Go Princess Go (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 16. 18:14

Nyekk írta:Kedves Rita! Az újabb hatos csomagot is beszereztem az oldaladról, amit hálásan köszönök! ^:)^

Kedves Nyekk! A hétfői adagot is nagyon szívesen!
Csütörtökön is gyere!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 16. 18:48

szilagyongyi írta:Drága Rita!
Köszönöm az újabb hatos csomagot. Jópofa sorozat, megnevettet. :)

Kedves Gyöngyi! A lényeg a nevetés! Aranyat ér a humora a GPG-nak!
Ilyenkor nyáron, nincs is ettől jobb! Örülök, hogy jól szórakozol!

Ma a 21. részt fordítottam, és szó szerint majd bepisiltem a röhögéstől.

Nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 16. 18:59

csilla0602 írta:Kedves Rita! Elkezdtem nézni unatkozásból ezt a sorozatot, és azon kaptam magam, hogy végignéztem az összes részét. Mondanom sem kell, hogy végignevettem az egészet. Szegény párom nem sokat tudott mellettem pihenni. Isteni sorozatot választottál. Nagyon csípem a császárnét és persze a császárt is, ahogy kiáll mindig a felesége mellett. Igaz az elején még nem, de hát ha az ember szerelmes lesz? :)) Már nagyon várom azt a rész, mikor a feleség behódol neki. Remélem azért nem mindig fog férfiként gondolkodni ezen a téren. Nagyon aranyos a császárné szolgálója is. Még egyszer köszönöm az eddigi feliratokat. :x

Kedves Csilla! Jót nevettem azon, amit írtál! Unatkozás ellen legjobb a Go Princess Go!
Nem tudom, hogy honnan szedik ezt a sok sületlenséget, amit összehordanak a soriban,
de nagyon jól csinálják! Le a kalappal! Mindezt ráadásul úgy, hogy nem esik a színvonal,
és a komolytalankodások mellett komoly mondanivaló is van.

A csütörtöki részben fogjuk látni már a nőiesedés jeleit, de a 21. részig jelentős előrelépés
nem történik. Én is várom már a romantikát! Attól tartok, hogy a Császár rá fog unni az
örökké tartó várakozásra.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. augusztus 16. 20:26

Kedves Rita!
Nekem is nagyon tetszik a díszlet.Szép színes és vidám.Jó,hogy mindig lengenek a függönyök.Én nem hiányolom a más sorozatban megszokott sok díszes tárgyat.Ha nem tudnám,hogy a szűk költségvetés miatt van ,fel se tűnne.
Felirattal sok dolog új értelmet nyert számomra. PP bizalmatlanságának is értem az okát.A császár eddig nem állt ki a felesége mellett,sőt a tettei azt bizonyították,hogy a legfontosabb számára az Áspiskígyó.A focimeccsen az elhamarkodott pofon,a merénylőnél nem mentette meg,ahogy a folyóból sem mentette ki az első PPt.PP császárnő lett,de csak annak fejében,hogy a Kígyó a palotába költözzön.A látszat szerint őt többet látogatja,mint a feleségét.A festmény ügy is üzenet,PPnek :Rajtam múlik,mi történik veled.Kígyó:Bármit megtehetsz.PP ezért is nem érzi magát biztonságban.A "legszebb" beszólás az volt,amikor a császár azt mondta,hogy ő is gondolt rá,hogy nem kellene PPnek megszülnie a gyereket.Bennem felvetődött a kérdés,hogy MIÉRT? Erre mikor gondolt,amikor még azt hitte,hogy a Kígyó is terhes és óvni akarta azt a gyereket e másik gyerek elhajtásával,vagy máskor amikor már tudta,hogy csak hazugság az egész.
Igaz a császár rögtön javított,hogy nagyon boldog a terhesség miatt.Bennem bujkált a kisördög ,aki azt súgta ekkor:Persze.Örökösre szüksége van és már csak ez az egy van.A császárné pedig segítséget kérhet a belügyminisztériumtól.Nem a férjétől. PP úgy érzi,hogy csak a 9. hercegre számíthat,akinek igaz nem teljesen tiszták az eszközei,de a császárnét szívből szereti.
További szép estét kívánok. :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 17. 8:42

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nekem is nagyon tetszik a díszlet.Szép színes és vidám.Jó,hogy mindig lengenek a függönyök.Én nem hiányolom a más sorozatban megszokott sok díszes tárgyat.Ha nem tudnám,hogy a szűk költségvetés miatt van ,fel se tűnne.
Felirattal sok dolog új értelmet nyert számomra. PP bizalmatlanságának is értem az okát.A császár eddig nem állt ki a felesége mellett,sőt a tettei azt bizonyították,hogy a legfontosabb számára az Áspiskígyó.A focimeccsen az elhamarkodott pofon,a merénylőnél nem mentette meg,ahogy a folyóból sem mentette ki az első PPt.PP császárnő lett,de csak annak fejében,hogy a Kígyó a palotába költözzön.A látszat szerint őt többet látogatja,mint a feleségét.A festmény ügy is üzenet,PPnek :Rajtam múlik,mi történik veled.Kígyó:Bármit megtehetsz.PP ezért is nem érzi magát biztonságban.A "legszebb" beszólás az volt,amikor a császár azt mondta,hogy ő is gondolt rá,hogy nem kellene PPnek megszülnie a gyereket.Bennem felvetődött a kérdés,hogy MIÉRT? Erre mikor gondolt,amikor még azt hitte,hogy a Kígyó is terhes és óvni akarta azt a gyereket e másik gyerek elhajtásával,vagy máskor amikor már tudta,hogy csak hazugság az egész.
Igaz a császár rögtön javított,hogy nagyon boldog a terhesség miatt.Bennem bujkált a kisördög ,aki azt súgta ekkor:Persze.Örökösre szüksége van és már csak ez az egy van.A császárné pedig segítséget kérhet a belügyminisztériumtól.Nem a férjétől. PP úgy érzi,hogy csak a 9. hercegre számíthat,akinek igaz nem teljesen tiszták az eszközei,de a császárnét szívből szereti.
További szép estét kívánok. :D

Kedves Ica! Ez igen! Nagyon magával ragadott a sorozat, de nem csodálkozom rajta. Én is szoktam agyalni
az eseményeken, és amit a legnehezebben emésztek meg, az nem a Császár, hanem Peng Peng viselkedése.
Aztán eszembe juttatom, hogy ő belülről férfi, és akkor helyére kerülnek a dolgok.
Mivel szeretnék már romantikát látni, ezért sürgetném az eseményeket. Először is az kéne, hogy ne legyen
ennyi félreértés a Császár és a Császárné között. Mivel nagyon keveset találkoznak, elbeszélnek egymás
mellett, nem értik meg egymás szándékait, indítékait. A sok félreértés odavezet, hogy PP ősellenséget lát
a Császárban, és rosszul értelmezi a közeledéseit. A Kilencedik és a Császár is sokszor mondja, hogy nem
érti meg PP az érzelmeiket (a csütörtöki részekben is többször elhangzik). Egyrészt ezer évnyi gondolkodásbeli
különbség van köztük, másrészt PP nem nő, hanem férfi, férfi aggyal, és férfi szívvel.

Szerintem a Császár a régi Peng Pengre értette, hogy nem kéne gyereket szülnie, nem a mostanira, akihez
már vonzódik, hiszen azért is tett érte, hogy akár gyermekük lehessen. A Régi PP-et nem sűrűn látogathatta.
Az egyik ágyas szerint hozzá sem járt a Császár, de máshoz sem, ezért nem esett neki rosszul a hanyagolás.

A Császárnak nagyra kerekedett a szeme ijedtében, amikor megtudta, hogy a Kígyó terhes, félt is megmondani
PP-nek, nem akart neki szomorúságot okozni. Ebből is gondolom, hogy igaz lehetett, amikor azt mondta, hogy
nagyon boldog volt, amikor tudomást szerzett PP terhességéről.

Sokat lehetne még elemezni a sorit, amit a humora miatt lehetne limonádénak is titulálni (imádom a minőségi
limonádékat!), de valójában ez egy összetett, jól megkomponált dráma is. Nagyszerű munkát végeztek az alkotók!

Nagyon szívesen a feliratokat! Holnap jön még négy!


Ők ketten még a forgatási szünetben is együtt vannak, és egy tálból "cseresznyéznek":

Kép
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2016. augusztus 17. 9:42

Kedves Rita!Mindjárt csütörtök és én már rajtra kész vagyok :-bd .Remélem a jövöben is ilyen gyöngyszemeket nézhetünk mint ez.Tudom hogy ha te választod akkor biztos nem fogunk csalódni ^:)^ Hálás köszönet az eddigiekért már végig néztem egy párszor de még mindig ott tarok hogy nemtudok betelni vele :-bd
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016. március 5. 8:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: vercsike1 » 2016. augusztus 17. 11:16

Szia Ritám ! ! !

Hálásan köszönöm a 3.csomag érkezését.Szép napot. ^:)^
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. augusztus 17. 18:44

Éljünk át újra néhány percet!

A Dávid szobor infoja következményeként a nagyi akcióba kezd.

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 17. 19:17

milomartin írta:Kedves Rita!Mindjárt csütörtök és én már rajtra kész vagyok :-bd .Remélem a jövöben is ilyen gyöngyszemeket nézhetünk mint ez.Tudom hogy ha te választod akkor biztos nem fogunk csalódni ^:)^ Hálás köszönet az eddigiekért már végig néztem egy párszor de még mindig ott tarok hogy nemtudok betelni vele :-bd

Kedves Edit! Már csak egyet kell aludni, sőt lehet, hogy az is elég, ha nem fekszel le korán! ;)

A jövő, a My Little Princess lesz. Fogalmam sincs, hogy gyöngyszem lesz-e, de abban hasonlít a
GO Princess Go-ra, hogy nagyon népszerű Kínában. Ezt ma olvastam. Ja, és azt is, hogy főleg a
tízen-huszonévesek körében. Ebben a fórumban a legtöbbünk nem ebbe a kategóriába tartozik,
de ha jó egy sorozat, akkor meg kell nézni. Mivel sulis sorozat lesz, és Mike is játszik benne,
állandóan a Kiss Me-t juttatja eszembe. Szerencsére Mike haja nem sárga!

Nagyon szívesen az eddigieket!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 17. 19:20

vercsike1 írta:Szia Ritám ! ! !

Hálásan köszönöm a 3.csomag érkezését.Szép napot. ^:)^

Szia Vercsike!

Nagyon szívesen a feliratokat! Szép estét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 17. 19:30

Gabi! Köszi a gifeket! Nagyon szeretem, hogy válogatás nélkül, korra, nemre, időre,
kultúrára, vallásra való tekintet nélkül mindent belecsempésznek ebbe a soriba.
Kinek jutott eszébe a Dávid szobor? Se Kínához, se a korszakhoz nincs köze, és nem
is ekkora eredetiben, de ez senkit nem érdekel. Jó poénok születtek miatta, általa,
Már megérte betenni.

Én azon is röhögtem, hogy amikor a nagymama leleplezi a szobrot/vázát, még azok
is hüledezve takarták el a szemüket, akik nem is láthatták, mi volt a lepel alatt.
Gondolok a nagymama háta mögött állókra:

Kép
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2016. augusztus 17. 22:16

Kedves Rita!Ezer hála és köszönet a várva várt részekért :-ss :-ss :-ss
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. augusztus 17. 22:21

Köszönöm Rita az új részeket. ^:)^ Sikerült még elcsípnem lefekvés előtt. :))

Kép
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. augusztus 17. 22:31

Nagyon szépen köszönöm az új részeket :D :D
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. augusztus 17. 23:27

Rita írta:Unni! Nem mondod! Borocs? Van ilyen név? Kicsit szlovénos a hangzása. A Hubertusz meg az ókori
római férfi nevekre emlékeztet. Mondjuk a Hubi, nem is lenne rossz! Qi Hu Bi!
De már hiába találgatunk, megvan a Kisherceg neve. Csütörtökön ti is meg fogjátok tudni.

Fogalmam sincs, hogy az ezer évvel ezelőtti Kínában milyen vallás, vagy filozófia volt a elterjedőben,
de hogy nem a keresztény vallás, az biztos. Nagyot röhögtem, hogy PP Szűz Máriához könyörög,
amikor lelöki a Dávid szobrot. De láttam már angyalkás kelléket is, csak most nem találom.

Boldog szülinapot a Hugidnak! Remélem, meglepődik majd a meglepetés bulin, és jól szórakoztok
majd!


Rita, ezek szerint Kisherceg lesz... :) A neveket csak poénból tettem be. :)) Tetszik a kínai verziód.
A Szűz Mária még megállja a helyét. Ahogy PP emlékeiben simán megmaradt pl. a Hamburger, a férfiúi emlékeiről nem is beszélve, úgy ez is. Mindenesetre a humor bukéjához ezek a nüanszok is hozzájárulnak. :)) =))
Kína lakosságának 4-5%-a, míg Dél-Koreának 11%-a katolikus. Pl. Bae Yong Jun nyakában is egy nagy keresztet láttam anno, és azt olvastam valahol, hogy ő is felvette a katolikus vallást.

Az angyalkás kellékről annyit, hogy nem csak a keresztény, katolikus és zsidó valláshoz köthetőek.
Érdekességként jegyzem meg, hogy állítólag a Mormon vallás alapítója is angyaloktól kapott üzenetek által talált rá a próféciáikra. 8-|
Az kétségtelen, hogy az angyalok klasszikus teológiáját a XIII. században alkotta meg Aquinói Szent Tamás, de már jóval előbb megjelentek a hitvilágban.
Az SSSS-nél említettem a többnejűség kapcsán írtaknál, hogy 2009-ben, tehát nem is olyan régen "Az iszlám jogi iskolák" címmel írtam a diplomamunkám az orvosjogon.
Ez azért volt izgalmas, mert megtudtam, hogy a Korán= a törvényekkel, és ezáltal kicsit beleláthattam ebbe a vallásba is. 8-|

Amikor az anyaggyűjtés során Gabriel, és Mihály arkangyalok nevével találkoztam, hát bizony dobtam egy hátast, hogy mit keresnek ők az iszlám vallásban. 8-|
Ezért akkor kicsit utánanéztem az angyaloknak. O:-) Röviden írok róluk, mert anno én is nagyon meglepődtem. :-?

Szóval, az iszlám vallás szerint az isteni küldöttek közé tartoznak Allah trónjának hordozói, a kerubok, Allah dicsőítői, a szeráfok, a négy arkangyal (Gabriel, Mihály, Izráil, Iszráfil), és kisebb angyalok, őrangyalok is.
A keleti vallások közül pl. a hinduizmus, a dzsainizmus és a buddhizmus követői nem kifejezetten angyali lényekként, hanem segítő szellemként gondoltak rájuk, de ott is ott vannak.. Az angyali seregek erejét ők is belefoglalták a hiedelemrendszerükbe. 8-|

Ami még igen érdekes, hogy az ábrázolásmódjuk hogyan változott az idők folyamán.
Hol gyermekként, hol nemtelen ifjúként, hol szárnyakkal, hol anélkül ábrázolták őket.
A korai keresztény alkotások szárny nélkül ábrázolták őket, ezzel különböztetve meg a pogány mitológia szárnyas lényeitől.
A IV. századtól a késő reneszánszig a szárny lett az angyal legfontosabb ismertetőjegye.
A zsidó vallásban és a kereszténységben a IV. századtól jelent meg Pszeudo-Dionüsziosz elképzelése is, mely szerint ő három rendre, rendenként három karra osztotta az angyalokat.
Az angyalok virágkorának Európában a nagy pestis járványok vetettek végett a XIV. század végén, csalatkoztak az emberek.
Manapság újraéled a hozzájuk fűzött remény. Nekem is van néhány angyalos könyvem. :)
Csakhogy érzékeltessem, hogy milyen régóta ismertek az angyalok, beidézem Euszebiosz (265-339) egy mondatát, aki a korai kereszténység történetírója volt.
"Az angyalok, akik őelőtte (ti.Krisztus előtt) az egyes népek felett álltak, az ilyen bűnáradatban semmit sem tehettek, hogy
övéiken segítsenek; csak mint a kozmosz kormányzói követték az Isten akaratát."
(Demonstratio evangelica IV, 10).
Az idézet innen van: http://vigilia.hu/node/Vigilia_1984_10_facsimile.pdf

Michelangelo Dávid-szobrán én is jót vidultam, hiszen 500 évet előrébb ugrottak az időben önmagukhoz képest. De nagy poén volt. :))

PP ruhái nagyon klasszak! Köszi a képeket! ^:)^
Ígértem korábban én is képeket a kedvenc humoros jeleneteimből, de Gabóci szuper gifeket készített már róluk. ^:)^
Néhányat még beteszek...

Ez a jelenet a Makrancos Katára, hölgyre emlékeztetett... Liz Taylor és Richard Burton főszereplésével
Kép

Ez a jelenetsor engem is megfogott... :)) A teljes alakos változatát teszem be. =)) Dőltem a röhögéstől PP képzelgésein.
Kép

Ezen a képen egy vágyakozó pillantást, sejtelmes mosolyt véltem felfedezni... ;;)
Kép

Ami aztán gyorsan le is lohadt... :-o
Kép

Rita, köszi a szülinapi jókívánságot a Hugicám nevében is! :ymparty: Jól sikerült nagyon a meglepetés parti. :littlehearth: \:D/
Most már a tengerparti nyaralásra készülök, ezért nem tudom, hogy jut-e időm a fórumozásra, de az újabb részeket azért ki nem hagynám! :-bd Előre is köszi! :x :ymhug:
Kép
KépKépKép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. augusztus 18. 6:10

..Kedves Rita .....Koszonom az uj részek feliratait,nagyon jo a GPG...hát nagyon kiváncsi vagyok hogy valoban terhes e PP...mert neki hihetetlen ugyan ez a tény de ahogy eljjjjátsza ,amilyen meg gyozoen hajtogatja hogy o semilyen korulmények kozott nem szulhet,nem tud gyereket szulni ... :) ....én már elhittem neki...hisz a férfi lelke tiltakozik ez ellen na de ezekben az uj részekben majd kiderul ez is gondolom ;)
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. augusztus 18. 6:44

Rita Kedves!

Köszönöm szépen a 11-20. rész feliratait. Üdv. Ildikó :-h :)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. augusztus 18. 6:45

Szia Rita! Köszönöm a új részeket! :ymhug: Még a15. résznél tartok. Itt voltak Brigié, nem volt időm, de ma bepótolom.
Szép napot kívánok! :-h
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. augusztus 18. 8:39

Üdv.
Köszönöm szépen a 17-20.részek feliratait.
Szép napot kívánok.
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. augusztus 18. 8:40

Unni utólag is boldog szülinapot a hugicádnak, :o) :ymparty: és jó jógázást a táborban. Te is próbáld ki, nagyszerű dolog. :-bd

Kép

Azt majdnem elfelejetettem írni, hogy mennyire szeretem amikor számomra ismeretlen témákban olvashatom a kiegészítéseidet.
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: szokola » 2016. augusztus 18. 9:31

Kedves Rita!
Még tegnap este leszedtem és meg is néztem az új részeket. A 19. rész lett az eddigi kedvencem. Tetszett, hogy a császár nem köntörfalazott, nem tagadta le, hogy meg akarta ölni Peng Peng-et. Bevallotta az igazat, hogy csak azóta érdeklődik a felesége iránt, mióta megváltozott ezért az ő érzései is változtak. Az együttalvós jelenet is különösen tetszett. Nagyon köszönöm az újabb 4 részt.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. augusztus 18. 9:56

Köszönöm az újabb részeket. @};-
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2016. augusztus 18. 10:52

Szia Rita, nagyon szépen köszönöm az újabb sok-sok feliratot, a 7-20 részeket is begyűjtöttem. Kriszti és Marika madárka nagyon jókat csicseregtek erről a sorozatról, úgyhogy alig várom, hogy bekezdjek. :)
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. augusztus 18. 12:27

Kedves Rita....kozben nézzem a Full Hause thai verzioját már ideje is a forditás befejezésétol a gépen csucsul....tuneményes, tundéri ,imádnivalo sorozat :x ...kozben letoltottem a Kiss Me-t is....imádnivaloak egyutt Mike és a kis csiposnyelvu kicsi csaj... :) ..eloszor furcsa volt a thai nyelv hangzása de észre sem vettem már az elso résznél mikor lett abszolut nem zavaro a fulemek....még valamit meg kell irnom ... ;;) ..nálam bizony nagyon magasan megelozte ez a verzio a koreait ,más de sokkal jobb...sokkal jobban tetszik minden tekintetben beleértve a nagyit is az utasitásaival egyutt.... ;) ...Szia legyen szép hétvégéd ...a GPG uj részeire még nem volt idom de az estém az ovék lesz....Anna :)...
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. augusztus 18. 13:43

Az áspiskígyó kiesett a Császár kegyeiből.

Kép

A nagyi trükkje eredményes volt.

Kép

Ám PP még mindig igyekszik távol tartani magától a Császárt.

Kép
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég