevettem, de talán a GPG még azon is túltesz! A színészek - telitalátat! szuperek! :littlehearth: Fantasztikus, ahogy megoldották, hogy kevés pénzből látványos sorozatot készítsenek (gondolok itt az élénk színekre, a színes pavilonokra, lebegő függönyökre, a virágzó műfás udvarokra, az extravagáns ruhákra). Imádtam a sorozat humorát is! Nekem nagyon bejött. Élvezettel olvastam a hozzászólásokat és nézegettem a képeket, gifeket (bár sok helyett sajnos csak felkiáltójel van), ezzel is visszaidézve a sorozat egyes jeleneteit. :)) Egy percig nem unatkoztam a sorozat nézése közben! Nagyon tetszett a két dal is - letöltöttem a sorozat mappájába. Nagyon sajnáltam, hogy vége lett, néztem volna még tovább! Nálam abszolút többször nézős lesz! Köszönöm szépen! :x :movingflower: :littlehearth:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég