Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. március 6. 13:06

Köszönöm szépen az újabb részeket (3-4) :-h :movingflower: :littlehearth: @};-
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. március 6. 16:58

Kedves Rita! Köszönöm szépen a 3-4. részek feliratát! :-h :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. március 6. 17:09

Köszönöm szépen a feliratokat! :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 6. 18:10

Kedves Gabi, Cicus, Virág, Kata, Éva, Nagyi és Marika!

Nagyon szívesen az újabb feliratokat!

Utolsó képek a Faék apukáról! Nem tudom róla levenni a szemem, amikor
színre lép. Mindig mond, csinál vagy róla mondanak valamit, amin jókat
tudok nevetni.


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 6. 18:17

Gabóci5 írta:Köszönöm Rita, ma újranézős lesz! :x

Gabi!
Jó szórakozást az újrázáshoz!
A szép nagy cicusról, amit betettél, Paggy jut
eszembe. A vörös bundás macsekok a kedvencei.

Hú, hogy kiakad Bok-ja az első sógornőre. Szerintem ezek örökké háborúzni
fognak:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 6. 18:32

cicus írta:Micsoda szép napra virradtunk :)
Köszönöm szépen az újabb részeket :x Hát ez
az ember tényleg...de nagyon bírom,mert nem
agyal és csak éli a valóságot,ami van és a szívéből
reagál,nem hazudik :)
Le is töltöttem és délután nézem is.
Ezt a képet most láttam meg és itt is látszik,ahogy
felemeli a lábát melengetni a madárka :)
Csodás napot Mindenkinek!

Szia Cicus! Sokszor keresgélem a szavakat a férjre, de nehezen találom. Amit írtál,
az nagyon tetszik, hogy "szívéből reagál". Így igaz! Azt mondja ki, amit gondol, nem
komplikálja a dolgokat feleslegesen. Őszinte.

Olyan pici képeket teszel ki mostanában, hogy nem igazán látom, mi van rajtuk.
Kicsit nagyobba kérem, ha lehet! Élvezni szeretném őket!

Még egy szívből jövő reakció Jae-suk részéről. Most is fején találta a szöget:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 6. 18:33

virag1 írta:Köszönet az újabb részek forditásáért nézem..............................irok.

Oké...................................! :))

%%- :movingflower: %%- :D %%- :movingflower: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 6. 18:38

Kata58 írta:Köszönet az újabb részekért, majd jövök én is...szép napot! Hol az eső hol a hó esik, nyirkos idő van brrrr...... ;) :D :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd

Nagyon szívesen, Kata!

Nálunk meleg volt ugyan, de csepergett az eső. A hó olvadásnak indult,
minden tiszta latyak. És a sötét borús idő mellett, még köd is volt.

Egyre többet tudunk meg Bok-ja múltjából:

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. március 6. 18:46

Szia Rita!
Hálásan köszönöm neked a 3-4. részek feliratinak a fordítását. ^:)^
A második meny még mindig nagyon különleges, és nagyon kilóg ebből a világból, illetve nem is igaz, hogy kilóg, mert okos intelligens, sok mindenhez ért, csak nem igazán jellemző ilyen kedves jó lelkű és ártatlan ember ebben a körben. A hajón történtek is jól mutatták, hogy Ő nem tűri az ilyen dolgokat. A szülinapi tánc pedig nagyon aranyos volt,mindenki meglepődött, nincsenek ilyesmihez szokva. Az ápoló halad a kitűzött célja felé, nem semmi félelmetes egy nő.
Ami tetszik amikor a gondolatokat kommentálják, mint amikor az ápoló mondja, hogy ha most hallgattam volna a második menyre (hogy álljak le) még ma is élnék. Tetszik még az ügyvéd úr, nagyon aranyos ahogy próbál udvarolni.
Köszönöm szépen.Marcsi :)
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. március 6. 18:47

Nagyon szépen köszönöm 3-4. részt :) :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 6. 19:59

gyomar írta:Szia Rita!
Hálásan köszönöm neked a 3-4. részek feliratinak a fordítását. ^:)^
A második meny még mindig nagyon különleges, és nagyon kilóg ebből a világból, illetve nem is igaz, hogy kilóg, mert okos intelligens, sok mindenhez ért, csak nem igazán jellemző ilyen kedves jó lelkű és ártatlan ember ebben a körben. A hajón történtek is jól mutatták, hogy Ő nem tűri az ilyen dolgokat. A szülinapi tánc pedig nagyon aranyos volt,mindenki meglepődött, nincsenek ilyesmihez szokva. Az ápoló halad a kitűzött célja felé, nem semmi félelmetes egy nő.
Ami tetszik amikor a gondolatokat kommentálják, mint amikor az ápoló mondja, hogy ha most hallgattam volna a második menyre (hogy álljak le) még ma is élnék. Tetszik még az ügyvéd úr, nagyon aranyos ahogy próbál udvarolni.
Köszönöm szépen.Marcsi :)

Szia Marcsi! Neked is nagyon szívesen a feliratokat!

Igen! Szerintem is kilóg, de még a férje is. A férj Jae-suk nagyon különbözik a feleségétől,
de benne sincs nagyképűség, gőg, dölyf, nem alázza a beosztottjait, nem szemétkedik, nem
játssza az agyát. Normális emberek. Mondjuk az öreg sem az a szívtelen cégelnök. Az egész
család békében, szeretetben él. Odafigyelnek egymásra, tisztelik egymást. Ez az, amit szeretek
a soriban. Nem egy hagyományos koreai gazdag családot látunk.

A szülinapi produkció nagyon jópofa volt! Nem vette magát halálosan komolyan. Megmutatta
ezt az arcát is. Az apósa is nagyon élvezte.

A Memory Lost-on és a Love Me-n edződve merem kijelenteni, hogy Bok-ja személyiségzavarban
szenved. Egyszer túl kedves, másszor túlfűtött... nincs rendben... beteg....

A monológok nekem is a kedvenceim! Ne nevessetek ki, de amikor fordítom őket, olyan érzések
vannak bennem, mint amikor Su Mian elemzéseit fogalmazgattam magamban.

Én sem láttam többet, mint ti, ezért nem tudom, hogy ki fog-e alakulni valami az ügyvéd és
Ah-jin között, de amíg lehet, a család egyben maradásáért drukkolok. Ha viszont az a bolond
Jae-suk annyira elveszítené a fejét, hogy elhagyná a feleségét, akkor viszont az ügyvédünknek
zöld utat fogok adni.

A férjeknek bezzeg semmi kifogásuk nem volt a nők ellen a bárban:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 6. 20:00

novcsi6 írta:Nagyon szépen köszönöm 3-4. részt :) :)


Nagyon szívesen!

:flower1: :D :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 6. 20:40

Köszönöm szépen a 3-4. rész fordítását.Szerintem túl félelmetes az ápolónő.Megszállottan tör a célja felé.Az öreg kar magának/teljesen jogosan/néhány szép napot.Minek a pénz,ha nem veheti meg a kedvencének,amit akar.De azért jellemző a férfiakra,hogy simán beveszik,hogy egy ilyen jóval fiatalabb nő őszintén illegeti magát.Paggy
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. március 6. 20:51

Szia Rita!
Egy pár hónapja a képhost oldal helyett egy teljesen más oldal jön be,
el nem tudom képzelni miért.Így próbáltam mást keresni és amit találtam
lekicsinyített képet ad csak a másik pedig elég nagy méretűt,vagy azt írja
ki,hogy nem másolható a kép. :(
Viszont a filmsorozatunkat imádom,egyre izgalmasabb és igaza van a kislánynak,
mert apukának tényleg nincs algoritmusa,általában mindenki este szokta intézni
a találkáit (így láttam a filmekben is) de ő reggel és még kerékpározik is előtte :)
Na de jól megjárja,mert fárad a lelkem és már a munkahelyén is elalszik.
A kislány már tudja,hogy valami baj van és próbálja keresni a megoldást,de úgy
gondolom sokáig nem fog titokban maradni a kelekótya apja miatt.Mégis jobb,ha
minél hamarabb kiderül! Bok-ja mindenre elszánt és biztosan elmegy a végsőkig,
ahogy látjuk már és a helyzet egyre jobban elmérgesedik.
Az ügyvéd nagyon szimpatikus és tényleg kíváncsi vagyok,hogy mi lesz ebből még,
mert jó lenne ha a család együtt maradna, szimpatizálok a férjjel ezidáig,mert
jó ember igazából,de ki tudja nem lesz-e igazán szerelmes a művésznőbe és akkor
más lesz a helyzet.Hát meglátjuk!
Szép estét és jó éjszakát Mindenkinek O:-)


Ui: Milyen jó,hogy írtam képhost oldalról,ma kipróbáltam,hogy nem az elmentett
linkre kattintok ahogy szoktam,hanem csak beírom a keresőbe a szót.Így a
talált oldalon keresztül bejött! Hát csak beszélni kell róla és megoldódik minden :x
margóanya
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. május 23. 19:21

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: margóanya » 2018. március 7. 11:44

Nagyon köszönöm a 3-4 részek fordítását, érdekes sorozat, nekem fura ilyen szerepben látni Kim Sun Aht, de mivel nagyon szeretem a játékát,kíváncsian várom mindig az újabb részeket.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 7. 16:51

Paggy írta:Köszönöm szépen a 3-4. rész fordítását.Szerintem túl félelmetes az ápolónő.Megszállottan tör a célja felé.Az öreg kar magának/teljesen jogosan/néhány szép napot.Minek a pénz,ha nem veheti meg a kedvencének,amit akar.De azért jellemző a férfiakra,hogy simán beveszik,hogy egy ilyen jóval fiatalabb nő őszintén illegeti magát.Paggy


Szia Paggy! Nagyon szívesen a feliratokat! Mindig eszembe jutsz, amikor a szép nagy
vörös cica felbukkan.

Igen! A teremtés koronáinak néha elmegy az józan esze, ha nők közelébe kerülnek.

Nálam már felvetődött, hogy Bok-jának személyiségzavara van. Nagyon fogom figyelni.
Szerintem igazam van.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 7. 17:05

Szia Cicus! De jó, hogy újra tudod használni a Kephostot! Attól nincs is jobb! Nincs
még egy olyan képfeltöltős oldal, amely három méretben kínálja a feltöltött képet.

cicus írta:Viszont a filmsorozatunkat imádom,egyre izgalmasabb és igaza van a kislánynak,
mert apukának tényleg nincs algoritmusa,általában mindenki este szokta intézni
a találkáit (így láttam a filmekben is) de ő reggel és még kerékpározik is előtte :)
Na de jól megjárja,mert fárad a lelkem és már a munkahelyén is elalszik.

Hát ezen a véleményen nagyon jót nevettem! Mondjuk inkább taxizik a lelkem, mint
biciklizik. Átalakítva a mondást: Ki korán kell, festőnőt lel... az ágyban.

cicus írta:A kislány már tudja,hogy valami baj van és próbálja keresni a megoldást,de úgy
gondolom sokáig nem fog titokban maradni a kelekótya apja miatt.Mégis jobb,ha
minél hamarabb kiderül!

A gyerekek olyan kis érzékenyek! Sajnálom is nagyon, mert biztosan nagyon szereti
az apját. Az ilyen típusú apák normális, szerethető szülők.
Nem a kislány buktatja majd le. Már láttam az ötödik-hatodik részt, azért tudom.
cicus írta:Bok-ja mindenre elszánt és biztosan elmegy a végsőkig,
ahogy látjuk már és a helyzet egyre jobban elmérgesedik.

Bok-ja egy alattomos számító nőszemély... elvileg, de még mindig nem tudok úgy
haragudni rá, ahogy kéne. Na, majd később!

cicus írta:Az ügyvéd nagyon szimpatikus és tényleg kíváncsi vagyok,hogy mi lesz ebből még,
mert jó lenne ha a család együtt maradna, szimpatizálok a férjjel ezidáig,mert
jó ember igazából,de ki tudja nem lesz-e igazán szerelmes a művésznőbe és akkor
más lesz a helyzet.Hát meglátjuk!

Ugyanígy gondolom, mint te! Addig ne jöjjön az ügyvéd, amíg van remény a család egyben tartására.
Ahogy írtam már, nem tudok igazán haragudni erre a majom férjre. Olyan érzésem van, mintha
azért kéne neki a szerető, mert ez a sikk gazdagéknál.

Ez a két férfi viszont rettentően ellenszenves, főleg a golfütős:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 7. 17:08

margóanya írta:Nagyon köszönöm a 3-4 részek fordítását, érdekes sorozat, nekem fura ilyen szerepben látni Kim Sun Aht, de mivel nagyon szeretem a játékát,kíváncsian várom mindig az újabb részeket.

Szia Margó!

Én sem láttam még ilyen szerepben KSA-t, de ezt is annyira jól megoldja. De fennhéjázó
újgazdagként biztosan még jobban fog tetszeni. Eleganciával tudja viselni a csinos holmikat.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Nagy frász!

Kép
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2018. március 7. 18:26

Kedves Rita!
Köszönöm szépen az eddigi részek fordítását.
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. március 7. 18:53

Szia Rita! Tetszettek ezek a részek is. Ahn Jae-Suk szédületes figura, jókat nevetek rajta. Kíváncsi vagyok mikor bukik le. Az unatkozó feleségek viszont idegesítőek, de a férjek sem semmik. A születésnapi parti jól alakult mindaddig míg Park Bok-Ja meg nem jelent. Sejtettem, hogy galiba lesz, nagyon készült rá. Jól alakít a színésznő.
Köszönöm a fordítást, várom a folytatást! :x :littlehearth:
@};- @};- :flower1: @};- @};- :flower1: @};- @};-
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. március 7. 21:53

Szia Rita ...eloszor is koszonom az elso négy rész feliratait,megnézve .Kedvenceim a kelekotya férj, minden elismerésem ahogy játsza a karaktert,és hát a fiatal ugyvéd egy kis kellemes és békés szinfoltja a sorinak egyenlore ,mert ki tudja mi minden fog itt még torténi! A második meny okos és csinos ,de a negyedik rész végére már az o idegei is bizony az égnek állnak .A papa már puhára van fozve és még puhább lesz ....gondolom, mert elveszi az ápolot az szinte biztos ,és kitudja mi mindenbe megy még bele ..na de majd meglátjuk . Az ápolo szerintem és ezt novér szemmel irom olyan mániás depreszios mint a ház,de ha nem is az akkor is psychiatriai eset a javábol a plusz dolgok mellé amit a negyedik részig megtudtunk rola .A leukémiás kislányának torténete csak mese szerintem.De a fiatal srác aki miatt bortonben ult az lehet a testvére is ,mindenesetre olyan valôaki aki nagyon kozel áll hozzá ha képes volt magára válalni az o által elkovetett dolgokat.Félelmetes,hátborzongato kegyetlen játékot uz a családal de oka van rá gondolom de ezt még nagyon sotét titok fedi. Nagyon jol játsza a karaktert minden akcioja másodpercre ki van dolgozva ,és talán csak a cica szeretette az egyetlen pozitiv dolog ami idáig jellemzo rá mert az oreg oda ado ápolása a tervéhez tartozik ....bár ki tudja nekem amugy nagyon nem tetszik az a voros kandur mint ahogy az apolo sem.!Amig irtam kozben azon gondolkodtam végig fogom -e tudni nézzni ezt a sorit ?..Nagyon kemény ,nekem nagyon kemény a torténet de gazdagomék kitudja mit csináltak,mi volt az elozménye ennek az egésznek ?...De tudod Rita nagyon kiváncsi vagyok ám ki volt az aki ugy fejbe kollintotta hogy elhagyta a lélek a bunos testét....:)...szerintem lehetett az akár egy golfutos utés is ...mert olyan szép ,nem roncsolt seb volt a leborotvált fején.....származhatott az akár egy márkás golfutotol is........Szia szép álmokat mindenkinek Anna...Ha hosszu vagyok szolj és rovidebre veszem magamat...:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 8. 5:26

Marika44 írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen az eddigi részek fordítását.

Kedves Marika! Nagyon szívesen!

@};- %%- @};- :D @};- %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 8. 5:38

B.Marika írta:Szia Rita! Tetszettek ezek a részek is. Ahn Jae-Suk szédületes figura, jókat nevetek rajta. Kíváncsi vagyok mikor bukik le. Az unatkozó feleségek viszont idegesítőek, de a férjek sem semmik. A születésnapi parti jól alakult mindaddig míg Park Bok-Ja meg nem jelent. Sejtettem, hogy galiba lesz, nagyon készült rá. Jól alakít a színésznő.
Köszönöm a fordítást, várom a folytatást! :x :littlehearth:
@};- @};- :flower1: @};- @};- :flower1: @};- @};-

Szia Marika! A 6. részben már szorul a hurok a szédületes figura (valóban az!) nyaka körül,
de kibeszéli magát azzal a szédületes vigyorával. Mondjuk még nem láttam végig a részt,
lehet, hogy a végére mégis lebukik.

Az unatkozó feleségek és a férjeik álbarátsága nagyon szánalmas. Összejárnak, mert úgy
szokás, meg még jól is jöhet, hogy ismerik egymást, de semmibe sem nézik a másikat.

Ha már eddig ennyi bonyodalmat okozott Park Bok-ja, mi lesz itt a többi 16 részben!

Hétfő hajnalban érkeznek a gyermekeim, és már csak arra tudok koncentrálni. Az 5. részt
még elég tempósan megcsináltam, de a 6. már nagyon lassan megy. Mindig máshol jár az
eszem. Lehet, hogy kedden csak egy részt tudok majd kitenni. 10 napot lesznek itthon a
gyerekek, utána gőzerővel fogom tudni folytatni a sorit.

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 8. 6:03

annamama írta:Szia Rita ...eloszor is koszonom az elso négy rész feliratait,megnézve .Kedvenceim a kelekotya férj, minden elismerésem ahogy játsza a karaktert,és hát a fiatal ugyvéd egy kis kellemes és békés szinfoltja a sorinak egyenlore ,mert ki tudja mi minden fog itt még torténi! A második meny okos és csinos ,de a negyedik rész végére már az o idegei is bizony az égnek állnak .A papa már puhára van fozve és még puhább lesz ....gondolom, mert elveszi az ápolot az szinte biztos ,és kitudja mi mindenbe megy még bele ..na de majd meglátjuk . Az ápolo szerintem és ezt novér szemmel irom olyan mániás depreszios mint a ház,de ha nem is az akkor is psychiatriai eset a javábol a plusz dolgok mellé amit a negyedik részig megtudtunk rola .A leukémiás kislányának torténete csak mese szerintem.De a fiatal srác aki miatt bortonben ult az lehet a testvére is ,mindenesetre olyan valôaki aki nagyon kozel áll hozzá ha képes volt magára válalni az o által elkovetett dolgokat.Félelmetes,hátborzongato kegyetlen játékot uz a családal de oka van rá gondolom de ezt még nagyon sotét titok fedi. Nagyon jol játsza a karaktert minden akcioja másodpercre ki van dolgozva ,és talán csak a cica szeretette az egyetlen pozitiv dolog ami idáig jellemzo rá mert az oreg oda ado ápolása a tervéhez tartozik ....bár ki tudja nekem amugy nagyon nem tetszik az a voros kandur mint ahogy az apolo sem.!Amig irtam kozben azon gondolkodtam végig fogom -e tudni nézzni ezt a sorit ?..Nagyon kemény ,nekem nagyon kemény a torténet de gazdagomék kitudja mit csináltak,mi volt az elozménye ennek az egésznek ?...De tudod Rita nagyon kiváncsi vagyok ám ki volt az aki ugy fejbe kollintotta hogy elhagyta a lélek a bunos testét....:)...szerintem lehetett az akár egy golfutos utés is ...mert olyan szép ,nem roncsolt seb volt a leborotvált fején.....származhatott az akár egy márkás golfutotol is........Szia szép álmokat mindenkinek Anna...Ha hosszu vagyok szolj és rovidebre veszem magamat...:)...

Szia Anna!

Igen, még csak a 4. részt láttuk, és máris nagyon megbolydult a család addig békésnek mondott
élete. Én is azt gondolom, hogy Bok-ja beteg (lassan annyi pszichopatát látok a sorikban, hogy
nem fog gondot okozni a felismerésük), de ha már te is azt mondod, akkor biztos, hogy így is van.

Az, hogy volt egy kislánya valószínűleg igaz lehet, van egy fotó is róla, de én sem vagyok biztos
benne, hogy minden történet úgy igaz, ahogy elmeséli később. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy
miért pont ezt a családot választotta, és mi célból érkezett. Sablonokhoz szokott fejjel azt hiszem,
valami bosszúféle állhat a háttérben.

Igen, a cica iránti szeretete az valódi lehet. Látszik rajta, mennyire szereti. Mennyire kiborult,
amikor nem találta. Az is őszinte kétségbeesés volt. Én még azt is mondom, hogy az elnökkel is
egészen jól érzi magát. Azt azért el kell ismerni, hogy tényleg odaadóan ápolja. Olyat is elért
vele, amit az orvosoknak nem sikerült: talpra állította az öreget. Úgy érzem, hogy a bűnös szándéka
ellenére, szereti, amit csinál, és szívesen van az elnökkel. Még lehet, hogy egy olyan csavart is
beletesznek, hogy beleszeret.

Nem kukucskáltam, és nem is fogok, úgyhogy én is csak találgatni fogok majd veletek. A házban
tényleg mindenki megtehette, de azt már tudjuk, hogy Ah-jinnak van alibije, mert ő nem gyanúsított.
Az első részben még a legnagyobb fiút is említi a nyomozó, mint gyanúsítottat, szóval még ő is
haza fog látogatni. Lehet, hogy neked lesz igazad, és golfütővel tették!

Nagyon meglepődtem, hogy azon gondolkodsz végig tudod-e majd nézni a sorit! A Love Me és
a Memory után nekem ez kismiska. Csodálkoztam is, hogy több helyen thrillernek írták a műfaját.
Remélem fogod bírni! Nagyon szeretném!

Nekem nagyon bejön ez a pop-art stílus! Minden képen jó sokáig legeltetem a szemem:

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (4/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. március 8. 8:30

Na azért csak ideértem. Kíváncsi voltam, így végigolvastam a hozzászólásokat. :D
Van itt rendesen mindenből. Jól leképeződik minden, és látszik, mennyire felkészülten alakítja az előrehaladást BokJa. Családi tapasztalat, úgyhogy nem könnyű kivonni magam a hatása alól, sokkal mérgesebb vagyok rá mint ahogy az eddigi történések indokolnák. Az utolsó mondatok igazolták a múltkori sejtésemet, hogy házasságig fog haladni ez a fene nagy odaadás az öreg részéről.
A Születésnapi meglepetés kétszeresen is jól sikerült. A 2. meny előadása aranyos volt, Bok Ja felkészültsége pedig egyszerüen elképesztő.
A vége felé meg már nem is volt sérülése, talán a fején, de a többi már szerintem rúzs volt, mintha nehezen gyógyulna a horzsolás! Eszméletlen mi mindent elér az öregnél, azzal együtt is hogy felállította, de el fog menni a végletekig!
A férj olyan tesze tosza, kell hogy végre kimerüljön ebben a kapcsolatban. a kedves művésznőt meg hadd ne irjam le hova kívánom. Neki kellett volna visszalépni, hogy foglalt személy nála tabu, de nem...hanem még rá is tesz egy lapáttal, mikor teljesen birtokolni akarja a férjet. Remélem idővel annyira észbe kap, hogy teljesen feladja a kalandot../nem leskelődtem/...kivárom a történéseket!
A fiatal ügyvéd szimpatikus, nem erőszakos, megelégszik annak a tudatával, hogy időnként beszélgetnek, közös dolgokban pedig társak. Vajon mennyi ideig lesz ez így?
A kislány ennivalóan aranyos, eddig minden szerepében nagyon szerettem, itt aranyosan és okosan ellensúlyozza apja hibáit és karaktereit.
Nem tartom kizártnak, hogy Bok Ja kislányának köze van a családnak valami úton módon. Majd kiderül! Mindenesetre nem jó a szabadon levő tégla és golfütő, de még a szerszámos láda sem...és pillanatnyilag hiába akarja az após és a többiek számára az igazat megmutatni, elkéstek. Vajon hogy lehet majd ezt kivédeni? Egyenlőre úgy tünik sehogy,mert Bok Ja már nem is egy, hanem már lassan 2 lépés előnyben van!

szóval még messze a vége, de azt már most látni, hogy nem fogunk unatkozni! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég