Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 8. 5:26

Danna írta:Kedves R​i​ta, ö​römmel konstatáltam, hogy​ ​azt szűrted le te is, amit én is.
​Szerintem a párbeszédek ad​j​ák a sorozat sava-borsát​, nincs mit csodálkozni azon, hogy szeretted fordítani.
A fordítónak tényleg külön öröm lehet​, ha kedvére való egy-egy párbeszéd.​
Legyen szép heted!!

Igen, és ehhez még hozzájárul az angol felirat minősége, ami ebben az esetben egész jó volt.
A koreai fordítók magasabb szinten tudnak angolul, mint a kínaiak, ezt már többször írtam,
bár már náluk is látszik javulás. A koreai soriknál még az is előny, hogy sokszor több felirat
is készül (a Womannál is így volt), ami nagy segítség.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 8. 5:44

Gabóci5 írta:Szia Rita! Köszönöm a munkádat, végére értem a Womannak, hihetetlen, hogy ez volt a 67. sorozatod. \m/ :-bd Töretlen lelkesedést kívánoka továbbiakban is, nézőid örömére. :D Sokan leírták véleményüket, nem ismétlem meg. Sun Ah tökéletesen formálta meg Bok-ja szerepét, talán ezért nem volt szimpatikus a karaktere. Láthattuk, hogy a beleszületett sok pénz mennyire torzítja a személyiséget, és hogy a pénz nem boldogít. Ha Bok-ja és Ah-jin más körülmények között találkoznak, talán még barátok is lehettek volna. Ahn Jae-Suk hihetetlenül infantilis alakján jókat szórakoztam. A főbb szereplők közül Ah-jin a kislányával és az ügyvéd vált ki ebből a torz elit rétegből. Szép befejezés volt az egymásra találásuk. \:D/ Nagyon sajnáltam ennek a világnak az áldozatát, a fiút. :( Az apa önfeláldozása sajnos nem volt eredményes. Végig érdekes, élvezetes volt a történet. :)

Szia Gabi! Neked is nagyon szívesen az élményt!

Én szinte végig kedveltem Bok-ját, és sokszor drukkoltam is neki, ami egyébként néha
problémát is okozott nekem, hiszen nem volt helyes, amit csinált, és az életben, ha én
éltem volna át hasonló "támadást" a családom ellen, biztosan utáltam volna az illetőt.

A többiről azt gondolom, amit te. Most hirtelen csak a Goddess of Marriage jut eszembe,
ami szintén a gazdagok életét mutatta be, és láttam is. Förtelem volt az is (már nem a
sorozat). Ennek ellenére, Koreában is mindenki gazdag férjet akar kifogni magának.

Örülök nagyon, hogy a 67. sorozatomat is együtt nézhettük!

Szép napot kívánok!


Most kezd virítani a bodza mifelénk:

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2018. május 12. 10:14

Kedves Rita!
Nagyon koszonom a munkadat es a lehetoseget,hogy lathattam ezt a sorozatot(is).Vegig lekototte a figyelmemet,jol megirt forgatokonyv alapjan.
Veled ellentetben,nekem nem volt szimpatikus a Bok-ja,mar az elejen latszott szamomra,hogy valamiben santikal,foleg az a megjatszott felenksege stb.A vegen kezdett mas lenni,de mar keso volt,elvesztette az eletet,de ez varhato volt.Elonyere irom,hpgy az elnokot valoban szerette.A csalad tobbi tagja csak a sajat dolgaval volt elfoglalva,kivetel a masodik meny.Jol mondta Bok-ja,hogy hol voltak eddig,mikor az apjuk korhazba kerult.
Koszonom megegyszer Neked.
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. május 12. 13:09

Kedves Rita! Ígéretemhez híven jöttem, mert végére értem a sorozatnak. Az elején nehezen indult, nem igazán kötött le, de ugyanakkor meg kíváncsi voltam a folytatásra.Nem mondhatom,hogy nem tetszett a sorozat ,mert akkor nem várom a következő részt ,de azt sem írhatom,hogy szerettem ,mert az meg nem lenne igaz .
Ugyanakkor összességében jó sorozat volt, kiváló színészi játékkal. Nem bántam meg, hogy végignéztem és a végére érve azt gondolom hiba lett volna abba hagyni.
Amit írtam róla az is olyan vegyesre sikerült,mint az érzelmeim voltam a sorozat nézése közben.
Még egyszer köszönöm ,hogy fordítottad.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 13. 6:26

boszorkany írta:Kedves Rita!
Nagyon koszonom a munkadat es a lehetoseget,hogy lathattam ezt a sorozatot(is).Vegig lekototte a figyelmemet,jol megirt forgatokonyv alapjan.
Veled ellentetben,nekem nem volt szimpatikus a Bok-ja,mar az elejen latszott szamomra,hogy valamiben santikal,foleg az a megjatszott felenksege stb.A vegen kezdett mas lenni,de mar keso volt,elvesztette az eletet,de ez varhato volt.Elonyere irom,hpgy az elnokot valoban szerette.A csalad tobbi tagja csak a sajat dolgaval volt elfoglalva,kivetel a masodik meny.Jol mondta Bok-ja,hogy hol voltak eddig,mikor az apjuk korhazba kerult.
Koszonom megegyszer Neked.

Kedves Éva! Mindent nagyon szívesen! Örülök nagyon, hogy neked is bejött a sorozat!

Nálam sem puszta szimpátia volt, amit Bok-Ja iránt éreztem, hanem attól bonyolultabb,
összetettebb érzés, aminek nem is tudtam okát adni korábban. Magam sem értettem, miért
nem ítélem el úgy BJ-t, ahogy a tette alapján elvárható lenne. Zavart is egy kicsit ez a dolog.
De azt hiszem, már tudom, miért nem tudtam haragudni rá, a férjéhez való viszonya miatt.
Őt igazán szerette, és amíg együtt voltak (utána is, de velünk azt csak a vége felé vetették
észre) csak a javát szolgálta, és azt nézte, neki mi a jó.

Szép vasárnapot és jó egészséget kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 13. 6:36

MinGi írta:Kedves Rita! Ígéretemhez híven jöttem, mert végére értem a sorozatnak. Az elején nehezen indult, nem igazán kötött le, de ugyanakkor meg kíváncsi voltam a folytatásra.Nem mondhatom,hogy nem tetszett a sorozat ,mert akkor nem várom a következő részt ,de azt sem írhatom,hogy szerettem ,mert az meg nem lenne igaz .
Ugyanakkor összességében jó sorozat volt, kiváló színészi játékkal. Nem bántam meg, hogy végignéztem és a végére érve azt gondolom hiba lett volna abba hagyni.
Amit írtam róla az is olyan vegyesre sikerült,mint az érzelmeim voltam a sorozat nézése közben.
Még egyszer köszönöm ,hogy fordítottad.

Kedves Zsike! Köszönöm szépen a visszajelzésedet! Ha hamarabb írod, hogy nem a te sorozatod a
WoD, téged is lebeszéltelek volna a megnézéséről, de nem írtad, így végig is nézted. Úgy látszik,
neked volt igazad, mert azt írod, nem bántad meg.

Örülök nagyon a te véleményednek is, mert hátha lesz más is, akit a véleményed a továbbnézésre
fog sarkallni. A következő rövidke sorozatomon nem kell agyalni, csak hátradőlni és szórakozni.
Remélem tetszeni fog!

Kellemes vasárnapot kívánok!

Kép
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: onna » 2018. május 13. 11:50

Épp, hogy befejezted, még szusszanásnyi időt sem hagytál magadnak és máris újabb sorozaton jár az elméd? A The miracle we-be belenéztél? Nagyon jó színészek játszanak benne és érdekesnek tűnik a történet. Arról mi a véleményed? Esetleg valamikor???
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 13. 12:03

Szia Onna! Nem akartam, de pont azelőtt tették fel az avistazra, amikor beléptem.
Megnéztem az első részt, nagyon megtetszett, és pár nap múlva bele is kezdtem.

Szinte egész júliusban nem leszek itthon, ezért csak ilyen kis rövideket fogok fordítani,
vagy filmeket. Majd csak augusztusban kezdek valami komolyabba, de az kínai lesz.
Korea csak kiruccanás az életemben. Maradok Kínában. Máris hiányzik.

Halkan jegyzem meg, hogy ez, amit írtam sincs kőbe vésve. Nálam még én sem tudom,
hogy mi lesz a következő fordítani valóm. Sokszor előre nem látható véletlenek döntenek.

Szép napot! Pár óra múlva kiteszem ezt a kis aranyos sorikát!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 13. 13:30

Jó szórakozást kívánok a You Drive Me Crazy - Megőrjítesz c. négy részes
koreai sorozatomhoz!


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&t=173

Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. május 14. 18:23

@};- ^:)^ :-h :flower1: :littlehearth:
Köszönöm!! :)
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. május 18. 22:12

Kedves Ritám!
Kicsit nyögvenyelősen, de haladok a sorozattal (ma megnéztem két részt).
Sokat gondolkodtam, hogy miért megy ilyen lassan a nézése, de igazándiból nem találok rá magyarázatot. Jó történet zseniális szereplőkkel, de ez a világ, a benne élő gazdag emberekkel, azok vélt vagy valós kiváltságaival, igen messze áll az én világomtól. Nem tudom elfogadni és megérteni a gondolkodásmódjukat. A legtöbbjük olyan szánalomra és megvetésre méltó.
Közben megnéztem az utána lefordított rövid sorozatocskádat. Nagyon kis aranyos történet volt.
Köszönet az eddigiekért, és várom a következőt :)
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 19. 18:32

lizzismith írta:Kedves Ritám!
Kicsit nyögvenyelősen, de haladok a sorozattal (ma megnéztem két részt).
Sokat gondolkodtam, hogy miért megy ilyen lassan a nézése, de igazándiból nem találok rá magyarázatot. Jó történet zseniális szereplőkkel, de ez a világ, a benne élő gazdag emberekkel, azok vélt vagy valós kiváltságaival, igen messze áll az én világomtól. Nem tudom elfogadni és megérteni a gondolkodásmódjukat. A legtöbbjük olyan szánalomra és megvetésre méltó.
Közben megnéztem az utána lefordított rövid sorozatocskádat. Nagyon kis aranyos történet volt.
Köszönet az eddigiekért, és várom a következőt :)

Kedves Lizzi! Ne szenvedj vele! Nem kell! Annyi rengeteg sorozat van, ott kell
hagyni, ami nem tetszik. Mikor néző voltam, mindig ezt tettem. Nem pocsékoltam
az időmet olyanra, amiről menet közben láttam, hogy nem az igazi.

Örülök, hogy a kis négy részes tetszett és remélem, hogy a következő kicsi vagy nagy
sorozatom is fog. Hihetetlen, mennyire megosztó lett a Woman! Nem gondoltam volna.

Nagyon szívesen az eddigieket!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 19. 18:32

ququcs írta:Köszönöm!! :)

Szívesen!

:flower1: :D :flower1:
Darinka
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2016. március 27. 10:29

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Darinka » 2018. május 20. 13:27

Nagyon szépen köszönöm.:)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 22. 6:10

Nagyon szívesen!

%%- ~o) %%- :D %%- ~o) %%-
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. május 27. 17:30

Szerbusz Rita! Benyelt ez a sorozat...végre volt időm nekikezdtem, és nem is tudom abbahagyni. Tetszik, kíváncsi vagyok mi lesz a vége...vajon ez az álnok "ápoló" elnyeri e a méltó büntetését? Most vagyok a 17. résznél....ma mindenhogyan befejezem. Egyébként a férjet ( a biciklist) játszó színészt még nem ismerem, nem láttam egy sorozatban sem. A rá osztott szerepet remekül alakítja.
Szép napot kívánok
:Kép
Mégis csak láttam már ezt a színészt a
Glamorous Temptation (MBC, 2015)
Mask (SBS, 2015) és a Two Weeks (MBC, 2013) sorozatokban csak nem ismertem fel :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 30. 19:14

Szia Éva! De örülök a véleményednek! Ha olvastad a fenti hsz.-kat láthattad, hogy bizony megosztott
bennünket ez a sori.

Minden főbb szereplőnek nagyon-nagyon tetszett a játéka, és ez alól a család második fia, a biciklis
sem volt kivétel. Nagyon jókat szórakoztam rajta. Én még nem láttam semmiben, de talán még fogom.

Szép estét kívánok!


Kép
kelemen73
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. január 1. 14:32

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: kelemen73 » 2018. május 31. 20:02

Üdvözletem!

Hálásan köszönöm a fordítást, igazi minőségi munka lett, csak így tovább ^:)^


Kelemen73
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 1. 16:35

Kedves Kelemen73!
Nagyon szívesen a fordítást, és köszönöm a dicséretet! Nagyon jólesett!


Kép
kelemen73
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. január 1. 14:32

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: kelemen73 » 2018. június 2. 22:39

Rita írta:Kedves Kelemen73!
Nagyon szívesen a fordítást, és köszönöm a dicséretet! Nagyon jólesett!


Szia.
Mi csak ennyivel tudjuk kifejezni a hálánkat, nélkületek esélyünk sem lenne bepillantást nyerni Ázsia különleges világába. Őszintén mondva tavaly ősszel láttam az első koreai sorozatot, de azóta a rabja lettem ennek a szokatlanul más kultúrának. Az elsőre sokszor irritáló nyelv mára a kedvencemmé vált és odáig jutottam, hogy már örömmel hallgatom a sorozatokban szereplő színészeket.
Nem akarlak untatni a személyes dolgaimmal, még egyszer szeretném megköszönni a munkádat és jó egészséget kívánni a jövőben is ehhez az önzetlen hobbidhoz.

Üdvözlettel

Kelemen 73
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 7. 5:14

Kedves Kelemen! Bocs, valahogy elkerülte a figyelmemet, hogy írtál. Egyáltalán nem untatsz!
Mindenki kísértetiesen hasonló módon kerül kapcsolatba és lesz rabja Ázsiának. Én is Korea
függő lettem először, de ma már a kínai sorozatokat szeretem a legjobban. Én is úgy jártam
a nyelvvel, mint te, és mire megszoktam a koreait, a többi még furcsábbnak tűnt. A mandarin
főleg, de ma már az a kedvencem.

Mindent nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
jakabkne
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2017. augusztus 27. 12:08

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: jakabkne » 2018. június 16. 15:35

Szia Rita!Ezt a remek sorozatot korábban néztem meg.Ma hozzászólós formában vagyok,teljesítenem kell az elmaradásokat.Nagyon izgalmas, végig a képernyő elé szegezett a történet.Mindkét színésznő nagyon jól játszott.Köszönöm a fordítást.Üdv:Csilla :-bd :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 17. 16:08

jakabkne írta:Szia Rita!Ezt a remek sorozatot korábban néztem meg.Ma hozzászólós formában vagyok,teljesítenem kell az elmaradásokat.Nagyon izgalmas, végig a képernyő elé szegezett a történet.Mindkét színésznő nagyon jól játszott.Köszönöm a fordítást.Üdv:Csilla :-bd :-h

Szia Csilla! De jó, hogy kedved volt hozzászólni! Jó véleményből soha nem elég! Örömmel
olvastam a tiédet is. Én is úgy voltam vele, mint te, de volt, aki végig sem tudta nézni.
Megosztó sorozat volt a drágám!

Egyetértek, a két főszereplő is szuper volt, de a kislány, és az apuka játéka is nagyon tetszett.

Nagyon szívesen a fordítást és az élményt!

Kép
BINGOOO
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. március 20. 11:05

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: BINGOOO » 2018. június 29. 22:28

Kedves RITA!Köszönöm a felirataidat,és azt a lehetőséget,hogy Kim Hee Sunt egy újabb sorozatban láthassam! :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 30. 8:24

szia Rita, láttam kitetted a DA-r is a két soridat, írtam hozzá véleményt, hátha így több érdeklődőt vonz majd... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég