The Great Seer (online is nézhető)

vereta40
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2018. január 20. 20:05

Re: The Great Seer (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: vereta40 » 2019. november 18. 19:45

Szia Rita.
Próbáltam letölteni a The great seer-t arrol az AZ s linkről amit javasoltál, de 3% után megáll, és nem tölt tovább.
Három napig küszködtem vele, de csak azt írja ki, hogy: peerek keresése.
Tudnál valami más megoldást a videók letöltésére?
Kérlek segíts.
Üdv vereta.
Avatar
jutka12
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016. március 1. 23:20

Re: The Great Seer (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2020. január 13. 11:03

Kedves Rita és Nelli!
sajnos már egy órája csak karikázik az online nézhetőségként linkelt videa oldalon az első rész. többször ujra frissitettem, de semmi. azt látom h 144-en látták már, azt is h 2018-ban került fel a videára. / csak találgatok, hogy mi lehet az oka? hogy nem indul el a film videólejátszára??? /
tudtok valami okosat nekem mondani?
miként nézhetném?
marcsuika
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. január 13. 16:10

Re: The Great Seer (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: marcsuika » 2020. január 14. 21:05

Szia Rita! Először is nagyon köszönöm a fordítást :) Online szerettem volna nézni a sorit, ami ment is egy darabig, sajnos a Videás feltöltéseknél van egy kis gond: 9. rész : videó 8. a felirat 9. , a 15. rész : nincs felirat, a 22. rész helyett 2 x van fent a 23. rész. és én itt feladtam. Mivel közben letöltöttem azt nézem, viszont úgy vettem észre többen is néznék online ezért szerintem jól esne nekik, ha hiba javítva lenne. ^:)^ ^:)^
bearbear

Re: The Great Seer (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 20. 18:47

Javítva az összes jelzett, hibás online rész.
Narayana
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. december 3. 20:56

Re: The Great Seer (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Narayana » 2020. március 4. 8:21

Nagyon köszönöm a munkát, a lehetőséget, hogy nézhetem ezt a sorozatot is. Sajnos a 22.rész nincs fent, a 23. viszont duplán.
bearbear

Re: The Great Seer (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. március 4. 14:39

Narayana írta:Nagyon köszönöm a munkát, a lehetőséget, hogy nézhetem ezt a sorozatot is. Sajnos a 22.rész nincs fent, a 23. viszont duplán.

Múltkor átküldtem Ritának a javított részeket. Lehet elfelejtette kirakni:
https://videa.hu/videok/film-animacio/the_great_seer_-_e09.avi-S7hYmQR$CozXyE6nt
https://videa.hu/videok/film-animacio/the_great_seer_-_e22.avi-PeHzggoM$nwysNY4t
Narayana
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. december 3. 20:56

Re: The Great Seer (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Narayana » 2020. március 4. 17:51

Köszönöm szépen. :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Great Seer (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 4. 18:51

De jó hogy ez a remek sorozat is egyre több emberhez eljut így is...anno rongyosra nézve... :D ;) :-bd :littlehearth:
Narayana
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. december 3. 20:56

Re: The Great Seer (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Narayana » 2020. március 5. 17:08

Végére értem a sorozatnak. Sajnos kakukktojás leszek itt, de ki kell írjam magamból a csalódottságomat. Így elcseszni egy remek történelmi sorozatot... Ehhez is külön "tehetség" kell. Kb. a 25. részig csak annyi bajom volt vele, hogy nem voltam megelégedve a két új főszereplőnővel, akikkel a csere megtörtént. De ez semmi ahhoz képest, ahogyan az utolsó 10 részt elhúzták, nyúzták a jóformán semmivel, megtűzdelve ovis szintű jelenetekkel és eseményekkel. Csak a Ji Sung és Ji Jin Hee iránti tisztelet és szeretet miatt tudtam végignézni. Pedig annyira jónak indult...

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég