Momo Salon

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 7. 5:58

Szia Rita! mondhatnám, hogy jöttem láttam és győztem... :)) . Végre ideértem, és máris vittem az Avistáról a filmet, és a feliratodat! :D .
végigolvasva a hozzászólásokat, alig várom hogy elkezdhessem. Milyen jó, hogy rátaláltál erre a történetre.
Spoiler: mutasd
A testcserében nem fogunk találkozni. de biztos vagyok benne, hogy utána olyat találsz ami nekem is nagyon fog tetszeni.

Addig pedig még rendezgetem a letöltéseket és a feliratokat más sorikból is...mert most csak letöltögetek.
Újabb kiszemeltem a hajón történő orvosi lesz. Nem tudom van e már fordítója, de legalább már a gépemen lesz . Na és megérkezett, elkezdődött PSH Új SOROZATA is.!!

Szóval ha akarnék sem tudnék unatkozni..várnak a házi teendőim is! ;) :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. szeptember 7. 15:14

Szia Rita!
Aranyos kis sorozat volt!
Köszönöm szépen,hogy lefordítottad! :littlehearth:
Este még benézek!!!
:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 7. 17:09

Nagyon aranyos volt ez a kis film, érdemes volt megnézni és érdekes volt a részek utáni kis minitudorka..a mobiltartón nagyot nevettem... :))
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2017. szeptember 7. 21:16

Szia Rita!
Nagyon kedves kis sorozat volt. :)
Köszönöm szépen.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 19:53

Kata58 írta:Szia Rita! mondhatnám, hogy jöttem láttam és győztem... :)) . Végre ideértem, és máris vittem az Avistáról a filmet, és a feliratodat! :D .
végigolvasva a hozzászólásokat, alig várom hogy elkezdhessem. Milyen jó, hogy rátaláltál erre a történetre.
Spoiler: mutasd
A testcserében nem fogunk találkozni. de biztos vagyok benne, hogy utána olyat találsz ami nekem is nagyon fog tetszeni.

Addig pedig még rendezgetem a letöltéseket és a feliratokat más sorikból is...mert most csak letöltögetek.
Újabb kiszemeltem a hajón történő orvosi lesz. Nem tudom van e már fordítója, de legalább már a gépemen lesz . Na és megérkezett, elkezdődött PSH Új SOROZATA is.!!

Szóval ha akarnék sem tudnék unatkozni..várnak a házi teendőim is! ;) :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Szia Kata! Örülök, hogy vitted ezt a kis egyórás sorozatkát is!

Biztosan láttad már a fb-on, hogy nem fogom fordítani a testcserés sorit, mert nem tetszett az
első négy része. Ha befejezem a Sunshine-t, és még nem jön Peter Sheng új sorija az Oh My General,
majd kitalálok valamit.

Jó új sorozatokat kívánok neked!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 19:58

B.Marika írta:Szia Rita!
Aranyos kis sorozat volt!
Köszönöm szépen,hogy lefordítottad! :littlehearth:
Este még benézek!!!
:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1:

Szia Marika! Itt is sok boldog névnapot kívánok Neked!

Nagyon szívesen, örülök, hogy tetszett!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 20:00

Kata58 írta:Nagyon aranyos volt ez a kis film, érdemes volt megnézni és érdekes volt a részek utáni kis minitudorka..a mobiltartón nagyot nevettem... :))

Nagyon örülök, hogy tetszett! Sajnálom, hogy a részek végén lévő "valamikhez" nem volt
angol felirat, így nm tudtam lefordítani.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 20:03

Anyecska írta:Szia Rita!
Nagyon kedves kis sorozat volt. :)
Köszönöm szépen.

Szia Anyecska! Örülök, hogy megnézted, és hogy tetszett!

Nagyon szívesen!


Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. szeptember 10. 13:47

Szia Rita!

Aranyos kis sorozatocska volt!
Ir-csi gyújtotta fel a lámpát a végén nálam. :-) Túl fáradt voltam mert még ma is dolgoztam, hogy igennek, vagy nemnek vegyem a végét. :-)
Két összeillő ember, még ha különbözőek is.
Jót mosolyogtam a " lyukas" beteritő kendőn. Tényleg van olyan, és tényleg az őrült mobilosok miatt.
Tetszett még a lépcsős fali akasztó, aminek a tetején a cserepek voltak. Ötletes.
A szobornál zenélő srác, és ahogy táncolt a lány a ritmusra szintén tetszett.
Ami kiverte a biztositékot nálam: hajmosás közben birkákat etetni, és a megfiatalitás.
A muhahától viszont kifutnék a világból. :-)
Köszönöm Rita, hogy leforditottad.
Kicsi pihi, aztán kicsi fejtágitás és jön a sorozatod is estére.
Avatar
Mamka44
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. március 1. 15:29

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Mamka44 » 2017. szeptember 10. 14:36

Kedves Rita!
Köszönöm ezt a kis aranyos sorozatot! :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. szeptember 11. 20:58

Kedves Rita!
Megnéztem a Momo-t.Igazán jól esett ma este.Nem nagyon volt kedvem komolyabb filmet nézni.Ez pont kedvemre való lett.Nagyon szép helyen nyílt a szalon.A sok futó virág,szűk,hangulatos utca.
Mennyi mindent ki lehet fejezni csupán egy hajvágással,vagy enyhe bókokkal,bátorítással a vendégek felé.Sokszor nagyon jól esik az embernek.
Megfordult pár vendég típus a szalonban,mint a való életben.Nagyon kedves és szimpatikus volt a kis fodrászunk.A kicsit bátortalan szélcsapó is aranyos volt.Köszönöm a fordítást és a Megát. Üdv.Nagyi :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 5:25

f.ági írta:Szia Rita!

Aranyos kis sorozatocska volt!
Ir-csi gyújtotta fel a lámpát a végén nálam. :-) Túl fáradt voltam mert még ma is dolgoztam, hogy igennek, vagy nemnek vegyem a végét. :-)
Két összeillő ember, még ha különbözőek is.
Jót mosolyogtam a " lyukas" beteritő kendőn. Tényleg van olyan, és tényleg az őrült mobilosok miatt.
Tetszett még a lépcsős fali akasztó, aminek a tetején a cserepek voltak. Ötletes.
A szobornál zenélő srác, és ahogy táncolt a lány a ritmusra szintén tetszett.
Ami kiverte a biztositékot nálam: hajmosás közben birkákat etetni, és a megfiatalitás.
A muhahától viszont kifutnék a világból. :-)
Köszönöm Rita, hogy leforditottad.
Kicsi pihi, aztán kicsi fejtágitás és jön a sorozatod is estére.

Szia Ági! Nagyon szívesen ezt a kis könnyed sorikát!

Még nem láttam lyukas kendőt, az új volt számomra, viszont el tudom képzelni a szitut,
hogy a kedves vendég egy pillanatra sem hajlandó megválni a mobiljától, és szükség van
ilyenre. Meg azt is, hogy nincs ugyan a kezében, de állandóan ugrál, ha jelzést kap, hogy
üzenete jött.
Sok kis apró ötlet volt a soriban, ami nagyon aranyos volt, és egyedivé tette az apró szalont.

Türelmet a fejtágításhoz, és jó szórakozást a My Sunshine-hoz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 5:25

Mamka44 írta:Kedves Rita!
Köszönöm ezt a kis aranyos sorozatot! :movingflower: :littlehearth:

Kedves Mamka! Nagyon szívesen a feliratokat!

%%- @};- %%- :D %%- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 5:33

Magdimama írta:Kedves Rita!
Megnéztem a Momo-t.Igazán jól esett ma este.Nem nagyon volt kedvem komolyabb filmet nézni.Ez pont kedvemre való lett.Nagyon szép helyen nyílt a szalon.A sok futó virág,szűk,hangulatos utca.
Mennyi mindent ki lehet fejezni csupán egy hajvágással,vagy enyhe bókokkal,bátorítással a vendégek felé.Sokszor nagyon jól esik az embernek.
Megfordult pár vendég típus a szalonban,mint a való életben.Nagyon kedves és szimpatikus volt a kis fodrászunk.A kicsit bátortalan szélcsapó is aranyos volt.Köszönöm a fordítást és a Megát. Üdv.Nagyi :-h

Kedves Nagyi! Nagyon szívesen ezt a kis kényeztetést!
Jó néha ilyet is látni, amin nem kell
agyalni, csak ülni és nézni. Nekem meg arra jó, hogy ne essek ki a koreai nyelvből.

Egy rátermett fodrász nem csak a kliens hajával, hanem lelkével is foglalkozik. Az enyém
szokta is mondani, mennyi örömről, bánatról hall naponta. Vannak vendégek, akik után
legszívesebben lefeküdne, annyira kifárasztják. Leszívják az összes energiáját. Így van, ha
emberekkel foglalkozik valaki.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2017. szeptember 16. 16:42

Majdnem elfelejtettem,hogy megneztem ez a mini sorozatot is,koszonom Rita.
Nagyon aranyos volt,a fodraszlany igazan vidam,segitokesz es tiszta lelku.Jokat lehetett derulni nezes kozben.Nagyon jo volt,amikor rajott,hogy o az,aki tetszik a fiunak es el akarta "torolni" a fura frizurat. :D
Mi sem bizonyitja jobban a sikeret a sorozatnak,hogy az idosebb fiam megszolalt a hatam mogott"en is lattam"Ez nagy szo,mert o leginkabb japan vagy amerikai sorozatokat nez,koreaiban inkabb csak filmeket.
Tudnek meselni en is rola,mennyi mindent megosztanak a vendegek(kozmetikus voltam anno),de nem tennem,mert mindig jol tudtam hallgatni a megosztott bajokrol,oromokrol.Viszont sok haklis vendegrol is beszelhetnek,akik rendesen kiakasztottak ;)
Darinka
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2016. március 27. 10:29

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Darinka » 2017. szeptember 18. 18:36

Nagyon szépen köszönöm.:)
tanni
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. augusztus 15. 15:09

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: tanni » 2017. szeptember 22. 15:48

Drága Rita!
Nagyon köszönöm a cuki filmet/sorit, ahogy írtad, kellemes kikapcsolódás volt 1 órára!
Hálás köszönet az újabb gyöngyszemért!

Az ehhez hasonló történeteken keresztül jobban megismertem az országot, az emberek gondolkodás módját, a természeti környezet szépségét, színes kultúrájukat és mindezek arra inspiráltak, engem aki nem szeretek sok km-t utazni, elhatároztam, ha találok egy csapatot, akkor bizony elutaznék velük KOREÁBA!

Kedves Fanok!
Kérlek, Benneteket, akinek tudomása van olyan KOREÁBA szóló szerveződésről, amely megbízható és ember léptékű, az jelezze ezen a fórumon az információt!
Köszönettel, Tanni

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: ququcs » 2017. szeptember 23. 13:38

Szia Rita, és mindenkinek...
Kép :-h
Darinka
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2016. március 27. 10:29

Re: Momo Salon

HozzászólásSzerző: Darinka » 2017. október 3. 11:39

Köszönöm szépen. :)

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég