Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. április 24. 20:36

:-bd Köszönöm szépen. @};- :movingflower: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. április 24. 21:03

Szia Rita!
Időben érkeztem megint :) Köszönöm szépen a 16.részt :x
Szép estét mindenkinek!
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (15/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. április 24. 21:13

Onna Írta:
Szia Cicus, Nagyon cukik a papagájok. Egyszer nekünk is volt három, de megléptek ketten. Azt a madarat hagyták ott, amelyikkel folyton veszekedtek.


Szia Onna,örülök.hogy tetszenek olyan aranyosak és a
színük is érdekes pasztell.Nekünk még soha nem volt papagájunk,de
érdekes,hogy ők is ketten érzik jól magukat,mint a gyerekek.
A harmadikkal mindig veszekednek ;) persze mindig vannak kivételek.
Szép estét és jó éjszakát.
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2018. április 24. 21:56

Kedves Rita! Nem tudom kihez, mihez csatlakozom. Lehet,hogy ismétlem mások gondolatát, de a fórumot olvasgatni- így érettségi hajrá idején-nincs még időm. Köszönöm a 16. részt! Lassanként én is ideérek.
Különös, érdekes sorozat, kiváló színészi alakításokkal.
PSY Gangnam Style dala jut eszembe, amelyben kiparodizálja a gangnami életérzést. Ez a világ, a gazdagok világa ott Gangnamban, valóban elrugaszkodott a normális emberi értékektől, mondhatni beteges. Ezek a nők ennek világnak az emblémái: gazdagok, sznobok, mesterkéltek és erkölcstelenek.
A közéjük becsöppent 2. meny az egyetlen kivétel. Nagyon tetszik,ahogy elhatárolódik, ahogy kijelenti,hogy nem kell neki, ami a másé, ahogy védi a házasságról kialakított elveit, ahogy józan ésszel tud dönteni minden helyzetben, s ahogy a saját lábán szeretne állni. Csodálatos partnere ebben az ügyvéd.
Spoiler: mutasd
Lee Ki-Woo-t ismerem a Classic című filmből. 2003-as, emlékezetes, gyönyörű film, fiatalon is nagyon jól játszotta Tae-Soo -t.
Az ő kettősük a legszimpatikusabb a sorozatban. S ki ne felejtsem a minden felnőttnél bölcsebb leánykáját!
Érdekes formában lázadnak a fiúk. Az egyik megrekedt az óvodások dackorszakában. Elkényeztetett és ostoba. A másik okosabb,de deviáns módon lázad, nem hajlandó betörni az elvárt viselkedési normákba, viszont a pénz jó lenne! Lustább annál,hogy a lázadásában vélt igazát hasznos cselekvéssel igazolja.
De mit is várunk egy ilyen apától! Nem csoda,ha a lánya és a fiai is torzult személyiségek. Elkényeztette őket és rossz példát mutatott. Nincs erkölcsi alapja sem kitagadni, sem elítélni őket. Tetszik,ahogy az új feleség az ujja köré csavarta.
Meglepő a pszichológus meny viselkedése is. Hogy is van ez? A férjét nem tudta kezelni, de a családba csöppent új feleségen átlát pszichológusként. Ha átlát? Mert ez nem is olyan egyértelmű. Inkább ármánykodik,gyűlölködik egy besavanyodott ember rosszindulatával. Leginkább önmagát kéne tanulmányoznia.
Park Bok-ja szerepe a legkülönlegesebb. Ehhez telitalálat Kim Sun Ah. Ennyi húron játszani - szerető feleség, tehetséges üzletasszony, gonoszkodó démon, ...! Ő ennek a sorozatnak a legtitokzatosabb, legérdekesebb figurája. Bár láttam én is a kezdő képsorokat, valami azt súgja, nem lehet ez a film lezárása. Ahogy a monológjaiból kitűnik, ő teljesen tisztában van a gangnami gazdagok gyengéivel, ezt használja ki, s ezzel a tudással próbál valami célt elérni. Ha valóban a gangnami életérzés kritikája a sorozat, akkor az ő bukását nagyon meg kell indokolni a befejező részekben.
Esetleg teljesen beleszédül ő is ebbe az őrületbe, s ennek a sóvárgásnak lesz az áldozata?
KépKép
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. április 24. 22:16

Nagyon szépen köszönöm a 16. részt :) :D :D
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 25. 7:59

sziasztok! Tegnap este még azon melegében megnéztem a 16. részt, és igencsak megszaporodtak az adok kapok! :))
De már szinte írónikus, egy egyik másik megmozdulás mennyire sikertelen! Viszont a barátnő kijelentésén, miszerint nem is a férjétől és nem is a sajátjától, hanem egy bizonyos 3. személytől terhes..hát?!?! :-?? :-w Ezért ez nem semmi...és ilyen súlyos sérülést szerezni...
Tetszik ahogy Ah jin egyre jobban felgöngyölíti a szálakat!Ad még egy esélyt Bokjának. :-o :-??
..hihetetlen. De valahol meg igaza van. És bár Bokja végigcsinálta amit csinált, egyszerre szereti is és gyülöli is a férjét, amiért az annyira megbízott benne és szó szerint vakon teljesítette a kívánságát.
Ahjin férje már meg sem lepődök, hogy ilyen későn kap észbe, ahhoz a szerető pár harapása és ütlege kellett hogy rájöjjön milyen rossz vásárt csinált. De hogy még az ügyvéd előtt is letérdeltM! x_x :-o .már majdnem megsajnálom...de csak majdnem.

Az állandó merénylet kivitelezés sikertelensége meg már szinte ironikus. Meglepődtem az elnökön, milyen piszkos módszerei vannak, bár a cég megvétele és eladása se tisztaságra vallott a hercegnőkről nem is beszélve. És ki gondolt volna a kimcsis hölgyre?! Bokja mindenre rájött!

Kicsit meglepődtem viszont a volt árvaházi srácon. Mindenesetre utána adott Ahjin új lehetőséget Bokjának! Még ebben a helyzetben is képes példát és útmutatást adni.

Annyira szeretem ezt a színésznőt, hogy lehet újranézem majd a Dühös anyát is...tőle, vele! :littlehearth:
Izgatottan várom a következő rész feliratát, köszönet az eddigiekért! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. április 25. 11:39

Üdv.
Köszönöm szépen a 13-16.részek feliratait.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. április 25. 15:18

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a 16. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Nagyon jó rész volt a Bok-ja és az An-Jin "küzdelme" nagyon jó volt, erre senki nem gondolt volna, hogy ilyen frappánsan meglehet oldani a a részvény kérdést.
De Bok-ja is ügyesen rájött, hogy honnan olyan jól informált az Elnök úr, el is szólta magát.
Szép napot kívánok.Marcsi :)
holden24
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017. június 15. 0:04

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: holden24 » 2018. április 25. 15:50

Kedves Rita, köszönöm szépen a 16. részét! ^:)^ :movingflower:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 25. 16:08

Nagyon köszönöm a 16. rész fordítását.Paggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (15/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 25. 16:50

dolores953 írta:
Szia Rita

Szerintem Bokja még az elején belegázolt a kimcsi készítő lelkivilágába;
Megkérdezte tőle rendben van-e az adózása, legális-e a tevékenysége stb.stb.
Tudjuk róla, hogy csak készpénzt fogad el, és már volt egy páncélszekrénnyi
készpénze. Ő is csak egyet akar, bekerülni a gazdagok közé. Bokja pedig éppen
ezt veszélyeztette. [-x

Köszönöm a 15. részt is.

Szia Dolores! Kicsit megkésve válaszolok, de válaszolok, és ez a fontos.

A 16. részben kiderül, hogy a kimcsi főnökasszony állandóan lehallgatta a szolgálókat. Azok
pletykáiból megtudta, hogy BJ-nak jó gyorsan sikerült bekerülnie a gazdagok közé, amiért
sok irigyet szerzett. Köztük volt a főnökasszony is. Aztán ez BJ számára is nyilvánvalóvá
válik. Ez még nem ok arra, hogy eltegye BJ-t láb alól, a többi majd kiderül.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (15/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 25. 16:56

holden24 írta:Kedves Rita, nagyon szépen köszönöm a 14-15. részét! :-bd

Kedves Holden! Nagyon szívesen az utóbbi részeket!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :D :flower1: :littlehearth: :flower1:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2018. április 25. 18:02

Köszönöm a 15. és 16. részek feliratát!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (15/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 25. 18:30

Magdimama írta:Kedves Rita!
Köszönöm a 15. részt is.Két napja nézem , nagyon tetszik.Jobb ,mint gondoltam.Attól féltem,hogy majd az idegeimre fog menni.Csak olvasgattam a hsz-at. Most pedig már majdnem utol értem a fordítást.
Nézzük csak:
Imádtam,amikor Bok-ja megtépte a festőnőt.Nem rossz az sem,hogy ezt a kritikán aluli társaságot átveri.Szinte mindenki megérdemli a sorsát.Alsó-felső réteg egyaránt.Persze nagyon utálom őt,de ez csak a színésznő játékának érdeme.Jól játszik a poéngyáros férj is.Annyira nincs ott sehol,mikor mindenhol ott van.Az öregurat SEM csípem.Valaki írta,hogy joga van idős korban is a párkapcsolathoz.Igen,de ha már ilyen zseniálisan létrehozta ezt a céget,nem jobban kellett volna rá vigyázni.
Ami nem a szívem csücske az a társas csihi-puhi ,hajszaggatás a nők,család,testvérek között.Ellenszenves a lábszáron rúgás, asztal körül kergetés.Van még pár,de aki koreait néz,számítani kell rá.
Mint már mások is írták,a gyermekszereplő nagyon aranyos,kicsit koravén.Jól látja a körülötte élők viselkedését.Szeretné tisztelni őket,de valahogy nem megy.Az anyukáját is szeretem az ügyvéddel együtt.Szépek kedves Rita a versfordításaid.Aranyos történet lett a könyv elajándékozása.Jót derültem rajta.
:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: Nagyi

Kedves Nagyi! Annyira örülök, hogy nem igazolódott be a félelmed! Milyen jó, hogy adtál egy esélyt
a sorozatnak!


Nagyon tetszett, ahogy Jae-sukot jellemezted! A 16. részben azt mondja róla a galéria főnökasszonya,
hogy "Nem tudja, hol a helye, amolyan teszetosza. A bambaságig gyámoltalan tutyimutyi." Ez nagyjából
ugyanaz, mint amit te is írtál róla.

Bok-ja nagy játékos. Valamikor biztosan az öreg is az volt, de mára már megkopott a hatodik érzéke.
Egy kedves, figyelmes, gondoskodó nő képes levenni a lábáról (amire előbb ráállította). Persze egy kis
gyanú volt azért benne, hogy talán BJ csak a pénzére áhítozik, de homokba dugta a fejét.

Igen, sajnos a koreai sorozatokban megszokott az erőszak. Ezért is ragaszkodom jobban a kínaiakhoz.

Nagyon jólesik, hogy a versfordításomat megdicsérted! Nem megy nekem ez könnyen, mint ahogy a
dalszöveg sem. Rímeket nem is találni benne, sajnos!

Nagyon szívesen!


Nagyon igaz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (15/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 25. 18:57

onna írta:Szia Cicus, Nagyon cukik a papagájok. Egyszer nekünk is volt három, de megléptek ketten. Azt a madarat hagyták ott, amelyikkel folyton veszekedtek.

Ritunak nagyon köszönöm a fordítást, máris nézem. Egy kicsit lemaradtam, de jó dinamikus résznek ígérkezik, ahogy olvasom a bejegyzéseket. Kíváncsi vagyok, mi minden fog mér történni a hátra lévő részekben. Képzelem egy egész csapatot mozgattak meg, hogy ki milyen geggel, fordulattal, ötlettel spékelné meg a soron következő részeket. Szerintem jutalom(falat) is járt annak, akinél bejött a poén és annak visszhangja volt.
Ha befejezed a sorit, van már terved, hogy mibe vágod bele a fejszédet? Találtam egy érdekes sorozatot a Miracle we me-et, most megy a TVN-en és a nézettsége 10 % körül van. Nézz bele, hátha érdekel. Nagyon remek színészi gárda játszik benne.

Szia Onna! Nagyon szívesen a fordítást! Ez egy konzerv sorozat, vagyis a vetítés előtt leforgatták az
összes részt, aminek nagyon örülök, legalább nem lehetett menet közben toldozni-foldozni a tetszési
indexnek megfelelően. Úgy gondolom, hogy ez látszik is rajta. Eddig nagyon egységes képet mutat a
sori.

Hogy mi lesz az elkövetkezendőkben? Sok-sok meglepetés! Ezt sejtem a 16. részből, amiben már
legalább három nem várt fejleményt láttam. Még nem kezdtem bele a 17. részbe, egy pillanatot
sem láttam belőle, de azt gondolom, jó kis fordulatokat fogunk még látni a végéig.

Köszönöm a javaslatot! Nem ígérem, hogy megfontolom, mert máris nagyon hiányzik Kína! Most
ebben a pillanatban azt hiszem, kínai sori lesz a következő fordítani valóm, de nálam soha nem lehet
tudni.

Jó lesz! Az első meny máris szépen bemutatkozott apósa betegágyánál:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 25. 18:58

Gabóci5 írta:Köszönöm Rita a 16. részt! Megvan az esti programom! :)

Szívesen, Gabi! Remélem tetszett!

%%- @};- %%- :D %%- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 25. 19:00

cicus írta:Szia Rita!
Időben érkeztem megint :) Köszönöm szépen a 16.részt :x
Szép estét mindenkinek!

Szia Cicus! Nagyon szívesen! Szép mai estét kívánok!

%%- :D %%- :movingflower: %%- :D %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 25. 20:09

mikaz írta:Kedves Rita! Nem tudom kihez, mihez csatlakozom. Lehet,hogy ismétlem mások gondolatát, de a fórumot olvasgatni- így érettségi hajrá idején-nincs még időm. Köszönöm a 16. részt! Lassanként én is ideérek.
Különös, érdekes sorozat, kiváló színészi alakításokkal.

Kedves Zsu! Nekem is lassan év végi hajrá van, nemhogy neked! Csináld csak a dolgod!
Haladj a saját tempódban! Nagyon szívesen az újabb feliratot!

mikaz írta:PSY Gangnam Style dala jut eszembe, amelyben kiparodizálja a gangnami életérzést. Ez a világ, a gazdagok világa ott Gangnamban, valóban elrugaszkodott a normális emberi értékektől, mondhatni beteges. Ezek a nők ennek világnak az emblémái: gazdagok, sznobok, mesterkéltek és erkölcstelenek.

Tényleg rettenetes az elit világa. Milyen sokra tartják magukat! Teljhatalmuk van, védik magukat és
összezárnak, de igaz szeretet még soha nem éreztek az embertársaik iránt, nem ismerik a szívbéli
barátság, a becsület, a tisztesség, a hűség fogalmát. Nemcsak a elithez tartozó nők, a férfiak is
gusztustalanok a sorozatban. Amikor rájön az ember, hogy nem a pénz az, ami boldogabbá teszi
őket, mindig a testi örömök hajszolásába kezdenek... itt is. Ennyi hűtlen embert! Valahogy nagyon
rosszul értelmezik a család fogalmát!
mikaz írta:A közéjük becsöppent 2. meny az egyetlen kivétel. Nagyon tetszik,ahogy elhatárolódik, ahogy kijelenti,hogy nem kell neki, ami a másé, ahogy védi a házasságról kialakított elveit, ahogy józan ésszel tud dönteni minden helyzetben, s ahogy a saját lábán szeretne állni. Csodálatos partnere ebben az ügyvéd. Az ő kettősük a legszimpatikusabb a sorozatban. S ki ne felejtsem a minden felnőttnél bölcsebb leánykáját!

És ami érdekes, hogy Ah-jint még az elit hölgyei is tisztelik. Nem a cég miatt, nem a férje családjának
pénze miatt, hanem saját magáért. Szerintem mindegyik nő érzi, hogy erősebb, mint ők, hogy amit
ők nem mernek meglépni - otthagyni a hűtlen férjüket, és megállni a saját lábukon - azt ő adott esetben
megtenné. Később ez be is bizonyosodik.
Már nem szeretném, hogy a férjével Jae-sukkal rendezzék a kapcsolatukat, ezért nagyon reménykedem
benne, hogy Kang ügyvéddel egy párt fognak alkotni.
mikaz írta:Érdekes formában lázadnak a fiúk. Az egyik megrekedt az óvodások dackorszakában. Elkényeztetett és ostoba. A másik okosabb,de deviáns módon lázad, nem hajlandó betörni az elvárt viselkedési normákba, viszont a pénz jó lenne! Lustább annál,hogy a lázadásában vélt igazát hasznos cselekvéssel igazolja.
De mit is várunk egy ilyen apától! Nem csoda,ha a lánya és a fiai is torzult személyiségek. Elkényeztette őket és rossz példát mutatott. Nincs erkölcsi alapja sem kitagadni, sem elítélni őket. Tetszik,ahogy az új feleség az ujja köré csavarta.

A három gyerekre nincs szavam! Egyértelmű, hogy az elnök csapnivaló apa - és férj - volt. Visszakapta
az élettől, amit a családja ellen vétett.
mikaz írta:Meglepő a pszichológus meny viselkedése is. Hogy is van ez? A férjét nem tudta kezelni, de a családba csöppent új feleségen átlát pszichológusként. Ha átlát? Mert ez nem is olyan egyértelmű. Inkább ármánykodik,gyűlölködik egy besavanyodott ember rosszindulatával. Leginkább önmagát kéne tanulmányoznia.

Biztosan nem kérnék lelki tanácsokat az első mennytől. Ha jól megnézzük, csak Ah-jinnal volt normális
a kapcsolata. Ő maga egy ideggörcs, a férjét és az apósát vádolja az elrontott életéért, de egy lépést
nem tett soha, hogy változtasson. Sajnálatra méltó a fia is. Magába fordult, úgy védekezik az őt ért
traumák ellen.
mikaz írta:Park Bok-ja szerepe a legkülönlegesebb.... Ha valóban a gangnami életérzés kritikája a sorozat, akkor az ő bukását nagyon meg kell indokolni a befejező részekben.
Esetleg teljesen beleszédül ő is ebbe az őrületbe, s ennek a sóvárgásnak lesz az áldozata?

Ápolóból lett dúsgazdag nő. A szolgálók irigyelték, mert el tudta érni az elérhetetlent. A család bedühödött,
mert övé - egy volt ápolóé - lett a pénzük. Az férje hatalmasat csalódott, kijátszották, kisemmizték,
és még el is hagyták. Sokan, sokféle indokkal akarhatták BJ halálát, de a 16. rész után úgy gondolom,
az fogja okozni a vesztét, hogy egyesek nem fogják tudni lenyelni, hogy be tudott kerülni az elitbe.

Nagyon szívesen!

Ahogy ezek ketten licitáltak, hogy kinek rosszabb az élete a másik miatt!!!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 25. 20:10

novcsi6 írta:Nagyon szépen köszönöm a 16. részt :) :D :D

Nagyon szívesen!

@};- @};- %%- :D %%- @};- @};-
erkad95
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:26

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: erkad95 » 2018. április 25. 20:27

Köszönöm szépen az eddigi részeket - még most kezdtem el töltögetni a filmet. :)
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2018. április 25. 23:09

Kedves Rita ! Köszönöm ennek a nem semmi sorozatnak a fordítását ..én féltem tőle ( mindjárt folyik a vér az elején ) de örült tempóban itt vagyok a 16. résznél .. :) ..Hmm egy árvaházi gyereknél akit súlyosan megbántottak ..mi mindenre képes volt megtanulni és megvalósítani ..szerintem is az elnök 3 gyereke semmit nem tanult az életben ..Kim Hee Seon és Kim Sun A játéka meg lenyűgöző ! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 26. 5:57

Kata58 írta:sziasztok! Tegnap este még azon melegében megnéztem a 16. részt, és igencsak megszaporodtak az adok kapok! :))
De már szinte írónikus, egy egyik másik megmozdulás mennyire sikertelen! Viszont a barátnő kijelentésén, miszerint nem is a férjétől és nem is a sajátjától, hanem egy bizonyos 3. személytől terhes..hát?!?! :-?? :-w Ezért ez nem semmi...és ilyen súlyos sérülést szerezni...

Szia Kata! Az Elnök gyerekeinek végtelen bénaságával csak egy kis humort akarnak csempészni a soriba.
A terhes barátnő pontosan tudja, hogy az orvos a gyerekének az apja, de elhatározta, hogy nem fogja a
férfi nyakába varrni. Látja, hogy az a bajban a feleségét választotta, nem őt, és azt is, hogy a felesége
mennyire ragaszkodik a férjéhez. Képes neki megbocsátani, és még fel is nevelni a gyermekét, csak hogy
együtt maradhasson vele. Hogy mi lesz, egyedül neveli-e fel a gyermeket, vagy a volt férjével marad, arra
nagyon kíváncsi vagyok, pedig eddig nem izgatott az ő sorsa.
Kata58 írta:Tetszik ahogy Ah jin egyre jobban felgöngyölíti a szálakat!Ad még egy esélyt Bokjának. :-o :-??
..hihetetlen. De valahol meg igaza van. És bár Bokja végigcsinálta amit csinált, egyszerre szereti is és gyülöli is a férjét, amiért az annyira megbízott benne és szó szerint vakon teljesítette a kívánságát.

Ah-jin csak az apósáért aggódik, ezért akarja, hogy visszajöjjön BJ. Tudja, hogy BJ nagyon kedveli őt, és
reménykedik, hogy újra eljátssza a gondos ápoló és feleség szerepét.
Kata58 írta:Ahjin férje már meg sem lepődök, hogy ilyen későn kap észbe, ahhoz a szerető pár harapása és ütlege kellett hogy rájöjjön milyen rossz vásárt csinált. De hogy még az ügyvéd előtt is letérdeltM! x_x :-o .már majdnem megsajnálom...de csak majdnem.

Nagyon idétlen a férj, de annyira jól játszik! Nagyon szeretem az ő jeleneteit. Jókat szórakozom rajta.
A festőnő állandóan ütlegeli, meg harapdálja Jae-sukot, de amikor visszakap belőle (valójában csak eltolta
magától JS), nem tud magához térni meglepetésében. Nagyobbat is megérdemelne!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 26. 5:58

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 13-16.részek feliratait.

Szia! nagyon szívesen!

%%- ~o) %%- :D %%- ~o) %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 26. 6:07

gyomar írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a 16. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Nagyon jó rész volt a Bok-ja és az An-Jin "küzdelme" nagyon jó volt, erre senki nem gondolt volna, hogy ilyen frappánsan meglehet oldani a a részvény kérdést.
De Bok-ja is ügyesen rájött, hogy honnan olyan jól informált az Elnök úr, el is szólta magát.
Szép napot kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen!

Igaz? Én is meglepődtem, hogy Ah-jinnak lesznek válaszai BJ viselkedésére, és hogy képes lesz
csőbehúzni. Jól mondta, hazugságra, hazugsággal válaszol. Legalább ő az eszét használja, míg
a testvérek és az első meny "izomból", erőszakkal, erővel próbálja megoldani a kialakult helyzetet.

Nem értem, hogy a cég eladása után még mi köze van Han elnöknek és Bok-jának egymáshoz.

A kimcsi főnöknő pletykái jól hasznosíthatóak az elnök számára az adás-vételeknél, a főnöknőnek
pedig a gazdagokkal való barátkozást, közeledést segíti. Azt mondta BJ-nak, hogy hiába van pénze,
akkor is csak egy volt ápoló marad. Ez rá is igaz, hiába fog közéjük kerülni, akkor is csak egy volt
kimcsi készítő marad.

Ezen a felismerésen jót bevettem:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 26. 6:08

holden24 írta:Kedves Rita, köszönöm szépen a 16. részét! ^:)^ :movingflower:

Kedves Paggy! nagyon szívesen!

%%- :movingflower: %%- :D %%- :movingflower: %%-

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég