Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. február 28. 12:19

Kedves Rita !

Köszi megnéztem az első két részt és érdekesen indit.
A gazdagok unalmas életét élő második meny aki csak szórakozik de valahogy nem áll két lábbal a világba és nagyon jóindulatú de hiszékeny.
Az első meny aki megkeseredett a férje miatt.
Az ápolónő aki céllal jött hogy beférközzön a gazdag családba, ha kell akkor az apóson keresztül. Mindent bevet.
Pak Bok-ja t játszó szinésznő sokoldalú itt is nagyon jó az eddigi alakitása.
A gyermek bölcsessége itt is előjön, hogy okosabb mint egy felnőtt néha.

Eddig tetszik várom a folytatást.
Spoiler: mutasd
a koreai sorozatok angolja ahogy olvastam sokkal jobb. A kinaiaknál meg az a baj hogy ha lenne egy jó történet elkezdik forítani és utána abbahagyják. Ha fel akarják venni a koreaiakkal a versenyt nézetség terén akkor fordítani kell. Remélem előbb utóbb rájönnek, mert sok vonzó történetük van.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 28. 17:25

Jóbi Éva írta:Nagyon szépen köszönöm Rita. :flower1: :flower1: :flower1:

Nagyon szívesen, Éva!

:flower1: :D :littlehearth: :D :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 28. 17:46

Kata58 írta:Sziasztok! Nagyon muris ez a sorozat, mégis elgondolkodtató, a majdnem felső tízezer, ahogy a múlthoz ragaszkodva pl. a férj bűnéért a feleség felel, még jó, hogy nem került a gyerekkel az utcára!

Szia Kata! Köszönöm az első visszajelzést! Az apa a nagyobbik fiát nem akarta látni, mert nagy bajt
csinált, de az unokáját és a menyét nem büntette, azok ott élnek a házban, részesülnek minden
jóból, csak épp pénzt nem ad az asszonynak, mert azt gondolja, hogy azonnal átutalná a férjének.

Kata58 írta:A másik meny a villámhárító, keresi a megoldásokat, és még ha nem is helyesel néha dolgokat, az após felé való figyelmessége okán még figyel és kitart. Segíti azt akit kell. Tele van kreativitással, ötlettel, tevékeny, megbízható, nem kap az olyan alkalmakon amikor úgymond lehet "egy kis "kikapcsolódás, hűséges, és egyenes.
A férj, nem csak bamba, de még meg is csalja a feleségét, kíváncsi leszek, hogy hogyan fog ebből a kapcsolatból kikecmeregni. A Művésznő is hibás, hiszen csak el kellett volna hárítani a kínálkozó alkalmat.

A kisebbik meny karaktere nagyon szimpatikus. Jólelkű, igazságos, nem a gazdagokról szóló sorik
kliséi szerint él és gondolkodik. Igazi felüdülés. Nagyon tetszik, ahogy bánik az idősebb sógornőjével,
és hogy a kislányát nem akarja elvinni a délutáni iskolából csak azért, mert szegényebb gyermekekkel
is érintkezhet. Sokkal kevésbé sznob, mint a barátnői.

Kata58 írta:Az ápoló remekül hozza a szerény, megbízható figurát, de alakítása és története nem éppen a követendők példáját erősíti. Remekül megtudja oldani, hogy az adott pillanatban ki felett lehet hatalma. Rájött az első meny gyenge pontjára, ki is használja!

Ahogy a szövegből is kitűnik, Bok-ja nagyon tiszteli Ah-jint. Ha újjászülethetne nemcsak a gazdagsága
miatt szeretne olyan lenni, mint ő, hanem a jelleme miatt is. Az első meny nem volt szimpatikus
Bok-jának, el is mérgesedik közöttük a helyzet.

Kata58 írta:Barátnők..hát nem túl szép a díszes társaság összbenyomása. Nekik minden megengedett, pontosabban mindent megengednek maguknak!Aszerint is dresszírozzák a gyerekeiket. Az már ebben a történetben is kitünik, hogy a gyerekeknek nincs ideje szinte gyereknek lenni, mert az állandó különórák alapozzák meg a jövőjüket! A kislány alakítása nagyon aranyos, olyan túl felnőttes, az apa szöges ellentéte! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

A barátnők és a barátok idegesítenek a legjobban. Nem igaz, hogy mindegyik hűtlenkedik! Annyira
kiakaszt! Ráadásul a baráti körön belül! Képes a szerető a feleség mellett bájcsevegni, mintha mi sem
történt volna. Ha egy ilyen van, még belefér, de hogy négy férfiből négy, négy nőből kettő megcsalja a
párját, az már nagyon túlzás!

Kép
Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. február 28. 17:49

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked az első két rész feliratának a fordítását. ^:)^
Most értem végére a két résznek.Először nem is értettem, hogy kezdődhet gyilkossággal a rész, de ez erősen előre vetíti, hogy a család a jövőben hogyan fogja megoldani az ápoló majd a későbbi a feleség cselekedeteinek a lezárását.
A második menny Woo Ah-jin (hamarosan fejből tudni fogjuk a nevét) már most nagy kedvenc.
Ismét a nagyon gazdagok világát láthatjuk ami látszólag szép és tökéletes, de belül, nekik is megvan a maguk baja, és aki kívül van mind beszeretne kerülni ebbe a világba. Tetszett amit láttam, és várom a folytatást.
Köszönöm szépen.Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 28. 18:20

virag1 írta:Kedves Rita !
Köszi megnéztem az első két részt és érdekesen indit.
A gazdagok unalmas életét élő második meny aki csak szórakozik de valahogy nem áll két lábbal a világba és nagyon jóindulatú de hiszékeny.

Kedves Virág! Neked is köszönöm a gyors visszajelzést!
A második meny jellemzésével nem értek egyet. Ő nagyon is hasznos a családja számára. Rengeteg
ötlete van, és bár még nem derült ki pontosan, de a művészet iránti rajongása, és a feltörekvő
művészek felkarolása jó befektetésnek bizonyulhat a családja számára. Park Bok-ja megérkezése előtt
béke volt a családban, ez azt jelenti, hogy jól menedzseli az életüket. Apósa kedveli, és az idősebb
sógornője is.

Ahogy az apósa mondja, a csak a fia, Jae-suk az egyetlen tévedése. Mondjuk nekem ehhez a kissé
habókos figurához annyira nem illik a csajozás. Jobban el tudtam volna képzelni, hogy hű marad a
feleségéhez.

virag1 írta:Az ápolónő aki céllal jött hogy beférközzön a gazdag családba, ha kell akkor az apóson keresztül. Mindent bevet.
Pak Bok-ja t játszó szinésznő sokoldalú itt is nagyon jó az eddigi alakitása.

Annyira kíváncsi vagyok, hogy mi célból érkezett pont az Ahn családba. Csak a vagyonra akarja rátenni
a kezét, vagy valami régi ügy is van a háttérben... Azt egy pillanatra mutatták, hogy egyszer már
találkozott Bok-ja és Ah-jin egy szállodában...

virag1 írta:
Spoiler: mutasd
a koreai sorozatok angolja ahogy olvastam sokkal jobb. A kinaiaknál meg az a baj hogy ha lenne egy jó történet elkezdik forítani és utána abbahagyják. Ha fel akarják venni a koreaiakkal a versenyt nézetség terén akkor fordítani kell. Remélem előbb utóbb rájönnek, mert sok vonzó történetük van.

Amikor áttértem Koreából Kínába, azonnal észrevehető volt a feliratok minőségi változása. Persze
itt is van kivétel. Fordítottam már nagyon jó feliratból is, és a koreaiaknál is van csapnivaló
angol felirat is.
A másik, hogy egy 16 részes sorozatot sokkal könnyebb türelemmel végigvinni, mint egy 45 részeset.

Kép Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 28. 18:40

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked az első két rész feliratának a fordítását. ^:)^
Most értem végére a két résznek.Először nem is értettem, hogy kezdődhet gyilkossággal a rész, de ez erősen előre vetíti, hogy a család a jövőben hogyan fogja megoldani az ápoló majd a későbbi a feleség cselekedeteinek a lezárását.
A második menny Woo Ah-jin (hamarosan fejből tudni fogjuk a nevét) már most nagy kedvenc.
Ismét a nagyon gazdagok világát láthatjuk ami látszólag szép és tökéletes, de belül, nekik is megvan a maguk baja, és aki kívül van mind beszeretne kerülni ebbe a világba. Tetszett amit láttam, és várom a folytatást.
Köszönöm szépen.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Majdnem olyan lett a sori, mint egy epizód a Columbo-ból, azzal a különbséggel,
hogy a Bok-ja gyilkosát nem ismerhettük meg. Van egy halom gyanúsított. A nyomozó szerint, csak
Ah-jinnak és a férjének van alibije. Nagyon kíváncsi vagyok, ki ölte meg, és miért.

Az eddig látott négy rész alapján nekem is Ah-jin a kedvencem. Más vonatkozásban, de a férjet is
nagyon bírom. Lehet, hogy már nem sokáig, de egyelőre jókat szórakozom rajta. Jung Sang Hoon
telitalálat erre a szerepre.

Örülök, hogy eddig tetszik, amit láttál! Nagyon szívesen!

Nekem olyan érzésem van, hogy a hátsó szándékától függetlenül, Bok-ja szeret együtt lenni az öreggel.
Olyan jól elvannak kettesben:

Kép
Kép
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Danna » 2018. február 28. 20:36

Köszönöm szépen Rita az első két rész feliratát, gyüjtögetem!! ;) Azt olvastam, ahogy a történet halad, egyre intenzívebbé válik. ;;)

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 28. 20:43

Danna írta:Köszönöm szépen Rita az első két rész feliratát, gyüjtögetem!! ;) Azt olvastam, ahogy a történet halad, egyre intenzívebbé válik. ;;)

Nagyon szívesen, Danna! Én is ezt olvastam, és a nézettségi adatok is ezt igazolják.
Reméljük, mi is ezt fogjuk mondani pár rész elteltével!

Jó gyűjtögetést!

Egy férfi szívéhez a hasán keresztül vezet az út. Ahn elnököt disznóbőrrel lehetett
levenni a lábáról:

Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. február 28. 21:09

Kedves Rita! Köszönöm szépen az első két rész fordítását. ^:)^ ^:)^ ^:)^
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. február 28. 23:34

Szia Rita!
Ma megnéztem,mert későn este úgy gondoltam nem tudok
annyira figyelni,így is kellett koncentrálni,mert sok a szöveg
és a szereplők nevét még ennyi év után is nehezen tudom
követni,nem át áll az agyam a keleti nevekre ;;) Érdekes,
mert olyan érzésem volt mintha nem koreai,vagy ázsiai filmet
néznék,hanem angolt.Kim Sun Ah-ról újra megállapítottam,
milyen jó színésznő.Alig ismertem rá,persze a frizura és a ruha
is mennyire számít,éppen a napokban néztem újra a Scent of
Woment és ott bombázó volt az alakja,ezt itt észre sem lehet
venni és a hangjára is alig ismertem rá,de amikor nem a vidéki
akcentust használta,azonnal rájöttem.Nagyon tökéletesen csinálta.
A nagyképű sznob gazdagok mindenütt hasonlóak és nem is tudom,
hogy tud Ah Jin ezekkel együtt lenni megalkuvás nélkül.
Mindenesetre ahhoz is erősnek és határozottnak kell lenni,hogy ne
akarjon megfelelni nekik és tegye amit igazán érez.Ő nagyon
szimpatikus és a kislánya is,aki igazán bölcs az álomvilágban élő
felnőttek között.Hát a férj is nagyon kell ide,mert tényleg annyira
butuska,hogy jókat lehet derülni rajta,de ahhoz van esze,hogy
megcsalja a feleségét aki szerinte már nem annyira szép mint volt!!
Hát ez nem is akármilyen ok arra,hogy mással kezdjen flörtölni,csoda
hogy 10 évig hűséges volt.
A többiekről nem is beszélve,akik csak élnek egymás mellett és
azon ügyeskednek,hogy csalják meg egymást úgy,hogy ne derüljön ki.
Közben pedig másokról pletykálnak,de azt nagyon tudják,kinek hol a
"helye" szerintük.
Ez egy nagyon jó sorozat lesz,úgy érzem már most itt az elején.
Örülök,hogy rátaláltál.Alig várom a következő részeket :-bd
Jó éjszakát,szép álmokat Mindenkinek .
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: csip » 2018. március 1. 18:15

Köszönöm szépen az 1-2.rész feliratát és a videó letöltési lehetőséget.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 1. 19:32

cicus írta:Szia Rita!
Ma megnéztem,mert későn este úgy gondoltam nem tudok
annyira figyelni,így is kellett koncentrálni,mert sok a szöveg
és a szereplők nevét még ennyi év után is nehezen tudom
követni,nem át áll az agyam a keleti nevekre ;;)

Szia Cicus! Tényleg sokat beszélnek benne! Az is zavaró, hogy meg sem tudod tanulni egy-egy
szereplő nevét, mert végig máshogy szólítják. Ah-jin-t például Ji-ho anyjának, vagy sógornőnek,
vagy unninak, vagy asszonyomnak vagy drágámnak. Senki sem szólítja Ah-jinnak. A többivel
ugyanez a helyzet. Ám az angol fordításban a nevükön szerepelnek, vagyis Ah-jin mindig Ah-jin-ként.
Még jó, hogy van gyakorlatom a koreai sorik fordításában, így könnyen kihallom, hogy szólítják
egymást a szereplők. Park Bok-jához örökké Miss Park van írva, pedig csak az öregúr szólítja így.
A többiek ahjummának vagy ahjummoninak.
cicus írta:Érdekes,mert olyan érzésem volt mintha nem koreai,vagy ázsiai filmet
néznék,hanem angolt.Kim Sun Ah-ról újra megállapítottam,
milyen jó színésznő.Alig ismertem rá,persze a frizura és a ruha
is mennyire számít,éppen a napokban néztem újra a Scent of
Woment és ott bombázó volt az alakja,ezt itt észre sem lehet
venni és a hangjára is alig ismertem rá,de amikor nem a vidéki
akcentust használta,azonnal rájöttem.Nagyon tökéletesen csinálta.

Én sem ismertem rá Koreára. A nyugissága engem a kínai sorozatokra emlékeztetett.
De azt gondoltam, hogy már annyira régen láttam koreai sorit (ami nem akció), hogy valószínűleg
le vagyok maradva. Olvastam, hogy ezt a sorit előre legyártották. Szerintem ez jót is tett neki.
Mire jó, ha folyamatosan átírják a forgatókönyvet menet közben?
Kim Sun Ah lesz még szép és elegáns is!
cicus írta:A nagyképű sznob gazdagok mindenütt hasonlóak és nem is tudom,
hogy tud Ah Jin ezekkel együtt lenni megalkuvás nélkül.
Mindenesetre ahhoz is erősnek és határozottnak kell lenni,hogy ne
akarjon megfelelni nekik és tegye amit igazán érez.Ő nagyon
szimpatikus és a kislánya is,aki igazán bölcs az álomvilágban élő
felnőttek között.

Én sem érzem közéjük valónak. Arra gondolok, hogy a délutáni iskolával kapcsolatos
konfliktus, a férje hűtlenkedése miatti pletykálkodások, a kislánya kimagasló tehetsége
miatti irigykedések rá fogják vezetni őt arra, hogy a barátnői valójában nem a barátnői.
El tudom képzelni, hogy csak a tanárnővel marad szorosabb kapcsolatban. Az egy normális
nő. Egyébként a férje sem illik a barátnők férjeinek társaságába. Nagyon nem!
cicus írta:Hát a férj is nagyon kell ide,mert tényleg annyira
butuska,hogy jókat lehet derülni rajta,de ahhoz van esze,hogy
megcsalja a feleségét aki szerinte már nem annyira szép mint volt!!
Hát ez nem is akármilyen ok arra,hogy mással kezdjen flörtölni,csoda
hogy 10 évig hűséges volt.

Ahogy írtam korábban, nekem erre a férjtípusra nem illik a hűtlenkedés. Ezek, akiket a
feleségük irányít, inkább az asszonyuk szoknyáján szoktak ülni.

cicus írta:A többiekről nem is beszélve,akik csak élnek egymás mellett és
azon ügyeskednek,hogy csalják meg egymást úgy,hogy ne derüljön ki.
Közben pedig másokról pletykálnak,de azt nagyon tudják,kinek hol a
"helye" szerintük.

Rettentő szánalmas a baráti társaság! Egy percig nem tudnék ilyenek közt lenni. Egy
őszinte pillanatuk, mondatuk, megnyilvánulásuk nincs egymás felé. Egy nagy szerepjáték,
és sok-sok hazugság az életük.
cicus írta:Ez egy nagyon jó sorozat lesz,úgy érzem már most itt az elején.
Örülök,hogy rátaláltál.Alig várom a következő részeket :-bd
Jó éjszakát,szép álmokat Mindenkinek .

Én is úgy érzem, hogy nagyon jól fogunk szórakozni! Jó, hogy végre én sem tudok többet
tőletek! Nem fogok kukucskálni.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 1. 19:32

csip írta:Köszönöm szépen az 1-2.rész feliratát és a videó letöltési lehetőséget.

Mindent nagyon szívesen!

@};- %%- @};- :D @};- %%- @};-
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. március 2. 9:47

Kedves Rita! Köszönöm, hogy fordítod. ^:)^ Megint jó érzékkel nyúltál ehhez a sorozathoz, és tényleg érthetelen mások miért hagyták ki.
Kim Sun A biztos garancia rá, hogy jól fogunk szórakozni. Másokhoz hasonlóan a Kim Sam-Soon-ban láttam először, ott nagyon tetszett, utána az Egy asszony illatában megdöbbentett a soványsága, de a játéka mindig lenyűgöző, itt is fantasztikusan játsza Park Bok-ja szerepét, erről regényt lehetne írni. Kim Hee-sunt csak a Faitben láttam. Woo Ah-jin szerepében az egyetlen normálisnak tünő nő a gazdag feleségek között, nem véletlenül irigyli őt Bok-ja. A férje nagyon szórakoztató alak. Az egyes számú sógornő unszimpatikus, de jól játsza a szerepét. Eddig kétszer néztem meg, de biztosan nem utoljára. Várom a folytatást!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. március 2. 16:19

Köszönöm szépen Rita a két részt. Megnéztem. Kíváncsian várom a következőket. @};-

Érdekes, kicsit eltér a megszokottól. Az ápolónőre nem ismerek rá az eddig látott filmekből. Miben játszott. Mondjuk meg tudom nézni a neve után, de a világért nem ismerős. Majd csak "leesik egyszer". Jó választás volt Rita ez a sorozat.

Nálunk akkora hó van, hogy sehova sem lehet menni, síkos az út is. Filmnézés az egyik legjobb megoldás. Azért várom a tavaszt, gondolom ti is. :flower1:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. március 2. 18:15

Rita! Egyenlőre csak köszönöm az elkészült két részt. :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 2. 19:32

Gabóci5 írta:Kedves Rita! Köszönöm, hogy fordítod. ^:)^ Megint jó érzékkel nyúltál ehhez a sorozathoz, és tényleg érthetelen mások miért hagyták ki.
Kim Sun A biztos garancia rá, hogy jól fogunk szórakozni. Másokhoz hasonlóan a Kim Sam-Soon-ban láttam először, ott nagyon tetszett, utána az Egy asszony illatában megdöbbentett a soványsága, de a játéka mindig lenyűgöző, itt is fantasztikusan játsza Park Bok-ja szerepét, erről regényt lehetne írni. Kim Hee-sunt csak a Faitben láttam. Woo Ah-jin szerepében az egyetlen normálisnak tünő nő a gazdag feleségek között, nem véletlenül irigyli őt Bok-ja. A férje nagyon szórakoztató alak. Az egyes számú sógornő unszimpatikus, de jól játsza a szerepét. Eddig kétszer néztem meg, de biztosan nem utoljára. Várom a folytatást!

Kedves Gabi! Nagyon szívesen a fordítást!

Többször leírtam, de szívesen emlegetem még, hogy én is úgy örülök neki, hogy egymásra
találtunk a Woman of Dignity-vel! Szeretem fordítani is, és olyan jó, hogy másfajta izgalom
van benne, nem olyan, mint a Memoryban, mert most nincs annyi időm, és nem gond, hogy
lassabban haladok vele.

Gabi! Nem láttad az I Do, I Do-t? (A cím a házasságkötéskor kimondott "igen"-re utal).

Friss doramaforeveres voltam, amikor fordítottam. Imádtam azt a sorit! Akkor lett a nagy
kedvencem Lee Jang Woo is.

Itt található:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&t=22

Szerintem az első sógornő sem egy hárpia, csak rosszul sikerült az első találkozása Bok-jával.
Ott pöccent be, amikor BJ nem adta oda neki a biztosítási kártyáját, mondván, hogy majd
Ah-jinnak adja oda. Itt dőlt el kettejük viszonya. Mostanra meg már nagyon elmérgesedett.

Az nagyon jót jelent, ha már kétszer megnézted az első részeket! Boldog vagyok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 2. 19:41

nildiko írta:Köszönöm szépen Rita a két részt. Megnéztem. Kíváncsian várom a következőket. @};-

Érdekes, kicsit eltér a megszokottól. Az ápolónőre nem ismerek rá az eddig látott filmekből. Miben játszott. Mondjuk meg tudom nézni a neve után, de a világért nem ismerős. Majd csak "leesik egyszer". Jó választás volt Rita ez a sorozat.

Nálunk akkora hó van, hogy sehova sem lehet menni, síkos az út is. Filmnézés az egyik legjobb megoldás. Azért várom a tavaszt, gondolom ti is. :flower1:

Nagyon szívesen, Ildikó! Hamarosan jövök a következővel!

Én is fordítottam egy soriját Kim Sun Ahnak, amit itt találsz:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&t=22

Klassz romantikus vígjáték. Nagyon szerettem! Igazán örülök, hogy máris tetszik a sori!

Nálunk ma megint esett. Már én is unom! Tavaszt akarok... de még inkább nyarat!

Az első kép a My Name is Kim Sam Soon-ból való, a második az I Do, I Do-ból:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. március 2. 19:43

Jó olvasni a többieket, látom másokat is elvarázsol ez a sorozat, azt hiszem a Memory után ez egy tökéletes választás. Azon agyalok, hogy csak nem veszik feleségül majd az ápolót? :D :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 2. 19:44

f.ági írta:Rita! Egyenlőre csak köszönöm az elkészült két részt. :-)

Nagyon szívesen, Ági! Jó tanulást, jó vizsgázást!

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. március 2. 19:46

Rita írta:Én is fordítottam egy soriját Kim Sun Ahnak, amit itt találsz:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&t=22

Klassz romantikus vígjáték. Nagyon szerettem! Igazán örülök, hogy máris tetszik a sori!

Nálunk ma megint esett. Már én is unom! Tavaszt akarok... de még inkább nyarat!

Az első kép a My Name is Kim Sam Soon-ból való, a második az I Do, I Do-ból:


Köszönöm Ritám, mindkettőt láttam. Aranyos vagy, hogy kikerested nekem.
Van tippem a sorozat végére. Majd elmondom, hogy mire gondoltam.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 2. 19:48

Niki kitette a futó sorozatát is a fórumában! Eddig négy résszel van készen.

Jó szórakozást hozzá!


A sori linkje:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=117&t=146

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. március 2. 19:50

Én a fentebb említettekből egyiket sem láttam valahogy lemaradtak más érdekelt akkoriban! De majd ezen a téren is lesz behozni valóm, de most csak odáig jutok sokszor, hogy a feliratokat letöltöm, meg most találtam egy 3 évados sorozatot, és azt töltöttem le, vigjáték krimi. De hogy mikor lesz rá időm az rejtély még előttem, de legalább már a gépen van. :D
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. március 2. 20:03

Rita írta:
Gabóci5 írta:Gabi! Nem láttad az I Do, I Do-t? (A cím a házasságkötéskor kimondott "igen"-re utal).

Friss doramaforeveres voltam, amikor fordítottam. Imádtam azt a sorit! Akkor lett a nagy
kedvencem Lee Jang Woo is.


Természetesen láttam a te fordításodban, nagyon jó kis sorozat volt. :-bd Láttam még a "Városházában" Cha Seung-won-nal. ;)
Elég hosszú idő után látom újra, és örülök hogy ebben a sorozatban egy másik oldalát ismerhetjük meg. :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (2/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 3. 9:33

Kata58 írta:Én a fentebb említettekből egyiket sem láttam valahogy lemaradtak más érdekelt akkoriban! De majd ezen a téren is lesz behozni valóm...

Kata! Ha lesz időd, érdemes lesz megnézned őket!

:flower1: :littlehearth: :-h :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég