Bad Family

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Bad Family

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 27. 10:05

Kép

Műfaj: Komédia /romantikus komédia/ családi
Részek száma: 16
Vetítette: SBS
Vetítési időszak: 2006. március – 2006. május

Főbb szereplők:
Kim Myung Min – Oh Dal-Gun (álnagybácsi)
Nam Sang Mi – Kim Yang-Ah (álnővér)
Im Hyun Sik – Jang Hang-Gu (álnagyapa)
Yeo Woon Kye – Park Bok-Nyu (álnagymama)
Kang Nam Gil – Jo Gi-Dong (álapa)
Geum Bo Ra – Uhm Ji-Sook (álanya)
Kim Hee Chul – Gong Min (álbáty)
Lee Young Yoo – Baek Na Rim

Történet:

Na Rim, egy kilenc éves kislány, akinek egész családja meghal autóbalesetben. Ő az egyetlen túlélő. A sokk hatására elveszíti az emlékezetét és a beszédkészségét.
Egyetlen élő rokona, felkéri az ex-gengszter, Oh Dal Gun-t, hogy segítsen egy szerető pótcsaládot létrehozni Na Rim számára. Ettől remélik az orvosok a gyermek mihamarabbi gyógyulását. Mivel sürget az idő, az ex-gengszter, csak egy szedett-vedett „családot” tud összehozni.
Az apa, egy lecsúszott könyvelő. Az anya, egy anyai hajlamokat egyáltalán nem mutató kávéárus a piacról. A nagyapa, nőcsábász tánctanár. A nagymama, egy nagyhangú, szitkozódó piaci kofa. Nem mellékesen ősellenségek a kávéárus „anyukával”. A nővér egy halászhajón dolgozik, és egyedül neveli három öccsét. A báty, egy gazdag család, szeméttelepen élő sarja. A nagybácsi pedig saját maga, a levitézlett gengszter, mivel idő hiányában jobbat nem talált.
A „családtagok”, Na Rim jelenlétében, próbálnak adni a látszatra, de ha a kislány nincs a közelben, csak acsarkodnak egymással, míg Oh Dal Gun, gengszterhez méltó eszközökkel próbál rendet teremteni.
De ahogy telik az idő, egyszer csak elkezdenek együttműködni, és „Rossz családból” /Bad Family/, szerető családdá változnak, bebizonyítva, hogy a vérségi köteléknél fontosabb a szeretet.

A sorozat nagysága abban áll, hogy eredeti, semmilyen sablonra nem húzható rá, és nem lehet beskatulyázni. Igazi vígjáték, egy kis romantikával megspékelve. A mulatságos jelenetek mellett a zsebkendőre is szükség lesz. Happy end a vége!


Fordította: ezoritu
Formázta, időzítette, javította: vandi

Videók letöltése:
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. február 29. 8:11

Kedve Rita! Miközben ismerkedem az új fórummal,megakadt a szemem ezen a sorozaton és eszembe jutott, mennyire lehetett élvezni ennek a "szedett-vedett" társaságnak a magára találását, miközben a kitűzött cél érdekében mindent megtesznek, hogy a kislány meggyógyuljon!
Sziporkázó szereposztás és játék részesévé válhatott, aki megnézte a sorozatot! A kislány is tünemény benne. :D :D :D .
Biztos, hogy aki elkezdi annak a szeme nem marad szárazon...de szerencsére a szomorúság csak pillanatokig tart, utána a nevetéstől fogy a zsebkendő, nem is kevés! :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 5. 21:31

Kata! Olyan jól összeszedett, tömör, de velős ismertetőt írsz a sorozatokhoz! Köszönöm!
Ezt az oldaladat most ismerem meg! Tetszik!

Bad Family! Annyira, de annyira szerettem! Szerencse, hogy rátaláltam!

Jó éjt!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 7. 16:10

! :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 8. 6:22

Kata! A videó végén a szerelmi "vallomáson", és az esküvői jeleneteken újra
jót nevettem. De jó volt a szereplőgárda! A May Queen ben volt ilyen tökéletesen
összeválogatva.

Szép napot kívánok!

Kép
el Topo

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: el Topo » 2017. augusztus 5. 14:51

Kedves Rita
Ha időd engedi, kérlek töltsd fel a mega-ra.
Köszönöm szépen!
Szia
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 5. 15:07

Kedves el Topo! De jó, hogy rám írtál! Teljesen kiment a fejemből, mit is ígértem neked.

Mielőtt elkezdtem a választ írni, felmentem a magára, és már el is kezdtem feltölteni az első négy részt.

Ez lesz a mappája, ebbe töltöm mind a 16 részt. Most már nem fogom elfelejteni. Folyamatosan érkeznek
majd az újabb részek. Ha az összes rész fent lesz, várok egy kicsit (mondjuk egy hetet), és törölni fogom,
mert kell a hely:

https://mega.nz/#F!q4Rl3KpT!O2axw_VU9a9f-fwA7UJY0g

Az első rész mindjárt benne is lesz a mappában! Néha nem sorrendben teszi fel a videókat, ne ijedj meg!

Jó szórakozást kívánok ehhez a nagyon-nagyon aranyos sorihoz!

Kép
el Topo

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: el Topo » 2017. augusztus 5. 15:36

Nagyon szépen köszönöm ! :o)))
Tökéletes időzítés!! most fejeztem be az Inspiring Generation-t, a BF lesz a következő :o)))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 5. 15:42

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. augusztus 6. 8:31

Drága Ritám! De jó, hogy újra feltöltötted, mindjárt leszedtem én is. Annyi helyem sosincs, hogy minden kedvelt sorozatot megtartsak, ill. a pár éve történt katasztrófa után még nincs minden pótolva. Egyébként is elhatároztam, hogy a régi sorikat fogom újranézni, nem kezdek bele nagyon újba, (persze jó lenne megállni, de hát....) a tied mindig kivétel lesz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 6. 17:30

Gabi! Igazad van! Azok a sorozatok maradnak meg igazi kedvenceknek, amikkel indultunk.
Azok hagyták a legmélyebb nyomokat bennünk.

Még mindig nem merek belekezdeni a My Sunshine-ba, mert sok munka lesz még itthon,
és nem tudom mennyire fog lefoglalni. Márpedig ha belekezdünk Sunshine-ba, azt nem
lehet abbahagyni. Nem akarok kitolni veletek, hogy lassan hozom a részeket.

Köszi! Jólesik kivételnek lenni!!!


Végre megszólalt:

Kép
Violetta
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. május 15. 17:56

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Violetta » 2017. augusztus 6. 23:32

Kedves Rita!
[sorkizart]Nagyon köszönöm neked a lehetőséget ennek a sorozatnak a letöltésére és megnézésére, már régóta tervezgettem. :) O:-) MEGÁ-ról szeretek letölteni és most nagyon jól jött ez a segítség! Köszönöm a fordításaidat, nagyon szeretem őket! :littlehearth: Nem nagyon volt még módom visszajelezni az oldaladon, aminek az az oka, hogy a legtöbbször nagyon későn kerülök gép elé és nem sok időt tudok sehol sem eltölteni. :( Ezen megpróbálok változtatni a jövőben és többször jelentkezni! Szeretettel üdvözöllek Violetta :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 7. 5:48

Rita írta:Kata! A videó végén a szerelmi "vallomáson", és az esküvői jeleneteken újra
jót nevettem. De jó volt a szereplőgárda! A May Queen ben volt ilyen tökéletesen
összeválogatva.

Szép napot kívánok!

Kép


Rita! A May Q.-ben igencsak remek a karakterek kiosztása, de maga a történet is, én nem tudom megunni, h hiányoznak valahol a közepén belecsapok a soriba és nézek egy két részt :)) . De ugyanígy vagyok pl Golden Rainbow-val is. Vagy a Fermentation Familie-vel.

De már nagyon várom a Shuzint is, mert elég jól végignéztem, és már hiányzik nagyon a magyarítása :D :ympray: . Amiatt ne aggódj, hogy mennyire tudsz haladni vele, ha 2 rész jön csak vagy négy ..úgyis Te tudod mennyi beszéd van benne, mennyi fér az idődbe. :D \:D/ .

a lényeg, hogy már mi is kissé
Spoiler: mutasd
én legalábbis eléggé be vagyok sózva. :))
Izgatottan várom a fordítást, hiszen a főszereplő lány nagyon a szívemhez nőtt más sorozatok kapcsán! Nagyon egyszerű és mégis nagyon kellemes kisugárzása van...szóval jó látni amikor játszik. Szinte azt érzem, hogy ez az igazi karaktere a valóságban is. Majd meglátom igazam van e.!
A munkálatokhoz jó időt, és minél kevesebb problémát . Remélem hamarosan végeznek nálad! \:D/ :-bd
Kellemes hetet mindenkinek. Nagyon jó, hogy végre lehült egy kissé a levegő! :-bd :-h :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

elfelejtettem megírni a a Bad Familieben a főszereplő lány most könyvelőirodában játszik... A Chief Kim ben... :)) Kawwaisok fordítják és remek sorozat...Nagyon élveztem a tegnapi új feliratot is! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 9. 19:34

Violetta írta:Kedves Rita!
[sorkizart]Nagyon köszönöm neked a lehetőséget ennek a sorozatnak a letöltésére és megnézésére, már régóta tervezgettem. :) O:-) MEGÁ-ról szeretek letölteni és most nagyon jól jött ez a segítség! Köszönöm a fordításaidat, nagyon szeretem őket! :littlehearth: Nem nagyon volt még módom visszajelezni az oldaladon, aminek az az oka, hogy a legtöbbször nagyon későn kerülök gép elé és nem sok időt tudok sehol sem eltölteni. :( Ezen megpróbálok változtatni a jövőben és többször jelentkezni! Szeretettel üdvözöllek Violetta :movingflower:

Kedves Violetta! (Elnézést, de nem vettem észre, hogy írtál!)

Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából! Boldog vagyok, hogy örömet tudtam szerezni!
Remélem, neked is annyira fog tetszeni a Bad Family, mint nekem. Nagyon szerettem
nézni is és fordítani is.

Örömmel veszek minden visszajelzést! Szeretem tudni, hogy tetszik, amit fordítok. Ha lesz
rá időd, szívesen fogom olvasni a te hozzászólásodat is!

Jó szórakozást a sorihoz! Szép estét kívánok!

Kép
szimpi
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. december 25. 13:54

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: szimpi » 2020. február 3. 9:22

Nagyon köszönöm a feliratokat.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Bad Family

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. február 10. 5:46

Nagyon szívesen!

@};- @};- %%- %%- @};- @};-

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég