The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. szeptember 25. 8:10

Kedves Rita! Eltaláltad, hogy most krimit néznék!! Kivételesem veletek haladok, mert mint írtad" Itt mindenki fenyeget mindenkit, és percenként fordul a kocka. Ezért nagyon izgalmas ez a sorozat." Köszönettel vittem az első részek feliratát.
szinesze
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. március 26. 13:29

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: szinesze » 2016. szeptember 25. 9:07

Kedves Rita! Nagyon szépen köszönöm a feliratot. Régen kinéztem már magamnak ezt a jó kis filmet. Örülök, hogy végre meg is tudom nézni. Szinesze :flower1:
Avatar
chain
Hozzászólások: 624
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. szeptember 25. 9:43

Üdv.
Köszönöm szépen az 1.adag feliratot. Kellemes vasárnapot kívánok Mindenkinek.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. szeptember 25. 10:09

Sziasztok! Gyorsan belevetettem magam a történetbe, hogy az első részek után már tényleg csak az igazi bűnösök megtalálására koncentrálhassak. Nem csalódtam a karaterekben sem, nagyon magával ragadó volt a család, az iskolatársak szeretete és a kollégák ragaszkodása egymáshoz. :) . A nyomozó kolléganő is egyre szerethetőbb a szövegelése üdítő színfolt a történetben.
biztosan végignézem majd a sorozatot, remélem megállom, hogy nem kukucskálok előre, hiszen itt most már majd nem csak a cselekmények lesznek nagyon fontosak, hanem a hataloméhség miatti sakkban tartás vonala..egy -egy telefonhívás mi mindent el tud intézni azoknak akiknek hatalmuk van. Nagyon kíváncsi leszek a riporternőre, aki majd szembeszáll a családdal is.
Szóval érdekel a történet minden mozzanata. Vajon mikor fogja bevallani az orvosbarát, hogy neki köszönhető a lány halála, mert felülről lefizették? Tetszik a sorozat rendezése, nincs benne semmi eltúlozva, vagy túlfokozva. Remélem nem leszek egyedül a véleményemmel!
Kellemes vasárnapot! :-h :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. szeptember 25. 10:10

Látom még csak most indult a sorozat, és máris a 2. oldalon járunk.... :D
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2016. szeptember 25. 10:41

Drága Rita!
Idekukkantok ebédfőzés közben, nem hittem a 'szememnek! a második oldalon jár a beszélgetés. :D
A videóletöltési lehetőségek közül és az Avistaz nagyméretű verzióját választom. Mivel technikailag így picit időigényesebb így, mert másik gépen torrentezek, mint amelyiken nézni tudom. Így másolnom is kell , és helyet is kell keresnem. Ma már biztosan nem látom, de egy-két nap múlva nézhetem.
Köszönöm a munkádat, mindenkinek kellemes pihenést kívánok! :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. szeptember 25. 10:44

Kedves Rita és Kata!
Nagyon aranyosak vagytok, ezért egyedi és utánozhatatlan a Te csoportod, mert minden egyes jelenlét, vélemény vagy akár csak egy rezdülés mind nagyon fontos és jó itt lenni és ide tartozni.Hálás vagyok hogy itt lehetek.
Letöltöttem az első két rész feliratát.Köszönöm szépen.
Marcsi :)
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2016. szeptember 25. 11:26

Szép napot mindenkinek!!!
Meghúzott háttal,de itt vagyok!!
Drága Ritám!!!
Nagy öröm ez a sorozat számomra,mert rengeteg ismerős veterán arcot látok,ami önmagában siker nálam,és ahogy azt olvastam,a "helyi" közönség is nagy kanállal ette a sorozatot))) Egyszóval,hálásan köszönöm a fordításodat!!
A felvezető képen látható bal oldali úr,a City Hunter óta felejthetetlen számomra,hogy csak egy szereplőt emeljek ki a népes sztár gárdából))
Kép
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016. március 5. 8:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: vercsike1 » 2016. szeptember 25. 12:03

Szia Ritám ! ! !

Megígérted itt van.Hálásan köszönöm ^:)^ az első két rész feliratát.Szép és kellemes napot.
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2016. szeptember 25. 12:12

Kedves Rita!

Köszönöm, hogy lefordítod ezt a sorozatot. Én angolul már korábban belenéztem és nagyon tetszett. Szívesen nézem meg ismét magyar felirattal!

Üdv: Leo45
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. szeptember 25. 12:37

Kedves Rita!

Elkezdtem letölteni a sorozatot és a feliratot is.
A korházas, nyomozós, rendőrös storik nem igazán az enyémek, de annyi jót irtatok róla , úgy hogy elkezdem és majd ......
Ha jó akkor úgy is beszippant a soorzat.
Látom sok dijat kapott ez nem mindíg valós, de számomra azt mutatja, hogy akkor (mivel ez 2012-es sorozat) ennek a történetetnek volt a napi aktualitása amire fel kellett hívni a figyelmet mert igy utólag többen megnézték esetleg.
Időnként járok a KK-ba filmet nézni és nem mindig a dijazott filmek a legjobbak.

Na de majd.....................meglátjuk.

Köszi a feliratot is. :littlehearth:

:flower1:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. szeptember 25. 13:16

Kedves Rita!Az éjjel megnéztem az első részt,reggel pedig a másodikat.Köszönöm a feliratokat. ^:)^
Szerintem semmi probléma a műfajjal,és a koreaival.Most is maratonban nézek egy kínait,de a Te sorozatodat melegen elfogyasztottam.Az első rész,bevallom nagyon meghatott.Az utolsó percekben sírtam a szereplőkkel együtt.
Spoiler: mutasd
A szövevényes környezet,akik mind valamilyen formában gyilkosok,vagy tettes társak.A történet a még megértem határát súrolja,de nagyon élvezem.Gondolom,így fenntartható az érdeklődés,a várakozás,hogyan tovább,milyen óriási küzdelmet kell a jó oldalon állóknak véghezvinni.Most mindenkinél jobban az orvosra haragszom,mert a valódi gyilkos az ő volt.Nekem ne vágjon bánatos pofákat,hanem érje utol őt is a gyász és a fájdalom.A rendező remélem hallja a fohászomat,mert különben...Valamelyik sorozatból nekem is ismerős pár idősebb színész.Elég sokszor negatív szerepeket játszanak,jól,tehát nagyon jó karakter színészek.Lehet rájuk haragudni bőven.

A második részben elindult a nyomozás és ezzel együtt a kapcsolatok is belendültek.Szerencsére,lehet tudni,hogy az egyes akciók mögött kik állnak és mi az érdekeik mozgatója.Mi nézők egyenlőre többet tudunk mint a nyomozó. x_x
Spoiler: mutasd
Az első rész elején volt,és ez nem hagy nyugodni,amikor a nyomozó fegyverrel a bíróságon nem teljesen akarattal meglőtte a feltörekvő énekes sztárocskát.Remélem nem dugják pár évre börtönbe.Talán nem lesz halálos a lövése.Azt gondolom,hogy ez még a nyomozás elején lehet,mert még csak egy gyanúsítottja van
.Majd látjuk. ;;) Üdv.Nagyi
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. szeptember 25. 14:52

Szia Rita! Begyűjtve ami kész. Tudod letöltős és gyűjtögetős vagyok, ha kész maraton! Utána leírom majd a véleményemet, de az általad feltett előzetesek alapján jó lesz ez nagyon!! :ymhug: :-h
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2016. szeptember 25. 15:00

Szia Rita!
Nagyon örülök hogy erre a sorira esett a választásod, nagyon jó a szereposztás is. A Ballerino nagyon tetszett, sajnálom a történet aktualitását.
Köszönöm a fordítást, további szép napot.
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. szeptember 25. 15:39

Rita Kedves!

Nagyon örülök ennek a sorozatnak, nagyon jó a szereplő gárda és biztosan nagyon izgalmas is lesz. Köszönöm szépen az 1-2 rész feliratát a The Chaser-nek. Üdv.szeretettel: csabamama2 :littlehearth:
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2016. szeptember 25. 15:47

Szia kedves Rita!
Úgy látom ismét sikerült valami jóba beletalálnod! Ígéretesnek tűnik a sorozat, megpróbálom összegyűjtögetni, ha lesz hozzá türelmem. De lehet , hogy megint nem tudom majd kivárni és belevágok előbb. Szóval, jó munkát kívánok a fordításhoz, szeretettel várom, hogy a végén egyben nézhessem végig. :-bd :)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. szeptember 25. 15:57

Szia Rita! Nagyon örülök a sorozatnak, szeretem a nyomozós sorikat! :-bd
Köszönöm a feliratokat! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Kellemes hétvégét!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 16:02

MinGi írta:Kedves Rita! Eltaláltad, hogy most krimit néznék!! Kivételesem veletek haladok, mert mint írtad" Itt mindenki fenyeget mindenkit, és percenként fordul a kocka. Ezért nagyon izgalmas ez a sorozat." Köszönettel vittem az első részek feliratát.

Kedves Zsike! Örömet okoztam neked, és te már is viszonoztad! Hoztam neked a krimit,
te meg magadat közénk! Jó ez a csereakció!


Addig nem jöttem fórumozni, amíg le nem fordítottam a harmadik részt. A jövő hetem sűrű
lesz így jó, hogy már csak egy rész van hátra a vasárnapi adagból. A 3. túltesz az első kettőn!!
Itt már nem csak egyszerű fordulatok vannak, hanem jó nagy csavarok, de az is látszik, hogy
azokból meg még nagyobbak lesznek!! Már várom!

Jól teszed, hogy együtt haladsz velünk! Úgy érzem, ez a sori nagyon tömény egyben. Persze
ez csak az én véleményem.


Mint már írtam, máris nagyon bírom Cho nyomozónőt. Ezt mondja a második férjéről:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 16:06

szinesze írta:Kedves Rita! Nagyon szépen köszönöm a feliratot. Régen kinéztem már magamnak ezt a jó kis filmet. Örülök, hogy végre meg is tudom nézni. Szinesze :flower1:

Kedves Szinesze! Még itt a fórumban nem találkoztunk! Örömmel köszöntelek
első hozzászólásod alkalmából!

Nagyon szívesen a feliratokat, és a sorozatot is! Nem fogsz benne csalódni!


Ő a nyomozó lánya, akinek meg kell halnia, mert egyesek érdeke úgy kívánta:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 16:11

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen az 1.adag feliratot. Kellemes vasárnapot kívánok Mindenkinek.

Szia! Nagyon szívesen a feliratokat! Neked is szép napot kívánok!

A balesetet Kang képviselő és elnökjelölt felesége okozta. Ez pont kapóra jött a
képviselőnek, akit arrogáns apósa épp el akart lehetetleníteni:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 16:29

Kata58 írta:Sziasztok! Gyorsan belevetettem magam a történetbe, hogy az első részek után már tényleg csak az igazi bűnösök megtalálására koncentrálhassak. Nem csalódtam a karaterekben sem, nagyon magával ragadó volt a család, az iskolatársak szeretete és a kollégák ragaszkodása egymáshoz. :) . A nyomozó kolléganő is egyre szerethetőbb a szövegelése üdítő színfolt a történetben.
biztosan végignézem majd a sorozatot, remélem megállom, hogy nem kukucskálok előre, hiszen itt most már majd nem csak a cselekmények lesznek nagyon fontosak, hanem a hataloméhség miatti sakkban tartás vonala..egy -egy telefonhívás mi mindent el tud intézni azoknak akiknek hatalmuk van. Nagyon kíváncsi leszek a riporternőre, aki majd szembeszáll a családdal is.
Szóval érdekel a történet minden mozzanata. Vajon mikor fogja bevallani az orvosbarát, hogy neki köszönhető a lány halála, mert felülről lefizették? Tetszik a sorozat rendezése, nincs benne semmi eltúlozva, vagy túlfokozva. Remélem nem leszek egyedül a véleményemmel!
Kellemes vasárnapot! :-h :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Már megint te vagy az első, aki visszajeleztél! Köszönöm! Tudod ilyenkor,
az első részeknél nagyon várom, hogy milyenek az első reakcióitok, hogy nyugodtan
hátradőlhessek.


Azt hiszem, ez nem olyan sorozat, amiben lehet kukucskálni. Azt meg lehet állapítani,
hogy úgy alakult-e a vége, ahogy mi szerettük volna, de ettől többet nem nagyon. Ide
kellenek a szavak, mert nagy jelentőségük van. Lassabban is haladok a fordítással,
mint ahogy szokva vagyok, mert a gazdasági, a politikai és a jogi szöveg is távol áll
tőlem. Mindennek utánanézek, mert itt nem lehet rizsázni. De ennél a sorinál nagyon
szívesen teszem, mert eddig igazán magaménak érzem.

Jól kitalálták, hogy hozzanak összefüggésbe négy embert a lány halálával. A doki tette
megbocsáthatatlan, de a szemét PK Juné is, aki kétszer végighajtott a még életben lévő
lányon, és Kang képviselőé is, aki tulajdonképpen halálra ítélte Soojungot. És miért?
Mert a lány halála illett az aktuális terveibe! Szörnyűség! A legtöbb emberséget Kang
képviselő feleségében fedeztem fel, de őt meg a szerető vezérlik, az jól látható.

Nagyon szívesen a fordítást!

Itt dőlt el Soojung sorsa. A titkárnőtől kiráz a hideg:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 16:36

szilagyongyi írta:Drága Rita!
Idekukkantok ebédfőzés közben, nem hittem a 'szememnek! a második oldalon jár a beszélgetés. :D
A videóletöltési lehetőségek közül és az Avistaz nagyméretű verzióját választom. Mivel technikailag így picit időigényesebb így, mert másik gépen torrentezek, mint amelyiken nézni tudom. Így másolnom is kell , és helyet is kell keresnem. Ma már biztosan nem látom, de egy-két nap múlva nézhetem.
Köszönöm a munkádat, mindenkinek kellemes pihenést kívánok! :littlehearth:


Kedves Gyöngyi! A lényeg, hogy itt vagy! Rendezz csak el mindent úgy, hogy jó legyen!
Amikor jössz, akkor fogunk örülni neked!

Nagyon szívesen a fordítást! Neked is szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 16:46

gyomar írta:Kedves Rita és Kata!
Nagyon aranyosak vagytok, ezért egyedi és utánozhatatlan a Te csoportod, mert minden egyes jelenlét, vélemény vagy akár csak egy rezdülés mind nagyon fontos és jó itt lenni és ide tartozni.Hálás vagyok hogy itt lehetek.
Letöltöttem az első két rész feliratát.Köszönöm szépen.
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Már évek óta ismerjük egymást, szinte napi rendszerességgel találkozunk,
hogyne lennél fontos! Mindenki annyira tud hiányozni, aki valami miatt leszakad tőlünk, ha
csak egy időre is. Nekem ez azért tűnik fel jobban, mert én csak itt találkozom veletek,
míg ti több helyre is jártok, írtok.

Én is hálás vagyok, hogy itt vagytok! Jól néznék ki ebbena nagy tudású fórumban egyedül!
Viccet félretéve, tudod, sokszor leírtam már, hogy ti adtok nekem újabb és újabb löketet
a folytatáshoz.

Őszintén mondd meg, ha nem tetszett a sori! Nem fog rosszul esni!

Nagyon szívesen az első két részt!


Ez a kislány alakítja a kis Soojungot. Csak pár percig van a képernyőn, de meg lehet zabálni:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 25. 17:00

Szilvia333 írta:Szép napot mindenkinek!!!
Meghúzott háttal,de itt vagyok!!
Drága Ritám!!!
Nagy öröm ez a sorozat számomra,mert rengeteg ismerős veterán arcot látok,ami önmagában siker nálam,és ahogy azt olvastam,a "helyi" közönség is nagy kanállal ette a sorozatot))) Egyszóval,hálásan köszönöm a fordításodat!!
A felvezető képen látható bal oldali úr,a City Hunter óta felejthetetlen számomra,hogy csak egy szereplőt emeljek ki a népes sztár gárdából))


Szia Szilvia! Szerencse a szerencsétlenségben, hogy meghúzott háttal a sorozatnézésen
kívül mást nem szabad csinálni. Úgyhogy dőlj hátra kényelmesen, és amíg egyengeted a
hátadat, addig nézd meg ezt a két részt! Két órára el lesz felejtve a fájdalom!

Csak így vette be a fórum a nézettségi adatokat, de így is látszik, hogy szépen menetel
felfelé. Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy mi fog történni a 12. részben! Ott hatalmasat
ugrott a nézettség:

    1 10.0% (12th) 12.6% (6th)
    2 10.9% (5th) 13.5% (4th)
    3 11.6% (6th) 14.7% (4th)
    4 11.5% (6th) 14.1% (4th)
    5 13.2% (5th) 16.5% (4th)
    6 12.5% (4th) 15.1% (3rd)
    7 13.2% (4th) 14.5% (4th)
    8 13.2% (4th) 14.1% (4th)
    9 13.6% (4th) 16.3% (4th)
    10 13.8% (4th) 15.8% (4th)
    11 14.0% (5th) 15.9% (4th)
    12 15.3% (4th) 16.2% (5th)
    13 20.0% (3rd) 22.4% (1st)
    14 23.1% (2nd) 26.7% (1st)
    15 22.1% (3rd) 26.6% (1st)
    16 25.1% (1st) 28.3% (1st)

Sajnos nem láttam a City Huntert, de a két fő-főszereplő pasi máris nagyon tetszik!

Nagyon szívesen a feliratokat! Jobbulást kívánok!

Arra is nagyon kíváncsi leszek, mitől romlott meg ennyire Jisoo és a képviselő házassága:

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. szeptember 25. 17:03

Szia Rita! Nyugodtan csináld csak a saját tempód szerint a fordítást, hiszen a jogi, orvosi szavak stb bizony nem könnyű és itt a beszédeknek te is kiemelted, hogy sokkal nagyobb jelentőségük van, mint általában. Én biztosan nézője leszek a sorozatnak, és ahogy elnézem máris a 2 oldal..gyorsan fogunk majd gyarapodni. Most néztem meg a torrentem, máris visszatöltődött a fele.
Nekem most irány a konyha, menteni a menthetőt...mert el kell tennem a következő adag előtt az itthon levő körtét.
/most nem vagyok topon és semmi kedvem hozzá,de a muszáj nagy úr, pláne hogy ígéretet tettem/
Desszertnek most csak vaníliás tejjel és mákkal szórt fonott kalács lesz.. ;) :-h :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég