The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 18. 20:07

ququcs írta:Jó estét Nektek, hsz-ek végigolvasva :) és a 9. rész fordítása is letöltve amit Nagyon köszönök Rita! ^:)^ ölelés érte :ymhug:
Ma nagyon elfoglalt voltam, megyek is bepótolom a napot és átnézek egy két dolgot a neten!! :-h

Kép

Szia Éva! Jó, hogy ma is benéztél! nagyon szívesen
az újabb feliratot!

Jó estét, és szórakoztató böngészést kívánok!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 18. 20:26

Kedves Rita! Köszönettel vittem a 9. rész feliratát! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 18. 20:37

Szia Rita! csak az jutott eszembe, hogy az após nem jól idézte Arany Jánost =)) amikor nekimegy a a bogár a falnak nagyot koppan aztán elhallgat.. :)) az is nagyot szól. :)) :)) ..micsoda beszólások vannak ha hallgat az is baj, ha megszólal az is baj, mi lesz még itt. :ympray:
Még egyszer köszönöm a feliratot... :ymhug: i-)
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2016. október 18. 21:24

Köszönöm az újabb feliratokat !!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1105
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. október 18. 21:36

Én lennék az első, aki viszi a 9-est, vagy mégsem látok jól?
Na majd visszamegyek újra, hogy jól van-e?
Terjed a híre a 9-esnek a FB-on.

Ritám, majd megpróbálkozom a képfelrakással. Ez egy újabb. Kimásolom a használati utasítást.

Köszönöm a 9.feliratot.
:flower1: :movingflower: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. október 18. 22:34

Üdv.
Köszönöm szépen a 7-9. részek fordítását.
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. október 18. 23:01

Nagyon szépen köszönöm a 9.részt :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 19. 5:20

Kata58 írta:Szia Rita! csak az jutott eszembe, hogy az após nem jól idézte Arany Jánost =)) amikor nekimegy a a bogár a falnak nagyot koppan aztán elhallgat.. :)) az is nagyot szól. :)) :)) ..micsoda beszólások vannak ha hallgat az is baj, ha megszólal az is baj, mi lesz még itt. :ympray:
Még egyszer köszönöm a feliratot... :ymhug: i-)

Szia Kata! Most már te is tudod, hogy kire értette az após, hogy keveset beszél,
de sokat mondhat, ha egyszer nagyra nyitja a száját. Még nem írom le spoiler
nélkül a nevét, mert hátha valaki csak most kezdi nézni az új részt.

Nagyon szívesen a 9. részt is! Remélem, még jobban vagy már, mint tegnap!!!

A kihallgatások során végig nagyon tetszett a "farkas" hasonlat. Itt kezdi használni
az ügyész:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 19. 5:22

Erzsike54 írta:Köszönöm az újabb feliratokat !!

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 19. 5:41

nildiko írta:Én lennék az első, aki viszi a 9-est, vagy mégsem látok jól?
Na majd visszamegyek újra, hogy jól van-e?
Terjed a híre a 9-esnek a FB-on.

Ritám, majd megpróbálkozom a képfelrakással. Ez egy újabb. Kimásolom a használati utasítást.

Köszönöm a 9.feliratot.
:flower1: :movingflower: :littlehearth:

Ildikó! Gabi volt a legszemfülesebb, neki sikerült elsőnek a letöltés, de az a lényeg, hogy
te is itt jártál!


Látom, hogy próbálkoztál a "Van képem hozzá"-ban, de nem sikerült. Lehet, hogy azért,
mert először rá kell kattintani a képre simán bal klikkel, majd csak ezután jön a jobb klikk,
és a többi, amit leírtam. Az a lényeg, hogy a jobb klikk utáni felugró ablakban legyen olyan
opció, hogy "Kép címének másolása", mert csak akkor lehet beilleszteni egy képet egyik
helyről, a másikra, ha van "címe".

Nagyon szívesen a 9. részt! Jó szórakozást hozzá!

Jiwon elmondja Jisoonak és Kangnak, hogy tudja, mi az igazság. Szó, szót követ, aztán
ide jutott a társalgás:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 19. 5:42

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a 9.részt :D :D

Szia! Nagyon szívesen az újabb részeket!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 19. 5:44

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a 9.részt :D :D

Nagyon szívesen a 9. részt!

Kép
margóanya
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. május 23. 19:21

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: margóanya » 2016. október 19. 7:31

Nagyon köszönöm az eddigi részek fordítását :)
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. október 19. 9:39

Kedves Rita! Köszönöm a 9. rész fordítását.

Spoiler: mutasd
Tegnap már voltam itt,úgy 19,30 kor. Írtam is keveset,de valami furcsa történt.Nem voltam benne biztos,hogy jól elküldtem. Spoilerben meg is írtam,hogy ha kétszer van kérem törölni.Ma jöttem és azt látom,hogy nem látom az én hozzászólásomat.Az oldal végén lehetett.Talán egyszerre küldtem valakivel?


Olvasgattam a hozzászólásokat,mindég így szoktam az újabb rész megnézése előtt.Emlékezet frissítés miatt.Szegény nyomozónk,hogy mennyit rohan,menekül,istenem!Ő is a piti bűnözőkhöz van szokva.Most pedig szembesülnie kell ,hogy még a nagyra becsült főnöke is elárulja.Úgy látom,már egyre kevésbé vágja földhöz az újabb árulás.Csak lerendezi ezt a tisztességtelen helyzetet is és fut az eredeti kitűzött célja felé,hogy a lánya és a felesége lelke békésen nyugodjon.Nem lesz könnyű dolga,mert ezek kifelé is összezárnak.Úgy tart össze a család,hogy makulátlannak látsszon. A Keresztapa zenéje mindég akkor kúszik be amikor a belső kör működik.Egy telefon a megfelelő vajas fülű kapcsolathoz és aki az előbb még nyeregben érezte magát,annak fel,vagy le kell sétálni az emeleten.Minden színész jól játszik.Kellő képen lehet őket utálni.Jöhetne már egy kis lazább rész.Arról,hogy ők sem elég okosak,rafináltak.Én is megvárom a 10. részt,talán enyhül a helyzet.
Üdvözlettel,Nagyi @};-
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016. március 5. 8:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: vercsike1 » 2016. október 19. 12:30

Szia Rita ! ! !

Hálásan köszönöm ^:)^ a 9.rész feliratát.Szép napot. B-)
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. október 19. 16:08

Kedves Rita!

Köszi az újabb részek feliratát, de inkább töltögetem és majd............amikor úgy érzem akkor folytatom a nézését.
Hangulat kell hozzá, mert ez nem egy laza történet.
Köszi mégegyszer. :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 19. 18:26

ritkán szoktam így kezdeni..d phűűűű micsoda rész volt ez is.nem tudom meddig lehet még fokozni, de nálam égnek áll a hajam a szövegüktől. Szegény kis újságírólányka is hogy megkapja a maga beosztását mindenkitől, végül a jó oldalra áll. Kicsit belenéztem a 1o. részbe, aztán le is álltam, mert rájöttem, hogy keverni fogom a két rész hozzászólását! Nyomozónönk múltjából is egyre többet megtudunk, és a Sunbeval való kapcsolat milyenségébe is nagyon tetszettek ezek a kedves beszólások.viszont nagyon nem az após, báty vő hármas. ott és úgy tesznek be egymásnak, mintha pingpong verseny lenne. Én tuti most nem ennék velük. Mennyire levegőnek van nézve a testvér és a férje. Nem mintha nem érdemelnék meg, ha jobbító szándék miatt lenne de erről itt szó nincs. Na és ahhoz is fapofa kell, hogy úgy jelenjenek meg mindenhol, mint akinek otthon és mindenben minden makulátlan.../megint egy hazai pálya/ bocsi nem bírtam ki, hogy be ne szúrjam :)) .
Köszönöm hogy ilyen gyorsan nézhettem a 9. részt...ezt most nem igazán lehet maratonozni, ahhoz túl tömény. Ha nem lenne egykét pazar humoros rész nem is lehetne kibírni...Lehet a monitorom bánná :ymdaydream: Na megyek egy kicsit lajtoktosabb dolgot nézni meg vacsorát adni a legényemnek...További kellemes estét.

Nem akarok most többet írni, had írjanak mások is. Bár a főnök észre tér, de a fekete pontot nem fogja nálam kitörőlni...hacsak nem egy trükknek kellett az egész hogy bizonyíték legyen ellenük akik beszervezték...remélem rájuk jár majd a rúd hamarosan. Az ügyész-újságirós párosunkat viszont már most imádom annyira aranyosak vajon mire jutnak majd? Remélem nem lesz a harc és az összefogás hiábavaló! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 19. 18:33

margóanya írta:Nagyon köszönöm az eddigi részek fordítását :)

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 19. 18:57

Magdimama írta:Kedves Rita! Köszönöm a 9. rész fordítását.

Spoiler: mutasd
Tegnap már voltam itt,úgy 19,30 kor. Írtam is keveset,de valami furcsa történt.Nem voltam benne biztos,hogy jól elküldtem. Spoilerben meg is írtam,hogy ha kétszer van kérem törölni.Ma jöttem és azt látom,hogy nem látom az én hozzászólásomat.Az oldal végén lehetett.Talán egyszerre küldtem valakivel?


Olvasgattam a hozzászólásokat,mindég így szoktam az újabb rész megnézése előtt.Emlékezet frissítés miatt.Szegény nyomozónk,hogy mennyit rohan,menekül,istenem!Ő is a piti bűnözőkhöz van szokva.Most pedig szembesülnie kell ,hogy még a nagyra becsült főnöke is elárulja.Úgy látom,már egyre kevésbé vágja földhöz az újabb árulás.Csak lerendezi ezt a tisztességtelen helyzetet is és fut az eredeti kitűzött célja felé,hogy a lánya és a felesége lelke békésen nyugodjon.Nem lesz könnyű dolga,mert ezek kifelé is összezárnak.Úgy tart össze a család,hogy makulátlannak látsszon. A Keresztapa zenéje mindég akkor kúszik be amikor a belső kör működik.Egy telefon a megfelelő vajas fülű kapcsolathoz és aki az előbb még nyeregben érezte magát,annak fel,vagy le kell sétálni az emeleten.Minden színész jól játszik.Kellő képen lehet őket utálni.Jöhetne már egy kis lazább rész.Arról,hogy ők sem elég okosak,rafináltak.Én is megvárom a 10. részt,talán enyhül a helyzet.
Üdvözlettel,Nagyi @};-

Kedves Nagyi! De jó, hogy ilyen szempontból említetted meg a mi szegény nyomozónkat!
Én is észrevettem, hogy már semmitől sem kerekedik el a szeme, mintha megszokta volna,
hogy bármivel próbálkozik, falakba ütközik, amelyek aljas, szégyentelen, befolyásos, pénzes,
hatalmasságokból van építve. Menekül, aztán próbálkozik újra, majd megint menekül, és
újabb próba. Hogy bele lehet fáradva, de tudja, hogy ha nem harcol a lánya, a felesége, a
családja igazáért, akkor az örökre rejtve marad.

Nagyi, ma kezdtem el fordítani a 10. részt, és eddig semmi lazaságot nem vettem észre, sőt!
Újabb pálfordulás, és újabb emelkedések és esések, de egy szempillantás alatt! Eddig nagyon
izgalmas ez a rész is!

Nagyon szívesen az újabb feliratot!

El sem tudom képzelni, hogy hová tűnt a hozzászólásod! Nekem nem szokott ilyen problémám
lenni, hála istennek. Én is szeretek sokat írni, nagyon fájna, ha kezdhetném elölről.

Az ügyész szavait, Hyera is megtapasztalta. A gazdag, hatalmas, méltóságos Kang családban
nem ismerik a hála, a lojalitás, a hűség fogalmát:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 19. 19:05

virag1 írta:Kedves Rita!

Köszi az újabb részek feliratát, de inkább töltögetem és majd............amikor úgy érzem akkor folytatom a nézését.
Hangulat kell hozzá, mert ez nem egy laza történet.
Köszi mégegyszer. :flower1: :littlehearth:

Kedves Virág!

Tégy úgy, ahogy neked jobb! Engem már nem "renget" meg a sori, megszoktam, hogy ilyen,
tudom, hogy mire számítsak, ezért már ehetem nyugodtan, nem üli meg a gyomromat.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. október 19. 19:29

Kedves Rita! Már tegnap megnéztem frissiben, de csak most tudok géphez ülni. Még ma is agyaltam ezen a részen. Szörnyű!
Spoiler: mutasd
Hát valóban nagyon-nagyon hideg volt a feltevésem a dokival kacsolatban. Bár ezt még inkább el tudtam volna fogadni, hisz ő valóban bűnös. Mondjuk Hyera sem ártatlan bárány, de a farok szerepet azért nem mértem volna rá. Hogy Kang eleinte miért húzódozott az ötlettől, az gondolom még ki fog derülni. Gyanítom nem erkölcsi aggályai, inkább érzelmei voltak.


Magdimama csatlakozom, minden szavaddal egyetértek:
Szegény nyomozónk,hogy mennyit rohan,menekül,istenem!Ő is a piti bűnözőkhöz van szokva.Most pedig szembesülnie kell ,hogy még a nagyra becsült főnöke is elárulja.Úgy látom,már egyre kevésbé vágja földhöz az újabb árulás.Csak lerendezi ezt a tisztességtelen helyzetet is és fut az eredeti kitűzött célja felé,hogy a lánya és a felesége lelke békésen nyugodjon.Nem lesz könnyű dolga,mert ezek kifelé is összezárnak.Úgy tart össze a család,hogy makulátlannak látsszon. A Keresztapa zenéje mindég akkor kúszik be amikor a belső kör működik.

El sem tudom képzelni,miként lehet ennyi szenvedést és kudarcot kibírni! Az,hogy a főnöke elárulta, biztos nagyban hozzájárult az utolsó kétségbeesett lépéséhez is. Talán valóban tehetetlennek érzi magát.
Vajon mit írt olyan sokáig a biliárd asztalon?

Kata
Mennyire levegőnek van nézve a testvér és a férje. Nem mintha nem érdemelnék meg, ha jobbító szándék miatt lenne de erről itt szó nincs. Na és ahhoz is fapofa kell, hogy úgy jelenjenek meg mindenhol, mint akinek otthon és mindenben minden makulátlan.../megint egy hazai pálya/ bocsi nem bírtam ki, hogy be ne szúrjam

Én leginkább azon akadtam ki, hogy apaként képes ilyet kijelenteni, reméli elsodorja őket is a szél. Ezek nem is emberek, ezek orkok!
Kang szavai igazán megalázóak az újságíró lány felé, de mégis elgondolkodtam, hogy mennyire tisztában van a saját bűneivel.
Egyetértek azzal,hogy ezt a sorozatot nem lehet maratonozva nézni. Lehúzza a lelket ennyi szörnyűség!

Rita jó ez a tempó, legalább emészthetjük a látottakat!

Hálásan köszönöm a 9. részt is!
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 19. 19:33

Kata58 írta:ritkán szoktam így kezdeni..d phűűűű micsoda rész volt ez is.nem tudom meddig lehet még fokozni, de nálam égnek áll a hajam a szövegüktől. Szegény kis újságírólányka is hogy megkapja a maga beosztását mindenkitől, végül a jó oldalra áll. Kicsit belenéztem a 1o. részbe, aztán le is álltam, mert rájöttem, hogy keverni fogom a két rész hozzászólását! Nyomozónönk múltjából is egyre többet megtudunk, és a Sunbeval való kapcsolat milyenségébe is nagyon tetszettek ezek a kedves beszólások.viszont nagyon nem az após, báty vő hármas. ott és úgy tesznek be egymásnak, mintha pingpong verseny lenne. Én tuti most nem ennék velük. Mennyire levegőnek van nézve a testvér és a férje. Nem mintha nem érdemelnék meg, ha jobbító szándék miatt lenne de erről itt szó nincs. Na és ahhoz is fapofa kell, hogy úgy jelenjenek meg mindenhol, mint akinek otthon és mindenben minden makulátlan.../megint egy hazai pálya/ bocsi nem bírtam ki, hogy be ne szúrjam :)) .
Köszönöm hogy ilyen gyorsan nézhettem a 9. részt...ezt most nem igazán lehet maratonozni, ahhoz túl tömény. Ha nem lenne egykét pazar humoros rész nem is lehetne kibírni...Lehet a monitorom bánná :ymdaydream: Na megyek egy kicsit lajtoktosabb dolgot nézni meg vacsorát adni a legényemnek...További kellemes estét.

Nem akarok most többet írni, had írjanak mások is. Bár a főnök észre tér, de a fekete pontot nem fogja nálam kitörőlni...hacsak nem egy trükknek kellett az egész hogy bizonyíték legyen ellenük akik beszervezték...remélem rájuk jár majd a rúd hamarosan. Az ügyész-újságirós párosunkat viszont már most imádom annyira aranyosak vajon mire jutnak majd? Remélem nem lesz a harc és az összefogás hiábavaló! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata! Ebben a sorozatban, szinte semmi nem normális. Sem ezek a elüzletiesedett, mindent
pénzben mérő hitvány, értéktelen senkik - számomra azok - akiket csak a hatalom érdekel,
sem a helyzetek, hiszen amiket ezek a semmirekellő alakok művelnek, azt hétköznapi ember
fel sem fogja ésszel. De ezért érdekes is! Zsu mondta, hogy jó, ha tudjuk, hogy ilyesmi is
létezik, én is ezt gondolom. Úgyhogy érdeklődve figyelem, hogy még milyen mocskos ötlettel
állnak elő.

Az azért elgondolkodtat, hogy egy átlagember, aki egy átlagosan tisztességes nevelést kapott,
már kis dolgokért is képes szégyellni magát, akár annyira is, hogy leég az arcáról a bőr. Ezek
meg szemrebbenés nélkül mondanak ki, vagy csinálnak meg aljasabbnál, aljasabb dolgokat.
A főbíró azt kéri a nyomozótól, hogy bízzon benne. Kang vádat emeltet, a mellette a végsőkig
kitartó titkárnője ellen. Látszólag békésen együtt él, és együtt étkezik a Seo család, miközben
hatalmas jobb egyeneseket és övön aluli ütéseket mérnek egymásra. Több éve a cégben dolgozó
hűséges alkalmazottakat küldenek börtönbe azzal, hogy mindenféle szemétséget kennek rájuk,
amit valójában ők követtek el. Mindenütt van egy emberük, aki helyettük bűnhődik, ők meg
nyugodtan garázdálkodhatnak. Arra a jelenetre, amit Kang ad elő a 9. rész végén már szavam
sincs. Nincs olyan csúnya szó a szótáramban, amivel jellemezhetném őt, és az akcióját. Szegény
nyomozó is csak hápogott, pedig sok gazembert látott, és sok csúnyaságot hallott már.
Ha Baek meghal, már három ártatlan ember élete szárad Kang lelkén.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 19. 19:57

Kedves Zsu! nagyon szívesen ezt a részt is!

Én sem szimpatizálok Hyerával, de ő legalább ismeri azokat a szavakat, hogy hűség, odaadás,
alázat, kitartás, míg a munkaadóiból teljesen hiányoznak. Félelmetes, hogy mennyire szegényes,
hiányos és kezdetleges az erkölcsi érzékük. Még az a pár ember, aki a családot alkotja sem tud
összetartani. Még ha csak nem kedvelnék, de ezek nyírják egymást!

Az utolsó kétségbeesett lépésére szerintem az késztette, hogy meglátta a tévében, hogy a lánya
gyilkosa "tiszteletét akarja tenni" a lánya urnája előtt, és ebből még sajtó eseményt is csinál.
A nyomozó mindig azt akarja elérni, hogy rávegye valahogy a képviselőt, hogy elmondja, hogy
mi történt valójában Soojunggal. Szegénynek nincsenek olyan "klassz" ötletei, mint a bűnösöknek,
ezért nem is tud célt érni. Ezért bízom én is az újságíró-ügyész párosban.

Szombaton, esetleg péntek este várható a 10. epizód felirata!

Itt már annyira utáltam ezt a Kangot! Hogy van pofája....?!

Visszajöttem, mert most láttam a kezdőlap alján, hogy ez
volt a fórum 7000. hozzászólása!


Kép
Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 19. 20:14

ezek a zárómondatok Kangtól---mondom kell ide furkósbot az egyik jó szeges legyen....
Amennyire szerettem a goldenben..annyira utálom most ezt a szerepét aish... :-w :-?
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. október 19. 20:55

Rita, nagyon igazad van Kang utolsó jelenetét illetően! S az is teljesen érthető,hogy Hongseoknak a lánya urnájánál készülő színjáték volt az utolsó csepp.
Ez is döbbenetes,hogy a médiát milyen ügyesen kihasználják! El is hangzik többször a filmben,hogy a kisebb hírügynökségeket miként állítják le,ha ártalmas hírt készülnek kiszivárogtatni. De a nyomozó kétségbeesett lépésére ez a média előtt lejátszott visszavágás, gyomorforgató. S az újságíróknak igaznak is tűnhet, őket nem is lehet hibáztatni.
Az újságírónőnek nagyon fontos szerepe lenne a továbbiakban. Remélem ez a jelenet végleg észhez téríti, s tudni fogja, mi legyen az az egy, amit egyszerre csináljon.

Gratulálok ehhez a szép számhoz!
a fórum 7000. hozzászólása


Türelmesen várom a folytatást! Zsu
KépKép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég