Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 27. 11:20

boszorkany írta:Kedves Rita!
Mit mondjak?Azt kaptam ,amit vartam,ideszegezett a szekembe a legujabb sorozatod. :D Nagyon-nagyon tetszett,igaz,nagy lorajongo vagyok.
Nemelyik hegy olyan volt,mintha csak festve lenne,fantasztikusan szepek,persze innen nezve. :))
Nem csodalom,hogy a lovak feltek a kotelen atsiklani,micsoda magassagban suhantak!A fuggohidnal azt figyeltem,hogy nagyon erosre keszithettek,hogy szinte kilenges nelkul atmentek rajta,meg akkor is,ha a lovak fegyelmezettek voltak.(de az osszsuly se rengette meg a hidat)
Az a fabol faragott,mondhatni csak egy talpra keszitett lepcso!Csak amultam milyen magabiztosan lepkedett felfele rajta. :-o (manapsag en mar ket kezzel kapaszkodok a korlatba,ha fel kell menjek az emeletre :D
Olvastam a huncutkodo kerdesedet a ket ferjrol. :D Szerintem,ha mindketten otthon vannak,akkor atengedi a hazateronek,mivel o nelkulozte addig a hazaseletet. ;) (persze ez csak felteves reszemrol)
Nagyon tetszett az is,amikor az elkoborolt lovakat visszahoztak es mondta a ferfi;hogy ez a fiatalok dolga.Mennyire tisztelik az idoseket,irigylesre melto.
Egy szo,mint szaz,hatalmas elmenyben volt reszem,koszonom Neked.

Kedves Éva! Még egy klassz hozzászólás! De jó! Eddig is nagyon örültem ennek a sorinak,
de amióta az első részhez ennyi pozitív vélemény érkezett, még jobban örülök! Mégis csak
az a jó, ha nemcsak engem, hanem többünket elszórakoztat.

Igazad van! Én is megállapítottam, hogy a jelenetek némelyike olyan volt, mintha stúdióban
vették volna fel, és festett papír hegyeket tettek volna a háttérbe. De ezt csak azért éreztem
így, mert ilyen gyönyörűséget még nem láttam:

Spoiler: mutasd
Kép
Kép


A lovak minden szempontból megfelelnek erre a nehéz feladatra. Okosak, értelmesek, könnyen
betaníthatóak, és az embert elfogadja társának. Mennyi múlott az ő fegyelmezettségükön!
17 ember tartott kordában 50 lovat! Még normál terepen sem könnyű, hát még az ösvényen!
Csodálatos együttműködés az állat és az ember között! Mindkét félnek a legjobb tudása kellett
hozzá.

Nagyon szívesen az élményt!

Kép
Avatar
Mamka44
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. március 1. 15:29

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Mamka44 » 2016. december 27. 19:52

Kedves Rita!
Egy újabb csodálatos filmmel ajándékoztál meg! Köszönöm, köszönöm! Nagyon szeretem és tisztelem a lovakat, Nepál, Bhután, Tibet stb. a szívem csücske. Valószínűleg valamikor ott élhettem, hogy ennyire kötődöm hozzájuk. Ez is többször nézős lesz mint az előzőek! Csodálatos tájak, emberek, lovak!
Egészségben, boldogságban sikeres új évet kívánok!!!!! %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 27. 22:00

Kedves Mamka! Nálam is olyasmi lehet az ok, amire te gondolsz! Én is úgy érzem, hogy
ott a helyem, azon a tájon, amit a képernyőn mutatnak. Ugyanezt éreztem a Tésztaút
kapcsán is. Úgyhogy Kínához lehetett valami közöm előző életemben.

Nagyon örülök, hogy ennyire elvarázsolt, amit láttál! Mindjárt elkezdem nézni a 2. részt.
Izgat, hogy mit fogunk látni legközelebb.

Mindent nagyon szívesen! Neked is Boldog Újévet kívánok!

Nagyon szeretem a szenteléseiket, az imáikat! Szeretem, hogy hálát adnak a természetnek,
hogy élvezhetik kincseit, és egy cseppel sem vesznek el belőle többet, mint amennyire
szükségük van. Nem szennyezik, nem pusztítják, hiszen belőle és benne élnek.

Kép
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2016. december 28. 6:14

Szia Rita!
O:-) vagy! Nagyon szépen köszönöm az információt. Utána járok a dolognak, mert nagyon érdekel :-bd
:-h :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Kép
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2016. december 28. 11:00

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm ezt a gyönyörű filmet, elnéztem volna még tovább. Nagyon szeretem az ilyen jellegű filmeket, és talán ilyenkor magamba szállok egy kicsit, hogy mennyivel jobban kellene értékelni azt amink van. Hihetetlen küzdelmet vívnak szó szerint a mindennapi megélhetésért mindazok akik útra kelnek, és az otthon maradottak egyaránt. A táj varázslatos, mesés. Köszönöm.
Ido11
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. március 1. 18:47

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Ido11 » 2016. december 28. 12:17

Kedves Rita!
Haboztam, hogy megírjam-e, én is láttam a magyar TV-ben egy-két részt belőle. Erre akkor jöttem rá, amikor ellenőriztem, hogy jól jött-e le a film. De hát a többiek már említették. Ne szegje kedvedet. Nagyon örülök, hogy a fordításodban újra láthatom.
Én találtam egy olyan letöltési lehetőséget, ahol az egyes részek 700 Mb-ban vannak fent. Nem túl rossz a minősége és nem hardsubos. Az a hibája, hogy nagyon lassan jön le, de valamit valamiért. Hajnalban gyorsabb volt, fent maradtam vele.
http://kolibka.com/movies.php?page=3&or ... ie&cat=art
Ez egy orosz oldal, gondolom, mert cirillbetüs. Több minden van fent, a közepetáján kell keresni.
A felirat jó hozzá, megnéztem. Gazdálkodj vele szíved szerint.
A lábbal hajtható varrógép már egy modernebb változat, én láttam kézzel hajható (kurblis) asztali varrógépet is, azt könnyebb lett volna felcipelniük, biztosan nem ismerték.
Sajnos nem tudtam még megnézni az egészet, de igyekszem vele, mert én is szeretem megbeszélni a dolgokat.
Nagyon tetszettek az eddigi hsz.-ok, tanulságosak voltak, örömmel olvasgattam őket. Mindenki hozzátesz valamit az ismereteiből, továbbgondolkodásra késztet.
Üdv. Ido
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 28. 18:46

Ir-csi írta:Szia Rita!
O:-) vagy! Nagyon szépen köszönöm az információt. Utána járok a dolognak, mert nagyon érdekel :-bd
:-h :movingflower: :movingflower: :movingflower:

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 28. 19:04

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm ezt a gyönyörű filmet, elnéztem volna még tovább. Nagyon szeretem az ilyen jellegű filmeket, és talán ilyenkor magamba szállok egy kicsit, hogy mennyivel jobban kellene értékelni azt amink van. Hihetetlen küzdelmet vívnak szó szerint a mindennapi megélhetésért mindazok akik útra kelnek, és az otthon maradottak egyaránt. A táj varázslatos, mesés. Köszönöm.

Kedves Ancsa! Nagyon örülök, hogy neked is sikerült örömet szereznem vele!

Igazad van abban, amit írsz, de mégis mindig az jut eszembe, hogy nekik az
a természetes, ahogy ők élnek. Ők nem érzik sajnálatra méltónak magukat.
Azt viszont irigylem tőlük, hogy mennyire tisztelik a környezetüket. Mindent,
amit maguk körül látnak. Ők még nem szennyezik, pusztítják a környezetet.
Nem is láttam egy szemetet sem széthajigálva a faluban. Nincs is szemetük,
hiszen alig vásárolnak valamit.

A táj valóban varázslatos, és mesés! nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 28. 19:21

Ido11 írta:Kedves Rita!
Haboztam, hogy megírjam-e, én is láttam a magyar TV-ben egy-két részt belőle. Erre akkor jöttem rá, amikor ellenőriztem, hogy jól jött-e le a film. De hát a többiek már említették. Ne szegje kedvedet. Nagyon örülök, hogy a fordításodban újra láthatom.
Én találtam egy olyan letöltési lehetőséget, ahol az egyes részek 700 Mb-ban vannak fent. Nem túl rossz a minősége és nem hardsubos. Az a hibája, hogy nagyon lassan jön le, de valamit valamiért. Hajnalban gyorsabb volt, fent maradtam vele.
http://kolibka.com/movies.php?page=3&or ... ie&cat=art
Ez egy orosz oldal, gondolom, mert cirillbetüs. Több minden van fent, a közepetáján kell keresni.
A felirat jó hozzá, megnéztem. Gazdálkodj vele szíved szerint.
A lábbal hajtható varrógép már egy modernebb változat, én láttam kézzel hajható (kurblis) asztali varrógépet is, azt könnyebb lett volna felcipelniük, biztosan nem ismerték.
Sajnos nem tudtam még megnézni az egészet, de igyekszem vele, mert én is szeretem megbeszélni a dolgokat.
Nagyon tetszettek az eddigi hsz.-ok, tanulságosak voltak, örömmel olvasgattam őket. Mindenki hozzátesz valamit az ismereteiből, továbbgondolkodásra késztet.
Üdv. Ido

Kedves Ido! Ne habozz, írj csak meg mindent nyugodtan! Az nem baj, ha már láttátok a sorozatot!
Akkor nem lenne kedvem fordítani, ha még mindig adná a tévé, és le is lehetne a részeket tölteni
magyar szinkronnal. Akkor tök felesleges lenne időt és energiát belefektetni a fordításba.

Így viszont van kedvem, nagyon is! Mint írtam korábban, annyi klassz dokumentumfilmről és soriról
mondtam le, mert már leadta a magyar tévé. Mondjuk eddig nem néztem utána, hogy meg lehet-e
szerezni a részeket, csak egyszerűen kitöröltem a videót és az angol feliratot. Lüke voltam, lehet,
hogy azokat is érdemes lett volna lefordítani. Na, ezután az lesz az első, hogy utánajárok a dolgoknak.

Köszönöm szépen a linket, ki is teszem a videó letöltések közé! Biztosan lesz, aki nagyon fog neki
örülni! Kiírtam azt is hozzá, hogy kisebb méretűek az onnan letölthető videók.

A második részt már együtt beszélhetjük meg!

Nem tudom, hogy láttad-e a Tésztautat / Noodle Road, de ott is fantasztikus, hogy mennyi mindent
összehordtunk a saját tapasztalatainkból. Nem győztem elmentegetni a dolgokat! Ha nem is tudod
már kibeszélni, de érdemes végignézni a videókat és a hozzátartozó hozzászólásokat. Fenomenális!
Ezért imádom a dokumentumfilmeket fordítani!

Mindent nagyon szívesen!

Imamalom:

Kép
Kép
Ido11
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. március 1. 18:47

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Ido11 » 2016. december 29. 1:51

Szia Rita, a Tésztautnak csak az első részét tudtam letölteni, a Megát az én böngészőm nem igazán kedveli. A második résznek csak a fele van meg, de nem baj, a hozzászólások nagy részét elolvastam még akkor frissiben. Nagyon jól szórakoztam. Ha jól emlékszem még tésztákat is sütöttetek az ősi módszerrel. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 30. 8:50

Szia Ido! De sajnálom, hogy kimaradtál belőle! A fórum is azért volt annyira "beszédes" és lelkes,
mert annyira jók voltak az egyes részek. De jó, hogy a Lovas karavánutat le tudtad máshonnan
is tölteni!

BUÉK!

Kép
Ido11
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. március 1. 18:47

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Ido11 » 2016. december 31. 0:33

Szia Rita!
Neked is Boldog új évet.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 7:36

Már elkészültem a második rész felével, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy holnap
újévi meglepetésként ki tudom tenni a feliratot.


Ötfős csapat indul Degéből (Kína, Szecsuán tartomány) Tibet fővárosába Lhászába,
egy 2100 km-es zarándokútra. Ezt az utat gyalog megtenni önmagában is hatalmas
teljesítmény, de ezek az emberek, még megtoldják azzal, hogy majd minden lépésük
után lehasalnak, miközben a Föld összes élőlényéért imádkoznak. A tibetiek élete álma
e zarándok út. Úgy képzelik, ha végigcsinálják, összes bűnüket levezeklik, és haláluk
után ismét emberként születhetnek a Földre. Az út során csodálatos tájakat járunk be
a zarándokokkal.

Fél év után érkezik meg a kis csapat Lhászába, kimerülten, tele sérülésekkel, betegen,
de végtelenül boldogan.


Kép
Kép

Itt is kidíszítik a teherautókat, mint Bhutánban. A szvasztika sem hiányozhat:

Kép

Kép

Az idősebbik segítő 66 éves!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 31. 8:28

Szép reggelt mindenkinek az év utolsó napján! El sem hiszem, hogy holnap már elseje :D Itt is Boldog Új Évet Mindenkinek!
Kedves Rita! Nagyon kedves Tőled, hogy ezzel a dokumentumfilmmel zárod ezt az évet, gyakorlatilag egy olyan olyan kérdéssel, mely ha akarjuk ha nem, génjeinkben benne van hogy foglalkoztasson! Minden nép másként dolgozza fel, másként éli meg a hitét. :) .
Azért az elképesztő, hogy egy ilyen rituálé, ami ilyen nagy összefogást, és készülést, valamint a résztvevőnek különösen igénybevételt kíván ekkora kitartással segítik, követik. :-o . Biztos, hogy nem hagyom ki ezt a részt sem. Tudod, hogy én Jézusban mint megváltóban hiszek, ennek ellenére elismerem, tisztelem a más népek vallását. Egyszer meg majd oda is eljut az evangélium. Addig meg élik úgy a hitüket, mely reményeik szerint új életet hoz el nekik /nincsenek távol az igazságtól/ hiszen a mi reményünk alapja is a feltámadás! Amig meg eljön az az idő addig meg megteszünk mindent emberként, hogy egymást segítsük, támogassuk, vigasztaljuk, erősítsük, megnevettessük..emberhez méltóan éljünk kijelentve, hogy a szeretet az ami mindent elfedez Krisztusban. És ez megadatik a földön minden EMBERNEK!
Azzal zárom most így a film előtt soraimat, hogy mindenkinek Áldott Esztendőt, Kitartást, Sikert, És Sok Örömöt! A fórumba is sok-sok új barátot! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :flower1: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 11:55

Kata58 írta:Szép reggelt mindenkinek az év utolsó napján! El sem hiszem, hogy holnap már elseje :D Itt is Boldog Új Évet Mindenkinek!
Kedves Rita! Nagyon kedves Tőled, hogy ezzel a dokumentumfilmmel zárod ezt az évet, gyakorlatilag egy olyan olyan kérdéssel, mely ha akarjuk ha nem, génjeinkben benne van hogy foglalkoztasson! Minden nép másként dolgozza fel, másként éli meg a hitét. :) .
Azért az elképesztő, hogy egy ilyen rituálé, ami ilyen nagy összefogást, és készülést, valamint a résztvevőnek különösen igénybevételt kíván ekkora kitartással segítik, követik. :-o . Biztos, hogy nem hagyom ki ezt a részt sem. Tudod, hogy én Jézusban mint megváltóban hiszek, ennek ellenére elismerem, tisztelem a más népek vallását. Egyszer meg majd oda is eljut az evangélium. Addig meg élik úgy a hitüket, mely reményeik szerint új életet hoz el nekik /nincsenek távol az igazságtól/ hiszen a mi reményünk alapja is a feltámadás! Amig meg eljön az az idő addig meg megteszünk mindent emberként, hogy egymást segítsük, támogassuk, vigasztaljuk, erősítsük, megnevettessük..emberhez méltóan éljünk kijelentve, hogy a szeretet az ami mindent elfedez Krisztusban. És ez megadatik a földön minden EMBERNEK!
Azzal zárom most így a film előtt soraimat, hogy mindenkinek Áldott Esztendőt, Kitartást, Sikert, És Sok Örömöt! A fórumba is sok-sok új barátot! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :flower1: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:

Kedves Kata! Tudom, hogy mennyien várjuk, ezért még kihasználtam a téli szünet
adta több szabadidőmet, hogy rákapcsoljak a Lovas karavánútra is. Sajnos, ha menni
kell dolgozni, tényleg nem fogom tudni csak körülbelül két hetente hozni az újabb
részeket.

A vallással épp úgy vagyok, mint a mássággal. Mindenki abban hisz, amiben ő akar,
de ha nem hisz semmiben, én azt is elfogadom. Nem a hite miatt fogok szeretni vagy
nem szeretni valakit, ez soha nem befolyásolhatja kettőnk kapcsolatát. Láttam már
gyalázatos hívő, és gyalázatos nem hívő embereket is.

Szeretek mindenkit úgy elfogadni, ahogy van, mert akkor elvárhatom, hogy engem
is úgy fogadjanak el, ahogy vagyok.

Neked is nagyon boldog újévet kívánok! Kapjátok meg mindazt, amit Samukával ketten
kívántok!


A zarándokok fél év után megérkeztek Lhászába:

Kép

A Potala Palota, a Világörökség része, 1200 éves múltra tekint vissza:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 12:02

Már feltöltöttem a 2. rész feldarabolt videóját, hátha előre le szeretnétek
tölteni, biztos, ami biztos. Most cuki volt a mega, ki tudja, milyen lesz
később.


Vannak családok, akik a gyerekeiket is viszik a zarándokútra:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 31. 12:15

Kedves Rita ! Semmi baj, ha nem lesz ma felirat, érkezik amikor érkezik! Nagyon fogunk örülni neki.../de azért kukucskáltam hátha már itt van!/ de addig is legalább belenézhetünk. bár most szerintem mindenki el van havazva...töltögetek mást is, úgyhogy megnézésben biztosan nem lesz hiány. Sajnálom hogy ma is dolgoznod kell, remélem legalább valami kellemessel. Én is megyek vissza a konyhába, nem sokára kész a lencsefőzelék :)) :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 31. 12:41

Kata! Félreértettél! Még szüneten vagyok hétfőig, majd csak kedden kell menni dolgozni,
azért tudom megcsinálni a 2. rész felirtát, amit holnap kiteszek, ahogy ígértem.

Majd az utána következők fognak lassabban jönni a munka miatt.

Holnap lesz érdemes kukucskálni!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 31. 13:34

kedves Rita Rendben...ennyit, hogy én is félre tudok érteni dolgokat :)) :)) :)) :)) :)) .akkor holnap is jövök szorgalmasan kukucskálni :o) :ymparty: :o) :ymparty: :o) :ymparty: :o) :ymparty: :ymhug: :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. december 31. 13:53

Rita! Amikor megláttam a képeket és olvastam az ismertetőt, egyből az Európaiak egyik legfontosabb ősi zarándokútja, a 800 km-es El Camino jutott eszembe.
Már olvastam erről a nem mindennapi útról, ezért kíváncsian várom.

Köszönöm, letöltöttem a második rész videóját, nagyon jó lesz holnap pihenésként megnézni.

Kívánom mindenkinek teljesüljenek az álmai az új évben!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 1. 9:22

Jó szórakozást kívánok a 2. részhez!

Mindannyiunknak nyugodt, békés január elsejét kívánok! Azt mondják, amilyen az év
első napja, olyan lesz az egész év is. Nem is tudok jobb évkezdést elképzelni, minthogy
megnézzünk egy újabb részt a Lovas karavánútból!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 1. 9:24

Wow! Vittem is a feliratot és a filmet csak most tudom mert a mega nem engedte a SSSS letöltés miatt :D :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: ...Köszönöm :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 1. 9:28

=)) Na megérem a pénzemet... =)) =)) elfelejtettem kinyitni, és csak lesek, hogy crc....egy plllanat alatt lejött gyanús lett akkor jöttem rá ki kell nyitni a pici könyvecskét...most már szépen jön le lefelé =)) =)) =))
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. január 1. 10:35

BOLDOG ÚJ ÉVET!

Ritám feltettél egy kisméretű verziót. Biztos emlékszel,hogy a fordításaidat nézik a topiktársaim. Jó lenne letöltenem a kicsit is. Ez könnyen küldhető, persze, ha élvezhető a képminőség.
Sajnos nem bírok eligazodni az oldalon légy szíves segíts, melyiket kell letölteni. Remélem nem nagyon kacifántos a letöltés.
Köszönöm szépen, nagyon hamar megcsináltad.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben (1/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 1. 11:40

Ildikó! Kipróbáltam, de én sem jöttem rá, hogy hogyan kell letölteni. Ha Ido erre jár,
biztosan meg fogja mondani, mert ő innen szedte le a videókat.

Addig a kisebbik fiamat megkértem, ha van ideje, próbálja már meg kisebb méretűre
konvertálni az első két részt. Még nem tudom, sikerül-e neki, és hogy mikor. Ahogy
megtudok valamit, azonnal írok!


Csak attól félek, amitől te, hogy nem lesz olyan örömük a társaidnak benne, mint nekünk.
Ezeknek a tájaknak a szépségét, csak a HD minőségű videó adja vissza.

Kép
Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég