Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 26. 6:10

erkad95 írta:Köszönöm szépen az eddigi részeket - még most kezdtem el töltögetni a filmet. :)

Nagyon szívesen! Jó töltögetést, majd jó szórakozást kívánok!

%%- %%- :D %%- :littlehearth: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 26. 6:24

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm ennek a nem semmi sorozatnak a fordítását ..én féltem tőle ( mindjárt folyik a vér az elején ) de örült tempóban itt vagyok a 16. résznél .. :) ..Hmm egy árvaházi gyereknél akit súlyosan megbántottak ..mi mindenre képes volt megtanulni és megvalósítani ..szerintem is az elnök 3 gyereke semmit nem tanult az életben ..Kim Hee Seon és Kim Sun A játéka meg lenyűgöző ! :)

Kedves Zsuzsi! De jó, hogy te sem ijedtél meg túlságosan az első képkockáktól, és folytattad
a sorozatot! A rohamtempó azt mutatja, hogy megérte! Örülök nagyon!

Jó, hogy emlegeted BJ múltját. Azt még nem is elemezgettük, hogy a gyermekkora, mennyire befolyásolhatta
a későbbi életét, illetve a vesztét. Mindig arra gondoltam, hogy valamilyen személyes bosszú hajthatta az
Elnök felé, de ebben már nem vagyok annyira biztos. Mindenesetre már kicsiként megtapasztalta, hogy milyen
igazságtalan a világ, hogy a gazdagok bármit megtehetnek a szegényebbekkel. Kíváncsi vagyok, ki fog-e
derülni, miért az elnökön keresztül akart felkapaszkodni.

Jae-suk az egyetlen, aki a felesége mellett vitte valamire. Na, nem sokra, de legalább dolgozott, és nem az
apjával akarta eltartatni magát.

A két nő mellett, nagyon élvezem a férj, Jung Sang-Hoon játékát is. Nagyszerű színész!

Két disznó került a három kismalachoz:

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. április 26. 22:32

Szia Rita!
Megnéztem a 16.részt és semmit nem vesztett a lendületéből.Most is jó volt végig.
A három kismalac és már a két maffiózó is jól éldegélnek,többnyire a földön fekve
Ah Jinék régi otthonában,megváltoztatva a légkört.A leányzó persze mint a többi
tudatlan,kívül keresik a bűnöst amiért elúszott a pénz amire vágynak nagyon.Így
újra támadásba lendülnek ki ki a maga kútfejéből merítve.A lány mivel fogalma
sincs semmiről,legfőképpen az üzletről,bedől a szép szavaknak.kíváncsian várom
mi lesz a vége Han hiéna elnök segítő szándékának :) Az idős testvér kezében már
ott a pénzes táska,de addig jártatja a száját és a kését,hogy megjön a segítség aki
állon rúgja.Jókat nevettem a már nem szerelmes párocskán,ahogy a nő berontott
abban a kalapban arcmaszkkal az arcán és amikor dühös volt ordított és harapott.
Hiába a lakásért sok mindent el kell viselnie,ami persze nem hiszem,hogy az övé
lesz,sőt! Talán Jae suk megússza a veszettséget tetanusz nélkül is,mert már így is
elég sokat ugrál és még öklel is,mint a kecskék,aztán persze ő húzza a rövidebbet
és sírhat.Bok Ja pedig egyre mélyebbre süllyed,már nem csak azokon áll bosszút
akik megbántották,hanem mindenkivel durva és közönséges,látni,hogy kapkod,nem
tudja mit kezdjen magával és a sok pénzzel.Viszont most már még valaki megjósolja
a halálát és mintha megijedne egy kicsit,de biztos nem fog változtatni a hozzáállásán.
Már csak 4 rész van hátra és mindenre fény derül,alig várom :)
Jó éjszakát mindenkinek!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 28. 10:51

cicus írta:Szia Rita!
Megnéztem a 16.részt és semmit nem vesztett a lendületéből.Most is jó volt végig.

Szia Cicus! Már fordítom a 17. részt, és bár még nem láttam végig, de annyit mondhatok, hogy a
lendülete megmarad, és még újabb csavarokat is kapunk. Még ma fel szeretném tenni.
cicus írta:A három kismalac és már a két maffiózó is jól éldegélnek,többnyire a földön fekve
Ah Jinék régi otthonában,megváltoztatva a légkört.A leányzó persze mint a többi
tudatlan,kívül keresik a bűnöst amiért elúszott a pénz amire vágynak nagyon.Így
újra támadásba lendülnek ki ki a maga kútfejéből merítve.A lány mivel fogalma
sincs semmiről,legfőképpen az üzletről,bedől a szép szavaknak.kíváncsian várom
mi lesz a vége Han hiéna elnök segítő szándékának :)

Igen! Nekem is feltűnt, hogy mindenki csak fetreng a földön, aki bekerül Ah-jinék régi házába.
Aztán eszembe jutott, hogy a bútorok nagy részét elvitték, nincs hová leülni. Mondjuk Jae-gutól
nem áll messze a léhaság és a semmittevés, de a két maffiózó sem nagyon töri magát, hogy
tisztességes munkája legyen.
A húga sem különb, az is egész életében azt várta, hogy az apja pénzt adjon neki, és hogy a sült
galamb a szájába repüljön. Ah-jinnal szemben ő alkalmatlan az önálló gondolkodásra és életre.
Ez a "majd én visszaszerzem a céget" akció eleve hamvába holt ötlet. Kár volt belekezdenie. Nem
ismeri az embereket. Korlátolt és naiv. Han elnök megeszi őt reggelire.
cicus írta:Az idős testvér kezében már ott a pénzes táska,de addig jártatja a száját és a kését,
hogy megjön a segítség aki állon rúgja.

Szerintem a bátyja képes lenne megoldást találni, annak több esze van, de ő meg kritikus helyzetben
gondolkodás helyett, a kését rántja elő. Ő is reménytelen eset. Jae-sukot meg csak az érzelmei
vezérlik, és egyszerre csak egy dologra képes koncentrálni. Neki ne is jöjjön senki a céggel, őt most
csak az érdekli, hogyan édesgesse vissza a feleségét.
cicus írta:Jókat nevettem a már nem szerelmes párocskán,ahogy a nő berontott
abban a kalapban arcmaszkkal az arcán és amikor dühös volt ordított és harapott.
Hiába a lakásért sok mindent el kell viselnie,ami persze nem hiszem,hogy az övé
lesz,sőt! Talán Jae suk megússza a veszettséget tetanusz nélkül is,mert már így is
elég sokat ugrál és még öklel is,mint a kecskék,aztán persze ő húzza a rövidebbet
és sírhat.

Pedig a Jae-suk-Festőnő páros megérdemelte volna egymást, de ha nincs cég, nincs szerelem se.
A nő egyedül a lakást nem képes elengedni. Ahhoz foggal-körömmel ragaszkodik, és ezt belemondja
Ah-jin szemébe is. Rinocérosz bőr van a képén! Valóban Jae-suk egyre többet "pattog", aztán mindig
ő marad alul. Nevetséges!
cicus írta:Bok Ja pedig egyre mélyebbre süllyed,már nem csak azokon áll bosszút
akik megbántották,hanem mindenkivel durva és közönséges,látni,hogy kapkod,nem
tudja mit kezdjen magával és a sok pénzzel.Viszont most már még valaki megjósolja
a halálát és mintha megijedne egy kicsit,de biztos nem fog változtatni a hozzáállásán.
Már csak 4 rész van hátra és mindenre fény derül,alig várom :) !

Bok-ja minden cselekedetében azt érzem, hogy nincs a helyén. Ez nem az ő világa. Ide születni kell.
Nem boldog, pedig sok pénze van. Nem is érti az egészet. Először a vásárlásban, majd a fölényeskedésben,
aztán a kicsinyes bosszúban próbál örömet lelni, de egyik eredményezi az óhajtott érzést.
Most úgy látom, hogy félreértések, és az érzelmei fogják a vesztét okozni. Mert ugyan boldogságot nem
érez, de érzelmek vannak benne a Ah-jin és talán a férje iránt is.

Nagyon szép hosszú hétvégét kívánok!

Ez a Han elnök eddig sem volt a szívem csücske, de a 17. részben többször is hatalmasakat be tudtam
volna mosni neki!

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. április 28. 11:36

Rita! Köszönöm a 16. részt. :) Máshol teketegtem, csak most vettem észre, hogy feltetted, töltöm is le rögtön. :x
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: onna » 2018. április 28. 17:49

Kedves Ritu,
Nagyon köszönöm a 16. részt. Nagyon pergő volt, mint egy bohózat.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 28. 19:01

Jó szórakozást kívánok a 17. részhez!

Pergős, fordulatos, humoros, drámai. Ezek azok a jelzők, amik azonnal eszembe jutnak,
ha erre a sorozatra, és az egyes részeire gondolok. Nem volt ez másként a 17. epizódnál
sem. Jó volt nagyon!

A festőnőt lassan már mindenki utálja, de még mindig állja a sarat:


Kép
Kép
Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. április 28. 19:16

Szia Rita, köszönöm a szombati meglepit. (17. rész) :)
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 19:26

Nagyon köszönöm a fordítást/17. rész!Paggy
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. április 28. 19:31

Ritám! Köszönöm szépen a 17.részt is! :littlehearth: :x
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. április 28. 19:43

Szia Rita!
Köszönöm szépen a 17.részt,mint a villám töltöm is le és nézem is :x
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2018. április 28. 20:23

Rita, nagyon köszönöm a 17. rész fordítását is! :x Beugrottam, hogy frissiben megnézzem, de még nem látom fenn online.
Jeleznéd majd nekem az fb-n, a hsz-m után, ha felkerül. Azt hamarabb észreveszem. :)
Előre is köszönöm Nellinek a feltöltést!
Egyébként most már letöltöttem a qbittorentet kliensnek, az AT miatt, de még csak ismerkedem vele. 8-| Valahol írtál róla korábban, mert te már régóta ezt használod. Lehet, hogy a régi fórumon voltak a tudnivalók, tapasztalataid erről?
A DHT-t ezen nem tudom kikapcsolni... még nem találtam meg, hogy hol kell... Usagi írta régebben, hogy az AT nem szereti, ha ez be van kapcsolva.
A másikon, az utorreten simán ki tudtam kapcsolni.
A sori változatlanul nagyon tetszik,
Spoiler: mutasd
még mindig nem tudom ki teszi el láb alól Bok-ját. #:-s Bár az előző részek valamelyikében volt egy gyanús momentum.
Ah-jin a rendőrségi kihallgatásán is titkolta, hogy az elnök visszanyerte volna az eszméletét.
Mindenesetre ez azért arra enged következtetni, hogy védi az öreget.
Akit Bok-ja a leginkább átvert, az mégis ő volt.
A sértett férfiúi büszkesége miatt a gyanúm erősen ráterelődik, bár érhet még meglepi.
Ah-jin reakciója nagyon tetszett... a demencia kérdésére gondolok, mint vétóra.
Csoda, hogy Bok-ja erre nem gondolt... elhamarkodottan hagyta el a férjét.
Kép
KépKépKép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. április 28. 21:03

Köszönöm,már nézem is.
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2018. április 28. 22:07

Kedves Rita ! Köszönöm a 17. rész fordítását ..Ugy néz ki megszólalt és kínozza is rendesen lelkiismeret Bok -Ját ..( vagy csak önsajnálat lenne ? ) Ha igen itt az ideje bűn bocsánatot tennie ! Hü-ha de jó volt ez a rész is .. :)
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. április 28. 22:26

Szia! NAgyon szépen köszönöm az újabb részt :)) :D :D :D
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 29. 7:40

köszönettel vittem az újabb feliratot! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. április 29. 7:48

Rita! Köszönöm a folytatást, nagyon jó rész volt ez is. :ymapplause:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 29. 7:54

Kedves Éva, Paggy, Marika, Cicus, Unni, Ildikó, Zsuzsi, Novcsi, Kata és Gabi!

Mindannyiótoknak nagyon szívesen! Örülök, hogy erre jártatok, és vittétek az
újabb feliratot!


Na, erre én is kíváncsi vagyok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 29. 8:08

Unni2011 írta:Rita, nagyon köszönöm a 17. rész fordítását is! :x Beugrottam, hogy frissiben megnézzem, de még nem látom fenn online.
Jeleznéd majd nekem az fb-n, a hsz-m után, ha felkerül. Azt hamarabb észreveszem. :)
Előre is köszönöm Nellinek a feltöltést!
Egyébként most már letöltöttem a qbittorentet kliensnek, az AT miatt, de még csak ismerkedem vele. 8-| Valahol írtál róla korábban, mert te már régóta ezt használod. Lehet, hogy a régi fórumon voltak a tudnivalók, tapasztalataid erről?
A DHT-t ezen nem tudom kikapcsolni... még nem találtam meg, hogy hol kell... Usagi írta régebben, hogy az AT nem szereti, ha ez be van kapcsolva.
A másikon, az utorreten simán ki tudtam kapcsolni.
A sori változatlanul nagyon tetszik,
Spoiler: mutasd
még mindig nem tudom ki teszi el láb alól Bok-ját. #:-s Bár az előző részek valamelyikében volt egy gyanús momentum.
Ah-jin a rendőrségi kihallgatásán is titkolta, hogy az elnök visszanyerte volna az eszméletét.
Mindenesetre ez azért arra enged következtetni, hogy védi az öreget.
Akit Bok-ja a leginkább átvert, az mégis ő volt.
A sértett férfiúi büszkesége miatt a gyanúm erősen ráterelődik, bár érhet még meglepi.
Ah-jin reakciója nagyon tetszett... a demencia kérdésére gondolok, mint vétóra.
Csoda, hogy Bok-ja erre nem gondolt... elhamarkodottan hagyta el a férjét.

Szia Unni! Annyi jelölt van, hogy én sem tudom elképzelni, hogy melyik fog végezni vele.
Az öregre nem gondolok, szerintem szereti annyira BJ-t, hogy nem tenne ilyet. Szerintem
a jelöltek közül valaki hirtelen felindulásból, egy pillanat alatt döntve fog cselekedni.
Olyan puskaporos a levegő, és ahogy a mostani rész végén hallható, még vissza is megy
a családhoz, szóval elég lesz egy szó, egy mondat, egy mozdulat, hogy valakiben felmenjen
a pumpa.

Nagyon örülök, hogy még mindig tetszik a sori! Nagyon szívesen!

Sajnos nem tudok a qBittorrenttel kapcsolatban segíteni, mert a fiam tette fel, de őt kikérdezem
mindenről, és leírom majd neked!

Szép napot kívánok!

Elég egy telefon egy befolyásos kimcsikedvelőlőtől, és máris folytathatja a kimcsi főnökasszony
a munkát. Igaza van Han elnöknek:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 29. 8:19

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm a 17. rész fordítását ..Ugy néz ki megszólalt és kínozza is rendesen lelkiismeret Bok -Ját ..( vagy csak önsajnálat lenne ? ) Ha igen itt az ideje bűn bocsánatot tennie ! Hü-ha de jó volt ez a rész is .. :)

Kedves Zsuzsi! Szerintem is sokfajta érzelem dúl BJ-ban. Biztos, hogy nagyon sajnálja is magát,
de hogy bűntudata is van, és a lelkiismerete is megszólalt, az is biztos.

Ahogy írtam tegnap, igaza van Han elnöknek. Felkapaszkodott ugyan, de azért nem fog tudni
megmaradni ott, mert nem tudja kikapcsolni az érzelmeit. Megesik a szíve a családon, amikor
a házat is veszni látja. Eleve nincs benne örömérzés a sok pénz miatt sem, nyilván a háborgó
lelkiismerete miatt. Jól láttam én, hogy ő azért kedvelte a férjét, szívesen volt vele együtt,
nem esett nehezére ápolni, segíteni, támogatni. Biztos, hogy ő sem számított erre, amikor
kitervelte az egész akciót. Kicsit ő maga is beleesett a saját csapdájába.

Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. Mi lesz a házban! Te jó ég!

Nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Kép
Kép
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: onna » 2018. április 29. 9:13

Nagyon köszönöm a 17. részt feliratát. Ez az utóbbi megszólalás Bok Já-tól, hogy "olyan akarok lenni, mint a második volt feleség"- már azt mutatja, hogy ő tulajdonképpen mindent megtenne, hogy szeressék és hogy a segítéséért hálásak legyenek neki. Vagy tévedek? Mindjárt nézem és meglátom.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 29. 9:19

onna írta:Nagyon köszönöm a 17. részt feliratát. Ez az utóbbi megszólalás Bok Já-tól, hogy "olyan akarok lenni, mint a második volt feleség"- már azt mutatja, hogy ő tulajdonképpen mindent megtenne, hogy szeressék és hogy a segítéséért hálásak legyenek neki. Vagy tévedek? Mindjárt nézem és meglátom.

Szia Onna! Tulajdonképpen ezt a mondatot Ah-jinnak, Ah-jin előtt mondja. Egy alku része.
Nem szeretném lelőni a poént, hogy mi is ez, és hogy jutott el idáig. De jól sejted.

Jó szórakozást! Nagyon szívesen!

Ez a mondat eleje:

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. április 29. 10:14

[color=#4000FF]Szia Rita!

Tegnap megnéztem a 17.részt és bizony az az igazság,hogy az országot (-kat) a fekete gazdaság működteti.
A rendszer erre épül az anyag világában és nem is lesz ez másképpen hiszen dualitás van és ez mozgat
mindent.Mindig van elnyomó és elnyomott és lehet sorolni hosszan,de mindnyájan tudjuk,ha nyitott szemmel
járunk.Most csak Bok ja-t emelném ki itt,mert látszik,hogy ő is felismerte,hiszen jól tudta már,hogy milyen
szeretne lenni,hiszen Ah jin volt a példaképe,de még meg kellett tapasztalnia milyen ha van pénze és hogy
reagál erre a külvilág és,hogy ő hogy reagál azokra a szituációkra amibe belekerül.Hamar észrevette,hogy
nem lett boldogabb,sőt egyre mélyebbre süllyedt és távolodott attól akit példaképnek tekintett.Persze ez még
mindig kevés,mert akkor cselekedni kel,változtatni ami ugye az ember számára a legnehezebb,hiszen inkább
megalkuszik és elvan a kis langyosban,mert megszokta de ha a vágy ott van benne a változásra egyre melegszik
a helyzet és kényszeríti a változtatásra.Bok ja most döntött és ezt el is mondta Ah jinnak,tanítsa meg,hogy
válhat olyanná mint ő,de lehet már késő,mert annyi ellenséget szerzett azok között akiknek mindene a pénz
a hatalom és ott vannak a piramis csúcsán még egyenlőre.Úgy hogy kíváncsian várom,hogy alakul a végkifejlet.
Gyönyörű napot és jó pihenést :x/color]
Spoiler: mutasd
Rita,tudsz róla,hogy a KepHost megszünt? Te most mivel rakod fel a képeket?
Közben sikerült találnom egy hasonlót,így javítottam :ymblushing:


Kép
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: onna » 2018. április 29. 10:42

Nagyon jó volt ez a rész. Bok-jában felébred az igazságérzet, hogy csőbe húzták és nem ő döntött, hanem marionett figuraként rángatták a háttérből.
Han elnök tényleg egy szemét haszonleső hiéna, ahogy saját magáról mondta. A felkapaszkodott nőket behálózva fosztotta ki őket, ahogy Bok-ját is megkörnyékezte és ahogy annak a családja reagált. A sok semmittevő, aki megszokta, hogy tálcán kap mindent és akinek a gyár volt a megélhetési forrása s akik ezért persze semmit sem tettek. Az első fiú felesége egyre ellenszenvesebb. A többiek mint a menekülő patkányok a hajóról viszik, amit elvihetnek. A drága szobalányok.
Gondolom Bok-ja ki fogja fizetni a 100.000-et, hogy ne ússzon el a ház, de ezért nem lesz senki sem hálás érte, mert gondolom a házat a saját nevére teszi, hogy ilyesmi ne forduljon elő még egyszer. A kimcsi készítő megérdemelte amit kapott, hiszen az egész az ő sz@rkeverése alakult ki.
holden24
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017. június 15. 0:04

Re: Woman of Dignity (17/20)

HozzászólásSzerző: holden24 » 2018. április 29. 11:35

Kedves Rita!

Köszönöm szépen a 17.részét! :-bd

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég