The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 24. 6:58

Kép

Műfaj: krimi / thriller / akció
Részek száma: 16
Vetítette: SBS
Vetítési időszak: 2012. 05. 28 – 2012. 06. 24.
Ország: Dél-Korea
Nyelv: koreai

Főbb szereplők:
Son Hyun Joo – Baek Hongseok
Kim Sang Jung – Kang Dongyoon
Go Joon Hee – Seo Jiwon
Kim Sung Ryung – Seo Jisoo
Jang Shin Young – Shin Hyera
Park Hyo Joo – Cho nyomozó
Kang Shin Il – Hwang nyomozó
Ryu Seung Soo – Choi Jungwoo
Lee Yong-Woo – PK Jun

Történet:
Baek Hongseok nyomozó egy balesetben elveszíti 17 éves lányát, majd nem sokkal később feleségét is. Saját nyomozásba
kezd, mely során kiderül, hogy lánya politikai összeesküvés áldozata lett.

Seo Jiwon újságírónő, egy nagyvállalat tulajdonosának lánya, segít Hongseoknak kideríteni az igazságot. Eközben megtudja,
hogy a sógora, Kang Dongyoon képviselő, elnökjelölt is nyakig benne van az ügyben. A lány hirtelen szemben találja magát a
családjával.

Ha a Ballerino-ban nem ismerem meg Lee Yong Woo-t, és nem kezdek keresgélni a szerepei közt, nem fedeztem volna fel ezt
a nagy sikerrel, nagy nézettséggel vetített drámát, amelyet rengeteg díjjal is jutalmaztak. Csak jó, és még annál is jobb
kritikákat olvastam róla. Az első két részt látva, már én is azt tudom mondani, hogy nem túloztak.

Jó szórakozást kívánok hozzá!

Díjai:

2013 49th Baeksang Arts Awards: Best ScreenWriter (Park Kyung Soo)
2013 49th Baeksang Arts Awards: Best Actor (Son Hyun Joo)
2013 49th Baeksang Arts Awards: Best Drama
2012 SBS Drama Awards: Daesang, Son Hyun Joo (The Chaser)
2012 SBS Drama Awards: Excellence Actor Awards (Mini Series), Kim Sang Jung (The Chaser)
2012 SBS Drama Awards: Excellence Actress Awards (Mini Series), Kim Sung Ryung (The Chaser)
2012 SBS Drama Awards: Special Acting Awards, (Mini Series), Jang Shin Young (The Chaser)
2012 SBS Drama Awards: Producer Awards, Park Geun Hyung (The Chaser)
2012 SBS Drama Awards: Top 10 Stars Awards, Son Hyun Joo (The Chaser)
2012 SBS Drama Awards: New Star Awards, Go Joon Hee (The Chaser)
2012 SBS Drama Awards: New Star Awards, Park Hyo Joo (The Chaser)

Fordította: ezoritu
Online feltöltés: bearbear

Online nézhetőség:
Spoiler: mutasd

Videók letöltése:
Spoiler: mutasd
AvistaZ aranycsillagos (én ezzel nézem, nagyon jó a képminőség):
https://avistaz.to/torrent/9393-the-cha%20...%2020p-hanrel

AvistaZ (kisméretű, ezt tettem fel a megára is, jó hozzá felirat):
https://avistaz.to/torrent/9542-the-cha%20...%20ete-series

Mega:
https://mega.nz/#F!zNIBxB5A!1Gbl2S4ccNphN9g2x1blBw

Rutracker (ugyanaz, mint az AvistaZon az aranycsillagos):
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4192293

chauthanh.info/drama/view/the-chaser-2012-[kdrama].html
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 24. 7:41

Az indulás előtt egy nappal ismét megcsináltam az új sorozat témáját, hogy aki velünk
szeretne haladni, az elkezdhesse a videók letöltését. Az Avistazról elég gyorsan lejönnek
a részek, és most épp a mega sem vacakol.

A nagyméretű (24,7 GB) verzióban az egyes videók 1,5 GB körül vannak, fantasztikus
képminőséget produkálva, de a kisméretű változat (3,1 GB), mely részenként 200 MB,
is nézhető minőségű.

Úgy gondolom, hogy egy végtelenül izgalmas, érdekes, és fordulatos utazás részesei
leszünk holnaptól. Lesz mit kitárgyalni, az biztos!


Az első két rész feliratait holnap reggel fogom kitenni!

Ő Baek Hongseok nyomozó, aki megpróbálja kideríteni, hogyan is halt meg a lánya:

Kép

Kang Dongjoon képviselő, aki épp indulni akar az elkövetkezendő elnökválasztáson.
Ő is részese a lány halálának. Nem spoiler, az első rész elején már kiderül számunkra,
az apa számára még nem:

Kép

Kang elnökjelölt felesége, Seo Jisoo, egy nagyvállalat tulajdonos lánya. Ő is bűnös.

Kép

PK Jun énekes, feltörekvő sztár, Jisoo szeretője. Ő is bűnös.

Kép

Baek Hongseok jó barátja, orvos. Ő is bűnös.

Kép
Folyt. köv.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 24. 7:41

Seo Jiwon újságíró, Jisoo húga. Ő segít Baek Hongseoknak a nyomozásban. Aki jót nevet
Jiwon naiv kérdésén az pedig Choi ügyész, aki mégiscsak védelmébe veszi a gyengéket:

Kép
Kép

Baek Hongseok kollégái, szintén nyomozók. Mindenben támogatják barátjukat:

Kép

Hyera, Kang elnökjelölt titkárnője, mindenese, jobbkeze. Szerelmes a főnökébe.

Kép
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016. március 5. 8:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: vercsike1 » 2016. szeptember 24. 8:22

Szia Rita ! ! !

Hálásan köszönöm a tervezet sorozatot, ^:)^ én biztos,hogy veled tartok. Szép és kellemes hétvégét.
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. szeptember 24. 9:30

Kedves Rita!Nem lesz ez rossz úgy látom.Várom,míg fel kel majd a "holnapi"nap!
Üdv.Nagyi :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 24. 12:36

vercsike1 írta:Szia Rita ! ! !

Hálásan köszönöm a tervezet sorozatot, ^:)^ én biztos,hogy veled tartok. Szép és kellemes hétvégét.

Szia Vercsike! Tudtam, hogy ha koreai, akkor rád is számíthatok! Holnap reggel már
be is kukkanthatsz az első két részért! Örülök, hogy együtt mozizunk! Lesz izgalom
bőven!

Neked is kellemes hétvégét kívánok!


Ennek a képnek az lehetne a mottója, ami nagyon illik a sorira, hogy "Kéz, kezet fog,
és kéz, kezet mos."

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 24. 12:58

Magdimama írta:Kedves Rita!Nem lesz ez rossz úgy látom.Várom,míg fel kel majd a "holnapi"nap!
Üdv.Nagyi :-bd

Kedves Nagyi! Nagyon nem lesz rossz! Az első két részt láttam (mindjárt kezdem
fordítani a harmadikat), és máris magával ragadott a sztori is, és a színészek is.
Már az első rész lényegre törő és érdekfeszítő volt. Azonnal a lovak közé csaptak,
nem lacafacáztak egy percig sem.

Örülök, hogy újra együtt leszünk! Holnap találkozunk!

Érdekesnek találtam ezt a szökőkutat az alakjaival. Kiderült, hogy Szöulban található,
és a Nemzeti Temetőkerthez tartozik, ahol 165 ezer mártír, katona, rendőr, civil
nyugszik. Mind a hazájáért áldozta az életét. A soriban ide jön kegyeletét leróni az
elnökjelölt, Kang képviselő. A gesztus jól mutat a médiában:

Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. szeptember 24. 15:19

Szerbusz Rita, örülök az új munkádnak. folyamatosan Veled fogok tartani. Előre is köszönöm és közben az Avista Z-ről a kis méretet már töltöm is!! :movingflower:
Kellemes hétvégét!! Nekem már meg völt az Őrségben jártam Tökfesztiválon (~~) . Most kipihenem a délelőttöt. :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. szeptember 24. 15:37

Hú de jó, hogy máris van topikja az új sorozatnak és jó hogy beáldoztam pár filmet, hogy helyem legyen letölteni az avistás változatot, hiszen a képminőség valóban magáért beszél. Mennyi kedves ismerős..a nyomozótárs játszott főszerepeket a Resurrectionban /imádom/ ,Fermentation Familyben is nagyon aranyosan alakította az apaszerepet és a nevelőapát. Nem egy szuper szép fiatal, de az biztos, hogy sokan elfogadnánk egy ilyne apát, aki ennyi belső értékkel rendelkezik és élni is tud vele...xd bocsi, csak nem bírtam ki hogy ne osszam meg abbéli örömömet, hogy újra láthatom egy sorozatban-
A Képviselő urunk meg megint hozza a tőle várható kisugárzást...szerintem nem fogunk kevesebbet izgulni mint a City Hunterben nyújtott alakításáért...a Golden Rainbowban meg sziporkázott!
Na és a nyomozó, aki elveszítette a családját egy irgalmatlan hatalmi politikai malőr miatt maga a kép amit kitettél önmagáért beszél..."én vagyok az ügyész, a pisztolyom a bíró...huh...micsoda tekintet...
Biztosan követem ezt a sorozatot, és már látatlanban a szuper, és kihagyhatatlan kategória a képek alapján is.
Köszönöm, hogy részese lehetek ennek a sorozatnak a követésének!
Kellemes hétvégét!! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. szeptember 24. 16:44

Szia Rita

Látom találtál igazán kedvedre való sorozatot, amit fordíthatsz. :)
Már le is töltöttem. Azt nem ígérem, hogy naprakészen veletek tartok,
mert csak napi két film van engedélyezve a szemem miatt.( Nagy bánatomra,
mert tudnék mit nézni.) :((
Az egyik főszereplő férfit, Park Shi Hoo egyik sorozatában a "Hogyan találjunk tökéletes
szomszédot" címűben már láttam, abban nagyon szerettem a karakterét.
Remélem ebben is szerethető lesz. :littlehearth:
Köszönöm a munkádat előre is.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 24. 17:00

ququcs írta:Szerbusz Rita, örülök az új munkádnak. folyamatosan Veled fogok tartani. Előre is köszönöm és közben az Avista Z-ről a kis méretet már töltöm is!! :movingflower:
Kellemes hétvégét!! Nekem már meg völt az Őrségben jártam Tökfesztiválon (~~) . Most kipihenem a délelőttöt. :-h

Szia Éva! Én is örülök neked! 15 percet fordítottam le a 3. részből, de abban a negyed órában
annyi fordulat volt, mint máskor három részben. Az az érdekes, hogy nemcsak a nyomozó
küzd azért, hogy kiderüljön miért kellett meghalnia a lányának, hanem a bűnösök egymást
közt is konspirálnak, és egymást is le akarják gyűrni. Emberi és hatalmi harcok folynak köztük.
Máris nagyon-nagyon izgalmas! Rettentően élvezem!

Jó lesz elolvasni a Ti véleményeteket is, és alig várom, hogy elmondhassam a magamét is!
Neked is kellemes hétvégét és pihenést! Még soha nem voltam Tökfesztiválon! Jó lehet!


Kang képviselő/elnökjelölt apósának ugyan semmi köze az autóbalesethez, és a fiatal lány
halálához, de örök harcot vív a vejével. Úgy érzi, azzal, hogy elnökké akarja választatni
magát, a fejére akar nőni. A veje hiába ígéri meg, hogy ha elnök lesz, csak segíteni fogja
az apósát, az nem hisz neki:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 24. 17:29

Kata58 írta:Hú de jó, hogy máris van topikja az új sorozatnak és jó hogy beáldoztam pár filmet, hogy helyem legyen letölteni az avistás változatot, hiszen a képminőség valóban magáért beszél. Mennyi kedves ismerős..a nyomozótárs játszott főszerepeket a Resurrectionban /imádom/ ,Fermentation Familyben is nagyon aranyosan alakította az apaszerepet és a nevelőapát. Nem egy szuper szép fiatal, de az biztos, hogy sokan elfogadnánk egy ilyne apát, aki ennyi belső értékkel rendelkezik és élni is tud vele...xd bocsi, csak nem bírtam ki hogy ne osszam meg abbéli örömömet, hogy újra láthatom egy sorozatban-
A Képviselő urunk meg megint hozza a tőle várható kisugárzást...szerintem nem fogunk kevesebbet izgulni mint a City Hunterben nyújtott alakításáért...a Golden Rainbowban meg sziporkázott!
Na és a nyomozó, aki elveszítette a családját egy irgalmatlan hatalmi politikai malőr miatt maga a kép amit kitettél önmagáért beszél..."én vagyok az ügyész, a pisztolyom a bíró...huh...micsoda tekintet...
Biztosan követem ezt a sorozatot, és már látatlanban a szuper, és kihagyhatatlan kategória a képek alapján is.
Köszönöm, hogy részese lehetek ennek a sorozatnak a követésének!
Kellemes hétvégét!! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata! Te is nagyon sok sorozatot tudsz felsorolni, amiből ismerősek lehetnek ezek a színészek,
de én még csak Le Yong Woo-t láttam a Ballerino-ban, és Kim Sung Ryungot a You're Beautifulban,
és a The Heirsben. Még van egy-két színész, aki csak epizódszerepeket játszhatott valamiben,
mert ismerős az arcuk, de semmit nem tudok hozzájuk kötni.

A színészek nagyon jók!! Még nem tudok olyat mondani, aki idegesített volna. De jó, hogy
megemlítetted, hogy nem fiatal szépfiúk játszák a főszerepeket! Valóban nem, de itt most
szépségre nincs is szükség, csak tehetségre, és az nem minden szépfiúnak van. Ezek a veterán
színészek nagyon tudnak. Mindkét főszereplőnek, Son Hyun Joo-nak, és Kim Sang Jungnak is
megnéztem a sorozatait, filmjeit, és nagyon tekintélyes a listájuk, és a díjaik is. Számomra
nagyon-nagyon fontos a jó színészi játék, ezért igazán örülök, hogy megismerhetem őket!

Gondoltam, Kata, hogy együtt fogjuk nézni ezt a sorit is, örülök, hogy megerősítetted!

A nyomozónak csak pár jelenete van a lányával, de azokat öröm volt nézni! Miért nem tudnak
sok ehhez hasonló apuka szerepet írni a koreai sorozatokba?

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 24. 17:57

dolores953 írta: Szia Rita

Látom találtál igazán kedvedre való sorozatot, amit fordíthatsz. :)
Már le is töltöttem. Azt nem ígérem, hogy naprakészen veletek tartok,
mert csak napi két film van engedélyezve a szemem miatt.( Nagy bánatomra,
mert tudnék mit nézni.) :((
Az egyik főszereplő férfit, Park Shi Hoo egyik sorozatában a "Hogyan találjunk tökéletes
szomszédot" címűben már láttam, abban nagyon szerettem a karakterét.
Remélem ebben is szerethető lesz. :littlehearth:
Köszönöm a munkádat előre is.

Szia Dolores! Igen, találtam, hála istennek! Nagyon sokat kínlódtam, mert a kedvemre való kínai
sorozatok, mind 40 rész felettiek lettek volna, én meg rövidebbet szerettem volna fordítani.
Tudod, még mindig, az a lassan betegesnek mondható mániám van, hogy most már biztosan
elkezdik vetíteni valamelyik betervezettemet!

Most nagyon boldog vagyok ezzel a sorival, mert amit láttam belőle, az első percétől, az utolsóig
lekötött, érdekes és fordulatos volt. A tempója lenyűgöző! Mik lesznek itt még!

Nagyon sajnálom, hogy baj van a szemeddel, és eltiltáson vagy! Gyógyulj meg minél hamarabb,
hogy újra a kedvenceiddel lehess, és persze velünk is, itt a fórumban!!!


Különben egyelőre csak heti két részt fogok tudni lefordítani, az talán még belefér a napi kettőbe!
De ha úgy ítéled meg, hogy nem, akkor bele se kezdj, mert hidd el, itt ragadsz!

Én azért reménykedem!!

Ezeknek a hatalmasságoknak minden csak egy telefonhívásba kerül. Kang képviselő és az apósa is
ezzel tartják sakkban egymást, és másokat is. Aztán hol ez kerül lépéselőnybe, hol meg a másik.
Itt most a vő van jobb pozícióban, övé az utolsó szó:

Kép
Kép
Kép
Kép
erika001
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:23

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: erika001 » 2016. szeptember 24. 19:30

Kedves Rita!Jónak ígérkezik ez a sorozat,úgyhogy biztos nézője leszek.Előre is köszönöm az első két rész fordítását.Bár nekem tetszett volna az előző tervezetted is a Crazy Queen.Egyszerűen mindegy mit fordítasz Te sosem tudsz "mellényúlni"mindig remek sorikat választasz.Köszönöm.
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2016. szeptember 24. 20:01

Kedves Rita! Nagyon örülök a választásodnak. Az ismertetőd alapján jónak tűnik a sorozat. Köszönöm szépen, hogy fordítod.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 24. 20:25

erika001 írta:Kedves Rita!Jónak ígérkezik ez a sorozat,úgyhogy biztos nézője leszek.Előre is köszönöm az első két rész fordítását.Bár nekem tetszett volna az előző tervezetted is a Crazy Queen.Egyszerűen mindegy mit fordítasz Te sosem tudsz "mellényúlni"mindig remek sorikat választasz.Köszönöm.

Kedves Erika! Örülök nagyon, hogy te is csatlakozol hozzánk!
Nem nyúltam mellé! Onnan tudom, hogy csak lelkes véleményt olvastam a soriról!
Már alig várom, hogy Ti is lássátok! Kíváncsi leszek, hogy ti is azt látjátok-e majd
benne, amit én.


Ezt a sorozatot előbb terveztem be, mint a Crazy Queent, de nem hirdettem ki,
amíg meg nem néztem az első részét. Nem tudtam, hogy egy ilyen jó sorozatot,
ami ennyi díjat nyert, és ennyi embernek tetszett, miért nem fordított le még
senki.

A Crazy Queenről aznap szereztem tudomást, amikor kihirdettem, de akkor már
elkezdtem az Üldözőt fordítani. Egyelőre nincs még róla hír, pedig azt olvastam,
hogy 21-én elkezdték vetíteni. Még a vikin és a dramafeveren sincs nyoma. Nem
tudom melyik fogja fordítani, de ahogy belekezdenek, én is!!

Jisoo rossz viszonyban van a férjével, Kang képviselővel. PK Jun a sztár énekes
a jelenlegi szeretője. A férje mindenről tud, és ezzel Jisoo is tisztában van:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 24. 20:27

Marika58 írta:Kedves Rita! Nagyon örülök a választásodnak. Az ismertetőd alapján jónak tűnik a sorozat. Köszönöm szépen, hogy fordítod.

Kedves Marika! Én is örülök, hogy örömet okozhattam!
Nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. szeptember 24. 20:56

Kedves Rita! Most értem ide, s örömmel látom,hogy holnap kezdünk.
A hét a szüreti készülődés, a mai nap a szüret, s holnap még utómunkálatok.
Az idei termésről nem érdemes beszélni (fagy, jég, betegségek), de ami maradt, azt is meg kell becsülni.
Köszi a szép képeket, amit itt -ott feltettél. Az esőcseppek, a ködös fák, a rózsa...!
A természetet szerencsére még nem befolyásolhatja az emberi érdek.
El kell fogadni,amit kapunk. S bizony, mindig találni benne megnyugtató szépséget. Erre jó példák a fotóid!

Milyen jó lesz este ezzel az új sorozattal kezdve kipihenni a hajtást!
Megvan, seedelem az AvistaZ-on.

Köszönöm, hogy fordítod! :) Zsu
KépKép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. szeptember 24. 21:26

szia Mikaz!! De örülök, hogy csatlakozol ehhez a sorihoz is.
Sajnos az időjárás rendesen megtépázta a te környékedet...nemrég olvastam, hogy ahol levitte a jég a háztetőket, sok még mindig tető nélkül van . megrendítő...hát még a sok termés. Gyerekkoromban én is éltem át hatalmas jégverést, a fóliasátor váza a földig elfeküdt, nem birta a jég folyamatos verését..a paprikatermésből kb. hüvelykujjnyi csonkok maradtak ...mutattak akkora jegeket mint egy egy teniszlabda..mégis még mindig nem nagyon szólhatunk az időjárás miatt. Örülök, hogy valamit azért sikerül betakarítani. Tudom akár szőlő, akár kukorica, akár burgonya, csak hogy néhányat említsek...sok munka a vetéstől a betakarításig.
Remélem minden jól alakul. Kellemes hétvégét, jó filmezést! :D :flower1:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. szeptember 24. 21:38

Szia Rita!
Most olvastam, hogy megvan a sorozat ami elnyerte a tetszésedet.Azon viszont meglepődtem, hogy ismét Koreaira esett a választásod.
De megértem, mert igazán jó ideje nem akar jönni Kínai vagy bár mi más egyéb ázsiai sorozat.
Már jön a film lefele, igaz nem vagyok nagy barátja a kriminek, de majd meglátjuk.
Nagyon szépen köszönöm, és sok sikert és örömet kívánok a új sorihoz. :ympeace:
Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 5:50

Kitettem az első két rész feliratát!

Izgulok, hogy aki tart egy kicsit a műfajától, mit fog hozzá szólni. Azt javasolom,
hogy nézzetek bele! Ez ravasz húzás a részemről - nevezhetjük jó taktikának is -
mert tudom, ha belekezdtek, akkor már nem lesz visszaút.

A véres rész, a lány autóbalesete lemegy az első rész elején, utána már nincs
mitől tartani. A szereplők nem késsel, vagy fegyverrel próbálják egymást padlóra
küldeni, hanem a hatalmukkal, a pénzükkel, a befolyásukkal. A nyomozó nem
rendelkezik ezekkel az eszközökkel, ő az eszét, és a jó barátait tudja használni.

Én még soha nem láttam hasonló műfajú sorozatot. Irtóztam tőle, bebeszéltem
magamnak, hogy én ezt utálom, holott nem is ismertem. Ha nincs a Ballerino,
még most sem ismerném. De most nagyon örülök neki, hogy belevágtam, és annak
is, hogy a magam köré épített Koreai Nagy Falból, amit úgyis hívhattam volna,
hogy "Csak koreai romantikus vígjátékot, vagy történelmi sorozatot nézek!", már
megint sikerült lebontani egy darabot. Nagyon jó érzés!


Jó szórakozást kívánok!

Itt mindenki fenyeget mindenkit, és percenként fordul a kocka. Ezért nagyon izgalmas
ez a sorozat.

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 6:50

mikaz írta:Kedves Rita! Most értem ide, s örömmel látom,hogy holnap kezdünk.
A hét a szüreti készülődés, a mai nap a szüret, s holnap még utómunkálatok.
Az idei termésről nem érdemes beszélni (fagy, jég, betegségek), de ami maradt, azt is meg kell becsülni.
Köszi a szép képeket, amit itt -ott feltettél. Az esőcseppek, a ködös fák, a rózsa...!
A természetet szerencsére még nem befolyásolhatja az emberi érdek.
El kell fogadni,amit kapunk. S bizony, mindig találni benne megnyugtató szépséget. Erre jó példák a fotóid!

Milyen jó lesz este ezzel az új sorozattal kezdve kipihenni a hajtást!
Megvan, seedelem az AvistaZ-on.

Köszönöm, hogy fordítod! :) Zsu

Kedves Zsu! Tényleg, szüret! A közelemben senkinek nincs szőlője, ezért eszembe sem jutott,
hogy már itt a szüret időszaka. Menthetetlenül itt az ősz! Erre az iskolakezdés szokta felhívni
a figyelmemet, de olyan szuper időnk volt eddig, hogy az első két hetet még inkább a nyárhoz
soroltam, mint az őszhöz.

Jó munkát kívánok nektek a még hátralévőkhöz!

Nagyon örülök, hogy újabb közös sorozatunk van! Nagyszerű kikapcsolódás lesz estére, tetszeni
fog!


Köszönöm a dicséretedet! Nagyon rákaptam a fotózásra. Olyan örömet okoz, amit soha nem
hittem volna. Az, hogy egy kép elsőre tökéletes legyen nagyon ritka, főleg a közeli képeknél.
Öt-hat, néha tíz vagy több kattintás szükséges, hogy végre jó éles legyen a fotó. De a gép
kis kijelzőjén nem tudom rendesen megnézni, hogy milyenek lettek, az csak akkor derül ki,
ha feltöltöm a laptopomra őket. Amikor végre nagyban látom, hogy mit "műveltem", az nagyon
fel szokott dobni. Mindig van a sok kép között olyan, ami szebb lett a vártnál, vagy olyasmik
is rákerültek a képre, amit szabad szemmel nem is láttam. Jó kis meglepetések szoktak érni.
Nyárra veszek egy még jobb fényképezőgépet. Aztán itt kéne megállni, de nagyon nehéz.

Gyönyörű virág a büdöske, de a méhecske sem alábbvaló:

Spoiler: mutasd
Kép


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 7:11

gyomar írta:Szia Rita!
Most olvastam, hogy megvan a sorozat ami elnyerte a tetszésedet.Azon viszont meglepődtem, hogy ismét Koreaira esett a választásod.
De megértem, mert igazán jó ideje nem akar jönni Kínai vagy bár mi más egyéb ázsiai sorozat.
Már jön a film lefele, igaz nem vagyok nagy barátja a kriminek, de majd meglátjuk.
Nagyon szépen köszönöm, és sok sikert és örömet kívánok a új sorihoz. :ympeace:
Marcsi :)

Szia Marcsi! Jól ismersz már, tudod, hogy nem szoktam koreai sorozatok után ácsingózni.
De a L.U.V. Collage és a Ballerino újra meghozta a kedvemet, hogy koreait fordítsak. Ennek
ellenére csak a kínaiak között keresgéltem, de mind 40-46 részes volt, amihez most nem
fűlik a fogam. És azt már megtanultam, hogy csak azt szabad fordítanom, amihez nagyon
nagy kedvet érzek.

Ahogy írtam a Ballerino vezetett ehhez a sorihoz. Amit olvastam róla, és amit eddig láttam,
az teljesen meggyőzött, és le is vett a lábamról. Nagyon biztos vagyok a választásomban.
Ahogy írtam fentebb, ilyen műfajjal még nem volt dolgom, de most örülök, hogy belevágtam.

Megértem, ha tartasz tőle, és azt is, ha nem akaródzik majd belekezdeni. Várj egy kicsit, és
nézd meg, mi lesz a többiek véleménye, hátha az meghozza a kedvedet. Vagy kukkants bele,
akkor azonnal el tudod dönteni, mi legyen a sorsa. Remélem...


Máris nagyon kedvelem Cho nyomozónőt. Harmadszor készül férjhez menni:

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. szeptember 25. 7:34

Köszönettel vittem az első feliratcsomagot. \:D/ . Marcsi, olyan szuper szinészek játszanak benne, és a történet izgalmas, hogy ne félj a krimitől.
Remélem lesz bátorságod belekezdeni. Rita olyan aranyos hangulatos képet tettél ki...az első szerelemről... :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 7:43

Kata58 írta:Köszönettel vittem az első feliratcsomagot. \:D/ . Marcsi, olyan szuper szinészek játszanak benne, és a történet izgalmas, hogy ne félj a krimitől.
Remélem lesz bátorságod belekezdeni. Rita olyan aranyos hangulatos képet tettél ki...az első szerelemről... :))

Kata! Köszönöm, hogy te is bátorítod Marcsit!

Nagyon szívesen a feliratokat!



Kiteszem neked, hogy mit mond az első férj Cho nyomozóról. Jót nevettem rajta.
A nyomozónő is megéri a pénzét!

Kép
Kép
Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég