Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (online is nézhető)

Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. január 1. 13:02

Köszönöm Rita! Azt hiszem ez lesz a kedvencem.Délután,ja már az van! Töltögetni fogom a filmet a MEGA-ról.Üdv.Nagyi :ymhug:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13513
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 1. 14:47

Ildikó! Sikerült a fiamnak megcsinálni a konvertálást:

https://mega.nz/#F!r8EiWDCD!RMcsmzym_xLnWDC071kf1Q
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. január 1. 15:03

Kedves Rita!Sajnos a MEGA kvóta túllépésre hivatkozik.Mit kell tennem?Köszönöm a választ.Nagyi ^:)^
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13513
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 1. 15:09

Magdimama írta:Kedves Rita!Sajnos a MEGA kvóta túllépésre hivatkozik.Mit kell tennem?Köszönöm a választ.Nagyi ^:)^


Kedves Nagyi! Újabban a mega akkor a legengedelmesebb, ha van saját megafiókod,
amibe mindig be vagy jelentkezve, vagyis soha nem lépsz ki onnan, ebben az esetben
nem hivatkozik semmilyen kvótára. Csinálnod kellene egy ilyet magadnak!

Vagy regisztrálj be arra a torrent oldalra, amelyet megadtam az ismertető alatt. Utána
arról a linkről gyorsan leszaladnak a részek.

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1103
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. január 1. 17:50

Kedves Rita, köszönöm szépen a konvertálást.
Az előbbi leveledre válaszoltam ám. Valami közbejött szerintem és itt maradt elküldetlenül. Most, hogy visszajöttem megtaláltam. De már okafogyottá vált.
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2017. január 1. 20:02

Szia Rita!
Nagyon köszönöm ennek a dokumentum sorozatnak a fordítását.
A mega-val nekem sincs szerencsém, pedig csináltam fiókot, de ott is kvótára hivatkozik. Sikerült azonban a youtube-ról letöltenem néhány részt. Sajnos a másodikat csak a Dailymotion-ről, ami elég rossz minőségű, de legalább láthatom.

Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=GBBxIsn_8E8


Mindenkinek egészségben és sikerekben gazdag boldog új évet kívánok!
Ildi

Kép
Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. január 1. 20:51

Kedves Rita !

Köszi az újabb részt a filmet is meg a feliratot is.

( Megásoknak : napi limit van ha egy nap eléred a határt akkor leállit de másnap újra tölthetsz, attól függ mekkora a fiók.)

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. január 1. 21:43

Rita! Megkönnyeztem ezt a filmet. Nem hiába mondják, hogy a hit hegyeket mozgat. Ezek a zarándokok sokszor az emberi teljesítőképeség határán túl is folytatták az útjukat céljuk felé.
3-5 lépésenként meghajlás, teljes hasalással. Ha nekem csak 5 percig kéne ezt a figurát csinálni már kész lennék.
A cipő ugyanaz a tornacipő, mint a lovaskaravánnál, csak kötnek rá még valamilyen bőrt. Csodás a táj innen nézve, de ott a sziklás, havas, jeges talajon nem fáj a talpuk és nem fagy le a lábuk? Nekem mint nagyon lábfájósnak ez mindig megragadja a figyelmem. :D A másik, hogy ilyen minimális táplálékon hogy bírják energiával? :ymdaydream:

A zarándokok hite - újjászületés emberként.
Kép

200 m után már látni mennyire elkopott a fakesztyű
Kép

Szeretem nézni az öregek arcát, ...egy egész életet lehet leolvasni róluk, ezek a kisegítők Lulu 62 és Busa 66 évesek, bámulatosak, Busa alig kap levegőt, miközben húzza a kocsit, beteg a tüdeje, mégis végig akarja csinálni. Tetszik, hogy a fiatalabb itt is segít, megmaszírozza a hátát, és átveszi a kocsit, hogy Busa tudjon pihenni egy kicsit, de az ő nyelve is lóg a megerőltetéstől.
Kép

Ha útközben valaki meghal, az ottani szokás szerint temetik el.
Kép



Muris látni ott ezt a népviseletbe öltözött motoros karavánt.
Kép
Avatar
Mamka44
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. március 1. 15:29

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Mamka44 » 2017. január 1. 22:35

Kedves Rita!
Köszönet a második rész fordításáért! A mega letöltéseknél a 480p-s első linkje a lovas karaván utat tartalmazza! Remélem időben tudtam szólni. Én a nagyobbat töltöttem le.
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2017. január 2. 7:46

Rita! Ez gyönyörűűűűű!
Köszönöm a fordítást. Bár még csak az első résznél tartok, de már most látom, hogy a kedvencem lesz ez a sorozat.
A letöltésnél először a Megával próbálkoztam, de a Mega engem nem szeret, sőt nyugodtam mondhatom, hogy utál. A regisztráció után is kijelentette, hogy nem ismer. A megadott torrentről viszont lezúgott minden rész, és a gépemen csücsülve várja a folytatást.
Szeretettel üdvözöllek és BUÉK még egyszer Neked és minden fórumozó társnak!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13513
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 2. 7:51

nildiko írta:Kedves Rita, köszönöm szépen a konvertálást.
Az előbbi leveledre válaszoltam ám. Valami közbejött szerintem és itt maradt elküldetlenül. Most, hogy visszajöttem megtaláltam. De már okafogyottá vált.

Nagyon szívesen! Kristóf a többit is átkonvertálja majd, ahogy készítem a feliratokat
hozzájuk. Nem is lett annyira rossz a minősége mint amire számítottam.

Ez a barlang fantasztikus, az élő lámával és az imájával együtt:

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7236
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 2. 8:00

Kód: Egész kijelölése

[color=#800000]Köszöntök mindenkit szeretettel az év első munkanapján![/color]


Én augusztusban beregiztem a Megára, és kiderült hogy a kapott kulcsot nem aktiváltam..innentől most már reményeim szerint korlátlanul fogok tudni onnan is letölteni... De az átkonvetálás is nagyon klassz ötlet, hátha valakinek meg erre van szüksége... :movingflower: :flower1: :littlehearth: :ymhug:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13513
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 2. 8:05

VuVej írta:Szia Rita!
Nagyon köszönöm ennek a dokumentum sorozatnak a fordítását.
A mega-val nekem sincs szerencsém, pedig csináltam fiókot, de ott is kvótára hivatkozik. Sikerült azonban a youtube-ról letöltenem néhány részt. Sajnos a másodikat csak a Dailymotion-ről, ami elég rossz minőségű, de legalább láthatom.

Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=GBBxIsn_8E8


Mindenkinek egészségben és sikerekben gazdag boldog új évet kívánok!
Ildi

Szia Ildi! Nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem tudsz a megáról tölteni, pedig attól nincs jobb,
legalábbis ami az én részemet, a feltöltést illeti. Ennek a sorinak úgy tárul fel teljes egészében
a szépsége, ha HD minőségben nézzük.

Olyan jó lenne, ha megtanulnál torrentezni, hatalmas lehetőségek tárulnának fel előtted.
A fiam tegnap az eredeti helyéről pár perc alatt letöltötte a két részt, de ahogy Anyecska
írja lentebb, neki is gyorsan lejött.

Apropó! Láttad, hogy a Love, Now legutolsó részét feltettem neked a megára feldarabolva?
Ha letöltötted, kitörölném.

Neked is Boldog Újévet kívánok!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7236
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 2. 8:10

A Love now nekem kicsiben van letöltve és sajnos rajta van a kínai felirat...viszont a nagy felbontásunk nincs, egy rész még a 3o-asokból kipróbáltam és gyönyörű és jó volt hozzá a felirat. Annyira kár hogy ilyen nehezen jön hozzá az új felirat... :( .Pont az esküvőnél járnánk... :(( :movingflower: :flower1: :littlehearth:
odáig vagyok azért a soriért is, nem is tudom hányszor megnéztem az eddigieket! :ymblushing: :ymblushing:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13513
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 2. 8:12

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi az újabb részt a filmet is meg a feliratot is.

( Megásoknak : napi limit van ha egy nap eléred a határt akkor leállit de másnap újra tölthetsz, attól függ mekkora a fiók.)

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Nagyon szívesen! Remélem, ez a rész is nagyon fog tetszeni!

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7236
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 2. 8:15

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi az újabb részt a filmet is meg a feliratot is.

( Megásoknak : napi limit van ha egy nap eléred a határt akkor leállit de másnap újra tölthetsz, attól függ mekkora a fiók.)

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

de ha kivárod a 3 órát akkor is folytathatod..nekem végül is így jöttek le az SSSS maradék részei. sőt egy filmet is hagyott lejönni Biri Lier-jét...xdd :D
de ha tehetem inkább torrentezem én is...
Ido11
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. március 1. 18:47

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Ido11 » 2017. január 2. 8:25

Szervusztok!
A kisebb verziót én találtam. Ez egy cirill betüs oldal. Több film és sorozat van fent rajta.
Az oldal közepe felé van fent, már latin betüs címmel Asian Corridor in Heaven cimen, mind a hat rész egymás után. A sorban az első a video, a második a felirat hozzá.Ha rákattintasz, azonnal jön lefelé. Minden rész 700 Mb, nekem megfelelt a minősége.
Egy baj van vele, borzasztóan lassan jön le. Ha eltalálok egy jó időpontot, akkor 150 kb, ha nem akkor 30-60 kb a sebessége. Ott hagytam a gépet, 5 óra alatt csak lejött. Már csak az utolsó van nekem hátra. Ha a leöltés 0-ra megy le , akkor sem kell megijedni, nem felejti el, egy kis idő elteltével folytatja.
Ha van türelmetek, sok sikert a letöltéshez.
Mindenkinek boldog új évet kívánok.
Ido
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2017. január 2. 9:01

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi az újabb részt a filmet is meg a feliratot is.

( Megásoknak : napi limit van ha egy nap eléred a határt akkor leállit de másnap újra tölthetsz, attól függ mekkora a fiók.)

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:


Rájöttem, hogy a Mega IP cím alapján jegyzi a letöltést. Ha új IP-t kérsz, újra letölthetsz valamennyit. Hát elég macerás.
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (2/6)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2017. január 2. 9:03

Rita Kedves!

Belepillantottam az Ázsiai ösvény-be, úgy látom megint egy gyöngyszemet találtál, gyönyörű, látványos és úgy hiszem elgondolkodtató lesz, nagyon szépen köszönöm az 1-2 részt és a videó letöltési lehetőséget is. Üdv.szeretettel: Ildikó :)
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (2/6)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2017. január 2. 9:16

Megtaláltam a kisebb méretű "kolibke" oldalt, de nekem nem tölti le, rákattintok és bejön egy üres vlc-videó, ami meg se moccan. Kérekszépen egy kis útmutatót hozzá, ha lehet. Köszönöm szépen. Üdv: Ildikó :(
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13513
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 2. 9:26

Kedves Gabi! Én is megkönnyeztem! Mi, európaiak, akik már el vagyunk kényelmesedve,
el sem mernénk indulni egy ilyen útra. Eleve kell hozzá egy már jól kialakult izomzat, amit
náluk is a sok fizikai munka alakít ki születésüktől fogva.

2100 km autóval is nagyon sok! És akkor még ott van a magaslati ritka levegő. Lhásza a
világ egyik legmagasabban fekvő városa, 3650m magasan van, de szerencsétleneknek még
4500m magasra is fel kell menniük, ahhoz, hogy aztán egy kis lejtmenettel elérjék a céljukat!

Itt lehet olvasni Lhászáról magyar nyelven, nagyon érdekes. Több mindent megemlítenek
benne, amiről a videóban is szó van:


Itt pedig egy nagyon jó cikket, legendát, olvastam a filmben emlegetett Szongcen Gampóról
Tibet királyáról, aki egyesítette a tibeti királyságokat a 7. században, és a feleségéről, a
kínai Vencseng hercegnőről, aki az első Buddha szobrot, és a buddhizmust hozta magával
Tibetbe:


Itt pedig az égi temetésről írnak. Képek is tartoznak a cikkhez, de azt írták, hogy megrázóak,
csak 18 éven felülieknek és a bátraknak ajánlják a megtekintésüket. Én nem mertem
megnézni:


És akkor nem elég a 2100 km, még ott maradnak pár hónapot, hogy a Dzsokhang templom
előtt újabb százezer egész testtel történő meghajlást végezzenek (rossz volt úgy fordítani,
hogy erre a mozdulatra nincs szavunk. Az angol is csak a "bow" meghajlás, hajlongás szót
használta, én sem tudtam jobbat kitalálni).

Szerintem azért nem fáztak, mert állandó mozgásban voltak, és hozzá is vannak szokva a
hideghez, hiszen az ő falujuk is nagy magasságban van a Himalájában.

Nagyon sajnáltam őket, amikor a jeges hegyoldalon felfelé kellett haladniuk. Három lépést
megtettek előre, kettőt visszacsúsztak, és közben még hasaltak is.

Gabi! Mit nem adnék, ha egy ilyet, vagy...

Kép

...vagy egy ilyet fényképezhetnék:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13513
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 2. 9:39

Mamka44 írta:Kedves Rita!
Köszönet a második rész fordításáért! A mega letöltéseknél a 480p-s első linkje a lovas karaván utat tartalmazza! Remélem időben tudtam szólni. Én a nagyobbat töltöttem le.

Kedves Mamka! Nagyon szívesen a fordítást!

Igen, tudom. Mind a hat részt átkonvertálja majd a fiam, szóval mind fel lesz
töltve a mappába kis méretben.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13513
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 2. 9:58

Anyecska írta:Rita! Ez gyönyörűűűűű!
Köszönöm a fordítást. Bár még csak az első résznél tartok, de már most látom, hogy a kedvencem lesz ez a sorozat.
A letöltésnél először a Megával próbálkoztam, de a Mega engem nem szeret, sőt nyugodtam mondhatom, hogy utál. A regisztráció után is kijelentette, hogy nem ismer. A megadott torrentről viszont lezúgott minden rész, és a gépemen csücsülve várja a folytatást.
Szeretettel üdvözöllek és BUÉK még egyszer Neked és minden fórumozó társnak!

Anyecska! Örülök nagyon, hogy téged is ennyire elvarázsolt a sorozat! Nem lepődöm meg,
az első, a mongol dokumentumfilmjeim óta, szerelmese vagyok ennek a műfajnak. Nagyon
szeretek fordítani, de ezeknek a filmeknek a fordítása teljesen más érzés, mint a drámáké.
Nehezebb a szöveg, sok mindennek utána kell nézni, lassabban haladok, és mégis nagyobb
örömet okoz, mint a drámák. Ki érti ezt?

Az a lényeg, hogy a torrent oldalról sikerült megszerezned!

Nagyon szívesen a feliratokat! A második rész is nagyon fog tetszeni!

Neked is Boldog Újévet!


Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1103
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (2/6)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. január 2. 10:10

Köszönöm szépen a válaszokat Ritának és Ido-nek, letöltés ügyben.
Én a nagyot töltöttem le, tegnap este a 2. részt még nem sikerült megnéznem.Remélem ma délután megnézem. A feltett képek, nagyon fáradságos útról tanúskodnak.
Barátaimnak, topik társaimnak, akik rajongók egy táborába tartoznak, nekik kell a kisebb rész.
Köszönetüket fejezik ki Ritának és kedves fiacskájának.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13513
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 2. 10:11

Kata58 írta:
virag1 írta:Kedves Rita !
Köszi az újabb részt a filmet is meg a feliratot is.
( Megásoknak : napi limit van ha egy nap eléred a határt akkor leállit de másnap újra tölthetsz, attól függ mekkora a fiók.)

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

de ha kivárod a 3 órát akkor is folytathatod..nekem végül is így jöttek le az SSSS maradék részei. sőt egy filmet is hagyott lejönni Biri Lier-jét...xdd :D
de ha tehetem inkább torrentezem én is...

Mint írtam, nincs a megánál jobb, még akkor sem, ha néha vacakol. Én már a kilencedik fiókomat
töltöm meg videókkal, hogy aki nem tud torrentezni is hozzáférhessen az általam fordított filmekhez,
sorozatokhoz. Vagyis már 450GB-ot tárolok náluk, és mindezt ingyen, és nincs időkorlát! Nincs más
ilyen jó fájlmegosztó.

A szeszélyessége miatt szoktam hozzá, hogy egy nappal hamarabb kiteszem a videó linkeket, hogy
mire érkezik a felirat, biztosan le lehessen tölteni a videót. Nekem is van, hogy párszori próbálkozásra
enged csak le- vagy feltölteni videót. Ezeket mindig előre bekalkulálom, ha a megával van dolgom.

A G318-as út, Kína leghosszabb és legszebb autóútja:

Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég