The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. február 27. 9:33

Szia Danna!a Missing Noir M -et még rég láttam, és már elkezdtem 38 Task Force.t,,,csak pihentetem, mert a Voice és a Defender elhúzott mellőle, de mindenképp befejezem. az első részt láttam, az már elég is hogy megnézésre valónak ítéljem. Unatkozás kizárt ennél a történetnél is. :)) , az Introverted Boss. Good Wife,
Mellettük nézem a Flower Prisont, a The Princess Weiyoung-ot, és a The.Imperial.Doctress :D :D :D . na meg majdnem kifelejtetten egy nagyon szép másik koreai de nem mai történetet, a Beautiful Days című sorozatot.
van még amit nézek, csak ide kicsit lassabban érkezik a felirat, A sivatag hangja, a Perfect Coupe, a Cruel Romance!! :movingflower: :flower1: :littlehearth: /majdnem kimaradt a listából a Love now, amit már nem is tudom mikor lesz folytatva...és a Gap Dong ami szintén kemény krimi., bár az utóbbi legalább az indára felkerül, igaz nagyon lassan.
szóval ahogy jön a felirat már nézem is...de ami megvan végig, azt megnéztem már felirat nélkül, és tűkön ülök, hogy vajon jól értettem e... :))
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Danna » 2017. február 27. 21:17

Szia Kata! :)
Hát én csakis folyamatában nézem a sorozatokat, ​kivárom a teljes fordítást. ;)
​Nos, a 38 Task Force​.. Ma Dong​ ​Seok és Seo In Guk​ ​remekel, imádtam a karakterüket, ez a színészpáros minden pénzt megért.​
Nagyon szeretném megnézni a Gap Dong-ot, annál is inkább, mivel valós eseményeken alapul. Sajnos.. "Úgy döntöttem, nem várom meg, míg mások felteszik indára a fordításomat kredit és engedély nélkül. Inkább megteszem én magam. Tehát mostantól nem adok ki softsubot egészen addig, míg a sorozat végére nem értem​.." - írta a fordító még anno 2014-ben.​ :-? :-?
Egyébként most a The Expanse​ sorozatot kezdem -kell a picit más-​ a történet James S. A. Corey név alatt rejtőző írópáros​ regénye alapján.. ;;)

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. február 28. 8:53

Ugye Danna nem emlékszem rosszul...nekem is hiányzik a Gap Dong...eszméletlen a rosszfiú ahogy alakít a hideg futkos a hátamon! De nagyon hiányzik a sorozat folytatólagossága...és közben pedig mennyi minden mást fordítanak...nem értem én az ilyen megoldásokat. :-q :-q :-q :-? :-? :-? :(
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 2. 4:55

Danna, Kata! Most olvastam a D-Addictson, hogy folytatódik a Gap Dong.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 2. 6:39

Rita írta:Danna, Kata! Most olvastam a D-Addictson, hogy folytatódik a Gap Dong.

Kép


WOOOOOOOOOOOOOOOOOOW! Köszönöm a jó hírt! :flower1: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 2. 16:02

Kata58 írta:WOOOOOOOOOOOOOOOOOOW! Köszönöm a jó hírt! :flower1: :movingflower: :flower1: :littlehearth:


:flower1: :D :flower1: :D :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 2. 19:09

Rita írta:
Kata58 írta:WOOOOOOOOOOOOOOOOOOW! Köszönöm a jó hírt! :flower1: :movingflower: :flower1: :littlehearth:


:flower1: :D :flower1: :D :flower1:

ritám nem találtam a hivatkozást, de biztosan úgy van ahogy írtad!! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 2. 19:19

Kata! Itt olvastam. Felülről a hatodik, Najang első hozzászólása:



Kép
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Danna » 2017. március 2. 19:57

Rita!Kép
Köszönöm szépen!! Nagyon kedves vagy!!!! :littlehearth: :movingflower: :littlehearth:

Rockcherry Kedves Mindenki! Bár a 9. részt még most megcsináltam, hamarosan fent lesz, de szeretném ezt a sorozatot teljes egészében átadni Anyeze (és csapatának) gondoskodó kezeibe. Mivel szinte majdnem egyszerre jelentetjük meg a feliratokat, úgy érzem, hogy ezzel nem hagyok cserben senkit közületek és inkább a többi fordításomra koncentrálnék maximális erővel, mint a Rebel Thief, illetve szerdán kezdem (folytatom) a Gap Dong-ot az 5. résztől, amit nagyon várok és köszönöm Eddy-nek, hogy szólt, mert a szívem egy darabja lett, annyira izgalmas :)) A Saimdangot amúgy is fordítom egy hölggyel a viki.com-on, tehát nem ér veszteség és titeket sem, mert Anyeze (és csapata) olyan szeretettel és törődéssel veszik körül ezt a sorozatot, hogy 1000%-os az eredmény. Nekik és Nektek is további sok örömöt hozzá! :) Szép hétvégét!


:-w :-w :-w :-ss
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. március 2. 22:14

Hát mit mondjak érdekes felállás...Bár brigichan fordításának nagyon örültem volna...de majd csak lesz akkor folytatás..köszönöm a hírt, egyébként nem csodálom, hogy nem találtam... :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. május 11. 11:35

Kedves Rita! Ennél a sorozatnál sem működik a Mega! Kipróbáltam.Az aranycsillag szerencsére még érvényben van az AT-en. Tehát megleszek.Egy órával ezelőtt töltöttem 1,8 MB os videót Biri-től. Azonnal elkapta.Csak magam nyugtatására,mert szeretem ezt a letöltési módot.Bocs az okvetetlenkedésért.Szia Rita!Nagyi :ympray: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 11. 20:25

Kedves Nagyi! Az előbb kipróbáltam ezt is, és a Full House-t is, és nekem gond nélkül
elindította azoknak a részeknek a letöltését, amelyikre rákattintottam. Nem tudom, mi
lehetett vele, de már megjavult. Tégy vele most egy próbát!

Köszönöm, hogy szóltál!

Jó éjszakát!


Kép
Csillagvirág
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. március 8. 19:48

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Csillagvirág » 2018. április 7. 16:14

Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm a sori teljes feliratát és a Megás letöltési lehetőséget!
:) :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 8. 18:02

Olyan hatalmas volt ez a sorozat, hogy időnként a hideg futkos a hátamon, ahogy be-be villan egy egy mozdulat, helyzet...micsoda színészi bravúr volt. Tűkön ültünk, hogy a végére érjünk a történetnek! :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 8. 18:29

Csillagvirág írta:Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm a sori teljes feliratát és a Megás letöltési lehetőséget!

Kedves Csillagvirág!

A videókat is, feliratokat is nagyon szívesen!


Kép
balas goti
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. április 8. 11:13

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: balas goti » 2018. szeptember 2. 7:38

Kedves Rita!
Megörültem , hogy találtam megint egy filmet amit meg tudok nézni online. A film nagyon jó, de sajnos magyar feliratot a 6. résztől már nem találtam. Az utolsó részen is van de ott is hiányosak a betűk. Ha szépen megkérlek feltennétek a többire is a feliratot? Előre is köszönöm. Máskülönben ugyan így jártam az Ázsia ösvényein c. sorozattal is csak az első két részt tudtam megnézni mert a többin nincs magyar felirat. Mindig vissza kukucskálok rá, hátha felkerült , de sajnos nem.
Üdvözlettel:Goti
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 2. 10:01

balas goti írta:Kedves Rita!
Megörültem , hogy találtam megint egy filmet amit meg tudok nézni online. A film nagyon jó, de sajnos magyar feliratot a 6. résztől már nem találtam. Az utolsó részen is van de ott is hiányosak a betűk. Ha szépen megkérlek feltennétek a többire is a feliratot? Előre is köszönöm. Máskülönben ugyan így jártam az Ázsia ösvényein c. sorozattal is csak az első két részt tudtam megnézni mert a többin nincs magyar felirat. Mindig vissza kukucskálok rá, hátha felkerült , de sajnos nem.
Üdvözlettel:Goti

Kdves Goti!
Jó, hogy szóltál, mert magunktól nem jövünk rá, ha valami nem úgy működik, ahogy kéne.
A Videa időnként csinál valamit az oldalán, ami ilyesmit eredményez. Szóltam Nellinek, és
most már működnie kell a feliratoknak.

Jó szórakozást kívánok!
balas goti
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. április 8. 11:13

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: balas goti » 2018. szeptember 2. 14:04

Rita írta:
balas goti írta:Kedves Rita!
Megörültem , hogy találtam megint egy filmet amit meg tudok nézni online. A film nagyon jó, de sajnos magyar feliratot a 6. résztől már nem találtam. Az utolsó részen is van de ott is hiányosak a betűk. Ha szépen megkérlek feltennétek a többire is a feliratot? Előre is köszönöm. Máskülönben ugyan így jártam az Ázsia ösvényein c. sorozattal is csak az első két részt tudtam megnézni mert a többin nincs magyar felirat. Mindig vissza kukucskálok rá, hátha felkerült , de sajnos nem.
Üdvözlettel:Goti

Kdves Goti!
Jó, hogy szóltál, mert magunktól nem jövünk rá, ha valami nem úgy működik, ahogy kéne.
A Videa időnként csinál valamit az oldalán, ami ilyesmit eredményez. Szóltam Nellinek, és
most már működnie kell a feliratoknak.

Jó szórakozást kívánok!

köszönöm szépen goti
vereta40
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2018. január 20. 20:05

Re: The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: vereta40 » 2018. október 9. 16:51

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm, a fordítást. Letöltöttem.
üdvözlettel. Edit.
@};- :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 10. 5:30

vereta40 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm, a fordítást. Letöltöttem.
üdvözlettel. Edit.:

Kedves Edit!
Nagyon szívesen a fordítást! Jó szórakozást!


Kép
szkari
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2017. október 29. 17:51

Re: The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szkari » 2019. április 17. 22:02

Kedves Rita!
Köszönöm, hogy lefordítottad ezt a nagyszerű sorozatot. Megkezdtem a letöltését és a nézését. :)

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég