The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 2. 17:48

Erzsike54 írta:Köszönöm 2-4 résszt Szép napot !!

Nagyon szívesen az új részeket! Neked is szép napot!

:littlehearth: :) :littlehearth: :D :littlehearth: :-h :littlehearth: :) :littlehearth: :D :littlehearth: :-h :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 2. 18:14

nildiko írta:Kedves Rita!
Az első részen vagyok túl. Engem nagyon megrázott. A szereplők nagyon jók, ezért hitették el velem, hogy valósak az események.Soha nem szoktam megnézni, hogy kik készítik a filmeket és rendezők szerint sem sorolom őket, de leleményességük határtalan. Persze ilyen megtörténhet a való világban is.
Az Apuka rendkívüli, nagyon rokonszenves figura - kicsit meglepett a film első képkockáiban - nagyon megtetszett, ahogy feloldotta a feszültséget a lányában, a színpadi szereplés során.
A dokit ítélem el a legjobban, utána jöhet sorban a többi.
Most kicsit emésztem az első részt és későbbre halasztom a másodikat.
Egy darabig elolvastam a kommenteket.
Feloldásképpen megnéztem a büdöske fotódat, nagyon szép képet készítettél.

Kedves Ildikó! Nagy örömmel olvastam, hogy az első megrázkódtatások után sem
adod fel!
Ahogy haladunk, nekem egyre izgalmasabb lett. Mivel a kislány halálát
letudjuk az első részben, több ilyen jellegű megrázkódtatásunk nem lesz, de lesz
másfajta. Annyival jobb a helyzet, hogy legalább felnőttek a főszereplői a további
fájdalmas, izgalmas, igazságtalan, aljas, mocskos eseményeknek.

Én is erre gondoltam, hogy ez egy olyan sorozat, hogy időt kell hagyni az emésztésre
is. Nem is bánom, hogy egyelőre nincs időm két résznél többet fordítani.

Köszönöm a dicséretedet! Valóban nagyon jól sikerült a büdöske fotó. Imádom a
harmat- és esőcseppeseket is, meg persze a többit is!


Spoiler: mutasd
Kép
Kép
Kép


Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 2. 19:25

Szép estét!!!
Rita drága,köszönet az újabb feliratokat!!!
Sajna besült a pendrájvom,szóval most töltöm újra a 3-4 részt))) Aztán ha megnéztem jövök lelkendezni!!!
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. október 2. 19:31

Kedves Rita!

Köszi az újabb részek feliratát. Az első 2 rész számomra húzós volt. ( saját megéléseim miatt)
Azért tovább nézem.

Köszi :flower1:
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 2. 20:18

Muszáj menet közben ide szólnom:
Nagyon is elhiszem,hogy egy gazdag após így beszél a megunt vejével,mármint : ... Meg kell enned amit eléd dobnak))
Micsoda finom stílus)))
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 2. 20:23

...Vőuram nem épp a legjobb helyen a megfelelő közönségnek hangoztatja nézeteit,de talán még be is jöhet a dolog))))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 2. 20:30

Szilvia333 írta:Szép estét!!!
Rita drága,köszönet az újabb feliratokat!!!
Sajna besült a pendrájvom,szóval most töltöm újra a 3-4 részt))) Aztán ha megnéztem jövök lelkendezni!!!

Szia Szilvia! Biztos vagyok benne, hogy jössz, és abban is, hogy lelkendezni fogsz!
Bár ahogy ismerlek, ezzel egy időben a máglyát is elkezded építeni egyesek számára.
Jó nagy máglya kell! Sokan pályáznak rá!


Ami nagyon kiakasztott ebben a két részben, az PK Jun tisztára mosása több menetben.
Hogy egy ravasz, minden hájjal megkent, sokat tapasztalt ügyvéd mire képes! A vele
szemben álló, a törvény betűjét pontról-pontra betartani, és betartatni akaró ügyész
a fasorba sem volt. Az még szörnyűbbé tette a bírósági jeleneteket, hogy a szülők is
benn ültek a tárgyalóteremben. Szegények!

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 2. 20:36

virag1 írta:Kedves Rita!
Köszi az újabb részek feliratát. Az első 2 rész számomra húzós volt. ( saját megéléseim miatt)
Azért tovább nézem.

Köszi :flower1:

Kedves Virág! De jó volt olvasni, hogy a személyes rossz emlékek ellenére
te is nézed tovább! Hátha olyan vizekre eveznek majd, amik nem hozzák
elő a fájdalmaidat!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Neked egy vicces jelenetet teszek be. Én is jót nevettem rajta, főleg azon,
amikor a nyomozóból kitört a röhögés:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 2. 20:39

Rita írta:
Szilvia333 írta:Szép estét!!!
Rita drága,köszönet az újabb feliratokat!!!
Sajna besült a pendrájvom,szóval most töltöm újra a 3-4 részt))) Aztán ha megnéztem jövök lelkendezni!!!

Szia Szilvia! Biztos vagyok benne, hogy jössz, és abban is, hogy lelkendezni fogsz!
Bár ahogy ismerlek, ezzel egy időben a máglyát is elkezded építeni egyesek számára.
Jó nagy máglya kell! Sokan pályáznak rá!


Ami nagyon kiakasztott ebben a két részben, az PK Jun tisztára mosása több menetben.
Hogy egy ravasz, minden hájjal megkent, sokat tapasztalt ügyvéd mire képes! A vele
szemben álló, a törvény betűjét pontról-pontra betartani, és betartatni akaró ügyész
a fasorba sem volt. Az még szörnyűbbé tette a bírósági jeleneteket, hogy a szülők is
benn ültek a tárgyalóteremben. Szegények!

Kép
Kép
Kép
Kép

Ehhez a máglyához, már egy erdő sem lesz elég!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 2. 20:41

Szilvia333 írta:Muszáj menet közben ide szólnom:
Nagyon is elhiszem,hogy egy gazdag após így beszél a megunt vejével,mármint : ... Meg kell enned amit eléd dobnak))
Micsoda finom stílus)))

Kezdetben a vő felé húztam, nem az após felé, de közben folyamatosan derülnek
ki dolgok mindenkiről, így nem tudok tartósan senki mellé odaállni.

Kép
Kép
Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. október 2. 20:43

Üdv.
Köszönöm szépen a 3-4.részek feliratait.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 2. 20:48

Szilvia333 írta:...Vőuram nem épp a legjobb helyen a megfelelő közönségnek hangoztatja nézeteit,de talán még be is jöhet a dolog))))

A vőuram még egy bátor beszédet megenged magának, és sajnos ezzel megnyeri magának
a nyomozót is, aki a testőri munkákat látja el mellette, és tanúja a nyilvános szerepléseinek.
Tudtam, hogy ebből kerekedik majd valami, ami miatt fájni fog a szívem. Így is lett, de erről
majd később.

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 2. 20:51

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 3-4.részek feliratait.

Szia! Nagyon szívesen az újabb feliratokat!

:movingflower: %%- :movingflower: :D :movingflower: %%- :movingflower: %%- :movingflower: :D :movingflower: %%-
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. október 2. 21:41

Kedves Rita megnéztem az elso részt és az 52.01 mp ben megállt ,megmerevedett korulottem minden itt lettem rabja a sorozatnak végérvényesen ! Nem gondoltam volna hogy lesz még film ami ilyen hatásal lesz rám !Ma nincs tovább ,nincs tobb filmnézés mert egyszeruen nem megy ....ezt most igy érzem !Nem csak a falak doltek le a nemszeretem kategoriáju film iránt de az alapok is kimozdultak !A szinészek a nagyon jok lenyugozo alakitásal és ez még csak az elso rész volt !....Meg jott az eso is igy holnap igazi filmnapot tarthatok ,ha a lelkem is ugy gondolja a kovetkezo rész után.Koszonom neked a film választást /nem irhatom a cimét mert nincs pontos U,O betu a klaviaturán :).../koszonom a forditást ujra és ujra :)...Békés éjszakát kivánok Anna. i-)
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 2. 21:59

Megnézve ))))))))))))
Nehezen jönnek a szavak,elállt a szusz bennem!!! Ügyésznek még így nem szerettem volna kicsipkézni a fogsorát,hogy a torkán lenyomandó fogpiszkálóról már szót se ejtsek!!! :-w :-w
Ici picit azért már sejtem a folytatást,ez biza vendetta lesz !!!!!!!
No csak hajrá!!!!!!!!! B-) B-) \m/ \m/
és most megpróbálok aludni...
Viszlát!!! :-h :-h :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 3. 5:26

annamama írta:Kedves Rita megnéztem az elso részt és az 52.01 mp ben megállt ,megmerevedett korulottem minden itt lettem rabja a sorozatnak végérvényesen ! Nem gondoltam volna hogy lesz még film ami ilyen hatásal lesz rám !Ma nincs tovább ,nincs tobb filmnézés mert egyszeruen nem megy ....ezt most igy érzem !Nem csak a falak doltek le a nemszeretem kategoriáju film iránt de az alapok is kimozdultak !A szinészek a nagyon jok lenyugozo alakitásal és ez még csak az elso rész volt !....Meg jott az eso is igy holnap igazi filmnapot tarthatok ,ha a lelkem is ugy gondolja a kovetkezo rész után.Koszonom neked a film választást /nem irhatom a cimét mert nincs pontos U,O betu a klaviaturán :).../koszonom a forditást ujra és ujra :)...Békés éjszakát kivánok Anna. i-)

Kedves Anna! Kb. én is így jártam, mint te, az első résszel. Amikor pozitív csalódás ér,
mindig arra gondolok, hogy ha nem rekesztettem volna ki az életemből ezt az általam
nemszeretemnek tartott műfajt, akkor mennyi jó sorozatot láthattam volna már eddig
is. Ugyanígy voltam életem első melodrámájával, a That Winter, the Wind Blows-zal.
Amikor befejeztem a fordítását, újabb melodrámába akartam belekezdeni. Most is úgy
érzem, újabb akció-thrillert szeretnék a kezem közé kapni.

Nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült a közös falbontásunk! Lelkes hozzászólásod biztosan
segíteni fog a hezitálóknak. Veled együtt örülök az esőnek, így megnézheted a többi
részt is, amik még fantasztikusabbak, mint az első.

Nagyon szívesen a feliratokat! További jó szórakozást kívánok!

Egy fejbiccentés a titkárnő részéről, hogy a lány elintézve. Kang képviselő a szokásos
pókerarccal, de belül ujjongva fogadja a hírt. Szabad a pálya, lehet tovább a lány halálával
sakkban tartani az apóst és a feleséget. Elképesztő! Nekik ennyi egy emberi élet.

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 3. 6:07

Szilvia333 írta:Megnézve ))))))))))))
Nehezen jönnek a szavak,elállt a szusz bennem!!! Ügyésznek még így nem szerettem volna kicsipkézni a fogsorát,hogy a torkán lenyomandó fogpiszkálóról már szót se ejtsek!!! :-w :-w
Ici picit azért már sejtem a folytatást,ez biza vendetta lesz !!!!!!!
No csak hajrá!!!!!!!!! B-) B-) \m/ \m/
és most megpróbálok aludni...
Viszlát!!! :-h :-h :-h

Szilvia! Szerintem nem az ügyészre, hanem a főbíróból lett ügyvédre gondoltál, amikor
a fogsorcsipkézésről és a fogpiszkáló módszerről írtál. Hihi!

Az ügyész egy nagy tutyimutyinak tűnt a ravaszdi öreg róka mellett. Talán az is volt, de
az tény, hogy legalább a törvényes kereteket be akarta tartani, elvégre ők a törvény őrei.
Örültem, hogy nem fogott kezet az ügyvéddel, aki nem késlekedett a válasszal, azonnal
értésére adta, hogy mivel nem áll be a sorba, egész életében egy senki marad.

Kép

Nagyon sajnáltam a szülőket, akik szerették volna ártatlan lánykájuk becsületét tisztára
mosni, de állandó falakba ütköztek. Nem csoda, hogy az anya ráment erre az egészre.

Igazad van, vendetta várható, az apa a végletekig elszánt. Izgalmassá teszi az egészet
az, hogy szökött rabként kell az igazságot keresnie.

Kang képviselő lelkes, és hatásos szónoklataival a nyomozót is levette a lábáról, aki nem
találva más kiutat, hozzá, a "a kisemberek megmentőjéhez" fordul segítségért. Annyira
sajnáltam! Bárcsak letörölhettem volna az "együttérzést" Kang képéről!

Kép
Kép
Kép

De nem baj! Kegyelmet kapott a bosszúra éhes tékozló fiú a legfelsőbb bíróságon
dolgozó tenyérbemászó ügyész barátjával együtt. Főhet Kang feje. (Hihetetlen, hogy
a gyereket mindenki nyíltan hangolja és használja fel az apja ellen.):

Kép
Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. október 3. 10:44

A második rész megnézve ...a szivem szakad meg :(...és most ujra szunet mert a torténetet a torténteket nekem is ,meg kell emésztenem,háborgo lelkemet meg kell nyugtatnom ha egyáltalán lehetséges :(...én már most egy oriási máglyát épitek mert ugy látom már most van boven bunos akiknek biztositani kell a helyet rajta....de nem ártana egy vérpad és egy bitofa sem készenlétben ha esetleg a máglya hamar kialudna !....
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. október 3. 11:32

Szia Rita! Hű ezek nagyon tömény részek voltak!!! Nem tudom másképp jellemezni. Az ügyészt elsöprő, volt bírótól kinyílt a bicska a zsebemben. Volt más szereplő is aki kiakasztott, pl. a volt barátnő nevelő apja. Annyira utálatos volt majd bevertem a képernyőt. Itt aztán nem néznek semmit, mindenki, mindenkin átgázol. Ennek ellene nagyon teszik a sorozat! Találgatni sem tudok mi lesz a vége!
Köszönöm a feliratokat! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Kíváncsian várom a folytatást!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 3. 17:27

annamama írta:A második rész megnézve ...a szivem szakad meg :(...és most ujra szunet mert a torténetet a torténteket nekem is ,meg kell emésztenem,háborgo lelkemet meg kell nyugtatnom ha egyáltalán lehetséges :(...én már most egy oriási máglyát épitek mert ugy látom már most van boven bunos akiknek biztositani kell a helyet rajta....de nem ártana egy vérpad és egy bitofa sem készenlétben ha esetleg a máglya hamar kialudna !....

Anna, ez a sori minden rosszat kihoz az emberből, agresszívvá tesz. Békés ember létemre
mindegyik szemétládát jól meg tudnám verni. És szaporodnak! Bár még nem tudni, hogy
az újonnan visszakerült ügyész követett-e el valami nagyon-nagy galádságot, de hogy egy
érzéketlen, arrogáns, bunkó hapsi, az már most látszik.

Na, majd kitalálunk valamit a sok idiótának!


Amikor Kang képviselő rákérdezett az újonnan előkerült pofátlan ügyész nevére, a volt főbíró,
ránézett Hyerára, és azt kérdezte tőle, hogy "Ön ismeri, nem?" Na, innen vajon hová vezetnek
majd a szálak? Milyen kötődése lehet a nőnek ahhoz a majomhoz?

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 3. 17:40

B.Marika írta:Szia Rita! Hű ezek nagyon tömény részek voltak!!! Nem tudom másképp jellemezni. Az ügyészt elsöprő, volt bírótól kinyílt a bicska a zsebemben. Volt más szereplő is aki kiakasztott, pl. a volt barátnő nevelő apja. Annyira utálatos volt majd bevertem a képernyőt. Itt aztán nem néznek semmit, mindenki, mindenkin átgázol. Ennek ellene nagyon teszik a sorozat! Találgatni sem tudok mi lesz a vége!
Köszönöm a feliratokat! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Kíváncsian várom a folytatást!

Marika! Az a nevelőapa tényleg szörnyűséges volt!! Istenem, milyen undorító emberek
vannak! Ez a karakter számomra is megfogható volt. Ilyen gusztustalan nevelőapákkal
(és igazival is) volt szerencsém találkozni.
Igen, egyre töményebbek a részek. Minden szereplőnek valamilyen köze van egymáshoz.
jó kis szövevényes sztori ez! És azt nagyon szeretem benne, hogy nagyon gyakran fordul
a kocka. Ez teszi izgalmassá.

Vérzett a szívem a nyomozóért és a feleségéért:

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 3. 20:19

na megjöttem...xdd. sziasztok! megnéztem az új két részt hát...................mindenféle érzelem kavargott bennem de legjobban talán a döbbenet, hogy ilyen aljadék söredéknek van hatalom a kezében és eszében sem jut még csak bocsánatot sem kérni, sőt, még az ártatlanból is bűnöst csinálnak. A színészek olyan jól adják a szerepüket, hogyha nem ismerném pl. okáért a golden Rainbowot..biztos egy életre megutálnám a hapsit...szegény nyomozó milyen jól mondta egyik kihallgatáson hogy volt már dolga mindenféle gengsztertől a gyilkosig mindegyikkel, de messze a legaljadékabb az akivel itt beszél-
Micsoda embereket lehet előkaparni, akiknek vaj van a feje felett és mindenre kaphatók. Na és az álszent igazságszolgáltatás...aish. Nekem is idő kell a két rész emésztéséhez. Picit belementem a köv részbe, csak hogy lássam sikerül e megszökni...de aztán abbahagytam. Nahát de tényleg láttam már gengszterfilmet, de ehhez a mocsokhoz képest vajaskenyér...Látunk ilyet sajnos a való életben is.
Nem is baj hogy csak két részenként van most a sorozat, túl tömény, és nagyon fordulatos.
Köszönöm hogy fordítod... :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. október 3. 22:17

Nagyon szépen köszönöm a 3-4.részt :D :D
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. október 4. 6:09

Szia Rita! Köszönöm a harmadik, negyedik részt. ^:)^ A témája miatt nem szívesen nézem a sorozatot, de a fordulatos cselekmény és a kiváló színészi alakítások magával ragadnak. ;) Az első percekben a Szökevény (The Fugitive) c. amerikai film jutott eszembe Harrison Ford-dal, de az kisMiska ehhez a sok gonoszsághoz és mocsokhoz képest. Még csak négy részt láttunk, de micsoda tömény történéseket. :-ss Nem akarok ismételni, sok mindent leírtatok már a szereplőkről. A lánya halálába beleőrült feleség elvesztése után nincs ki és mi visszatartsa a nyomozót, hogy az igazságot kiderítse. Vajon mennyire lesz segítségére a PK Jun telefonjában olvasott információ, vagy ezzel is úgy jár, mint a fekete dobozzal? :-?? Hosszú még az út! x_x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 4. 6:28

Kata58 írta:na megjöttem...xdd. sziasztok! megnéztem az új két részt hát...................mindenféle érzelem kavargott bennem de legjobban talán a döbbenet, hogy ilyen aljadék söredéknek van hatalom a kezében és eszében sem jut még csak bocsánatot sem kérni, sőt, még az ártatlanból is bűnöst csinálnak. A színészek olyan jól adják a szerepüket, hogyha nem ismerném pl. okáért a golden Rainbowot..biztos egy életre megutálnám a hapsit...szegény nyomozó milyen jól mondta egyik kihallgatáson hogy volt már dolga mindenféle gengsztertől a gyilkosig mindegyikkel, de messze a legaljadékabb az akivel itt beszél-
Micsoda embereket lehet előkaparni, akiknek vaj van a feje felett és mindenre kaphatók. Na és az álszent igazságszolgáltatás...aish. Nekem is idő kell a két rész emésztéséhez. Picit belementem a köv részbe, csak hogy lássam sikerül e megszökni...de aztán abbahagytam. Nahát de tényleg láttam már gengszterfilmet, de ehhez a mocsokhoz képest vajaskenyér...Látunk ilyet sajnos a való életben is.
Nem is baj hogy csak két részenként van most a sorozat, túl tömény, és nagyon fordulatos.
Köszönöm hogy fordítod... :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Jó mélyről jövő ősi indulatokat hoz ki belőlünk a sorozat! De azt érzem magamon,
hogy jól esik fröcsögni, utálkozni egy kicsit. Egyetértek azzal, aki azt mondta, hogy mindenféle
érzelmet meg kell élni, nemcsak a pozitívakat, hanem a negatívakat is. Nemcsak nevetni kell,
hanem bosszankodni, mérgelődni, puffogni is. Nem gondoltam volna, hogy szeretni fogom ez
az érzést, de igenis jól esik. Persze örülök neki, hogy nem a valós életben, hanem egy sorozat
kapcsán élhetem át ezt az élményt.

Szóval megint kukucskáltál egy kicsit? Akkor tényleg tetszik a sorozat! Örülök nagyon!

Szép napot kívánok!


Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég