The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 26. 19:59

f.ági írta:Húúú, Rita! De jónak igérkezik az új választásod is!
A zenéje is nagyon szép!
Mivel még nem nézem a sorozatot, de bekukkantok azért néha, igy csak a kapanyélre és az akciós utazásra tudok reagálni. He-he, nagyon jók!
ELképzelem, ahogy rálép valaki a kapára, a nyél meg visszaüt. Na az illető is megemlegeti a kovácsoltvas dolgokat, azt hiszem. :-)
Az akciós utazásnál azt hittem Rita, hogy valami jó kis utat ajánlasz nekünk, úgy, mint ahogy leirtad hova szeretnél legszivesebben elutazni.
- nem is tudtam, hogy léteznek ilyen utak, nagyon jó volt, hogy felhivtad rá a figyelmünket, bár nem mintha azonnal indulni tudnánk...-
Amikor leesett, vigyorogtam ezerrel rajta. :-)

Ági! Nem lesz, akinek ne tetszene! 100%-ig biztos vagyok benne! Már az első két rész
olyan, hogy nem enged, nézni akarod tovább.


Pedig most úgy belejöttem a koreai sorozatozásba, hogy kedvem lett volna még egyet
fordítani, de abban a pillanatban, ahogy kiválasztottam ezt a kínait, már meg is fogott
magának, és boldogan megyek vissza Kínába!

A vicces poszteren lévő "vidéki Egyiptomba" hamarabb eljutnék, mint a Selyemúthoz!

Nekem az a tipikus, filmbe való kapanyéles megoldás eszembe sem jutott, de elkalapálni
sem ártana őket!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 26. 20:17

annamama írta:Kedves Rita...... megnézve a 9-10 rész nem is tudom megkoszontem e a feliratokat igy most hálás koszonetem értuk ! Mindig kivárom a második uj rész feliratát is csak akkor kezdem nézni mert egy résztul kevés ebbol a sorozatbol :)...Mikor elkezdtem ezt az általam nem kedvelt témáju sorit ugy gondotam megnézzem es kitorom a helyszuke miatt de ahogy haladok vele elore egyre nagyobb késztetést érzek ahoz hogy meghagyom , bár a tárhelyem véges de ez a nemkedvelt témáju sori most már biztositotta magának helyet a kedvencek kozott ...:)....és már csak háromszor kell kivárnom az uj forditásokat..:)...Reménykedek benne hogy a nyomozo apukának sikeruljon az osszes gaz ,gonoszt a megfelelo helyre juttatni és mindenki megbunhodik mindazért a rosszé amit a hatalmukért elkovetek !..Nem kukkoltam most elore itt nincs értelme mert felirat nélkul semmi értelme! A kovácsoltvas kapanyélen méghozzá akciosan én is kifekudtem....itt a sori nézése kozben sokan tudnánk használni ...:)...Az uj választásodnak nagyon orulok már utána kerestem nagyon jo lesz én várom nagyon bár jo hosszu de egy jo sorinál az mellékes....Anna :)...

Kedves Anna! A kínai sorinál vissza fogok térni ahhoz a régi szokásomhoz, hogy egy héten
egyszer teszek ki több feliratot. Nekem jobb úgy, de ennél a sorinál töménynek éreztem
egyszerre a két részt, ezért tettem ki egyesével. Érdekes, Szilvia után te vagy a második,
aki bevárja a két részt, úgy nézi. Abba már bele sem merek gondolni, hogy a maratonozók
mekkora izgalmakat fognak majd átélni, ha egy nap 4-5 részt is megnéznek.

Boldoggá tesz, ha te is úgy érzed, hogy megtartani való a sori. Azt is el tudom képzelni, hogy
másodszori nézéssel még jobban helyrekerülnek a puzzle darabkák, bár csavaros, és izgalmas,
nem követhetetlen a sztori.

A Rookie (a rookie agent, kezdő, újonc titkos ügynököt jelent) 45 részes, de tudod, hogy csak
40-45 percesek a részek. A The Queen of SOP-ba is sokan nem akartak belekezdeni amiatt,
hogy 33 részes, aztán meg nézték/néztük volna még tovább is. Nagyon klassz lesz!

Szívesen a feliratokat!

Jisoo és a bátyja is marják egymást. Oppa elmondja, hogy az apja és a Kang közti tárgyalás
során Jisso házassága is alku tárgya. Jisso megijed, és bemegy hallgatózni:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 26. 20:19

Drága Ritám!!
Köszönöm a 11-es rész fordítását!!!
Nos ... utolértem a csapatot,és a 9-10 rész megnézve \m/ !!!!!!!!!
Nem voltam rest,és a kimaradt hozzászólásokat is végig olvastam,ennek kapcsán én már nem is csépelném hiába a szót,mert már minden elmondhatót elmondtatok,méghozzá sokkal magasabb irodalmi szinten,mint amit én mondhatnék,és minden részletre rávilágítottatok,amin nekem is meg meg akadt a csipám a két részt elnézve,szóval csak röviden:
- Becsületes gengszterkém,nagyon a szívembe lopta magát!!
- Főnök,és beosztott ... az életben is ha így lenne !!!! haj haj !!Kép
- Ügyész aki becsületes és nem részrehajló,és ki akarja deríteni az igazságot,és még halad is az üggyel,ez már magában egy mese,de szép szívet dobogtató mese,vállvetve isten szindrómás "családunk"(kéz a kézben még szebb lenne!!) "fekete báránykájával" és ez megint szó szerint könnyekre fakaszt!! Mármint ahogyan szembesül szegénykém a ténnyel hogy a családja köszönőviszonyban sincs a gerincességgel,a tisztességgel,hogy csak két dolgot emeljek kis a sok közül,és itt abba is hagyom,mert abból csak politika kerekednék,szóval vegyétek úgy hogy rácsaptam a lepcses pofámra!!! :-ss :-ss :-ss
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 26. 20:28

Kata58 írta:Sziasztok! Azt hiszem Ritánknak nem kell attól tartania, hogy nem lesz követője az új sorozatnál :D :)) . Kedves Annamama tényleg ez a sori kétrészest kíván, de alapból mégis 1-et is éppen elég megnézni...olyan tömény és olyan izgalmas. Mikor már azt gondolná az ember, hogy ezt már nem is lehet fokozni, jön egy svédcsavar. /zárójelben megjegyzem, hogy most végzek a . My.Lawyer.Mr.Jo-val is, ott sem kell a szomszédba menni a gonoszságért és az izgalmakért...hihetetlen miket tudnak alkotni/.
A vikin találtam egy nagyon aranyos romantikus filmsorit is de azt most pihentetem.... :D Customize Happiness...aranyosak.
https://www.viki.com/tv/31190c-when-a-s ... ls-in-love ez pedig egy új krimi...de mondhatnám romantikus kalandos krimi.../amikor egy csiga szerelembe esik...majd figyelem.. :)) =))

Szia Kata! Még csak két részt láttam, de már most szeretem! Mindjárt kezdem a
harmadikat.

Kata, ha látsz egy jó sorit, nyugodtan írd ki a "Filmek, Sorozatok ajánlása"-ba is!

Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 26. 20:33

Gabóci5 írta:Köszönöm Rita a 11. részt. ^:)^ Megyek mozizni!!! :))

Gabi! Másodszor is?! Nagyon szemfüles vagy! Jólesik, hogy látom, te is
mennyire vártad az újabb részt! Remélem, illetve biztos vagyok benne,
hogy nem fogsz csalódni!

Nagyon szívesen!


Jisoo beleteszi a bogarat Oppa fülébe:

Kép
Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 26. 20:36

Sajnos azt kell mondjam,hogy a tervezett új sorozatodból én kimaradok,előre is elnézést,de nekem az efféle első,és második világháborús témák most nem fekszenek akut depresszió miatt,de tudom hogy újfent brillírozni fogsz,és sokan,nagyon sokan fogják majd helyettem is nézni,amihez előre is jó szórakozást a tisztelt topik lakóknak!!!
Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 26. 20:47

A sorozat ajánlóba nagyon szívesen ajánlanék,de én menthetetlenül kosztümös rajongó vagyok(Még a Kínai is!!)és sajna nem nagyon hiszem hogy ami nekem bejön,az másnak is)) Imádom még a rossz fiukat,némi izommal(sajna nem ugrik be a kedvenc mini sorozatom,de pont ide vág,mert "képviselő" vő uram ott is a főszereplő,csak ott rendőri minőségben,és irtja fű alatt a gonoszt,felsőbb utasításra a színfalak mögött ... Na annak úgy tudom lesz második évada is) Mára elbúcsúzom,további szép estét mindenkinek!!
Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. október 26. 21:00

Köszönöm Rita a 11. részt. :flower1:
Lehet, hogy ma már nem nézem meg,majd holnap. /bár nagyon kíváncsi vagyok. Annyira jó a szereposztás is, hogy még az is tetszik, aki igazán a filmbéli szerepe folytán rossz ember, az elnökjelölt játszik a Golden rainboy-ban is. Ott is jó az alakítása/.
Nézek egy másik futó sztorit is Repülő szívek. Éppen most végeztem vele.
Ma csontkovácsos napom volt, mit mondjak, jól esett,de most pihenést kívánok. /az oda és visszaút, és a közbeni idővel elmegy vagy fél napom. De kell nekem,mert már nagyon tarthatatlan volt a helyzet.

Holnap felteszem a fotót.
Rita a tiéd nagyon szép. /Valahol nekem is vannak vízcseppes fotóim. Aktuálisat nem tudok mindig hozni. A FB-on tartom a fotóimat és a rajzaimat is./
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 26. 21:17

Szilvia333 írta:Drága Ritám!!
Köszönöm a 11-es rész fordítását!!!
Nos ... utolértem a csapatot,és a 9-10 rész megnézve \m/ !!!!!!!!!
Nem voltam rest,és a kimaradt hozzászólásokat is végig olvastam,ennek kapcsán én már nem is csépelném hiába a szót,mert már minden elmondhatót elmondtatok,méghozzá sokkal magasabb irodalmi szinten,mint amit én mondhatnék,és minden részletre rávilágítottatok,amin nekem is meg meg akadt a csipám a két részt elnézve,szóval csak röviden:
- Becsületes gengszterkém,nagyon a szívembe lopta magát!!
- Főnök,és beosztott ... az életben is ha így lenne !!!! haj haj !!Kép
- Ügyész aki becsületes és nem részrehajló,és ki akarja deríteni az igazságot,és még halad is az üggyel,ez már magában egy mese,de szép szívet dobogtató mese,vállvetve isten szindrómás "családunk"(kéz a kézben még szebb lenne!!) "fekete báránykájával" és ez megint szó szerint könnyekre fakaszt!! Mármint ahogyan szembesül szegénykém a ténnyel hogy a családja köszönőviszonyban sincs a gerincességgel,a tisztességgel,hogy csak két dolgot emeljek kis a sok közül,és itt abba is hagyom,mert abból csak politika kerekednék,szóval vegyétek úgy hogy rácsaptam a lepcses pofámra!!! :-ss :-ss :-ss

Szia Szilvia! Jó, hogy írod a Főnököt és Yogshikot! Hiába bírom nagyon Gengszter pajtást,
azért az mégsem járja, hogy hatalmas spanok lettek a nyomozónővel. Szerintem szerelem
is bimbózik közöttük. Nem tehetek róla, nem tetszik, hogy akár baráti, akár szerelmi szinten
összehozzák e kettőt. A másik a Főnök! Túl gyorsan meg lett neki bocsátva! Azért mégiscsak
a barátja halálos ítéletét írta alá, amikor PÉNZÉRT eladta a Hyerának. Kangék képesek lettek
volna vele is végezni, csak hogy ne beszélhessen. Hiába a szegénység, az adósság, a beteg
feleség, ilyet nem tesz egy barát, de egy nem barát se!

Annak viszont drukkolok, hogy Jiwon és Jó Ügyész összejöjjön! Csak a hogyan tovább nem
tiszta még előttem. Jiwonékhoz nem mehetnek lakni, hiszen mindkettő benne volt a fél család
dutyiba zárásában. Marad Jó Ügyész legénylakása, ha van neki egyáltalán.

Szilvia! A Rookie vígjáték! Egy fiatal, szép, okos, gazdag lány kémkedni fog, és mindenbe
beleüti az orrát, míg a sármos, izmos, titkosrendőrök jól megvédik őt.
A The Chaser sokkal-sokkal komolyabb.

Nyugodtan írhatsz bármit az ajánlóba!!! Ha van hozzá magyar felirat, akkor azt is linkeld be
légy szíves!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Az após bár fölényes, de nem ül olyan biztosan azon a magas lovon:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 26. 21:34

nildiko írta:Köszönöm Rita a 11. részt. :flower1:
Lehet, hogy ma már nem nézem meg,majd holnap. /bár nagyon kíváncsi vagyok. Annyira jó a szereposztás is, hogy még az is tetszik, aki igazán a filmbéli szerepe folytán rossz ember, az elnökjelölt játszik a Golden rainboy-ban is. Ott is jó az alakítása/.
Nézek egy másik futó sztorit is Repülő szívek. Éppen most végeztem vele.
Ma csontkovácsos napom volt, mit mondjak, jól esett,de most pihenést kívánok. /az oda és visszaút, és a közbeni idővel elmegy vagy fél napom. De kell nekem,mert már nagyon tarthatatlan volt a helyzet.

Holnap felteszem a fotót.
Rita a tiéd nagyon szép. /Valahol nekem is vannak vízcseppes fotóim. Aktuálisat nem tudok mindig hozni. A FB-on tartom a fotóimat és a rajzaimat is./

Ildikó! Ha jó a csontkovács, ha érzed jótékony hatását, akkor járni kell hozzá!
Ja, és út közben fotózni! Csak vicceltem! A harmatos trombitafolyondár levél
is egy hónapja készülhetett, nekem sem mindig vannak naprakész fotóim.

Ildikó, a rajzaidat is nyugodtan kiteheted a fotósarokba!!!

Ma mondjuk pont csináltam képeket. Nem tudtam ellenállni az aranyvessző színes
leveleinek. Ido mondta, hogy az övének a levele nem színesedik. Igaza van, mert
én is láttam többfelé is olyat, amin még mindig csak zöld levelek vannak:

Spoiler: mutasd
Kép
Kép


Nagyon szívesen a feliratot!

Jó Ügyészt újra összehozza a sors a főbíróból lett szélkakassal:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 26. 22:21

hű az anyja...megszólalt a szélkakasunk!nem semmi...úgy látszik ő sem marad ki a söpredék csoportból...brrrr. tényleg kirázott a hideg.
sziasztok! csak most jutok ide, de végigolvastam, és a feliratot is hálás szívvel viszem, bár a megnézést már napolom, mert már nemsokára
éjfél. Jól megdolgoztatott ez a sorozat remélem nem kell a többit majd időzíteni!
Köszönet a munkádért. A képek nem mentek át? ma egész vidám volt a reggel...Jó éjszakát mindenkinek! i-) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. október 26. 22:47

Nagyon szépen köszönöm a 11.részt :D :D
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. október 26. 22:56

Köszönöm Rita a fordítást, és Szokolának az időzítést!

Nagyon izgalmas volt ez a rész is. :-ss Nem annyira akciókban, inkább tömény szócsatákban. :-w Úgy néz ki, hogy most Hyera volt az osztó, de azt a hő vágyát nem érte el, hogy Kang elváljon a feleségétől. :ympray: A sötét oldalt felváltva érték kellemetlen meglepetések.
Most csak ennyit, mert kavarognak a fejemben a gondolatok, holnap újra fogom nézni. :ymdaydream:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. október 27. 0:13

Rita írta:Szia Éva! Én is így gondolom, aljasok, alávalók mind! És ahogy egyszer már írtam,
ügyészek, politikusok, rendőrök, bírák... mindnek a népet kéne szolgálnia, a jó
oldalon kéne állnia, erre....!
Aki meg jó, az ügyészen kívül, úgy belekeveredett, belekeverték az egész sztoriba,
hogy ők maguk is bűnözővé váltak, ha nem is annyira, mint a "nagyok", lásd Cho
nyomozónő, és Hangseok.

Én is bosszúért kiáltok! Nagy büntetéseket kell kiosztania a forgatókönyvírónak a
végén. Már fordítom a 11. részt, és Jó Ügyésznek az a terve, hogy a választás
napján csap le Kangra. Már csak egy hét addig, és hat rész! Már várom!

Szép napot kívánok!

A legszomorúbb pillanatról lehetett a legszebb képet csinálni:

Kép

Szia Rita!Gondoltam,hogy egyetertunk a bagazsrol.Kivancsian varom a 11.-ik reszt,viszem a feliratodat;koszonom. :)
Ma fejeztem be egy ujabb sorozatot,Her legend a cime,na ebben is volt 2 no(anyja es lanya),akiket jol mrgruhaztam volna. :-t
Tenyleg nagyon jo a kep.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 27. 5:05

Kata58 írta:hű az anyja...megszólalt a szélkakasunk!nem semmi...úgy látszik ő sem marad ki a söpredék csoportból...brrrr. tényleg kirázott a hideg.
sziasztok! csak most jutok ide, de végigolvastam, és a feliratot is hálás szívvel viszem, bár a megnézést már napolom, mert már nemsokára
éjfél. Jól megdolgoztatott ez a sorozat remélem nem kell a többit majd időzíteni!
Köszönet a munkádért. A képek nem mentek át? ma egész vidám volt a reggel...Jó éjszakát mindenkinek! i-) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Megkaptam a képeidet, de ebből a topikból már nem jutottam át tegnap a
másikba is. A lányomét és a magamét sem tudtam még kitenni, ma pótolom.

Szélkakas nagyon szemtelen. Kiderült, hogy Jó Ügyész főbíró apját is ő csinálta ki, mert
megóhajtotta a pozícióját. Természetesen mocskos módszerrel intézte el. Emiatt kérdezi
meg tőle JÜ (Jó Ügyész), hogy mit jelent neki a törvény. A válasza kifejezi, hogy szerinte
háborúban minden módszer megengedett. Undorító! Már többször rájöttem, hogy nem
tudok elég hatásosan szitkozódni. Szegényes a szitokszó-kincsem ehhez a sorozathoz.

Nagyon szívesen a feliratot!

Vajon Kang érzelmei őszinték vagy csak taktikázik?

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 27. 5:07

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a 11.részt :D :D

Nagyon szívesen!

:flower1: :-ss :-h :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 27. 5:24

Gabóci5 írta:Köszönöm Rita a fordítást, és Szokolának az időzítést!

Nagyon izgalmas volt ez a rész is. :-ss Nem annyira akciókban, inkább tömény szócsatákban. :-w Úgy néz ki, hogy most Hyera volt az osztó, de azt a hő vágyát nem érte el, hogy Kang elváljon a feleségétől. :ympray: A sötét oldalt felváltva érték kellemetlen meglepetések.
Most csak ennyit, mert kavarognak a fejemben a gondolatok, holnap újra fogom nézni. :ymdaydream:

Szia Gabi! Nagyon szívesen ezt a részt is! Igen, szinte az egyetlen akció a nyomozó
"elrablása" volt. Yongshik lett a mentés hőse! Jót röhögtem a gombócos megoldásán.
Ha nincs ez a bud spenceres filmekbe való ötlete, könnyen a sötét erők kezébe került
volna Hongseok.

Kép

A többi akció az asztalnál zajlott szavakban és a fejekben. Milyen volt már, amikor épp
patthelyzet alakult ki Kang és az após között (egy idő után Hyera mintha ott sem lett volna
PK Jun telefonjával), és mindkettő arra várt, hogy megtudja, mi lett a Hongseokért
vívott harc vége. Egyszerre csörrent meg a telefon és kiderült, hogy mindkettő kezéből
kicsúszott, továbbra sem tud egyik sem kellő mértékben a másik felé kerekedni. Bírom
ezeket a játszmákat is. Nagyon izgalmasak!

Hyerának még tanulnia kell a nagyoktól.

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 27. 5:33

boszorkany írta:Szia Rita!Gondoltam,hogy egyetertunk a bagazsrol.Kivancsian varom a 11.-ik reszt,viszem a feliratodat;koszonom. :)
Ma fejeztem be egy ujabb sorozatot,Her legend a cime,na ebben is volt 2 no(anyja es lanya),akiket jol mrgruhaztam volna. :-t
Tenyleg nagyon jo a kep.

Szia Éva! Örülök, hogy te is megérkeztél!

Igen, a koreai sorozatokban, még a legártatlanabbakban is mindig akad egy-két ember,
a kevésbé ártatlanokban (lásd ezt) több is, akit jól elagyabugyálna az ember.

Nagyon szívesen a fordítást! Jó szórakozást!

Az após mindig tud jó tanácsokat adni:

Kép
Kép
margóanya
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. május 23. 19:21

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: margóanya » 2016. október 27. 7:01

Nagyon köszönöm az eddigi feliratokat :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 27. 9:58

Kép
sziasztok! Szép reggelt. Megnéztem máris felirattal, izgalmas volt nagyon. Micsoda szópárbajok. Jót nevettem most így utólag a gombódos megoldáson, ugyanis nem esett le rögtön, hogy hova lett téve a gombóc, nem értettem miért nem indult az autó =)) =)) =)) . Nagyon ügyes csel volt. :D . A legvégénél látszik, hogy a hatalom megint bekavar...már előre félek a 12. résztől, mert bár tudom mi sori vége, az utolsó rész végébe belenéztem...itt nagyon szemét dolog fog megint napvilágra kerülni...a patkányok nagyon leleményesek! Nem hiába használják őket a laborokban is. Remélem szélkakasunk is nagyon megüti a bokáját és véglegesen...Csak kerüljön mindenki a megfelelő helyre, akkor nem lesz olyan fájdalmas a végkifejlet. De az nem lehet, hogy a bűnösök megint teljesen megússzák mert a pénz beszél..képletesen is, hiszen milliós utalásokat nem lehet semmissé tenni, meg nem történtté! :-o
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 27. 13:26

Rita írta:
Szilvia! A Rookie vígjáték! Egy fiatal, szép, okos, gazdag lány kémkedni fog, és mindenbe
beleüti az orrát, míg a sármos, izmos, titkosrendőrök jól megvédik őt.
Én mondom:
Akkor minden ok!! Efféle ajánlással kell nálam kopogtatni,és máris útban a függőség!!! Sármos,jóképű,izmos,ez nálam a 3 varázsszó !!!
Köszönöm,akkor majd jövök!! :-bd :-bd :-bd :-bd

Ma reggel viszont mint a villám hasított belém,hogy ez a "választási" mizéria,ami igaz csak(?) itt ebben a sorozatban folyik,hátborzongatóan hasonlít a mostani Amerikai elnökválasztási kampányra!! (...és még a magasságos tudja hogy melyik országéra!!) KépKép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 27. 13:31

Kata !!
Te írtad. ... milliós utalásokat nem lehet semmissé tenni, meg nem történtté!
Kedveském,akkor te ugye külföldön élsz ??? :o) :ymparty:
(Viccnek szántam,de ezért is írtam tegnap hogy önszántamból csapok a lepcses pofámra!! Az ördög és az internet rendőrség nem alszik,én meg valami okból kifolyólag a mai napig kisgazdapárti vagyok Kép
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016. március 5. 8:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: vercsike1 » 2016. október 27. 14:07

Szia Rita ! ! !

Hálásan köszönöm ^:)^ az utóbbi részek feliratát. Szép napot. B-)
mamoca13
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:15

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: mamoca13 » 2016. október 27. 14:23

Szia Rita!!!
Nagyon köszönöm a 11. rész feliratát :) és vittem a fb. rajongóknak is :)
Szép napot és hétvégét @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (10/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 27. 17:50

margóanya írta:Nagyon köszönöm az eddigi feliratokat :)

Nagyon szívesen a fordítást!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :) :flower1: :littlehearth: :flower1:

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég