The Chaser / Az üldöző (online is nézhető)

Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. november 13. 21:31

Kedves Rita!
Vegere ertem en is ennek a sorozatnak,azert nem jottem kozben,mert rajottem nem jo neke,ha olvasom az elottem jarok kommentjeit.(szeretem a meglepetesket:D)
Nagyon jol megirt es eljatszott sorozat volt,sokat nem tudok irni rola,mert a tobbiek mar "kiveseztek". ;) egyetertek az altaluk leirtakkal.
A vege nagyon tetszett,amikor megjelent lelki szemei elott a lanya,kedves jelenet volt a befejezeshez.
Koszonom szepen a munkadat. @};-
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. november 14. 15:22

Rita Kedves!


Még csak a 6. résznél tartok, de nagyon nehezen viselem, nagyon fáj a szivem a kislányért, az édesanyáért és a nyomozóért is. A fene egye meg, miért kell, hogy mindig a hatalomban lévők legyenek fölényben!? Szándékosan nem nézem meg a végét, egyrészt félek tőle, másrészt nagyon érdekel ugyan de megpróbálok kitartani. Viszont azt nem ígérem, hogyha sokáig ilyen nagyon kemény és szivettépő lesz, hogy kibírom, hogy ne nézzem meg. Ha így lesz, nem fogom megtartani, csak a Te munkádat. No majd látjuk.
Közbe elővettem a vajandi andy által készen lett Shopping King Luine-t, az egy kicsit könnyedebb, - legalábbis még az elején -. Szeretettel ölellek: Ildikó :ymhug: :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 14. 16:29

Szilvia333 írta:Drága Ritám!
Köszönet a sorozat fordításáért!! ^:)^
A fórum társak már elmondták a gondolataikat,amivel nagyon egyet tudok érteni. (%)
Micsoda időzítés!! Hisz ezen a héten volt az Amerikai elnökválasztás is,és ott is majdnem ez volt a forgató könyv!! Vagyis az esélytelen Dani bácsi,kenterbe verte azt a jelöltet akit már jó előre mindenki a következő elnöknek tartott)) !! )) \m/
Kissé "Nesze semmi,fogd meg jól" vége lett a sorozatnak,hiszen nem egy " a törvény őre" röhögött hol nyíltan,hol burkolva a tenyerébe,hisz ők is fejtetőig sárosak voltak az ügy kapcsán,mégsem görbült még a hajuk szála sem,szegény nyomozót meg 15 évre lesittelték.Igazi hamisítatlan Társadalmi görbe tükör!!! A gazdag ,és hatalommal bíró mindent megúszik,a kisembereknek meg nem 7,hanem 77 bőrt nyúznak a hátáról) :-q :-q
Várom már a következő sorozatodat,amiben kacajt,jókedvet,és szemnek való sok gyönyört ígértél!! Ott is "napra" kész leszek remélem,legalábbis igyekszem))
%%- :littlehearth: :-bd :-bd

Kedves Szilvia! Nagyon szívesen a fordítást! Annyira nem nézek tévét, hogy az amerikai
elnökválasztás is kimaradt az életemből, jó, hogy szóba hoztad!


Nincs igazság a földön, és amíg világ a világ mindig lesz olyan, aki megússza a nagy bűnöket,
míg mást a kis stiklikért is elővesznek. Mondjuk a nyomozó nagy bűnöket követett el, muszáj
volt büntetést kapnia érte.

A Rookie-val kapcsolatban olyan érzésem van, hogy olyan lesz, mint sok kínai sori, hogy az eleje
könnyedebb, aztán bekomolyodik, de hogy végig klassz lesz, afelől egy szemernyi kétségem
sincs. Romantika, helyes fiúk, szép lányok, izgalmak, kémkedés, történelem... ezekre számítok.

Megnéztem Dani bácsit, biz' isten ezeket a fotókat dobta a google elsőként:

Spoiler: mutasd
Kép
Kép
Kép


Szilvia, bocsi! A Google naptáram emlékeztetett a névnapodra, ezért csak meg lettél ünnepelve:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=41&t=80&p=7811#p7811

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 14. 16:47

boszorkany írta:Kedves Rita!
Vegere ertem en is ennek a sorozatnak,azert nem jottem kozben,mert rajottem nem jo neke,ha olvasom az elottem jarok kommentjeit.(szeretem a meglepetesket:D)
Nagyon jol megirt es eljatszott sorozat volt,sokat nem tudok irni rola,mert a tobbiek mar "kiveseztek". ;) egyetertek az altaluk leirtakkal.
A vege nagyon tetszett,amikor megjelent lelki szemei elott a lanya,kedves jelenet volt a befejezeshez.
Koszonom szepen a munkadat. @};-


Kedves Éva! Örülök, hogy te is végignézted a sorozatot! Valóban te is mindenevő vagy.
Bármilyen műfajú sorit szívesen megnézel. Most már nekem is megvolt ez a zsáner is.
Jöhet egy újabb! Háborús kémsorozatot sem láttam még, nemsokára azt is kipróbáljuk.

Valóban nagyon kedves jelenetek voltak a végén. A záró képkockákat látva a szíve
szakadt meg az embernek. A boldog család helyett 15 év börtön vár rá, és neki még
meleg cellát sem intéz senki.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 14. 17:03

Kedves Ildikó! Jobb, ha nem nézed meg a végét, úgysem mondana semmit. Csak az
előzmények ismeretében nyer értelmet. Ha nagyon szenvedsz a látottaktól, akkor
inkább hagyd abba, és nézz vidámabb sorit! Felesleges kínoznia magát az embernek.

Érdekes, magamról nem hittem volna, hogy érdekelhet, egy ilyen sorozat, de most
azt kell mondanom, hogy kellemesen csalódtam. Jól bírtam, izgatott, érdekelt, sokat
agyaltam rajta. Mondjuk én mindig elfogult vagyok a sorozataimmal.

Reménykedem, hogy talán ráérzel még a sori ízére!

Utólag, másnap írom hozzá a hsz.-hoz ezt a mondatot: éreztem, és többször írtam
is, hogy szerintem ez a sori túl tömény a maratonozáshoz.

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. november 15. 7:01

Igen, ez tényleg olyan sori, amelyet nem szabad maratonban nézni. Ezért is tértem át közben a Shopping King-re. Bár abban is van szomorűság, de mégis más témájú. Most ismét Chaser-ezek:-)) :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 15. 17:55

csabamama2 írta:Igen, ez tényleg olyan sori, amelyet nem szabad maratonban nézni. Ezért is tértem át közben a Shopping King-re. Bár abban is van szomorűság, de mégis más témájú. Most ismét Chaser-ezek:-)) :)

Jól teszed Ildikó! Hagyj időt az emésztésnek. Heti két rész is bőven elég
volt nekünk, akik frissen néztük.

További jó szórakozást mindkét sorihoz!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 16. 6:39

Újabb két rövid videó szövegét fordítottam le, amelyek nagyszerűen beilleszthetőek
az oktató-nevelő munkába:


My Escape from North-Korea / Szökésem Észak-Koreából:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=56&t=111

Kép


What's Wrong with Our Food System / Mi a baj az élelmiszerrendszerünkkel:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=56&t=109

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2016. november 16. 19:25

Szia Rita!

Kicsit hátráltattak a dolgaim, de végre csak eljutottam az utolsó részig én is.
Hát nem ezt a büntetést vártam emberkéknek, az is biztos. Bár még mindig jobb a 15 év, mint az életfogytiglan az egyik esetben, a másik esetben meg keveseltem a kiszabott büntetést. A sokadik esetben meg hiányoltam azoknál, akik nem kaptak.
Ezért szeretem a koreai krimiket, mert ilyenek, amilyenek. Na ezt most jól megmondtam. :-)

Talán akiket legjobban nem szerettem az az após volt és Hyera.
Az apóst lehetett volna a végén sajnálni, hogy egyedül maradt, még a kedvenc legkisebb lány is elpártolt tőle, de akkora volt a bűnlajstroma, hogy tőlem aztán szomorkodhatott.
Bár, mondjuk azért picit sajnáltam, mikor először válaszolta a kérdésére Ji Won, hogy utálja, de szereti is.
Egy jóságos nagyapának néz ki, még nem tudja az ember mire is képes. Amikor a vejét küldte börtönbe és az utolsó együtt töltött vacsora után megpróbálta kedvesen búcsúztatni, hát még akkor is éreztette vele, honnan is jött. Oylan felemás érzésem volt tőle.
Ment a lelki terror rendesen , nem maradt ki se a veje, se a fia, se a lánya. Hogy lehet egy szülő ilyen?

A képviselő és Hyera kapcsolata nekem kicsit fura volt. Tisztában volt vele mit érez a nő, de szerintem szerette ő a feleségét, mert másként viszonyult volna hozzá ahogy kiderültek a dolgai. Még az elején azt hittem Hyera áttér a jó oldalra. Nagyobb volt benne a becsvágy, minthogy igy tegyen.
A képviselő olyan felemás ember volt nekem. Mindent feláldozunk a cél érdekében, törtetünk át embereken, bármivel is jár, de volt egy érzékeny oldala is, csak az ő helyzetében az már a gyengeség jele lett volna. Én biztos több évet szabtam volna ki rá, mint amit kapott.

Nagoyn tetszett Cho nyomozó és Yongsik bimbódzó kapcsolata. :-)
A nőiesnek nem igazán mondható nyomozó és a gengszter tökéletes páros lett szerintem.
Ők és a nyomozó csoport az ügyésszel és Ji Wonnal kiegészitve jó kis bandát alkottak. Hatékonyak is voltak a végére. :-)
Nagyon szimpatikus volt az ügyész, de Ji Won is azzal a nagy szemeivel. Szurkoltam is nekik már az elejétől fogva :-)

Jó volt ez a sorozat Rita! Élveztem, igalmas, viszont szórakoztató is volt, mert a humoros jeleneteken jókat lehetett vihorászni.
Csodálkoztam is, amikor megláttam a témáját, hogyan kerülhettél a közelébe, de jó választás volt.
Köszönöm még egyszer a forditást!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 16. 20:25

Szia Ági! Örülök, hogy sikerült végignézned a The Chasert, és annak is, hogy tetszett!

Mindenben egyetértek veled. Bár szerintem nem lehetett egy előre kitervelt emberölésért
kevesebbet adni, mint a 15 évnyi börtön.

Kang nagyon fura volt nekem, mint férfi. Nem is jut eszembe róla, hogy ő egy hús-vér férfi,
csak az, hogy egy hús-vér politikus. Mintha a nagy törtetésben az érzelmei elkoptak volna.
Olyan hideg-rideg volt. Pedig én is úgy gondolom, hogy szerette a feleségét. Olyan szánalmas
volt a reggeliző asztalnál a búcsújelenetük. Azt hittem, hogy magához fogja ölelni a zokogó
feleségét, erre barátian meglapogatta a vállát.

A zsák megtalálja a foltját. Cho nyomozó nem volt nőies, Yongshik meg nem volt elég férfias.
Jól ki fogják egészíteni egymást.

Viszont az Ügyész-Jiwon kettőssel mi lesz, fogalmam sincs. Olyan sok kérdés merül fel kettejük
kapcsán. Vajon képes lesz-e a lány teljesen függetleníteni magát a családjától? És vajon a
családja tőle?

A Ballerino vezetett el ehhez a sorozathoz, és meggyőzött a sok díj, amit kapott, és a magas
nézettség. Azt gondoltam, érdemes lesz ezzel a sorozattal felfedezni magamnak a politikai-
akció-krimi műfajt. Igazam volt!

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. november 16. 21:09

szia Csabimama....csak bátorítani szeretnélek, mert látom sok mindenben egyetértünk, egy húron pendülünk. Én is közben pont a Louist néztem párhuzamban. Nagyon jól oldja ennek a sorozatnak a keménységét. Én nem bántam meg hogy megnéztem, kellenek az ilyen jellegyű sorozatot.
Az biztos, hogy kell mellé egy könnyedebb sorozat, sőt, nyugodtan hallgass valami kedvenc sorozat ostjait nekem most nagyon bejött lazíításként...
ebbe vagyok belezúgva...na és a másik...
kellemes filmezést! :D :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 19. 10:59

Elkészítettem az új kínai sorozat, a Rookie Agent Rouge témáját, hogy a videókat le
lehessen tölteni, akinek van helye hozzá. Ha nincs, az sem gond, mert a Megáról
soha nem fogom letörölni. Torrentes letöltési lehetőségről nem tudok. A Vikin lévő
videókhoz is passzol a felirat, onnan is le lehet varázsolni.


viewtopic.php?f=10&t=112

Holnap estefelé fogom kitenni az első részeket. Valószínűleg kettőt, de ha ügyes leszek,
lehet, hogy a három is sikerül.

Remélem, sokan kedvet kaptok hozzá! Amit eddig láttam, azon nagyon jól
szórakoztam!


Az első rész főszereplői:
.

Kép
Kép


A történet ott kezdődik, hogy a japán kémnő Yanzhi táskájába rejt
egy púderdobozt, ami titkos információt tartalmaz:


Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. november 19. 23:09

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita!
Vegere ertem en is ennek a sorozatnak,azert nem jottem kozben,mert rajottem nem jo neke,ha olvasom az elottem jarok kommentjeit.(szeretem a meglepetesket:D)
Nagyon jol megirt es eljatszott sorozat volt,sokat nem tudok irni rola,mert a tobbiek mar "kiveseztek". ;) egyetertek az altaluk leirtakkal.
A vege nagyon tetszett,amikor megjelent lelki szemei elott a lanya,kedves jelenet volt a befejezeshez.
Koszonom szepen a munkadat. @};-


Kedves Éva! Örülök, hogy te is végignézted a sorozatot! Valóban te is mindenevő vagy.
Bármilyen műfajú sorit szívesen megnézel. Most már nekem is megvolt ez a zsáner is.
Jöhet egy újabb! Háborús kémsorozatot sem láttam még, nemsokára azt is kipróbáljuk.

Valóban nagyon kedves jelenetek voltak a végén. A záró képkockákat látva a szíve
szakadt meg az embernek. A boldog család helyett 15 év börtön vár rá, és neki még
meleg cellát sem intéz senki.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép

Kedves Rita!
Igy igaz "mindenevo" vagyok,kozben megneztem ezt-azt.Peldaul a K2-ot,Moonlight Drawn of clouds,Tell me you love me(ez tulzottan nem "fogott meg"),Tenno no Royiban es ma fejeztem be a Love story in Harvard-ot. :)
Kivancsian varom a kemsorozatodat,elkezdtem a letoltest,de a masodiknal makacs lett a mega.Nem baj,idom,mit a tenger. :D
Tovabbi jo hetveget es forditast kivanok.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 20. 8:27

Jó szórakozást kívánok az első három részhez!

Yanzhi családja:

Kép

Manna családja:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 20. 10:53

boszorkany írta:Kedves Rita!
Igy igaz "mindenevo" vagyok,kozben megneztem ezt-azt.Peldaul a K2-ot,Moonlight Drawn of clouds,Tell me you love me(ez tulzottan nem "fogott meg"),Tenno no Royiban es ma fejeztem be a Love story in Harvard-ot. :)
Kivancsian varom a kemsorozatodat,elkezdtem a letoltest,de a masodiknal makacs lett a mega.Nem baj,idom,mit a tenger. :D
Tovabbi jo hetveget es forditast kivanok.

Kedves Éva!
Ellenőriztem a Megát, most nem rendetlenkedett! Biztos vagyok benne, hogy neked
is nagyon fog tetszeni! A háborús kor ellenére olyan jó hangulata van, jó érzés nézni.
Mondjuk nekem könnyű, imádom a '20-'30-as években játszódó filmeket.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. november 21. 10:28

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita!
Igy igaz "mindenevo" vagyok,kozben megneztem ezt-azt.Peldaul a K2-ot,Moonlight Drawn of clouds,Tell me you love me(ez tulzottan nem "fogott meg"),Tenno no Royiban es ma fejeztem be a Love story in Harvard-ot. :)
Kivancsian varom a kemsorozatodat,elkezdtem a letoltest,de a masodiknal makacs lett a mega.Nem baj,idom,mit a tenger. :D
Tovabbi jo hetveget es forditast kivanok.

Kedves Éva!
Ellenőriztem a Megát, most nem rendetlenkedett! Biztos vagyok benne, hogy neked
is nagyon fog tetszeni! A háborús kor ellenére olyan jó hangulata van, jó érzés nézni.
Mondjuk nekem könnyű, imádom a '20-'30-as években játszódó filmeket.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép

Kedves Rita,ma sikerult is a masodik kettot letoltenem,koszonom.A kortortenetekben is "mindenevo" vagyok,igy ez a korszak sem lesz idegen tolem.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 21. 20:43

boszorkany írta:Kedves Rita,ma sikerult is a masodik kettot letoltenem,koszonom.A kortortenetekben is "mindenevo" vagyok,igy ez a korszak sem lesz idegen tolem.

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. november 22. 2:18

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita,ma sikerult is a masodik kettot letoltenem,koszonom.A kortortenetekben is "mindenevo" vagyok,igy ez a korszak sem lesz idegen tolem.

Kép

:-bd
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. november 22. 17:15

Egy kicsit megkésve ( a kisfiam új gondolta előbb szeretne a világra jönni) nagyon szépen köszönöm a fordítást :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 22. 18:33

Nita1987 írta:Egy kicsit megkésve ( a kisfiam új gondolta előbb szeretne a világra jönni) nagyon szépen köszönöm a fordítást :D :D

Nagyon szívesen! Gratulálok a kisfiad születéséhez! Sok boldogságot,
egészséget, örömöt kívánok Nektek!


Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. november 23. 10:33

Kedves Rita!
Erre jártam és végignéztem a fórumot, nagyon gondolkodom a Rookie Agent Rouge c. sorozaton. Eddig többnyire csak koreai sorozatokat néztem. Szeretem és hozzászoktam a nyelvhez. Most belekezdek ebbe és kíváncsi vagyok milyen lesz, nem zavar e majd a nyelv??
Köszönöm az ismertetőt, a fordítást.
Nagy ölelés érte!! :ymhug:
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. november 23. 10:37

Kedves Nita1987, gratulálok a babához. kívánok Nektek jó egészséget Neked sok erőt és türelmet a bébihez!! :movingflower: @};- :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 23. 18:15

ququcs írta:Kedves Rita!
Erre jártam és végignéztem a fórumot, nagyon gondolkodom a Rookie Agent Rouge c. sorozaton. Eddig többnyire csak koreai sorozatokat néztem. Szeretem és hozzászoktam a nyelvhez. Most belekezdek ebbe és kíváncsi vagyok milyen lesz, nem zavar e majd a nyelv??
Köszönöm az ismertetőt, a fordítást.
Nagy ölelés érte!! :ymhug:

Szia Éva! Én is azt mondom, hogy vágj bele! Legfeljebb abbahagyod, ha nem tetszik.
Nem lesz harag belőle. Én is igazi koreai sorozat néző voltam, mereven elutasítottam,
hogy változtassak, most meg már nem tudnék csak egyféle nyelvből fordítani. Nekem
sokkal jobb így, hogy nyitottabb lettem. Élvezem nagyon!

Vonatkoztass el a nyelvtől, csak a cselekményre koncentrálj, és akkor egy idő után már
nem is tartod a nyelvet furcsának. Különben nekem a koreai sem tetszett azonnal, de
a stílussal, a beszédmodorral még több gondom volt. Nem állhattam, hogy hangoskodnak,
nyafognak, affektálnak, rikácsolnak... A kínaiak "halkabbak", és a mandarint nagyon
megszerettem. Most ez a kedvenc ázsiai nyelvem, azon belül is a kínai mandarin.

Kíváncsian várom, mit fogsz hozzá szólni!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. november 23. 20:14

Kedves Nita, nagyon sok boldogságot, egészséget, örömöt, humort és türelmet a babához!Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: The Chaser / Az üldöző (2012)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. november 24. 2:24

Nita1987 írta:Egy kicsit megkésve ( a kisfiam új gondolta előbb szeretne a világra jönni) nagyon szépen köszönöm a fordítást :D :D

Kedves Nita,nojon nagyra a babad,legyetek Mindnyajan egeszsegesek!

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég