Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 16:01

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Köszönöm a 10-20 rész fordítását.Az előző hónapom eléggé sűrű volt,így elvesztem egy kicsit.Viszem a részeket és remélem a hétvégén vagy a jövő héten meg tudom majd nézni.Elolvastam a kommenteket.Csupa szépet és jót írtak.Jó szórakozásnak nézek elébe.Köszönöm a munkádat.
További kellemes estét kívánok.

Kedves Ica! Azt hittem, hogy nem lesz megosztó ez a sori, de nem lett igazam.
Pedig számíthattam volna rá, mert nem egy hétköznapi, a megszokott klisékre
épülő sorozat volt.

Drukkolok, hogy valóban jó szórakozást nyújtson!

Ez a jövendőmondó!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 3. 16:03

cicus írta:Drága Rita!
Hát véget ért ez a csodálatos film is és hálás vagyok,hogy Te fordítottad le,bár
véletlenek nincsenek,mert ezt Neked kellett,biztos vagyok benne :x
Csak a végkifejletre térnék ki,mert igazából nem lepett meg,hogy az unoka
volt a gyilkos,mert valójában a szülei áldozata volt és ő volt a kar aki megtette
a kívánságukat,jól működött a program és pont egy pszichológus anya nevelése.
Itt is nyilvánvaló,hogy az megy pszichológusnak akinek a legnagyobb szüksége van
a gyógyításra.Néhány résszel ezelőtt eszembe jutott futólag,hogy hova tünt a fiú,
pedig kulcs szerepe lehet,ha több jelenetben láttuk,mennyire kiborítja a sok
veszekedés,de aztán nem gondoltam tovább :) Az ember mindig kívül keresi a hibást,
mert az egyszerűbb,mint magukba nézni.Ezt kevesen teszik meg,de aki igen magától
jön rá,mert tapasztalja amit Ah jin a végén csodálatosan megfogalmazott,hogy a
boldogság akkor jön,amikor minden vágytól megszabadítjuk magunkat,mert a vágy az
ami boldogtalanságot okoz,hiszen bármire vágyunk azt jelenti,hogy elégedetlenek
vagyunk azzal ami éppen van.Ah jin képes volt lemondani és így meg is kapott minden
segítséget az élettől,hogy újra építse az életét,mert így működik ez a világ,de ezt csak
akkor tudjuk meg ha változunk és nem ragaszkodunk semmihez.Nem könnyű,de
másképpen nem ismerhetjük ezt fel.Így ez egy ördögi kör,de szerencsére a választás
rajtunk múlik és mindenki képes is rá !! A karma működik itt is láthattuk,mindenki
megbűnhődött és elgondolkodhatott,hogyan éli tovább az életét.A végén még sírtam is
mert kaptam egy nekem szóló üzenetet a pillangóval,( egy ilyet a valóságban is átéltem,
ezért már tudtam mit jelképez számomra)ami megerősített abban,amiben eddig is hittem. :)
A jeleket mindnyájan kapjuk úgy,hogy meg is értsük,nem kell kitalálni,gondolkodni rajta,
csak figyelni kell :)
Csodás napot Mindenkinek :movingflower:

Kép


Kedves cicus, ez a madárkás kép valami fantasztikusan egyedi, a feltétlen bizalmat közvetíti...köszönöm! :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 16:05

Paggy írta:Kedves Rita!Köszönöm szépen az egész sorozat fordítását.Gratulálok a befejezett sorozathoz és további sok sikert a Fórumhoz! :littlehearth: -tel:Paggy

Kedves Paggy! Neked is nagyon szívesen! Én is köszönöm szépen!

Még ma el leszek foglalva mással, de holnap már lesz időm a Fotósarkunkba
is bekukkantani. Ne legyen annyi a lemaradásom, mint a múltkor.

Cuki volt Ah-jin kislánya:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 16:10

novcsi6 írta:Szia. Nagyon szépen köszönöm AZ UTOLSÓ részt. Holnap pedig kezdődhet a maratonozás..... :) :) :D :D

Szia, nagyon szívesen! Jó maratonozást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 16:12

nildiko írta:Kedves Rita, köszönöm szépen a sorozat fordítását. Kismaraton lesz a 19-20 részekből. @};-

Kedves Ildikó! Jó szórakozást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 17:13

mikaz írta:Kedves Rita, valóban nagyon jó befejező részt készítettek a sorozathoz. A szálakat elvarrták ugyan, de hagytak lehetőséget a mi fantáziánknak is.
Igazából sokáig reménykedtem egy halál nélküli befejezésben, egy csavarban, ami azt mutatja,hogy a látszat csal.
De így is tanulságos történet.

Továbbra is azt gondolom,hogy a készítők célja az (gangnami) elit torz világának görbe tükröt tartani.
Spoiler: mutasd
Bár mi már tudjuk, ki a gyilkos, remélhetőleg a rendőrség sem engedi,hogy egy újabb hazugsággal leplezzék az igazságot. A fiú tette egyértelműen a szülők bűneiből fakad, nem menthetjük fel egyiket sem.


Köszönöm, jó volt újra koreai sorozatot nézni veletek!

Kedves Zsu! Addig nem gondoltam jó végre (Bok-ja szempontjából nézve), amíg bele nem tetted a
bogarat a fülembe egy korábbi hsz.-ban. De ahogy haladtunk előre, az indulatokból látni lehetett,
hogy nincs helye az optimizmusnak. Utána már csak arra koncentráltam, hogy apró jeleket kerestem,
hátha le tudom leplezni a tettes, de semmit sem találtam (a vége ismeretében már tudom, hiába
való törekvés volt).

Spoiler: mutasd
Én is amondó vagyok, hogy a nagykorú fiúnak vállalnia kell tettei következményét. De azt hiszem,
hogy ő olyan állapotba került a gyilkosság után, hogy talán zárt osztályra is vihették. Mi csak
annyit láttunk, hogy elvitte a mentő. Eleve azt betegesnek tartottam, hogy egy kislányt hív fel
azért, hogy "eldicsekedjen" a tervével, de a "démon" szó használata is arra enged következtetni,
hogy valami nem stimmelt nála. Így tulajdonképpen ketten vezekelnek egy ember bűnéért. Az
egyik a fiú, a másik az apja.


Olyan óriási a különbség az első meny és Ah-jin között, mint az általuk nevelt gyermekeik között.
Míg Ah-jin elváltan is egészséges lelkületű felnőttet fog nevelni a gyermekéből, addig az első meny,
csak a maga bajával foglalkozott, és állandóan bűnbakokat keresett maga körül (após, férj, Bok-ja),
akiket lehetett hibáztatni az ő szerencsétlen sorsa és a gyereke befelé fordulása miatt.

Nagyon szívesen!
Van vagy két rövidebb koreai sorozat még a tarsolyomban. Most akarom őket
előszedni és megnézni, illetve egy dokumentumfilm Lee Tae-sok atyáról, akit a szudáni Albert
Schweitzernek is neveznek. Mondanom sem kell, hogy a dokumentumfilm érdekel jobban.

Kép
Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. május 3. 17:17

Szerbusz Rita!
Köszönöm szépen az utolsó rész fordítását is és az egész sorozatot.
^:)^
Összeállt és jó hétvégém lesz a maratonnal.
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 17:24

csabamama2 írta:Rita Kedves!
Nagyon szépen köszönöm a Woman..... dorama teljes fordítását és a munkádat. Olvastam, hogy elmész meglátogatni a családodat, kívánok Neked jó pihenést és érezd magad jól velük. Üdv.szeretettel: Ildikó :ymhug: %%- :-h

Kedves Ildikó! Nagyon szívesen a teljes sorozatot!

Majd júliusban megyek Angliába, meg kell várnom a nyári szünetet. Addig dolgozom
és itthon vagyok. De köszönöm a jókívánságaidat!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 17:27

Magdimama írta:Kedves Rita! Köszönöm a befejező részeket.A két utolsót egyben fogom megnézni.Üdv. Nagyi :movingflower: :-bd :movingflower: :-h

Kedves Nagyi! Nagyon szívesen! Kellemes kismaratont kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 17:48

Bria írta:Kedves Rita!

Nagyon jó sorozatot hoztál nekünk, épp most fejeztem be az utolsó részt. Pár napja amikor elkezdtem nézni, őszintén szólva, majdnem abbahagytam az első rész után. A sztori kezdete azt sugallta nekem, hogy nem fog bejöni nekem. Nagyon örülök, hogy végül folytattam, mert Kim Sun Ah és Kim Hee Seon remekeltek benne. Park Bok Ja karaktere a szívembe lopta magát, és a kedvencem lett, annak ellenére, hogy időnként nem tűnt szimpatikus szereplőnek. Lee Chae Mi is meglepett, szerintem nagyon jó volt Ahn Ji Hoo szerepében. :)
A cselekmény fordulata a végén alaposan meglepett, mert mindenkire gondoltam gyilkosként, csak épp a valódi elkövetőre nem. Sajnáltam Bok Já-t nagyon a kemény életéért, a szeretet éhségéért, és a vágyért hogy elfogadják őt, amit valójában a pénzzel akart kompenzálni, tévesen azt gondolva, ha pénze lesz, akkor boldog is lesz. [-x
Érdekesnek találtam a két nő kapcsolatát, valahogy vonzották egymást, ez a kedvellek-nem kedvellek ellentét remekül lett egyensúlyozva végig. Ahogy Woo A Jin is mondta, Bok Ja nem volt rossz ember. Kár hogy nem volt ideje helyrehozni a dolgokat.
Köszönöm szépen a fordítást és a feliratok megosztását, remek munkát végeztél, ahogy mindig. Kíváncsian várom majd a következő projektedet, de addig is nagyon kellemes pihenést kívánok!

Kedves Bria! De jó újra "látni"! Örülök, hogy nem adtad fel az első rész után, és folytattad!
Mondjuk nekem már az első rész is meggyőző volt, de szokott olyan lenni, hogy pár rész
után indul be a történet. Fentebb írtam, hogy azt gondoltam, nem lesz megosztó a sori,
de nem így lett.

Én is szerettem Park Bok-ja karakterét, annak ellenére is, hogy sok mindennel nem értettem
egyet, amit csinált, de olyan klasszul írták meg a szerepét, hogy a kisebb-nagyobb megingásaim
után is újra és újra azt vettem észre, hogy már megint drukkolok neki. Valahogy ugyanezt a
vonzódást érezhette Ah-jin is felé.

Így sincs bennem hiányérzet, de ha jó vége lett volna, és a családban többeket is jó útra
térített volna (magyarul rendet rakott volna), azt is szívesen megnéztem volna.

Nagyon szívesen, és köszönöm a dicséretet! Még nem tudom, mit fogok fordítani. Az biztos,
hogy hosszú kínai soriba nem kezdek bele, mert nem tudnám az elutazásomig befejezni, és
nem lenne jó három hétig állni hagyni a fordítást.

Ez nagyon durva volt! Korábban kiakadt azon, hogy az előző szeretője azt sem tudta, hogyan
szereti a kávét. Ez a pasi szerette volna megismerni, ehelyett...

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 18:12

Kata58 írta:sziasztok! Nagyon jó volt a befejezése, bár egyrészről nem ilyen fejleményre vártam, de végül is érthető. Igazából nem is vagyon nagyon meglepve, hiszen a srácot Bokja anno igencsak megrémítette. Ugyanakkor fültanúja volt szülei és Bokja párbeszédének és a lövésnek is- Valamint annak is, ahogy az anyja mondja a férjének hogy ne Amerikába menjen, hanem ölje meg Bokját. Viszont a sok sikertelen próbálkozás után döntött úgy, hogy kézbe veszi a dolgokat. Sikerrel. Csak az anyja nem számított arra, hogy milyen lelki tehet jelent majd a fiának a sikeres merénylet.
Mindenkinek hol így hol úgy beteljesedett a sorsa, ahogy megérdemelte.

Egyetértek veled, Kata! Fentebb írtam az első mennyről, a férjéről és a fiukról, Won-kyuról.
Eléggé szánalmas kompánia volt. Az biztos, hogy mind a férfi, mind az első meny nyomorított
a családjukon. Mindketten megbuktak szülőként. A gyereket sajnálom, mert rajta csattant
az ostor.
Kata58 írta:Volt aki nem tanult a hatalmas baki után sem. Még mindig az értetlenkedés. Örök gyerek marad..vannak típusok, akik soha nem nőnek fel a feladataikhoz, érzelmileg és értelmileg sem értik meg mit csináltak rosszul. A bíróság előtt a kérdésre hogy melyik nővel szakított...kifeküdtem a nevetéstől, mondtam ilyen nincs. Még a bíró sem tudott válaszolni, inkább kivonult

Ez a majom Jae-suk pedig jó párja lett volna a festőnőnek. Egyik sem értette, mi baja velük
a környezetüknek. A festőnő is csak azt tudta hajtogatni, hogy "nincs igazság", "ez nem fair".
A festőnőnek talán jobb élete lehet, mint Jae-suknak. Szerintem ő tanulni fog a hibájából,
nem fog többé nős férfira nézni. Túl nagy árat fizetett érte (milyen álszentek! Mindenki csalja
a párját, de csak akkor háborodnak fel, ha kiderül).
Jae-suk viszont egész életében gyerek marad. Egész életében nőket fog hajkurászni.
Kata58 írta:Ahjin megérdemli a boldogságot. Örülök, hogy nem egy besavanyodott elvált nő lett belőle, hanem egy igazi karizmatikus boldog nő és anya.
Ő tudott újat kezdeni. Teljesen elölről. A festőnőnek pedig beteljesedett a sorsa, meg is érdemelte! Semmit sem gyűlölök annál jobban, mikor egy nő egy családos apával kezd ki, és még el is veszi a családtól, és még neki áll feljebb. :-q .

Ah-jin már csak azért is boldogabb lesz, mint a korábbi életében, mert most lesz a helyén.
Kata58 írta:Rita, még egyszer köszönet a sorozat fordításáért, azt hiszem ez megérdemli hogy megmaradjon, és majd egy alkalmas időben újra előszedjük. :x

Nagyon szívesen! Boldog vagyok, hogy ennyire tetszett a sori!

Ezen is jót nevettem! Munkanélküli apa, és elfoglalt gyerek:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 18:35

cicus írta:Drága Rita!
Hát véget ért ez a csodálatos film is és hálás vagyok,hogy Te fordítottad le,bár
véletlenek nincsenek,mert ezt Neked kellett,biztos vagyok benne :x
Csak a végkifejletre térnék ki,mert igazából nem lepett meg,hogy az unoka
volt a gyilkos,mert valójában a szülei áldozata volt és ő volt a kar aki megtette
a kívánságukat,jól működött a program és pont egy pszichológus anya nevelése.
Itt is nyilvánvaló,hogy az megy pszichológusnak akinek a legnagyobb szüksége van
a gyógyításra.Néhány résszel ezelőtt eszembe jutott futólag,hogy hova tünt a fiú,
pedig kulcs szerepe lehet,ha több jelenetben láttuk,mennyire kiborítja a sok
veszekedés,de aztán nem gondoltam tovább :) Az ember mindig kívül keresi a hibást,
mert az egyszerűbb,mint magukba nézni.Ezt kevesen teszik meg,de aki igen magától
jön rá,mert tapasztalja amit Ah jin a végén csodálatosan megfogalmazott,hogy a
boldogság akkor jön,amikor minden vágytól megszabadítjuk magunkat,mert a vágy az
ami boldogtalanságot okoz,hiszen bármire vágyunk azt jelenti,hogy elégedetlenek
vagyunk azzal ami éppen van.Ah jin képes volt lemondani és így meg is kapott minden
segítséget az élettől,hogy újra építse az életét,mert így működik ez a világ,de ezt csak
akkor tudjuk meg ha változunk és nem ragaszkodunk semmihez.Nem könnyű,de
másképpen nem ismerhetjük ezt fel.Így ez egy ördögi kör,de szerencsére a választás
rajtunk múlik és mindenki képes is rá !! A karma működik itt is láthattuk,mindenki
megbűnhődött és elgondolkodhatott,hogyan éli tovább az életét.A végén még sírtam is
mert kaptam egy nekem szóló üzenetet a pillangóval,( egy ilyet a valóságban is átéltem,
ezért már tudtam mit jelképez számomra)ami megerősített abban,amiben eddig is hittem. :)
A jeleket mindnyájan kapjuk úgy,hogy meg is értsük,nem kell kitalálni,gondolkodni rajta,
csak figyelni kell :)

Szia Cicus! Úgy van, ahogy mondod! A sorozat választott engem. Eszembe sem jutott koreait fordítani,
egy thai sorit akartam, de nem tetszett, aztán kínaiak közt keresgéltem, de egyikhez sem volt nagy
kedvem. Nem adtam fel, tovább kutattam, a kínaiak közt, amikor elém került hirtelen, de már nem
először. Még a megjelenése idején többször is felbukkant az életemben, de nem vettem komolyan.
Na, gondoltam, alaposabban szemügyre veszem. Akkor láttam meg, hogy milyen magas volt a nézettsége,
és hogy milyen jókat írnak róla. Akkor már én is tudtam, hogy nekünk újra találkoznunk kellett. Szerelem
volt első nézésre. Négy rész után tudtam, hogy ő az enyém! Mit ne mondjak, nagyon nem bántam meg!

Valahogy fel sem tűnt, hogy Woon-kyu lelépett a színről, addig sem volt erős jelenléte. Látszott rajta,
hogy nagyon beteg a lelke talán az elméje is. Nagyon szomorú ilyen fiatalt látni. Nem is bántam, hogy
nem látom.
Spoiler: mutasd
Bár a fentiek miatt meglepetésként ért, hogy ő követte el a gyilkosságot, de az állapota olyan volt, hogy
bármikor elszakadhatott nála a cérna.


Nagyon tetszik, hogy olyan jelet kaptál a sorin keresztül, ami ilyen erős hatást váltott ki belőled!

Mindent nagyon szívesen! Örülök, hogy te is ennyire szeretted Woman-t!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 18:52

ququcs írta:Szerbusz Rita!
Köszönöm szépen az utolsó rész fordítását is és az egész sorozatot.
Összeállt és jó hétvégém lesz a maratonnal.

Szia Éva! Jó szórakozást a hétvégére!

Nagyon szívesen!


Kép
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: onna » 2018. május 3. 21:41

Köszönöm Rita ezt a gyors tempót és gratulálok egy újabb, befejezett nagyszerű sorozatodhoz. Máris nézem, nagyon izgatott vagyok. :ymdaydream: :-ss :ymdaydream: :-ss :-bd :-bd :-bd
^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
Eugenia
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:19

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Eugenia » 2018. május 3. 21:44

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a feliratokat. Üdv: Eugenia
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Woman of Dignity (19/20)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2018. május 3. 23:55

Rita, nagyon köszönöm immáron a 67. sorozatod fordítását! :x :movingflower: Nellinek is hálás köszönetem az online nézhetőségért! :flower1:
Jóval éjfél után jutottam csak hozzá az utolsó részhez, de úgysem jött volna álom a szememre, mert furdalt a kíváncsiság a gyilkos kilétét illetően.
Mit se mondjak, jól meglepődtem... erre a csavarra álmomban sem gondoltam volna. :-o
Szerintem Bok-ja is meglepődhetett, és akkor jöhetett rá, hogy a legjobban ennek az embernek a lelkivilágába gázolhatott bele.
Amikor azt tette, amit tett, bizony cefetül utáltam érte.
Ha azt akkor nem teszi, szerintem még most is élne, függetlenül attól, hogy jó pár ellenséget begyűjtött magának.

Tetszett a történet lezárása, a legkedvesebb jelenetem az ügyvéd és a kislány beszélgetése volt. :littlehearth:

Rita írta:
Unni2011 írta:Az első meny több szempontból is gyanús... vajon mit akarhat a rögzített felvétellel, talán alibit, vagy épp ellenkezőleg...

Ez volt az egyetlen dolog a sorozatban, amit nem értettem. Hogy jött elő a semmiből az üzletben rament
fogyasztó első báty, Jae-gu? És honnan tudta a felesége, hogy ott evett?
És mit csinált a felvétellel, ha egyáltalán megkapta, ami egyébként pontosan rögzítette, hogy a párja, a
gyilkosság előtt nem sokkal a város egyik éjjel-nappal nyitva tartó üzletében nyugodtan evett. Nem úgy
nézett ki, mint aki pár perc múlva gyilkolni fog. És az is lehet, hogy ez az üzlet olyan messze volt a
család házától, hogy oda sem ért volna a gyilkosság feltételezett idejére. Akkor ez a felvétel az ő alibije
is egyben.

Alul van az időpont:

Kép


Ez a momentum engem is elgondolkodtatott akkor, azért is tettem fel magamban a kérdést. Most már viszont tudjuk rá a választ, hogy kit akart, akartak védeni.
Kép
KépKépKép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2018. május 4. 9:25

Szia Rita

Köszönöm a 16-20.rész feliratát. :)
Tartok egy kisebb fajta maratont, kíváncsi vagyok nagyon a végére.
A gyilkos személyére volt jelöltem, nemsokára megtudom eléggé ismerem-e
az embereket. ;)
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. május 4. 10:19

Szia Rita! Együtt néztem meg a három rész. Egyetértek a hozzászólásokkal ezért külön már nem írok róla. Nagyon szerettem a sorozatot, a női főszereplők lenyűgözőek voltak. Változatos részek voltak,tetszett nagyon!!! Újra megfogom nézni az biztos.
Nagyon köszönöm, hogy lefordítottad! :littlehearth: :littlehearth:
Várom az újabb sorozatot!
:flower1: :flower1: %%- :flower1: :flower1: %%- :flower1: :flower1:
Mojzsita
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016. szeptember 18. 13:59

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Mojzsita » 2018. május 4. 14:56

Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :x
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2018. május 4. 16:21

Kedves Rita ! Nagyon szépen köszönöm a Women Dignity fordítását ! Bevallom őszintén azért nem jöttem hamarabb hozzád ,mert valahogy nem tudtam mit kezdeni ezzel a sorozattal . Az első rész után úgy gondoltam ,nem igazán akarom megnézni ,a két színésznőt akik Ah-Jint és Park Bokját játszák nagyon szeretem őket és tényleg csak ő miattuk mondogattam na még egy rész megnézek és újból na még egy részt .Nem szerettem ezt a Park Bokja karaktert ,de rá kellet jönnöm ,nagyon tökéletes a színésznő ha én nem szeretem ,mert valójában tökéletesen hozta ezt a karaktert ,Ah Jint nagyon szerettem az első perctől ,legalább annyira csodáltam mint Park Bokja.
Valami mindig idegesített ,de közbe meg mindig vártam a következő részt .Nem akartam azt írni hogy nem tetszik a sorozat ,mert akkor nem várom a következő részt ,de azt sem tudtam írni hogy szeretem ,mert az meg nem lett volna igaz .Teljes érzelmi káosz volt számomra ,haragudtam az öreg emberre( Nem szeretem azt a színészt ) hogy ennyire meglehet vezetni ,közben meg megértettem mert a gyermekeitől semmi szeretettet nem kapott ,csak a pénze kellet volna .Haragudtam a férjre ,mert nem értette hogy a felesége mért nem akar egy komúnában élni a szeretővel ,a festőnőről meg nem is akarom le írni a véleményem .Valójában akkor jöttem rá hát én szeretem ezt nézni mikor Ah Jin beköltözött a házba .Jó kis görbe tükör ez a sorozat a koreai gazdagoknak akik unalmukba nem tudnak mit kezdeni magukkal ,biztos magukra ismernek egy egy karakterből ,de nem kell el menni Koreáig nálunk is van egy réteg akik magukra ismerhetnek .Nekem a vége nagyon tetszett ,bár már mindenkire gyanakodtam ,csak a fiúra nem ,nem akarom hogy ő bűnhődjön ,igaz nagykorú vállalnia kéne a következményeket ,de valójában ő egy vétlen áldozat .Nagyon köszönöm még egyszer ,hogy láthattam ezt a sorozatot .Nagyon szép nyarat kívánok ,pihenj jó sokat ,rád fér és gratulálok a 67 sorozathoz ! Nagy ,nagy szeretettel Erzsébet ! Majd nem elfelejtettem imádtam a kislányt ,túltett az apján a barátnőn ő kapta meg azok eszét is a természettől !!
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. május 4. 21:02

Szia Rita!
Hálásan köszönöm neked az utolsó, befejező 20. rész feliratának a fordítását. ^:)^ :-h
Gratulálok az újabb befejezett sorozatodhoz, és hálás vagyok, hogy ismét együtt volt utunk.
Nagyon kedvemre való volt a sorozat és annak a befejezése is. :YMAPPLAUSE: :YMPEACE:
Szép és pihentető hétvégét kívánok.
Marcsi :)
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 4. 21:17

:)) :)) :)) =)) =)) =)) bocsi Marcsi, de írni is alig tudok a vihogástól ahogy elnézem a cicát és ha jól látom a lufit, és elképzelem hogy belevágja a körmeit....na és a kísérő szöveg..teljesen egyetértek. =)) =)) =)) =)) :x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 5. 6:23

onna írta:Köszönöm Rita ezt a gyors tempót és gratulálok egy újabb, befejezett nagyszerű sorozatodhoz. Máris nézem, nagyon izgatott vagyok.

Nagyon szívesen, Onna! Köszönöm szépen! Jó szórakozást kívánok!

Kellemes hétvégét!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 5. 6:24

Eugenia írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a feliratokat. Üdv: Eugenia

Kedves Eugénia! Nagyon szívesen!

:flower1: ~o) :flower1: :D :flower1: ~o) :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (19/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 5. 6:43

Unni2011 írta:Rita, nagyon köszönöm immáron a 67. sorozatod fordítását! :x :movingflower: Nellinek is hálás köszönetem az online nézhetőségért! :flower1:
Jóval éjfél után jutottam csak hozzá az utolsó részhez, de úgysem jött volna álom a szememre, mert furdalt a kíváncsiság a gyilkos kilétét illetően.
Mit se mondjak, jól meglepődtem... erre a csavarra álmomban sem gondoltam volna. :-o
Szerintem Bok-ja is meglepődhetett, és akkor jöhetett rá, hogy a legjobban ennek az embernek a lelkivilágába gázolhatott bele.
Amikor azt tette, amit tett, bizony cefetül utáltam érte.
Ha azt akkor nem teszi, szerintem még most is élne, függetlenül attól, hogy jó pár ellenséget begyűjtött magának.

Tetszett a történet lezárása, a legkedvesebb jelenetem az ügyvéd és a kislány beszélgetése volt.

Szia Anna! Mindent nagyon szívesen!

Spoiler: mutasd
Megértelek! Engem is váratlanul ért a végkifejlet. Jól elaltattak bennünket. Szinte eltüntették
a fiút, nem csoda, hogy nem gyanakodtunk rá.

Én is haragudtam Bok-jára, amikor "azt" tette, de nemcsak akkor, hanem az egész macskával
való kínzásos jelenet olyan beteges volt. Akkor úgy éreztem, hogy túlzás az első meny elleni
"merénylete".

Spoiler: mutasd
Eddig nem is gondoltam rá, de igazad van! Én is elképzelhetőnek tartom, hogy még most is élhetne,
ha nincs a családban ez a beteg fiú. Bár az anyja is nagyon bevadult már a végére.


Az ügyvéd és a kislány jó barátok lesznek. Mindkettőnek az a vágya, hogy Ah-jint boldognak lássák, és
ez jól össze fogja kovácsolni őket.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég