The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. október 12. 19:59

Hű, ehhez szavam sincs! Elsőként vittem!

Köszönöm!
^:)^ :ymapplause: ^:)^ :ymapplause:
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 20:00

Jó szórakozást kívánok a 7. részhez! Nagyon izgalmas!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 12. 20:02

vittem a feliratot máris és köszönettel! Jó éjszakát majd később!!! i-) i-) :movingflower: :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 12. 20:03

mikaz írta:Hű, ehhez szavam sincs! Elsőként vittem!

Köszönöm!
^:)^ :ymapplause: ^:)^ :ymapplause:

Örülök az örömödnek!
:)) :))
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. október 12. 20:11

Szia Kata, látom, jókor vagyunk jó helyen! Akkor ma ugyanazt nézzük mindketten?
Spoiler: mutasd
Tegnap kacsacombot ettünk. Gondoltam ám Rád! Olyan jó kis akció volt a Coop áruházban, hogy elcsábultam.A fenébe a spenóttal!
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 20:31

Szilvia333 írta:Irulok,pirulok,Kata és Mikaz dicséret miatt,köszönöm szépen))) ^:)^ Pedig még normálisan át sem gondoltam amit írtam,mondhatom,spontán jöttek a szavak amiket alig tudtam összekeresgélni az átélt izgalmak miatt)) x_x
Rita meglátását a vidám kis gengszter hozzájárulását az igazság támogatásában,nem lehet nem észrevenni,ez ennek a komoly témájú sorozatnak a fő feszültség oldó szála legalábbis szerintem, =)) és ha jó a megérzésem akkor a nyomozó nővel,és a gengszter főnökkel később még lesz terve a forgatókönyv írónak))) :littlehearth: :littlehearth:
Jesszus!! Ha Rita nem említi,nekem bizony teljesen kiment a fejemből hogy szombaton is meló nap!!!! :(( :((

Szilvia! Az első (spontán) gondolat a legjobb! Az én első gondolatom az volt a sorival kapcsolatban,
hogy "ki lehetett az a bolond, aki egy gyilkosnak drukkol". Azonnal megmagyarázom, hogy ez mit
jelent?

Amikor rátaláltam a The Chaserre, elolvastam róla a véleményeket, ha már nem futó soriról van szó,
kihasználom, hogy "leinformálhatom" a választottamat. Mindenki ömlengett, és mindenki a nyomozónak
drukkolt, de odavoltak Kangért is, ám volt egy valaki, aki kifejezetten Kang párti volt. Akkor azt hittem,
hogy egy olyan sorozatot fogok látni, ahol a főszereplők nagyon szimpatikus emberek, és majd nehéz
lesz dönteni, hogy ki mellé álljak oda. A sori tartalmáról édes keveset tudtam, ezért hihettem ezt első
olvasatra. Aztán megnéztem az első részt, és azonnal gyanakodni kezdtem, hogy aki Kangnak drukkolt,
annak hibázik valami a fejében.

Én már azt várom, hogy az ügyész és a riporternő közeledjenek egymáshoz. Ha a forgatókönyvíró fejével
gondolkodom, akkor úgy fog történni az egész, hogy már épp nagyban folyik az összemelegedés, amikor
kiderül, hogy a lány nővére és a sógora is sáros. Drámai lesz, azt hiszem!

Bizony dolgozunk! De ne is beszéljünk róla!

Jiwoon meglátja a nyomozót, de nem találkozhat vele, mert közbelépnek... na, vajon ki?

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (6/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 20:47

Szia Zsu! De a Seo család akkor is gyepálná Kangot, ha nem követett volna el semmi
véreset. A sógora nem állhatja, mert miatta kellett elmenekülnie az országból. Az após
meg azért, mert veszélyes riválist sejt benne, mint már tudjuk, nem véletlenül. A neje
meg azért, mert tudja, hogy a férje nem érez iránta semmit, és féltékeny is a titkárnőre.
Jisoo zsarolja a bátyját, de a mai részben az apját is. Az meg kijátsza egymás ellen a
gyerekeit.
Mellesleg azt is megfigyeltem, hogy ebben a családban az adott szónak, semmi hitele
nincs. Mindig megígérnek valamit a másiknak, de csak azért, hogy ne tartsák be.

A maffiózót alakító színészt még nem láttam ezelőtt. Ezt a figurát nagyon jól hozza!
Be kell vallanom, hogy a sógorpárti baromarc ügyész alakítása is nagyon tetszett ebben
a 7. részben.

Nagyon örülök a változásnak! Eddig is sokan használtuk így ezt a szót.

Vajon Jisoo-ra v agy Jiwoonra vonatkozik ez a kijelentés?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 20:54

mikaz írta:Hű, ehhez szavam sincs! Elsőként vittem!

Köszönöm!

Ki későn fekszik aranyat lel! Hihi! Gratulálok! Nagyon szívesen!

Jisoo szorult helyzetbe kerül:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 12. 20:59

Kata58 írta:vittem a feliratot máris és köszönettel! Jó éjszakát majd később!!! i-) i-) :movingflower: :flower1:

Nagyon szívesen! Jó éjszakát neked is!

Többek között ez tántorított el a koreai soriktól. Hogy lehet, hogy a főnök testi fenyítést
alkalmazzon a kollégájánál?

Kép
Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. október 12. 21:37

Szervusz Rita Kedves!

Köszönöm szépen Az üldöző 7. részének a feliratát.

Olvastam, hogy születésnapod volt, nagyon boldog születésnapot és örömökben gazdag életet kívánok Neked. Sok szeretettel ölellek: Ildikó @};- %%-
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. október 12. 22:14

Kedves Rita! Megnéztem. Hogy lehet ezt a sztorit még fokozni?! #:-s
A család története igazán érdekesen alakul.
Spoiler: mutasd
Hongseok terve is naiv, ő sem gondolta,hogy így működik ez a család.Csúnyábban is alakulhatott volna. Csak sejtem,hogy kik avatkoztak be, de vajon ki volt az alagút végén?
Nem hiszek a jegyzőkönyv nyilvánosságra hozatalában. Még csak beetetés volt, de hogy mi kerül ki, az gondolom a továbbiaktól függ.

Nagyon sokat lehet tanulni ebből a történetből. Tetszenek a bölcs mondások. A politikusokról egyre többet megtudhatunk. A majmos hasonlat is nagyszerű volt, de az sem kutya,hogy ki kihez megy, kinek van a legnagyobb hatalma.

A Kang-párti ügyész alakítása szerintem is zseniális. Nagyon teszik,ahogy a testével és a mimikájával is játszik.
Az,hogy bántalmazzák az alkalmazottakat, nincs más nemzet kultúrájában? Ott nem találkoztál hasonlóval?
Ezekben a koreai filmekben a könyörgés, megalázó hajbókolás is mindennapos, a testi fenyítés ezek mellett már fel sem tűnik.
Szerintem ezek a kulturális különbségek is megérnének egy alaposabb elemzést.

Voltak vicces pillanatok a 7. részben is.
Amikor Cho nyomozó arcáról esik szó vagy a szőrszál a főnök orrában. Hongseoknak nagyon jó humorérzéke van. Az a hihetetlen nyugalom, ahogy kezeli a helyzeteket, az a finom irónia, ahogy leplezi az érzéseit! :)
Nagyon-nagyon jól megírt figura, és nagyszerű a színész alakítása is.
Nem tartozik a szépfiúnak kikiáltott színészek közé. Ő egy átlag koreai arc. De épp ezért lehet nyúzott, verejtékező, szőrös, fáradt, csúnya, mosolygós, könnyes, stb. Nem a szépségével akar levenni a lábamról, hanem az emberi kitartás, józanság, céltudatosság, higgadtság, stb. erények kifejezésével, amiből összeadódik a jelleme.
Lehet ezt az embert nem szeretni? Lehet érte nem szurkolni?
Bár Kang méltó ellenfél. A szerepe szerint gonosz, színészként ő is nagyon jó. Nyilván nem éreztem még egyszer sem,hogy szurkolnék, ha Hongseok az ellenfele. De az apósával szemben maximálisan támogatom.

Köszönöm! Nagyon kellemes hetet kívánok! Kitartást a szombati műszakhoz mindenkinek!
KépKép
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. október 12. 22:31

Nagyon szépen köszönöm a 7.részt :D :D
mamoca13
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:15

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: mamoca13 » 2016. október 13. 3:51

Szia Rita!!
Köszönöm szépen a 7. rész fordítását :movingflower:
Ismertetőt vittem a csoportokba :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 13. 5:32

csabamama2 írta:Szervusz Rita Kedves!

Köszönöm szépen Az üldöző 7. részének a feliratát.

Olvastam, hogy születésnapod volt, nagyon boldog születésnapot és örömökben gazdag életet kívánok Neked. Sok szeretettel ölellek: Ildikó @};- %%-

Kedves Ildikó! Nagyon szívesen a 7. részt is! Köszönöm szépen
a felköszöntést és a jókívánságaidat! Nagyon jólesik!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 13. 6:36

mikaz írta:Kedves Rita! Megnéztem. Hogy lehet ezt a sztorit még fokozni?! #:-s
A család története igazán érdekesen alakul.
Spoiler: mutasd
Hongseok terve is naiv, ő sem gondolta,hogy így működik ez a család.Csúnyábban is alakulhatott volna. Csak sejtem,hogy kik avatkoztak be, de vajon ki volt az alagút végén?
Nem hiszek a jegyzőkönyv nyilvánosságra hozatalában. Még csak beetetés volt, de hogy mi kerül ki, az gondolom a továbbiaktól függ.

Nagyon sokat lehet tanulni ebből a történetből. Tetszenek a bölcs mondások. A politikusokról egyre többet megtudhatunk. A majmos hasonlat is nagyszerű volt, de az sem kutya,hogy ki kihez megy, kinek van a legnagyobb hatalma.

A Kang-párti ügyész alakítása szerintem is zseniális. Nagyon teszik,ahogy a testével és a mimikájával is játszik.
Az,hogy bántalmazzák az alkalmazottakat, nincs más nemzet kultúrájában? Ott nem találkoztál hasonlóval?
Ezekben a koreai filmekben a könyörgés, megalázó hajbókolás is mindennapos, a testi fenyítés ezek mellett már fel sem tűnik.
Szerintem ezek a kulturális különbségek is megérnének egy alaposabb elemzést.

Voltak vicces pillanatok a 7. részben is.
Amikor Cho nyomozó arcáról esik szó vagy a szőrszál a főnök orrában. Hongseoknak nagyon jó humorérzéke van. Az a hihetetlen nyugalom, ahogy kezeli a helyzeteket, az a finom irónia, ahogy leplezi az érzéseit! :)
Nagyon-nagyon jól megírt figura, és nagyszerű a színész alakítása is.
Nem tartozik a szépfiúnak kikiáltott színészek közé. Ő egy átlag koreai arc. De épp ezért lehet nyúzott, verejtékező, szőrös, fáradt, csúnya, mosolygós, könnyes, stb. Nem a szépségével akar levenni a lábamról, hanem az emberi kitartás, józanság, céltudatosság, higgadtság, stb. erények kifejezésével, amiből összeadódik a jelleme.
Lehet ezt az embert nem szeretni? Lehet érte nem szurkolni?
Bár Kang méltó ellenfél. A szerepe szerint gonosz, színészként ő is nagyon jó. Nyilván nem éreztem még egyszer sem,hogy szurkolnék, ha Hongseok az ellenfele. De az apósával szemben maximálisan támogatom.

Köszönöm! Nagyon kellemes hetet kívánok! Kitartást a szombati műszakhoz mindenkinek!


Szia Zsu! Én is ezt mondom! Hogy lehet ezt még fokozni? De pont ebben a részben észrevettem
egy esetleges fokozót...
Spoiler: mutasd
Nem tetszik nekem Hyera! Neki sem tetszik, hogy el lett távolítva a szerelme mellől, és
úgy látom, hogy amellett, hogy nagyon szeretne valahogy visszakerülni, mintha készülne
egy rosszabb forgatókönyvre, a bosszúra is. A hosszú ideig mutatott elmélkedő arcai,
a telefon elvitele, mind ezt sejteti.


Én is úgy gondolom, hogy túl egyszerű tervvel akart túljárni a család eszén a nyomozó. A mai
eszközök, műszerek, technika világában pillanatok alatt bemérik, hogy hol van. Na meg az a
csapnivaló előkészület! Még én sem hagynék ilyen nyilvánvaló nyomokat magam után, mint
egy bejelölésekkel teli térkép! Ez pancser munka volt!

Én a bejelentés megfogalmazása miatt nem hiszek a jegyzőkönyv nyilvánosságra hozatalában.
Spoiler: mutasd
"Drága apósom", "hazafias cselekedet" "sógor... környezetbarát megoldások".
Úgy érzem, hogy kiutat hagy a sógor és az após számára. Hogy ha nagyon szorul a hurok, akkor
az egészet nyilvánosságra hozza Kang, ha egyezséget tud kötni, akkor úgy lehet alakítani a
dolgokat, hogy páran buknak, az apóst és a sógort pedig ártatlan áldozatnak lehet kihozni.


Zsu! Én is nagyon szeretem a hasonlatokat, de néha olyan nehéz dolgom van velük, amiatt,
hogy hosszabbak a szavaink, mint az övék. Jisoo és Hyera párbeszédében is hangzott már el
pár tanulságos mondat. A mai részben lévőt, egy csomó ideig formázgattam, hogy beférjen a
megadott időkeretbe, és szájmozgásra. Jisoo mondja Hyerának: "A maguk dolga, hogy
küzdjenek azért, hogy szükségünk legyen magukra."

Azért is nagyon szeretem a kínai és a tajvani sorozatokat, mert pont azokat a dolgokat nem
találom meg, amiért a koreaiakból elegem lett. Sokkal közvetlenebb a kapcsolat a munkahelyeken.
Nincs ennyire merev hierarchia az élet más területein is. A gazdag-szegény ellentét sokszor fel
sem merül. Gazdag fiú elvehet szegény lányt, és fordítva. A szülők, a család, sokkal kevésbé
akarják szabályozni (több generáción át is) a gyerekeket. Nem tapasztalok erőszakot. Az anya
nem rugdossa ki a gyerekeket az ágyból, és nem veri kanállal a fejét, ha valami nem tetszik.
Biztosan vannak ilyenek is, de én az eddig általam lefordított tajvani-kínai-thai-hongkongi
sorozataim között még nem találkoztam ilyennel. A kínai sorozatokat imádom a halk beszédük
miatt is. A Love Me, If You Dare, a legjobb, legizgalmasabb thriller volt az életemben, mégsem
hiányzott a feszültségkeltés eszközei közül az üvöltés, a jajgatás.
Az 1920-30-as évekbe helyezett hongkongi sorozatomban, ami egy nagyon gazdag, többnejű
családban játszódik, az apa maga is elvesz egy volt rabszolgát, de a fia is megteheti ugyanezt.
Csak az számított, hogy a gyerek boldog legyen, más nem. Ez volt az első nem koreai drámám,
és igazi felüdülés volt!! Végre egy apa, aki nagyon szereti a gyermekeit, aki türelemmel adja
át tudását, tapasztalatait a fiainak, akik szintén imádják az apjukat. A többnejű családban a
feleségek szeretetben éltek, és úgy tekintettek egymás gyermekeire, mint a sajátjukra, de a
gyerekek is szerették az összes feleséget... Imádtam ezt a sorit, annyira jólesett nézni!

Szívesen leírom én is újra, hogy csodálatosak a színészek! Megemlítem a Jisoot alakító
színésznőt is, akinek rengetegszer mutatják közelről az arcát, mert nyugodtan megtehetik.
Nagyon ki lehet akasztani a sírós jelenetekkel. Nem könnyű hatásosra, túljátszásmentesre
megcsinálni. De Jisoo telefonos jelenete, amikor a fogva tartásakor a férjével beszél, nagyon
megejtő sírós jelenet volt.
Belelestem a 8. rész elejébe, mert nem bírtam ki. Nagy meglepetés volt, hogy kivel futnak
össze. Rá nem gondoltam volna.

Ismét megköszönöm a bőséges hsz.-t! Szép napot kívánok!

Nagyon tetszett ez a ruha Jisso-n. A háta és az eleje:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 13. 6:48

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a 7.részt :D :D

Nagyon szívesen ezt a részt is!

:littlehearth: :flower1: :littlehearth: :) :-h :) :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 13. 6:51

mamoca13 írta:Szia Rita!!
Köszönöm szépen a 7. rész fordítását :movingflower:
Ismertetőt vittem a csoportokba :)

Szia Mamoca! Nagyon szívesen az újabb részt!

Köszönöm szépen a fb-os gondoskodást!


%%- :littlehearth: %%- :D \m/ :-h %%- :littlehearth: %%-
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. október 13. 8:56

Kedves Rita! Köszönöm szépen a 7. rész feliratát.Igazi meglepi volt.
Remekül szórakozom szinte újra nézem a sorozatot a Mikaz-Rita párbeszéden.Nekem is nagyon bejön ez a sorozat,mert szerintem,ha nehezen is de megoldás születik a végére.Lassan kiszűrődik a munkatársak segítő hozzáállása.Kicsit idegesít a nyomozónő,laza figura.Már akkor,amikor az autóban tátott szájjal aludt.Bárki elvihette a fegyverét.Az ügyésztől és a családtag kis riporternőtől sokat várok.Nekik azonban még addig sok mindenről le kell húzni a leplet.Bocs,de a nevekkel bajban vagyok.
Rita! Remek a fordításod.Igazán szórakoztató,ahogyan egymás tudtára adják a családtagok ,hogy a másikat mivel is fogja sakkban tartani.Üdv.Nagyi :ymapplause:
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016. március 5. 8:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: vercsike1 » 2016. október 13. 9:19

Szia Rita ! ! !

Hálásan köszönöm ^:)^ a 7. rész feliratát. Szebb napot.
Mojzsita
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016. szeptember 18. 13:59

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Mojzsita » 2016. október 13. 10:27

Köszönöm szépen az eddigi feliratokat, további jó munkát! :)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. október 13. 11:29

Kedves Rita, erre nem számítottam, már hogy a 7. részt vihetem.
Köszönöm szépen, lesz a még nézetlen 6-osnak folytatása.
Jöhet mindkettő mára. Örülök. Ahogy megjósoltak szépen töltődik vissza az Avistaz-ról a letöltés.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 13. 15:45

mikaz írta:Szia Kata, látom, jókor vagyunk jó helyen! Akkor ma ugyanazt nézzük mindketten?
Spoiler: mutasd
Tegnap kacsacombot ettünk. Gondoltam ám Rád! Olyan jó kis akció volt a Coop áruházban, hogy elcsábultam.A fenébe a spenóttal!
=)) =)) =))
Mikaz betettem egy másik receptet a csevegőbe... :))
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 13. 15:48

Hát ez a 7 rész elég izzasztó volt, még az utolsó 15 percet nem láttam, de majd nem sokára azt is pótolom. Hihetetlen az ügyész legszívesebben felkenném a plafonra, de akkor keveset mondok...Bezzeg a nyomozópárosunk :littlehearth: :littlehearth: na és szegény főnök...szóval még fő a fejem az események láncolatától, de most vár a konyha..majd jövök. :-t :-h :littlehearth:
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2016. október 13. 17:40

Köszönöm a 7 rész feliratát is !!!
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (7/16)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. október 13. 18:27

Kedves Rita! Az este későn, amikor haza jöttem Pestről ( a Madách Színházban voltam) megörültem a 7. résznek, de már nagyon fáradt voltam, nem tudtam végig nézni, csak ma láttam. :) Köszönöm, nagyon szuper volt. :-bd Olyan jól kielemeztétek Mikazzal, hogy élvezet volt olvasni, egyet értésem jeleként akár az egészet beidézhetném. ^:)^Most jó pár napig rághatom a kefét, hogy ki várt rájuk az alagút végén. :-ss

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég