The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 17. 5:45

f.ági írta:Szia Rita!

Nagyon örültem, ahogy megláttam mit találtál! A koreaiak az ilyen témájú sorozataikat nagyon jól meg tudják csinálni!
Izgalmas, odaköti az embert a székhez, ágyhoz. :-)
Köszönöm szépen az eddigieket!

Szia Ági!!!! Hogy mennyire hiányoztál már! És nem csak hiányoztál, aggódtam is érted!
Hozzászoktattál, hogy ha végzek egy sorozattal, vagy filmmel, akkor jössz, viszel, nézel,
írsz, és mi élvezettel olvasunk. Persze ez csúnya leegyszerűsítése a dolgoknak, de ez a
lényege. Ez a hozzád köthető rítus, és vele együtt Te is, igencsak hiányoztatok már az
életemből, a fórum életéből. Örülök, hogy újra jelentkeztél!!!

Amit írtál, az szóról szóra igaz a The Chaserre is. Biztos vagyok benne, hogy neked is
nagyon fog tetszeni majd. Körülbelül egy hónap, és kezdheted is a nézését!

Nagyon szívesen az eddigieket!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. október 17. 10:18

Rita Kedves! Köszönöm szépen, ez még édibb:-)) Üdv: Ildikó :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 17. 11:43

Na úgy jártam ezzel a résszel, hogy 3-szor kellett megszakítanom, mert mindig volt valami. Úgyhogy újra kell néznem, ha rendesen képben akarok lenni a történésekkel.Nagyon utáltam a főnököt az aljas húzásáért, nincs az a nyomor és nehézség, amiért a kollégát, vagy barátot pénzért el tudnék árulni. És egyáltalán senkit. Legfeljebb jól megmondanám a magamét. :ymdaydream: Mondtam én már párszor, hogy elkelne itt egy furkósbot emotikon...
A kis újságírónő nagyon tetszik,nagyon lerí róla, hogy tetszik neki az ügyésszel való együttműködés és a nyomozás. Nem lesz könnyű neki sem. de talán mégis a jó oldalra fog állni véglegesen.
Mivel a szereplőket több sorozatban láttam már, mondhatom remekül kihúzzák a gyufát nálam a hatalomért mindent hozzáállásukkal. És milyen remekül hazudnak még saját maguknak is. Aki útban van azt meg simán kitagadni....Eszméletlen ahogy alakítják a történéseket...nem is lehet elhinni, hogy ez csak egy film,és nem a valóságot látja az ember... "Kicsiben itt is megy" lásd a Népszabadság...!
A főnök árulása kiakasztott, de a mód is ahogy meg lehet venni emberi életeket! Itt csak a hatalom és a pénz az isten más nincs számukra.
Az emberi élet egy bogár, és nem egy helyzetben kifejezik...hiszen azt el lehet taposni. Mi lesz még itt!!!!A kollegina és a maffiózó páros üdítő ebben a sötét hatalmi harcban. :D
Mojzsita
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016. szeptember 18. 13:59

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Mojzsita » 2016. október 17. 13:47

Köszönöm a válaszodat. Valóban össze tudom hasonlítani az ilyen típusú sorikat. Gyakran a szereplők is ugyan azok.
Pl a Citi Hunterben ő volt LMH nevelőapja.Kim Sang Joong. Ott is nagyon jól játszott, elsősorban ő hívta fel a figyelmem a sorira.
1 év különbséggel készült a két sori.
Legyen szép heted, jó munkát, és közben azért pihenj is.-))) :x
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2016. október 17. 15:14

Szia Rita!

Nagyon jól esett a meleg fogadtatás ennyi kihagyás után! :-) Sokat gondoltam ám Rátok, de egyszerűen agyban zokni voltam már, mire leülhettem volna a géphez, meg egy szuper kis lumbágó is szerencséltetett, amit nagyjából sikerült is kikezelni itthon mágnessel, kristállyal, meg a csodaszereimmel. Még csontkovács, akupunktúra van hátra Pesten, csak nem tudtuk eddig összehozni. Igy ahogy hazaértem és láttam az irásod, mindjárt el is felejtettem a reggeli kis incidensemet egy autóssal, aki nem tudta elviselni, hogy sajnos a kétszeres méretű kocsijával nem tud száguldozni egy olyan kis utcán, ahol a parkoló autók mellett és mellettem, mint biciklis mellett nem tud elmenni, legalább 20 m-en keresztül követnie kell. Miután a kereszteződés után elengedtem volna, nem élt a lehetőséggel, átment a szembejövő sávba, hogy velem párhuzamosan tudjon haladni és művelt "uriemberhez" méltőn, mert ugyanis a nyakkendő , fehér ing az megvolt, kiszólt az ablakon, hogy menjek a pi....-ba és legközelebb biztos el fog ütni, ha meglát. Ezt megismételte 3 x. Biztos irritálta, hogy csóváltam a fejemet. Én is vezetek, de sosem értettem az ilyen agressziv viselkedést. Az ilyen embernek repülő kellene, bár ott is be kell tartani a szabályokat.Azt már el sem merem képzelni, milyen lehet a magánélete.
Tehát örülök, hogy itt vagyok, nézegetem a szép képeiteket és olvasgatom a lemaradásom.
Mindenkinek legyen szép napja, bár itt nálunk nagyon fúj a szél, igy hulldogálnak is ezerrel a szép sárga falevelek.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 17. 17:28

Kata! Vigyorogva olvastam a hozzászólásodat! Mindig jól felhúzod magad a részeken.
Ez alatt a nyolc rész alatt igen sokszor elkerekedett az én szemem is. Kezdetben többször
megkérdeztem magamtól, hogy vajon így megy ez nálunk is? De nem merek hosszan
elidőzni ennél a kérdésnél. Egyrészről rettentő kevés az ismeretem a korrupció témában,
másrészről félek, hogy hatalmasat csalódnék. Azért abban reménykedem, hogy legalább
a rendőrök közt több a tisztességes, becsületes ember, mint a korrupt.

Én is ezt mondom, hogy röhej, hogy a nyomozóknak egy maffiózóval kell összefogniuk,
a sajátjaik ellen.

Megpróbálok furkósbotot vagy hasonló emotikont keresni, hogy kedvedre kipüfölhesd
magadból a haragot!

Ilyeneket találtam, de ezek nem olyan szépek, mint a már meglévők. Nézelődök még:

Kép Kép Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 17. 17:37

Mojzsita írta:Köszönöm a válaszodat. Valóban össze tudom hasonlítani az ilyen típusú sorikat. Gyakran a szereplők is ugyan azok.
Pl a Citi Hunterben ő volt LMH nevelőapja.Kim Sang Joong. Ott is nagyon jól játszott, elsősorban ő hívta fel a figyelmem a sorira.
1 év különbséggel készült a két sori.
Legyen szép heted, jó munkát, és közben azért pihenj is.-))) :x

Mojzsita! Én nagyon elfogult vagyok a The Chaserrel! Azt már tudom, hogy ez a
sori nagyon tetszik nekem, de másikat még nem láttam. Jó lesz elolvasni, hogy
te, akinek van már tapasztalata, hogyan értékeled a többi közt. Remélem, jó
osztályzatot fog kapni!

Már más is említette a City Huntert, hogy abban is nagyszerű alakítást nyújtott
Kim Sang Jung. Fantasztikus színész ő is!

Az esküvőjén:

Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. október 17. 18:05

..Kedves Rita eloszor is koszonom a 7-8 rész feliratát ...Megnézve :)..hsz másodszor kezdem irni mert fogalmam sincs hova kultem mert elkuldtem.. 8-| Ez a sorozat valo igaz ugy oda tudja az embert szogelni a monitor elé hogy ott mozgás nincs de nem csak a film alatt de még utána sem joideig amedig fel nem enged a bennem lévo feszultség és dobbenet mint most a 8 rész végén!Nem is csoda hogy annyi dijjal jutalmázták megérdemelten !En még dijaznám a kedves forditonkat mert az o onzetlen munkájának koszonhetjuk hogy mi is láthatjuk és érthetjuk ezt az izgalmas, fordulatos sorozatot.Es dijaznán a film nézoit szintén akik sokszor okolbe szoritott kézzel nézik és izgulják végig a részeket és sokszor a film után gyogyitgatják,kenegetik az oldalukon keletkezett kissebb nagyobb lyukakat amit a kiváncsiság furt ki hogy ugyan mi lesz a kovetkezo részben??? :-? :-w :-t ..a kalapács már nálam is bekészitve képzeletbe hát tudnák vele jo nagyokat utni egy két gonosz ember fejére......de remélem a forgatokonyv iro is igy gondolja.....na majd meglátjuk...:)...Majd ki felejtettem a háttér zenet a Keresztapa zenéje / Enrico Monricone ha jol irom o a zeneszerzoje /hol hallkan hol hangosabban kiséri a film cselekményét a feszultségtol fuggoen ma a 8 részben bizony jo hangosan adott nyomatékot a torténésnek én nagyon szeretem szinte vezeti a nézot...... :-h :movingflower: :movingflower: :movingflower: Anna.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 17. 18:26

f.ági írta:Szia Rita!

Nagyon jól esett a meleg fogadtatás ennyi kihagyás után! :-) Sokat gondoltam ám Rátok, de egyszerűen agyban zokni voltam már, mire leülhettem volna a géphez, meg egy szuper kis lumbágó is szerencséltetett, amit nagyjából sikerült is kikezelni itthon mágnessel, kristállyal, meg a csodaszereimmel. Még csontkovács, akupunktúra van hátra Pesten, csak nem tudtuk eddig összehozni. Igy ahogy hazaértem és láttam az irásod, mindjárt el is felejtettem a reggeli kis incidensemet egy autóssal, aki nem tudta elviselni, hogy sajnos a kétszeres méretű kocsijával nem tud száguldozni egy olyan kis utcán, ahol a parkoló autók mellett és mellettem, mint biciklis mellett nem tud elmenni, legalább 20 m-en keresztül követnie kell. Miután a kereszteződés után elengedtem volna, nem élt a lehetőséggel, átment a szembejövő sávba, hogy velem párhuzamosan tudjon haladni és művelt "uriemberhez" méltőn, mert ugyanis a nyakkendő , fehér ing az megvolt, kiszólt az ablakon, hogy menjek a pi....-ba és legközelebb biztos el fog ütni, ha meglát. Ezt megismételte 3 x. Biztos irritálta, hogy csóváltam a fejemet. Én is vezetek, de sosem értettem az ilyen agressziv viselkedést. Az ilyen embernek repülő kellene, bár ott is be kell tartani a szabályokat.Azt már el sem merem képzelni, milyen lehet a magánélete.
Tehát örülök, hogy itt vagyok, nézegetem a szép képeiteket és olvasgatom a lemaradásom.
Mindenkinek legyen szép napja, bár itt nálunk nagyon fúj a szél, igy hulldogálnak is ezerrel a szép sárga falevelek.

Ági! Hiába nem látjuk, nem halljuk egymást, az írásainkon keresztül jó ismerősök lettünk
az évek során. Az ismerősök, a barátok pedig hiányoznak, ha sokáig nem jelentkeznek!


Van, hogy valaki elhagyja a fórumot, de azért látom, hogy a D-A-n ott van, akkor legalább
tudom, hogy semmi baja nincs. De téged sem itt, sem máshol nem láttalak, ezért kezdtem
el aggódni. A lumbágó szemtelen egy betegség, jó, hogy hiszel az alternatív kezelésekben
is! Én is! A gyógyulás felét, ha nem többet, a hit adja.

Az autós bátyó lehet, hogy ebből a soriból szabadult! A The Chaserben jó sok ilyen van,
akit csak saját maga érdekel, a többi meg pusztuljon. Igazad van! Ez az ember saját kínját,
baját, nyomorúságát rajtad vezette le. Szegény!

Nálunk meg sem mozdult ma a levegő, csak egész nap sötét volt, és hol petyegett az eső,
hol nem. Szóval olyan maszatos idő volt.

Nézegess, olvasgass, érezd jól magad! Szép estét kívánok!

Gyalog jöttem haza, az azt jelenti, hogy a busz nem jön fel a faluba, hanem jó messzire
letesz, aztán mászhatok fel a dombra. Ezt látom, ha hazafelé caplatok, és a falumat is, ami
bal oldalt lenne a képen. Sötét, esős idő volt:

Kép

Esőcseppes akáclevél. Hazafelé jövet csináltam. A többit a "Van képem hozzá"-ba teszem:

Kép
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. október 17. 18:41

Kedves Rita! Köszönöm a linket! Érdeklődéssel olvastam.Jó volt ilyen frappánsan összefoglalva megismerni a tényeket. Valami halványan derengett a szigetről, így nem akadtam meg a filmet nézve, de a KKK ismertetője alapos és jól dokumentált. Nem is értem, miért nem rajongok a japánokért?! :-?

Kata, én is mosolyogtam az összefoglalódon! Jó kis párhuzamot vontál a hazai valósággal.
Eszméletlen ahogy alakítják a történéseket...nem is lehet elhinni, hogy ez csak egy film,és nem a valóságot látja az ember... "Kicsiben itt is megy" lásd a Népszabadság...!

Igaz, nem igaz, tény,hogy a politikus egy külön faj. Max Weber már a huszadik század elején így különböztette meg az embereket:van homo politicus, és van homo morális.Szerintem a kettő véletlenül sem esik egybe.
Ezt a filmben is jól illusztrálják, Rita pedig szemléletesen fordítja. Lsd. pl. a majom és a politikus közötti különbséget. Ez nagyon ül! ;)
A magam részéről struccpolitikát folytatok, a homok a filmek világa. Szórakoztatóbb máshol nézni az emberi hülyeséget, mint az itthoni valóságot elemezni a hírekből. :D
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 17. 18:48

annamama írta:..Kedves Rita eloszor is koszonom a 7-8 rész feliratát ...Megnézve :)..hsz másodszor kezdem irni mert fogalmam sincs hova kultem mert elkuldtem.. 8-| Ez a sorozat valo igaz ugy oda tudja az embert szogelni a monitor elé hogy ott mozgás nincs de nem csak a film alatt de még utána sem joideig amedig fel nem enged a bennem lévo feszultség és dobbenet mint most a 8 rész végén!Nem is csoda hogy annyi dijjal jutalmázták megérdemelten !En még dijaznám a kedves forditonkat mert az o onzetlen munkájának koszonhetjuk hogy mi is láthatjuk és érthetjuk ezt az izgalmas, fordulatos sorozatot.Es dijaznán a film nézoit szintén akik sokszor okolbe szoritott kézzel nézik és izgulják végig a részeket és sokszor a film után gyogyitgatják,kenegetik az oldalukon keletkezett kissebb nagyobb lyukakat amit a kiváncsiság furt ki hogy ugyan mi lesz a kovetkezo részben??? :-? :-w :-t ..a kalapács már nálam is bekészitve képzeletbe hát tudnák vele jo nagyokat utni egy két gonosz ember fejére......de remélem a forgatokonyv iro is igy gondolja.....na majd meglátjuk...:)...Majd ki felejtettem a háttér zenet a Keresztapa zenéje / Enrico Monricone ha jol irom o a zeneszerzoje /hol hallkan hol hangosabban kiséri a film cselekményét a feszultségtol fuggoen ma a 8 részben bizony jo hangosan adott nyomatékot a torténésnek én nagyon szeretem szinte vezeti a nézot...... :-h :movingflower: :movingflower: :movingflower: Anna.

Kedves Anna! Milyen jó sok díjat kiosztottál! Annyit nevettem! Köszönöm, hogy nekem is adományozol
egyet! Ügyeskedtem, úgyhogy szerdán ki is teszem a 9. részt! Addig nincs idejük túl nagyra nőni a
lyukaknak!


Kétségtelen, hogy megérdemelten kapta a sok díjat, elismerést a sori. Egyre inkább nem értem, hogy
hogy lehet egy ilyen bonyolult, cselszövős, betartós, fordulatos forgatókönyvet megírni. Milyen agya lehet
az írójának?

Engem nem tud odaszögezni a sorozat, mert fordítok, de el tudom képzelni, hogy feszülten figyelitek az
eseményeket. Én is nagyon koncentrálok, hogy el ne fordítsak valamit, és mindent jól megjegyezzek, hogy
később ha idézni kell, emlékezzek a mondatra, vagy tudjam, hogy hol kell keresnem. Mondjuk a rengeteg
kép is segít ebben, amit kifotózok egy-egy részből.

Nagyon szívesen a feliratokat! Örülök, hogy ennyire szereted a sorit!

Egy nap alatt nagyot fordult a világ. Nemrég még az apósának kellett felmennie Kanghoz, most meg búcsúzik
az apjától:

Kép
Kép
Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. október 17. 18:50

Szerbusztok, bekukkantottam, végigolvastam a fórumon az újakat, és a képeket megcsodáltam. Rita a halloween-es képek olyan aranyosak és hangulatosak :) :ymapplause:
jó lesz ez a sorozat a hozzászólások alapján, de még mindig gyűjtögetem, mert részenként szétesik a cselekmény számomra, ezért szeretek maratonozni!!
:-h üdv mindenkinek és kellemes hetet!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 17. 18:59

mikaz írta:Igaz, nem igaz, tény,hogy a politikus egy külön faj. Én igyekszem struccként viselkedni, a homok a filmek világa.
Szórakoztatóbb máshol nézni az emberi hülyeséget, mint az itthoni valóságot elemezni a hírekből. :D

Zsu! Nagyon szívesen a linket! Már akkor eszembe jutott, amikor fordítottam, hogy megosztom
veled/veletek, aztán csak kiment a fejemből.

Nagyon-nagyon-nagyon egyetértek veled! Pontosan így gondolom én is! Én is szeretek bizonyos
dolgokban struccpolitikát folytatni. És való igaz, hogy jobb a mások baján szörnyülködni, mint
a magunkén! Szívemből beszéltél!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 17. 19:18

ququcs írta:Szerbusztok, bekukkantottam, végigolvastam a fórumon az újakat, és a képeket megcsodáltam. Rita a halloween-es képek olyan aranyosak és hangulatosak :) :ymapplause:
jó lesz ez a sorozat a hozzászólások alapján, de még mindig gyűjtögetem, mert részenként szétesik a cselekmény számomra, ezért szeretek maratonozni!!
:-h üdv mindenkinek és kellemes hetet!


Szia Éva! Jól tetted, hogy újra bekukkantottál, legalább nem maradsz ki a fórum életéből!
Gyűjtögesd csak nyugodtan! Mindenki nézze úgy a sorozatot, ahogy neki a legjobb!


Szerencsére mindig van bőven vállalkozó, aki velem együtt nézi a sorit. Nekem nagyon
fontos a visszajelzés! Kell a véleményük, a lelkesedésük, hogy én is lelkesen fordítsak.

Cukibbnál cukibb halloweenes képek, gifek vannak fenn a neten. Imádok köztük válogatni.
A te boszid is aranyos!

Neked is legyen szép a heted!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. október 17. 22:16

f.ági írta:Szia Rita!

Nagyon jól esett a meleg fogadtatás ennyi kihagyás után! :-) Sokat gondoltam ám Rátok, de egyszerűen agyban zokni voltam már, mire leülhettem volna a géphez, meg egy szuper kis lumbágó is szerencséltetett, amit nagyjából sikerült is kikezelni itthon mágnessel, kristállyal, meg a csodaszereimmel. Még csontkovács, akupunktúra van hátra Pesten, csak nem tudtuk eddig összehozni. Igy ahogy hazaértem és láttam az irásod, mindjárt el is felejtettem a reggeli kis incidensemet egy autóssal, aki nem tudta elviselni, hogy sajnos a kétszeres méretű kocsijával nem tud száguldozni egy olyan kis utcán, ahol a parkoló autók mellett és mellettem, mint biciklis mellett nem tud elmenni, legalább 20 m-en keresztül követnie kell. Miután a kereszteződés után elengedtem volna, nem élt a lehetőséggel, átment a szembejövő sávba, hogy velem párhuzamosan tudjon haladni és művelt "uriemberhez" méltőn, mert ugyanis a nyakkendő , fehér ing az megvolt, kiszólt az ablakon, hogy menjek a pi....-ba és legközelebb biztos el fog ütni, ha meglát. Ezt megismételte 3 x. Biztos irritálta, hogy csóváltam a fejemet. Én is vezetek, de sosem értettem az ilyen agressziv viselkedést. Az ilyen embernek repülő kellene, bár ott is be kell tartani a szabályokat.Azt már el sem merem képzelni, milyen lehet a magánélete.
Tehát örülök, hogy itt vagyok, nézegetem a szép képeiteket és olvasgatom a lemaradásom.
Mindenkinek legyen szép napja, bár itt nálunk nagyon fúj a szél, igy hulldogálnak is ezerrel a szép sárga falevelek.

Ágikám rá se ránts az ilyen bunkóra...de megjegyzem...azt fogja aratni amit vetett.! Nem fogja megúszni garantálom! Hacsak meg nem tér és kér bocsánatot tőled... \m/ [-x .
Remélem a csontkovács minél hamarabb összejön, mert fantasztikus áldás amilyen gyakorlott és jó kezük van. Mielőbbi javulást ezen a téren is! :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. október 18. 16:07

Rita! Élvezettel olvasom a kiértékelő hozzászólásokat, én képben tennék hozzá, annak ellenére, hogy ez a sori nem gifre termett, - ahogy mondani szoktuk - sok mondanivalóját érdemes megörökíteni, de idő hiányában ennyire futotta.

Két út áll előtted.... ebben a mocskos világban vannak becsületes rendőrök, és van az a pénz is ... ami más útra visz!

Kép Kép

Kép Kép


Kép Kép

Vannak szimpatikus segítők: Cho nyomozó, Yongsik a gengszter, a riporternő és az ügyész, akiknek drukkolok, :-bd ...és van Jang Byungho [b]a csűr-csavari ügyvéd! :-q [/b]

Kép Kép

Kép Kép

Politikai hullámvasúton Apa, fia és veje; egyszer fenn, egyszer lenn!

Kép Kép

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 18. 18:36

Jó szórakozást kívánok a 9. részhez!

Gyomorforgató jelenetek lesznek benne, és ezek mind Kanghoz, és a feleségéhez
kapcsolódnak, hiszen jelenleg ők vannak a legnagyobb bajban, a legkilátástalanabb
helyzetben. Próbálják menteni az irhájukat, és eközben mindenkin átgázolnak.
Semmi nem drága. Semmi nem szent. Undorítóak!

Remélem benne nem kell csalódnunk:


Kép
Kép
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. október 18. 18:40

Húú Rita! :-h Még szerda sincs, de a 9. rész már itt van. :ymblushing: Köszönöm szépen!!!! ^:)^ Biztos érdekes lesz, ha ennyire siettél a fordítással. :x ^:)^
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 18. 18:45

Szép estét!!!
Sajna úgy áll a dolog,hogy ennyi gonoszság és fondorlat láttán valóban megbetegedtem((
Mit mondhatnék .... nem sokat,hacsak azt nem,hogy após pajtás,szerény meglátásom szerint,a jóistennel tartja magár egyenrangúnak,vagy talán még őt is lenézi,de ezzel a drága leánykája is így áll!!! Egy az alma fa,ez világos mint a napfogyatkozás)))
Mint mindig,a fordításod több mint tökéletes!!! Ha létezne még értéke a szövegfordítás szakmájának,simán megélnél belőle)))
Ez a sorozat egy nagy olvasztó tégely!! Van itt minden!! Aktuális trendi divat,kulináris ételajánló,pofozkodós "hogyan bánjunk az alkalmazottainkkal",hol és miként bulizzunk tippek,zsebtolvaj,és emberrabló OKJ távképző,és még sorolhatnám)) Egyik percben megáll bennem az ütő az izgalmak hatására,máskor torokfullasztó kacagás.
Még valami ami egy "apró" hazai történelmet idézett bennem: Mikor oly határozottam kijelentette képviselő vő uram hogy az a bizonyos sziget jogilag,és történelmileg Dél-Koreához tartozik,óhatatlanul eszembe ötlött Trianon : -Töténelmileg hozzánk is sok minden tartoz-(na!)!!!!!!
Utólag is köszönöm hogy beáldoztad a pihenést a vasárnapi feliratért,és értünk eme sorozat rajongói miatt!! A 9-es részt újfent jegelem,mert párosan az igazi ha néz az ember)))
Az úr fizesse meg a jóságodat,mert mi sajnos nem tudjuk)))
További szép estét mindenkinek!!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 18. 19:16

Gabóci5 írta:Rita! Élvezettel olvasom a kiértékelő hozzászólásokat, én képben tennék hozzá, annak ellenére, hogy ez a sori nem gifre termett, - ahogy mondani szoktuk - sok mondanivalóját érdemes megörökíteni, de idő hiányában ennyire futotta.



Gabi!"Csak" ennyire futotta? Ne viccelj! Ez nagyon sok! És máris eszembe jutott
a legfelső hat gifen szereplő "Főnök, akit a pénz füstje megcsapott" kapcsán, hogy
arról még nem is írtam, hogy ahelyett, hogy gyorsan túlesett volna az áruláson,
még leállt lelkizni, elmélkedni, emlékezni. Mikor aztán jó kis nosztalgikus hangulatba
kerültek, előkapta a stukkert. Ilyet!? Szegény nyomozó nem tud jól bosszút állni,
a kedves Főnök pedig pocsékul tud régi jó barátot elárulni. Szilvia fentebbi írása
alapján egy spéci áruló tanfolyamra íratnám be.

A főbíróból lett ügyvédből lett párt szóvivőről az jutott eszembe, hogy milyen viccesen
hangzott a szájából, amikor azt mondta a nyomozónak, hogy bízzon benne. Őt egy
köpönyegforgató továbbképzésre íratnám be, mert a miniszterelnöki poszt eléréséhez
tökéletesítenie kell még a technikai tudását. Karácsonyra pedig egy szélkakassal
ajándékoznám meg.

Az utolsó négy gifet látva pedig az jutott eszembe, hogy dupla izgalommal ért véget a
sori. Most nem elég egyszerűen a kukucskálás, jó darabot kellene megnéznem, ezért
igyekezek majd a fordítással, nehogy oldalbefoltozó tanfolyamon kelljen részt vennem.

Köszi Gabi a gifeket! Azt hittem már mindent elmondtunk a 8. részről, de te ki tudtad
hozni belőlem a maradékot is!

Szerintem te voltál az első letöltő! Gratulálok! Nagyon szívesen a fordítást!


Érdekes szertartás szemtanúi lehetünk ebben a részben. A férfiaknak, akikről nem
derült ki, hogy kicsodák (egyedül csak Kangot és a feleségét tudtam beazonosítani),
meg kellett mosniuk a feleségeik lábát.

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 18. 19:24

Gabóci5 írta:Húú Rita! :-h Még szerda sincs, de a 9. rész már itt van. :ymblushing: Köszönöm szépen!!!! ^:)^ Biztos érdekes lesz, ha ennyire siettél a fordítással. :x ^:)^

Gabi! Érdekes is, nagyon de nagyon, és sietek is, mert lehet, hogy nem leszek itthon
a hétvégén. Úgy döntöttem, hogy ezt a sorit most már így fogom kitenni. Amikor épp
elkészültem, ki is biggyesztem.


Ebben a soriban mindenki olyan kis kedves:

Kép
Kép
mamoca13
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:15

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: mamoca13 » 2016. október 18. 19:40

Szia Rita!!!
Ez igen hamar volt, a hétvégére vártam de már itt is van !!!!! :-* Nagyon szépen köszönöm :)
És a facen is fönnt van :)
Ezután a gyors munka után jó pihenést kívánok :movingflower:
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. október 18. 19:52

Jó estét Nektek, hsz-ek végigolvasva :) és a 9. rész fordítása is letöltve amit Nagyon köszönök Rita! ^:)^ ölelés érte :ymhug:
Ma nagyon elfoglalt voltam, megyek is bepótolom a napot és átnézek egy két dolgot a neten!! :-h

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 18. 19:53

Szilvia333 írta:Szép estét!!!
Sajna úgy áll a dolog,hogy ennyi gonoszság és fondorlat láttán valóban megbetegedtem((
Mit mondhatnék .... nem sokat,hacsak azt nem,hogy após pajtás,szerény meglátásom szerint,a jóistennel tartja magár egyenrangúnak,vagy talán még őt is lenézi,de ezzel a drága leánykája is így áll!!! Egy az alma fa,ez világos mint a napfogyatkozás)))
Mint mindig,a fordításod több mint tökéletes!!! Ha létezne még értéke a szövegfordítás szakmájának,simán megélnél belőle)))
Ez a sorozat egy nagy olvasztó tégely!! Van itt minden!! Aktuális trendi divat,kulináris ételajánló,pofozkodós "hogyan bánjunk az alkalmazottainkkal",hol és miként bulizzunk tippek,zsebtolvaj,és emberrabló OKJ távképző,és még sorolhatnám)) Egyik percben megáll bennem az ütő az izgalmak hatására,máskor torokfullasztó kacagás.... Az úr fizesse meg a jóságodat,mert mi sajnos nem tudjuk)))
További szép estét mindenkinek!!

Szilvia! Olyan klassz ötleteid voltak, hogy fentebb, a Gabinak adott válaszomban máris ajánlok
néhány szereplőnek tanfolyamot és továbbképzést. Olvasd el légyszi, hogy ilyesmire gondoltál-e!


A 9. rész végére kiderül, hogy Kang még nagyobb istennek tartja magát, mint az apósa, szóval
elküldhetjük, egy kis képzavarral élve, "kicsinyítő képző"-be. Azt már nem is mondom, hogy ha
elvégezte, a Kangka névvel kéne illetnünk.

Úgy ért véget a rész, hogy nem tudom, hogy még mindig a földszinten, vagy már az emeleten
írják a történelmet.

Nagyon aranyos vagy Szilvia! Zsuval együtt dicsérgettek, és ez nagyon jól esik!!! Most is voltak
jó beszólások, szólásmondás-féleségek, amik igen jól sikerültek. Én is megvagyok magammal
elégedve.

Nagyon szívesen a feliratot! Akkor szombaton vagy vasárnap már nézheted is a párjával!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (8/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 18. 20:03

mamoca13 írta:Szia Rita!!!
Ez igen hamar volt, a hétvégére vártam de már itt is van !!!!! :-* Nagyon szépen köszönöm :)
És a facen is fönnt van :)
Ezután a gyors munka után jó pihenést kívánok :movingflower:

Kedves Mamoca! Ennél a sorozatnál úgy fogom csinálni, hogy ahogy
elkészülök egy résszel, teszem is ki. A következő rész szombaton lesz
szerintem kitéve, de a péntek este sincs kizárva.

Nagyon szívesen a feliratot! Köszönöm szépen nektek az ingyenreklámot
a fb-on!


Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég