Momo Salon

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 5. 17:52

Kép

Műfaj: Romantikus / komédia
Részek száma: 6
Premier: 2014. szept. 02.
Csatorna: Naver TV Cast

Főbb szereplők:
Lizzy – Hyeni
Park Jung Min – Chang Gyun

Történet:
Hyeni Szöulból Busanba költözik, hogy saját fodrász szalonját megnyissa. Nehezen indul az üzlet, de egy napon a szerencse mégiscsak mellé szegődik.
A futár nem tud átadni egy csomagot a gazdájának, így megkérte a lányt, hogy had tegye be hozzá. A küldemény tulajdonosa, Chang Gyun, egyben első
vendége is lesz Hyeninek.

Innentől szívesen vállalja az át nem adott csomagok megőrzését, leendő kuncsaftokat remélve tőle. Számítása bejön, az üzlet fellendül, és az első vendég,
Chang Gyun is egyre többször tér vissza…

Ez a kis rövidke webdráma nem tud többet, mint a nézőjét egy órára kellemesen kikapcsolni, de azt nagyon kedvesen teszi!

Jó szórakozást kívánok!

Fordította: ezoritu


Videó letöltése:

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. szeptember 5. 18:06

Köszönöm szépen Rita! Letöltve! :ymapplause: Most megyek egy jó kis szadi masszázsra, utána felüdülés lesz megnézni. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 5. 18:35

Szia Gabi! nagyon szívesen! Csak nem első voltál!?

Ezt a webdrámát pont egy szadi masszázs utánra találták ki!!


Kép
Avatar
jutka12
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016. március 1. 23:20

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2017. szeptember 5. 18:58

Köszönöm Rita, begyűjtöm, és ha könnyedre vágyom majd előszedem.
köszönet a munkádért.
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: ququcs » 2017. szeptember 5. 19:24

Kép
vittem :) :ymapplause:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 5. 19:28

jutka12 írta:Köszönöm Rita, begyűjtöm, és ha könnyedre vágyom majd előszedem.
köszönet a munkádért.

Kedves Jutka! Nagyon szívesen! Egy óra szabadidő elég hozzá!

Itt még nem ment az üzlet:


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 5. 19:29

ququcs írta:Kép
vittem :) :ymapplause:


Szívesen!

@};- :D @};-
Ágnes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. április 1. 18:15

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Ágnes » 2017. szeptember 5. 19:56

Köszönettel vittem @};- @};- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 5. 19:59

Ágnes írta:Köszönettel vittem @};- @};- @};-

Szívesen!

%%- :D %%-
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 5. 20:14

Szia Rita,köszönöm a feliratot :) Tegnap letöltöttem a filmeket,
így ma meg is nézem még este.
Jó éjszakát és szép álmokat O:-)

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 5. 20:38

Köszönöm, filmet már tegnap letöltöttem.
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. szeptember 5. 22:42

Rita! Köszönöm ezt a hétköznapi emberekről szóló kedves történetet. :) Nem egyszerű dolog egy üzleti vállalkozást beindítani, pláne egy ismeretlen városban. ;;) Nagy segítség volt a kapcsolat teremtésben a környék csomagjainak átvétele, így alakult a vendégkör is. ;) Nem volt túl nehéz kitalálni a végét. :x Az utolsó frizura kicsit meglepett, de úgy gondolom direkt csinálta ilyenre, hogy ne tetszen a másik nőnek, :)) mikor rájött a valóságra, rögtön másikat akart csinálni. ;;)
Végig eszemben volt f.ági, Ő is tudna mesélni egy két rigolyás vendégről biztosan.

Kép

Lizzy az Orange Caramelből alakítja "Hyeni"t.

Egy videója: Ez nem egy egyszerű lány...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 6. 5:38

cicus írta:Szia Rita,köszönöm a feliratot :) Tegnap letöltöttem a filmeket,
így ma meg is nézem még este.
Jó éjszakát és szép álmokat O:-)

Szia Cicus! Nagyon szívesen! Ez a kis sorika olyan kis aranyos, hogy lefekvés előtt
is nyugodtan megnézhető. Kellemes álmokat biztosít.

Szép napot kívánok!

Első vendég, első bevétel. És a felismerés, hogy az otthagyott csomagnak köszönheti:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 6. 5:42

nildiko írta:Köszönöm, filmet már tegnap letöltöttem.

Nagyon szívesen!

@};- %%- :D %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 6. 6:07

Gabóci5 írta:Rita! Köszönöm ezt a hétköznapi emberekről szóló kedves történetet. :) Nem egyszerű dolog egy üzleti vállalkozást beindítani, pláne egy ismeretlen városban. ;;) Nagy segítség volt a kapcsolat teremtésben a környék csomagjainak átvétele, így alakult a vendégkör is. ;) Nem volt túl nehéz kitalálni a végét. :x Az utolsó frizura kicsit meglepett, de úgy gondolom direkt csinálta ilyenre, hogy ne tetszen a másik nőnek, :)) mikor rájött a valóságra, rögtön másikat akart csinálni. ;;)
Végig eszemben volt f.ági, Ő is tudna mesélni egy két rigolyás vendégről biztosan.


Szia Gabi! De jó volt egy kicsit összefutni! Nagyon szívesen a feliratokat!


A fiatal koreai színészek már teljesen kiesnek nekem, hogy nem nézek koreai friss koreai
sorozatokat. Mondjuk az idősek sem voltak ismerősek egyáltalán. Szóval nem ismertem a
Hyenit alakító Lizzyt, de nagyon kellemes meglepetés volt. Olyan bájos volt, amilyen bájosnak
kellett lennie egy fiatal fodrásznak, aki igazán ért az emberek nyelvén.

Nagyon tetszett, hogy mindenkivel szót értett, együttérző volt. A megfelelő frizura mellett
lelki segélyszolgálatot is ellátott, de ha kellett bátorított, erőt adott egy állásinterjúhoz, és
mindezt a legtermészetesebb módon tette.

Igen, a kicsit ódivatúra sikeredett haj nem volt véletlen. Bírtam, ahogy újra nekiesett a fiú
hajának, az meg nem értette, hogy mi van.

Szép napot kívánok!

Kép

A legcukibb vendég:

Kép

A frufrumániás középiskolás elég problémásnak tűnt. Rá aztán semmiféle kedvességgel nem
lehetne hatni:

Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. szeptember 6. 10:33

Kedves Rita !

Letöltöttem, megnéztem.
Igen egy laza kis történet. Először furcsa volt hogy egy messzi városban fodrász üzletet nyit ahol senki nem ismeri, de az élet megoldotta az ismerkedést a csomagok álltal.
Köszi a fordítást.
:flower1: :flower1:
sanitasvanitas
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. május 21. 8:40

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: sanitasvanitas » 2017. szeptember 6. 10:51

Köszönöm a filmeket és a feliratokat!! :-h :movingflower:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 6. 11:17

Szia Rita!
Megnéztem és tényleg nagyon tündéri volta film és tetszett,hogy a lány
mert változtatni és nekivágott egy új életnek egyedül.Az emberek nagyon
félnek a változástól,pedig az élet változás és aki mer az nyer.A nyelvünk
csodálatos,minden benne van amit tudni kell és fontos.Ezt a saját életemben
is folyamatosan tapasztalom.
Csodás napot ma is :)

Kép
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2017. szeptember 6. 15:11

Szia Rita!
Köszönettel vittem, néztem. ^:)^
Tetszett, vidám, ari kis film volt.
Ritka, hogy egy koreai színésznő elsőre szimpi legyen, de ő az volt ;)
Annyira hangulatos volt az üzlete, tetszett a kis fehér ablak, amin ábrándozva ki-kilesett, a gondosság, ahogy rámolt, rendezte az üzletét, gondosan vezette a bevételeket, kiadásokat. Tetszett, hogy jól eltalálták az arányt a munka, a vendégek, az ábrándozás és a ritkán felbukkanó, de annál murisabb srác jelenetei között. Olyan kevés elég, ahhoz, hogy boldogak legyünk és minél csipetnyibb jut vmiből, annál inkább tudjuk vágyni :)
Ki fogtok nevetni, de azok a részek tetszettek kiváltképp, amikor a kis kerítéssel elválasztott utcai fronton teregetett. Nem is tudom, hogy miért :-? De vmi hasonló érzésem volt a sportoló szobra előtt is :))
És az is tetszett, hogy amikor egyedül volt és hallotta a gyilkosról a híreket, akkor minden bokorban látni vélt egyet. Az, hogy a végén kiderült, higy nem volt alaptalan az érzése, mert a fiú rdszsen leste, hát akkor hahotába fulladtam =))
És az, a lenyalt fazonú séró, amivel meg kívánta óvni a fiút minden vetélytárstól =))
Szóval, tetszettek az élet apró örömei... :littlehearth:
Köszönöm :flower1:
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 6. 18:21

virag1 írta:Kedves Rita !

Letöltöttem, megnéztem.
Igen egy laza kis történet. Először furcsa volt hogy egy messzi városban fodrász üzletet nyit ahol senki nem ismeri, de az élet megoldotta az ismerkedést a csomagok álltal.
Köszi a fordítást.
:flower1: :flower1:

Kedves Virág!

Én sem értettem, miért kellett Busanba költöznie Hyeninek ahhoz, hogy üzletet nyithasson. Azt hittem,
később meg fogjuk tudni az okát, de végül is nem volt a történet szempontjából jelentősége. A pénz
nem lehetett az oka. Busanban sem lehet sokkal olcsóbb az élet, mint Szöulban.

Ez a fodrászlányka olyan aranyos volt, hogy a csomagok csak a kezdő lökéshez kellettek, a többit elérte
a vendégekhez, és a munkához való hozzáállásával. Egyébként nagyon tetszett ez a csomagos ötlet.

Nagyon szívesen a fordítást! Örülök, hogy neked is tetszett!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 6. 18:25

sanitasvanitas írta:Köszönöm a filmeket és a feliratokat!! :-h :movingflower:

Kedves sanitasvanitas! Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából!

A videókat és a feliratokat is nagyon szívesen!


Kép
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2017. szeptember 6. 20:03

Kedves Rita!
Köszönöm ezt a kedves hangulatú "sorozatot", nagyon aranyos volt. Ha Koreára gondolunk,
nem pont az ilyen utcák, üzletek jellemzőek. Ez egy rejtettebb része a nagyvárosoknak.
Legjobban a 10 hónapos első látogatása tetszett a szalonban. Milyenek is az anyukák?
... sírva fakadnak, mert már arra gondolnak, hogy egyszer el kell szakadni a szemükfényétől.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 6. 20:45

cicus írta:Szia Rita!
Megnéztem és tényleg nagyon tündéri volta film és tetszett,hogy a lány
mert változtatni és nekivágott egy új életnek egyedül.Az emberek nagyon
félnek a változástól,pedig az élet változás és aki mer az nyer.A nyelvünk
csodálatos,minden benne van amit tudni kell és fontos.Ezt a saját életemben
is folyamatosan tapasztalom.
Csodás napot ma is :)

Szia Cicus! De jó itt is találkozni! Nagyon szívesen a fordítást!

Belőlem mindig hiányzott az, hogy merjek nagyot változtatni az életemen. Még akkor sem tudtam
igazán, amikor már nagyon kellett volna. Ilyen szempontból nem vagyok bátor, de nagyon irigylem,
aki az. Szívesen is nézek olyan műveket, amiben a főhősök olyanok, amilyen én szeretnék lenni.

Jó éjszakát kívánok!

Kép

Hogy ez a srác miket rendelt Hyeninek!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 6. 21:04

Ir-csi írta:Szia Rita!
Köszönettel vittem, néztem. ^:)^
Tetszett, vidám, ari kis film volt.
Ritka, hogy egy koreai színésznő elsőre szimpi legyen, de ő az volt ;)
Annyira hangulatos volt az üzlete, tetszett a kis fehér ablak, amin ábrándozva ki-kilesett, a gondosság, ahogy rámolt, rendezte az üzletét, gondosan vezette a bevételeket, kiadásokat. Tetszett, hogy jól eltalálták az arányt a munka, a vendégek, az ábrándozás és a ritkán felbukkanó, de annál murisabb srác jelenetei között. Olyan kevés elég, ahhoz, hogy boldogak legyünk és minél csipetnyibb jut vmiből, annál inkább tudjuk vágyni :)
Ki fogtok nevetni, de azok a részek tetszettek kiváltképp, amikor a kis kerítéssel elválasztott utcai fronton teregetett. Nem is tudom, hogy miért :-? De vmi hasonló érzésem volt a sportoló szobra előtt is :))
És az is tetszett, hogy amikor egyedül volt és hallotta a gyilkosról a híreket, akkor minden bokorban látni vélt egyet. Az, hogy a végén kiderült, higy nem volt alaptalan az érzése, mert a fiú rdszsen leste, hát akkor hahotába fulladtam =))
És az, a lenyalt fazonú séró, amivel meg kívánta óvni a fiút minden vetélytárstól =))
Szóval, tetszettek az élet apró örömei... :littlehearth:
Köszönöm :flower1:

Szia Ir-csi! Nagyon szívesen! Igazán örülök, hogy neked is tetszett!

Értem, amit az első mondatodban írtál, én is hasonló cipőben járok. Két dolog szokott elsőre elriasztani
a koreai színésznőktől. Az egyik a harsányság, túljátszás, a másik a szétműtött arc. Lizzy esetében semmi
nem volt, ami taszított volna, sőt hasonlóan kedves lánynak gondolom, mint a soribeli énjét.

Nagyon kis édes volt a szalon, nekem is nagyon tetszett. A koreai sorozatok verhetetlenek a színek, a tárgyak
a formák ötletes összevegyítésében, amivel olyan nagyon kellemes hangulatot tudnak kelteni. Kínaiban most
a My Sunshine dizánjával is megvagyok elégedve. A Lovingét szenvedés volt nézni.

Amikor először láttam a sorit, már menet közben is az járt a fejemben, hogy a félszeg fiú, emellett a lány
mellett még nagy dolgokra lesz képes. Már ismeretlenül is biztatta, erőt adott neki, dicsérte - nemcsak a
homlokát és a szemét - hanem az ötletességét is. Miután Hyeni kitalálta, hogy piacra is dobhatnák a "foldozott"
köpenyt, a srác benne is lett volna a megvalósításban. Összeillő páros.

Én is azt gondolom, hogy az élet apró örömeiről is szólt ez a rövid sorozat, és azokról. Sajnáltam a frufrus lányt.
Látszott rajta, hogy az a fajta, akinek az okoz apró örömöt, ha másoknak épp nincs apró öröme...

Jó éjszakát kívánok!

Azt is szerettem, hogy amikor még egy fillér bevétele sem volt, már akkor is vidáman, egy nagy "muhaha" kiáltással
kezdte a napot:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 6. 21:11

RiziBizi írta:Kedves Rita!
Köszönöm ezt a kedves hangulatú "sorozatot", nagyon aranyos volt. Ha Koreára gondolunk,
nem pont az ilyen utcák, üzletek jellemzőek. Ez egy rejtettebb része a nagyvárosoknak.
Legjobban a 10 hónapos első látogatása tetszett a szalonban. Milyenek is az anyukák?
... sírva fakadnak, mert már arra gondolnak, hogy egyszer el kell szakadni a szemükfényétől.


Kedves RiziBizi! Nagyon szívesen a sorikát!Igen, látszott a környéken, hogy ez a külvárosi rész.

A kisbaba nagyon kis édeske volt. Csak az ázsiai babáknak tudják ilyen alakúra nyírni a frufruját.
Az a műanyag szerkezet, amit az arca elé tettek nagy találmány volt. Nem tudom, hogy nálunk is
használnak-e ilyesmit.

Az jutott még eszembe, hogy a világ minden táján ugyanúgy bolondítják el a kicsiket.

Kép
Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég