Go Princess Go (online is nézhető)

Mira89
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. április 19. 11:28

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Mira89 » 2017. január 19. 19:36

Kedves Rita!
Köszönöm az ajánlást, még úgy sem láttam ezeket, majd megnézem. Most amúgy is rá vagyok kattanva a kínai, tajvani doramákra. :) Teljesen mások mint a koreai sorozatok.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 20. 4:59

Mira89 írta:Kedves Rita!
Köszönöm az ajánlást, még úgy sem láttam ezeket, majd megnézem. Most amúgy is rá vagyok kattanva a kínai, tajvani doramákra. :) Teljesen mások mint a koreai sorozatok.

Kedves Mira! Megértelek, én is nagyon rákattantam a nem koreai sorozatokra, nem is szívesen
mozdulok el mellőlük, csak néha teszek egy kis kitérőt.

Elképzelhetőnek tartom, hogy nem fognak tetszeni neked azok, amiket ajánlottam, akkor válogass
a többi kínai és tajvani (sőt thai) sorozatomból. Mindegyiket nagyon-nagyon szeretem!

Jó szórakozást!

Kép
koreafanboy
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. március 3. 20:17

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: koreafanboy » 2017. március 3. 20:54

Köszönöm szépen a feliratot! Most értem a végére. Hosszú idő után ez volt az első ázsiai sorozat amit láttam. Régebben nem telhetett el este hogy ne néztem volna valamilyen filmet. De aztán több mint 60 sorozat után kicsit elfáradtam. Többségében ugyanarra a sémára épülnek, így egyre gyakrabban éreztem úgy hogy ezt meg ezt a jelenetet láttam már valahol. Kellett egy kis pihenő. De ettől függetlenül nem szűntem meg rajongója lenni az ázsiai kultúrának. Én is mint oly sokan a Palota ékkövével léptem ebbe a világba és azóta szerencsére nem is tudok elszakadni tőle.
Ez a sorozat a humorával különösen megfogott, még a legkomolyabb dolgokat is el tudják benne bohóckodni. Nagyon tetszett hogy többször is kifigurázza a koreai drámák tipikus pillanatait. Az alternatív befejezéssel kapcsolatban eszembe jutott, hogy miután felébred a kórházban és találkozik az orvos Qi Sheng-el, azt úgy is értelmezhetjük hogy az egész időutazást csak álmodta. Szokták mondani hogy a kómás betegek hallják amit mondanak nekik és bizonyos fokig képesek érzékelni a külvilág ingereit. Na most Zhang Peng bár nem volt eszméleténél, de a tudatalattijába fokozatosan áramlott az információ és ez alapján felépített magának egy világot. A kezelőorvos lett benne a férje, az ágyasokat talán a nővérek ihlették, stb. Vagy az is elképzelhető hogy a kórteremben volt egy tévé amin egész nap koreai drámák mentek és a tudata az így nyert infók alapján alkotta meg számára az egész históriát. Bárhogy történt is, a lényeg változatlan marad, végigkövethetjük mint szeret egymásba két ember és leküzdve az akadályokat találják meg végül a boldogságot. Igaz a hatalom gonosz keze utánuk nyúl, és az életüket el veheti ugyan, de a szerelmük még a halált is túléli.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 4. 19:11

Kedves koreafanboy! Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából!

Örülök, hogy ezzel a sorozattal tértél vissza közénk, Ázsiafanok közé. Milyen jó, hogy
egy koreafan kínai sorit is megnéz! Érdekes volt a két alternatív vége magyarázatod,
egyik sem lehetetlen, van alapja, de azért kellően humoros is. Én továbbra is kitartok
az első, vagyis az eredeti befejezés mellett, mert azt tartottam a legméltóbb, és a
legodaillőbb végnek.

Valamikor, amikor még nem fordítottam, csak koreai sorozatokat néztem, pár sorozat
után azt vette észre, hogy egyre több azoknak a száma, amiket nem bírok végignézni.
Aztán azzal folytatódott, hogy megláttam a főszereplőket, és bele sem tudtam kezdeni.
Elég hamar eljött az a pillanat, hogy már alig találtam fordítani valót. Aztán nyitottam
Tajvan, Kína és Thaiföld felé, és mindjárt megoldódott az összes gondom.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
koreafanboy
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. március 3. 20:17

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: koreafanboy » 2017. március 4. 20:05

Most a "Bu Bu Jing Xin" című sorozatot nézem, sok jót olvastam róla és eddig nagyon teszik. Jó hétvégét és kellemes filmezést mindenkinek!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 5. 9:45

koreafanboy írta:Most a "Bu Bu Jing Xin" című sorozatot nézem, sok jót olvastam róla és eddig nagyon teszik. Jó hétvégét és kellemes filmezést mindenkinek!

Örülök, hogy más is kezdi felfedezni a nem koreai sorozatokat!
Remélem, te is találsz még nagyon sok jót közöttük!


Kép
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2017. április 23. 14:42

Szia Rita!
Ha eddig semmit, de semmit nem láttam volna a fordításaidból, már ezzel a filmmel a blogodhoz kötöztél volna.
Köszönöm, köszönöm, köszönöm szépen!
^:)^ ^:)^ ^:)^
A 32. résznél vok, de írnom kell, mert még nem láttam a végét, de a film teljesen kifektetett, tegnap kezdtem el nézni, nem aludtam sokat, ezért még szürreálisabbnak érzékelem. Bűvöletben vok. A műfajbontó filmek mindig megbabonáznak :-o ;;) :-? :ymapplause: ;)) :ympeace: =)) , még jegyzetelni sem tudtam, annyira átadtam magam az élvezetnek. Csüt-péntek lenyomtam 22 részt a The Queen of SOP-ből, de azt abbahagytam és kíváncsiságból elkezdtem ezt, három óra alvást leszámítva a fejem a táblagépben és a laptopban lógott. Tegnap főzni sem főztem :ymdaydream: Teljesen a hatása alatt vok.
Néma filmes rész, giccsig kimerevített, festményszerű háttér, az erős komplementer színek, folyamatos áthallások, doramas kritikák, illúzióromboló, polgárpukkasztó stílus , a dialógok, a szituációk, a jelmez rendhagyó volta... :ymhug:
A műfaji besorolhatatlanság nálam biztosíték arra, h vmi újszerűt láthatok. Olyasmi ez számomra, mintha vki játszana velem, a nézővel. :D Na, jó tovább nem áradozok, de pár dolgot nem tudok nem kiragadni:
Spoiler: mutasd
1. Az intimbetét és a csővázas hátizsák elődjét :))
2. Az emberi emésztés és salaktalanítás általános és speciális eseteinek bemutatását =))
3. A wécés légyottokat, amelyek a "szarkeverés" helyszínéül szolgálnak =))
4. Csi királyunk római kori vértjét \m/
5. A szerelmes ember sérthetőségét, áldozatképességét, ami viszont örökzöld igazság (%)
6. Ahogyan a ffi és női logika közötti különbséget is, amit épp az érzelmeink hivatottak áthidalni (%)

Ezt a filmet 1x tuti kivesézem, mert megér "egy misét" filmes szempontból. Most pedig lógatom tovább a fejem az utolsó részeken. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 23. 15:49

Szia Ir-csi! De jó, hogy minket nem osztott meg! Izgultam miatta, de azért reméltem, hogy így lesz!

Végig vihogtam a hozzászólásodat. Magamra ismertem, mivel én is meg voltam babonázva, és
elaléltam a soritól. Most, hogy éjjel-nappal Peng Penget és Qi Shenget akarod nézni (és nézed is),
gondolhatod, mit éltem át, hogy én csak a fordítással nézhettem. Heti max. négy-öt-hat rész!!!!
Mazochista vagyok!

Na, ezt a fajta humort nem viseli el mindenki. Az egyik fórumon valaki ki volt akadva, hogy mit
lehet ezeken a kínos, és erőltetett poénokon nevetni. Abba is hagyta a második résznél. Én pedig
azt éreztem, hogy a poénok, a jó sztori, a jó játék, a görcsmentesség, a lazaság, a színek, az,
hogy tojunk minden nagyokosnak a fejére, aki csak drága pénzen, a nézettséget árgus szemmel
figyelve, nagy sztárokat felvonultatva tud sorozatot gyártani, nem csak a stábnak, hanem nekem
is erőt adott. Mindig jó érzésekkel telve, frissen, üdén, jó hangulatban álltam fel sorozat mellől -
mondjuk ezt te nem mondhatod el magadról jelenleg. Hihi!

További jó szórakozást, majd kellemes pihentető alvást kívánok!

Imádtam az élénk színeket:

Kép
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2017. április 23. 20:29

Szia Rita!
Megnéztem mindhárom befejezéssel és mindhárom tetszett.
Spoiler: mutasd
A film indítását figyelembe véve a 36. volt a legelfogadhatóbb és a legtöbb kérdést, problémát felvető befejezés. Mitől vagyunk férfiak és nők abban az esetben, ha a testünk változik? A női testben szenvedő és taktikázó férfi lélek akkor képes változni, feladni a stratégiai gondolkodást, amikor a szerelmet női testben éli át. Átéli a gyermek féltését, a világra hozatalával járó fájdalmat, mégsem ez teszi nővé a lelkét. A film számomra nem is annyira a homo-vagy biszexualitásról szól, hanem erről a problémáról. Ha belegondolunk a Koronahercegnő nem nőként, hanem ffi-ként markolászta végig férje ágyasait. A ffias nő kontra nőies ffi. Ha Jung archetípusait vesszük figyelembe, mindegyikőnkben él egy férfi-őstípus vagy egy ősanya-típus. Ha a keleti filozófiát nézzük, mindegyikőnkben van jin és jang energia, akkor van minden rendjén, ha ez egyensúlyban van (%) Tetszett, hogy hősünk azonnal a medencét kereste és a visszautat élete párjához...Ő viszont épp nem test-lélekcserés eset...A homotéma itt kezdődhetett volna... :littlehearth:

A 35. rész nagydrámája inkább annak jön be, aki örült, hogy ffi hősünk végre feloldódott és birtokba tudta venni a női testet és át tudta élni egy párkapcsolat szépségét és mélységét. Fontos, hogy ki öleti meg őket? Nem. Egyértelmű, hogy velük a fiúk is bukott. Így megvalósult a sors, miszerint a nő a császár vesztét okozta... :littlehearth:

A 3. vég nagyon tetszett a felhők miatt. Mindvégig olyan érzésem volt, amikor a felhőket snittelték be, hogy az a sors, Isten ki minek mondja, gondolja. Tetszett, hogy a stáb bemászott a képbe, majd kárpitot libbentett és kilépett a mába, s végül eltűnt egy kínai metropolisz forgatagában. Átvitt értelemben:ahonnan indult, ott végződött minden. :littlehearth:
Zseniális mindhárom. Nem tudok dönteni. Talán a 36. és a 3. között hezitálok, de a 35. pont a drámaisága miatt szép. Szóval nálam patthelyzet.

A színek: imádtam, hogy a színek karaktereket jelöltek, ahogy a kék, fekete lassan vörösbe váltott a ffin, uúgy a vörös feeketével kombinálódott a nőn. Kiegyenlítődött. A selyemfüggönyök lebbenése még nagyobb mélységet adott a filmtérnek. A színek giccsbe forduló párosítása: rózsaszín-türkiz, a fákat borító művirág-girlandok, örökkön örökké virágzó fák... A festék tükörben történő loccsanása, a becsapódó festékformák pszichotesztek absztrakt képeihez hasonlatos, az agy számára különböző érzeteket keltő mintázatai vagy az anyag tükröződése egy másik világban... :-? :-? :-?

Más: a nyitó téma miatt gondolom van némi köze a Moon Lovers kínai eredetijéhez, a kifordítottsága miatt olyan, mintha némiképp paródiája lenne annak. Még sajna mindig nem láttam az eredetit. Ha így is van , számomra ez a film önálló, semmi máshoz nem hasonlítható alkotás. Eredeti, friss, műfajbontó kísérletnek sem utolsó fantasy vígjáték némi finoman adagolt abszurd humorral. Fogyasztása csakis szabadon gondolkodóknak ajánlott :))

Lehet elemezni a film minden egyes alkotórészét, ebből is látszik, hogy eredeti, nem műfaji, sokkal inkább stílusfilm. Számomra éppen ezért már művészi :-?? :-BD
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 24. 20:10

Ir-csi írta:Lehet elemezni a film minden egyes alkotórészét, ebből is látszik, hogy eredeti, nem műfaji, sokkal inkább stílusfilm. Számomra éppen ezért már művészi :-?? :-BD

Szia Ir-csi!
Nagyon egy húron pendülünk, mert tényleg minden szavaddal egyetértek. Ez az utolsó mondatod,
még azt is eszembe juttatta, hogy a GPG óriási sikere, sokkal több, mint egy "szimpla" óriási
siker. Hiszen minden az ellen dolgozott, hogy ne legyen óriási siker, és ha józan ésszel végig
gondoljuk, lehetetlenség, hogy egy ilyen sorozat óriási siker legyen.
Pici videómegosztón vetítették, teljesen kezdő, nevesincs színészekkel, fillérekből, egyetlen
szponzorral (Armor!! már ez fenomenális) szintén nevesincs stábbal, forgatókönyvíróval. Csak
a lelkesedésük volt nagyobb a gegeknél. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor a fiatal focistát
beengedik öt percre a nagyok közé, aztán nagy boldogságában, és mert nincs még veszíteni
valója lefutja a nagy sztárokat és akár hátvédként is rúg egy gyönyörű gólt.

Örömmel olvastam, hogy nézed a The Queen of SOP-ot! Az volt az első nagy kínai drámám, és
rögtön magával is ragadott. Se egy kegyetlen após, se egy kerge nagymama, a gazdag szeretheti
a boltos kisasszonyt, a bosszúéhes mintha félig jóllakott lenne, a bosszúszomjas is csak pár órája
nem ivott, senki nem rikácsol, és nem durváskodik. Imádom!

Kíváncsi vagyok, vajon kedvet kaptál-e a többi kínai webdrámára is? A Dodo humora sem semmi!
Ott már néha én is azt mondtam, hogy tú macs, de közben teli szájjal röhögtem.

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. április 24. 20:24

Rita írta:Kép


Szia Rita

Azt hiszem erre a képre lehet azt mondani hogy:

" Egy ágyban az ellenséggel "

Azt hiszem én is hozzáfogok és én is újból megnézem. Mert ez a sorozat igazi kuriózum. :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2017. április 24. 23:07

Szia Rita! Megkésett GPG-fun lettem :))
Ismétlek, mazsolázok, fürdök a részletekben: csak a színek, csak a berendezés, aztán csak a díszlet, a jelmez. Mikor váltottunk a jelmezek színén, mikor lett a ffi és nő egyaránt fekete-piros :ymhug:
Ilyen apróságok tűnnek fel, mint a magát a férfinak megadó nő és az eldőlő fehér amfóra, amikor a sakkban a királynőt eldönti az ellenfél. Ááá, tényleg. Imádom :ymhug:
Elkezdtem olvasgatni a fórumot is, mert semmilyen infóm nincs róla. Döbbentem olvasom a körülményeket, amit válaszként írtál. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: Ettől még jobban tetszik az egész B-) Kiderül, hogy egy underground-filmbe estem bele :x
Sztem nálam min. két hét, amíg lecsengetem a dolgot. Képes vok többször újranézni, mindig más szempontból. Addig úgysem nyugszom, amíg ki nem jegyzetelem :)) Ez olyan tevékenység mint másnak a keresztrejtvény-fejtés, egy húzós matekpélda stb. Ennyit a bogaraimról. :D :ymblushing:
A zenei anyagát is levadásztam, mert imádom az instrumentális filmzenei betéteket. Az irodában holnap már ez szól majd, legalább vmi feldob :ymparty:
Nagyon hálás vok ezért a soriért!
:littlehearth: :flower1: :littlehearth:
KÖSZÖNÖM :movingflower:
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 25. 17:22

dolores953 írta: Szia Rita

Azt hiszem erre a képre lehet azt mondani hogy:

" Egy ágyban az ellenséggel "

Azt hiszem én is hozzáfogok és én is újból megnézem. Mert ez a sorozat igazi kuriózum. :littlehearth:

Szia Dolores! Jól teszed! Ezt írja az orvos kedélyjavítóként!
Amíg tart, addig nem esik le az arcunkról a mosoly.

Jó a címválasztás!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 25. 17:35

Ir-csi! Annyira örülök, hogy rászántad magad, és megnézted a GPG-t! Ki sejtette előre,
hogy egy nagy szerelem születésének lehetünk majd szemtanúi.

Nézegesd, elemezgesd, figyelgesd, jegyzetelj! Leld sokáig örömödet benne!


Kép
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. június 30. 18:59

Drága Rita!

Míg vártam a 18-19 részét a Princess Hours-nak addig belefogtam ebbe a sorozatba is, holott másikat terveztem el nézni The Queen of SOP-ot, de aztán mégis valahogy erre esett előbb a választásom.

Vegyes érzelmekkel távoztam.

Az elején baromira tetszett, mert nem hétköznapi sorozat volt, az már egyszer biztos. Eddig ilyen sorozatot nem is láttam, de nagyon jól megoldották. :D
Aztán az is nagyon tetszett, hogy nem rögtön belecsaptak a közepébe,hanem látszott, hogy ez egy szépen felépített sorozat. Vicces pillanatokat okoztak nekem a szereplők, sokat nevettem, főleg, mikor a Zhang Peng hangja közbeszólt.. Eleinte nagyon furán viselkedett és nem értettem, hogy miért nem tudja beleélni magát egy női szerepbe, és mindenáron harcol saját maga ellen, de örültem, hogy a végére azért megjött az esze és átadta magát a női karakterének.

Ahogy írtad, hogy kevés költségvetésből csinálták, ez a sorozatban egyáltalán nem észrevehető, sőt.. BRUTÁLIS jól megcsinálták, a díszletek, a ruhák, kiegészítőket...egy szóval mindent.

Viszont az nem tetszett a sorozatban, hogy nagyon sokára ébredt rá Peng Peng, hogy mit is érezz a férje iránt és egyáltalán nem engedte magához közel.. :(

És a legnagyobb döbbenet számomra a sorozat folyamán a VÉGE. Kérdezem én, mi ez a befejezés?! Mindenre számítottam, de ilyen végre pont nem.. Pont mikor mondom hű de szép ajándékot kapott a férjétől a születésnapjától, és végre boldog mindenki, erre leszúrják őt is meg a férjét is?? Nem tudtam, hogy most sírjak vagy nevessek az abszurd elképzelés miatt. Oké avval tisztában voltam, hogy valahogy visszafog térni a régi karakterébe, dehogy pont így, na azt sose gondoltam volna. Jó ezt is lehet happy end-nek tekinteni, hisz együtt mentek a túlvilágra is, de nekem az számít végnek mikor a főszereplőlány meglátja a virágokból kitett szív alakú formát és ott örömtáncot lejt. Nem vagyok hajlandó másik befejezésre gondolni! :D :D :D A 36-dik részben azt hittem, mivel a 35-t nem volt happy end, na akkor majd gondoltam a 36. az lesz. Hát nem tudom, nekem az semmilyen vég volt.. Csak volt és kész. Ennyi :D Amit meg valentin napra készítettél az aranyos volt, igazából nagyjából olyan volt, amilyet én képzeltem el. :)

A karakterek nekem teljesen rendben voltak, sőt csodálattal néztem, hogy milyen helyes a császár, vagy éppen a császárné milyen gyönyörű. Aztán rákerestem a főszereplőférfira, hogy az a való életben, mennyire jóképű férfi.. :O Hűha!! ;;)

Zenéről is muszáj szót ejtenem, mert megérdemli a sorozat. A sorozat zenei engem rabul ejtettek, gyönyörűek voltak, azóta is ezeket hallgatom. Nem tudok velük betelni. Nagyon jól illett a sorozathoz, pedig nem mindegyik sorozat mondhatja ezt el magáról, hogy jól összeállított zenék vannak, de ezt ők tökéletes megoldották. :littlehearth: :littlehearth:

Összességben megvoltam elégedve a sorozattal, kivéve ezzel az utolsó 2 részt, de azt nem veszem figyelembe, akkor jó sorozat volt. :littlehearth:

Köszönöm, hogy lefordítottad. :x :-*
Csók, puszi
Brigi
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 1. 7:27

Szia Brigi! Nagyon örülök neki, hogy összességében tetszett a GPG! Még jó, hogy a vége
a végén van, mert lehet, hogy nem nézted volna meg a sorit, ha hamarabb tudod, mire
számíts. Pedig ahogy te s írod, egy időutazós soriból nem igazán lehet "jól kijönni".
Bármennyire szerettük volna, Peng Peng, és az ezer évvel korábban élt Qi Sheng, sehogy
nem tudtak együtt maradni, PP-nek valahogy vissza kellett térnie a saját korába.
Pont emiatt, már az induláskor sem számítottam happy endre, nem is ért csalódás... sőt!
Pozitív értelemben csalódtam. A 35. rész végén a hirtelen ért sokkból felocsúdva az volt
az első gondolatom, hogy így legalább együtt maradhatnak örökre. Ebből a szempontból
ez volt a legboldogabb vég, amit kitalálhattak. Engem ez a tudat megvigasztalt, nem is
keseregtem egy percig sem.

Én megértettem Peng Penget! Ha nő lett volna eredetileg is, és nem változik meg a neme,
akkor én is hosszúnak tartottam volna azt az időt, amíg beleszeret Qi Shengbe. De itt egy
férfi, ráadásul egy playboy találta magát női testben. Nem csodálom, hogy nagyon sokáig
tartott neki elfogadni az új helyzetet. Ha nem szólalt volna meg időnként férfi hangon,
bizony én is elfelejtettem volna ezt a tényt, de így mindig eszembe juttatták. Mi ugyan
egy gyönyörű nőt láttunk, de ő még sokáig férfi tudattal rendelkezett.

A zenéje valóban csodálatos volt! Pont tegnap hallgattam meg újra az egyiket, amit teljesen
Peter Sheng ad elő. A Pretty-hez tettem be. Imádom a hangját!

Nagyon örülök, hogy te is díjaztad a humorát! Nem hiszem, hogy valaha meg tudnám unni!
De jó lenne valami hasonló kínai sorit fordítani!

Az utolsó két részt felejtsd el! Csak a szépre emlékezz! Nagyon szívesen a fordítást!


A The Queen of SOP-nak happy end a vége, de csak akkor, ha a két pasi közül annak drukkolsz,
akit a főlány választani fog. Én annak drukkoltam!!!

tanni
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. augusztus 15. 15:09

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: tanni » 2017. szeptember 22. 17:00

Kedves Rita!
Ezt a sorozatot egyszerűen imádtam, mindig alig vártam, hogy (akkor még egy másik oldalon) megjelenjen a következő rész!
Örülök, hogy Rád és rátaláltam, mert majd, ha sikerül végre letölteni, újra nézhetem!!!
Szuper választás volt 50. alkotói munkádnak: lendületes, vidám, de mégis a könnyedsége ellenére elgondolkodtató a nők és férfiak mélyen eredő kapcsolatáról. :flower1:

Szép hétvégét!
Tanni
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 6:21

tanni írta:Kedves Rita!
Ezt a sorozatot egyszerűen imádtam, mindig alig vártam, hogy (akkor még egy másik oldalon) megjelenjen a következő rész!
Örülök, hogy Rád és rátaláltam, mert majd, ha sikerül végre letölteni, újra nézhetem!!!
Szuper választás volt 50. alkotói munkádnak: lendületes, vidám, de mégis a könnyedsége ellenére elgondolkodtató a nők és férfiak mélyen eredő kapcsolatáról. :flower1:

Szép hétvégét!
Tanni

Kedves Tanni! Ne haragudj, hogy csak most érek ide hozzád, de a My Sunshine fordítása teljesen
magával ragadott. Nem láttam, nem hallottam, csak a feliratokra koncentráltam.

Egyetértek veled! Én is imádtam, és ez az imádat még mindig tart. Jelen pillanatban is ezt a sorit
nézem esténként. Most tartok a 22. résznél. Nem tudom hányadszorra látom, de szinte folyamatosan
nézem. Ha végeztem vele a Summer's Desire fog következni.

Én is nagyon örülök, hogy eltaláltál a fórumomba! Remélem, még nagyon sok jó sorit fogunk együtt
megnézni!


Mindig drukkolok, hogy a kerek évfordulókra valami ütős sorit sikerüljön összehozni. Ez volt az 50..
a My Sunshine pedig a 60. sorozatom.

Valami gond van a letöltéssel? A mega vacakol?

Még nem írtad meg, hogy a The Greatest Love-nak feltöltsem-e a videóit!

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Erika45
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. május 29. 10:19

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Erika45 » 2018. július 4. 22:28

Kedves Rita! A tartalom elolvasása után, kíváncsi lettem a sorozatra. Köszönöm szépen a felirat fordítását és a sorozat megás letöltési lehetőségét.
Jó éjszakát kívánok! :) :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. július 5. 6:49

Erika45 írta:Kedves Rita! A tartalom elolvasása után, kíváncsi lettem a sorozatra. Köszönöm szépen a felirat fordítását és a sorozat megás letöltési lehetőségét.
Jó éjszakát kívánok! :) :-h

Kedves Erika! Mindent nagyon szívesen! Amióta fordítottam, azóta nem tudok tőle elszakadni.
Nem tudom megmondani, hogy hányszor láttam, tekerés nélkül, elejétől a végéig, de még a
mai napig is lapozgatok benne, annyira szeretem a humorát, és a szereplőket benne.

Remélem, te is így jársz majd vele! Jó szórakozást kívánok!

Kép
enik
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017. május 14. 13:48

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: enik » 2018. július 11. 17:40

Drága Ritám! Belefogtam hát aGo Princess-be, és jómagam is úgy jártam mint te.Rengeteget nevetek, :)) pl.a páva táncos résznél, egyszerüen kész voltam, folytak a könnyeim. Zhao herceg annyira aranyos, ;;) és hát nem beszélve házaspárunkról. De azért vannak megható pillanatok is, amikor az ellenszert viszi hogycsak egyet mondjak.Mindezt a zene megkoronázza, mert az csodás. Nagyon köszönöm neked, hogy leforditottad, nagyon nagy élmény. Ja a ruhák azok számomra extravagánsak, egyszerüen haláli. :x :D Üdvözlettel: Enikő :littlehearth:
kittokisswosurutoki
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. július 4. 21:45

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: kittokisswosurutoki » 2018. július 15. 20:22

Nagyon nagyon szépen köszönöm a fordítást!!! IMádtam az egészet!!! Nekem nagyon tetszett!!!! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. július 18. 15:49

enik írta:Drága Ritám! Belefogtam hát aGo Princess-be, és jómagam is úgy jártam mint te.Rengeteget nevetek, :)) pl.a páva táncos résznél, egyszerüen kész voltam, folytak a könnyeim. Zhao herceg annyira aranyos, ;;) és hát nem beszélve házaspárunkról. De azért vannak megható pillanatok is, amikor az ellenszert viszi hogycsak egyet mondjak.Mindezt a zene megkoronázza, mert az csodás. Nagyon köszönöm neked, hogy leforditottad, nagyon nagy élmény. Ja a ruhák azok számomra extravagánsak, egyszerüen haláli. :x :D Üdvözlettel: Enikő :littlehearth:

Kedves Enikő és kittokisswosurutoki!

Végre itt vagyok! Bocsánat a késői válaszért, de amióta itt vagyok Angliában, csak 10-20 percekre
jutottam a laptopomhoz. Ma pihenőnapot tartunk, így van időm az elmaradt válaszokat megírni.

Ha valaki belekezd a sorozatba, szinte előre borítékolni lehet a sikerindexet. Nagyon kevesen
mondták azt, hogy nem volt nekik való. Én is imádtam és most is imádom, mert nagyon gyakran
belenézek egy kis röhögésért. Rettentően szerettem a sori humorát. Tulajdonképpen nem volt
benne olyan dolog, amit ne imádtam volna. Ruhák, díszletek, színészek, színészi alakítás, zene,
mind-mind kedvemre való volt.

Örülök, hogy megnéztétek, és hogy nektek is a kedvencetekké vált! Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 20. 4:12

Kedves Rita!Nagyon-nagyon köszönöm ezt a sorozatot.Rengeteget nevettem és még könnyeztem is rajta.2 éjszaka végignéztem.IGEN MEGÉRTE !!!Különlegesség.Jók a szereplők,szépek a ruhák és érdekes a történet.Hálás vagyok érte. :littlehearth: ^:)^ :flower1: Paggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 21. 20:37

Kedves Paggy! Nekem ez az egyik legkedvesebb sorozatom. Imádom a kínai humort, úgyhogy
én is végig röhögtem az egészet. Nagyon örülök, hogy rátaláltam és lefordíthattam. Azóta is
vadászok hasonlókra. Találtam is egyet, az Oh, My Emperort. Ha van kedved, nézd meg azt is!

Itt található: http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=10&t=228

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég