Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
cicus
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. március 26. 11:01

Szia Rita!
Sok minden történt ebben a részben is,de ennek a sorozatnak minden része érdekes
és izgalmas.Az jutott eszembe,hogy a csontvázak most kezdenek kiesni a szekrényből
a főszereplő családnál de az összes "baráti" házaspárnál is.Itt is látja az ember,hogy
mennyire a vágyak fogságában van az apa és ha erre nem tudatos sodródik tovább.
Hiába mondja a kislány,hogy annak aki bántja az anyukáját soha nem bocsát meg.
A látszat szerint ez megrendíti az apát,de reggel már koslat tovább a megkezdett úton.
Nagyon erősek itt az anyagban ezek a kötőerők és csak az nem esik csapdába,akit nem
az elme irányít,aki arra törekszik,hogy megismerje önmagát és a világot ahol él,aki tanul
a saját tapasztalataiból és arra használja az eszét,amiért van,hogy gondolkodjon.
Csak így követheti a tapasztalatot felismerés és akkor az ember már nem sodródik és
ő irányít és nem őt irányítják.Ez nem a könnyebbik út,de szerintem ez vezet ki ebből a
világból valami sokkal szebb és élhetőbb felé,amit mindenki érez is belül,a másik út
viszont egyre mélyebbre visz,távolabb a boldogságtól és a szenvedést erősíti.Azért
jó tudni,hogy van választási lehetőségünk :) Ezt látom kívül és a film is ezt tükrözi.
Csodás napot és Húsvét előtti hetet <3


Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. március 26. 12:29

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 6. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Spoiler: mutasd
Valóban nagyon jó és izgalmas rész volt, és itt nagyon egymásnak feszülnek az idegek.Úgy gondolom, hogy kizárólag Woo Ah-jin az ellenfél Bok-ja-nak, ha nem lennének meg a saját gondjai sokkal ügyesebb lenne, így viszont csökkent odafigyeléssel nem tud annyit elérni. De egyébként is Bok-ja sem bíz semmit a véletlenre. A teljes megsemmisítés az első meny irányába, meg a kaja készítő vállalkozás is a kezében van, és most következik a kakukk szindróma, jön a belső embere aki segítségére a ház "rendbetételéhez."

Szép hetet kívánok.Marcsi :)
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. március 26. 17:48

Ritám, köszönöm szépen a 6.-at is Begyűjtve. elnézegetem a képeket és a két hölgy nagyon elegáns jelenség.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13492
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 26. 18:19

holden24 írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm az újabb részét! :ymapplause:

Kedves Holden! Nagyon szívesen!

%%- :movingflower: %%- :D %%- :) %%- :movingflower: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13492
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 26. 18:38

cicus írta:Szia Rita!
Sok minden történt ebben a részben is,de ennek a sorozatnak minden része érdekes
és izgalmas.Az jutott eszembe,hogy a csontvázak most kezdenek kiesni a szekrényből
a főszereplő családnál de az összes "baráti" házaspárnál is.Itt is látja az ember,hogy
mennyire a vágyak fogságában van az apa és ha erre nem tudatos sodródik tovább.
Hiába mondja a kislány,hogy annak aki bántja az anyukáját soha nem bocsát meg.
A látszat szerint ez megrendíti az apát,de reggel már koslat tovább a megkezdett úton.
Nagyon erősek itt az anyagban ezek a kötőerők és csak az nem esik csapdába,akit nem
az elme irányít,aki arra törekszik,hogy megismerje önmagát és a világot ahol él,aki tanul
a saját tapasztalataiból és arra használja az eszét,amiért van,hogy gondolkodjon.
Csak így követheti a tapasztalatot felismerés és akkor az ember már nem sodródik és
ő irányít és nem őt irányítják.Ez nem a könnyebbik út,de szerintem ez vezet ki ebből a
világból valami sokkal szebb és élhetőbb felé,amit mindenki érez is belül,a másik út
viszont egyre mélyebbre visz,távolabb a boldogságtól és a szenvedést erősíti.Azért
jó tudni,hogy van választási lehetőségünk :) Ezt látom kívül és a film is ezt tükrözi.
Csodás napot és Húsvét előtti hetet <3

Szia Cicus! Tényleg peregnek a csontvázak! És sorra buknak le a férjek! Haha! A golfozó meg nem
is ember!

Nagyon igazad van abban, amit Jae-sukkal kapcsolatban írtál! Gyenge jellem, aki csak sodródik az árral.
Nem tud ellentmondani, nem tud lemondani, és nem tud nemet mondani. Sajnálom Ah-jin-t! Jól megvoltak
eddig együtt. Nem tudom mi lesz a vége, de azért még drukkolok, hogy Jae-suknak megjöjjön az esze. Bár
ha őszinte akarok lenni, olvasva, amit írtál, nem tudom elképzelni róla, hogy ne csak sodródjon, hanem
tudatosan irányítsa az életét. Valahogy nem az a fajta. Mindenesetre Ah-jin mellett jó helyen volt. Vajon
így gondolja-e ő is?

Nagyon szívesen!

Neked is kellemes húsvéti készülődést kívánok!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13492
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 26. 19:05

gyomar írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 6. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Spoiler: mutasd
Valóban nagyon jó és izgalmas rész volt, és itt nagyon egymásnak feszülnek az idegek.Úgy gondolom, hogy kizárólag Woo Ah-jin az ellenfél Bok-ja-nak, ha nem lennének meg a saját gondjai sokkal ügyesebb lenne, így viszont csökkent odafigyeléssel nem tud annyit elérni. De egyébként is Bok-ja sem bíz semmit a véletlenre. A teljes megsemmisítés az első meny irányába, meg a kaja készítő vállalkozás is a kezében van, és most következik a kakukk szindróma, jön a belső embere aki segítségére a ház "rendbetételéhez."

Szép hetet kívánok.Marcsi :)

Szia Marcsi! Nagyon szívesen a fordítást!

Én is ugyanezt gondolom Ah-jin és Bok-ja kapcsolatáról. Ah-jin az egyetlen, akit Bok-ja tisztel,
és akit az öreg feleségeként is tisztelni fog, a többi családtagot bármikor megeszi reggelire.

Szegény első sógornő! Még nem tudja, milyen tervei vannak BJ-nak a telefonjával például.

Tetszett, hogy Ah-jin maga akart utánajárni férje félreszédelgésének. Bátor, jellemes nő.

Kellemes húsvéti készülődést!


Hogy ez a nő meg mit kavar? Még nem tudtam rájönni:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13492
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 26. 19:15

ququcs írta:Ritám, köszönöm szépen a 6.-at is Begyűjtve. elnézegetem a képeket és a két hölgy nagyon elegáns jelenség.

Szia Éva! Nagyon szívesen! Az ápolót alakító Kim Sun Aht eddig nem lehetett elegánsnak mondani,
de a 7. résztől már ő is nagyon jól fog kinézni.

Jó gyűjtögetést!


Kép
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2018. március 26. 20:04

Szia Rita!
Köszönöm az eddigi részek feliratát. Kicsit lemaradtam a csapattól, ledöntött az influenza és eltemettek az egyéb munkák.
Remélem most már nekikezdhetek a nézésnek és beérlek benneteket. :)
Üdv: Anyecska
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. március 26. 20:58

Kedves Rita !

Hát folytattam a sorozatot de ...........ugynézni nekem nagyon vegyes érzéseket hoz ki belőlem.
Mivel a tettek embere vagyok engem fáraszt mikor valaki nem cselekszik mikor kellene Woo Ah Jinre gondolok,
A túlzott jószándék és naivitás, előbb utóbb visszaüt.
Egyébként nagyon összetett a sorozat nagyon jól bemutatja a gazdagok "elszált" világát.
Na de nem adom fel azért folytatom.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2018. március 26. 22:13

Rita, itt is köszönöm a 6. feliratot, és a feltöltést! Kép
Még tegnap késő este megnéztem Nelli feltöltésével, miután stabillá vált a netünk. (Központi gond volt a Diginél este 9 után.)
Változatlanul nagyon tetszik a történet.
Én is gondolkodtam rajta, hogy mit kavar az a nő... aki szándékosan provokálta a férjét, hogy jól helyben hagyja a liftben.
A doktor oppa sajnálatát akarja elérni, azért, mert szerintem már túl szeretne lépni a szerető szerepén. (Simán elvetetné magát vele.) Jól ledöbbent, mikor megtudta, hogy nem is az oppája verette meg a "vaddisznó férjét".

Kellemes húsvéti készülődést kívánok mindenkinek! :movingflower:
Az igazi tavasz még mindig várat magára... talán azért már havazni nem fog... ez a cuki nyuszikás fotó az fb-n kering, de itt is megosztom veletek. :)
Kép
Kép
KépKépKép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. március 27. 10:09

Köszönettel vittem a 6. részt, végre ide is eljutottam. :D . Végigolvastam a topikot, látom nem semmi rész lesz a 6. is.Most kimozdulok legalább a papírboltig, mert délutánra már esőt mond. Remélem Samu is vevő lesz rá! ;) :D :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13492
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 27. 18:24

Anyecska írta:Szia Rita!
Köszönöm az eddigi részek feliratát. Kicsit lemaradtam a csapattól, ledöntött az influenza és eltemettek az egyéb munkák.
Remélem most már nekikezdhetek a nézésnek és beérlek benneteket. :)
Üdv: Anyecska

Szia Anyecska! Ha úgy érzed, hogy most már nekikezdhetsz a nézésnek, akkor az azt
is jelenti, hogy meggyógyultál, és időd is több lett. Ez jó hír! Nagyon örülök neki!

Igazán klassz a sori! Nagyon fog tetszeni!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13492
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 27. 18:34

virag1 írta:Kedves Rita !
Hát folytattam a sorozatot de ...........ugynézni nekem nagyon vegyes érzéseket hoz ki belőlem.
Mivel a tettek embere vagyok engem fáraszt mikor valaki nem cselekszik mikor kellene Woo Ah Jinre gondolok,
A túlzott jószándék és naivitás, előbb utóbb visszaüt.
Egyébként nagyon összetett a sorozat nagyon jól bemutatja a gazdagok "elszált" világát.
Na de nem adom fel azért folytatom.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Ah-jin megítélésében nem értek egyet veled. Nekem nagyon szimpatikus a karaktere.
Ilyen normális gondolkodású, igazságos, önzetlen gazdag nőt még soha nem láttam koreai sorozatban.
Minden gondolata a saját, és a tágabb családja körül forog. Soha nem tenne olyat, amivel bepiszkítaná
a nevüket, vagy szóbeszéd tárgyává tenné. Park-Bok-ját sem olyan egyszerű kitennie a házból, hiszen
az apósa vakon bízik benne, és mégiscsak ő az úr a házban. De a mai részben, amit mindjárt kiteszek,
látható, hogy minimálisra próbálja csökkenteni a házassággal járó kockázatokat. És nagyon jól kezeli
a férje és a festőnő ügyét is.

A sori még összetettebb lesz, ahogy a 7. rész befejezése után látom a család helyzetét.

Örülök, hogy folytatod! Szerintem meg fog változni a véleményed Ah-jinről!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13492
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 27. 19:01

Unni2011 írta:Rita, itt is köszönöm a 6. feliratot, és a feltöltést!
Még tegnap késő este megnéztem Nelli feltöltésével, miután stabillá vált a netünk. (Központi gond volt a Diginél este 9 után.)
Változatlanul nagyon tetszik a történet.
Én is gondolkodtam rajta, hogy mit kavar az a nő... aki szándékosan provokálta a férjét, hogy jól helyben hagyja a liftben.
A doktor oppa sajnálatát akarja elérni, azért, mert szerintem már túl szeretne lépni a szerető szerepén. (Simán elvetetné magát vele.) Jól ledöbbent, mikor megtudta, hogy nem is az oppája verette meg a "vaddisznó férjét".

Kellemes húsvéti készülődést kívánok mindenkinek!

Szia Unni! Nagyon szívesen, Nelli nevében is! Pár perc és nézheted a 7. részt is online. Nellinek most
küldtem el a feliratot - pár perce lettem készen.

Garantálom, hogy továbbra is nagyon fog tetszeni a történet! Ez is olyan jó rész volt, hogy nem bírom ki,
hogy ne tegyen ki, pedig a 8.-kal együtt akartam.

Neked is kellemes húsvéti készülődést kívánok! Cuki volt a képecskéd!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13492
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 27. 19:02

Kata58 írta:Köszönettel vittem a 6. részt, végre ide is eljutottam. :D . Végigolvastam a topikot, látom nem semmi rész lesz a 6. is.Most kimozdulok legalább a papírboltig, mert délutánra már esőt mond. Remélem Samu is vevő lesz rá! ;) :D :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd

Kata, azonnal jöhetsz a 7. részért is!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :D :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13492
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 27. 19:07

Jó szórakozást kívánok a 7. részhez!

Nagyon tetszett! A 8. résszel együtt akartam kitenni, de kár lenne nem azonnal megnézni.

Minden percét élveztem!


Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity (7/20)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. március 27. 20:41

Szia Rita, köszönöm szépen a 7.-et is :ymhug: @};- :movingflower: :-H :littlehearth:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Woman of Dignity (7/20)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. március 27. 21:11

Kedves Rita! Köszönöm szépen a 6-7. részeket.Azt hiszem egyenlőre begyűjtöm a feliratokat.Talán a jövő héten kezdem nézni.
Kellemes húsvéti készülődést és ünnepet kívánok! :littlehearth: Üdvözlettel Nagyi
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Woman of Dignity (7/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. március 27. 21:42

Köszönöm Rita a 7. részt. Nagyon eseménydús volt, nagyon tetszett, de legjobban az alábbi érett és bölcs párost szeretem. :x

Kép
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Woman of Dignity (7/20)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. március 27. 22:45

szia. köszönöm szépen az újabb részt :):) ;)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (7/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. március 27. 22:49

Szia Rita!
Éreztem,hogy nem fogod kibírni és felteszed a 7.részt azonnal ha elkészül és
nagyon jól tetted :ymblushing: persze én itt habzsolnám az élvezeteket és
nézném zsinórban,annyira tetszik.Imádtam Ah-jint,ahogy megszervezte a
találkozót a két "latorral",átéreztem milyen nehéz lehetett nyugodtnak és
méltóságteljesnek maradni ebben a fájdalmas helyzetben,és mégis nagyon
keménynek és határozottnak.Le a kalappal előtte,nem hiszem,hogy sokan
utána tudnák csinálni.Persze kifelé jövet a folyosón azt is láttuk,közben mi
zajlott benne.A kislány annyira cuki volt,aztán az a rajz :-q Persze a nő
nagyon ostoba és közönséges,látszott a különbség.A férj pedig milyen büszke
volt magára ,mert mi az,hogy nem ugranak rögtön a nyakába amiért őket
választotta a nagy szerelme helyett,aki elég durván bánt vele az étteremben.
Bár lehet van aki ezt szereti nem vagyunk egyformák.Ahogy az előzetest néztem
jó pörgős lesz. Bok ja átváltozik és beindul rendesen,hát alig várom a folytatást :)
Éppen ma vettem észre,hogy nem régen kezdődött egy sorozat amiben Kim Sun Ah
játszik és az úgy látom vígjáték,majd bele is nézek.Nagyon jó a szereposztás is.
Megköszönni meg majdnem elfelejtettem itt nagy örömömben.Köszönöm szépen,
a munkádat és,hogy ilyen örömet okoztál újra.

Jó éjszakát szép álmokat :x


Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Woman of Dignity (6/20)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2018. március 27. 23:57

Rita írta:Jó szórakozást kívánok a 7. részhez!

Nagyon tetszett! A 8. résszel együtt akartam kitenni, de kár lenne nem azonnal megnézni.

Minden percét élveztem!


Rita, de jól tetted, hogy nem vártad be a 8. részt! :x Már meg is néztem. :ymapplause: Nagyon tetszett!
Gabóci, engem is lenyűgözött a bölcs páros. :littlehearth: :littlehearth:
Spoiler: mutasd
A kicsi lány talán még bölcsebb... amikor azt mondta, hogy apát is szeretni kell.
A mamának még nem megy, hiába volt a "megbocsátás meditáció".
A házastársak beszélgetése elmaradt, ezt hiányolom. Vannak dolgok amik evidensnek tűnnek, de mégsem azok. :-? Annak, hogy az apa "megbotlott", mélyebb oka van, és nem csak az, hogy kissé bugyuta és irányítani kell.
Az nagy kérdés, hogy most büntetni kell, ha igen mennyire, vagy éppen felkarolni. Az "apát is szeretni kell" mondat nagyon találó, hogy ne "taszítódjon vissza, vagy éppen más karjaiba. x_x

Kíváncsian várom a folytatást!
Kép
KépKépKép
Marika53
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 22. 22:26

Re: Woman of Dignity (7/20)

HozzászólásSzerző: Marika53 » 2018. március 28. 6:12

Nagyon szépen köszönöm a munkádat,munkátokat , nagyon tetszik a sorozat hálás vagyok a lehetőségért hogy nézhetem és érthetem :littlehearth: :movingflower:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Woman of Dignity (7/20)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. március 28. 17:27

Szia Rita! Köszönöm szépen a 6.-7.rész fordítását és a B.B. fordítását is! :littlehearth: :x
Régen voltam itt, beteg lettem (tüdőgyulladás) de már jól vagyok!
:flower1: %%- :flower1: %%- :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (7/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. március 28. 21:12

Húú most látom már kint van a 7. rész, én meg úgy felhúztam magam a 6. felénél, hogy abbahagytam. Na mindegy , viszem a 7. rész feliratát, és majd együtt a kettőt befejezem. Természetesen a lebukások nyilván megtörténnek, és mindenki másként reagálja le. még nézői szemmel is. :D :-o
Hiába, nem vagyunk egyformák.
Köszönöm Rita az újabb részt, lehet mire meg tudom nézni éppen be is fut majd a 8.
Ja a kimozdulásból nem lett ma semmi, viszont jól tettem hogy nem mentem sehova, ma befutott az Erzsébet utalvány és apu is egykét apróságot hozott, hogy lehessen neki kalács sütve... :D . Holnap azokra készülök elő, holnapután meg sütés! Na mentem is ma elég volt a benyomásokból élményekből... :D :-o :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég