The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 17:04

vercsike1 írta:Szia Ritám ! ! !

Megígérted itt van.Hálásan köszönöm ^:)^ az első két rész feliratát.Szép és kellemes napot.

Szia Vercsike! Nagyon szívesen a fordítást! Remélem tetszeni fog majd az Üldöző!

Neked is legyen szép napod!

Én nagyon bírom ezt a színésznőt!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 17:14

leo-leo írta:Kedves Rita!

Köszönöm, hogy lefordítod ezt a sorozatot. Én angolul már korábban belenéztem és nagyon tetszett. Szívesen nézem meg ismét magyar felirattal!

Üdv: Leo45

Kedves Leo45!

Örülök, hogy írtál! Te vagy eddig az egyetlen, aki már látta a sorozatot. Ha másodszor
is szívesen nézed meg, akkor valóban klassz sorival állunk szemben! Úgy örülök!

Nagyon szívesen a fordítást, és az újbóli élményt!


Az arrogáns após állandóan szent beszédet tart a vejének. A koreai sorozatok leggonoszabb
anyósaira emlékeztet:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 17:30

virag1 írta:Kedves Rita!

Elkezdtem letölteni a sorozatot és a feliratot is.
A korházas, nyomozós, rendőrös storik nem igazán az enyémek, de annyi jót irtatok róla , úgy hogy elkezdem és majd ......
Ha jó akkor úgy is beszippant a soorzat.
Látom sok dijat kapott ez nem mindíg valós, de számomra azt mutatja, hogy akkor (mivel ez 2012-es sorozat) ennek a történetetnek volt a napi aktualitása amire fel kellett hívni a figyelmet mert igy utólag többen megnézték esetleg.
Időnként járok a KK-ba filmet nézni és nem mindig a dijazott filmek a legjobbak.

Na de majd.....................meglátjuk.

Köszi a feliratot is. :littlehearth:

:flower1:

Kedves Virág!
Megértelek, hidd el, mert korábban én sem néztem se kórházast, se nyomozóst, se rendőröst.
A nyomozós-rendőrös-pszichopatás-thriller már megvolt a Love Me, If You Dare személyében,
amit azóta is az egyik legjobb sorozatomnak tartok, pedig azt biztosan tudtam, hogy thrillert
nem fogok fordítani, elmebajost, meg főleg nem.

A horror és a kórházas még kimaradt az életemből, és ezekre is azt mondom, hogy soha, de
amint látszik, nem tudni, mit hoz a jövő.

Tégy egy próbát! Igazad van, ha neked való, úgysem fog elengedni, ha meg nem, akkor minek
kínozza magát az ember, amikor annyi más sorozat van.

Sem a díjak, sem a nézettség nem mérvadó. Számos szuper sorozatnak mérni sem tudták a
nézettségét, aztán kultusz sorozat lett belőlük, pl. You're Beautiful.

Nagyon szívesen a feliratokat! Drukkolok!

Szegény nyomozó hiába nézi a helyszínt, ahol a lányát elütötték. Egy éjszaka alatt újra aszfaltozták,
eltüntetve a nyomokat:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 17:53

Magdimama írta:Kedves Rita!Az éjjel megnéztem az első részt,reggel pedig a másodikat.Köszönöm a feliratokat. ^:)^
Szerintem semmi probléma a műfajjal,és a koreaival.Most is maratonban nézek egy kínait,de a Te sorozatodat melegen elfogyasztottam.Az első rész,bevallom nagyon meghatott.Az utolsó percekben sírtam a szereplőkkel együtt.
Spoiler: mutasd
A szövevényes környezet,akik mind valamilyen formában gyilkosok,vagy tettes társak.A történet a még megértem határát súrolja,de nagyon élvezem.Gondolom,így fenntartható az érdeklődés,a várakozás,hogyan tovább,milyen óriási küzdelmet kell a jó oldalon állóknak véghezvinni.Most mindenkinél jobban az orvosra haragszom,mert a valódi gyilkos az ő volt.Nekem ne vágjon bánatos pofákat,hanem érje utol őt is a gyász és a fájdalom.A rendező remélem hallja a fohászomat,mert különben...Valamelyik sorozatból nekem is ismerős pár idősebb színész.Elég sokszor negatív szerepeket játszanak,jól,tehát nagyon jó karakter színészek.Lehet rájuk haragudni bőven.

A második részben elindult a nyomozás és ezzel együtt a kapcsolatok is belendültek.Szerencsére,lehet tudni,hogy az egyes akciók mögött kik állnak és mi az érdekeik mozgatója.Mi nézők egyenlőre többet tudunk mint a nyomozó. x_x
Spoiler: mutasd
Az első rész elején volt,és ez nem hagy nyugodni,amikor a nyomozó fegyverrel a bíróságon nem teljesen akarattal meglőtte a feltörekvő énekes sztárocskát.Remélem nem dugják pár évre börtönbe.Talán nem lesz halálos a lövése.Azt gondolom,hogy ez még a nyomozás elején lehet,mert még csak egy gyanúsítottja van
.Majd látjuk. ;;) Üdv.Nagyi

Kedves Nagyi! Annyira örülök, hogy már te is megírtad a véleményedet! Szerencsére neked
is bejön eddig a sori!


A szálak valóban szövevényesek, de pont ezért jó az, amit te is írtál, hogy mi már mindent
tudunk a balesetről és a bűnösökről, legalább ezen nem kell agyalnunk. Elég lesz a hatalmasok,
a gazdagok, a politikusok, és Kang képviselő családtagjainak egymás elleni harcát figyelni.

Ahogy írtam fentebb, az orvos is egy mocsok, de Kang képviselő is olyan könnyen mondta ki
a lányra a halálos ítéletet! Őt épp úgy elítélem! Látszik, hogy szereti a kisfiát. Egy percre sem
gondolt bele, hogy Soojung is valakinek a drága gyermeke. "Nem ébredhet fel." Két másodperc
alatt döntött a lány sorsáról!

A harmadik részt fejeztem be ma, és mondhatom, olyan undorító, vérlázító módon folyik a sztár
tisztára mosása a bíróságon, hogy nem véletlen, hogy az apa elveszítette a fejét. Én sem tudom,
hogy meghal-e az énekes, mert ebben a részben még nem jutott oda a történet. Megérdemelné,
hogy ne legyen halálos a lövés, túl könnyű befejezés lenne számára. Húzzon csak le pár évet a
börtönben.

Az már most látszik, hogy hatalmas csata folyik Kang képviselő és az apósa között.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Az apósnak az volt a tökéletes felállás, hogy a veje képviselő, és a szenátusban, kikaparja neki
a gesztenyét, amit aztán ő jól megsütöget. De az már túl sok neki, hogy a veje hirtelen elnöki
babérokra vágyik. Attól kezdve nehezen parancsolgathatna neki. Inkább elhatározza, hogy ahol
csak tud, betart neki, amíg tönkre nem teszi:

Kép
Kép
Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2016. szeptember 25. 18:00

Köszönöm az 1.és a 2. részt. :) :) :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 18:02

ququcs írta:Szia Rita! Begyűjtve ami kész. Tudod letöltős és gyűjtögetős vagyok, ha kész maraton! Utána leírom majd a véleményemet, de az általad feltett előzetesek alapján jó lesz ez nagyon!! :ymhug: :-h

Szia Éva! Jó gyűjtögetést, majd kellemes szórakozást a maratonhoz! Kicsit tömény
a sorozat, de a te maratonos lelked már biztosan bírja a gyors egymásutánban jövő
sokkoló jeleneteket, információkat.

Nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 18:31

Ancsa46 írta:Szia Rita!
Nagyon örülök hogy erre a sorira esett a választásod, nagyon jó a szereposztás is. A Ballerino nagyon tetszett, sajnálom a történet aktualitását.
Köszönöm a fordítást, további szép napot.

Szia Ancsa! Örülök, mert te is örülsz! Szerintem is nagyszerű választás volt!

Nagyon szívesen a fordítást!


Miért van a Ballerinonak aktualitása? Lemaradtam valamilyen hírről? Mondjuk
nem nehéz, se tévét nem nézek, se a koreai történéseket nem figyelem.

Jiwoon, az újságírónő:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 18:37

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Nagyon örülök ennek a sorozatnak, nagyon jó a szereplő gárda és biztosan nagyon izgalmas is lesz. Köszönöm szépen az 1-2 rész feliratát a The Chaser-nek. Üdv.szeretettel: csabamama2 :littlehearth:

Kedves Ildikó!
Én is azt gondolom, hogy tetszeni fog neked is!

Nagyon szívesen a feliratokat! Jó gyűjtögetést!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 19:01

szvakneildi írta:Szia kedves Rita!
Úgy látom ismét sikerült valami jóba beletalálnod! Ígéretesnek tűnik a sorozat, megpróbálom összegyűjtögetni, ha lesz hozzá türelmem. De lehet , hogy megint nem tudom majd kivárni és belevágok előbb. Szóval, jó munkát kívánok a fordításhoz, szeretettel várom, hogy a végén egyben nézhessem végig. :-bd :)

Szia Ildi! Ha egyben szeretnéd megnézni a sorit, akkor nézd úgy! Nem tudom mennyire lesznek
csábosak a hozzászólások, mert ennél a sorozatnál sokunkból a harag fog szólni, de azért nagyon
remélem a lelkesedés is.

Nyílik a bicska az ember zsebében a pénzesek, a hatalommal rendelkezők mocskos módszereitől.
Csak nézem, hogy mik jutnak eszükbe, hogy kijátszák a törvényeket, és mit meg nem engednek
maguknak. Kang képviselő titkárnőjének, mindig elég egy telefon, máris valakit lecsuktak,
megvertek, kisemmiztek, megzsaroltak, vagy ha a nyomozó lányára gondolok, megöltek.

A kisember megtestesítője, a nyomozó és a felesége érzik, hogy valakik játszadoznak velük,
de egyelőre fel sem fogják még, hogy milyen magasan, és hányan dolgoznak azon, hogy ki ne
derüljön az igazság a lányuk halálával kapcsolatban. Szegények még be sem tudják tájolni
magukat, mert bármerre fordulnak falakba ütköznek, vagy lepattintják őket.

Nagyon szívesen a feliratokat! Jó gyűjtögetést!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 19:11

B.Marika írta:Szia Rita! Nagyon örülök a sorozatnak, szeretem a nyomozós sorikat! :-bd
Köszönöm a feliratokat! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Kellemes hétvégét!

Szia Marika! De jó, hogy te is megérkeztél! Remélem, az Üldöző is kedvedre
való lesz!

Nagyon szívesen a fordítást!

Kellemes hetet kívánok nektek!


Jó, hogy a korrupt rendőrök is szóba kerülnek, a soriban, bár az nem tetszik, hogy próbálják
szépíteni a dolgot. Aki korrupt, az korrupt. Nem lehet kicsit korruptnak lenni!

Spoiler: mutasd
Apukám erre azt mondta volna, hogy nem lehet kicsit kurvának lenni.


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 19:16

Kata58 írta:Szia Rita! Nyugodtan csináld csak a saját tempód szerint a fordítást, hiszen a jogi, orvosi szavak stb bizony nem könnyű és itt a beszédeknek te is kiemelted, hogy sokkal nagyobb jelentőségük van, mint általában. Én biztosan nézője leszek a sorozatnak, és ahogy elnézem máris a 2 oldal..gyorsan fogunk majd gyarapodni. Most néztem meg a torrentem, máris visszatöltődött a fele.
Nekem most irány a konyha, menteni a menthetőt...mert el kell tennem a következő adag előtt az itthon levő körtét.
/most nem vagyok topon és semmi kedvem hozzá,de a muszáj nagy úr, pláne hogy ígéretet tettem/
Desszertnek most csak vaníliás tejjel és mákkal szórt fonott kalács lesz.. ;) :-h :ymhug: :flower1: :littlehearth:


Kata! Mire ideértem hozzád, addigra már biztosan el is fogyasztottátok a desszertet,
és a körtét is befőzted!

Kellemes hetet kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 19:17

Emma11 írta:Köszönöm az 1.és a 2. részt. :) :) :)

Szívesen a feliratokat!

:D :movingflower: :D :movingflower: :D
Avatar
Joe
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:17

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Joe » 2016. szeptember 25. 21:18

Rita, köszönöm az új sorozat fordításodat !

Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. szeptember 25. 22:56

Kedves Rita!!

Nagyon szépen köszönöm az első két részt :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 26. 5:33

Joe írta:Rita, köszönöm az új sorozat fordításodat !

Szia Joe! De rég volt, hogy itt találkoztunk a fórumban, de tudom,
hogy nagyon sok a munkád. Köszi a videót! Ez a dal már feltűnt a
filmnézés során, de a szép dallamok nem jellemzői a sorozatnak,
gondolom a jellege, a műfaja miatt.

Örülök, hogy beugrottál! Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 26. 5:36

Nita1987 írta:Kedves Rita!!

Nagyon szépen köszönöm az első két részt :D :D

Kedves Nita!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. szeptember 26. 9:30

Kedves Rita!
Amikor megláttam az új választásodat,kicsit megijedtem,hogy thriller.Nem igazán szeretem őket,de a nyomozósakat viszont igen.Olvasva a hozzászólásokat úgy döntöttem,hogy belevágok.Remélem úgy fog tetszeni,mint a Love my...Köszönöm a fordítást és a letöltési lehetőséget.
A felhőid gyönyörűek.A vízcseppes rózsa és a szőlővessző volt a kedvencem.További szép napot kívánok. :D
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2016. szeptember 26. 9:50

Nagyon Szépen Köszönöm a fordítást és a filmet is figyelgettem már hogy ki fogja fordítani,de jó emberek meg súgták !!
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: cicus » 2016. szeptember 26. 11:26

Kedves Rita!

Minden nap benézek hozzád,de még tegnap este sem láttam,hogy elkezdted fordítani a sorozatot.
Azt gondoltam ezt nem fogom nézn,de ma reggel amikor megláttam és olvastam a fórumon
kezdtem elbizonytalanodni és akkor ide értem..."Én még soha nem láttam hasonló műfajú sorozatot.
Irtóztam tőle, bebeszéltem magamnak, hogy én ezt utálom, holott nem is ismertem."
Na hát én is pont ezt gondoltam,de igazad van falakra már igazán nincs szükségünk,hiszen én is
folyamatosan bontogatom minden téren.Akkor hajrá,ma el is kezdem letölteni ;)
Szépséges napot Mindenkinek :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 26. 15:38

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Amikor megláttam az új választásodat,kicsit megijedtem,hogy thriller.Nem igazán szeretem őket,de a nyomozósakat viszont igen.Olvasva a hozzászólásokat úgy döntöttem,hogy belevágok.Remélem úgy fog tetszeni,mint a Love my...Köszönöm a fordítást és a letöltési lehetőséget.
A felhőid gyönyörűek.A vízcseppes rózsa és a szőlővessző volt a kedvencem.További szép napot kívánok. :D


Kedves Ica! Tudtam előre, írtam is erről, hogy a műfajjal gondok lesznek, de ha belegondolsz,
hogy a Love Me, amit annyira szerettünk is thriller volt, pszichopatákkal megtűzdelve, akkor
már nem is olyan ijesztő az egész. Ebben egy pszichopata sincs, csak egy csomó hataloméhes
ember, akik az útjukba kerülő ártatlanokat sem kímélik, miközben egymást le akarják igázni.
Izgalmas, de nem félelmetes sorozat az Üldöző.

Nagyon örülök, hogy belevágsz! Biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog!


Köszönöm szépen a dicséretet! Cserébe egy ma reggeli harmatos rózsa a buszmegállónk mögötti
pici parkból. Bár nagynak tűnik a virágfej, negyede sincs egy átlagos rózsának. A spoiler alatt
pedig ma délutáni felhők vannak. Mikor hazafelé tartottam, akkor fotóztam:

Spoiler: mutasd
Kép
Kép
Kép


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 26. 15:43

Erzsike54 írta:Nagyon Szépen Köszönöm a fordítást és a filmet is figyelgettem már hogy ki fogja fordítani,de jó emberek meg súgták !!

Szia Erzsike! Nagyon szívesen a feliratokat is, és a videókat is!

Köszönöm szépen a sutyorgást azoknak a "jó embereknek"! Megsúgod, hogy kik ők?
Had köszönjem meg nekik is!

Remélem meg leszel elégedve a sorozattal!


Kevés olyan apuka van, aki segít a lányának a szeretett fiú szívét megnyerni. Aranyos
volt az apa-lánya összeesküvés, és sikeres is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 26. 16:34

cicus írta:Kedves Rita!

Minden nap benézek hozzád,de még tegnap este sem láttam,hogy elkezdted fordítani a sorozatot.
Azt gondoltam ezt nem fogom nézn,de ma reggel amikor megláttam és olvastam a fórumon
kezdtem elbizonytalanodni és akkor ide értem..."Én még soha nem láttam hasonló műfajú sorozatot.
Irtóztam tőle, bebeszéltem magamnak, hogy én ezt utálom, holott nem is ismertem."
Na hát én is pont ezt gondoltam,de igazad van falakra már igazán nincs szükségünk,hiszen én is
folyamatosan bontogatom minden téren.Akkor hajrá,ma el is kezdem letölteni ;)
Szépséges napot Mindenkinek :movingflower: :littlehearth:

Kedves Cicus!
Nagyon örülök a döntésednek három okból is! Egy: együtt nézhetünk egy sorozatot.
Kettő: nem maradsz le erről a klassz példányról. Három: együtt döntögethetjük a
falainkat. Együtt sokkal élvezetesebb, mint egyedül!


Most már azon kell drukkolnom, hogy TI, akik miattam vágtatok bele az Üldözőbe,
meg ne bánjátok! Biztos vagyok benne... majdnem... reménykedem...!!

A következő hsz.-ban írok pár tanácsot, az elsőt a te eseted juttatta eszembe, az
hogy nem értesültél róla, hogy elkezdtem fordítani a The Chasert. Szerintem hasznosak
lesznek!

Ma is nagy pára kísérte a Sajó útját. Rád is gondoltam, amikor lefotóztam. Reggel
hétkor készült a kép, és a két ködcsík közül a hátsó a Sajóé, de a másikat is ő okozza:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 26. 16:44

Hasznos!

A továbbiakban adnék pár tanácsot. Előre is elnézést kérek, ha olyasmit írok le, amit
már tudtok, nem akarok senkit megbántani az okoskodásommal. De ha egy olyan társunk
is van aki még nem hallott ezekről, akkor már megérte leírnom.

Minden alkalommal, amikor ide kiteszem a feliratokat, akkor a második lépés, hogy
a Doramamajomra is kiírom, hogy kitettem, had tudják meg minél többen:

https://doramamajom.wordpress.com/napi-frissek/

Ha letekertek az aljára, akkor az 54. hozzászólásban olvashatjátok a kiírásomat. Azt
javaslom, hogy tegyétek el ezt a linket, mert más fordító is szokta itt jelezni, ha elkezd,
vagy betervez valamit, és időnként hasznos dolgokról lehet tudomást szerezni.

Ha szeretnétek emilt kapni amikor ebben vagy akármelyik másik topikban érkezik egy
újabb hozzászólás, akkor tekerjetek fel az oldal tetejére, és a bal felső sarokban, a
piros "Válasz küldése" gomb mellett látható kis csavarkulcsra klikkeljetek rá. A lenyíló
ablakban a legfelső sorban lévő "Feliratkozás a témára"-ra megint csak rá kell klikkelni.
Ennyi az egész! Ha nem akartok több emilt kapni, akkor ugyanerre a szövegre újra
kattintsatok rá.

Ha tudni szeretnétek, hogy az utolsó bejelentkezésetek óta hová érkezett új hozzászólás,
akkor a bal felső sorban lévő három vízszintes vonalkára kattintsatok rá (pont a fórum
neve alatt van), és a lenyíló ablakban, válasszátok ki az "Aktív témák"-at. Klikkelés után
megjelenik egy új ablak, ami az összes új hszt. tartalmazza, amit még nem olvastatok el.
Nagyon hasznos! Szeretem ezt a funkciót! Azért is jó, mert amikor én már megcsinálom
például ennek az új sorozatnak az oldalát, és ti még nem tudtok róla, mert nem olvastátok
a Doramamajomon, az Aktív témák közt meg fog jelenni. Így is lehet értesülni, új dolgokról.
Illetve olyan oldalakra érkezett hsz.-kt is olvashattok, amiről nem kaptok emilt.

Kép
haewon
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:27

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: haewon » 2016. szeptember 26. 17:26

Kedves Rita, egészen biztos voltam abban, hogy a The Chaser fordítását is nyomon követem és a lehetőségeimhez képest együtt haladok a feliratozással - sajnáltam, hogy nem keltette fel a fordítók figyelmét annak idején. Azonnal elkezdtem nézni,ahogy kitetted, s a székhez szegezett. Gyomorszorító és felkavaró, ami történik már az elején. A színészek játéka fantasztikus: Son Hyun Joo-t én az Empire of Gold hatalom éhes, gonosz Min Jae szerepéből ismerem csak, de Baek Hongseok nyomozó szerepében kétségbe esett, bosszúra éhes apaként fantasztikus, a Képviselő Úrral már több szerepében volt lehetőségem megismerkedni (mindenhol kitűnő alakítással), hasonlóan az Apóssal is. Gratulálok választásodhoz, én nyomon fogom követni a fordítást. Kellemes napot. haewon
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. szeptember 26. 18:14

Rita! Tudom, hogy mindig minőséget választasz, ez most is így van, mégis vonakodva kezdtem bele. De ha már belekezdtem, nem tudom abba hagyni, a történet vezetés és a színészek játéka miatt. A téma az amitől borzongok, mert kiráz a hideg az emberi gonoszságtól ami a pénz, a népszerűség és a hatalom hajszolása körül van. Valószínűleg végig jól megírt a forgatókönyv, és ennek köszönhette a népszerűségét hazájában. A sötét oldalt ellensúlyozza a melegszívű nyomozó apuka,(erről már írtatok) és a körülötte lévő segítők. Tetszett és jó volt látni a feleséget, aki nem hibáztatja férjét a történtek miatt és nem gyűlölettel fordul el tőle a tragédia után, mint ahogy azt más dorámákban látni. Amit PK Jun tett az rettenetes, megbocsájthatatlan, de ez az álszent, hideg számító, embertelenség, csak az én érdekem számít, jellemzi a többi tettest is. Minden szónak, mondatnak jelentősége van, nincs benne üres járat semmi.
Veled tartok ismét!

Kép

Kép

Nem tudtam megállni, hogy ezt ne gifesítseem meg.

Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég