Go Princess Go (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 7:01

novcsi6 írta:Szia Rita!

Még egyszer is köszönöm a feliratokat. :) Eszement a sorozat, imádom :) :) Megint nagyon jót választottál :)
A csaj szenzációs :ymhug: :ymhug:
Alig várom az újabb részeket :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing: ű

Ui.: ... Nem bírtam ki ... belenéztem a többi részbe is..... ;) és nagyon jó

Szia novcsi! Szóval te is leskelődtél!? De jó, hogy te is imádod! Pedig még bele sem
lendültünk igazán! Mondjuk nem csodálom, már az első résszel meg tudtak fogni
engem is.

Egyetértek veled! Bár mindenki jól alakít, Crystal Zhang a csúcs! Fantasztikus! Ha nő,
igazi nő, ha pasi, igazi pasi, még az apró mozdulatai is, és milyen gyorsan tud váltani
a kettő között! Szerencsére Kína felfedezte magának ezeket a tehetséges fiatalokat!

Holnap is ugorj be az újabb részekért! Jó szórakozást azokhoz is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 7:22

hetty írta:Kedves Rita!

Ismét nagyon jól szórakozom általad!
Eszméletlen a férfi hangon gondolkodó hercegnő! =))
Az én favoritom a 9. herceg, nagyon édi-bédin tud szomorkodni. :X
A wc jelenetek közben borulok az asztalra x_x :))
Köszönöm a feliratokat és a kellemes perceket! ^:)^


Kedves Hetty! Mindent - feliratot, kellemes perceket - nagyon szívesen!

Még mindig az "édi-bédi 9. hercegen vigyorgok. De tényleg! Szomorúan vágyakozó nézésben
verhetetlen. Nekem pont ezért egy kicsit szánalmas is, így nálam nem tudja lenyomni a túl
komoly, pókerarcú Koronaherceget, akit szintén csak a sorozatban viselek el, az életben nem
tudnék.

Örülök nagyon, hogy újra van közös sorozatunk! Boldog vagyok, hogy ennyien lelkesedünk
a GPG iránt!


Ajándék a holnapi 7. részből:

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 7:42

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi az újabb sorozat részeinek fordítását és letöltési lehetőségét.
Ahogy végigolvastam a hozzászólásokat is érdekesnek igérkező történet.
Engem nem zavar a testcserés sorozatok. Számomra vagy jó vagy nem jó egy sorozt.
Megnézem és utána referálok.
További szép hetet.

Kedves Virág! Feliratot is, videókat is nagyon szívesen! Kíváncsian várom, mi lesz a
véleményed az első részek után! Érdekes, élvezetes, szórakoztató sorozat a GPG.
Örülök, hogy te is belevágsz!


Én is úgy vagyok vele, ahogy te. Vagy tetszik egy sorozat, vagy nem. De a megosztó
sorozat, az egy kicsit több ettől. Végletes érzelmeket vált ki az emberekből. Vagy imádják,
és rajonganak érte, vagy pár perc után abbahagyják, mert nem bírják tovább nézni.

Szerencsére mi itt egyre többen nézzük!

Neked is szép hetet kívánok!


Kép
picike
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:28

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: picike » 2016. augusztus 10. 7:50

Szia Rita!
Na lássuk ezúttal mit választottál! :YMSMUG: :YMSMUG: Köszi a feliratokat.
Picike
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 8:03

szvakneildi írta:Kedves Rita! Gratula az 50. fordításodhoz! Változatlanul nagyon tetszik az oldalad,már több filmet és sorozatot letöltöttem és megnéztem róla. Ez úton is köszönöm! Eleinte leginkább a koreai sorozatok tetszettek, de bevallom, hogy a te oldalad hatására beleszerettem a KÍnai és a Tajvani sorozatokba is. Most elkezdtem letölteni ezt a sorozatot is, jónak ígérkezik. Valószínű egyből elkezdem nézni, mert a türelem sajnos nem erősségem. Oroszlán vagyok... Még egyszer, köszönöm! :flower1: :) :ymparty:


Kedves Ildikó! De jó volt olvasni, amit írtál! Köszönöm a kedves szavaidat, és a gratulációt!

Én is úgy kezdtem, mint te, és még nagyon sokan, hogy a koreai sorozatokat néztük, mintha
más ázsiai nem is létezne. Mivel nem nézek más sorozatot, csak amit fordítok, ez azt jelenti,
hogy én már végképp nem nézek koreaiakat. Időnként erős vágyat érzek rá, hogy tőlük is
fordítsak. Addig el is jutok, hogy keresgélni kezdek, még le is töltök részeket, bele is nézek,
és itt meg is áll a folyamat. Elmúlik a késztetés, egy szikra sem marad. Jövök vissza a kínai
tajvani, és időnként a thai sorozatok világába.

Ildikó! Egyszer töltsd le a thai Full House-t is! A korei Full House remake-je. Szörnyű a thai
nyelv, de a sorozat minden pénzt megér!! És jó, ha szokod a nyelvet, mert hamarosan jön a
thai Goong és a Boys Over Flowers! Mindkettő a nagy sikerű koreai sorik feldolgozása. A thaiok
arról híresek, hogy nagyon tudnak feldolgozni. Erről tanúskodik a Full House és a Kiss Me sikere.

Full House:
http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=37&t=50

Kiss Me:
http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=37&t=49


Le tudtad tölteni a Cheongdamdong Alice-t? Ha nem, nyugodtan írj, és elkezdem feltölteni a
linkeket!

Nekem most jól jön, hogy nem vagy türelmes! Jó lesz együtt nézni!!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 8:13

picike írta:Szia Rita!
Na lássuk ezúttal mit választottál! :YMSMUG: :YMSMUG: Köszi a feliratokat.
Picike

Szia Picike!

Na, erre én is kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Crystal Zhang és Peter Sheng a Happy Camp c. szórakoztató műsorban:

Kép
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2016. augusztus 10. 10:24

Rita írta:Már megint nem fogtok Krisztivel összeveszni a fiúkákon. Úgy éreztem,
hogy ő inkább a Kilencedik herceg felé hajlik. Egyelőre a Koronaherceg vezet, őt többen
választottuk.


Rita! El kell, hogy keserítselek, hogy nem jött teljesen be a megérzésed. ;) A Koronaherceg is, a Kilencedik herceg is nagyon szimpatikus, de a szívemnek legkedvesebb mégis Yang Yan kis pofikája. Olyan édes a kis drága! Kis hóbortos szerepe miatt is belopta magát a szívembe. De a szemével, a szájával is játszik mindig.
Várom a folytatást nagyon! Én nem lesek bele a lefordítatlan részekbe soha, most sem teszek kivételt, veled haladok. Mindig fegyelmezett néző voltam, de megértem a kukucskálókat is, mert nagyon jó ez a sorozat.

Egyébként amikor elkezdtem nézni, csak annyit észleltem, hogy a ruházatuk egy kissé "rövidre sikerült", a helyiségek berendezésének hiányossága szemet sem szúrt, mert annyira magával ragadott a színészek játéka. Csak a színességet láttam, ami nagyon tetszett. Nálam elérték, amit szerettek volna kifejezni. :D

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. augusztus 10. 11:24

Tényleg nagyon kiváncsi vagyok rá, annyira, hogy már le is töltöttem az avistaz-ról a teljes videót. Jó, hogy aranytalléros:-)) Üdv: Ildikó (Azért egy kicsit bele fogok kukkantani, ha már nem bírom ki:-)) :ymblushing:
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. augusztus 10. 13:44

...Kedves Rita tegnap elkedtem nézzni a GPG-t és azt vettem észre hogy vége nincs tovább forditás...irta valaki eszement sorozat ,hát az de milyen fergetegesen eszement :) ..a koronahercegno bár gyonyoru no de igen izzig-vérig férfi ,na arra nagyon kiváncsi vagyok milyen átalakuláson kell átmennie hogy mint no beleszeressen a koronahercegbe....de mivel nem csak a torténet fergeteges de a szinészek is nagyon jok ,itt semmi sem lehetetlen... ;) ...Az a focikapu szeruség amit a válukon hordanak az csucs....billeg ide-oda az ugynevezett..szerinem ugynevezett hálo libeg ide-oda vagy legalább olyan mintha legyezo gyanánt mukodne... ;) ...énekem rejtély mi is a funkcioja.... :-? ....egy szo mint száz várom a csutortok reggelt az ujjabb feliratokért igaz én szolgálok egész nap igy már látom megint rovid éjszakám lesz.... :!! ....alvásra... (-| ... i-) .... ~o) .....Anna
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2016. augusztus 10. 13:46

Kedves Rita!Igazi gyögyszemet választottál megint :-bd ez is töbször nézös lesz számomra nagyon élveztem az eddigi részeket és már most várom a folytatás ^:)^ A tervezett sorozataidat is nagyon várom mert azokat is láttam már mit a koreai változatot és nagyon kiváncsi vagyok ezekre is a full hauseból a thai jobban tetszet mint a koreai változat ,már most kiváncsi vgyok a kinai verziora :-bd további szép hetet üdv:Edit
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 17:12

Kriszti007 írta:
Rita írta:Már megint nem fogtok Krisztivel összeveszni a fiúkákon. Úgy éreztem,
hogy ő inkább a Kilencedik herceg felé hajlik. Egyelőre a Koronaherceg vezet, őt többen
választottuk.


Rita! El kell, hogy keserítselek, hogy nem jött teljesen be a megérzésed. ;) A Koronaherceg is, a Kilencedik herceg is nagyon szimpatikus, de a szívemnek legkedvesebb mégis Yang Yan kis pofikája. Olyan édes a kis drága! Kis hóbortos szerepe miatt is belopta magát a szívembe. De a szemével, a szájával is játszik mindig.
Várom a folytatást nagyon! Én nem lesek bele a lefordítatlan részekbe soha, most sem teszek kivételt, veled haladok. Mindig fegyelmezett néző voltam, de megértem a kukucskálókat is, mert nagyon jó ez a sorozat.

Egyébként amikor elkezdtem nézni, csak annyit észleltem, hogy a ruházatuk egy kissé "rövidre sikerült", a helyiségek berendezésének hiányossága szemet sem szúrt, mert annyira magával ragadott a színészek játéka. Csak a színességet láttam, ami nagyon tetszett. Nálam elérték, amit szerettek volna kifejezni. :D


Kriszti! Ennek örülök! Legalább őt is választotta valaki. Nagyon aranyos, kedves a szerepe.
Az életben is jó, ha van a barátok közt egy ilyen mókamester. Kicsit előrébb járok már a
fordítással, és azt látom, hogy hűséges, odaadó barát is. Szóval jól választottál!

Mindig kitolok magammal, és most is így történt. A 21. részig meg tudtam nézni mielőtt
belekezdtem volna a fordításba. Azóta azt várom, hogy végre odaérjek, annyira kíváncsi
vagyok a fejleményekre. Azon túl én sem kukucskáltam még.

Ma az egyik fórumon megtaláltam azt az oldalt is, ahonnan a főszereplőnő ruháihoz vették
az inspirációt, vagy a ruhák adták a képekhez az ihletet. Ezt nem sikerült kiderítenem.
A ma fordított részben ez a ruha volt a Koronahercegnőn, illetve nálam már Császárnő.
Ez is rövid szoknyás a tüll alatt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 17:25

csabamama2 írta:Tényleg nagyon kiváncsi vagyok rá, annyira, hogy már le is töltöttem az avistaz-ról a teljes videót. Jó, hogy aranytalléros:-)) Üdv: Ildikó (Azért egy kicsit bele fogok kukkantani, ha már nem bírom ki:-)) :ymblushing:

Ildikó! Mi lenne, ha egyszer kivételt tennél, és együtt néznél velünk egy sorozatot?
Mondjuk ezt!
Persze, ez csak költői kérdés volt, tudom, hogy csak akkor nézel meg egy sorit, ha
befejeződött a fordítás. Még várnom kell pár hetet, hogy megtudjam, kedvedre
való lesz-e.

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. augusztus 10. 17:30

Szia Rita!
Ideertem en is az ujabb "csemegedert",most toltom az otodik reszt.
Szivbol gratulalok Neked az 50.-ik kerek szamhoz a forditasaidban. @};- :movingflower:
Ugy latom az 5000-es szamot mar elhagytatok,de azert meg gratulalhatok ahhoz is,ha keson is. :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 17:41

annamama írta:...Kedves Rita tegnap elkedtem nézzni a GPG-t és azt vettem észre hogy vége nincs tovább forditás...irta valaki eszement sorozat ,hát az de milyen fergetegesen eszement :) ..a koronahercegno bár gyonyoru no de igen izzig-vérig férfi ,na arra nagyon kiváncsi vagyok milyen átalakuláson kell átmennie hogy mint no beleszeressen a koronahercegbe....de mivel nem csak a torténet fergeteges de a szinészek is nagyon jok ,itt semmi sem lehetetlen... ;) ...Az a focikapu szeruség amit a válukon hordanak az csucs....billeg ide-oda az ugynevezett..szerinem ugynevezett hálo libeg ide-oda vagy legalább olyan mintha legyezo gyanánt mukodne... ;) ...énekem rejtély mi is a funkcioja.... :-? ....egy szo mint száz várom a csutortok reggelt az ujjabb feliratokért igaz én szolgálok egész nap igy már látom megint rovid éjszakám lesz.... :!! ....alvásra... (-| ... i-) .... ~o) .....Anna

Kedves Anna! Jót nevettem az első mondatodon! Ez ugyanolyan jó jel, mint a kukucskálás!
Azt mutatja, hogy belefeledkeztél az eseményekbe, vagyis tetszett, amit láttál!


A Koronahercegnőt még mindig nem untam meg dicsérni. Igazán tehetséges színésznő!
Szerintem még sokat fogunk hallani róla.

Hát, el lehet képzelni, hogy mekkora átalakulás lehet az, amikor egy hús-vér csajozós fickó
egyszer csak azt kezdi érezni, hogy szerelmes a férjébe! Így leírva olyan hülyén hangzik, de
ebben a soriban mindent olyan jól megcsináltak addig, amíg én láttam, hogy ezt az átalakulást
is természetesnek fogjuk érezni, nem lesz bennünk ellenérzés az egésszel szemben. Ezt csak
abból gondolom, mait eddig láttam.

Sajnálom, hogy estig kell várnod a részekre. Végül négyet fogok kitenni, az meg csak 80 perc.
Hátha korán reggel meg tudod nézni!


Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. augusztus 10. 17:49

Kedves Rita!
Tegnap végre sikerült letöltenem a a GPG.Nekiültem nézni.Nagyon szuper.Még jó ,hogy csak 6 rész volt lefordítva,mert reggel fejeztem volna be és úgy kicsit nehéz dolgozni menni.Bekerült a kedvencek közé.Nagyon jól játszanak a szereplők és jó a történet,nehéz abba hagyni.Én megnézem esténként a többit is ,mert izgat,mi lesz benne.Zang Pen Peng nagyon jó,amikor véletlenül elfelejteném,hogy ő férfi,akkor beszól férfi hangon.Nagyon tetszik.Nekem a 9.herceg a legszimpatikusabb és a kedvencem Füleske is.A sorozat képi világa is nagyon tetszik.Jót nevettem a WC-s jeleneteken.Szóval nagyon jó ez a kis sorozat.Köszönöm,hogy rátaláltál és elkezdted fordítani. :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 17:51

milomartin írta:Kedves Rita!Igazi gyögyszemet választottál megint :-bd ez is töbször nézös lesz számomra nagyon élveztem az eddigi részeket és már most várom a folytatás ^:)^ A tervezett sorozataidat is nagyon várom mert azokat is láttam már mit a koreai változatot és nagyon kiváncsi vagyok ezekre is a full hauseból a thai jobban tetszet mint a koreai változat ,már most kiváncsi vgyok a kinai verziora :-bd további szép hetet üdv:Edit

Kedves Edit! Magamban tudtam én, hogy gyöngyszemet találtam, csak attól féltem,
hogy mások nem veszik észre, milyen szépen csillog. De már meg vagyok nyugodva!

Örülök, hogy a te szívedbe is betalált a GPG, és együtt nézzük ezt a sorit is!


A Kínai Full House már olyan régen elkészült, és annyira nincs róla semmi hír, hogy
el is szoktam felejteni megemlíteni. A thai Goongról legutóbb azt olvastam, hogy
eltolódott a forgatás, és talán(!?!?) ebben a hónapban kezdik el vetíteni.

Komolyan mondom, nem akarom elhinni, hogy az összes tervem ilyen nehezen akar
megvalósulni! Azóta, hogy beterveztem őket, már hány hézag potló sorit, filmet
lefordítottam!

További kellemes hetet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 17:59

boszorkany írta:Szia Rita!
Ideertem en is az ujabb "csemegedert",most toltom az otodik reszt.
Szivbol gratulalok Neked az 50.-ik kerek szamhoz a forditasaidban. @};- :movingflower:
Ugy latom az 5000-es szamot mar elhagytatok,de azert meg gratulalhatok ahhoz is,ha keson is. :-bd


Szia Éva! De jó, hogy te is ideértél! Várom nagyon, mi lesz a véleményed a soriról!

Ha tetszik majd, akkor gyorsan szedd le 10. részig a videókat, mert kora reggel újabb
négy részt fogok kitenni, és nehogy a mega miatt ne tudd megnézni. Szerencsére jól
állok a fordítással!

Köszönöm szépen a gratuláció(i)dat, és a feliratokat is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 18:09

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Tegnap végre sikerült letöltenem a a GPG.Nekiültem nézni.Nagyon szuper.Még jó ,hogy csak 6 rész volt lefordítva,mert reggel fejeztem volna be és úgy kicsit nehéz dolgozni menni.Bekerült a kedvencek közé.Nagyon jól játszanak a szereplők és jó a történet,nehéz abba hagyni.Én megnézem esténként a többit is ,mert izgat,mi lesz benne.Zang Pen Peng nagyon jó,amikor véletlenül elfelejteném,hogy ő férfi,akkor beszól férfi hangon.Nagyon tetszik.Nekem a 9.herceg a legszimpatikusabb és a kedvencem Füleske is.A sorozat képi világa is nagyon tetszik.Jót nevettem a WC-s jeleneteken.Szóval nagyon jó ez a kis sorozat.Köszönöm,hogy rátaláltál és elkezdted fordítani. :D

Kedves Ica! Annyira jó érzés, hogy ennyi lelkes hozzászólást olvashatok! Már azt kérdezgetem
magamtól, hogy miért is aggódtam én ennyire? Tök felesleges volt! Úgy örülök!


Élvezettel olvastam a te véleményedet is! És hangosan nevettem, amikor azt írod, hogy azért
csak végig fogod nézni esténként. Jó nagy kukucskálás lesz! Sok részről van szó.

Lassan a Kilencedik herceg népszerűsége utoléri a Koronahercegét. Én kitartok a Qi Sheng
mellett, mert valahol a szívem mélyén, hacsak egy hangyányit is, emlékeztet Ou Chenre a
Summer's Desire-ből. Szóval muszáj neki drukkolnom.

Nagyon szívesen a feliratot és az élményt is!

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. augusztus 10. 23:54

Rita írta:
boszorkany írta:Szia Rita!
Ideertem en is az ujabb "csemegedert",most toltom az otodik reszt.
Szivbol gratulalok Neked az 50.-ik kerek szamhoz a forditasaidban. @};- :movingflower:
Ugy latom az 5000-es szamot mar elhagytatok,de azert meg gratulalhatok ahhoz is,ha keson is. :-bd


Szia Éva! De jó, hogy te is ideértél! Várom nagyon, mi lesz a véleményed a soriról!

Ha tetszik majd, akkor gyorsan szedd le 10. részig a videókat, mert kora reggel újabb
négy részt fogok kitenni, és nehogy a mega miatt ne tudd megnézni. Szerencsére jól
állok a fordítással!

Köszönöm szépen a gratuláció(i)dat, és a feliratokat is!

Kép

Meg nem kezdtem el nezni,de koszonom a tanacsodat,maris szedem le a negy reszt.
Szep almokat Neked! i-)
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. augusztus 11. 1:25

Kedves Rita !

A GPG egy nagyon jó sorozat. Szórakoztató vicces de vannak benne elgondolkoztató érzelmek.

Van aki nem szereti a testcserés meséket de az életben Én találkoztam olyan emberrel aki jelen életében férfi és emlékszik az előző életére ahol nő volt. Volt is ezzel problémája. Ezért is van az a sok identitás zavart ember. ( Bár látszólag mese.......de létezik ilyen)

Ez egy gyöngyszem sorozat többször nézhetős az már biztos. Én jókat kacagok időnként. Koronahercegnőnk csúcs. A beszólásai hatalmasak.
Összességében nem zavar a látszólag pénztelenség a sorozatban a történet elfeledteti ezt.
A szinészek is egyik jobb mint a másik.

Köszi mégegyszer a forditást és a választásod hogy erre a sorozatra esett.

Még nem gratuláltam az 50.dik sorozat forditásodhoz ezt most pótolom. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Írod, hogy a thai sorozatokat várod, a Palota és a Boys Floverst. Így Én is velled mivel irtam, hogy nekem kedvencem a két már általad leforditott thai sorozat. MInd a kettő nagyon jó, aki nem látta csak ajánlani tudom. A nyelvet meg egy idő után megszokja az ember.

A letöltéssél egy kis problámám van a Megárol csak nehezen lehet letölteni csak 2 részt enged naponta. Na de ............. igy is lejön egyszer.
A Vikin egyébbként fenn van és bele tudtam nézni, inkább csak a befejező variációt néztem meg.( angol felirattal van ). Most nem akartam előre szaladni a történettel.

Köszi mégegyszer. :movingflower:
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2016. augusztus 11. 2:35

Kedves Rita ! Köszönöm szépen 7.-10. rész fordítását ..ismét remek volt jaj az újra élesztés mindent vitt :)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. augusztus 11. 6:16

Jó reggelt.
Köszönöm Rita az újabb részeket, még nem nézem, csak belepislantottam. Jó lesz.
Van egy befejezetlen sorozatom, a héten Vége lesz nálam, éppen a te fordításod. /Only you/. Mostanában több futó sorozatot is nézek egyszerre.
Szép napot kívánok. :flower1:
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. augusztus 11. 7:05

Szia Rita

Köszönöm az újabb csomagot, nagyon örültem neki. :)
Délután jövök és referálok, de az eddigiek alapján biztos vagyok benne,
hogy nem fogok csalódni. :movingflower: :flower1:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. augusztus 11. 7:20

Rita Kedves!

Köszönöm szépen a 7-10. rész feliratát. Az együtt nézéssel kapcsolatban: nagyon szeretem ezeket a doramákat és tudod én nem racionálisan nézem őket, hanem igazi átéléssel - no már, ha olyan a dorama -, szeretem beleélni magam és általában, ha te egy újat kezdesz én még benne vagyok egy másikban és kettőt együtt nem szeretek nézni éppen az előbbiek miatt. Így hát nem igen sikerül úgy a dolog, hogy együtt tudjuk nézni. De ez nem is olyan lényeges, a lényeg, hogy még sokáig élvezd a munkádat Te is és mi is ugye?:-)) Szeretettel: Ildikó :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 11. 7:20

Kedves Virág! Ez igen! Ahogy beléptem a fórumba, és megláttam a hozzászólásod terjedelmét,
rögtön tudtam, hogy téged is megnyert magának a sori! Jó volt olvasni nagyon, amit írtál róla!


Mielőtt hozzákezdtem volna a válaszadáshoz, akkor néztem végig a ma kitett részek fényképeit,
hogy pontosan tudjam, miről is szól ez a négy epizód. Megállapítottam, hogy bizony a 8. résszel
beindul egy kis komolyodás, a 10.-kel pedig a félreértések sorozata, ami a Koronaherceg és a
Koronahercegnő közti normális viszonyt - a közeledést meg főleg - lehetetlenné teszi egy időre.
Ugyanakkor a humor éppúgy jelen van a soriban, mint eddig. A legkomolyabb jeleneteken is
lehetni nagyokat nevetni, mintha ez lenne a természetes a drámákban. Olyan jól megoldották
ezt a kettősséget! A nagy sikerhez tuti, hogy ez is hozzájárult!

Ha felmész a mega oldalára, tudsz magadnak csinálni egy megafiókot, és akkor a letöltések
helyett az importálást választva, egy pillanat alatt a saját fiókodban találod a videókat, onnan
meg már annyit töltesz le, amennyit akarsz. Ha egyedül nem megy, a fiatalok ügyesek, ők tudnak
segíteni.

https://mega.nz/

Hogy lehet, hogy látod a vikin a videókat? És én miért nem?

Van, aki azt mondja, hogy nem nézi meg a feldolgozásokat, mert már úgyis tudja, hogy mire
számíthat, nincs benne izgalom. Én meg meg pont fordítva vagyok vele. Imádom összehasonlítani
az eredetit és a feldolgozást, keresni a hasonlóságokat és a különbségeket. A jó feldolgozás
elfeledteti az emberrel, hogy ő azt a sorit már ismeri. A Kiss Me is, de a Full House főleg nagyban
különbözött az általam ismert koreai verzióktól. Azt is mondhatnám, hogy egy teljesen új sorit
láttam, amikor néztem őket.

Köszönöm szépen a gratulációdat! Nagyon szívesen a sorozatot!

Szép napot kívánok!


A 7. részben a Kilencedik herceg elraboltatja, és magához viteti a Hercegnőt, mert az nem akart
magától menni. Füleske volt a segítségére. Nagyon sokat nevettem az emberrabláson, viszont a
Kilencedik akciója egyáltalán nem tetszett:

Kép
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég