Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 5. 6:47

dolores953 írta:Szia Rita

Köszönöm a 16-20.rész feliratát. :)
Tartok egy kisebb fajta maratont, kíváncsi vagyok nagyon a végére.
A gyilkos személyére volt jelöltem, nemsokára megtudom eléggé ismerem-e
az embereket. ;)

Szia Dolores!

Nagyon szívesen az utolsó részeket! Eltaláltad a gyilkost?


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 5. 6:58

B.Marika írta:Szia Rita! Együtt néztem meg a három rész. Egyetértek a hozzászólásokkal ezért külön már nem írok róla. Nagyon szerettem a sorozatot, a női főszereplők lenyűgözőek voltak. Változatos részek voltak,tetszett nagyon!!! Újra megfogom nézni az biztos.
Nagyon köszönöm, hogy lefordítottad! :littlehearth: :littlehearth:
Várom az újabb sorozatot!

Szia Marika! Teljes mértékben egyetértek veled! Lenyűgöző volt a két női főszereplő, de az összes
többire sem lehetett panasz. A férjet alakító színészt is azonnal megkedveltem, nagyon-nagyon jól
hozta a karakterét.

Valóban mind a húsz rész érdekes volt valamiért. Néha nem tesz jót egy sorozatnak, ha sok mellékszál
van, de itt azok is fenntartották az érdeklődésünket, ráadásul úgy, hogy nem nyomták el a főmotívumot.

Nagyon örülök, hogy neked is ennyire tetszett a Woman!

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 5. 6:59

Mojzsita írta:Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :x

Nagyon szívesen!

%%- :movingflower: %%- :D %%- :movingflower: %%-
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. május 5. 7:09

Kedves Rita! Köszönettel vittem a feliratokat. Remélem hétvégén meg tudom nézni ( legalább is nagy részét) azután jövök.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 5. 7:19

Erzsike54 írta:Kedves Rita ! Nagyon szépen köszönöm a Women Dignity fordítását ! Bevallom őszintén azért nem jöttem hamarabb hozzád ,mert valahogy nem tudtam mit kezdeni ezzel a sorozattal . Az első rész után úgy gondoltam ,nem igazán akarom megnézni ,a két színésznőt akik Ah-Jint és Park Bokját játszák nagyon szeretem őket és tényleg csak ő miattuk mondogattam na még egy rész megnézek és újból na még egy részt .Nem szerettem ezt a Park Bokja karaktert ,de rá kellet jönnöm ,nagyon tökéletes a színésznő ha én nem szeretem ,mert valójában tökéletesen hozta ezt a karaktert ,Ah Jint nagyon szerettem az első perctől ,legalább annyira csodáltam mint Park Bokja.
Valami mindig idegesített ,de közbe meg mindig vártam a következő részt .Nem akartam azt írni hogy nem tetszik a sorozat ,mert akkor nem várom a következő részt ,de azt sem tudtam írni hogy szeretem ,mert az meg nem lett volna igaz .Teljes érzelmi káosz volt számomra ,haragudtam az öreg emberre( Nem szeretem azt a színészt ) hogy ennyire meglehet vezetni ,közben meg megértettem mert a gyermekeitől semmi szeretettet nem kapott ,csak a pénze kellet volna .Haragudtam a férjre ,mert nem értette hogy a felesége mért nem akar egy komúnában élni a szeretővel ,a festőnőről meg nem is akarom le írni a véleményem .Valójában akkor jöttem rá hát én szeretem ezt nézni mikor Ah Jin beköltözött a házba .Jó kis görbe tükör ez a sorozat a koreai gazdagoknak akik unalmukba nem tudnak mit kezdeni magukkal ,biztos magukra ismernek egy egy karakterből ,de nem kell el menni Koreáig nálunk is van egy réteg akik magukra ismerhetnek .Nekem a vége nagyon tetszett ,bár már mindenkire gyanakodtam ,csak a fiúra nem ,nem akarom hogy ő bűnhődjön ,igaz nagykorú vállalnia kéne a következményeket ,de valójában ő egy vétlen áldozat .Nagyon köszönöm még egyszer ,hogy láthattam ezt a sorozatot .Nagyon szép nyarat kívánok ,pihenj jó sokat ,rád fér és gratulálok a 67 sorozathoz ! Nagy ,nagy szeretettel Erzsébet ! Majd nem elfelejtettem imádtam a kislányt ,túltett az apján a barátnőn ő kapta meg azok eszét is a természettől !!

Kedves Erzsébet! Ha korábban írtad volna, hogy nem az eseted a sorozat, lebeszéltelek volna a
folytatásról (ahogy pár embert lebeszéltem előtted). Én sem néztem meg soha azokat a sorikat,
amik pár rész után sem tetszettek, de volt, aminek az első rész után is mennie kellett, mert
annyira irritált valamelyik szereplő, és tudtam, hogy ez végig így lesz. Nem szabad olyan sorira
időt pazarolni, ami nem tetszik maradéktalanul. Kár az értékes szabadidőért.

A hsz.-od alapján érzem, mennyit viaskodtál magadban, hogy folytasd vagy ne, de ha a befejezés
mellett döntöttél, akkor talán mégsem sajnálod a nézésére fordított időt. Hálás vagyok a két
szuper főszereplőnőnek, hogy maradásra bírtak! Azt is kiolvasom a soraidból, hogy jó sokféle
érzelmet kiváltottak a szereplők és a történet. Talán ez is része volt annak, hogy mindig folytatni
tudtad.

Mindegy is, hogy mi volt az itt tartó erő, lényeg, hogy maradtál, és újra együtt mozizhattunk!

Köszönöm a kedves szavaidat! Még a nyár előtt fogok fordítani, csak hosszú soriba nem akarok
már belefogni, mert nem tudnám az elutazásom előtt befejezni.

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 5. 7:24

gyomar írta:Szia Rita!
Hálásan köszönöm neked az utolsó, befejező 20. rész feliratának a fordítását. ^:)^ :-h
Gratulálok az újabb befejezett sorozatodhoz, és hálás vagyok, hogy ismét együtt volt utunk.
Nagyon kedvemre való volt a sorozat és annak a befejezése is.
Szép és pihentető hétvégét kívánok.
Marcsi :)

Szia Marcsi! Mindent nagyon szívesen! Köszönöm szépen a gratulációdat!

Boldog vagyok, hogy újabb sorozatot nézhettünk együtt, és örülök, hogy
neked is ennyire tetszett a Woman of Dignity!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: onna » 2018. május 5. 9:12

Kedves Rita,
Megnéztem és bejött, akire gyanakodtam. Azon viszont majd elájultam, hogy olvasom, ez a 67. filmsorozat fordításod. Nem semmi! :-o :-o :-o :-o :-o Hihetetlen gőzerőd van. ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ Honnan veszed? :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Hol termelődik benned ennyi energia? :-bd :-bd :-bd
Köszönet a munkádért és még remélem eljutsz a 100. fordításig is, ha nem adod addig fel! :ymparty: :ymparty: :ymparty: :o) :o) :o) :o) :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Szép hétvégét kívánok Anyák napja alkalmából a mi kis fordító anyácskánknak! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 5. 9:26

onna írta:Kedves Rita,
Megnézem és bejött, akire gyanakodtam. Azon viszont majd elájultam, hogy olvasom, ez a 67. filmsorozat fordításod.
Nem semmi! Hihetetlen gőzerőd van. Honnan veszed? Hol termelődik benned ennyi energia?
Köszönet a munkádért és még remélem eljutsz a 100. fordításig is, ha nem adod addig fel!


Szia Onna! Nem gondoltam volna, hogy van, aki rá gyanakodott! Szemfüles vagy!

Én is csak a honlapomról tudom, hogy a 67.-nél tartottam, mert az magától számolja.

http://ezoritusubs.com/

Eddig volt bennem erő, kedv, lendület, ötlet, kitartás, és remélem még sokáig lesz! De abban
már nem vagyok annyira biztos, hogy meg tudom-e ünnepelni a 100. sorozatomat.
Még messze van, annyi minden történhet addig.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 5. 11:37

Rita! Csak jó dolgok történjenek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 5. 11:44

Kata, nem rossz dologra gondoltam, hanem arra, hogy a lelkesedésem megmarad-e.
Ki tudja, mikor jön el az az idő, amikor úgy érzem, nincs már kedvem a fordításhoz.

Nem szeretném, ha mostanában lenne, de előre semmit sem lehet tudni.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 5. 16:09

Az a cukorfalat.. :ymblushing: :D
akkor jó, egyébként még a fordítóknak is kell pihenő, legalább annyi, hogy mást is csinálhasson, amihez kedve van. Az iskolai szünet meg úgyis elröppen... ;) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :x
gylaci
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. február 28. 12:06

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: gylaci » 2018. május 5. 18:23

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az összes feliratot, mikor megláttam hogy Kim Hee Seon szerepel a fordított sorozatodban,
azonnal jöttem minden friss részért. Őt már akkor kedveltem mikor még azt sem tudtam hogy létezik koreai filmipar,
a lövöldözős-verekedős filmek közt Jackie Chan oldalán tűnt fel a The Myth c. moziban.
Igaz most még csak elraktároztam a feliratokat, így nem tudok érdemben hozzászólni.
Sosincs annyi időm amennyit szeretnék ezért is maradtam meg csak a koreai sorozatoknál, más országok irányába még
nem kalandoztam így én is örültem hogy innen fordítasz.
Nagyon köszönöm a munkádat és hogy ezt megosztod a mi örömünkre!!!
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Danna » 2018. május 5. 21:36

Szia Rita!
Nagy nagy köszönet a dráma fordításáért, minden várakozást megér ez a történet is!​
Mit is üzen ez a dráma?
"Pénzért csak a kérgét kapod meg mindennek, nem a magvát.​"​
Bok-Ja tragédiája, hogy úgy gondolja a pénz minden, és ha megvan, olyan lesz, mint Ah-Jin........
Összességében nagyon élveztem ezt a ​sorozatot, és a színjátszás is egyszerűen fenomenális volt.
​Érdekes volt az események kibontakoztatása, remekül szemléltetik a jóléti társadalom életmódját.
Kim Hee Sun és Kim Sun Ah jeleneteiben szinte tapintani lehetett a feszültséget... (brrr..)
A párbeszédek, szituációk nagyon ott vannak​, és persze minden karakter.
A csavar a történetben meglepett,​ végül is tetszett ahogy a gyilkos kilétére fény derül.​ (Okos volt, és egyben drámai.)
​Hűű.. és azok a tökéletesen időzített poénok!

Kép

KépKép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2018. május 5. 22:10

Rita írta:
Eddig volt bennem erő, kedv, lendület, ötlet, kitartás, és remélem még sokáig lesz! De abban
már nem vagyok annyira biztos, hogy meg tudom-e ünnepelni a 100. sorozatomat.
Még messze van, annyi minden történhet addig.


Kedves Rita, én azért bizakodó vagyok, ami majd a 100. jubileumodat illeti! :ymhug: Most is milyen jó sorit választottál! Biztos kézzel nyúltál bele. :x
A legjobb rendező díját kapta érte Kim Yoon -cheol most. :movingflower: Megérdemelten kapta meg, mert a történeten, és a remek színész alakításokon túl, nagyon tetszett az az atmoszféra, amit a soriban teremtett. :-bd


Kép
KépKépKép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. május 5. 23:40

Szia Rita!

Gratulálok az eggyel több kész sorozatodhoz!
Szerintem az a sok minden ami nálunk történt foghatott most ki rajtam mikor elkezdtem, de ez nem von le semmit abból, hogy szivből örültem, amikor láttam, hogy meglett az utolsó rész is.
blazsekeva
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. március 3. 18:20

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: blazsekeva » 2018. május 6. 7:38

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :) Már alig várom, hogy megnézhessem!!! :ymhug:
SZép napot kívánok Neked! :movingflower:
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. május 6. 10:25

Kép
Legyen szép napotok :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 6. 19:01

gylaci írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az összes feliratot, mikor megláttam hogy Kim Hee Seon szerepel a fordított sorozatodban,
azonnal jöttem minden friss részért. Őt már akkor kedveltem mikor még azt sem tudtam hogy létezik koreai filmipar,
a lövöldözős-verekedős filmek közt Jackie Chan oldalán tűnt fel a The Myth c. moziban.
Igaz most még csak elraktároztam a feliratokat, így nem tudok érdemben hozzászólni.
Sosincs annyi időm amennyit szeretnék ezért is maradtam meg csak a koreai sorozatoknál, más országok irányába még
nem kalandoztam így én is örültem hogy innen fordítasz.
Nagyon köszönöm a munkádat és hogy ezt megosztod a mi örömünkre!!!

Kedves Laci! Üdvözöllek az első hozzászólásod alkalmából!

Mindig üdvözlöm az első hozzászólókat, de most olyan fura volt, mert már jó régóta ismerjük
egymást, csak a helyszín új.

Nagyon szívesen a fordítást is, és a megosztást is (ez természetes)! Remélem, minél hamarabb
lesz időd megnézni, és azt is, hogy szeretni fogod. Egyébként ez nem az a tipikus női sorozat,
ezért is bízom benne, hogy tetszik majd!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 6. 20:04

Danna írta:Szia Rita!
Nagy nagy köszönet a dráma fordításáért, minden várakozást megér ez a történet is!​
Mit is üzen ez a dráma?
"Pénzért csak a kérgét kapod meg mindennek, nem a magvát.​"​
Bok-Ja tragédiája, hogy úgy gondolja a pénz minden, és ha megvan, olyan lesz, mint Ah-Jin........
Összességében nagyon élveztem ezt a ​sorozatot, és a színjátszás is egyszerűen fenomenális volt.
​Érdekes volt az események kibontakoztatása, remekül szemléltetik a jóléti társadalom életmódját.
Kim Hee Sun és Kim Sun Ah jeleneteiben szinte tapintani lehetett a feszültséget... (brrr..)
A párbeszédek, szituációk nagyon ott vannak​, és persze minden karakter.
A csavar a történetben meglepett,​ végül is tetszett ahogy a gyilkos kilétére fény derül.​ (Okos volt, és egyben drámai.)
​Hűű.. és azok a tökéletesen időzített poénok!

Kedves Danna, boldogan olvastam, a hozzászólásodat! Minden szavaddal egyetértek!
A véleményed az enyém is!


Jó, hogy említed a párbeszédeket, poénokat, mert erről kevés szó esett. Én is nagyon szerettem
őket. Fordítóként akkor vagyok igazán elememben, ha civakodós, szívatós, ellenkezős, poénos,
vagy lelkizős szöveget fordíthatok. Ebben mindez megvolt, ezért is nagyon kedvemre való volt.
Egy unalmas párbeszédet sem kellett magyarítanom.

Szép jövő hetet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 6. 20:19

Unni2011 írta:Kedves Rita, én azért bizakodó vagyok, ami majd a 100. jubileumodat illeti! :ymhug: Most is milyen jó sorit választottál! Biztos kézzel nyúltál bele. :x
A legjobb rendező díját kapta érte Kim Yoon -cheol most. :movingflower: Megérdemelten kapta meg, mert a történeten, és a remek színész alakításokon túl, nagyon tetszett az az atmoszféra, amit a soriban teremtett. :-bd

Köszi Unni, hogy kitetted a videót! Nem ismerem a többi drámát, biztosan mindenki megérdemelten
kapta a díjat, de én még Kim Sun Ahnak is tudtam volna adni egyet. Egyszerűen fenomenális az a nő!
Az atmoszférával egyetértek!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 6. 20:24

f.ági írta:Szia Rita!
Gratulálok az eggyel több kész sorozatodhoz!
Szerintem az a sok minden ami nálunk történt foghatott most ki rajtam mikor elkezdtem, de ez nem von le semmit abból, hogy szivből örültem, amikor láttam, hogy meglett az utolsó rész is.

Szia Ági! Köszönöm szépen!

Olvastam a fotósarokban, hogy legalább Ödön gondja részben lement a válladról. Nagyon
örülök neki! És mindjárt utazol! Holnap írok majd oda is, és akkor erről bővebben kikérdezlek.

Szép hetet kívánok!

Bocs, de ezt muszáj megmutatnom! Most találtam:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 6. 20:34

blazsekeva írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :) Már alig várom, hogy megnézhessem!!! :ymhug:
SZép napot kívánok Neked! :movingflower:

Kedves Éva! Minél hamarabb vágj bele! Nem fogod megbánni!

Nagyon szívesen! Jó éjszakát!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 6. 20:37

ququcs írta:Legyen szép napotok

Köszi Éva! Neked is!

Kép
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Danna » 2018. május 7. 18:30

Rita írta:
Kedves Danna, boldogan olvastam, a hozzászólásodat! Minden szavaddal egyetértek!
A véleményed az enyém is!

Jó, hogy említed a párbeszédeket, poénokat, mert erről kevés szó esett. Én is nagyon szerettem
őket. Fordítóként akkor vagyok igazán elememben, ha civakodós, szívatós, ellenkezős, poénos,
vagy lelkizős szöveget fordíthatok. Ebben mindez megvolt, ezért is nagyon kedvemre való volt.
Egy unalmas párbeszédet sem kellett magyarítanom.

Szép jövő hetet kívánok!


Kedves R​i​ta, ö​römmel konstatáltam, hogy​ ​azt szűrted le te is, amit én is.
​Szerintem a párbeszédek ad​j​ák a sorozat sava-borsát​, nincs mit csodálkozni azon, hogy szeretted fordítani.
A fordítónak tényleg külön öröm lehet​, ha kedvére való egy-egy párbeszéd.​

Legyen szép heted!!

Kép

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. május 7. 20:17

Szia Rita! Köszönöm a munkádat, végére értem a Womannak, hihetetlen, hogy ez volt a 67. sorozatod. \m/ :-bd Töretlen lelkesedést kívánoka továbbiakban is, nézőid örömére. :D Sokan leírták véleményüket, nem ismétlem meg. Sun Ah tökéletesen formálta meg Bok-ja szerepét, talán ezért nem volt szimpatikus a karaktere. Láthattuk, hogy a beleszületett sok pénz mennyire torzítja a személyiséget, és hogy a pénz nem boldogít. Ha Bok-ja és Ah-jin más körülmények között találkoznak, talán még barátok is lehettek volna. Ahn Jae-Suk hihetetlenül infantilis alakján jókat szórakoztam. A főbb szereplők közül Ah-jin a kislányával és az ügyvéd vált ki ebből a torz elit rétegből. Szép befejezés volt az egymásra találásuk. \:D/ Nagyon sajnáltam ennek a világnak az áldozatát, a fiút. :( Az apa önfeláldozása sajnos nem volt eredményes. Végig érdekes, élvezetes volt a történet. :)

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég