Easy Fortune, Happy Life (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 21. 22:25

Kata58 írta:Kedves Rita! Most végeztem a letöltéssel, közben meg is néztem az első két részt, nem hagytam későbbre.../ha már úgyis itt kellett lennem a letöltések miatt...mert nem egyben zipként, hanem részenként szedtem le. :)
Hát nem semmi ez a gazdag klán, jól kimutatták a foguk fehérjét így érik be a gyümölcs amit a nagypapa ültetett. :o De legalább ő beismerte, hogy miben hibás, mit rontott el. Nagyon sajnáltam a nagymamát...akinek nem teljesülhetett a kívánsága, pontosabban megkésve.
Tetszett a múlt és a jelen váltakozó megjelenése, hogy megérthessük a történtek hogy fajulhattak idáig. A testvérpár nagyon aranyos, hogy kitartanak egymás mellett! :roll: Azt hiszem betartásban, megpróbáltatásban nem lesz hiány, de mégis nagyon jó humorérzékkel feloldva az ellentéteket. :) Jól esik a nagyon feszült izgalmas két sorozat után egy ilyen pihentető, könnyebb történet. Köszönöm hogy fordítod, és üdítő annyi kedvencet viszontlátni! /Kicsit sajnálom, hogy az Aurongos nagymama olyan hamar kiment a képből/ ;) ...de ahogy elnéztem az polgármester remekül fogja helyettesíteni mind humorban, mind csalafintaságban....Kellemes hétvégét mindenkinek :D :lol: :lol:

Kedves Kata! Jól mulattam a hsz.-od elején! Tényleg nem semmi ez a család, de innen szép fejlődni!
Ha a klisék szerint haladnak, akkor Fu An a kedvességével, melegségével, őszinteségével szépen
rácba szedi gazdagékat, és a végére mindenki irányba áll. Aztán meg ásó, kapa, nagyharang...

Nekem is tetszett a múlt és a jelen váltakozása. Általában nem szeretem, ha sokáig húzzák a múlt
eseményeit, de itt nem volt idő ráunni. Apropó! Milyen aljadék volt az Elnök fiatal korában!

Igen! Nagyon aranyos a testvérpár, és a kutyust se felejtsük ki!

Szerintem a polgármester rettentően eltúlzott tájszólása miatt érthették Hu Lan-nek a Fu An nevet.
Mert más magyarázatot nem tudok arra, hogy miért ragadt meg bennük a Hu Lan a Fu An helyett.

Nekem is az tetszik, hogy mindig humorral oldják a feszültségeket. Én is úgy gondolom, hogy a nehéz
sorozatok után jól jön most egy kis kikapcsolódás az idegeinknek.

Neked is kellemes hétvégét! Nagyon szívesen a feliratokat!

Jót nevettem, ahogy a polgármester és Fu An barátja próbálták félrevezetni Da Fenget:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 21. 22:31

anine írta:Kedves Rita, próbálok még várni, hogy elkezdjem nézni a sorozatot, de olyan vidám lettem, hogy elkezdődött! Köszi:)

Kedves anine! Ha ügyes vagy, és kibírod, az is jó, de ha legyőz az öröm,
és a kíváncsiság, annak is nagyon fogok örülni! Kíváncsi vagyok, ki fog
győzni!

Nagyon szívesen az első két részt!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 21. 22:37

VuVej írta:Ismét egy jónak ígérkező sorozat.
Nagyon köszönöm az első két rész fordítását.
Ildi

Kedves Ildi! Én is abban bízom, hogy szeretni fogjuk, mert jól fogunk szórakozni rajta!

Nagyon szívesen az első két részt!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 21. 22:40

RiziBizi írta:Köszönöm Rita, újra próbálkoztam és sikerült a Total Commanderrel.

Hurrá! Tudtam, hogy sikerülnie kell!

Kép
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. május 21. 23:31

Nagyon szépen köszönöm az első két részt :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 22. 7:45

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm az első két részt :D :D

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 22. 8:54

Kedves Rita! Csak megkérdezném,hogy a megán csak 12 rész van kint, a sorozat pedig 17 részes...akkor még várhatóak hozzá még részek? :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 22. 8:59

Kata58 írta:Kedves Rita! Csak megkérdezném,hogy a megán csak 12 rész van kint, a sorozat pedig 17 részes...akkor még várhatóak hozzá még részek? :)

Kedves Kata! Igen! Az ismertető alatt írtam, hogy folyamatosan töltöm
fel a sorit. Hamarosan az összes rész fenn lesz!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. május 22. 9:06

Kedves Rita!
Vittem az első két rész fordítását.Töltöm a videókat.Jó nagy fájlok,de sebaj.Ezt most a fordítással együtt fogom nézni.nagyon érdekesnek tűnik a történet.Köszönöm szépen.Üdv.Nagyi :lol:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 22. 9:06

Köszönöm szépen további szép napot! :D ..akkor megnyugodtam..csak én nem vettem észre...nem olvastam újra! bocsika! :lol: :lol:
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. május 22. 9:22

A "díszes családnak" egyetlen normális tagja van,Yang Yang.Ő nem harcol a vagyonért.Ő nem gondolt egyedül a nagypapa halálára.Főhősünknek is volt néha egy-egy pillanata,amikor elgondolkodott,hogy másfajta család is van,mint az övé.Nagyon keserű volt ez a pezsgős megjegyzés.Most,hogy nem csak a történetre koncentrálok, megfigyeltem,amikor a bemondónő riportot ment készíteni,szinte láttam,hogy a szemei előtt ott villogtak a 80 millió nullái,amikor körül nézett a bejáratnál és a házban.Ő egy igazi aranyásó.Mindent a pénzért.
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2016. május 22. 9:29

Szia Rita! Csicseregték a kismadarak, hogy újabb jó kis sori van láthatáron az oldaladon :D Vittem is a filmet és az első két rész fordítását, amit nagyon szépen köszönök, Krisztinek is :) Nekem sikerült a részek összeillesztése, tökéletesen működik. Nagyon jó a sztori, kíváncsivá tett nagyon az előzetes. Este megnézem, az biztos.
További szép napot kívánok Neked! :D
Avatar
keszler57
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. február 27. 22:31

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: keszler57 » 2016. május 22. 11:03

Szia Rita!
Megint jó kis sorit választottál. :-) Nem kukucsolok bele, veled nézem végig. :-)
Köszi!
Judit
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 22. 11:09

Magdimama írta:Kedves Rita!
Vittem az első két rész fordítását.Töltöm a videókat.Jó nagy fájlok,de sebaj.Ezt most a fordítással együtt fogom nézni.nagyon érdekesnek tűnik a történet.Köszönöm szépen.Üdv.Nagyi :lol:

Kedves Nagyi! Jól teszed, hogy együtt haladsz velünk! Örülök neki!
Jó kis sorozat, jól fogunk szórakozni rajta! Nem kapunk infarktust
a történések miatt, az biztos!

Nagyon szívesen a fordítást!


Az Elnök 80. szülinapjára mindenki kitesz magáért, hátha nyom valamit
a latban az öröklésnél. Az Elnök lánya, és családja:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 22. 11:15

Kata58 írta:Köszönöm szépen további szép napot! :D ..akkor megnyugodtam..csak én nem vettem észre...nem olvastam újra! bocsika! :lol: :lol:

Kata! Bocs! Nem az ismertető alatt írtam, mert ott nem találom, de valakinek
írtam már valamelyik topikban, csak nem emlékszem melyikben.

Akkor ide is leírom, hogy még nem töltöttem fel mind a 17 részt a Megára, de
hamarosan mind fenn lesz!


Da Feng ajándéka a nagyapa szülinapjára. Valóban jó tanítvány. Ő is olyan
érdektelen, mint az Elnök:

Kép
Kép
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: szeva » 2016. május 22. 11:39

Kedves Rita! Csak most vettem észre, hogy már fent is van az első két rész felirata!
Nagyon szépen köszönöm a fordítást és a letöltési lehetőséget is. Már régóta nézegettem
én is ezt a sorozatot, örülök,hogy fordítod! Most töltögetem, megvan a ma esti program! :D
Hálás köszönet Kriszti munkájáért is!További szép vasárnapot kívánok!
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. május 22. 12:12

Üdv.
Köszönöm szépen az 1-2. rész feliratát és letöltési lehetőségét.
Kellemes vasárnapot kívánok Mindenkinek.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 22. 12:15

Vaskica06 írta:A "díszes családnak" egyetlen normális tagja van,Yang Yang.Ő nem harcol a vagyonért.Ő nem gondolt egyedül a nagypapa halálára.Főhősünknek is volt néha egy-egy pillanata,amikor elgondolkodott,hogy másfajta család is van,mint az övé.Nagyon keserű volt ez a pezsgős megjegyzés.Most,hogy nem csak a történetre koncentrálok, megfigyeltem,amikor a bemondónő riportot ment készíteni,szinte láttam,hogy a szemei előtt ott villogtak a 80 millió nullái,amikor körül nézett a bejáratnál és a házban.Ő egy igazi aranyásó.Mindent a pénzért.

Szia Ica! Én már a második rész elején, a tűzesetnél is láttam, hogy elgondolkodik Da Feng,
hogy ő hogyan fogadta a nagyapja esetleges halálának hírét, és ezzel szemben milyen fájdalmat
él át Fu An arra a gondolatra, hogy elveszítheti a nagymamáját. Aztán a második rész végén,
amikor annak ellenére, amit mond, látszik rajta, hogy megérinti őt a lány épen maradt családi
fotója.
A 7. részig szinte minden epizódban láttam fejlődést a viselkedésében, gondolkodásában.
A szülei hamar meghaltak, az Elnök tehet arról, hogy ilyen lett, az ő keze alatt nevelkedett
tovább. A pezsgős megjegyzés is, és a nagyapjának a gyermekrablóval folytatott eszmecseréje
is hátborzongató volt.
Én is észrevettem, ahogy az újságírónő felméri a terepet. Szerintem valamilyen szinten szereti
ő a férfit is, de hogy a 80 milliárdot még jobban, az tuti.

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 22. 12:19

nb76 írta:Szia Rita! Csicseregték a kismadarak, hogy újabb jó kis sori van láthatáron az oldaladon :D Vittem is a filmet és az első két rész fordítását, amit nagyon szépen köszönök, Krisztinek is :) Nekem sikerült a részek összeillesztése, tökéletesen működik. Nagyon jó a sztori, kíváncsivá tett nagyon az előzetes. Este megnézem, az biztos.
További szép napot kívánok Neked! :D

Szia Brigi! Csak nem a Kriszti nevű kismadár csicsergett? Jól tetted, hogy vittél mindent!
Hála istennek, RiziBizinek is sikerült azóta összerakni a videókat!

Nagyon szívesen a fordítást! Jó szórakozást kívánok hozzá!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 22. 12:25

keszler57 írta:Szia Rita!
Megint jó kis sorit választottál. :-) Nem kukucsolok bele, veled nézem végig. :-)
Köszi!
Judit

Szia Judit! Boldog vagyok, ha így gondolod! Te a Lovingnál is meg tudtad állni,
hogy ne leskelődj előre, itt is ügyes leszel! Együtt tartok veled, én is magammal
haladok.

Nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 22. 12:32

szeva írta:Kedves Rita! Csak most vettem észre, hogy már fent is van az első két rész felirata!
Nagyon szépen köszönöm a fordítást és a letöltési lehetőséget is. Már régóta nézegettem
én is ezt a sorozatot, örülök,hogy fordítod! Most töltögetem, megvan a ma esti program! :D
Hálás köszönet Kriszti munkájáért is!További szép vasárnapot kívánok!

Kedves Éva! Jövő héten vasárnap, utána pedig hétfőn teszem ki az újabb részeket,
és utána maradok hétfőn, már úgyis megszoktuk.

Örülök, hogy te is itt vagy! Remélem az Easy Fortune-t is szeretni fogjuk!

Nagyon szívesen a feliratokat és a videókat is!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 22. 12:34

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen az 1-2. rész feliratát és letöltési lehetőségét.
Kellemes vasárnapot kívánok Mindenkinek.

Szia! Videókat és feliratokat is nagyon szívesen!

Neked is szép vasárnapot kívánok!


Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 22. 13:15

Megerkeztem :D ,az elso 2 reszt le is toltottem,de csak este fogom nezni,mert addig dolgom van.Nehez lesz megallni,de muszaj! :roll:
Avatar
Carmi
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:05

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: Carmi » 2016. május 22. 14:12

Drága Ritám, végre itt az új sorozatod!!! Jaj, de jó!!! :P
Még mindig nagyon le vagyok terhelve, a szóbeli érettségik még előttem állnak, ezen a héten is volt egy nap, amikor 10 órát tanítottam, két nap meg 8-8 órát, de... már csak három hét, és jön a nyááár nekem is!!!
Az idő is végre napsütéses, a lakás is kezd kicsit felmelegedni, és a hűtőben fél kiló eper várja repesve, hogy megegyem. Hah! És vár a sorozatod is. Hah! Ahogy az agyam zsibbadtsága engedi, meg is nézem az első részeket, és jövök mesélni róluk.
Neked is kitartást az utolsó hetekhez a suliban. Ilyenkor mintha nehezebben telnének a napok. :D
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Easy Fortune, Happy Life (2/17)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. május 22. 15:52

Drága Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek az első két rész feliratát.
Tetszett amit láttam, leányzónk egy üde, tiszta színfolt a sok keselyű között.Valóban lesz mindenkinek hova fejlődni.
Tetszett a humor is, főleg a nővér fotója, azon szét röhögtem magam.Mire nem lehet egy fényképet használni pl.fogamzásgátlásra.
Köszönöm még egyszer, várom örömmel majd a folytatást.Jó sorozatot választottál, ügyes vagy.
Szép napot kívánok.Marcsi :)
Itt is szeretnék még egyszer nagyon sok boldogságot kívánni neved napja alkalmából, mert ez a TE napod.
Kép

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég