That Winter, the Wind Blows (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: That Winter, the Wind Blows

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 26. 20:22

csabamama2 írta:Ez egy hatalmas film, Jo in Sung nagyon jól hozza a karakterét, nagyon örülök, hogy újra láthatom. Köszönöm szépen Nelli. Üdv.szeretettel: csabamama2/Ildikó

Ildikó! Nelli nevében is nagyon szívesen!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :D :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: That Winter, the Wind Blows

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 26. 20:23

terezke4545 írta:Kedves Rita ------- Keresgélés közben akadtam rá az első melodráma fordításodra és nem tettem rosszul hogy el is kezdtem nézni. A szerep osztásra figyeltem fel. Jo in Sungot a Frozen Flower-ben láttam először. A szinésznő egyik kedvencem. Most is remekül alakít,én rácsodálkozok hogy is tudja így alakítani a vak lány. Amikor közeli kép van róla valóban azt lehet hinni hogy vak,rezzenéstelen a szeme és semmi élet benne. Tökéletes. Mivel már elég rég fordítottad nem mindenre emlékezhetsz vissza hiszen azóta már sok fordításon vagy túl de én azért nagyon hálás vagyok hogy akkor lefordítottad és én most rátaláltam. Köszönöm és az online elérhetőséget is.

Kedves Terézke! Aranyos vagy! Tényleg már csak hangulatok, egy-egy jelenet, és a nagy egész
történet, vagyis, hogy nagyjából miről szólt a dráma, van meg az agyamban, sok részlet viszont
elfelejtődött már.

Arra viszont határozottan emlékszem, hogy rettentően szerettem és minden percét élveztem a
két főszereplő játékának. Song Hye Kyo-t a Full House-ban láttam először, és azonnal hatalmas
kedvencem lett. JoIn Sungot pedig itt láttam először és utoljára is. Fantasztikusan játszott ő is.

Igen, úgy volt, ahogy mondod. Tökéletesen üres volt a tekintete SHK-nak. Nagyon nehéz lehet
egy látónak hitelesen vakot alakítani.

Mindent nagyon szívesen! Nellinek hála az online feltöltésért!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: That Winter, the Wind Blows

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 26. 20:37

Húúú ez még az első doramák között volt, egyike azoknak amikkel elkezdtem a gépem kapacítását kifárasztani...ugyanis elfogyott a tárhelyem..az volt az első eset...
Maga a sorozat bennem nagyon mély nyomot hagyott anno, mai napig emlékszem a hangulatára. Szerintem szép volt a vége is! Biztos hogy megnézem újra, de nemrég a Resurrectiont kezdtem újra, és utána Jusin másik sorijával fogom folytatni nektek köszönhetően...csak hogy úgy mondjam lelkileg feltankolom magam... Utána mint sori jöhet a Winter... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
terezke4545
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2018. május 23. 13:28

Re: That Winter, the Wind Blows

HozzászólásSzerző: terezke4545 » 2018. május 28. 1:13

Kedves Rita---- Igaz hogy ma már holnap lett de befejeztem a sorozatot. Már elég rég nem láttam ilyen sorozatot ami ennyire hatással volt rám. Az utolsó részt végig idegeskedtem. Na jó ennyit a sorozatról. Holnap azaz ma mást keresgélek De mit is nézzek meg ? Jó éjt.-----
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: That Winter, the Wind Blows

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 28. 5:34

Kata58 írta:Húúú ez még az első doramák között volt, egyike azoknak amikkel elkezdtem a gépem kapacítását kifárasztani...ugyanis elfogyott a tárhelyem..az volt az első eset...
Maga a sorozat bennem nagyon mély nyomot hagyott anno, mai napig emlékszem a hangulatára. Szerintem szép volt a vége is! Biztos hogy megnézem újra, de nemrég a Resurrectiont kezdtem újra, és utána Jusin másik sorijával fogom folytatni nektek köszönhetően...csak hogy úgy mondjam lelkileg feltankolom magam... Utána mint sori jöhet a Winter... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:


:flower1: :D :flower1: :ymhug: :flower1: :x :)) :flower1: \m/ :flower1: :-bd :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: That Winter, the Wind Blows

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 28. 5:39

terezke4545 írta:Kedves Rita---- Igaz hogy ma már holnap lett de befejeztem a sorozatot. Már elég rég nem láttam ilyen sorozatot ami ennyire hatással volt rám. Az utolsó részt végig idegeskedtem. Na jó ennyit a sorozatról. Holnap azaz ma mást keresgélek De mit is nézzek meg ? Jó éjt.-----


Kedves Terézke! De örülök, a sorozat sikerének! Érdemes volt belevágni.

Koreait néznél? Vagy bármi jöhet? Olyan sok sorozatot fordítottam, és annyi nagy
kedvencem van, hogy nem tudom, mit ajánlhatnék.

Kíváncsi leszek, melyikre esik majd a választásod!

Szép napot kívánok!


Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég