The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 21. 9:10

szia mikaz...pontosan így vagyok én is. Sajnos van egy "gyengeségem" ha meghallom valamelyik fim zenéjét, vagy meglátom az ost-ját képes vagyok ott ragadni, vagy kikeresni az adott rész történetét. Szóval ezért sem könnyű a szelektálás. Egy két filmsori nekem is megvan mind feliratosan mind szinkronosan. Szinkronosan akkor, ha Samuka nagyon itt akar maradni, vagy vasalok, mert ugye akkor nem lehet feliratot olvasni. A palota ékköve is megvan mind szinkronosan mind feliratozva, és Talán még a Yisan is bár most abban nem vagyok biztos...de nagyon sok jelenetét újra és újra visszanéztem. Pl a titkár bucsúztatását a halála előtt a megbocsátás...hatalmas jelent volt még sosem tudtam sírás nélkül újranézni...
Vagy a másik a Resurrection...hihetetlen jó sorozat, hasonló az Üldözőhöz...csak ott a főnök az aki nevelőapja lett a főhősünknek. Abban a részben imádtam...vagy a Fermentátion Family vagy kimcsicsalád..abban is nagyon jó apát alakít! szóvak ezek a sorik kihagyhatatlanok, törölhetetlenek. úgyhogy amint tudok megyek és veszek egy wínót! :D :movingflower: :flower1: :littlehearth: /meglepem magam karácsonyi ajándék gyanánt! :))
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. október 21. 10:40

Szia Kata! Az említett filmeket én is féltve őrzöm. Bár szinkronosan csak a Palota ékkövét. A Kimcsi családot épp most az Anyukám nézi.Neki pendrive-ra kiírva szoktam elvinni a következő részeket. Ez is milyen nagyszerű dolog,hogy nyolcvan évesen tudja,hogy illesszen feliratot a filmhez. Sőt már tabletet is használ, így azon is tud filmezni. Netezni már nem fog megtanulni, de szerintem ez is csodálatos, hogy idáig eljutottam vele.
De van néhány kolléganőm is, aki időnként jó filmet kér tőlem. Nekik is jó érzéssel viszem az említett sorozatokat. A Resurrection valóban felejthetetlen sorozat, s milyen nehéz volt beszereznem akkoriban. Naná,hogy féltve őrzöm!
Örülök,hogy így döntöttél! "Mert megérdemled!" :)
KépKép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. október 21. 13:25

Kép
Berepültem, körülnéztem és elolvastalak Benneteket!! :-bd
Kellemes hétvégét és kicsit jobb időt!
:-h :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 21. 13:32

Szia mikaz! milyen csodás dolog, hogy anyukád ilyen klasszul megtanult filmet nézni! Én csak úgy tudok feliratosan nézni, ha összekapcsolom készre, és srt-megoldású. Valahogy sehogy nem bírtam megbírkózni azzal, hogy elindítom a filmet és hozzáhúzom a feliratot ez nem megy
de semmi baj, nekem ez így nagyon jó megoldás.
Most hívott apu, hogy szóltak neki, hogy tényleg megveszik a tanyánkat...úgyhogy most lakást keresek majd ezerrel. Őt sajnos nem tudtam még megfertőzni egyik sorozattal sem. Úgyhogy neki marad a tv és az interneten való játékok.
Sajnálom, mert nem tudja, micsoda jó dolgokról marad le. Mondjuk a Hwajungot én sem nézem, inkább a Palota ékkövét..mert azt nem szakítják meg 3 reklámmal. Idegbaj amit művelnek ...miért nem a két film között vannak a reklámok mint régen. Az kellene legyen a normális! Bár már kevés dolog van ami ma normálisnak nevezhető! Laptopom és tabletem nincs, csak ez a asztali, de ezért is nagyon hálás vagyok Istennek és az unokaöcsémnek! Kitárult ez a csodás világ.!de majd szeretnék tabletet is, de most mások a fontossági sorrendek. Most apu helyzetét kell megoldani úgy, hogy évek múlva mi is élvezhessük annak a gyümölcsét, hogy mindenről lemondtam. :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. október 21. 16:09

Szia Rita! :-h Ismét szemfüles voltam, mert lestem mikor teszed ki a 10. rész feliratát. ;) Sikerült elkapnom. Hálásan köszönöm. :x Rögvest nézem is, hogyan csóválja a farok a kutyát, és mi lesz a sorsa szegény nyomozónknak :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 21. 16:10

Nagyon-nagyon izgalmasra sikeredett a 10. rész is!
Jó szórakozást hozzá!


Az apóst először láttam rettegni, azt hittem, be is csavarodik, de nem olyan
fából faragták őt:

Kép

Jisoo fölényesen kiosztja a bátyját...

Kép

majd egy kicsivel később ő is és a férje is dermedten figyelik az események
alakulását. Ilyen ijedtnek még nem láttam egyiket sem:

Kép

Choi ügyész rájön, hogy ki a tégla közöttük, aki a híreket hozza-viszi:

Kép

Beképzelt Ügyészünk pofára esik! De jól esett ez is:

Kép

A többi titok, hogy legyen min izgulni!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 21. 16:15

Kedves Rita vittem a 1o.-et! Köszönöm! :D
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 21. 17:38

Azta...micsoda rész volt ez is..de legalább már alakul a mentőteam. És micsoda sarokba szorítás folyik mindkét oldalról. Hyrea hát ő sem ma lépet le a falvédőről...sokat látott és tanult, látszik nem hiába, csak sajnos nem a jó oldalon áll. mert mindkét oldal rossz, bármelyiket választja.
De tény, Kang a rosszabb változat! Feleségét most az egyszer sajnálom, mert a régi emlékek és a túszmentési akció óta mintha újra éledtek volna az érzelmei a férje iránt, erre most eldobják nem sokára.Hm...nem hiába van a mondás ki mit vet, azt aratja is...Kang most talán megzsarolva, de nyeregben is érzi magát, de még hátra van pár rész addig még sok minden történik. Sajnos attól nem kell tartanunk, hogy nem lesz ötlet...a rosszra.
Yisoo végre döntött és remek párosa lesz az ügyészünknek. A volt főnök is belead papait anyait, hogy kollégáját megmentse. Hurrá...persze most még pont a neheze hátra van, hiszen még nem sikerül Beakot kihozni a kórházból, az idő pedig vészesen fogy. brrrr. :-t :movingflower: :flower1: :littlehearth:
mamoca13
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:15

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: mamoca13 » 2016. október 21. 18:01

Szia Rita!!!
Köszönöm a 10. rész fordítását :)
Tájékoztattam és megosztottam a rajongókkal is :)
üdv.: mamoca
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 21. 18:08

Zsu! Más vagyok, mint az átlag ázsiafan, mert jobban szeretek sorozatokat fordítani, mint nézni.
Ha ez nem én lennék, nem is érteném, hogy ez hogy lehetséges. Így sem értem, csak így elhiszem,
hogy van ilyen.
Így csak a saját sorozataimat gyűjtögethetem, azok közt alakul ki a kedvencek listája, azokat
nézem vissza. Ráadásul én kétféle módon is gyűjtök. A winchestereimen, és immár nyolc megtelt
Mega fiókban. 400GB! pedig a koreai sorozatok nincsenek is feltéve (csak a webdrámák), azokat
könnyű beszerezni.

Igen, a gyűjtögetés az fantasztikus! Imádok turkálni, és kincseket találni. Én fordítani valót keresek,
ti néznivalót, de ez mindegy is, a lényeg a sikerélmény! Most is van egy pár aranyos dolog a tarsolyomban.
Mikulásra, karácsonyra jó lesz előállni vele. Annyit változtattam az eddigi szokásaimon, hogy már nem
vetem el azokat a fordításra érdemes alkotásokat, amik nem ázsiaiak. Többé nem diszkriminálok, mert
ami jó, az jó, akár koreai, akár francia. Elsőbbséget élvez Ázsia, de nem kizárólagosságot.

Nekem nagyon-nagy előnyömre szolgál a fordítás és a fórum. Az életben visszafogottabb vagyok, nem
"mutogatom" magam úgy, mint itt a fórumban. Itt magabiztosabb vagyok, és az önbizalmam is több.
Furcsát mondok, itt sokkal inkább magam vagyok, mint a való életemben. Hogy ez miért van így, azon
még nem gondolkodtam el mélyen. Tudod, strucc... homok...

Olyan boldog vagyok, hogy te is gyönyörűnek tartod a Present Perfectet!

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 21. 18:14

ququcs írta:Berepültem, körülnéztem és elolvastalak Benneteket!! :-bd
Kellemes hétvégét és kicsit jobb időt!
:-h :flower1:

Szia Éva! Látom, te is szeretsz cuki képeket, gifeket felkutatni!
Jó, hogy jöttél, és olvastál! De jó lesz már végre nézni is, igaz?

Kellemes hétvégét neked is! Ránk férne a napocska!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 21. 18:34

Gabóci5 írta:Szia Rita! :-h Ismét szemfüles voltam, mert lestem mikor teszed ki a 10. rész feliratát. ;) Sikerült elkapnom. Hálásan köszönöm. :x Rögvest nézem is, hogyan csóválja a farok a kutyát, és mi lesz a sorsa szegény nyomozónknak :D

Szia Gabi! Olyan ügyes vagy, hogy még engem is megelőztél, vagyis a kihirdetést!

Már biztosan megnézted, és egyetértesz velem, hogy ez az rész sem maradt el a
többiektől izgalomban. Remélem, tetszett!
Na és a vége? Tegnap alig vártam, hogy belenézhessek a 11. részbe, hogy megtudjam,
aláír-e Kang vagy sem. Erre olyan sokáig fórumoztam, hogy lefeküdtem nézés helyett.
De ma megtudom, ha a kutya kovászt eszik is!

Nagyon szívesen a fordítást!

Még jó, hogy nincs plafon, különben leszakadt volna:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 21. 18:52

Kata58 írta:Azta...micsoda rész volt ez is..de legalább már alakul a mentőteam. És micsoda sarokba szorítás folyik mindkét oldalról. Hyrea hát ő sem ma lépet le a falvédőről...sokat látott és tanult, látszik nem hiába, csak sajnos nem a jó oldalon áll. mert mindkét oldal rossz, bármelyiket választja.
De tény, Kang a rosszabb változat! Feleségét most az egyszer sajnálom, mert a régi emlékek és a túszmentési akció óta mintha újra éledtek volna az érzelmei a férje iránt, erre most eldobják nem sokára.Hm...nem hiába van a mondás ki mit vet, azt aratja is...Kang most talán megzsarolva, de nyeregben is érzi magát, de még hátra van pár rész addig még sok minden történik. Sajnos attól nem kell tartanunk, hogy nem lesz ötlet...a rosszra.
Yisoo végre döntött és remek párosa lesz az ügyészünknek. A volt főnök is belead papait anyait, hogy kollégáját megmentse. Hurrá...persze most még pont a neheze hátra van, hiszen még nem sikerül Beakot kihozni a kórházból, az idő pedig vészesen fogy. brrrr. :-t :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata! Én is úgy örülök a mentőcsapatnak! Négyen már biztosan vannak, aztán, hogy
mi lesz a Főnökkel, hogy meddig hagyják maguk közt, azt csak Choi ügyész tudja.
Az ügyész jól irányzott mondatokkal próbálta döntésre bírni Jiwont, és az döntött is.
A nehezebb, fájdalmasabb, harcosabb, keservesebb utat fogja járni, de legalább nem
lesz egyedül, ha nagyon fog szenvedni.

Hyera okos nő, megfogadta Choi ügyész tanácsát. Saját maga farka lett, és elkezdte
csóválni a két nagykutyát!

Spoiler: mutasd
Szentül meg voltam győződve róla, hogy a csalódottság miatt átáll az apóshoz, de
nem! A hatalom számára is fontosabb. Megáll az eszem! Az egyik elnök akar lenni,
a másik meg árnyékelnök, aki a háttérből irányítja az igazi elnököt. Parazita! Az
apja miatt nem lehet elnök, hát keres magának egy gazdatestet, és arra rátapadva,
annak a vérét szívva élősködik.


Nagyon szívesen a 10. részt is! Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 21. 18:57

mamoca13 írta:Szia Rita!!!
Köszönöm a 10. rész fordítását :)
Tájékoztattam és megosztottam a rajongókkal is :)
üdv.: mamoca

Szia Mamoca! Nagyon szívesen, és nagyon köszönöm!!!

Üdvözlöm a fb csoportban lévőket is!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 21. 19:17

Kata! Én is úgy örülök a mentőcsapatnak! Négyen már biztosan vannak, aztán, hogy
mi lesz a Főnökkel, hogy meddig hagyják maguk közt, azt csak Choi ügyész tudja.
Az ügyész jól irányzott mondatokkal próbálta döntésre bírni Jiwont, és az döntött is.
A nehezebb, fájdalmasabb, harcosabb, keservesebb utat fogja járni, de legalább nem
lesz egyedül, ha nagyon fog szenvedni


Kép
Kép

annyira bírtam az ilyen beszólásait, de végül is jó útra terelget...
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 21. 19:20

félig jójl félig rosszul csináltam...a lánynak mondott másik mondatát is be akartam tenni annyira tetszett. Ahogy az is, amikor bement az ügyészhez, és telefonált a korházba, kiderült hol van a nyomozónk....izgalmas nagyon a 11. rész is hajaj. :)) :-bd
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2016. október 21. 19:34

Kedves Rita! Köszönöm szépen az újabb két rész fordítását. A hozzászólásokat olvasva úgy látom egyre izgalmasabb a történet, megyek is gyorsan megnézem. Kellemes hétvégét kívánok!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2016. október 21. 20:44

Rita! Köszönöm a 10. részt is! Igaz, hozzászólni nem tudok még,nagyjából átfutom ki mit gondol róla, ami néha jól is jön, ha az izgalomtól már lerágnám a körmöm mikor nézem.

Jó volt olvasgatni, kinek milyenek a gyűjtögetős szokásai. Nálam is egyedül a Palota ékköve van elmentve szinkronosan. Meg is lepődtem a napokban, ahogy csináltam a csigákat és találkoztam vele a tv-ben.
Mikaz! De jó, hogy olyan szépen rendben tudod tartani a mentetteket. Ha egyszer sok időm lesz, belefogok én is. Egyenlőre "régiség és megnézés" szerint van osztályozva nálam. A szép zenékre viszont szuperül tudok itthon tornázni. :-)

Rita, irtad mostanában, hogy Kinába mennél el legszivesebben, ha választani lehetne. Lehet szentségtörés Korea felé , mivel az ő sorozataik marasztaltak itt az elején, de én is Kinát választanám.

Azt hiszem én is meglepem magam karácsonykor egy winchesterrel. :-) Nem veszünk már egymásnak ajándékot, csak a fiunk kap , de én mindig meglepem magam. :-)
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. október 21. 22:22

Nagyon szépen köszönöm a 10.részt :D Szép hétvégét :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 22. 7:34

Kata58 írta:félig jójl félig rosszul csináltam...a lánynak mondott másik mondatát is be akartam tenni annyira tetszett. Ahogy az is, amikor bement az ügyészhez, és telefonált a korházba, kiderült hol van a nyomozónk....izgalmas nagyon a 11. rész is hajaj. :)) :-bd

Kata! Leskelődtél? Én még mindig nem! Mire elkezdtem volna, megérkezett a fiam,
és jött az etetés és a beszélgetés. Éjfél felé feküdtem le. Megint tudatlan maradtam.

Choi ügyész kezd kedvencemmé válni. Vége a nyugalmának, és a törvényben való
bizalmának. A hatalmasok bepöccentették. Egyre harciasabb, egyre türelmetlenebbül
keresi Soojung és a Baek család igazát, és egyre jobbakat mond. Ez a mondat azután
hangzik el, hogy felsőbb utasításra el kell engednie Hyerát:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 22. 7:42

Marika58 írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen az újabb két rész fordítását. A hozzászólásokat olvasva úgy látom egyre izgalmasabb a történet, megyek is gyorsan megnézem. Kellemes hétvégét kívánok!

Kedves Marika! Az első részek izgalmassága után nem is hittem volna, hogy ennyire
ügyesen keveri a lapokat a forgatókönyvíró, és hogy nemcsak fenntartani, hanem
részről-részre fokozni is képes az izgalmakat. A sorozat nézettségi mutatói, és a
nézői vélemények alapján sejtettem, hogy egy nagyon-nagyon jó sztorit kapunk, de
hogy ennyire jót!! És a felfelé ívelő nézettségi ráta a 12. résznél még ugrott is egy
nagyot! Már alig várom, hogy ott tartsunk!

Nagyon szívesen a fordítást! Neked is legyen kellemes hétvégéd!

Beképzelt Ügyészt is leégette, sőt mondhatni megzsarolta Choi ügyész! Mondom,
hogy kezd a kedvencem lenni:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 22. 7:57

f.ági írta:Rita! Köszönöm a 10. részt is! Igaz, hozzászólni nem tudok még,nagyjából átfutom ki mit gondol róla, ami néha jól is jön, ha az izgalomtól már lerágnám a körmöm mikor nézem.
Rita, irtad mostanában, hogy Kinába mennél el legszivesebben, ha választani lehetne. Lehet szentségtörés Korea felé , mivel az ő sorozataik marasztaltak itt az elején, de én is Kinát választanám.

Szia Ági! Így is le fogod rágni az izgalomtól! Már alig várom, hogy megtudjam,
mit szólsz hozzá! Ez az első "politikusos-hatalmi harcos" sorozatom, de máris
szeretnék egy következőt!

Nagyon szívesen a feliratokat!

Azokra a helyekre mennék el, amiket a Tésztaútban megismertem, vagy a Lovas
karavánútban fogunk látni. Eddig ez a legszimpatikusabb út, azért mert azt írják
az ismertetőben, hogy "A túra inkább kulturális körutazás, semmilyen hegymászó
tudást, extra fizikai kondíciót nem igényel. Korhatár nélkül mindenkinek ajánljuk."

https://ikaland.hu/turak/nagyutazas/korutak/selyemut-tura

Nagyon drága, de egyszer élünk!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 22. 8:01

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a 10.részt :D Szép hétvégét :D

Nagyon szívesen ezt a részt is! Neked is szép hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. október 22. 9:50

Kedves Rita!
Köszönöm a 10.rész fordítását.
Most láthattuk Kang képviselőt,mert ugyan nagyon aljas,azt el kell ismerni,hogy képes mindent a maga népszerűsítésére, továbblépésére fordítani. :-t
Kapásból rögtönöz! 8-| A nyomozónk sajnos az újabb híreket látva,gyorsan fegyvert fogott. Kangnak ez a helyzet szinte a legjobbkor jött.Az eddigi találgatásokat a média tüsténtkedését felhasználva,most megint másoknak kell az emeletet szuszogva megmászni. :!! Hyera is eldöntötte,hogy magának hasznosítja tehetségét.Majd meglátjuk. x_x
Rita,ha sikerül eljutnod a selyem útra,mi is gazdagabbak leszünk egy remek élménnyel,beszámolóval, a sok szép képről nem beszélve. :-bd
Üdv.Nagyi %%-
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. október 22. 11:00

Rita Kedves!

Köszönöm szépen a The Chaser 9-10. részének a feliratát. Üdv: Ildikó :) :-h

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég