The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (15/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 9. 17:00

Kedves Ildikó! Már nem nyugtalankodom, mert előtted páran megnyugtattak, hogy a
két sorozat nem csökkenti egymás élvezeti értékét. Hittem nekik, de nagyon jó, hogy
Te is megírtad a véleményedet!

Akkor hát gyorsan nézd a Fated...-t, mert péntek estére biztosan ki tudom majd tenni
az utolsó rész feliratát!

Jó szórakozást az újranézéshez!

Nagyon szívesen a 15. rész fordítását!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (15/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 9. 17:03

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm a 15.-rész! :movingflower: :movingflower: :movingflower: Ma fogom nézni. Majd jövök!

Szia Marika! Jó szórakozást! Várlak!

Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (15/16)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. november 9. 18:27

Szerbusz Rita szép estét Neked és minden fórumozó társnak, benéztem végigolvastalak Benneteket, úgy döntöttem mégsem nézem meg a 15,-et, majd megvárom a végét és akkor egyben. :) A hsz-ekből látom jóra fordulnak a dolgok :ympeace:
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (15/16)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. november 9. 20:50

sziasztok! jöttem kicsit beszámolni de még mindig ott tartok, hogy igazából még nem mindig nem jutottam túl rajta, nem egyszer megkönnyeztem hol a megkönnyebbüléstől, hol a szomorúságtól, de mégis, mintha az ember lelke is megkönnyebbült mind az ügyvéd, mind nyomozónk okfejtése okán. Hihetetlen, hogy egy hajszálnyi esélyt sem akar magának,mert bölcsen kifejti, akkor nem sikerül a lányáról a sárt lemosni! Az egész erről szólt a megpróbáltatások sem tudták abbéli céljától eltántorítani, hogy a bűnösök is megkapják méltó büntetésüket. :-?
Mindezért ő maga is nem egyszer majdnem az életével fizetett.
az apó és a veje beszélgetése...nem is tudom még mintha ott is kóstolgatták volna egymást..na meg az utolsó közös reggeli.
Ügyészünk nagyon ügyesen begyűjtött mindenkit. Most már várom a 16. rész elégtételét, bár félek a legvégétől, hogy éppen nyomozónkon akarják majd a szigorúbb ítéletet meghozni.../ne legyen igazam../ az utolsó képkockák amik a befejezés után adnak pár pillanattal amikor azt hiszed vége a filmnek... :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (15/16)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. november 10. 13:44

Szia Rita! Nagyon tetszett a 15.-rész. Apuka a végén még meg próbált belemarni Kangba, de a terve nem sikerült. A tárgyaláson először én is meglepődtem a nyomozó szavain, de végül megértettem mit szeretne.
Köszönöm a fordítást! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Kíváncsian várom a befejezést!

Holnap a klinikára megyek, kezelésre. Este majd benézek, hátha meglepi vár! :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 10. 18:23

Meghoztam az utolsó részt! Jó szórakozást kívánok hozzá!

Talán mindenki elgondolkodott egy kicsit a végére, mindenki vont le valamilyen
tanulságot a maga számára, kivéve egy embert. Pedig úgy nézett ki, hogy ember
faragódik belőle is a végére, de tévedtem. A Baromarc Ügyészről van szó.

Köszönöm Nektek, akik velem tartottatok, hogy most sem hagytatok magamra!
Együtt néztünk, írtunk, olvastunk, kibeszéltünk, gifeket, képeket tettünk ki. Öröm
volt együtt lenni! Aki gyűjtögetett, annak jó maratonozást kívánok!


Kép

Most két hétig filmmel, és a tanítási órákon is használható rövidfilmekkel fogok
jelentkezni, utána pedig belecsapunk a Rookie Agent Rouge-ba! 1937-be, a japánok
által megszállt Kínába utazunk vissza az időben, ahol egy gazdag, ámde rendkívül
eszes lányka hazafias buzgalomból kémnek áll.
A sorozatról csak nagyon jó kritikákat olvastam. Biztos vagyok benne, hogy mi is
nagyon fogjuk szeretni!


Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. november 10. 18:28

...Kedves Rita ilyen sem volt még én viszem elsonek a 16 rész feliratát ....hálás koszonetem érte...:)...éa a 15 részért is azt már megnézztem ...:)..Szép estét mindenkinek...megyek akkor filmezni... :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (15/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 10. 18:34

ququcs írta:Szerbusz Rita szép estét Neked és minden fórumozó társnak, benéztem végigolvastalak Benneteket, úgy döntöttem mégsem nézem meg a 15,-et, majd megvárom a végét és akkor egyben. :) A hsz-ekből látom jóra fordulnak a dolgok :ympeace:

Szia Éva! Már kezdheted is a 15.-t és a 16.-t is! Este később feküdtem, és reggel
korábban keltem, mert már szerettem volna ettől az utolsó résztől "szabadulni".
Így jó, hogy nektek sem kell sokáig várni.

Jó szórakozást!

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. november 10. 18:42

Szia Rita! Köszönöm a befejező részt!!! :ymhug: De jó,hogy még ma láthatom, még egyszer nagyon köszönöm!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012) (15/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 10. 18:43

Kata58 írta:sziasztok! jöttem kicsit beszámolni de még mindig ott tartok, hogy igazából még nem mindig nem jutottam túl rajta, nem egyszer megkönnyeztem hol a megkönnyebbüléstől, hol a szomorúságtól, de mégis, mintha az ember lelke is megkönnyebbült mind az ügyvéd, mind nyomozónk okfejtése okán. Hihetetlen, hogy egy hajszálnyi esélyt sem akar magának,mert bölcsen kifejti, akkor nem sikerül a lányáról a sárt lemosni! Az egész erről szólt a megpróbáltatások sem tudták abbéli céljától eltántorítani, hogy a bűnösök is megkapják méltó büntetésüket. :-?
Mindezért ő maga is nem egyszer majdnem az életével fizetett.
az apó és a veje beszélgetése...nem is tudom még mintha ott is kóstolgatták volna egymást..na meg az utolsó közös reggeli.
Ügyészünk nagyon ügyesen begyűjtött mindenkit. Most már várom a 16. rész elégtételét, bár félek a legvégétől, hogy éppen nyomozónkon akarják majd a szigorúbb ítéletet meghozni.../ne legyen igazam../ az utolsó képkockák amik a befejezés után adnak pár pillanattal amikor azt hiszed vége a filmnek... :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Az elejétől fogva kedveltem Baek nyomozót, de a végére már tiszteltem is,
amiatt, ahogy a saját bűnéhez hozzáállt. Nem kívánt szánalmat, megértést, enyhítő
körülményt, elkövette a bűnét, meg akart fizetni érte. Írtam már, először csodálkoztam
ezen a hozzáálláson, mert az ember sztereotípiákban gondolkodik, és hasonló helyzetekben,
más filmeknél ki szokták játszani a "szimpátia" kártyát. De nagyon hamar meg is értettem
a szándéka mögött rejlő bölcsességet, tisztességet.

Jó szórakozást!

Kép
Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. november 10. 18:47

Kedves Rita!Köszönöm szépen a befejező rész is!Úgy kellett ez nekünk,mint a mindennapi betevő.A vártnál hamarabb elkészültél,hát mit is mondhatnék,köszönöm.
Írod,hogy filmeket fordítasz két hétig.Azokat is kíváncsian várom.A kínai sorozat nagyon jónak tűnik. :flower1: További szívvel lélekkel munkálkodást.Üdvözlettel,Nagyi :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. november 10. 18:49

Üdv.
Köszönöm szépen a 15-16. részek feliratait.
Szép estét kívánok.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 10. 18:51

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm a befejező részt!!! :ymhug: De jó,hogy még ma láthatom, még egyszer nagyon köszönöm!

Szia Marika! Épp most kerültél volna sorra a válaszadásban. Még a korábbi hsz.-ra
reagáltam volna, amiben írod, hogy holnap kezelésre mész. Örömmel akartam újságolni,
hogy már ma is megnézheted az utolsó részt, de megelőztél!

Örülök, hogy örömet szereztem Neked is! Nagyon szívesen a feliratot! Holnapra jó utat,
és egészségedre váljék a kezelés!


Jót nevettem Cho nyomozó ötletén:

Kép
Kép
Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. november 10. 18:55

Kedves Rita! Nagyon szépen köszönöm neked ennek a sorozatnak a feliratát is. A kezdetén az ígértem, most én is veletek tartok, ez sikerült is a 4. rész végéig, ahol is a kíváncsiságom győzött. Ezek után már nem volt megállás a végéig. A sorozat ismeretében pedig a topikba nem akartam írni, de élvezettel olvastam a hozzászólásokat. Most pedig elkezdem az ismételt maratont a feliratoddal. Ez a választásod is tökéletes volt!!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 10. 18:57

annamama írta:...Kedves Rita ilyen sem volt még én viszem elsonek a 16 rész feliratát ....hálás koszonetem érte...:)...éa a 15 részért is azt már megnézztem ...:)..Szép estét mindenkinek...megyek akkor filmezni... :)

Szia Anna! Gratulálok az elsőséghez! Ügyes voltál! Nagyon szívesen az utolsó részt is!
Remélem, tetszeni fog!

Szép estét neked is, és jó filmezést!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 10. 19:11

Magdimama írta:Kedves Rita!Köszönöm szépen a befejező rész is!Úgy kellett ez nekünk,mint a mindennapi betevő.A vártnál hamarabb elkészültél,hát mit is mondhatnék,köszönöm.
Írod,hogy filmeket fordítasz két hétig.Azokat is kíváncsian várom.A kínai sorozat nagyon jónak tűnik. :flower1: További szívvel lélekkel munkálkodást.Üdvözlettel,Nagyi :littlehearth:

Kedves Nagyi! Én is a fordítással haladtam, és én is annyira kíváncsi voltam már a végére,
mint Ti. Tegnap este már sejtettem, hogy ha nem jön közbe semmi, akkor elkészülök ezzel
a résszel is, de nem mertem kihirdetni, inkább érjen kellemes meglepetés benneteket, mint
kellemetlen.

Kitenni is fogok filmet, de a karácsonyi betevőnket sem sikerült az őszi szünetben megcsinálni,
ezért azzal is ügyködnöm kéne. A tanításhoz szánt kisfilmek természetesen mindenkinek készülnek.
Az egyik rövid, kb. 5 percnyi videó a legnagyobb kedvencem. Már legalább hatszor láttam, de
még mindig patakokban folyik a könny a szememből, ha újra megnézem.

Mindent nagyon szívesen!


Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 10. 19:13

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 15-16. részek feliratait.
Szép estét kívánok.

Szia! Nagyon szívesen az utolsó feliratokat!

Neked is szép estét!


:flower1: %%- :flower1: :-h :flower1: %%- :flower1: :) :flower1: %%- :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 10. 19:22

MinGi írta:Kedves Rita! Nagyon szépen köszönöm neked ennek a sorozatnak a feliratát is. A kezdetén az ígértem, most én is veletek tartok, ez sikerült is a 4. rész végéig, ahol is a kíváncsiságom győzött. Ezek után már nem volt megállás a végéig. A sorozat ismeretében pedig a topikba nem akartam írni, de élvezettel olvastam a hozzászólásokat. Most pedig elkezdem az ismételt maratont a feliratoddal. Ez a választásod is tökéletes volt!!

Kedves Zsike! Boldogan olvasom, hogy ennyire tetszett az Üldöző! Milyen érdekes
lehetett úgy olvasni a hsz.-kat, hogy te már tudtad, mi fog történni, mi meg csak
találgattunk, sötétben tapogatóztunk (ha volt ilyen).

Remélem, hogy a "nagy" kínai sorit is legalább ennyire fogjuk élvezni! Nem írhatok
kis kínait, ahogy szoktam, mert ez most 46!!!! részes! Hat résszel több, mint az
eddigi leghosszabb sorim, a 40 részes SSSS. legalább 15 hétig ki fog tartani!

Nagyon szívesen az élményt!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. november 10. 19:34

sziasztok! Megjöttem a filmnézéséből, szinte 3 nap alatt ledaráltam egy tajvani aranyos kis sorozatot...hasonló a Brománchoz a vikin.Köszönöm a z új részt, egyben befejezőt, addig már nem fekszem le amíg nem láttam...csak most előbb vacsora a legényemnek...Kellemes estét..
Ja jókat vigyorogtam a pénz mibenlétén, hogy milyen a jó.... :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :ymhug: \:D/
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. november 10. 19:38

Szervusz Rita Kedves!

Nagyon szépen köszönöm a The Chaser teljes fordításáért a munkádat. Üdv: szeretettel: Ildikó :ymapplause:
mirabee
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. május 9. 18:35

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: mirabee » 2016. november 10. 19:41

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm ennek az újabb doramának a fordítását neked! Kivételesen ezt most nem volt alkalmam a felirataid elkészültével egy időben megnézni, de most egyben összegyűjtve is biztos, hogy kellemes kikapcsolódást fog nyújtani \:D/
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. november 10. 20:25

Kedves Rita,köszönöm az egész sorozatot. :flower1: :movingflower: :littlehearth:
Megnéztem azon melegében.
Nem elemzem,úgy érzem nem volt igazságos az ítélet.
Várom a kisfilmeket, és a nagy kínait.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2016. november 10. 20:38

Szia Rita!

Gratulálok és köszönöm szépen a befejezést.
Helyezem is magam kényelembe az ágyikómba és kezdek hozzá!
erkad95
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:26

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: erkad95 » 2016. november 10. 20:39

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a feliratokat - begyűjtöttem - jönnek a hosszú téli esték és több idő jut filmezésre! :)
Szép estét!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. november 10. 21:17

Szia Rita! többször meg kellett törölgetnem a szemem...de mégis igazságtalannak tartom a büntetés mértékét! hogy kaphatott nyomozónk többet, mint az aki szándékosan gyilkossággal felbújtással még ha sikertelenül de felét is alig kapta...gondolok itt pl. Hierára..de még JíSora is.Őt nem is tudjuk mennyit kapott. Pedig ő is kaphatott volna egy -két évet. Undorító volt, ahogy mint a szélkakas úgy változtatták a vallomásukat. Miért nem balesetnek számított a lövés, hiszen dulakodás közben sült el, nem direkt lövés volt. Neki az lett volna az érdeke, hogy Pk. rábírja az igazság bevallására ... :-q :ymdaydream: Baromarc meg na jó nem fejbe, de minimum valagba tudtam volna lőni az ocsmány kéjes vigyorgásáért! aish........ :-w :-w :-w szóval na egy kicsit betenyereltem volna a bírónak is. Látod, kétszer is megnéztem felirat nélkül, mégiscsak jól értelmeztem és érzékeltem a dolgokat :(( .De ezzel együtt is szerintem egy csodás, küzdelmekkel teli gyönyörű sorozatot láttunk egy apa küzdelmén keresztül.Nagyon tetszett párosaink alakulása, és a kis újságírónőnk választása...hogy kivonul a családi fészekből.
Na és legvégül az elnök aki apaként, apósként és nagyapaként is kudarcot vallott..magára maradt megérdemelten!!Ettől tudott egy kicsit hízni a májam...
Még egyszer szeretném megköszönni hogy ennek a remek sorozatnak a fordítását felvállaltad! Kellemes , megérdemelt pihenést! :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: i-)

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég