The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 29. 6:41

Szilvia! Én meg túl vagyok a 4. részen. Még nem fordítottam le, csak a felét, de nem tudtam megállni,
hogy este ne nézzem végig. Még két szereplő belép a múltból a gazdag politikusék családjába, akiknek
szintén sérelmeik vannak a képviselő felé, úgyhogy még összetettebb, még bonyolultabb lesz a történet.
Eddig még átlátom, remélem ezután is így lesz!

Szegény kis újságíró lányka! Nem csak a sógoráról, hanem a nővéréről is megtud majd ezt-azt. Érdekes
lesz nézni, hogy meginog-e a nyomozás közben. Vajon képes lesz-e végig a nyomozó mellett maradni?

A Resurrectiont nem láttam, mint ahogy a Keresztapát sem. De a zenéjét biztosan sokat játszhatják,
mert én is fedeztem fel ismerős dallamot a sorozatban. Megmondanád, hogy hányadik percnél volt?

Vasárnap jön az újabb két rész! Itt már jócskán mondtam a magamét! Előre szólok, hogy fel kell kötnünk
a felkötni valókat!

Szép napot Mindannyiunknak!


Elfogult vagyok Jisooval, a titkárnőtől meg kiráz a hideg, ezért utálom, hogy boldogan packázhat a
szerelme feleségével. Ráadásul úgy érzem, hogy Jisoo szereti még a férjét, csak titkolja:

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. szeptember 29. 8:20

Sziaszatok! Rita, most olvasom, hogy nem láttad még a Resurrectiont. Előbb láttam mint a Sillát. Hatalmas sorozat, az egyetlen sorozat, amit két méretben is leszedtem, persze hogy a nagyobb még szebb képminőséggel van és nincs rajta felirat..Rebirth néven van fenn az Avistán. a 72o as verzió az 35 Gb.-os a kisebb is jó, csak van rajta angol felirat. Ott is a hatalomért mindent, még ha be is kell áldozni a barátot és annak családját, hogy a szeretett nőt megkaparintsa /milyen szeretet az olyan/,,..na mennem is kell mert lemaradunk a buszról...p :-h apa számít ránk :-h :flower1: :littlehearth:
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. szeptember 29. 19:03

A 17-dik percnél már kezdődik,azzal a bizonyos elhíresült trombita szólónak főbb motívumaival,aztán még érzékelhetőbben,illetve hallhatóan,mikor az apa végig sétál feleségéhez a ravatalozó vörös virágok szegélyezte útján.Ott már oly annyira kihallani Moricone dallamait,hogy a megkezdett zenét automatikusan tovább dúdolom az eredeti verzió szerint)))))
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 29. 19:21

Kata58 írta:Sziaszatok! Rita, most olvasom, hogy nem láttad még a Resurrectiont. Előbb láttam mint a Sillát. Hatalmas sorozat, az egyetlen sorozat, amit két méretben is leszedtem, persze hogy a nagyobb még szebb képminőséggel van és nincs rajta felirat..Rebirth néven van fenn az Avistán. a 72o as verzió az 35 Gb.-os a kisebb is jó, csak van rajta angol felirat. Ott is a hatalomért mindent, még ha be is kell áldozni a barátot és annak családját, hogy a szeretett nőt megkaparintsa /milyen szeretet az olyan/,,..na mennem is kell mert lemaradunk a buszról...p :-h apa számít ránk :-h :flower1: :littlehearth:

Kata! Köszönöm! De így, hogy már van magyar felirata, nem fogom látni, mert ugye
nem fogom lefordítani. A Shillát sem láttam. Én vagyok a hat év alatt legkevesebb
sorozatot látott ázsiai sorozatrajongó. A magaméival együtt kb. 70-t láttam.

A papánál készült fotóidat azonnal kiteszem!

A szomszédban kivirított az aranyeső:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 29. 19:28

Szilvia333 írta:A 17-dik percnél már kezdődik,azzal a bizonyos elhíresült trombita szólónak főbb motívumaival,aztán még érzékelhetőbben,illetve hallhatóan,mikor képviselő férjuram annak a gigolónak a lakására megy.Ott már oly annyira kihallani Moricone dallamait,hogy a megkezdett zenét automatikusan tovább dúdolom az eredeti verzió szerint)))))

Köszönöm szépen, Szilvia! Még az este meghallgatom, hogy erre gondoltam-e,
de biztosan. Milyen más ismerős dallam lehetne benne? És illik is az Üldözőhöz.

Neki is van egy Gombija:

Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. szeptember 30. 7:51

Kedves Rita...ma letoltottem én is a The Chaser elso részeit bár ezt a sorozatot csak a partvonal mello akartam kovetni mert a témája nem igazán a szeretem kategoriába tartozik nálam de a hsz olvasva én is csatlakozom hozzátok.Remélem még ma sikerul is megnézznem már tul vagyunk a nagyobb oszi munkákon igy kicsit talán lazábbak lesznek napjaim :) egy kis pár napos esot sem bánnék mert akkor van igazán idom a sorozataimra ;) ....anna..... ;)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. szeptember 30. 14:54

Kedves Rita!
Azt olvastam, ma van a fordítók napja!
Szeretettel köszöntelek ebből az alkalomból! Azt kívánom, hogy nagyon- nagyon sokáig láss el bennünket fordításokkal!
Köszönjük a munkádat!

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. szeptember 30. 15:55

Kedves Rita.

Jövő hétfőig gyűjtöm a sorozat feliratait. Nagyon sok elmaradásom van, mind a kinti munkáimban, és itt a neten is.
Egy hét alatt itt a torrentek odalettek, újra kellett rakni, még a szünetem előtt többet kivettem,rakosgattam ide oda, és más dolgok is okoztak káoszt.Volt félbemaradt filmsorozatom is. Rajzaimmal is jól elmaradtam.
Szóval, még egy rész a tiédből, és nézni fogom, ha csak nem előbb. Már letöltöttem a sorozatot, most az sem töltődik vissza. Már bánom a szolgáltató váltást.
Nem nyavalygok tovább, nem lesz gyűjtés, szeretek együtt menni. Egyelőre nem olvasom el a hsz-eket ne befolyásoljanak.
~o) Szép napot.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 30. 17:58

annamama írta:Kedves Rita...ma letoltottem én is a The Chaser elso részeit bár ezt a sorozatot csak a partvonal mello akartam kovetni mert a témája nem igazán a szeretem kategoriába tartozik nálam de a hsz olvasva én is csatlakozom hozzátok.Remélem még ma sikerul is megnézznem már tul vagyunk a nagyobb oszi munkákon igy kicsit talán lazábbak lesznek napjaim :) egy kis pár napos esot sem bánnék mert akkor van igazán idom a sorozataimra ;) ....anna..... ;)

Kedves Anna! Bátor döntés volt, hogy belevágsz! Hátha te is azt fogod érezni az Üldöző után,
hogy nem is olyan rossz ez a műfaj sem, itt is születhetnek nagyon jó alkotások. Bontsuk
együtt az előítéleteinkből készült falainkat!

Nagyon várom, hogy mi lesz a véleményed! Ha úgy döntesz, hogy a vasárnapi részeket is
megnézed, egy még összetettebb képet fogsz kapni arról, mi is vár ránk a többi részben.


Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 30. 18:14

nildiko írta:Kedves Rita.

Jövő hétfőig gyűjtöm a sorozat feliratait. Nagyon sok elmaradásom van, mind a kinti munkáimban, és itt a neten is.
Egy hét alatt itt a torrentek odalettek, újra kellett rakni, még a szünetem előtt többet kivettem,rakosgattam ide oda, és más dolgok is okoztak káoszt.Volt félbemaradt filmsorozatom is. Rajzaimmal is jól elmaradtam.
Szóval, még egy rész a tiédből, és nézni fogom, ha csak nem előbb. Már letöltöttem a sorozatot, most az sem töltődik vissza. Már bánom a szolgáltató váltást.
Nem nyavalygok tovább, nem lesz gyűjtés, szeretek együtt menni. Egyelőre nem olvasom el a hsz-eket ne befolyásoljanak.
~o) Szép napot.


Kedves Ildikó! Négy rész egyben! Nagyon sok mindent fogsz gondolni, érezni, miközben
megnézed majd őket! Ez egy tömény sorozat, nem is bánom, hogy nincs időm, csak heti
két észre. Muszáj az emésztésre is időt hagyni, mert nálam könnyen előfordulhat, hogy
elveszítem a fonalat, ha nagyon sok szálat nyitnak meg.

Sajnálom, hogy ennyi kellemetlenséggel kellett egy hétig szembenézned! De minden szépen
ki fog alakulni. Aki akarta már letöltötte torrentről, most nálam sincs semmi mozgás, de ha
a vége felé fogok közeledni, vagy ha már kikerültek az utolsó részek, újból lesznek letöltések,
és az javítani fog az arányodon.

Örülök, hogy ismét együtt haladunk! Kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz írni, ha megnézted
az első részeket!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 30. 18:20

B.Marika írta:Kedves Rita!
Azt olvastam, ma van a fordítók napja!
Szeretettel köszöntelek ebből az alkalomból! Azt kívánom, hogy nagyon- nagyon sokáig láss el bennünket fordításokkal!
Köszönjük a munkádat!


Kedves Marika! Keri, Gabi, Zsike és Mamoca az "Örömhírek"-be írtak a tiédhez
hasonló kedves szavakat, de láttam, és olvastam a te írásodat is. A válaszomat
úgy fogalmaztam meg, hogy neked is szóljon, úgyhogy ide is bemásolom:


Kedves Keri, Gabi, Zsike, Mamoca és Marika!

Igazán aranyosak vagytok, hogy összekötöttetek ezzel a nappal! Tudjátok, szoktam
mondani, hogy elfogadom, mert megérdemeltnek tartom a dicséretet. Sok munkám,
sok szabadidőm, de még attól is több szeretetem van a feliratokban. Egy kívánságom
van csak mindig, hogy bárcsak több időm lenne a fordításra, hogy még több örömet
okozhassak magunknak!

Jó szívvel adom a munkámat mindig, mindenkinek, mindenhol. Lássák sokan ezeket
a szuper filmeket, sorozatokat, hiszen tudom, hogy sokszor nemcsak szórakozást,
kikapcsolódást nyújtanak, hanem vigaszt, gyógyírt is jelentenek testi, lelki bajokra,
problémákra.


Köszönöm a kedvességeteket!

(A gif felirata: A jó barátok Isten drága ajándékai. Angyali ölelés!)

Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. szeptember 30. 18:22

Kedves Rita, bele-bele kukkantok és folyamatosan követem a képeket amit felraksz! :) @};-
Küldök Neked egy kávét, én is most iszom, mert szeretnék este sokáig ébren lenni és végigolvasni a netes dolgokat, mivel még csak most kapcsoltam be a gépemet

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. szeptember 30. 18:46

Sziasztok! szépen töltődik vissza a torrent, igaz néha áll, de már csak 5Gb hiányzik ahhoz, hogy teljesen visszatöltődjön. igaz hogy egyébként most éjjel nappal megy a gép, hogy más sorik is visszatöltődjenek
...
Egyébként ha nem jó a szolgáltató váltani kell...vagy magasabb csomagra lépni...nem sok más lehetőség van sajnos...
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. szeptember 30. 18:51

Rita írta:
ququcs írta:Szerbusz Rita, örülök az új munkádnak. folyamatosan Veled fogok tartani. Előre is köszönöm és közben az Avista Z-ről a kis méretet már töltöm is!! :movingflower:
Kellemes hétvégét!! Nekem már meg völt az Őrségben jártam Tökfesztiválon (~~) . Most kipihenem a délelőttöt. :-h

Szia Éva! Én is örülök neked! 15 percet fordítottam le a 3. részből, de abban a negyed órában
annyi fordulat volt, mint máskor három részben. Az az érdekes, hogy nemcsak a nyomozó
küzd azért, hogy kiderüljön miért kellett meghalnia a lányának, hanem a bűnösök egymást
közt is konspirálnak, és egymást is le akarják gyűrni. Emberi és hatalmi harcok folynak köztük.
Máris nagyon-nagyon izgalmas! Rettentően élvezem!

Jó lesz elolvasni a Ti véleményeteket is, és alig várom, hogy elmondhassam a magamét is!
Neked is kellemes hétvégét és pihenést! Még soha nem voltam Tökfesztiválon! Jó lehet!


Hoztam Neked egy képet a Tökfesztiválról, ide teszem, hogy lásd. Ilye és hasonló hangulatos dolgok láthatók:
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 30. 19:20

ququcs írta:Kedves Rita, bele-bele kukkantok és folyamatosan követem a képeket amit felraksz! :) @};-
Küldök Neked egy kávét, én is most iszom, mert szeretnék este sokáig ébren lenni és végigolvasni a netes dolgokat, mivel még csak most kapcsoltam be a gépemet


Köszi, Éva! Annyira kíváncsi voltam, hogy milyen kávét küldtél,
hogy megcsináltam a képet, mert nem látszott.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 30. 19:26

Köszi Éva a tökfesztiválos képet! Én balga gasztrofesztiválra gondoltam.
Azt hittem, hogy mindenféle tökből készült ételeket lehetett venni és kóstolni.

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. október 1. 10:42

Rita írta:Köszi Éva a tökfesztiválos képet! Én balga gasztrofesztiválra gondoltam.
Azt hittem, hogy mindenféle tökből készült ételeket lehetett venni és kóstolni.

Kép

Szia Rita!
Aranyos ez a kutyu. :)
Megneztem az elso ket reszt az Uldozo-bol,eddig tetszik.A nyomozo szerepet alakito szineszt most nezem a Term of Endearment sorozatban. ;)
Nagyjabol elvagyok,de meg mindig nem az igazi,viszont rendeltem Angliabol egy asztali himzokeretet(igy nem kell annyira gornyednem),mert hianyzik a hobbim.Szep hetveget kivanok!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. október 1. 12:24

"Jó szívvel adom a munkámat mindig, mindenkinek, mindenhol. Lássák sokan ezeket
a szuper filmeket, sorozatokat, hiszen tudom, hogy sokszor nemcsak szórakozást,
kikapcsolódást nyújtanak, hanem vigaszt, gyógyírt is jelentenek testi, lelki bajokra,
problémákra. "

Kedves Rita, ezeknek a szavaknak olvasatán, könny szökött a szemembe.
Nekem szó szerint az összeset jelenti, már régóta, nem is tudom mi lenne velem, ha TV-re, vagy a könyvekre kellene csak támaszkodnom.
Olvasás nehezen megy, amit nagyon sajnálok a szemem miatt, viszont a filmeket eddig jól bírtam.
Köszönöm hogy ennyire gondolsz rám és RÁNK. Remélem ez az adott szeretet visszajut hozzád.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. október 1. 12:26

Kép

Ez lemaradt.
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. október 1. 16:54

Szia Rita! Elfoglaltságaim miatt csak most tudtam megnézni, az 1-2. részt. Úgy leszögezett a székre mozdulni sem tudtam. Bár még csak az elején tartunk, de izgalom volt bőven. Eszembe juttatta a Love My-t. Szeretem az izgalmas bűnügyi történeteket, mint ez a sorozat is. Nagyon várom a folytatást!
Köszönöm a feliratokat! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Kellemes hétvégét kívánok!
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. október 1. 19:03

Fordítók Világnapjára Szeretettel!!!!
Kép
Ugye nem késtem el nagyon )))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 1. 20:46

boszorkany írta:Megneztem az elso ket reszt az Uldozo-bol,eddig tetszik.A nyomozo szerepet alakito szineszt most nezem a Term of Endearment sorozatban. ;)
Nagyjabol elvagyok,de meg mindig nem az igazi,viszont rendeltem Angliabol egy asztali himzokeretet(igy nem kell annyira gornyednem),mert hianyzik a hobbim.Szep hetveget kivanok!

Szia Éva! Gondoltam, hogy nem adod meg magad! Jól tetted, hogy nem engedtél
a kórnak, és visszavetted a hobbidat!

Azért továbbra is jobbulást kívánok, és jó szórakozást a sorozatokhoz, és a hímzéshez!

Örömmel olvasom, hogy tetszik a sorozat, szeretném, ha így is maradna!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 1. 21:03

nildiko írta:"Jó szívvel adom a munkámat mindig, mindenkinek, mindenhol. Lássák sokan ezeket
a szuper filmeket, sorozatokat, hiszen tudom, hogy sokszor nemcsak szórakozást,
kikapcsolódást nyújtanak, hanem vigaszt, gyógyírt is jelentenek testi, lelki bajokra,
problémákra. "

Kedves Rita, ezeknek a szavaknak olvasatán, könny szökött a szemembe.
Nekem szó szerint az összeset jelenti, már régóta, nem is tudom mi lenne velem, ha TV-re, vagy a könyvekre kellene csak támaszkodnom.
Olvasás nehezen megy, amit nagyon sajnálok a szemem miatt, viszont a filmeket eddig jól bírtam.
Köszönöm hogy ennyire gondolsz rám és RÁNK. Remélem ez az adott szeretet visszajut hozzád.

Kedves Ildikó! Én is magamból indultam ki, amikor ezeket a sorokat írtam. Tudom, mert
szóba esett már közöttünk, hogy kinek mit jelentenek az ázsiai alkotások. Szinte mindenki
hasonló élményekről számol be, és hasonló indokokat említett meg, amikor arról beszélt, hogy
miért is nem néz tévét, nyugati filmeket, sorozatokat.

Igen, visszakapok! Nagyon sokat! Ez a fórum, magáért beszél.

Köszönöm a képet! Gyönyörű!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 1. 21:21

B.Marika írta:Szia Rita! Elfoglaltságaim miatt csak most tudtam megnézni, az 1-2. részt. Úgy leszögezett a székre mozdulni sem tudtam. Bár még csak az elején tartunk, de izgalom volt bőven. Eszembe juttatta a Love My-t. Szeretem az izgalmas bűnügyi történeteket, mint ez a sorozat is. Nagyon várom a folytatást!
Köszönöm a feliratokat! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Kellemes hétvégét kívánok!

Szia Marika! Olyan nagy örömmel olvastam a székbeszegeződésedet! Már most mondom,
hogy a holnapi részek még jobban odafognak! A 4. részben az a jelenet is benne lesz,
amivel kezdődik a sorozat. Az "Én vagyok az ügyész, és a pisztolyom a bíró!" mondat
teljes értelmet fog nyerni. A 3. és a 4. részben magyarázatot találunk rá, hogyan jutott
idáig a nyomozó.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 1. 21:23

Szilvia333 írta:Fordítók Világnapjára Szeretettel!!!!
Ugye nem késtem el nagyon )))

Köszi, Szilvia! Nagyon aranyos vagy!

Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég