May Queen

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 27. 10:04

Kép

Műfaj: Melodráma
Részek száma: 38
Vetítette: MBC
Vetítési időszak: 2012. augusztus 18. – 2012. december 13.
Vetítési napok: szombat, vasárnap

Főbb szereplők:
Han Ji Hye – Chun Hae Joo
Kim Yoo Jung – a gyerek Hae Joo
Kim Jae Won – Kang San
Park Ji Bin – a gyerek Kang San
Jae Hee – Park Chang Hee
Park Gun Tae – a gyerek Chang Hee
Son Eun Seo – Jang In Hwa
Hyun Seung Min – a gyerek In Hwa

Történet:

A történet három fiatalról szól, akik egy tengerparti városban, Ulsanban, szinte a hajógyárban nőnek fel. Hármójuk útját ambíció és szerelem, árulás és bosszú, kudarc és siker kíséri.
Hae Joo szegény családból származik, kitartással, szorgalommal sikeres hajótervező lesz belőle. Gyerekkora óta barátok Kang Sannal és Chang Hee-vel. Mindkét fiú szereti őt, ám az ő szíve csak Chang Hee-ért dobog. Hae Joo származását titok övezi, csak ketten, a nevelőapja, és Chang Hee apja, tudja ki is ő valójában.
Kang San a hajógyár elnökének életrevaló, mindig jó kedélyű unokája. 15 év után tér vissza Koreába. Együtt dolgozik Hae Joo-val a hajógyárban, miközben a régi érzések újraélednek a szívében.
Chang Hee apja inasként dolgozik a hajógyár rivális cégének elnökénél. Az elnök lépten-nyomon megalázza apját, ezért Chang Hee gyerekkorától a bosszúra vár. Annak ellenére, hogy Hae Joo-t szereti, elveszi apja munkaadójának a lányát, hogy bosszúját beteljesíthesse. Elhelyezkedik apósa cégénél, ezáltal Hae Joo és Kang San riválisává válik.

A sorozat hatalmas nézettséggel ment az MBC csatornán. Több díjat is bezsebelt. Parádés a szereposztás. A gyermekszereplők fantasztikusak, játékuk semmiben sem marad el a felnőtt sztárokétól.

Jó szórakozást kívánok!


Fordította: ezoritu
Formázta, időzítette, javította: vandi
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. február 29. 8:21

Gyönyörű, megrendítő, csodaszép történet! A gyerekszereplőket imádtam.Nagyon örültem, hogy nem csak 1-2 rész erejéig"élvezhettük" társaságukat, játékukat!! Utána persze a felnőttkort alakítók is briliánsok voltak! :D :D :D Nagyon a szívemhez nőtt ez a sorozat. Tényleg sokat lehet belőle tanulni az emberi kapcsolatok értékéről...család, barátok... :D
A film forgatása óta mindegyik gyerekszereplő útját figyelemmel kísérem..és örömmel látom, hogy mindenki felnőtt a későbbi feladatokhoz! :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 5. 5:50

Kata58 írta:Gyönyörű, megrendítő, csodaszép történet! A gyerekszereplőket imádtam.Nagyon örültem, hogy nem csak 1-2 rész erejéig"élvezhettük" társaságukat, játékukat!! Utána persze a felnőttkort alakítók is briliánsok voltak! :D :D :D Nagyon a szívemhez nőtt ez a sorozat. Tényleg sokat lehet belőle tanulni az emberi kapcsolatok értékéről...család, barátok... :D
A film forgatása óta mindegyik gyerekszereplő útját figyelemmel kísérem..és örömmel látom, hogy mindenki felnőtt a későbbi feladatokhoz! :lol: :lol: :lol:

Kata! Milyen jó, hogy te írtál először, mert így nekem már kevesebb írni való jut.
Megint nagyon jól összefoglaltad az én véleményemet is a soriról. Annyit teszek még
hozzá, hogy rettentően szerettem fordítani is, és hogy egy időre ez volt az utolsó
koreai sorim. Ezután sok időnek el kellett telnie, hogy újra koreait fordítsak.
Viszont elkezdtem kalandozni, aminek a hongkongi Silver Spoon, Sterling Shackels
lett az eredménye. Azt is nagyon kedveltük.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 5. 11:38

:D
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 5. 11:41

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 7. 16:24

:D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 8. 6:14

Köszi Kata! Jó kis összefoglaló volt!

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 6. 20:13

A video letoltesi lehetoseget nem talaltam meg,tudsz segiteni Rita?koszi:)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 6. 21:17

Szia Éva! A MQ-t nem töltöttem fel a megára, mert a koreai sorozatokat sokkal könnyebben
le lehet szedni innen-onnan, mint a többi ázsiait.

Ha tudsz torrentezni, és regisztrálva vagy akkor innen tudod letölteni:

Spoiler: mutasd
https://avistaz.to/torrent/11232-may-queen-2012-complete-xvid-kor


Ezekről az oldalakról is le lehet. Először csak egy részt tölts le, mert nem tudom, hogy
melyikhez jó a felirat, és melyikhez nem:

Spoiler: mutasd
http://chauthanh.info/drama/view/may-queen-%282012%29-[kdrama].html
https://dramasia.biz/may-queen-2012/#more-3942
http://ulozto.net/hledej?q=may+queen


Ha nem boldogulnál velük, akkor szólj, segítek!

Jó éjszakát!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 7. 8:02

Nagyon klasszak a képek! Köszönet öröm ránézni! :D :D :D
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 7. 8:32

Szia Rita!
Koszonom a gyors segitseget!:)Tegnap nem olvastalak mar,mert nagyon almos voltam es agyba dugtam magamat. :lol:
A fiatalabb fiam a "torrent guru",letolti nekem.Az igazsag az,hogy a sorozatbarat-on ott van(a Te forditasodban),de nalam eleg sokat vacakol.
Szep napod legyen.:)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 7. 9:00

boszorkany írta:Szia Rita!
Koszonom a gyors segitseget!:)Tegnap nem olvastalak mar,mert nagyon almos voltam es agyba dugtam magamat. :lol:
A fiatalabb fiam a "torrent guru",letolti nekem.Az igazsag az,hogy a sorozatbarat-on ott van(a Te forditasodban),de nalam eleg sokat vacakol.
Szep napod legyen.:)

Szia Éva! A válaszodból látom, hogy nem vagy beregisztrálva az avistazra. Sajnos oda csak meghívóval lehet
bejutni, ezért elküldök emilben egy torrentfájlt, ez egy orosz torrent oldalé. A fiad fogja tudni mit kezdjen vele.
Pont ugyanaz a May Queen van oda is feltéve, mint amihez készült a felirat. Ez még jobb is, mint a többioldal,
amit ajánlottam, mert normális méretűek a videók, élvezhető a minőség.

Megyek vissza a konyhába. Nemsokára érkezik az "itthoni" fiam és a menyasszonya.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 7. 10:08

Szia Rita!
Nagyon koszonom az ujabb segitsegedet.Cserebe kuldok Neked nezegetnivalokat,nem kapcsolodik ugyan a temahoz,de megeri. :)
Spoiler: mutasd
http://canadahun.com/temak/elkeszult-rr-munkak-2013-2014-2015-2016.53657/

Spoiler: mutasd
http://canadahun.com/temak/kesz-sal-munkak.56400/

Az "rr" azt jelenti ,hogy tobb szemely kesziti,egy-egy reszt belole.(sosem kell ugyanazt csinalni,igy nem lehet megunni ;) )miutan mindenki megcsinalta az altala vallat reszet,visszaer az eredeti tulajdonosahoz.Az enyemet is megtalalod koztuk,a boszorkany odavezet. :lol:
A SAL pedig nem megy sehova sem,mindenki ugyanazt kesziti maganak,(vagy mast,de azonos tervezotol)otthon,kozben tapasztalatot cserelnek es mutatjak,hol tartanak.Neha,ha van idod,kukkants be a linkekbe. ;)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 7. 14:05

Szia Éva! Megnéztem a képeket, de mielőtt ezt megtettem volna, nagy meglepetés ért!
Nemhiába volt ismerős a honlapotok címe! Én oda be vagyok regisztrálva! Nem engedte
a képeket nagyban megnézni, a főoldalra dobott, hogy regisztráljak vagy jelentkezzek be,
erre azt látom, hogy ott a felhasználónevem, és a jelszó is stimmelt. Fogalmam sincs,
hogy mikor, és miért regisztráltam, de biztos, hogy nem a hímzések miatt.

Szóval megnéztem a hímzéseket. Nagyon szépek! Milyen nagyon jó ötlet a közös hímzés!
Bár a közös öröm mellett, biztosan vannak közös bosszankodások is. Tizenkét embert
összefogni néha nem is olyan egyszerű. Te biztosan észreveszed a különbségeket, ám
nekem minden közös munkában egyforma szépek voltak a kis képecskék. Olyan volt,
mintha egy kéz készítette volna őket.

Jó kis hobbi a hímzés is. Mosolyogva olvastam, hogy valaki azt írta, hogy ő is részt venne
egy RR-ben, de még nincs bátorsága. Nálunk olyan szokott lenni, hogy írni nincs bátorsága
valakinek.

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 9. 8:55

Szia Rita!
Orulok,hogy vegul sikerult megnezned a galeriakat es tetszett is,amit lattal.:) Milyen neven vagy fenn?Lehet az angol miatt mentel oda,mert vannak tananyagok is stb.
Valoban voltak olyan rr-ek,ahol problema lett emberkekkel,de a vegere megoldodott.Aztan a postaval volt gondunk,eltunt az egyik munkank az orszagokon ativelo postazasnal.Miutan nem is kerult elo,ujra varrtuk az egeszet,mert a tarsunk nem maradhatott semmi nelkul.
Igen,nagyon jo hobby es idegnyugtato is,kivetel persze,ha valami miatt bontani kell. :x :lol:
Tegnap a fiam leszedte az osszeset nekem,jelenleg a 14-ik resznel tartok,koszi.
Szep napot kivanok
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 9. 17:52

Szia Éva! Ott "ezoritu" vagyok, és meg is jegyeztettem a gépemmel a jelszót, mert az is ott volt.
Ha lesz egy kis időm, szét fogok nézni.

Hú! Nem is gondoltam, hogy országokon is átíveltek! Nem semmi! Jó kis csapat vagytok! Biztosan
évek óta együtt vagytok már.

Jó, hogy a gyerekek mindenhez értenek! Nekem is a "kinti" fiam szokott segíteni , ha bajom van,
mert ő ért a számítástechnikához a legjobban. A honlap és a fórum is az ő érdeme.

Az emilben kérdezted, hogy ha van "itthoni" fiam, akkor biztosan van "kinti" fiam is. Igen, és még
van egy "kinti" lányom is. Ő a legnagyobb, és Skóciában van. A "kinti" fiam a legkisebb, ő Angliában
él.

Jól belehúztál a May Queenbe! Akkor tetszik!

További szép napot kívánok én is!


Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 10. 1:37

Szia Rita!
Megleslek akkor "nalunk". :D
Elsokent inditottuk a nemzetkozi RR-t,a kismadarasat,azota mar tobb csoportban vannak mo.-i himzokon kivul is.
Valoban nagyon jo emberkek fognak ossze,egy-egy ilyen "projektre".
Par eve nekem otthoniak voltak a fiaim,de mar mindketten velem vannak,ennyi a kis csaladom.
Akkor a ket "kinti" gyereked kozel van egymashoz. ;)
Ne is mondd Rita,ma is felretoltam szinte mindent es neztem a May Queen-t,szerencse,hogy nyugdijas vagyok. :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 10. 6:54

boszorkany írta:Szia Rita!
Megleslek akkor "nalunk". :D

Éva, de jó, hogy írtad, hogy "meglesel"! Rájöttem, hogy én is meg tudom lesni magam. Meg is tettem.
Április 5-én volt hat éve, hogy beregisztráltam, ezért nem emlékeztem már rá.

Nagyon örülök, hogy ismét jó sorira bukkantál itt nálam! Jó szórakozást a mai részekhez is!

Legyen szép napunk!


Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 15. 21:11

Rita írta:
boszorkany írta:Szia Rita!
Megleslek akkor "nalunk". :D

Éva, de jó, hogy írtad, hogy "meglesel"! Rájöttem, hogy én is meg tudom lesni magam. Meg is tettem.
Április 5-én volt hat éve, hogy beregisztráltam, ezért nem emlékeztem már rá.

Nagyon örülök, hogy ismét jó sorira bukkantál itt nálam! Jó szórakozást a mai részekhez is!

Legyen szép napunk!


Kép

Szia Rita!
Meg a multheten befejeztem a May quenn-t,de elegge elfoglalt voltam,igy nem jelentkeztem.Nagyon jo volt vegig es ugy alakult,ahogy szerettem volna. :D
tegnap meg ma egy japan sorozatot neztem a fiam ajanlasaval:Nobunaga concerto a cime,ez is jo volt.
Hagytam egy privit Neked a canadan. ;)
Mikor irtal nalunk is szep nap volt par napig,de ket napja 15°C fokot esett a homerseklet,hideg van. :x
Ezatan remelem mar csak jobb johet!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 15. 22:34

Szia Éva! Olvastam, és én is hagytam neked privit a canadán! Köszi a fogadtatást!

Gondoltam, hogy nagyon fog tetszeni a May Queen, nem is hiszem, hogy lenne, valaki,
aki unalmasnak, vagy rossz sorinak tartaná.

A japán sorozatokkal, filmekkel hadilábon állok, nagyon sokat keresgélek, mire találok
egyet, amit meg tudok nézni, és tetszik is, ezért le is fordítom. De nem adom fel!

Nagyon sajnálom azokat, akik erre a három napra szabadtéri programokat terveztek.
Az eső elrontja a szórakozásukat.

Jó éjszakát!

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 15. 22:53

Rita írta:Szia Éva! Olvastam, és én is hagytam neked privit a canadán! Köszi a fogadtatást!

Gondoltam, hogy nagyon fog tetszeni a May Queen, nem is hiszem, hogy lenne, valaki,
aki unalmasnak, vagy rossz sorinak tartaná.

A japán sorozatokkal, filmekkel hadilábon állok, nagyon sokat keresgélek, mire találok
egyet, amit meg tudok nézni, és tetszik is, ezért le is fordítom. De nem adom fel!

Nagyon sajnálom azokat, akik erre a három napra szabadtéri programokat terveztek.
Az eső elrontja a szórakozásukat.

Jó éjszakát!

Kép

Megtalaltam,koszi. :)
Az avataromat lecsereltem atmenetileg,a reg volt tacskomra,tobb,mint husz eve elment mar. :x
Jo ejszakat Neked is Rita.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 16. 17:22

Ő is cuki! Akkor megtaláltad, hogy hol kell az avatart betenni.

Megyek, végigjárom a fórumot. A jó gazda szeme hizlalja a vetést.


Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2016. augusztus 23. 15:51

Drága Rita!
Anyukámmal kezdtem el nézni, hétvégenként vagyunk együtt, így komótos a tempó. Az első résznél majdnem világgá szaladt, nem bírja nézni, ha gyerekeknek baja eshet. De meggyőztem, hogy maradjon, mert erről a sorozatról a legjobbakat hallottam. Hamar rákattant Ő is, öt részt láttunk eddig. A csodaszép környezet, a gyerekszereplők briliáns játéka lenyűgözött minket. Köszönöm, hogy magyarítottad. :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 23. 18:38

szilagyongyi írta:Drága Rita!
Anyukámmal kezdtem el nézni, hétvégenként vagyunk együtt, így komótos a tempó. Az első résznél majdnem világgá szaladt, nem bírja nézni, ha gyerekeknek baja eshet. De meggyőztem, hogy maradjon, mert erről a sorozatról a legjobbakat hallottam. Hamar rákattant Ő is, öt részt láttunk eddig. A csodaszép környezet, a gyerekszereplők briliáns játéka lenyűgözött minket. Köszönöm, hogy magyarítottad. :littlehearth:

Kedves Gyöngyi! Nagyon szívesen a May Queent is! Nem is lehet rosszat mondani a sorozatról.
Érzelmeink széles skáláját mozgatja meg, a "gyűlölöm"-től, az "imádom"-ig. Hol sírni lehet a
történéseken, hol nevetni.

Jó választás volt! Sok hétvégén ki fog tartani! Kedves társunk, Paggy jut eszembe, aki szintén
az édesanyjával nézte a sorozatokat. Az idős néni volt talán a legszebb korú nézőm.

Jó szórakozást a sorozathoz! Add át üdvözletemet édesanyádnak!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: May Queen

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. augusztus 23. 21:08

De jó Rita, hogy a gyerekszereplők képét így kitetted...fantasztikusan aranyosak! Köszönöm!!!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég