The Greatest Love (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

The Greatest Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 27. 10:00

Kép

Műfaj: Romantikus komédia
Részek száma: 16
Vetítette: MBC
Vetítési időszak: 2011. május- 2011. június

Főbb szerepek:
Gong Hyo Jin - Goo Ae Jung
Cha Seung Won - Dok Go Jin
Yoo In Na - Kang Se Ri
Yoon Kye Sang - Yoon Pil Joo

Történet:

Goo Ae Jung, valamikor a híres lánycsapat, a Treasure Girls sztárja volt. Az együttes a csúcson feloszlott, a publikum úgy tudja, hogy Goo Ae Jung miatt. Tíz év elteltével még mindig néhai sztárságából próbál nagy nehezen megélni. Különféle tévé showkban, a legalantasabb feladatot is elvállalja, csak hogy eltartsa mihaszna apját, a bátyját /aki a menedzsere/, és annak a fiát.
Dok Go Jin, Korea legünnepeltebb filmsztárja. Mindenki a lábai előtt hever, imádják. De legnagyobb rajongója, saját maga. Miután a sors összehozza Goo Ae Junggal, a kezdeti fölényes piszkálódások után, segít Ae Jungnak bejutni egy show műsorba, ahol a másik főszereplő Yoon Pil Joo, egy keleti gyógyító.
Ezzel kész is a szerelmi háromszög, ami lassan négyszöggé változik, mert belép a képbe Kang Se Ri, aki a show műsorvezetője, és szemet vet az orvosra.
Kang Se Ri is tagja volt a Treasure Girls-nek, és szentül hiszi, hogy Goo Ae Jung tehet a feloszlásukról, ezért, ahol teheti, betart régi csapattársának. Ráadásul a nyilvánosság előtt Kang Se Ri, Dok Go Jin barátnője.

Ha valaki gondtalan kikapcsolódásra, sok nevetésre, jó színészi játékra vágyik, ezt a sorozatot ne hagyja ki.


Magyar felirat: ezoritu
Formázta, javította: vandi


Online nézhetőség:

Spoiler: mutasd


Videó letöltése:

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
anine
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 16. 12:18

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: anine » 2016. április 1. 21:59

Kedves Rita, ezt a fordításodat is megnéztem! Nagyon ügyes vagy és köszönöm! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 2. 8:19

anine írta:Kedves Rita, ezt a fordításodat is megnéztem! Nagyon ügyes vagy és köszönöm! :)

Kedves anine!
A The Greatest Love is tökéletes választás volt! Örülök, hogy megnézted!

Nagyon szívesen a feliratot! Kellemes hétvégét!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 2. 11:34

Nagyon kedves, vidám, mégis szívmelengető sorozat! :lol: :lol: :lol:
Avatar
keszler57
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. február 27. 22:31

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: keszler57 » 2016. április 14. 14:45

Szia Rita!
Itt boklásztam megint az oldaladon és megtaláltam ezt a sorit.
Valahol rémlik, hogy a szinészeket nem annyira birom és azért nem néztem meg régebben. Mondjuk a fickó most is néha az agyamra ment, de most ledaráltam, de tényleg 2 nap alatt kivégeztem, mert annyira tetszett. Jó kis történet volt. :)
Köszi az élményt!
Judit
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 14. 21:03

Szia Judit! Jót nevettem rajtad! Én mind a két főszereplőt nagyon szerettem.
Bármit tehettek volna nem mentek volna az agyamra, viszont a sori stylistjának
rácsaptam volna párszor a kezére a szörnyű női ruhák miatt.

Nagyon szívesen az élményt! Bóklássz még a fórumban, hátha találsz ehhez
hasonlóan jó sorit!


Kép Kép
Mona
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. április 30. 17:38

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Mona » 2016. április 30. 17:57

Ez a sorozat nagyon csodálatos volt,imádtam.Szebbé tette annak idején az őszi szünetemet. :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 30. 19:21

Nem hiszem el hogy nincs a gépemen! Mindkét szinészt nagyon szeretem és emlékszem milyen sokat lehetett nevetni rajta...ugyanakkor megindító volt a babajelenetet különösen szerettem....xdddd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 1. 15:30

Mona, Kata! Minden pénzt megér! Azóta sem láttam egyik színészt sem más sorozatban,
pedig nagy kedvenceimmé váltak. Igaz, koreai sorikat már nem nagyon nézek, úgyhogy
be is fogtam a számat.

Szép napot kívánok! Itt gyönyörű idő van!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 1. 16:02

külön-külön két nagy sorit is tudok ajánlani...mindegyikben fantasztikusak voltak....Fated to Love You az egyik a másik You’re All Surrounded-ben viszont még két nagyon nagy kedvenc játszik....hatalmas volt..én néha a hasamat fogtam...és a nevetéstől a könnyeimet és a szeművegemet törölgettem :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 3. 17:25

Kata58 írta:külön-külön két nagy sorit is tudok ajánlani...mindegyikben fantasztikusak voltak....Fated to Love You az egyik a másik You’re All Surrounded-ben viszont még két nagyon nagy kedvenc játszik....hatalmas volt..én néha a hasamat fogtam...és a nevetéstől a könnyeimet és a szeművegemet törölgettem :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszi, Kata! Hátha valaki kedvet kap rájuk! Hallottam, hogy nagyszerű
sorozat volt mindkettő.


Kép
andingo
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. március 1. 11:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: andingo » 2016. október 2. 17:56

Szia Ezoritu!
(írtam a DA-n is, de gondolom, itt hamarabb olvasod :) ) Mindenféleképpen megtartom ezt a sorozatot. És szerencsére nem rontották el a végét - legalább is számomra. Teljesen egyetértek a szakállal kapcsolatban. Igen kevés koreainak áll jól. Nem is tudom, miért erőltetik néhányan. "Nagyon" szomorú voltam, amikor levágta, azt hittem, visszanöveszti, neki jól állt.
Bár néha adtam vna 1-1 taslit a fsz-knek, h ne idegesítsenek, de általánosságban elmondhatom, hogy örültem, nincs sok nyekerge, szenvedés, a csajt sem akartam "kinyírni" pár rész után.
Köszönöm mégegyszer a fordítást @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. október 2. 18:42

andingo írta:Szia Ezoritu!
(írtam a DA-n is, de gondolom, itt hamarabb olvasod :) ) Mindenféleképpen megtartom ezt a sorozatot. És szerencsére nem rontották el a végét - legalább is számomra. Teljesen egyetértek a szakállal kapcsolatban. Igen kevés koreainak áll jól. Nem is tudom, miért erőltetik néhányan. "Nagyon" szomorú voltam, amikor levágta, azt hittem, visszanöveszti, neki jól állt.
Bár néha adtam vna 1-1 taslit a fsz-knek, h ne idegesítsenek, de általánosságban elmondhatom, hogy örültem, nincs sok nyekerge, szenvedés, a csajt sem akartam "kinyírni" pár rész után.
Köszönöm mégegyszer a fordítást @};-

Szia andingo! De jól tetted, hogy ide írtál! Itt szeretek fórumozni, mert itt érzem
otthon magam. Mindenki itt van, akiket nagyon kedvelek, és virtuális barátaimnak
tartok. Itt cseverészünk a sorozatokról, filmekről, erről-arról...

Ha észrevetted, a D-A-ra nem is teszem ki a sorozataimat, csak pár héttel a befejezés
után, hogy aki szeretné megírni a véleményét, az itt tehesse meg.

Örülök nagyon, hogy megtartásra érdemesnek ítéltetett a TGL! Mindenben egyetértek
veled! Volt idő kiélvezni a happy endet, nem öt percet adtak rá. Én is visszakívántam
a "tehén" szakállt és bajuszt, fura volt CSW sima arccal. Akit nem kedveltem az a
keleti gyógyítót alakító színész volt. Idegesített, de nem tudnám megmondani, hogy
mivel. Egyet sajnálok csak, hogy GHJ-re szörnyű ruhákat aggattak. A stylist kezét
sokszor el tudtam volna verni.

Nagyon szívesen a fordítást és az élményt is!

Kép
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2016. november 30. 14:35

Kedves Rita !! Valójába most szembesültem vele hogy ezt a sorozatot a te fordításoddal láttam,még mikor nem töltögettem a filmeket Online .
Nagyon mérges voltam mert lassan töltődött be a film ,volt mikor napokig néztem egy részt .A Facebookkon a Dorama fan csoportban ajánlottam egy csoport társnak hogy nézze meg ,és akkor el döntöttem meg nézem ki fordította és meg keresem a feliratokat ,most már csak a filmet kell meg keresnem .Most már végig nézem majd nyugodtan !!Mostanában elég sokat meg fordulok nálad ! Jó munkát és Jó egészséget kívánok !!!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 30. 17:51

Erzsike54 írta:Kedves Rita !! Valójába most szembesültem vele hogy ezt a sorozatot a te fordításoddal láttam,még mikor nem töltögettem a filmeket Online .
Nagyon mérges voltam mert lassan töltődött be a film ,volt mikor napokig néztem egy részt .A Facebookkon a Dorama fan csoportban ajánlottam egy csoport társnak hogy nézze meg ,és akkor el döntöttem meg nézem ki fordította és meg keresem a feliratokat ,most már csak a filmet kell meg keresnem .Most már végig nézem majd nyugodtan !!Mostanában elég sokat meg fordulok nálad ! Jó munkát és Jó egészséget kívánok !!!

Kedves Erzsike! Nagyon örülök neki, hogy sokszor benézel hozzám! Hátha találsz olyan
sorit is, amit még nem is láttál.

Igazad van! Sokkal jobb letölteni a videót, és a feliratot. Így akkor nézi meg az ember,
amikor szeretné, és nincs kitéve mások kénye-kedvének vagy az internetnek például.

Próbáltam keresni letöltési lehetőséget:



Jó szórakozást kívánok ehhez a nagyszerű vígjátékhoz!

Kép
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2016. december 1. 13:23

Kedves Rita ! Nagyon kedves tőled ,hogy még film linket is kerestél nekem ,nagyon köszönöm Az Avistazról töltöttem le mert még mindíg ez a biztos .
A Rokiért nézegetek be ,de már látom ,hogy egyszerre teszel fel több feliratott ,jobb is így mert nem elég belőle egy rész, szeretek több részt nézni,mert még akkor tart a film hatása !! %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 1. 20:01

Kedves Erzsike! Nagyon szívesen! Igen, négyesével teszem ki a részeket!
Az évek alatt így alakult ki, így tűnt a legjobbnak, ha egyben teszem ki a
heti adagot, így mindenki be tudja osztani magának, vagy gyorsan egyben
megnézi, a nagyobb élmény kedvéért.

Örülök, hogy te is nézed a Rookie-t!

Kép
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2016. december 12. 8:09

Szia Rita!
Annak idején volt olyan része ennek a sorinak, amit többször is megnéztem. Imádtam a rengeteg geget benne, számtalan sorira való nevetséges utalás, idézet miatt tele volt áthallással a sorozat. Volt, hogy a könnyem potyogott a röhögéstől =))
Csa Szung Won és Kong Hjo Dzsin tökéletes párosítás volt. :ympeace: A film finoman tartott görbe tükröt a hallyu elé, a volt "Nemzeti Kincs" haknizásai, családfenntartói szerepe, problémája torokszorító volt időnként :( ...s ezzel szemben az önimádó, bunkó sikert sikerre halmozó ikon =))
A valóság ettől -tudjuk- sokkal feketébb, elég csak az öngyilkosságokra a szexuális és gazdasági kizsákmányolásra, fél rabszolgasorsbn tartó szerződésekre gondolni, ami időnként egy-egy botrányos eset formájában a felszínre kerül :(
A sori nálam azonnal a mentett kategóriába került :ymapplause:
Akkoriban még nem tudtam megköszönni, ezért most pótolom:
^:)^ ^:)^ ^:)^
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 15. 17:32

Szia Ir-csi! Mindenben egyetértek veled! Nálam is többször nézős volt, ma már nem szoktam
belelesni, de ez csak azért van, mert az újabb kedvenceket preferálom, abban a tíz percben,
ami a lefekvés és az elalvás között eltelik nálam. Ma már úgy vagyok vele, hogy ha választanom
kell, melyik sorozatból ne lássak még tíz percet se amikor lefekszem, akkor a kínaiakra és a thai
FH-ra esik a választásom.

A két főpártól összeillőbbet valóban nem találhattak volna. Cha Seung Won pedig örökre az én
"Bolond ember"-em marad.

Yoon Kye Sang a keleti gyógyító volt az egyetlen, akit nagyon nem szerettem a soriban. Nem tudom
miért nem szimpatikus nekem az a színész. Mellette legalább ezerrel drukkolhattam Dok Go Jinnek.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Danna » 2017. április 15. 19:56

Kedves Rita!

Kedvem lett újra nézni ezt az imádnivaló sorozatot. Szeretem a stílusát, a történetet,
Cha Seung Won nagy kedvenc - igencsak karizmatikus, sokoldalú, fantasztikus kisugárzása van.
Lehet kicsit elfogult vagyok?
"Dokko Jin"-ként szinte már egy jelenség lett, Persze Kong Hyo Jin-t sem kedvelem kedvésbé, fantasztikus színésznő.
Együtt látni őket nagy élmény volt, alakításukkal emlékezetes kikapcsolódást nyújtottak.
(Nem is tudom, hogy anno a fordításoddal láttam, vagy nem.. mindenesetre a feliratokat most innen töltöttem le.)

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 16. 20:56

Danna írta:Kedves Rita!

Kedvem lett újra nézni ezt az imádnivaló sorozatot. Szeretem a stílusát, a történetet,
Cha Seung Won nagy kedvenc - igencsak karizmatikus, sokoldalú, fantasztikus kisugárzása van.
Lehet kicsit elfogult vagyok?
"Dokko Jin"-ként szinte már egy jelenség lett, Persze Kong Hyo Jin-t sem kedvelem kedvésbé, fantasztikus színésznő.
Együtt látni őket nagy élmény volt, alakításukkal emlékezetes kikapcsolódást nyújtottak.
(Nem is tudom, hogy anno a fordításoddal láttam, vagy nem.. mindenesetre a feliratokat most innen töltöttem le.)

Kedves Danna! Milyen jó, hogy újra elővetted a TGL-t, látszik az írásodon, hogy ismét
nagyszerű élményekben részesített.

Minden szavad, akár az enyém is lehetne. Én is csak szuperlatívuszokban tudok beszélni
a soriról. Minden jó volt benne. Egy ember volt, akire igazán haragudtam, az pedig a
sorozat stylistja. Nem tudom megbocsátani neki Kong Hyo Jin ruhatárát. Rettentő volt!

Nagyon szívesen a fordítást!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!


Kép
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Danna » 2017. május 1. 20:51

Rita írta:
Kedves Danna! Milyen jó, hogy újra elővetted a TGL-t, látszik az írásodon, hogy ismét
nagyszerű élményekben részesített.

Minden szavad, akár az enyém is lehetne. Én is csak szuperlatívuszokban tudok beszélni
a soriról. Minden jó volt benne. Egy ember volt, akire igazán haragudtam, az pedig a
sorozat stylistja. Nem tudom megbocsátani neki Kong Hyo Jin ruhatárát. Rettentő volt!


Szia Rita! Kissé el voltam "havazva", és csak most olvastam a válaszodat!
(Legtöbbször nem is számítok rá, azonban az oldaladon ez nem jellemző! Jó kis társaság ez!!)

Valóban remek kikapcsolódást tud nyújtani egy fergeteges színészi játék, szinte odaszegezi az embert a képernyő elé.
Nos a stylist.. szerintem személyre szabottan öltöztet, tuti ismernie kell a színésznő stílusát, személyiségét. (Nem mondom, olykor szédületes cuccokban jelennek meg.)

GUCCI vagy sem.. eszméletlenül szörnyű....... szerintem.
2017 egy bemutatón......

Kép

Hyo Jin úgy tudom nem igazán szereti a "szép és csinos" beskatulyázott karaktereket hozni, szívesebben játszik bonyolult, összetett egyéniséget.
Jól áll neki.. ez már barátibb, nem??

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 2. 6:14

Szia Danna! Amíg koreai sorozatokat néztem, sokszor tartottam "lelohasztónak" a stylistok
és a sminkesek munkájának eredményét. Persze biztos vagyok benne, hogy utasításra tették,
amit tettek. Nagyon sok sorozatot nem tudtam megnézni azért, mert a gonosz lány volt a
gyönyörű, a dekoratív, míg a főszereplőnek, akibe mindenki szerelmes volt, csapzott volt a
haja, szörnyű holmikat vett magára, és ügyefogyottan csetlett-botlott. Soha nem tudtam
elképzelni, hogy szerelmes lehet bele valaki is, nemhogy két-három félisten is egyszerre.

Szerencsére GHJ-re csak idétlen cuccokat aggattak és, nem adtak rá fekete vastag keretes
szemüveget, műszeplőket, és a haját sem dauerolták be. Mondjuk GHJ tehetsége ezeken is
átragyogott volna.

Szép napot kívánok!

Kép

Kép
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Danna » 2017. május 2. 20:29

Szia Danna! Amíg koreai sorozatokat néztem, sokszor tartottam "lelohasztónak" a stylistok
és a sminkesek munkájának eredményét. Persze biztos vagyok benne, hogy utasításra tették,
amit tettek. Nagyon sok sorozatot nem tudtam megnézni azért, mert a gonosz lány volt a
gyönyörű, a dekoratív, míg a főszereplőnek, akibe mindenki szerelmes volt, csapzott volt a
haja, szörnyű holmikat vett magára, és ügyefogyottan csetlett-botlott. Soha nem tudtam
elképzelni, hogy szerelmes lehet bele valaki is, nemhogy két-három félisten is egyszerre.

Szerencsére GHJ-re csak idétlen cuccokat aggattak és, nem adtak rá fekete vastag keretes
szemüveget, műszeplőket, és a haját sem dauerolták be. Mondjuk GHJ tehetsége ezeken is
átragyogott volna.


Szia Rita! Pontosan! Szívemból szóltál.

Én nagyon szeretem a koreai sorozatokat, persze vannak olyan aspektusai, amelyeket nagyon nem..
és akad olyan is, ami számomra nézhetetlen.
Például az alkohol mámorban úszó nők nem éppen nőiesek, hagyomány ide - oda, nem kellene a kultúrájuk része legyen.

Valóban túlzás, hogy az ügyetlen, esetlen, ápolatlan, rosszul öltözött lányokat favorizálják, nem is beszélve az egyéb
ízlésromboló, giccses dolgokról.

Egyébként a jó megjelenés náluk társadalmi elvárás, azt vallják, hogy aki jól néz ki az sikeres. (Fura.)
A plasztikai beavatkozás is szinte már kultusszá vált, - de kivételek mindig vannak.. szerencsére.

Hyo Jin, akinek kitűnő színészi képességei vannak az idén lett 37 éves (38)..

Kép

Ők a kedvenc párosom...... :)

Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Greatest Love

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 2. 20:54

A koreai sorozatokban is, és máshol is, vannak csapnivaló párosok, és vannak olyanok,
akikre ráöntötték a szerepet és "egymást" is, akik kihozzák egymásból a legjobbat:

Őket még CSW-éktól is hamarabb imádtam:

Kép

Aztán ők vették át a stafétabotot:

Kép

Hű, de sok klassz párost tudnék még kitenni!! Még jó, hogy le kell feküdnöm!

A legelső legnagyobb kedvenceim ők voltak. Soha nem fogom elfelejteni a Dong Yit:

Kép

Jó éjt!

Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég