Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. április 2. 18:27

Szia Rita!
Már itt is van a 10.rész is :) köszönöm szépen,máris
nézem :x
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. április 2. 19:11

Köszönöm szépen a 10.-et:) Csak így továbbb :D :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (9/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:14

Szia Cicus! Én is Ah-jint tartom a legtudatosabbnak. Már akkor nagyon tetszett, amikor nem volt hajlandó
csak azért elvinni a gyermekét másik délutáni iskolába, hogy ne találkozzon az okos, de szegény gyerekekkel.
Szeretem, ahogy viszonyul a gyermekéhez, és mindenkihez a környezetében.

Bok-ját akkor fogom elkezdeni utálni, ha azt fogom látni, hogy már nem törődik a férjével. Én azt meg tudom
bocsátani neki, hogy a pénzért beédesgette magát a családba, mert azt látom, hogy cserébe gondoskodó,
figyelmes, jól bánik a férjével. Az piszkálja egyedül a csőrömet, ahogy az első sógornővel bánik.

Nagyon szívesen a 10. részt is!

A sebészné kérdőre vonta a férje szeretőjét, aki a nagy csetepaté közepén kikiabálta, hogy terhes. Mi jöhet
majd ezután...?:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (9/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:20

Kata58 írta:Elolvastalak benneteket, tényleg izgalmasan alakul a helyzet. Én valószínűleg majd csak húsvét után foglak tudni utolérni benneteket, most vissza kell menjek a konyhába. a 9. rész feliratát is köszönettel vittem, azt még a helyére teszem, és majd holnap jövök! Addig is vigyázzatok magatokra kellemes hétvégét és szép ünnepet!

Szia Kata! Ha belekezdesz, gyorsan fogsz haladni! Most fejeztem be a 10. részt, és már alig várom,
hogy belekezdjek a 11.-be, vagy legalább megnézzem, mi is lesz benne. Drága sógornőm mindig azt
írja, hogy nehéz megállnia, hogy ne leskelődjön.

Szépen alakul a kapcsolatuk:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (9/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:29

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 9. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Igen most már értem, hogy miért folyt a hiszti, így valóban nem lehet csodálkozni, hogy ennyire akarta Bok-ja ezt a hatalmat.
A szívem szakadt meg amikor letérdelt a csaj előtt.Fájdalmas egy élete van, de mégis megmaradt embernek.
Köszönöm szépen.Marcsi :)

Szia Marcsi! Nagyon szívesen a 9. részt is! Ez a szokás, hogy az első asszony parancsol,
már a történelmi drámákból is ismerős. Ott a belső udvart, amihez az ágyasok is
hozzátartoznak igazgatja, itt meg a családot.

Én is nagyon sajnáltam, hogy a lánya miatt könyörgőre kellett fognia a festőnő előtt. A mai
részben mondja Bok-ja, hogy ha elválnának is lenne apukája a lányának, és ez így is van.
A gyerek miatt együtt maradni, és vállalni a társas magányt, az senkinek sem jó.

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (9/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:37

lizzismith írta:Az 5. részből egy dolog nagyon megmaradt, hogy a gazdagok mennyire összezárnak, nehogy valaki bekerüljön közéjük. ...és ezt Ah Jin mondta a barátnőjének.
Azt gondolom ő sem volt valamikor gazdag, de most már a gazdagok, kiváltságosok életét éli, és úgy is gondolkozik.

Ha jól emlékszem, Ah-jin azután mondja ezt a barátnőjének, miután a gazdag barátnői kiveszik
a délutáni iskolából a gyermekeiket, csak azért, mert a tanárnő a másik osztályba szegényebb és
problémás, de okos gyerekeket is felvesz.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (9/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:43

csip írta:Köszönöm szépen a 3-9.rész feliratát!

Nagyon szívesen!

:littlehearth: %%- :D %%- :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (9/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:46

ququcs írta:Szerbusz Rita, először is köszönöm az újabb fordításokat.
Kívánok kellemes Húsvéti Ünnepeket, jó pihenést!!


Szia Éva! Nagyon szívesen! A húsvéti kosárka saját összeállítás volt?

@};- %%- :D %%- @};- %%- :D %%- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (9/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:46

csilla0602 írta:Köszönöm szépen a sorozat feliratait :littlehearth:

Nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (9/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:48

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Vittem a sorozat 3-9. részeit.Nagyon szépen köszönöm a fordítást.Most gyűjtögető életmódra váltottam.Később fogom ezt a sorozatot megnézni.Egy kínai sorozat bűvölt el,azt fogom először befejezni.A látott két rész tetszett,de újra fogom majd nézni az első kettővel együtt az egészet.
További kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek.

Kedves Ica! Jó gyűjtögetést, és újranézést kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:49

Paggy írta:Szia Rita!Köszönöm szépen a 10. rész fordítását.Paggy

Szia Paggy! Neked is nagyon szívesen!

%%- :movingflower: %%- :D %%- :movingflower: %%-
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. április 2. 19:50

Köszönöm a húsvéti meglepit !! @};- :movingflower: ^:)^
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:55

nildiko írta:Köszönöm szépen a 10 rész fordítását. Már alig várom, hogy lássam.

Nagyon szívesen a 10. részt is! Most azt emelném ki, hogy a rosszabb, bánatosabb
jelenetekbe is apró nevetni valókat tettek bele a készítők. Jó ötlet volt!

Az elnök lányát el nem bírtam viselni ebben a részben. Egy semmirekellő, mihaszna,
élősködő nőszemély, akit magán kívül senki más nem érdekel, és nincs is tekintettel
senkire.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:56

novcsi6 írta:Köszönöm szépen a 10.-et:) Csak így továbbb :D :D :D

Nagyon szívesen!

%%- (%) %%- :D %%- (%) %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 2. 19:57

ququcs írta:Köszönöm a húsvéti meglepit !! @};- :movingflower: ^:)^

Nagyon szívesen!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :D :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. április 2. 21:22

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 10. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Sajnáltam Ah-jint, még mi érheti, nem semmi emberek vannak körülötte.Ez főleg a férj, a "kisasszony" és a barátnők nem semmi egy banda. Aki őszintén vele érez és Őt nézi az a lánya, a segítője és az ügyvéd, és talán Bok-ja is, talán már ha nem bántja már az is elég.
Köszönöm.Marcsi
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. április 2. 23:23

Üdv.
Köszönöm szépen a 6-10. részek feliratait.
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. április 3. 20:50

Ritám, köszönöm szépen a 10.rész feliratát! :littlehearth: :x
:flower1: :littlehearth: :flower1: %%- :movingflower: %%- :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 3. 21:31

Megjöttem, és elhatároztam hogy addig nem jövök, míg nem tudtam megnézni a 9. részt is! Úgyhogy gyorsan megnéztem.csak annyi pihenő volt, hogy gyors vacsit csináltam..elvégre a rántottához nem kell sok idő szerencsére! :D
Hát meglepetésekben nem volt hiány. Jöttek az események csősztül. Hihetetlen ez a festőnő, undorító feslett dög, aki a művészi vénájával akarja a férjlopását megmagyarázni. A többi barátnő meg a férjeik sem akarnak jó útra térni. Még annak ellenére sem, hogy kis híján rajtaveszt.
Az ügyvéd aranyos, de remélem, ha valamilyen módon sikerül megmenteni a házasságot, akkor max. csak őszinte barátságot akar, és semmi többet.

A festőnőnek levágtam volna a haját..mint itt a házban az egyik nő a másiknak :)) . Vannak ám élőben is cifra dolgok itt is :)) még jó, hogy nem szúrta le a nagy ollóval, csak jól belenyírt a hajába. Sajnos a csaj ugyanolyan kurva maradt mint volt. Már bocsánat, de ez az igazság. És itt is vannak olyan vadbarom férjek, akik meg élnek az alkalommal.A rajtaütés nagyon tetszett Bokjától, itt lehetett látni, hogy igazából felnéz a 2. mennyre, de bennem viszont felvetődik az is, mért akar mindent a saját kezébe?! Mindenesetre a durcis jelenetek nagyon bejönnek a férj felé, minden machinációja sikerrel jár. Ilyen szempontból viszont félelmetes egy nő. Volt egy villanásnyi jelenet, ahol majdnem felismerte az egyik szállodai alkalmazott! Vajon meddig lesz még leplezetlen a helyzete?! A kislány alakítása valami fantasztikus, annyira megértő és érzékeny mint egy miniradar. Az apja felé vetett harckészség is megvan. Nem hagyja az anyukáját bántani. A kis unokahúgi is milyen kedves és segítőkész, és rohan ajtóstul a házba. az ilyen személyiséget tanítani kellene! Na megyek, befejezem a 1o.-részét a sorinak, de beszámolni holnap jövök. Meg a képekkel is. Szép estét mindenkinek.
ui.: A feliratot hálásan köszönöm már vittem is! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Danna » 2018. április 3. 22:09

Hűű.... Rita ez remek!​ ​Köszönöm szépen az​ ​igazán gyors munkádat​, immár a 10. rész fordítását! :-)

Egy kis csemege..... ?
Spoiler: mutasd
KépKép


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 3. 22:36

Most végeztem a 1o. résszel, röviden.Elképesztő Főleg az utolsó pár perc..A férjnek fontosabb az új nő mint a saját gyereke...Bokja pedig a 2. menyre kijelenti, hogy őt nem bántja! Ez az alja és a teteje az egész történetnek... Úgy látszik mindenkinek volt kitől tanulni :( .
Jó éjszakát! :ymhug: i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Danna, köszi a csemegét :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 4. 6:15

gyomar írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 10. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Sajnáltam Ah-jint, még mi érheti, nem semmi emberek vannak körülötte.Ez főleg a férj, a "kisasszony" és a barátnők nem semmi egy banda. Aki őszintén vele érez és Őt nézi az a lánya, a segítője és az ügyvéd, és talán Bok-ja is, talán már ha nem bántja már az is elég.
Köszönöm.Marcsi

Szia Marcsi! Én is ezt mondom, hogy nem semmi banda! Az elnök magának köszönheti,
hogy ilyenek a gyermekei. Ilyennek nevelte őket. Egy csepp sajnálatot sem érzek iránta,
amióta megtudtam, hogy a felesége abba betegedett bele, ahogy viselkedett vele. A fia,
Jae-suk ipari tanuló hozzá képest. Nincs joga pálcát törni Jae-suk felett. Milyen érv már
az, hogy ő legalább úgy csalta a feleségét, hogy nem ismerte a nőt a felesége? Mintha
nem lenne mindegy! Jó álmentséget talált magának, hogy a lelkiismeretét megnyugtassa.

Remélem azok, akik eddig támogatták Ah-jint, kitartanak mellette, illetve még a galériás
nőben is bízom. Ő is nagyon szereti Ah-jint.

Nagyon szívesen!

Ez az ember!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 4. 6:16

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 6-10. részek feliratait.

Szia! Nagyon szívesen!

%%- :movingflower: %%- :D %%- :movingflower: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 4. 6:17

B.Marika írta:Ritám, köszönöm szépen a 10.rész feliratát!

Szia Marika! Nagyon szívesen!

:flower1: ~o) :flower1: :D :flower1: ~o) :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 4. 6:28

Kata58 írta:Megjöttem, és elhatároztam hogy addig nem jövök, míg nem tudtam megnézni a 9. részt is! Úgyhogy gyorsan megnéztem.csak annyi pihenő volt, hogy gyors vacsit csináltam..elvégre a rántottához nem kell sok idő szerencsére! :D
Hát meglepetésekben nem volt hiány. Jöttek az események csősztül. Hihetetlen ez a festőnő, undorító feslett dög, aki a művészi vénájával akarja a férjlopását megmagyarázni. A többi barátnő meg a férjeik sem akarnak jó útra térni. Még annak ellenére sem, hogy kis híján rajtaveszt.
Az ügyvéd aranyos, de remélem, ha valamilyen módon sikerül megmenteni a házasságot, akkor max. csak őszinte barátságot akar, és semmi többet.

A festőnőnek levágtam volna a haját..mint itt a házban az egyik nő a másiknak :)) . Vannak ám élőben is cifra dolgok itt is :)) még jó, hogy nem szúrta le a nagy ollóval, csak jól belenyírt a hajába. Sajnos a csaj ugyanolyan kurva maradt mint volt. Már bocsánat, de ez az igazság. És itt is vannak olyan vadbarom férjek, akik meg élnek az alkalommal.A rajtaütés nagyon tetszett Bokjától, itt lehetett látni, hogy igazából felnéz a 2. mennyre, de bennem viszont felvetődik az is, mért akar mindent a saját kezébe?! Mindenesetre a durcis jelenetek nagyon bejönnek a férj felé, minden machinációja sikerrel jár. Ilyen szempontból viszont félelmetes egy nő. Volt egy villanásnyi jelenet, ahol majdnem felismerte az egyik szállodai alkalmazott! Vajon meddig lesz még leplezetlen a helyzete?! A kislány alakítása valami fantasztikus, annyira megértő és érzékeny mint egy miniradar. Az apja felé vetett harckészség is megvan. Nem hagyja az anyukáját bántani. A kis unokahúgi is milyen kedves és segítőkész, és rohan ajtóstul a házba. az ilyen személyiséget tanítani kellene! Na megyek, befejezem a 1o.-részét a sorinak, de beszámolni holnap jövök. Meg a képekkel is. Szép estét mindenkinek.
ui.: A feliratot hálásan köszönöm már vittem is!

Szia Kata! Mondtam, hogy igen sok minden történik egy részben, és jó tempóban halad a történet.
A felénél tartunk, és el sem tudom képzelni, hová fogunk kilyukadni.... kivéve, ami Bok-jával fog
történni. Azt nem lehet ráfogni a sorira, hogy klisés lenne!

A festőnőt ki nem állhatom, de a majom Jae-sukot se. Jól összeillenek! Remélem Ah-jin el fogja
tudni engedni ezt az embert. Sem AJ, sem a lánya nem érdemlik meg, hogy ilyen apa és férj legyen
mellettük... aki nincs is mellettük igazából.

Igen, a festőnő milyen aranyos, hogy arra fog mindent, hogy ő művész, akinek a viselkedését
nem érti meg akárki. Ő is jó álmentséget talált magának.

Jae-suk olyan mélyre süllyedt, hogy többé már nem drukkolok a családegyesítésért. Zöld utat adok
az ügyvédnek!

Nagyokat nevettem a lépcsőházi történeteden! Van olyan lépcsőház, melynek a lakóiből regényt
lehetne írni.

Nagyon szívesen!

Bok-ja véleménye a festőnőről:

Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég