Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. április 6. 12:49

..Kedves Rita......csak annyit egyenlore és most pofátlan vagyok...:)...mikor kapjuk a 11 ,12 ,13......stb rész feliratait...:)...mert hu meg ha meg imádom ezt a sorit na nem mindenkit de van egy még nem párom ,de remélem azok lesznek mert igy a 10 rész után megérdemélnék !.....és az ápolono-feleség miota jol megpántolta a hebehurgya férj pénz sovár szeretojét olyan polcra kerult nálam ahol azok tartozkodnak akiknek bizony drukkolok,és nagyon kiváncsi vagyok az o élete miért alakult igy ahogy...bár a bevezeto képsorokban a kér barbi babázo kislány szerintem Ah Jin és az uj felesége az ápoltnak...de hogy ki volt az a hárpia aki visszavette tole a babát es elrángatta a kis barátnojétol arra nagyon kiváncs vagyok és még annyi mindenre .De még elotunk van a sori fele,azoknak akik ugy gondolják ,gondolták nem nézzik tovább...hát tudod én is igy éreztem az elején irtam is hogy ki tudja fogom -e nézzni,és nagyon jol tettem hogy a kiváncsibb eszemre hallgattam...:)...Nagyon várom a kovetkezo feliratokat elore kukucskálás eddig még nem volt de ki tudja meddig birom..talán csak azért mert, igaz googlésan de nézzem a My Husband Oh Jak Doo ,sosit abban is a hebehurgya férj játszik de én nem miatta kezdtem bele hanem nagyon megfogott már a plakátkép is es a két foszereplo is és még igy googlésan is nagyon jo,hidd el nagyon jo ugy szeretném ha valaki beleszeretne és forditana de eddig se hir se hang rola de én ettol eltekintve nézzem ....Szép napsutotte délutánt kivánok Neked és minden forumozo társamnak Anna..:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 6. 19:05

Szia Anna! Most vagyok abban a helyzetben, hogy gőzerővel tudok fordítani... végre!
Szünet után visszamentünk és annyi teendővel dobtak meg bennünket, hogy ki sem
látszunk belőle. Szerdán azt is megtudtam, hogy ma bemutató órát kell tartanom.
Arra is készültem. Egyszóval nem jutott annyi idő a fordításra, amennyit szerettem
volna rászánni.

Most addig nem fekszem le, amíg legalább a háromnegyedével el nem készülök, a
maradékkal és az átnézéssel holnap végzek, és délután ki is tudom tenni a 11. részt.
Elvileg a jövő héten nem lesz semmi rendkívüli egészen szombatig. Akkor egész nap
nem leszek itthon.

Már én is nagyon várom, hogy tovább nézhessem!

A kis Ji-hoo (Lee Chae Mi) 12 éves:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 6. 20:55

tündéri ez a kislány, hatalmas tehetség már most! én bizony nem bírtam és kukucskáltam.. ;) .még tegnap. szép estét mindenkinek!
nekem annyi néznivaló torlódott össze, hogy nem is tudom mit nézzek, folytassak, kezdjek, stb...vagy dobjam.
szóval a lecke nekem is fel van adva! :D :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. április 6. 22:46

Megnéztem a 8. részt, és a férj teljesen kiakasztott. Egy szerelmes tinédzser lány sem viselkedik így, mint ez a majom, már bocsánat, de ez kikívánkozott belőlem. Az ügyvéd egyre szimpatikusabb, és igen, ő tudja, hogy egy nővel hogyan kell bánni. Hogyan kell szép lassan megnyernie magának. Annyira finoman közeledik, hogy észre sem lehet szinte venni. Gondolom, egy idő után begyorsít, mert ha így marad, akkor megöl minket a türelmetlenség.
Bok Ja is kezd bekeményíteni. Szerintem hiba volt a barátnőjét a házba vinnie. Ez az egyik gyenge pontja lesz, úgy érzem.
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: onna » 2018. április 6. 22:54

Kedves Rita, Levettél a lábamról, mert megnéztem a 10 részt és gratulálok, hogy ilyen jó sorozatot pátyolgatsz és fordítasz. Nagyon lendületes, lebilincselő, érzékletes, szórakoztató. :)) :(( :x :)) :(( :x :)) :(( :x :)) :(( :x =)) =)) =)) =)) =)) =))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 7. 8:23

lizzismith írta:Megnéztem a 8. részt, és a férj teljesen kiakasztott. Egy szerelmes tinédzser lány sem viselkedik így, mint ez a majom, már bocsánat, de ez kikívánkozott belőlem. Az ügyvéd egyre szimpatikusabb, és igen, ő tudja, hogy egy nővel hogyan kell bánni. Hogyan kell szép lassan megnyernie magának. Annyira finoman közeledik, hogy észre sem lehet szinte venni. Gondolom, egy idő után begyorsít, mert ha így marad, akkor megöl minket a türelmetlenség.
Bok Ja is kezd bekeményíteni. Szerintem hiba volt a barátnőjét a házba vinnie. Ez az egyik gyenge pontja lesz, úgy érzem.

Szia Lizzi! Jót nevettem a "türelmetlenségeden"! Ha majd megnézed a maradék két részt
is, akkor azt is el tudod majd képzelni, hogy nem az ügyvéd fog gyorsítani, hanem Ah-jin.

Az ügyvéd nagyon tapintatos ember. Látja, hogy Ah-jinra milyen hatással van a majomember
(Jea-suk) viselkedése. Tudja, hogy ez azért van, mert még szereti a férjét, nem közömbös
iránta. Ilyen helyzetben nem lehet nagy lépésekkel közeledni, mert a másik fél úgysem lenne
vevő rá. Inkább gentleman módjára mindig ott van, ha segíteni vagy vigasztalni kell. Ah-jin
pedig egyre inkább elfogadja támaszként, mentsvárként. Jóleső érzés nézni ahogy közelednek
egymáshoz.

Én is érzem azt, amit írtál Bok-ja barátnőjével kapcsolatban. Az a nő annyira nem odavaló,
hogy egyszer nagy bajba fogja sodorni BJ-t. Vagy elszólja majd magát, vagy olyat tesz, amivel
leleplezi a barátnőjét. Egy időzített bomba.

Ma délután / este hozom a 11. részt!

Az ügyvéd, mint "erős mellkas":

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 7. 8:35

onna írta:Kedves Rita, Levettél a lábamról, mert megnéztem a 10 részt és gratulálok, hogy ilyen jó sorozatot pátyolgatsz és fordítasz. Nagyon lendületes, lebilincselő, érzékletes, szórakoztató.

Kedves Onna! Boldog vagyok, hogy neked is ilyen jó véleményed van a soriról!
Én szóról-szóra ugyanezt tudnám írni róla. És még csak a felénél tartunk! Mi
lesz még itt! Nem leskelődtem, de bízom a készítőkben! Nem véletlenül nőtt
töretlenül a nézettsége.

Kép
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: onna » 2018. április 7. 16:19

Jó ez a gif. Minden érzés benne van: az akaratosság, a csakazértiség, az elkeseredés, a szomorúság, 'a majd megmutatom éhség", a győzni akarás. És ott az a bizonyos pillangó, amely szárnyalásával megváltoztathatja a sorsot és a világot.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 7. 18:06

Szia Onna!
A mai részben, megint olyat tesz, ami miatt nem lehet elítélni, csak drukkolni neki.
Mindig olyan érzésem van, hogy kedveli a férjét, és boldoggá szeretné tenni, hogy
az aggódása igazi aggódás. Olyan rossz lesz csalódni... ha csalódunk egyáltalán...?

Nocsak!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 7. 18:11

Jó szórakozást kívánok a 11. részhez!

A következő részt gyorsabban fogom hozni!


Amilyen az anyja, olyan a lánya! A festőnő anyja nagyon is megvan elégedve
lánya "szerető" státuszával:


Kép
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. április 7. 18:16

Köszönöm Rita a 11. részt! @};- @};- @};- @};-
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. április 7. 18:32

Koszonom a 11 részt....:)...
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. április 7. 18:58

Szia! NAgyon szépen köszönöm :) :) :D :D
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. április 7. 19:00

Ritám! Szédületes tempóban jönnek az új feliratok ! Néha alszol is?
Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. április 7. 19:14

Köszönöm szépen a 11. részt. Szép estét.
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: onna » 2018. április 7. 19:52

Köszönöm a 11. részt és hogy megkaptuk, ahogy ígérted, ma este a folytatást. Szerintem is szereti a férjét, mert megkapja tőle, amit kér és a törődést, ami hiányzott neki. Egyfajta apa-komplexust.
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. április 7. 20:52

Rita,köszönöm szépen a feliratot! :littlehearth: Nagyon vártam! :x
@};- @};- %%- :flower1: %%- @};- @};-
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. április 8. 5:41

Kép a 11-et
Szerbusz Rita. szép vasárnapot! :ymhug:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. április 8. 6:53

Szia Rita! Megnézve a 11.részt a következők jutottak az eszembe. Jól írtad "Amilyen az anyja , olyan a lánya is". Az eső mondatával kiakasztott. A kedves lánya egy selejt, utálom az elejétől. A családban is kettő ember van aki jellemmel rendelkezik, Ah Jin és a kislánya. A férje egy 0 ember az én szememben. A másik hármat csak a pénz érdekli és mindenki gyűlöli BokJát. A család fő is milyen boldog volt, hogy nem neki kellett kiállni a nyilvánosság elé. Tudom, hogy BokJát is a pénz motiválja, de ha a kedves férje elhitte, hogy szereti megérdemli a sorsát. Oka van, hogy a BJ ezt a családot választotta, remélem hamarosan kiderül.
Továbbra is kedvelem a sorozatot, köszönöm a fordítást! :littlehearth: Várom a következő részt!
Kellemes vasárnapot!
:flower1: %%- :movingflower: @};- :movingflower: %%- :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 8. 7:16

Kedves Gabi, Anna, Novcsi, Zsike, Ildikó, Onna, Marika, Éva
és Paggy!

Nagyon szívesen a 11. rész feliratát!


Alig bírtam kivárni, hogy Kim Sun Ah megszépüljön és csinos ruhákat viseljen.
Az I Do, I Do-ban szerettem meg az eleganciáját:


Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 8. 7:19

Kedves Rita!Köszönöm szépen a 11. rész fordítását.Paggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 8. 7:56

MinGi írta:Ritám! Szédületes tempóban jönnek az új feliratok ! Néha alszol is?
Kép

Szia Zsike! Most éppen nem volt olyan szédületes, mert sok dolog van az iskolában,
de ez mindig így van ebben a tájban, de főleg májusban. Mindig nagyon kifáradunk
a tanév végére.

Ez a Jae-sukot mindenki veri. Itt Ah-jin adott neki egy nagyot:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 8. 8:03

onna írta:Köszönöm a 11. részt és hogy megkaptuk, ahogy ígérted, ma este a folytatást. Szerintem is szereti a férjét, mert megkapja tőle, amit kér és a törődést, ami hiányzott neki. Egyfajta apa-komplexust.

Nagyon szívesen! Lehet, hogy apa-komplexusa is van. Erre még nem is gondoltam.
Hogy pénzt és hatalmat is akar, az biztos, de közben meg is dolgozik érte. Tényleg
annyira kíváncsi vagyok, mikor derül ki még több a szándékairól. De az is lehet, hogy
"csak" ennyit akart idősebb napjaira.

Ügyesen intézte a cég ügyét is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 8. 8:19

B.Marika írta:Szia Rita! Megnézve a 11.részt a következők jutottak az eszembe. Jól írtad "Amilyen az anyja , olyan a lánya is". Az eső mondatával kiakasztott. A kedves lánya egy selejt, utálom az elejétől. A családban is kettő ember van aki jellemmel rendelkezik, Ah Jin és a kislánya. A férje egy 0 ember az én szememben. A másik hármat csak a pénz érdekli és mindenki gyűlöli BokJát. A család fő is milyen boldog volt, hogy nem neki kellett kiállni a nyilvánosság elé. Tudom, hogy BokJát is a pénz motiválja, de ha a kedves férje elhitte, hogy szereti megérdemli a sorsát. Oka van, hogy a BJ ezt a családot választotta, remélem hamarosan kiderül.
Továbbra is kedvelem a sorozatot, köszönöm a fordítást! :littlehearth: Várom a következő részt!
Kellemes vasárnapot!

Szia Marika! Egyetértek veled! A festőnő feslett. Biztos, hogy az anyja ugyanilyen életet élt,
szeretőként születhetett a lánya is, ezért nem fura neki az, amit a lánya csinál, sőt jó tanácsokkal
is ellátja. Ő is így tehetett fiatalabb korában. Undorító. Ezek szerint nem csak a férfiakat kell
szidni, ha nem elég nekik egy asszony. Vannak olyan nők, akik eleve a szeretői státuszra rendezkednek
be. A festőnő sem akarja elszakítani JS-ot a családjától. Nem akarja elvetetni magát. Miért jó ez
nekik? Miért nem szingli pasira vadászik, ha már vadászik?

Jae-sukon már én sem tudok nevetni, maximum olyankor, amikor adnak neki egy nagyot. Megérdemli.
Nem értem, mi ez a heves ragaszkodás mindkét asszonyhoz? Kényelem? Kerüli a bonyodalmakat? De
pont ő bonyolítja a dolgokat azzal, hogy "biciklizni" jár. Illetve most már nem is jár. Úgy feküdtek a
festőnővel egymás mellett, mintha húsz éves házasok lennének. A barátnője mellett siratja a házasságát.
A csajnak most kéne észbe kapnia. Láthatná, hogy mi vár rá emellett az ember mellett. De nem tesz
semmit. Ő is megérdemli a sorsát.

Nagyon szívesen! Neked is szép vasárnapot kívánok!


Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (11/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. április 8. 10:40

Drága Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 11.rész fordítását,meg is néztem és
kápráztató volt,ahogy most öltözködik Bok-ja,az a bőrkabát és
kalap mindent visz.Most túlzásba viszi a költekezést (az összes
táska! ) de meg kell tapasztalni,hogy rájöjjön ez nem fogja
boldoggá tenni.Jae-suk szánalmas alak ez egyre jobban látszik,
de ez annak köszönhető,hogy belekerült ebbe a szituációba,így
mindenki számára láthatóvá válik,mert az embert a tettei,reakciói
által lehet megismerni,itt pedig folyamatosan jönnek a szituációk
és neki reagálnia kell...hát a választása egyértelmű,amire végül is
rájött Ah-jin is.Az,hogy a festőnőre iratja a felesége lakását hát...
nem csodálom,hogy jól képen törölték,különben is tenyérbemászó
képeket vág.Na és az a vigyor a nő arcán,amikor az anyja kérdésére
válaszol,hogy igen a lakás már a nevén van,mindent elárul róluk.
Bízom benne,hogy móresre lesznek tanítva!
Bok-ja ügyesen vette az akadályokat WC papír ügyben,de azért már
látszik,annak ellenére,hogy jól bánik az öreggel és neki köszönheti,
hogy talpra állt,figyelteti mit csinál amikor bemegy "dolgozni" a
gyárába.A kislányt pedig imádom és alig várom a folytatást.
Végre a tavasz is megjött,meleg van és süt a Nap,a madarak pedig
folyamatosan csivitelnek.
Gyönyörű napot Mindenkinek :movingflower:


Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég