The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 10. 17:12

Kata58 írta:Köszönöm az újabb részt, ezt most holnapra hagyom, mert nem hiszem hogy éppen alváskönnyítő....ahhoz túl izgalmas és csak azon agyalnék
Az 5. részben úgy az ügyész képébe másztam volna grrrrr. Lélegzetelállító volt, ahogy a nyomozó fölhívta értekezlet közben a főbűnöst...azta...micsoda pillanatban fejezték be...majd holnap okosabb leszek.! Jó éjszakát mindenkinek, és kellemes hetet. Rám kacsavágás vár...a mai napot megúsztam :-ss :ymhug: i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata!
Nagyon szívesen!
Valóban nagyon izgalmas résznél hagyták abba az 5. részt. Aztán a folytatás,
ahogy szemben ült egymással a két férfi, és ahogy a képviselő fentről leereszkedve beszélt a
nyomozóval, az én zsebemben is kinyitotta a bicskát. Bogárhoz hasonlítani valaki lányát, akire
pont ő mondta ki a halálos ítéletet! Szemétláda!

Kép

A bűnösök felsorolásából szépen kihagyta saját magát, és a feleségét is. Amiket mondott, abból
érthető volt, hogy halál vár a nyomozóra, el kell hallgattatni:

Kép
Kép

Annak örültem, hogy a nyomozó szavai mennyire felhúzták Kangot. Azért üvöltött ennyire, mert
a nyomozó az igazat mondta, és ahogy szoktuk mondani, "fájt neki az igazság". Aztán ebben az
üvöltésben benne volt Kang saját bizonytalansága is. Nem is olyan biztosan ül ő azon a magas
lovon, csak szeretné azt hinni, és elhitetni másokkal:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 10. 17:16

csabamama2 írta:Rita Kedves!

A 6. rész feliratát is nagyon szépen köszönöm. Úgy látom jó kis dorama lesz ez, jó szereplőkkel, már várom, hogy nézhessem:-)) Üdv.szeretettel: Ildikó :)

Kedves Ildikó! Nagyon szívesen a feliratokat! Én nagyon szeretem, örülök, hogy a The Chaser
vezet be az akció sorozatok világába! Úgy gondolom, neked is tetszeni fog!

Szép napot kívánok!


A főszereplő család lakhelye:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (4/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 10. 17:25

boszorkany írta:Szia Rita!
Jottem az ujabb reszek felirtaert,"mert megerdemlem." =)) Bar,ha arra gondolok,hogy elszurtam a keret megrendelesemet,hat....(rossz kodot irtam,most ujra kell inteznem)
Nagyon izgalmas ez a sorozat,fantasztikus a forgatokonyve,na meg a szineszek is,koszonom a munkadat.
Varakozas kozben belekezdtem a Painter of the wind c.sorozatba,ez is nagyon tetszik,annak ellenere,hogy parszor megnyiltak a konnycsatornaim.
Mivel ritkabban tudok jonni,mint elotte,csak most olvastam,hogy 5 nappal ezelott szulettel,milyen fiatal vagy! :D
Teljes szivembol kivanok Neked nagyon sok es boldog szuletesnapot! :ymparty:

Szia Éva! Megérdemled! Jó szórakozást az újabb részekhez! De örülök, hogy neked is
tetszik az Üldöző! Jó párosítás egy ízig-vérig mai, modern dráma, és egy történelmi.
Legalább az Üldöző közben nem kell sírni, csak izgulni, és szorítani, hogy győzzön a jó!

Köszönöm a felköszöntést, nagyon jól esik! Remélem, hogy szépen alakulgatsz már!


Az ötödik rész végén Kangot hívta fel a nyomozó, most a sógornőjét:

Kép
Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. október 10. 19:19

Szia Rita! Ismét izgalmas részeken vagyunk túl! Nagyon drukkoltam a felügyelőnek! Mint írtad szövevényes a történet, de pont emiatt kedvelem.Az após nagy játékos, a végén csak belemart a vejébe. Megy a harc a hatalomért!
Köszönöm a munkádat! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Várom a folyatást!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 10. 19:42

Szia Marika! Igazad van, az após nagy játékos. De hát könnyen pattog az az ember,
akinek nagyobb a titkosszolgálata, mint az országé. Pont ezért, ha Kang harcolni
akar ellene, felkészültebbnek kell lennie. Az apóst még mindig azzal a jegyzőkönnyvel
akarja sakkban tartani, amit Jisoo elcserélt a bátyjával a telefonra.

Nagyon szívesen a feliratokat! Örülök, hogy még mindig tetszik a sori!!

Kép
Kép
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. október 10. 22:43

Nagyon szépen köszönöm az 5-6.részt :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 11. 5:31

Nagyon szívesen!

%%- @};- :) @};- %%-
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2016. október 11. 8:39

Köszönöm az újabb két rész magyarítását!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 11. 15:09

leo-leo írta:Köszönöm az újabb két rész magyarítását!

Nagyon szívesen!

:movingflower: :) :movingflower: :) :movingflower:
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 11. 15:35

Drága Ritám!
Először is köszönöm a 2 újabb feliratot!! Kis egészség ügyi gondok miatt csak most fogom megnézni a két újabb részt,aztán majd jövök szokásomhoz híven "szemmel verni",ezért sem olvasom az előzményeket,hogy ne legyek befolyás alatt ha mégis védőügyvédje akadna valaki számára)))) [-x [-x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 11. 15:45


Szia Szilvia! Remélem, valóban csak kis baj tartott vissza, és az is a múlté már!


Haj, de sok alanyod lesz a szemmel veréshez! A jópofa gengszter ipari tanuló a
nagyméltóságú, nagy hatalmú díszes társaság mellett.

Szerintem nem lövök nagyot mellé, ha azt mondom, hogy tetszeni fog az újabb
két rész is!

Nagyon szívesen a feliratokat! Kíváncsian várom a véleményedet!

Kép
Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 11. 19:35

A két újabb rész között egy órácska kihagyás volt konyha gálya miatt,most végeztem a 6-os résszel,és nem találok szavakat.
Már igazán nem is tudom kit használjak gyújtósnak,annyira összetett ez a sztori)) Valóságos Família KFT!!! 8-|
Úgy tűnik itt már csak isten,meg a maffia segíthet!!! B-)
Volt benne egy két mondat,amitől valósággal összeborzongtam,annyira kegyetlen volt!! :-o :-o
Hogy a tündér mese mivoltát ki ne hagyjam a sztorinak,: Itt mindenki a mélyszegénységből lett az aki,mindenki a világot akarja megreformálni,közben meg mindenki alatt süllyed a hajó ))) :-? :-? :-? :-?
Sajna a lyuk az oldalamon kezd nagyobbodni,remélem nem szakad tovább hétvégéig))) \m/ :ympeace:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 11. 20:37

Hát ideértem, én is most végeztem a 6. résszel, és jót nevettem Szilvia utolsó mondatán! :)) .Ebben a részben is volt aztán apai anyai...huh még most is ráz a hideg az idegtől..micsoda szövegek! És naná, hogy a vétkes kiált bűnöst, ő meg a megtestesült ártatlan bárányka..én meg a kanonok aish..hihetetlen micsoda arcátlan semmitől vissza nem riadó két lábon járó szörnyetegek! brrr. még jó, hogy néha vittek bele egy kis humort, a kis nyomozónőt és a kis újságíró lánykát megkedveltem, bár lehet majd sokkolni fogja az igazság a rájön. nem is bánom, hogy csak most volt időm megnézni, legalább nem lesz olyan hosszú a várakozás a következő részig.
a főnök meg mennyire segítőkész, bevállalni bármilyen áldozatot. Azt meg külön bírtam, mikor mondta, hogy több időt töltött vele bevetésekben a 3o év alatt, mint a feleségével az ágyban...ismeri minden rezdülését. Na és a válasz..hogy te tartóztass le majd ha eljön az ideje....úgy elfacsarodott a szívem..
A pici lányt is sajnáltam szegényt...ez az élmény is benne marad az biztos...
Köszönöm Rita a fordítást! Itt esett az eső... :ymhug: :-h i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. október 11. 23:13

Nagyon jó ez a két rész is!
Szilvi,hogy milyen találó a megállapításod!
Hogy a tündér mese mivoltát ki ne hagyjam a sztorinak,: Itt mindenki a mélyszegénységből lett az aki,mindenki a világot akarja megreformálni,közben meg mindenki alatt süllyed a hajó

Milyen elgondolkodtató volt a párbeszéd, ahol az álmaikat ecsetelték. Az egyiknek a Kék ház sem elég, a másik csak egy új ágyat szeretett volna a lányának.

Rita fantasztikus szöveget produkálsz részről-részre! Most is több esetben a szöveget jobban élveztem, mint a képet.
Ha csak a moszkitó és a bika esetére gondolok, vagy a főnök vallomására, hogy mivel töltötte az elmúlt harminc év éjszakáinak többségét.
S igen,ahogy Kata írja:
még jó, hogy néha vittek bele egy kis humort

A humor is átjön. Pl az a 63 emelet, ami igazából csak 60. Az újságelőfizetés drámai helyzetkomikuma.
No meg azok a gyönyörű emberi gesztusok! De ott igazán nézni is kell őket!
Még pókerarc is tudott emberi lenni a borbélyánál, sőt a tévé híre előtt is lehullott az álarc.
Kata, én is gondoltam,hogy a kislány története egy újabb film témája lehetne. Így elveszteni egy apát, főleg,hogy az anyja már lemondott róla! Ezt az élethelyzetet nagyon nehéz lesz kezelni.
Sajnálom az újságírónőt. S bizony érdekesen ért véget a 6. rész ebből a szempontból is. Vajon miről szeretne vele beszélni Baek Hongseok?
Én is úgy érzem,hogy nehéz kivárni a folytatást.
Ahogy Szilvi írta, valóban mosolyogtató, de nagyon igaza van:

Sajna a lyuk az oldalamon kezd nagyobbodni,remélem nem szakad tovább hétvégéig
:ympeace:
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 5:16

Szilvia! Jót nevettem a Família KFT-n! Ahogy a Seo család gyepálja egymást, az hihetetlen!
Nem is kell nekik ellenség, ott vannak ők egymásnak! A koreai sorozatokban állandóan a
család szentségét hangsúlyozzák. A hatalomvágy ezt is felülírja. Gyönyörű, mondhatom!

Úgy látszik nem csak nálunk dívik a "kutya" szót szitokszóként használni. Kicsit sajnáltam
Kangot, amikor a sógora az orra alá dörgölte, hogy hogy lett "beengedve" a családba, de
amikor Jisoonak fejtegette, hogy a házasságban az érdekek is szerepet játszanak, és nem
véletlen, hogy ők egymáséi lettek, akkor már semmi sajnálatot nem éreztem iránta.

A hetedik részt már végig láttam. Hihetetlenül izgalmas! Mikor azt hiszed, hogy már nem
lehet fokozni, akkor ők még mindig tudják, és még hátra van a nagyja a sorinak!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 5:39

Szia Kata! A "vétkes kiállt bűnöst"-ről jut eszembe, hogy már gondolkodtam rajta, hogy Kang
helyzete mennyire összetett. Ha nincs otthon, akkor egy nagy hatalmú képviselő, akit a családi
"hátszél", az, hogy egy tőle is nagyobb hatalmú ember veje, is támogat, hatalmasabbnak láttat
mások szemében. Míg otthon egy senki. De szó szerint. Még a fia szemében is. Soha senki nem
feledi, és évek óta az orra alá is dörgöli, hogy ő csak egy megtűrt személy, egy játékszer. Azzal,
hogy az elnöki székre pályázik, azzal meg csak még jobban megnehezítette a családon belül az
életét. Viszont azzal, hogy a feleségével szövetségre lépett, megnőtt az egymásra utaltságuk
(a 7. részben fogjuk látni, hogy miért), és ez valakinek kezd szöget ütni a fejében. Már most
érzem, hogy ebből még mennyi baj fog származni.

Én is zseniálisnak gondolom a nyomozó ötletét, hogy ha már mennie kell a börtönbe, akkor a
saját főnöke vigye be, had legyen haszna belőle. Mik eszébe nem jutnak embereknek! Ilyenkor
látom, hogy mennyire egyszerű, és egyenes az én gondolkodásom. Nem is vagyok forgatókönyvíró!

Érdemes várni a vasárnapot! Kicsit több időm lenne fordítani, erre szombaton is dolgoznunk kell!

A vétkes kiállt bűnöst avagy legjobb védekezés a támadás:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 6:20

Szia Zsu! Szívemet melengetted azzal, hogy megdicsérted a szövegemet, nagyon jólesett! A vagy nagyon
szuper fordítások után lehet nagyon szuper fordítást produkálni, de ez olyan ritka, mint a fehér holló -
hirtelen csak a nagy kedvenc indonéz filmem a The Golden Cane Warrior jut eszembe, ahol egy az egyben,
gondolkodás nélkül fordíthattam az angol szöveget magyarra, úgy volt klassz, ahogy volt - vagy a nem túl
jó, kissé hiányos, de még érthető feliratból. Mert ott látod, hogy jóval hamarabb véget ér a szöveg, mint
a beszéd, ezért fantáziával ki kell pótolni, fel kell turbózni a feliratot. Ilyen esetben nagyon meg tud lódulni
az agyam, elememben vagyok, és jó poénok, mondatok, mondások, szófordulatok jutnak eszembe.
Azok a feliratok, amik korrektek, egy kissé unalmasak is, mert nem kényszerítik ki belőlem a gondolkodást.
Bár ezekkel lehet a leggyorsabban haladni, csak fordítok, és kész.

Nagyon kedvemre valók a párbeszédek! Milyen szavak hangzanak el a sógor és Kang, az após és Kang, Kang
és a nyomozó közt, a nyomozó és a kollégák közt! Mindet önmagában is öröm fordítani, mert olyan világot
tár elém, amit egyáltalán nem ismertem még, akár a politikusok, a hatalmasok, vagy a rendőrség világára
gondolok.

Bírom én is a humorát a sorinak. Mivel kevés poénos dolgot bír el a történet, ezért az a kicsi, ami van, az
mind minőségi. Szeretem is fordítani. De azért az elgondolkodtató, hogy sok poén a "jópofi" maffiózó
környékén esik meg. Apropó! Milyen dolog, hogy azok elől az emberek elől, akiknek az lenne a dolguk,
hogy a népet, az állampolgárokat szolgálják, állami pénzből fizetve, egy maffiózónál kell bujkálnia Baeknek?
Az meg mindenben segíti, támogatja, előtte nincs titok, nyíltan beszélnek minden tervükről, tudják, hogy
megbízhatnak benne! Durva!!!

A kislány nem veszítette el még az apját, nem halt meg, elhangzott, hogy az életveszélyen is túl van.
De el fogja veszíteni, nem úszhatja meg a gyilkosságot.

Amikor a nyomozó felhívta az újságírónőt, csodálkoztam, hogy találkozót beszél meg vele. Nem értettem,
miért bízik meg a lányban, hiszen az akár csapdát is állíthatna neki. Baek nem tudja, mennyit tud a lány.
Aztán nagyon ügyesen taktikázik, de ebben is ki segít neki? A jópofi gengszter!

Már csak négyet kell aludni!

Ezekben a részekben is voltak jó szövegek:

Kép

De ez mindkettőnket érint:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 6:29

Kedves Kata, Szilvia és Zsu! Köszönöm, hogy bővebben is írtok a sorozatról!
Amellett, hogy nagyon jó olvasni a véleményeteket, nekem is lehetőséget
teremtetek, hogy kifejtsem az enyémet.

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016. március 5. 8:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: vercsike1 » 2016. október 12. 11:27

Szia Rita ! ! !

Hálásan köszönöm ^:)^ az 5 - 6. részek feliratát. Szép napot. B-)
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. október 12. 12:51

:ympeace:
Szerbusz Rita, nagyon köszönöm a 6.-at is!! Szép napot Neked!! :-h :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 17:17

vercsike1 írta:Szia Rita ! ! !

Hálásan köszönöm ^:)^ az 5 - 6. részek feliratát. Szép napot. B-)

Szia Vercsike! Nagyon szívesen! Én is szép napot kívánok!

:flower1: :flower1: :) :D :) :flower1: :flower1: :) :D :) :flower1: :flower1: :) :D :) :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 17:19

ququcs írta::ympeace:
Szerbusz Rita, nagyon köszönöm a 6.-at is!! Szép napot Neked!! :-h :movingflower: :littlehearth:

Szia Éva! Neked is nagyon szívesen!
Én is szép napot kívánok!


%%- :littlehearth: %%- :-* :-h :) %%- :littlehearth: %%-
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 12. 17:51

Irulok,pirulok,Kata és Mikaz dicséret miatt,köszönöm szépen))) ^:)^ Pedig még normálisan át sem gondoltam amit írtam,mondhatom,spontán jöttek a szavak amiket alig tudtam összekeresgélni az átélt izgalmak miatt)) x_x
Rita meglátását a vidám kis gengszter hozzájárulását az igazság támogatásában,nem lehet nem észrevenni,ez ennek a komoly témájú sorozatnak a fő feszültség oldó szála legalábbis szerintem, =)) és ha jó a megérzésem akkor a nyomozó nővel,és a gengszter főnökkel később még lesz terve a forgatókönyv írónak))) :littlehearth: :littlehearth:
Jesszus!! Ha Rita nem említi,nekem bizony teljesen kiment a fejemből hogy szombaton is meló nap!!!! :(( :((
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. október 12. 19:35

Sziasztok, üres perceimben még ma is agyaltam a filmen. Szilvi valóban telitalálat a Familia KFT. Olyan régen volt, de most,hogy így Rita is felidézte, nekem is eszembe jutott, milyen jó kis sorozat volt.
Ahogy a Seo család gyepálja egymást, az hihetetlen!
Nem is kell nekik ellenség, ott vannak ők egymásnak! ...

Csak hát ők nem gázoltak át ilyen véresen mindenen és mindenkin.

Rita, a főnöknek tett kijelentés valóban zseniális! De tényleg nem jutott volna eszembe nekem sem. Pedig mindjárt tisztázná az együttműködés vádja alól, ugyanakkor az előléptetése is biztosítva lenne.
Spoiler: mutasd
Szegény apa mégis csak gyilkos, akárhonnan nézzük. S nem lenne gyilkossági nyomozó,ha ezzel nem lenne tisztában.


Aranyos, ahogy a maffiózót elemzitek. Ez el sem jutott a tudatomig, hogy ő valójában egy bűnöző. Olyan jellegzetes karakter ez a színész,oly sokszor láttam hasonló szerepben,hogy nekem ő így volt természetes. Mindig vaj van a füle mögött, mindig lehet valamivel zsarolni, s különben meg olyan egyszerű, mint a faék, s olyan jószívű, hogy kenyérre lehet kenni.
De összességében igazatok van:
Rita:
Apropó! Milyen dolog, hogy azok elől az emberek elől, akiknek az lenne a dolguk,
hogy a népet, az állampolgárokat szolgálják, állami pénzből fizetve, egy maffiózónál kell bujkálnia Baeknek?

S mivel kevés a humor lehetősége, Szilvi veled is egyetértek:
ennek a komoly témájú sorozatnak a fő feszültség oldó szála


Na lyukad, nem lyukad, várunk vasárnapig! :!! :x
Mellesleg, láttátok már az új szabálykönyvben,hogy a luk is helyesen írt lyuk? :))
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 19:47

Kedves Szilvia és Zsu! Mindjárt reagálok arra, amit írtatok, de épp készen lettem
a 7. rész ellenőrzésével, és mivel nem szeretném, hogy kilukadjon az oldalatok, pár
perc, és máris kiteszem ezt a friss, ropogós feliratot!


Egy kis humor a Gengszter ahjussitól:

Kép
Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég